Panny młode 2023! - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-06-02, 11:09   #4471
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Już po przymiarce,było lepiej niż za pierwszym razem panie bardzo miłe, zaznaczyły gdzie jeszcze coś trzeba poprawić, ubrałam już buty i będa jeszcze skracać do nich, okazało się,że między tymi dwoma parami nie ma dużej różnicy i to nie będzie problem
Wybrałam tez już welon (decyduje się raczej tylko na długi), podwiązke (też będzie jeszcze zmieniany rozmiar) i biżuterię też już wybrałam do całości, także mam wszystko jeszcze tylko ozdoba do włosów,ale tutaj nie jestem pewna czy zdecyduje się na kwiaty we włosach czy sama ozdobę, może uda się przyjść na następną przymiarkę w próbnej, juz właśnie napisałam do mojej fryzjerki.
Czeka mnie jeszcze jedna przymiarka 1 sierpnia, a potem już odbiór. Gdyby coś jednak było nie tak przy odbiorze to mogą mi to zrobić na miejscu

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

No i mierzyłam też sukienkę z kołem, ale jednak to nie dla mnie

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Dzwoniłam też do usc, są już nasze dokumenty, więc pewnie w przyszłym tygodniu to załatwimy

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-02, 13:38   #4472
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

USC załatwione, mamy już wszystkie papiery.

Jedno zaproszenie rozdane i było miłe zaskoczenie, że dostali zaproszenie.

Byliśmy też w kwiaciarni, pani powiedziała, że wystarczy zamówić wszystko 2-3 tygodnie przed. Dekoracją aut też się zajmują, więc spoko.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
Załącznik 7790283

Nie stresuj się, będzie dobrze!
Rzeczywiście u wszystkich coś się dzieje co do sukienki, to po Bożym Ciele będę umawiała z krawcową termin pobrania miary. Muszę dopracować trochę projekt, niby coś tam mam na oku, ale chciałabym zmienić dekolt.
Jedziemy dziś w rodzinne strony na weekend, liczę, że uda się rozdać te cztery zaproszenia, ale znajoma TŻta nie dała odpowiedzi, czy jutro ma jakieś plany, podobnie moja ciocia i kuzynka.
W niedzielę z kolei idziemy do cukierni skąd bierzemy tort dopiąć cenę + go posmakować
O, i dotarło do nas pudełko na obrączki.
Bardzo ładne!
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-02, 13:41   #4473
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Panny młode 2023!

Ja też już po przymiarce. Dół gotowy a góra siateczkowa i na niej od groma szpilek. Pozytywnie (pierwszy raz!) się zaskoczyłam, bo bardziej myślałam, że wyjdzie zabudowany biust ale wszystko w jak najlepszym porządku. Dodatkowo schudłam (a tego zupełnie nie widzę) i troszkę trzeba wycinać.
Kolejna przymiarka 12 lipca - potem w zależności od potrzeb jeszcze jedna na dwa tygodnie przed weselem już w tygodniu weselnym.
Welon wybrany - długość średnia.
Ogólnie wszystko na plus!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-02, 14:05   #4474
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

U mnie było tylko kilka szpilek, była prawie idealna jedynie z długości trzeba będzie sporo skrócić. No a poza tym poprosiłam panią żeby zostawiła jeszcze w razie co jakieś haftki jakbym nagle przytyła

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-03, 18:23   #4475
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Zostało jedno zaproszenie dla cioci i rodzina załatwiona. Zostało paru znajomych i na końcu czerwca koniec. Jedna para już odmówiła (nawet ich nie było jak przyszliśmy z zaproszeniem, ciocia powiedziała za nich).

Byliśmy też u znajomego taty w sprawie alkoholu. Dostaliśmy dużo katalogów i na przełomie lipca/sierpnia mamy do niego przyjść z wyliczeniem czego i ile chcemy (napoje słodkie też się wliczają), a pogada ze swoimi dostawcami i weźmie od tych co dadzą najlepszą cenę. I jeszcze dodatkowo jakiś rabat ma wlecieć, a to co zostanie nieotwarte będziemy mogli mu po weselu zwrócić.
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-03, 19:53   #4476
klapecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 282
Dot.: Panny młode 2023!

To ja po trzeciej przymiarce, ślub za trzy tygodnie , a
nadal pełno szpilek. Nadal bez suwaka całość spięta szpilkami. Nie zmniejszyli mi też miseczek na biust - to była uwaga po poprzedniej przymiarce i wciąż w biuście dużo za dużo. Teoretycznie kolejny raz to powinien być odbiór, ale w tych okolicznościach będzie jeszcze jedna. Już mam nadzieję, że w końcu mi to dopasuja, bo sukienka z wieszaka, która mierzyłam przy zakupie była bardziej dapasowana niż ta szyta dla mnie na miarę. Trochę słabo, bo do salonu mam daleko (kupiona w rodzinnych stronach) i tak co tydzień jeździć na przymiarki to mi się średnio chce.
Ile płacicie za welony? Bo ja się tym wcześniej nie interesowałam i jak Pani podała ceny od 400 to

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
klapecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-03, 20:39   #4477
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez klapecznik Pokaż wiadomość
To ja po trzeciej przymiarce, ślub za trzy tygodnie , a
nadal pełno szpilek. Nadal bez suwaka całość spięta szpilkami. Nie zmniejszyli mi też miseczek na biust - to była uwaga po poprzedniej przymiarce i wciąż w biuście dużo za dużo. Teoretycznie kolejny raz to powinien być odbiór, ale w tych okolicznościach będzie jeszcze jedna. Już mam nadzieję, że w końcu mi to dopasuja, bo sukienka z wieszaka, która mierzyłam przy zakupie była bardziej dapasowana niż ta szyta dla mnie na miarę. Trochę słabo, bo do salonu mam daleko (kupiona w rodzinnych stronach) i tak co tydzień jeździć na przymiarki to mi się średnio chce.
Ile płacicie za welony? Bo ja się tym wcześniej nie interesowałam i jak Pani podała ceny od 400 to

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Za dwumetrowy welon ten, który chce i pasuje do sukienki niecałe 300 złotych. Krótszy niecałe 200 złotych. Ja się chyba i tak zdecyduję tylko na ten długi. Byłam w szoku,że taka cena, bo jak byłam wybierać sukienkę rok temu to pani mówiła,że ceny długich zaczynają się od 700 złotych.
Mile zaskoczenie.
Ja nawet jak będę odbierać sukienkę i cos będzie jeszcze nie tak to mogą mi to od ręki zrobić na miejscu.
Mam też sporo zdobień na górze sukienki i pani to zauważyła i powiedziała,że doszyje mi w tych miejscach gdzie to mnie obciera silikon taki żeby bylo mi wygodnie. Fajnie,że o tym pomyślała,bo później mogłabym cierpieć. Pamiętam jak moja koleżanka po zdjęciu sukienki miała całe ramiona czerwone i aż ja to bolało, bo tak ja sukienka obtarla.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Pisalam do dekoratorki. Mamy się spotkać na początku lipca.
Pisałam też do kobiety od oprawy muzycznej ślubu. Też będziemy się jeszcze kontaktować. Na razie mamy spytać księdza czy będzie organista (ten z parafii choruje i jest wielka niewiadoma). Jeśli go nie będzie to oni nan załatwia z polecenia.
W przyszłym tygodniu czeka mnie tylko telefon do pani od tortu i do właścicielki sali. Chce się zorientować kiedy musimy się spotkać.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-04, 09:38   #4478
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez klapecznik Pokaż wiadomość
To ja po trzeciej przymiarce, ślub za trzy tygodnie , a
nadal pełno szpilek. Nadal bez suwaka całość spięta szpilkami. Nie zmniejszyli mi też miseczek na biust - to była uwaga po poprzedniej przymiarce i wciąż w biuście dużo za dużo. Teoretycznie kolejny raz to powinien być odbiór, ale w tych okolicznościach będzie jeszcze jedna. Już mam nadzieję, że w końcu mi to dopasuja, bo sukienka z wieszaka, która mierzyłam przy zakupie była bardziej dapasowana niż ta szyta dla mnie na miarę. Trochę słabo, bo do salonu mam daleko (kupiona w rodzinnych stronach) i tak co tydzień jeździć na przymiarki to mi się średnio chce.
Ile płacicie za welony? Bo ja się tym wcześniej nie interesowałam i jak Pani podała ceny od 400 to

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Faktycznie słabo ze strony salonu. Na 3 tygodnie przed to już raczej powinna być prawie gotowa a nie w proszku

Welon na vinted kupiłam za 250 zł - 3 metrowy, jedwabny.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-04, 11:36   #4479
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Ja to się zdziwiłam jak zobaczyłam moja suknie, myślałam,że na tym etapie będzie w częściach,a ona była już w całości. Dziś rozdajemy przedostanie zaproszenie.
Ta koleżanka dalej się nie odezwała, wczoraj się widziałyśmy na uczelni, powiedziała tylko cześć i sobie poszła. W sumie to ja pierwsza ja zaczepiłam. Tak więc chyba jej nie liczę do listy gości. Liczyłam,że będziemy się bawić na swoich weselach, ale jak widać chyba mnie nie uwzględniła. Może i lepiej.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-04, 13:19   #4480
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Panny młode 2023!

My wczoraj mieliśmy tę sesję narzeczeńską, fotografka mówiła, że super wyszło, ja sama nie wiem jak się zobaczyłam na filmiku, który wrzuciła do relacji to tak średnio się sobie podobałam. Kilka zdjęć ma wysłać w przyszłym tygodniu, resztę do trzech tygodni. Nie wiem czego się spodziewać, obawiam się że tragedia jakaś wyszła.
Choć jakąś nadzieję mam i nie mogę się doczekać aż dostanę
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-04, 13:24   #4481
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ta koleżanka dalej się nie odezwała, wczoraj się widziałyśmy na uczelni, powiedziała tylko cześć i sobie poszła. W sumie to ja pierwsza ja zaczepiłam. Tak więc chyba jej nie liczę do listy gości. Liczyłam,że będziemy się bawić na swoich weselach, ale jak widać chyba mnie nie uwzględniła. Może i lepiej.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Chyba bym sobie darowała.
Nam udało się wczoraj podjechać z jednym zaproszeniem do znajomych TŻ - planują przyjechać z dzieckiem, wstępnie potwierdzili.
Zostały nam trzy zaproszenia, moja babcia jak i kuzynka niezbyt były w stanie podejmować gości,zostawiamy to sobie na za miesiąc jak przyjedziemy.
A dziś byliśmy na degustacji tortu, który wstępnie wybraliśmy, okazał się strzałem w dziesiątkę, zostajemy przy nim
Plan na najbliższe dni to moja sukienka - w przyszły poniedziałek mam odezwać się do krawcowej na umówienie terminu pierwszej wizyty, i chyba powoli zabierzemy się za ogarnianie napojów.
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-04, 13:34   #4482
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

My byśmy napoje też już kupowali, ale daty jeszcze krótkie.
Mamy tylko wodę gazowana i zwykła.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Dziewczyny szukam jakiś majtek pod suknię. Muszą być na pewno cieliste, bezszwowe i najlepiej jakieś modelujące lub wyszczuplające. Któraś już ma i może coś polecić?

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-04, 15:04   #4483
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ja to się zdziwiłam jak zobaczyłam moja suknie, myślałam,że na tym etapie będzie w częściach,a ona była już w całości. Dziś rozdajemy przedostanie zaproszenie.
Ta koleżanka dalej się nie odezwała, wczoraj się widziałyśmy na uczelni, powiedziała tylko cześć i sobie poszła. W sumie to ja pierwsza ja zaczepiłam. Tak więc chyba jej nie liczę do listy gości. Liczyłam,że będziemy się bawić na swoich weselach, ale jak widać chyba mnie nie uwzględniła. Może i lepiej.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
To jak tak to wygląda to chyba bym wykreśliła z listy gości. Trudno.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Zostały nam 4 zaproszenia. Jedno damy za 2 tygodnie, dwa za 3 tygodnie, a jedno może w przyszłym tygodniu się uda.



Wcześniej nie damy rady, bo narzeczony jedzie do domu na weekend po akt chrztu.



Się rozkręcają teraz te przygotowania
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-04, 15:39   #4484
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
My byśmy napoje też już kupowali, ale daty jeszcze krótkie.
Mamy tylko wodę gazowana i zwykła.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Dziewczyny szukam jakiś majtek pod suknię. Muszą być na pewno cieliste, bezszwowe i najlepiej jakieś modelujące lub wyszczuplające. Któraś już ma i może coś polecić?

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Intimissimi. Nie wiem jaki na co dzień nosisz rozmiar, ale ja chciałam modelujące to babeczka mi powiedziała że w moim przypadku nic nie zmienia i faktycznie nic nie zmieniły więc kupię tylko bezszwowe bawełniane

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 09:31   #4485
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez klapecznik Pokaż wiadomość
To ja po trzeciej przymiarce, ślub za trzy tygodnie , a
nadal pełno szpilek. Nadal bez suwaka całość spięta szpilkami. Nie zmniejszyli mi też miseczek na biust - to była uwaga po poprzedniej przymiarce i wciąż w biuście dużo za dużo. Teoretycznie kolejny raz to powinien być odbiór, ale w tych okolicznościach będzie jeszcze jedna. Już mam nadzieję, że w końcu mi to dopasuja, bo sukienka z wieszaka, która mierzyłam przy zakupie była bardziej dapasowana niż ta szyta dla mnie na miarę. Trochę słabo, bo do salonu mam daleko (kupiona w rodzinnych stronach) i tak co tydzień jeździć na przymiarki to mi się średnio chce.
Ile płacicie za welony? Bo ja się tym wcześniej nie interesowałam i jak Pani podała ceny od 400 to
Za welon 2,7 m zapłaciłam 550 zł dużo, ale mi się podobał i nie chciałam kombinować
Co do sukni - przy zamawianiu nie było mowy o tym ile to będzie trwało? Ja to bym pewnie puszczała dym uszami ze złości

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
My wczoraj mieliśmy tę sesję narzeczeńską, fotografka mówiła, że super wyszło, ja sama nie wiem jak się zobaczyłam na filmiku, który wrzuciła do relacji to tak średnio się sobie podobałam. Kilka zdjęć ma wysłać w przyszłym tygodniu, resztę do trzech tygodni. Nie wiem czego się spodziewać, obawiam się że tragedia jakaś wyszła.
Choć jakąś nadzieję mam i nie mogę się doczekać aż dostanę
Myślę, że będzie super tak jak mówiła fotografka - w końcu ona jest specjalistą w tej dziedzinie

U nas zostało 40 dni i zaczynają się problemy. Narzeczony był umówiony na szycie garnituru i nagle się okazało, że jednak się nie da Byliśmy na koniec kwietnia to powiedzieli, że za wcześnie i umówiliśmy się na początek czerwca. Poszliśmy i okazuje się, że szwalnie mają tyle pracy, że może być problem z uszyciem na miarę, bo szyją tylko standardowe rozmiary i tyle. Kobieta, która nas obsługiwała miała dać znać w czwartek jak potwierdzi. Do dziś oczywiście nie zadzwoniła dziwią mnie te pozytywne opinie dot. tej firmy. Chyba że wystawiają je osoby, które kupują produkty gotowe z wieszaka, bo jakościowo mają bardzo dobre materiały. Także zostaliśmy bez garnituru i narzeczony panikuje

Za to jestem już po weekendzie panieńskim, który się udał rewelacyjnie i po makijażu próbnym, który też się bardzo dobrze udał.
__________________
Czarny pas w sarkazmie

Edytowane przez GuiltyAsF_ck
Czas edycji: 2023-06-05 o 09:32
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 11:04   #4486
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Intimissimi. Nie wiem jaki na co dzień nosisz rozmiar, ale ja chciałam modelujące to babeczka mi powiedziała że w moim przypadku nic nie zmienia i faktycznie nic nie zmieniły więc kupię tylko bezszwowe bawełniane

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
38, ale ogólnie przytyłam.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 11:30   #4487
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Panny młode 2023!

My mieliśmy dzisiaj rano spotkanie z tym Naczelnikiem Urzędu, było nawet miło. Wszystko klepnięte strasznie dziwnie było mi wpisać tam nazwisko narzeczonego
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 11:37   #4488
klapecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 282
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
Za welon 2,7 m zapłaciłam 550 zł dużo, ale mi się podobał i nie chciałam kombinować
Co do sukni - przy zamawianiu nie było mowy o tym ile to będzie trwało? Ja to bym pewnie puszczała dym uszami ze złości



Myślę, że będzie super tak jak mówiła fotografka - w końcu ona jest specjalistą w tej dziedzinie

U nas zostało 40 dni i zaczynają się problemy. Narzeczony był umówiony na szycie garnituru i nagle się okazało, że jednak się nie da Byliśmy na koniec kwietnia to powiedzieli, że za wcześnie i umówiliśmy się na początek czerwca. Poszliśmy i okazuje się, że szwalnie mają tyle pracy, że może być problem z uszyciem na miarę, bo szyją tylko standardowe rozmiary i tyle. Kobieta, która nas obsługiwała miała dać znać w czwartek jak potwierdzi. Do dziś oczywiście nie zadzwoniła dziwią mnie te pozytywne opinie dot. tej firmy. Chyba że wystawiają je osoby, które kupują produkty gotowe z wieszaka, bo jakościowo mają bardzo dobre materiały. Także zostaliśmy bez garnituru i narzeczony panikuje

Za to jestem już po weekendzie panieńskim, który się udał rewelacyjnie i po makijażu próbnym, który też się bardzo dobrze udał.
Była mowa, bo mam rybkę - jest bardziej dopasowana niż księżniczka, gdzie w sumie dół u wszystkich taki sam i mówili, że z tego względu maksymalnie późno jest ostatecznie suwak wyszywany, no ale jakoś no nie wiem... Ale ok, nie będę sobie wkręcać, teraz już będzie super.

Kupiłam welon na vinted za 70 zł, zwykły prosty 2,5m. Do mojej sukienki żaden ozdobny by już nie pasował
Kupiłam też podwiązkę, przezroczysta parasolke w razie wu, zamówiłam winietki i plan stołów + zamówiłam wydruk zdjęć z sesji narzeczeńskiej, bo będziemy z nich korzystać na weselu.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez klapecznik
Czas edycji: 2023-06-05 o 11:40
klapecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 14:53   #4489
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
My mieliśmy dzisiaj rano spotkanie z tym Naczelnikiem Urzędu, było nawet miło. Wszystko klepnięte strasznie dziwnie było mi wpisać tam nazwisko narzeczonego
My jutro chyba idziemy

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-05, 15:09   #4490
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Panny młode 2023!

Ja dziś poszłam zamówić kwiaty do bukietu. Dzisiaj do mnie dotatarlo, że ślub w przyszłym tygodniu

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 15:14   #4491
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Ja dziś poszłam zamówić kwiaty do bukietu. Dzisiaj do mnie dotatarlo, że ślub w przyszłym tygodniu

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Jeju, faktycznie to już
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 15:40   #4492
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Ale to zleciało!
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 15:58   #4493
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Ale to zleciało!
Jak Twój będzie za pasem, to ja się pewnie zacznę stresować
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 16:01   #4494
klapecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 282
Dot.: Panny młode 2023!

Mój tydzień później. Wciąż stresuje mnie brak stresu hahaha. Nawet ta sytuacja z sukienkę nie zaburza mojego snu. Pewnie teraz luz a w dniu ślubu cała kulminacja

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
klapecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 16:22   #4495
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Panny młode 2023!

My dziś będziemy usadzac gości- ehh czuje ze to będzie wkurzogenne stoły okrągłe i na brudno widzę że zostają jakieś pojedyncze miejsca, które trzeba zapełnić

Stresować się samym ślubem nie stresuje.
Stresuje się natomiast:
- czy się spóźnimy albo będziemy o dużo za wcześnie (ciężko nam wyliczyć czas)
- czy jednak dobrze ludzi policzyliśmy
- czy nic do tego czasu się nie wydarzy (tło rodzinne)
- czy będę się sobie podobać w dniu ślubu

Ale! Z zadań do ślubu:
Zamówiłam lakier do paznokci, fixer do twarzy,
Dogadaliśmy szczegóły z managerem sali włącznie z ostateczna lista gosci
W/w kwiaty
I dziś jadę zawieść suknie do prania i chce zamówić do bukietu wstążke

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 17:17   #4496
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Koleżanka mówiła,że usadzanie gości było najgorsze, zajęło im to duuuuzo czasu.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 18:00   #4497
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Koleżanka mówiła,że usadzanie gości było najgorsze, zajęło im to duuuuzo czasu.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Usadzenie gości to jedno. Ale wyobraźcie sobie, że na ślubie mojej siostry jedna para przyjechała wcześniej na salę zobaczyć czy odpowiada im sąsiedztwo przy stole. Pani wręcz się tym chwaliła i podkreśliła, że niejednokrotnie się zdarzało, że sama musiała poprawiać swoje usadzenie bo ona wie w jakim towarzystwie najlepiej się czuje. 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 18:12   #4498
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Mamrot28 Pokaż wiadomość
Usadzenie gości to jedno. Ale wyobraźcie sobie, że na ślubie mojej siostry jedna para przyjechała wcześniej na salę zobaczyć czy odpowiada im sąsiedztwo przy stole. Pani wręcz się tym chwaliła i podkreśliła, że niejednokrotnie się zdarzało, że sama musiała poprawiać swoje usadzenie bo ona wie w jakim towarzystwie najlepiej się czuje. 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coooooo

Mam nadzieję, że wy ich nie zapraszacie.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
My dziś będziemy usadzac gości- ehh czuje ze to będzie wkurzogenne stoły okrągłe i na brudno widzę że zostają jakieś pojedyncze miejsca, które trzeba zapełnić
U nas pewnie też będzie taki problem, ale my jeszcze nie ten etap zmartwień.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez klapecznik Pokaż wiadomość
Mój tydzień później. Wciąż stresuje mnie brak stresu hahaha. Nawet ta sytuacja z sukienkę nie zaburza mojego snu. Pewnie teraz luz a w dniu ślubu cała kulminacja

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Może nie, jeśli obędzie się bez komplikacji. W końcu to tylko ślub
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 19:15   #4499
klapecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 282
Dot.: Panny młode 2023!

My też mamy okrągłe stoły i w sumie usadzenie nie sprawiło problemów. 1 stół to moja rodzina, 2 rodzina TŻ, pozostale 4 to znajomi, trzy to grupy gdzie się znają, jeden to już taki trochę zlepek.
Byłam na masażu, jednak się stresuję, cały stres w ramionach

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
klapecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 21:35   #4500
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Coooooo

Mam nadzieję, że wy ich nie zapraszacie.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------



U nas pewnie też będzie taki problem, ale my jeszcze nie ten etap zmartwień.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------



Może nie, jeśli obędzie się bez komplikacji. W końcu to tylko ślub
Nie. My ich nie zapraszamy. My mamy bardzo okrojoną listę gości i część gości troszkę noski opuściła do dołu, bo nie zaprosiliśmy dzieci czy tam wnuków. Trudno ich sprawa.
Ale im więcej przygotowań tym mniej rzeczy mnie zaskakuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 16:09:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.