Panny młode 2023! - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-06-06, 06:47   #4501
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Jak Twój będzie za pasem, to ja się pewnie zacznę stresować
Jak mój się odbędzie to Twój praktycznie będzie zaraz. Mega szybko to leci.

Mamy już ofertę animatorki na ten sezon. Ustalimy co chcemy i będzie kolejny usługodawca z głowy.
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-06, 07:51   #4502
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Jak mój się odbędzie to Twój praktycznie będzie zaraz. Mega szybko to leci.



Mamy już ofertę animatorki na ten sezon. Ustalimy co chcemy i będzie kolejny usługodawca z głowy.
Właśnie zapomniałam żeby odezwać się do animatorki. Muszę to zrobić.
U nas jest taki problem,że będą tylko 3 stoły. Tzn jeden nasz i dwa dla gości. Kompletnie nie wiem jak to zrobić.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-06, 08:03   #4503
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Właśnie zapomniałam żeby odezwać się do animatorki. Muszę to zrobić.
U nas jest taki problem,że będą tylko 3 stoły. Tzn jeden nasz i dwa dla gości. Kompletnie nie wiem jak to zrobić.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
U mnie też tak będzie i jakiś zarys już mam. Przy jednym rodzina narzeczonego, przy drugim moja rodzina, nasi znajomi i młodsza część rodziny narzeczonego. Muszę tak zrobić, bo jakbym chciała typowo rodzinami to u mnie jest o wiele mniej osób i byłaby dysproporcja. Pi razy drzwi wiem kto z kim będzie siedzieć, kwestia tylko w którym miejscu.
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-06, 08:07   #4504
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
U mnie też tak będzie i jakiś zarys już mam. Przy jednym rodzina narzeczonego, przy drugim moja rodzina, nasi znajomi i młodsza część rodziny narzeczonego. Muszę tak zrobić, bo jakbym chciała typowo rodzinami to u mnie jest o wiele mniej osób i byłaby dysproporcja. Pi razy drzwi wiem kto z kim będzie siedzieć, kwestia tylko w którym miejscu.
Ja nie wiem ile u nas jeszcze będzie osób ostatecznie. Chciałam zrobić tak,że jeden stół będzie młodzieży i osób młodych, a drugi dla trochę starszych i np takich osób jak moja babcia. Ale nie wiem. Mam jeszcze trochę czasu. No i potwierdzenie mamy dopiero 31.07.
W niedzielę byliśmy u znajomych i nam już potwierdzili.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

W ogóle to jak chodzimy na wesele to praktycznie zawsze jest podział na rodziny. Ja u siebie chyba bym tak nie chciała.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-06, 08:13   #4505
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem ile u nas jeszcze będzie osób ostatecznie. Chciałam zrobić tak,że jeden stół będzie młodzieży i osób młodych, a drugi dla trochę starszych i np takich osób jak moja babcia. Ale nie wiem. Mam jeszcze trochę czasu. No i potwierdzenie mamy dopiero 31.07.
W niedzielę byliśmy u znajomych i nam już potwierdzili.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

W ogóle to jak chodzimy na wesele to praktycznie zawsze jest podział na rodziny. Ja u siebie chyba bym tak nie chciała.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
U mnie trochę łatwiej, bo mimo że nie wiem ile osób będzie to już jest dysproporcja. My z początku chcieliśmy wymieszać, ale uznaliśmy, że lepiej usadzić rodzinami, bo się znają. Jak tak pomyślałam to też nie chciałabym siedzieć z kimś obcym. Już na jednym weselu tak siedziałam (nie bylo winietek) i się źle czułam.
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-06, 08:13   #4506
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
U mnie trochę łatwiej, bo mimo że nie wiem ile osób będzie to już jest dysproporcja. My z początku chcieliśmy wymieszać, ale uznaliśmy, że lepiej usadzić rodzinami, bo się znają. Jak tak pomyślałam to też nie chciałabym siedzieć z kimś obcym. Już na jednym weselu tak siedziałam (nie bylo winietek) i się źle czułam.
U nas było mniej więcej po równo właśnie.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-06, 08:20   #4507
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
U nas było mniej więcej po równo właśnie.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
No to łatwiej coś takiego zrobić jak mówisz.
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-06, 09:13   #4508
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Panny młode 2023!

U nas będzie stół w podkowę, na „podstawie” my ze świadkami, a przy tych dwóch równoległych częściach planujemy po jednej stronie rodziny, a po drugiej znajomych.
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-06, 09:22   #4509
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
U nas będzie stół w podkowę, na „podstawie” my ze świadkami, a przy tych dwóch równoległych częściach planujemy po jednej stronie rodziny, a po drugiej znajomych.
Serio myślę, że jesteś mną w jakiejś innej rzeczywistości termin i godzina ta sama, kolrosytyka też, teraz jeszcze układ stołów będziemy mieć identyczny
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-06, 13:00   #4510
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Serio myślę, że jesteś mną w jakiejś innej rzeczywistości termin i godzina ta sama, kolrosytyka też, teraz jeszcze układ stołów będziemy mieć identyczny

Zaraz się znajdą jeszcze inne podobieństwa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-06, 13:32   #4511
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Dziewczyny to na pewno nie jest jeden i ten sam ślub?
Pisałam do animatorki. Ona nie potrzebuje spotkania, mamy już wszystko omówione i zawarte w umowie, ale jak czuje potrzebę to możemy się spotkać.
Muszę jeszcze tylko dopytać na sali czy wyrażą zgodę na dmuchańca na zewnątrz (mamy go w gratisie od animatorek). Ale podobno ona widziała,że koło tej sali kiedys coś takiego stało także chyba nie będzie problemu.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-06, 14:27   #4512
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to na pewno nie jest jeden i ten sam ślub?
(...)
Ja się już zaczynam zastanawiać
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 06:59   #4513
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Panny młode 2023!

U nas póki co same odmowy, jedna za drugą, za drugą kolejna..

Miałam sen dzisiaj, że byłam na weselu i były pięknie przystrojone stoły - świeczniki, serwetki itp. I teraz zaczęłam trochę żałować, że wybrałam takie minimalistyczne dekoracje, ale zmieniać tego raczej nie będę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 07:00   #4514
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
U nas póki co same odmowy, jedna za drugą, za drugą kolejna..

Miałam sen dzisiaj, że byłam na weselu i były pięknie przystrojone - świeczniki, serwetki itp. I teraz zaczęłam trochę żałować, że wybrałam takie minimalistyczne dekoracje, ale zmieniać tego raczej nie będę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nikt nie potwierdza?

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 07:03   #4515
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Nikt nie potwierdza?

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

Mamy sporo potwierdzeń, ale od trzech dni tylko odmowy. Osoby, których byliśmy pewni już w zasadzie potwierdziły, ale ci niepewni właśnie odmawiają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 07:25   #4516
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Ja zostawiłam parę zaproszeń u cioć, bo kuzynostwa nie było w domu. Wiem, że u nich byli (albo tam mieszkają), ale też na razie cisza. Nawet żadnego dziekuję za zaproszenia, damy znać czy będziemy
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 07:28   #4517
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Ja zostawiłam parę zaproszeń u cioć, bo kuzynostwa nie było w domu. Wiem, że u nich byli (albo tam mieszkają), ale też na razie cisza. Nawet żadnego dziekuję za zaproszenia, damy znać czy będziemy
A dzwoniłaś do nich, że zostawiliście im zaproszenia ?
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 07:53   #4518
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
A dzwoniłaś do nich, że zostawiliście im zaproszenia ?
Napisałam im na messengerze to była albo zdawkowa odpowiedź albo kciuk. Pomijając, że mam jedną odmowę, ale nawet ta osoba nie miała odwagi sama napisać, że nie przyjdzie tylko ciotka musiała powiedzieć, bo ta osoba specjalnie wyjechała, żeby mnie nie spotkać

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Przypuszczam, że moja chrzestna jej coś nagadała (nie zaprosiłam chrzestnej, bo awantury rodziny potrafi tylko wszczynać i obsmarowywać innych ludzi).

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Narzeczony też zostawił parę zaproszeń u cioć i tylko jedna osoba odpisała, że z chęcią przyjadą. Reszta też tylko ok, dzięki
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 08:39   #4519
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Napisałam im na messengerze to była albo zdawkowa odpowiedź albo kciuk. Pomijając, że mam jedną odmowę, ale nawet ta osoba nie miała odwagi sama napisać, że nie przyjdzie tylko ciotka musiała powiedzieć, bo ta osoba specjalnie wyjechała, żeby mnie nie spotkać

Przypuszczam, że moja chrzestna jej coś nagadała (nie zaprosiłam chrzestnej, bo awantury rodziny potrafi tylko wszczynać i obsmarowywać innych ludzi).

Narzeczony też zostawił parę zaproszeń u cioć i tylko jedna osoba odpisała, że z chęcią przyjadą. Reszta też tylko ok, dzięki
A no to u mnie podobnie, część zaproszeń wysyłałam pocztą i mam potwierdzenie od dwóch par, poza nimi to na pewno będę musiała dzwonić.

Mamy jeszcze 2 tygodnie do terminu potwierdzenia i zastanawiam się czy jak mamy termin potwierdzenia do soboty to czy już w czwartek nie zacząć dzwonić i pytać niezdecydowanych. Sama sobie ukręciłam bata, bo potwierdzenia do 24, a w cukierni 26 już muszę dać znać co i jak
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-07, 08:49   #4520
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
A no to u mnie podobnie, część zaproszeń wysyłałam pocztą i mam potwierdzenie od dwóch par, poza nimi to na pewno będę musiała dzwonić.

Mamy jeszcze 2 tygodnie do terminu potwierdzenia i zastanawiam się czy jak mamy termin potwierdzenia do soboty to czy już w czwartek nie zacząć dzwonić i pytać niezdecydowanych. Sama sobie ukręciłam bata, bo potwierdzenia do 24, a w cukierni 26 już muszę dać znać co i jak
Jak musisz dać znać ile osób to lepiej zapytać już parę dni wcześniej. Ja też muszę miesiąc przed podać na ile osób ma być tort. Wstępnie zaniżyłam i tak, bo to miała być orientacyjna liczba. No i muszę miejsca hotelowe zarezerwować i też muszę wiedzieć ile.
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 09:20   #4521
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Panny młode 2023!

U mnie tak samo. Wysłałam i cisza, nawet żadnego info, że doszły. Ale do potwierdzenia mamy jeszcze 1,5 miesiąca ponad.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 09:22   #4522
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
U mnie tak samo. Wysłałam i cisza, nawet żadnego info, że doszły. Ale do potwierdzenia mamy jeszcze 1,5 miesiąca ponad.
Ja coś czuję w kościach, że do tych osób co milczą będziemy wydzwaniać.
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 12:33   #4523
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Panny młode 2023!

Ja po rozmowie z właścicielką sali dałam potwierdzenie do 1 lipca. Pani powiedziała, że dużo gości zapomina potwierdzić lub odmówić i zapewne sama będę musiała się przypominać. Zostawiłam sobie na to trzy tygodnie ( jeden tydzień odpadnie bo urodziny ) i cóż jak trzeba to będę wisieć na telefonie i dopytywać. Strasznie wkurzały mnie odpowiedzi przy zapraszaniu, że "może przyjdziemy o ile dzieci będą zdrowe albo czegoś nie zmalują więc powiemy Wam w tygodniu wesela". No i luz. Na weselu mamy blisko 30 dzieci więc niech każdy tak odpowie to albo przyjdą wszyscy lub połowa/większość nie - a płacić i tak czy tak trzeba. Pewnie, że ja milionerka i za wszystko chętnie zapłacę. 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 12:50   #4524
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Jak musisz dać znać ile osób to lepiej zapytać już parę dni wcześniej. Ja też muszę miesiąc przed podać na ile osób ma być tort. Wstępnie zaniżyłam i tak, bo to miała być orientacyjna liczba. No i muszę miejsca hotelowe zarezerwować i też muszę wiedzieć ile.
U nas z tortem jest jeszcze to, że mamy wyliczane porcje na osobę, ale te porcje są ogromne. Nie znam nikogo, kto na weselu zjadłby taki kawał tortu i zastanawiam się jak to ograć, czy tortu nie zamówić trochę mniejszego. Co potem z tym wszystkim zrobimy
Na temat pokojów i transportu też chcemy przy potwierdzaniu ustalić co i jak, żeby się nie okazało, że pod kościołem mamy zamówionego busa, a ludzi chętnych na transport jak na wielki autokar

Cytat:
Napisane przez Mamrot28 Pokaż wiadomość
Ja po rozmowie z właścicielką sali dałam potwierdzenie do 1 lipca. Pani powiedziała, że dużo gości zapomina potwierdzić lub odmówić i zapewne sama będę musiała się przypominać. Zostawiłam sobie na to trzy tygodnie ( jeden tydzień odpadnie bo urodziny ) i cóż jak trzeba to będę wisieć na telefonie i dopytywać. Strasznie wkurzały mnie odpowiedzi przy zapraszaniu, że "może przyjdziemy o ile dzieci będą zdrowe albo czegoś nie zmalują więc powiemy Wam w tygodniu wesela". No i luz. Na weselu mamy blisko 30 dzieci więc niech każdy tak odpowie to albo przyjdą wszyscy lub połowa/większość nie - a płacić i tak czy tak trzeba. Pewnie, że ja milionerka i za wszystko chętnie zapłacę. ��
Z punktu widzenia gościa rozumiem takie podejście, bo tak naprawdę żadna z nas nie da gwarancji, że np. do ślubu nie pójdzie chora, bo nie da się tego przewidzieć. Można zapobiegać, ale goście pewnie tak do tego nie podchodzą. A z dziećmi to już w ogóle. Sama się zastanawiam, ilu gości nam jeszcze odpadnie na ostatnią chwilę

Swoją drogą, takie potwierdzenia na 3 tygodnie, miesiąc, 1,5 miesiąca przed jest wg mnie i tak nie do końca pewne. Teraz przynajmniej rozumiem, że takie są realia na salach, w cukierniach i u innych usługodawców. Animatorce też musimy dać znać 3 tygodnie wcześnie znać, ile będzie dzieci, chociaż nie mam pojęcia jak to ogarnąć, bo nie zdziwię się jak goście na ostatnią chwilę będą chcieli upychać dzieci u dziadków itp.
__________________
Czarny pas w sarkazmie

Edytowane przez GuiltyAsF_ck
Czas edycji: 2023-06-07 o 12:53
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 12:57   #4525
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
U nas z tortem jest jeszcze to, że mamy wyliczane porcje na osobę, ale te porcje są ogromne. Nie znam nikogo, kto na weselu zjadłby taki kawał tortu i zastanawiam się jak to ograć, czy tortu nie zamówić trochę mniejszego. Co potem z tym wszystkim zrobimy
Na temat pokojów i transportu też chcemy przy potwierdzaniu ustalić co i jak, żeby się nie okazało, że pod kościołem mamy zamówionego busa, a ludzi chętnych na transport jak na wielki autokar



Z punktu widzenia gościa rozumiem takie podejście, bo tak naprawdę żadna z nas nie da gwarancji, że np. do ślubu nie pójdzie chora, bo nie da się tego przewidzieć. Można zapobiegać, ale goście pewnie tak do tego nie podchodzą. A z dziećmi to już w ogóle. Sama się zastanawiam, ilu gości nam jeszcze odpadnie na ostatnią chwilę

Swoją drogą, takie potwierdzenia na 3 tygodnie, miesiąc, 1,5 miesiąca przed jest wg mnie i tak nie do końca pewne. Teraz przynajmniej rozumiem, że takie są realia na salach, w cukierniach i u innych usługodawców. Animatorce też musimy dać znać 3 tygodnie wcześnie znać, ile będzie dzieci, chociaż nie mam pojęcia jak to ogarnąć, bo nie zdziwię się jak goście na ostatnią chwilę będą chcieli upychać dzieci u dziadków itp.
Moja koleżanka miała ślub w październiku, a potwierdzenie obecności chciała do kwietnia
Jak się jej zapytałam czemu tak to powiedziała, że ludzie mogą sobie zaplanować ten czas i przyjść, wiedzą, że wesele. No a u mnie parę osób jest niepewnych, bo niektórzy mają różne zabiegi i operacje niedługo i od tego zależy czy przyjdą czy nie. Pół roku przed nie byliby w stanie potwierdzić.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Mamrot28 Pokaż wiadomość
Ja po rozmowie z właścicielką sali dałam potwierdzenie do 1 lipca. Pani powiedziała, że dużo gości zapomina potwierdzić lub odmówić i zapewne sama będę musiała się przypominać. Zostawiłam sobie na to trzy tygodnie ( jeden tydzień odpadnie bo urodziny ) i cóż jak trzeba to będę wisieć na telefonie i dopytywać. Strasznie wkurzały mnie odpowiedzi przy zapraszaniu, że "może przyjdziemy o ile dzieci będą zdrowe albo czegoś nie zmalują więc powiemy Wam w tygodniu wesela". No i luz. Na weselu mamy blisko 30 dzieci więc niech każdy tak odpowie to albo przyjdą wszyscy lub połowa/większość nie - a płacić i tak czy tak trzeba. Pewnie, że ja milionerka i za wszystko chętnie zapłacę. 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zachorować może każdy, ale wolałabym wcześniej deklaracje czy w ogóle planują się wybrać, a nie że powiedzą w tygodniu wesela.
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 13:02   #4526
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka miała ślub w październiku, a potwierdzenie obecności chciała do kwietnia
Jak się jej zapytałam czemu tak to powiedziała, że ludzie mogą sobie zaplanować ten czas i przyjść, wiedzą, że wesele. No a u mnie parę osób jest niepewnych, bo niektórzy mają różne zabiegi i operacje niedługo i od tego zależy czy przyjdą czy nie. Pół roku przed nie byliby w stanie potwierdzić.

Zachorować może każdy, ale wolałabym wcześniej deklaracje czy w ogóle planują się wybrać, a nie że powiedzą w tygodniu wesela.

Jakbym musiała potwierdzić pół roku przed to wolałabym powiedzieć, że nie przyjdę niż potwierdzić, a potem się denerwować, że ktoś za mnie zapłacił, a ja nie dam rady przyjść
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 13:23   #4527
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

My mamy potwierdzenie 26 dni przed ślubem. Nastawiam się na to,że i tak do większości będę musiała dzwonić. Do tych co już potwierdzili też, bo przecież może się coś zmienić, w razie co wolę być pewna.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 13:29   #4528
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Panny młode 2023!

My mieścimy na miesiąc przed a sali daliśmy 2 tygodnie przed info. Więc to mamy już klepnięte. Finalnie 51 osób z nami plus 4 obsługa.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 13:31   #4529
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Panny młode 2023!

My mamy potwierdzenie na trzy tygodnie przed ślubem, mam nadzieję, że się w miarę wszyscy ogarną w czasie.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 13:37   #4530
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
My mieścimy na miesiąc przed a sali daliśmy 2 tygodnie przed info. Więc to mamy już klepnięte. Finalnie 51 osób z nami plus 4 obsługa.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
A ile miało być wstępnie?

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

My na sali możemy nawet powiedzieć w środę przed weselem,ale wolałem wiedzieć wcześniej,bo muszę zamówić winietki i plan stołów.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 16:09:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.