Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-10, 11:12   #391
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
pamietaj ze teraz powinnismy jesc 3000kcal dziennie, wiadomo ze nie smieciowego jedzonka ale mysle ze owoce cy jogurty krzywdy nie zrobia.
Ja mialam fazy, najpierw byla fasolka w pomidorach, potem ryba w pomidorach, tera nie przezyje ranka bez musli i ogolnie mleka mi sie non stop chce
Organizm wola owocow to mu je daj

Pochwal sie ile kg na plusie ja poko co trzymam te moje +8, no i przynajmniej cycki mam pierwszy raz w zyciu
Gdyby się domagał owoców, to bym się cieszyła! Ale mi się chce na przykład jednocześnie lodów i frytek, ostatnio poległam i zamówiłam zestaw z kfc + shake Także walczę ze sobą, żeby te niezdrowe zachcianki zamieniać na coś lepszego
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 11:12   #392
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Spojrzałam na wyniki i u mnie wit D. 17...chyba jeszcze gorzej
Sprawdz normy labolatoryjne, bo sa rozne. U mnie norma jest od 50.
Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
ah to nie wiem. tu przy 2 jest mniej wizyt niz przy 1
moje wizyty z tego co pamietam:
8-10 tydz polozna
12 tydzien usg
16 tydz polozna
24 tydz GP badz polozna
28 Polozna

dalej nie pamietam ale im dalej tym wiecej, na sam koniec wizyty co 2-1 tydzien

Szkola rodzenia 33-34 ty
warsztaty z karmienia piercia 34 tydzien

ahh i ja gonekologa nigdy tu nie widzialam. USG robi sonograf.
a przed ciaza jakiekolwiek problemy to GP/pielegniarka pobiera do cytologi MASAKRA
No teraz pierwsze i polowkowe robil mi sonograf i tak samo bylo w pierwszej ciazy a cala reszte USG robil mi ob-gyn u siebie w gabinecie. Badan zadnych innych nie robil, tylko wywiad, USG i to wszystko. Na ostatniej wizycie przed porodem mialam tylko badanie szyjki, juz bez USG. I to w sumie jedyne badanie szyjki jakie mialam przez cala ciaze. Takze to na tyle jesli chodzi o tutejszych ginow i ciaze. Jesli cos sie dzieje, to pewnie i szyjke czesciej sprawdzaja, ale ja nie mialam zadnych objawow skracania.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 11:13   #393
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Sprawdz normy labolatoryjne, bo sa rozne. U mnie norma jest od 50.

No teraz pierwsze i polowkowe robil mi sonograf i tak samo bylo w pierwszej ciazy a cala reszte USG robil mi ob-gyn u siebie w gabinecie. Badan zadnych innych nie robil, tylko wywiad, USG i to wszystko. Na ostatniej wizycie przed porodem mialam tylko badanie szyjki, juz bez USG. I to w sumie jedyne badanie szyjki jakie mialam przez cala ciaze. Takze to na tyle jesli chodzi o tutejszych ginow i ciaze. Jesli cos sie dzieje, to pewnie i szyjke czesciej sprawdzaja, ale ja nie mialam zadnych objawow skracania.
jak pytalam poloznej czy i kiedy badaja szyjke to sie na mnie popatrzyla i powiedziala a po co?
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 11:18   #394
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
jak pytalam poloznej czy i kiedy badaja szyjke to sie na mnie popatrzyla i powiedziala a po co?
Ja na poprzednie 2 ciąże miałam raz sprawdzaną i to tuż przed końcem a teraz mam co wizytę i wcale mi się to nie podoba
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 11:23   #395
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

OMG ale dowalilam
kupowalam na ebay uzywane ubranka, no i w nieziele policzylam zadowolona ze na noworodka mam wszytsko po czym wczoraj przyszly kolejne 2 paczki- 10 par body LOL
przez pierwszy miesiac chyba nie bede musiala tego prac bo starczy mi ubranek na codziennie co innego haha
teraz kompletuje do 3 miesiaca troszke, i jeden zestaw na malenskie dziecko w razie co
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 11:34   #396
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
To w szpitalach moda tez obowiazuje?
Ja mam w kwiatki, nie wpisuje sie w najnowsze trendy.
No wlasnie wychodzi na to, ze zyrafy sa ponadczasowe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 11:36   #397
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
No wlasnie wychodzi na to, ze zyrafy sa ponadczasowe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

raczej brak innych produktow w normlnych cenach na rynku
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-10, 12:00   #398
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
jak pytalam poloznej czy i kiedy badaja szyjke to sie na mnie popatrzyla i powiedziala a po co?
Moze rutynowo nie badaja
Mi mogl sprawdzac bo mialam isc na wywolanie a nie wiedzial czy wytrzymam do dnia terminu. Dopiero po badaniu orzekl, ze w dzien terminu mam sie zglosic do szpitala bo spokojnie wytrzymam. Nie wytrzymalam
Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
OMG ale dowalilam
kupowalam na ebay uzywane ubranka, no i w nieziele policzylam zadowolona ze na noworodka mam wszytsko po czym wczoraj przyszly kolejne 2 paczki- 10 par body LOL
przez pierwszy miesiac chyba nie bede musiala tego prac bo starczy mi ubranek na codziennie co innego haha
teraz kompletuje do 3 miesiaca troszke, i jeden zestaw na malenskie dziecko w razie co
Ja juz obkupiona na noworodka i 0-3, teraz poluje na wieksze po przecenach, nie chce pozniej kupowac za normalna cene a uzywane w mojej okolicy wystawiaja glownie szare, biale i granatowe. Ja wole w miare mozliwosci troszke kolorkow. Z reszta ostatnio kupilam dwa super zestawy po 4.50. Oplacalo sie. Nie wiem czy masz gdzies blisko Matalan, tam maja teraz sporo przecen. Obkupilam siebie (maja fajne, eleganckie bluzki) i dla malucha te dwa komplety. Tylko, ze online sporo rzeczy maja tylko w rozm newborn, reszta wykupiona a na sklepie u mnie byly dostepne tez wieksze rozmiary.

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
No wlasnie wychodzi na to, ze zyrafy sa ponadczasowe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam dwie tetry w zyrafy. Synus bedzie na topie
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:07   #399
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Moze rutynowo nie badaja
Mi mogl sprawdzac bo mialam isc na wywolanie a nie wiedzial czy wytrzymam do dnia terminu. Dopiero po badaniu orzekl, ze w dzien terminu mam sie zglosic do szpitala bo spokojnie wytrzymam. Nie wytrzymalam

Ja juz obkupiona na noworodka i 0-3, teraz poluje na wieksze po przecenach, nie chce pozniej kupowac za normalna cene a uzywane w mojej okolicy wystawiaja glownie szare, biale i granatowe. Ja wole w miare mozliwosci troszke kolorkow. Z reszta ostatnio kupilam dwa super zestawy po 4.50. Oplacalo sie. Nie wiem czy masz gdzies blisko Matalan, tam maja teraz sporo przecen. Obkupilam siebie (maja fajne, eleganckie bluzki) i dla malucha te dwa komplety. Tylko, ze online sporo rzeczy maja tylko w rozm newborn, reszta wykupiona a na sklepie u mnie byly dostepne tez wieksze rozmiary.


Mam dwie tetry w zyrafy. Synus bedzie na topie
Ja tu mam wszytskie mozliwe sklepy tylko jak pomysle o tych olejkach i korkach to mi sie odechciewa
Moe w sobote z rana pojade, unikne korkow moze
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:18   #400
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ja tu mam wszytskie mozliwe sklepy tylko jak pomysle o tych olejkach i korkach to mi sie odechciewa
Moe w sobote z rana pojade, unikne korkow moze
Dlatego ja jezdze w poniedzialki albo wtorki tak na godzine-poltora, przed zamknieciem. Na miescie sa czasem korki o tej porze, ale w sklepach i na parkingach pustka.

Wizelam sie za pranie pieluch wielo bo i tak musza przejsc 3 prania przed pierwszym uzyciem a dzis pogoda super, to na linke wywiesze.

A to moje zdobycze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190410_120412.jpg (169,5 KB, 42 załadowań)
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:20   #401
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Hej,hej.
Wczoraj znowu zaliczyłam dentystę, a po południu byłam u krawcowej na przymiarce sukienki ślubnej. Coraz lepiej to wyglada i zrobiła mi fajne marszczenie materiału z przodu, wiec maskuje brzuszek ciążowy. Przyszła szwagierka mówiła, ze w ogóle w niej brzucha nie widać
W sumie całkiem śmiesznie bo znowu mi wywaliło brzuch do przodu. Jak będzie mi go tak wywalało dalej, to ja nie wiem jak js będę wyglądać pod koniec ciąży


Wczoraj na wieczór się gorzej czułam i dzisiaj pospalam aż do 11! Zdążyłam już pozmywać wczorajsze naczynia i zrobić obiad. Muszę jeszcze dzisiaj wysprzątać mieszkanie, bo w sobotę robimy u siebie taką posiadówe paniensko-kawalerski. A jutro mam użyte u ginekologa, znowu krawcową i trzeba zakupy porobić. Za to w piątek będę tkwić w kuchni przy garach i szykować jedzenie na sobotę

A tak poza tym - jak dzieciaki zaczęły mi w niedziele szaleć w brzuchu tak do tej pory wywijają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-10, 12:22   #402
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Pamiętam ze juz w 2016 były misie i żyrafy na koszulach ale to prawda po prostu mało innych w normalnych cenach.
Ostatnio zamówiłam legginsy ciążowe i czekam na dostawe bo mnie denerwuja spodnie, które albo mnie uciskaja albo spadają spod brzucha :-D
Ja to po tych wszystkich chlopiecych ciuszkach nie wiem gdzie mam szukać i co mi właściwie potrzeba. Co prawda nie muszę dużo kupować bo brat ma.córeczkę A druga mu sie urodzi w czerwcu więc już mówił ze jak co to oni będą.mieć

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:29   #403
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Dlatego ja jezdze w poniedzialki albo wtorki tak na godzine-poltora, przed zamknieciem. Na miescie sa czasem korki o tej porze, ale w sklepach i na parkingach pustka.

Wizelam sie za pranie pieluch wielo bo i tak musza przejsc 3 prania przed pierwszym uzyciem a dzis pogoda super, to na linke wywiesze.

A to moje zdobycze
W tyg jestem w pracy do 17:30. w domu okolo 18. sklep w druga strone i poprostu mi sie nie chce

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez zamknieta25 Pokaż wiadomość
Pamiętam ze juz w 2016 były misie i żyrafy na koszulach ale to prawda po prostu mało innych w normalnych cenach.
Ostatnio zamówiłam legginsy ciążowe i czekam na dostawe bo mnie denerwuja spodnie, które albo mnie uciskaja albo spadają spod brzucha :-D
Ja to po tych wszystkich chlopiecych ciuszkach nie wiem gdzie mam szukać i co mi właściwie potrzeba. Co prawda nie muszę dużo kupować bo brat ma.córeczkę A druga mu sie urodzi w czerwcu więc już mówił ze jak co to oni będą.mieć

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
Dobra jestes. ja w ciazowych jeansach i leginsach chodze od lutego, inne uciskaja
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:38   #404
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja nosze normalne jeansy ale 2 rozmiary wieksze niz przed ciaza. W biodrowki w swoim normalnym rozmiarze spokojnie bym weszla, ale jak siedze, to mi sie brzuch czesto stawia od ucisku i szybko musialam zrezygnowac z normalnych spodni, zanim jeszcze brzuch sie pojawil.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:38   #405
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Hej,hej.
Wczoraj znowu zaliczyłam dentystę, a po południu byłam u krawcowej na przymiarce sukienki ślubnej. Coraz lepiej to wyglada i zrobiła mi fajne marszczenie materiału z przodu, wiec maskuje brzuszek ciążowy. Przyszła szwagierka mówiła, ze w ogóle w niej brzucha nie widać
W sumie całkiem śmiesznie bo znowu mi wywaliło brzuch do przodu. Jak będzie mi go tak wywalało dalej, to ja nie wiem jak js będę wyglądać pod koniec ciąży


Wczoraj na wieczór się gorzej czułam i dzisiaj pospalam aż do 11! Zdążyłam już pozmywać wczorajsze naczynia i zrobić obiad. Muszę jeszcze dzisiaj wysprzątać mieszkanie, bo w sobotę robimy u siebie taką posiadówe paniensko-kawalerski. A jutro mam użyte u ginekologa, znowu krawcową i trzeba zakupy porobić. Za to w piątek będę tkwić w kuchni przy garach i szykować jedzenie na sobotę

A tak poza tym - jak dzieciaki zaczęły mi w niedziele szaleć w brzuchu tak do tej pory wywijają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zazdroszcze U mnie ani brzucha ani kopniakow. Raz na tydzień kopną na kilka sekund i juz. Zaczynam sie trochę martwić, ale wmawiam sobie ze 20tc to jeszcze za wcześnie. Nie wazne ze blizniaki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 13:12   #406
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Witam się u mnie poranek dopiero. Ledwo oczy otworzyłam bo córka marudna w nocy. Nie mam pojęcia co tu robić dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 13:12   #407
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Dlatego ja jezdze w poniedzialki albo wtorki tak na godzine-poltora, przed zamknieciem. Na miescie sa czasem korki o tej porze, ale w sklepach i na parkingach pustka.

Wizelam sie za pranie pieluch wielo bo i tak musza przejsc 3 prania przed pierwszym uzyciem a dzis pogoda super, to na linke wywiesze.

A to moje zdobycze
Śliczności !!!

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Hej,hej.
Wczoraj znowu zaliczyłam dentystę, a po południu byłam u krawcowej na przymiarce sukienki ślubnej. Coraz lepiej to wyglada i zrobiła mi fajne marszczenie materiału z przodu, wiec maskuje brzuszek ciążowy. Przyszła szwagierka mówiła, ze w ogóle w niej brzucha nie widać
W sumie całkiem śmiesznie bo znowu mi wywaliło brzuch do przodu. Jak będzie mi go tak wywalało dalej, to ja nie wiem jak js będę wyglądać pod koniec ciąży


Wczoraj na wieczór się gorzej czułam i dzisiaj pospalam aż do 11! Zdążyłam już pozmywać wczorajsze naczynia i zrobić obiad. Muszę jeszcze dzisiaj wysprzątać mieszkanie, bo w sobotę robimy u siebie taką posiadówe paniensko-kawalerski. A jutro mam użyte u ginekologa, znowu krawcową i trzeba zakupy porobić. Za to w piątek będę tkwić w kuchni przy garach i szykować jedzenie na sobotę

A tak poza tym - jak dzieciaki zaczęły mi w niedziele szaleć w brzuchu tak do tej pory wywijają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam nadzieję, że pochwalisz się chociaż jedną fotką z tego wyjątkowego dnia

Cytat:
Napisane przez zamknieta25 Pokaż wiadomość
Pamiętam ze juz w 2016 były misie i żyrafy na koszulach ale to prawda po prostu mało innych w normalnych cenach.
Ostatnio zamówiłam legginsy ciążowe i czekam na dostawe bo mnie denerwuja spodnie, które albo mnie uciskaja albo spadają spod brzucha :-D
Ja to po tych wszystkich chlopiecych ciuszkach nie wiem gdzie mam szukać i co mi właściwie potrzeba. Co prawda nie muszę dużo kupować bo brat ma.córeczkę A druga mu sie urodzi w czerwcu więc już mówił ze jak co to oni będą.mieć

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
Powiem więcej- już w 2013 żyrafy i misie były na topie :P Są ponadczasowe
Ja chwalę sobie koszule do karmienia z Italian Fashion. Od 3 lat bez dłuższej przerwy chodzę w nich i są nie do zdarcia. Mega bawełna. Teraz kupię sobie jakieś nowe. Mam nadzieję, że przez tyle czasu jakość się nie zepsuła.

Zapodaj link do legginsów. Ja kupiłam lidlowe, w sumie moje pierwsze z pasem na brzuch i jestem zadowolona gdyby nie to, że w kroku się skulkowały

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze U mnie ani brzucha ani kopniakow. Raz na tydzień kopną na kilka sekund i juz. Zaczynam sie trochę martwić, ale wmawiam sobie ze 20tc to jeszcze za wcześnie. Nie wazne ze blizniaki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pocieszę Cię- ja przy 1 dziecku poczułam gdzieś koło 22 tygodnia.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 13:35   #408
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

A tak w ogóle to już jestem w 6 miesiącu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 13:42   #409
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to już jestem w 6 miesiącu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz juz z gorki

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-10, 13:47   #410
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Shiz mi jeszcze możesz zmienić wiek. Mam 29 lat

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 14:11   #411
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Cześć
KlockiLEGO- jak Twoje samopoczucie?

.
Lepiej. Wczoraj walelam joge. Dziewczyny, ktore tez chca cwiczyc, obczajcie TA BABKE na YT, super ma filmiki ciazowe. Nawet pomoglo troche, ale dalej dziec zle siedzi i spac moge tylko w jedej pozycji ha ha. Troche mnie to martwi na nastepne, jak by nie bylo 4 miechy


Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
W sumie całkiem śmiesznie bo znowu mi wywaliło brzuch do przodu. Jak będzie mi go tak wywalało dalej, to ja nie wiem jak js będę wyglądać pod koniec ciąży
Lepiej do przodu jak do kregoslupa jak mi, i wycie z bolu


Dziewczyny co ciage glodne: pijecie dosc wody? W ciazy trzeba sie wiecej nawadniac.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 14:14   #412
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Lepiej. Wczoraj walelam joge. Dziewczyny, ktore tez chca cwiczyc, obczajcie TA BABKE na YT, super ma filmiki ciazowe. Nawet pomoglo troche, ale dalej dziec zle siedzi i spac moge tylko w jedej pozycji ha ha. Troche mnie to martwi na nastepne, jak by nie bylo 4 miechy



Lepiej do przodu jak do kregoslupa jak mi, i wycie z bolu


Dziewczyny co ciage glodne: pijecie dosc wody? W ciazy trzeba sie wiecej nawadniac.
Przed ciaza wody nie pilam wogole, jedynie kawe, herbate & sok

Teraz pije 1,5l wody plus 1 kawa rozpuszczalna, jedna herbata i czasem sok
I tak jestem glodna, najgorzej jest poznym wieczorem
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 15:30   #413
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Update szpitalny: mam nowa współlokatorke, miala rodzic 1 kwietnia, a nadal cisza. Mowi, ze będzie krążyć schodami między piętrami (my na 1, porodowka na 4), chodzi ciągle, rozważa przysiady. Masakra. Ja sie z moim bobasem umowilam ze ma wyjsc miedzy 37 a 40 tygodniem. Mam nadzieje, ze dotrzyma umowy i nie bede sie tak meczyc w lato.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 16:02   #414
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Update szpitalny: mam nowa współlokatorke, miala rodzic 1 kwietnia, a nadal cisza. Mowi, ze będzie krążyć schodami między piętrami (my na 1, porodowka na 4), chodzi ciągle, rozważa przysiady. Masakra. Ja sie z moim bobasem umowilam ze ma wyjsc miedzy 37 a 40 tygodniem. Mam nadzieje, ze dotrzyma umowy i nie bede sie tak meczyc w lato.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A Ty ciągle w szpitalu? Biedulka, ile masz tam jeszcze siedzieć?

Ja też z moim się podobnie umówiłam, u mnie dochodzi jeszcze to, że "mój" szpital zamykają od 5 sierpnia podobno na 2 tygodnie, więc chciałabym nie być zmuszona szukać innego.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Zapodaj link do legginsów. Ja kupiłam lidlowe, w sumie moje pierwsze z pasem na brzuch i jestem zadowolona gdyby nie to, że w kroku się skulkowały



Pocieszę Cię- ja przy 1 dziecku poczułam gdzieś koło 22 tygodnia.
Ja też kupiłam lidlowe, ale XS i oczywiście metki obcięłam, potem wbijam się w nie i oczywiście cisną mnie w brzuchu

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Lepiej. Wczoraj walelam joge. Dziewczyny, ktore tez chca cwiczyc, obczajcie TA BABKE na YT, super ma filmiki ciazowe. Nawet pomoglo troche, ale dalej dziec zle siedzi i spac moge tylko w jedej pozycji ha ha. Troche mnie to martwi na nastepne, jak by nie bylo 4 miechy



Lepiej do przodu jak do kregoslupa jak mi, i wycie z bolu


Dziewczyny co ciage glodne: pijecie dosc wody? W ciazy trzeba sie wiecej nawadniac.
Dzięki za filmik Właściwie miałam Cię pytać czy masz jakieś fajne ćwiczenia do polecenia
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 16:04   #415
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
A Ty ciągle w szpitalu? Biedulka, ile masz tam jeszcze siedzieć?
Do piątku. Co by 3 pełne doby wysiedziec. Wczoraj usg zrobili, jutro krzywa cukrowa, a dzisiaj wczasy na koszt panstwa ale w sumie moze i dobrze. Zrobili wymaz i jakas mam infekcje, wiec od razu tabsy dostalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 16:06   #416
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Badzia987
Sklep oasi. Tanie więc nie wiem jak z jakością ale na czas ciąży myślę wystarcza A potem to się mogą rozpaść

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 16:09   #417
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam lidlowe, ale XS i oczywiście metki obcięłam, potem wbijam się w nie i oczywiście cisną mnie w brzuchu [COLOR="Silver"]


Dzięki za filmik Właściwie miałam Cię pytać czy masz jakieś fajne ćwiczenia do polecenia
Ja jestem fanka legginsow, bo nosze do pracy tez Ale tylko jedna marka dalej mi pasuje, w tym rozmiarze co normalnie nosze, nazywa sie Inner Fire. Wszelkie Pumy czy Nike juz dawno mnie uwieraja w pasie Tak samo szorty Nessie. Macie Decathlon, tam mozna kupic jakies tanie pewnie, no nie?
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 17:00   #418
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Ja jestem fanka legginsow, bo nosze do pracy tez Ale tylko jedna marka dalej mi pasuje, w tym rozmiarze co normalnie nosze, nazywa sie Inner Fire. Wszelkie Pumy czy Nike juz dawno mnie uwieraja w pasie Tak samo szorty Nessie. Macie Decathlon, tam mozna kupic jakies tanie pewnie, no nie?
Ja noszę tylko po domu, mamy decathlon, ale chyba ciążowych tam nic nie będzie, ja kupiłam w h&m jedne i drugie po taniości na allegro, razem z koszulami nocnymi ciążowymi.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 17:07   #419
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Ja noszę tylko po domu, mamy decathlon, ale chyba ciążowych tam nic nie będzie, ja kupiłam w h&m jedne i drugie po taniości na allegro, razem z koszulami nocnymi ciążowymi.
Ja nie nosze zadnych ciuchow ciazowych. Legginsy mam z tej firmy w rozmairze 4 i 6 i szostki dalej sa dobre, bez problemu. w H&M kupilam sobie dwie sukienk i spodnice, rozmiar wieksze niz zwykle, wiec posluza mi i po ciazy. No ale zalezy jak kto, ja przytylam tylko 3 kg, wiec cyc + brzuch. Poza tym mam duzo ubran tradycyjnych, ktore sa luzne (bluzki i sukienki) w tym stylu:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg D_NP_806402-MLM26095271410_092017-Q.jpg (16,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg huipil-tlacoatzintepec-002-orv.jpg (311,2 KB, 37 załadowań)
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 17:48   #420
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Ja nie nosze zadnych ciuchow ciazowych. Legginsy mam z tej firmy w rozmairze 4 i 6 i szostki dalej sa dobre, bez problemu. w H&M kupilam sobie dwie sukienk i spodnice, rozmiar wieksze niz zwykle, wiec posluza mi i po ciazy. No ale zalezy jak kto, ja przytylam tylko 3 kg, wiec cyc + brzuch. Poza tym mam duzo ubran tradycyjnych, ktore sa luzne (bluzki i sukienki) w tym stylu:
Ja nosze rozmiar 10 i brzuch mam na tyle duzy ze nawet luzniejsze bluzki powoli nie ukryja
Polecam hm, kupilam jeansy za 39f, legginsy chyba 8. Piore czesto i obie pary sa super.
Teraz rozgladam sie za sukienka oraz dwoma bluzkami


Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.