Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 15:17   #1
hairlacquer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18
Wink

Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?


Moje pytanie jest odnośnie uzywania podkładów czy też fluidów przez męźczyzn. Gdyż znam sporo osobników właśniej takiej płci, którzy uzywają. Właściwie jestem nim sam i używam od pól roku, oczywiscie na poczatku nikt nie wiedział. Ale niestety pewnego dnia sie wkopałem, ponieważ niechcąco wytarłem twarz o bluzke i zostały mi na niej slady. Oczywiscie reakcje są różne, teraz się nie wstydze tego iż używam fluidu czy też podkładu. W końcu żyjemy w XXI wieku. I przyznam szczerze, że dzięki używaniu tego typu kosmetyków poprawiła mi się moja własna samoocena. I czuje się bardziej dowartościowany i atrakcyjniejszy. Ale niestety nie potrafie juz wyjsc na miasto bez, czyli tak jak mnie natura stworzyła. Jestem strasznie bladziutki, biały niczym sciana. DOmyslam sie, ze dlatego iz moja twarz nie ma praktycznie dostepu az tak do slonca, bo az tak jasnej karnacji nie mnialem nigdy. Ale pytanie moje, które umieszczam właśnie w tym dziale: Metamorfozy jest nastepujące. Czy Waszym zdaniem, używanie podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez płec męska jest czymś normalnym i naturalnym? Bo niestety ale spotykam sie z różną formą odzewu na te pytanie...

Pozdrawiam!
__________________
Co inni o mnie myślą to mnie to nie interesuje, ważne co ja wiem o sobie...
hairlacquer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:24   #2
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

po pierwsze, to chyba jednak nie te działy ;P
a po drugie: Facet i podkład, fluid, puder? NIE NIE NIE! Wyśmiałabym takiego.
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:29   #3
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Sądzę, że każdy może używać co mu się podoba.
Tylko czemu narzekasz, że jesteś bladziutki. Ja osobiście bardzo lubię bladolicych ^^
Jakoś śniada karnacja nie przypadła mi do gustu, a po solarium wygląda się sztucznie. Tyczy się to i kobiet i mężczyzn. Takie mam zdanie. Jeśli dzięki podkładowi/pudrowi czujesz się lepiej/pewniej to nie widzę w tym problemu. Kobiety też się malują żeby poczuć się piękniej i bardziej się podobać
Przyznam co prawda, że nie chciałabym aby mój facet nakładał fluid na siebie właśnie ze względu na możliwe zabrudzenia, ale odrobina pudru na nos..hmm...byle by był biały
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:34   #4
Luella Bing
Raczkowanie
 
Avatar Luella Bing
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 49
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Powiem tak, cholera no, jak dla mnie to facet nie powinien używać fluidów , pudrów, etc. Bo po co? Być może uważam tak dlatego , że kiedyś miałam styczność z takimi facetem , który robił to - nakładał na swą twarz niezliczone ilości fluidów, podkładów - wyglądał komicznie i naprawdę gdy zobaczyłam jego kosmetyczkę się przeraziłam, bo nawet ja ,jako kobieta nie potrzebuję aż tylu kosmetyków. Na szczęście teraz już tego nie robi
Ale jeśli to poprawia Twoja samoocenę - to uzywaj, ale nie przesadzaj Wszystko dobre w granicach umiaru.
__________________
Dyskretny Nonsens Lustra.
Luella Bing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:37   #5
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

A tam, jak Ci to potrzebne do szczęścia to używaj, tylko wybierz taki, który będzie idealnie zgrany kolorem, żeby go nie było widać. Poza tym może najpierw korektor, bo domyślam się, że używasz podkładu, żeby zakryć jakieś zmiany na skórze. Dobry korektor pozwoli Ci ograniczyć podkład do minimum.
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:12   #6
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

ciekawa jestem czego używasz, skoro jesteś taki blady to na rynku polskim nie dostaniesz nic naprawdę jasnego....
A na dodatek zupelnie niewidocznego na twarzy (a więc dobranego do kolory skóry...)- skoro zdradziły Cię dopiero ślady na koszuli jesteś lepszy od co 2. kobiety która ma widoczny makijaż. Musi być to coś lekkiego, a więc o niskim stopniu krycia, skoro małe krycie to co chcesz uzyskać?
Dla poprawienia kolorytu są kremy brązujące.
Ja chyba nie znam zadnego takiego faceta. Może o tym nie wiem. Prawdę mówiąc nie oceniam tego, mi w życiu nie przeszkadza a jeśli komuś pomaga...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:37   #7
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Strasznie przepraszam jeśli się mylę,ale dla mnie jest to zwykła prowokacja.
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 20:13   #8
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

A czemu zaraz prowokacja?
Znam faceta, który tuszuje rzęsy.
Nie myślę, że to złe itp. o ile podkład jest dobrze dobrany i nie widać, że facet jest umalowany (z resztą to samo dotyczy kobiet)...natom iast jakoś nie widzę własnego chłopaka w makijażu
Niepokoi mnie to, że piszesz, że używasz podkładu do zniwelowania bladości- a to może oznaczać, że używasz zbyt ciemnego i masz na twarzy nieestetyczną tapetę. Jeśli przeszkadza Ci bladość to idź na solarium albo używaj kremów brązujących.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 20:35   #9
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Cytat:
Napisane przez kubus puchatek Pokaż wiadomość
Strasznie przepraszam jeśli się mylę,ale dla mnie jest to zwykła prowokacja.
zauważyłam że wiekszość tutaj wątków to "prowokacja"
co sie tutaj ostatnio tak podejrzliwie i nieufnie zrobiło?
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 20:52   #10
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

a niech używa ale z dala ode mnie. Pedancików nie znoszę, wolę faceta z jedną brwią i tygodniowym zarostem niz chodzby maznietego korektorem. moze mam staromodne podejście, ale przechodze wokół takich kołem i z zimnym chichotem.
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 21:00   #11
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Pokaż wiadomość
po pierwsze, to chyba jednak nie te działy ;P
a po drugie: Facet i podkład, fluid, puder? NIE NIE NIE! Wyśmiałabym takiego.
Cytat:
Napisane przez aamidale Pokaż wiadomość
a niech używa ale z dala ode mnie. Pedancików nie znoszę, wolę faceta z jedną brwią i tygodniowym zarostem niz chodzby maznietego korektorem. moze mam staromodne podejście, ale przechodze wokół takich kołem i z zimnym chichotem.
a tolerancja ? chce używać to jego sprawa, po co komentować
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 21:16   #12
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Rzadko pisze na forum,choć często czytam.Tym razem jednak napisze co myślę.
Widziałam,że chłopak prosił wcześniej o polecenie jakiegoś podkładu dlatego nie myślę,że to prowokacja(choć temat chyba zniknął?).Teraz pyta o opinie,więc uważam,że mamy prawo opinię wyrazić.
Moim zdaniem facet nie powinien się malować,niby nikt mu nie zabroni,
ale uważam,że to nie męskie.To tak jakby kobieta ubrała mini i chodziła jednocześnie z centymetrowymi włosami na nogach.Wątpię, żeby jakiś chłopak chciał mieć taką dziewczynę i tak samo kobiety nie chcą,żeby ich facet się tapetował.
Mogę jeszcze to zrozumieć,jeśli chłopak ma jakieś blizny itp i ma przez to kompleksy,choć mi akurat blizny tak nie przeszkadzają jak tapeta u faceta.
Jasne,że trzeba o siebie dbać,ale moim zdaniem to wystarczy jak facet jest czyściutki,może być jakiś krem jeśli chce.
Poza tym ja bym się bała być z chłopakiem który się maluje,bo jednak martwiłabym się o jego orientację,czy nie jestem dla niego przykrywką.

Pytanie do autora wątku:dlaczego zacząłeś się malować?
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 23:29   #13
hairlacquer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Malowac, dośc duze slowo. Uzywam tylko i wylacznie fluidu czasami podkladu. Zalezy... Dlaczego... Hmm... Zawsze, chcialem byc opalony. Chodzilem na solarium, ale mi to nie pomagało. Nie mam taki predyspozycji. Szczerze mówiąc chciałem byc zawsze sniady, uzywałem samoopalacza (o których tutaj wspomniano), ale niestety efektów nie było aż tak wielkich. A blady aż tak nie byłem, zrobiłem się dopiero taki bladziutki po pół roku uzywania kosmetyków z tej półki. A używania, nauczyłem się od kolegi który mi powiedział iż sam używa i są pudry dla męźczyzn, fluidy czy też podkłady. Naprawde jest sporo męźczyzn którzy używają takiej formy upiększania się. U nas w Polsce dopiero to staje się normą, bo dopiero teraz męźczyzni chcą dbac o siebie tak samo jak kobiety. Przeciez jestesmy na tych samych prawach. A zagranicą jest to normalne. Mi osobiście sporo ludźi doradza jak mam używac aby nie było widac. Nawet moja własna mama mi doradzi. Fakt, ze nie lubi ona jak robie sobie tzw. tapete czy tez maske na twarzy. Ale niestety zdarza mi się. Jednak ostatnio, robie sobie leciutki tzw. jak wy to mówicie makijaż. Hmmm... co do tego makijażu to powiem, że dla mnie osobiscie same uzywanie podkladu, fluidu czy tez pudru nie jest jeszcze makijażem. Uważam, jeżeli bym malowal sobie usta, rzesy, oczy czy też powieki. Dopiero wtedy byłby to makijaz. A ja tylko uzywam fluidu. A na mojej półce mam sporo kosmetyków. Jak to niektórzy mówią, mam ich tyle jakby były to kosmetyki trzech dziewczyn (około 80), wiem że to może się wydawac dla niektórych smieszne. Ale poprostu lubie dbac o siebie. Oczywiscie nie uzywam ich wszystkich naraz. Lubie dbac w szczegolnosci o wlosy, dlatego tez mam sporo odzywek, maseczek, szamponów, lakierów, gelów do włosów czy też gumy itd. itp.... I tak samo to się tyczy perfum czy też maseczek do twarzy, kremów nawilżających oraz balsamów brązujących (ale do ciała aby jak mam twarz opalona, to sie nie odznaczało na mych rękach jaki tak naprawde jestem bladziutki)...

A co do użytkowniczki: Ilustrowanej Inaczej

,,Moim zdaniem przezyłem metamorfoze mojego wyglądu po zaczęciu używania kosmetyków z tej półki"
__________________
Co inni o mnie myślą to mnie to nie interesuje, ważne co ja wiem o sobie...
hairlacquer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 23:43   #14
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Mi to nie przeszkadza. Jak ktos lubi, to prosze bardzo. Nie podobaja mi sie umalowani mezczyzni, ale w sumie 90% facetow mi sie nie podoba, wiec to zaden wyznacznik.

Na pewno wole umalowanego, niz zaniedbanego.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 23:50   #15
hairlacquer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Ja jestem z tych, którzy lubią o siebie dbac
__________________
Co inni o mnie myślą to mnie to nie interesuje, ważne co ja wiem o sobie...
hairlacquer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 01:28   #16
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Tzn wiesz dopóki to nie jest mój facet to niech robi co chce
Ale napewno bym mnie zdziwiło gdyby zobaczyła faceta z podkładem na twarzy, nigdy nie widziałam
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 08:16   #17
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

To tak jak z fluidem u kobiet - nie taka baba straszna jak się pomaluje
Jak facet potrafi to zrobić umiejętnie - jego życie, jego wybór. Znam dwóch mężczyzn, którzy na codzień się malują i jakoś nie zmienił się mój stosunek do nich.
Mojemu facetowi by się na pewno nie chciało, także nie wiem jak na osobistego faceta z makijażem bym zareagowała...
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 08:28   #18
lashqueen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 172
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Powiem tak - nie zyczylabym sobie, aby moj maz stosowal fluidy. Tak samo nie chcialabym, zeby chodzil na slolarium. Bo krok od tego to juz jest zakladanie kobiecych ciuszkow
A co robia inni faceci mnie nie interesuje.
__________________

lashqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 08:36   #19
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Jeden z moich ulubionych wokalistów nie kryje się z makijażem no i orientacją.
Nie, chyba by mi nie przeszkadzało o ile miałby to być mój znajomy kolega. Raczej nie chciałabym być z facetem który bez wypacykowania nie pokazuje się na mieście.
Osoby publiczne, wystąpienia w mediach i telewizja to już zupełnie co innego. Tam bez makijażu kryjącego ani rusz.

Arwena, masz racje. Lepiej umalowany niż zaniedbany.

Blade jest piękne. A jeszcze jak facet o porcelanowej cerze i blondyn o niebieskich oczach...
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 08:39   #20
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

ja swojego namawiam, żeby chodził na solarium. Siedzi w pracy min. 12 godzin, cały czas przed kompem - bladzioch straszliwy, podkowy pod oczami.
W sumie mam mały dar przekonywania, bo był raz... ale uważam, że powinien być na solarce przynajmniej raz w miesiącu (ja byłam raz w życiu, 10 lat temu )
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 09:05   #21
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

lubię facetow męskich, i to tak jak na moim blogu na wizazu wczoraj pisalam(niewidzac tego tematu) nie podoba mi sie tendencja do zanikania meskosci w mezczyznaach. wolę, żeby moj facet dbal o siebie chodzac na silownie, na basen i biegajac, niz malujac się.

oczywiscie,jestem tolerancyjna, jak facet chce, to niech sie maluje, ale osobiscie nigdy bym takiego nie chciala.
kojarzy mi sięon z mezczyzna metroseksualnym, skrajnie zadbanym(mowie ogolnie, a nie konkretnie do autora tematu)i wydelikaconym.
nie chodzi o utrzymywanie stereotypow, ale ja lubię jednak czuc sie kobietą, malować się, czasem postroić, a męzczyzna jak dla mnie powinien byc troszke szorstki w obejsciu, czasem nieogolony.

nie widzę polaczenia ''prawdziwie męski samiec+podklad".

jesli ktos chce, droga wolna, ale nie podoba mi sie to, i nie chcialabym takiego mezczyzny.

pozdrawiam
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 09:31   #22
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Mężczyzna plus podkład....? Tylko gdy biduli przytrafił się jakiś zabieg..na twarz i baaardzo źle wygląda.Normalnie to generalnie tolerancyjana jestem i niech sobie kładzie co chce ale raczej nie umówiłabym się z gościem który wklepuje podkładzik i pudruje nosek.
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 09:53   #23
dzastaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ostrow Wielkopolski
Wiadomości: 1
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Masz racje - zyjemy w XXI wieku i kazdy ma prawo robic to co mu sie podoba.
Ale powiem szczerze. Gdybym moj facet uzywal podkladu czulabym sie malo komfortowo przy nim. Jest to zadanie dziewczyn pacykowac sie godzinami przed lustrem, aby poprawic swoja urode. Jednak jesli Ty tego chcesz - jest to tylko i wylacznie Twoja sprawa Ja bym Cie na ulicy nie skrytykowala, nie wysmiala, bo to jest Twoja sprawa Ale odpowiedz sobie sam na pytanie... Masz cere tadzikowa? Masz jakies przebarwienia? Widoczne niedoskonalosci? Jesli nie, uwierz mi, ze podklad jest Ci zbedny. A to, ze jestes blady... Co z tego? Nie liczy sie kto jaka ma karnacje, ale w jakim stanie ma twarz utrzymana. Wiec moze bardziej zainwestuj w jakies peelingi, ktora pobudza krazenie w Twojej twarzy, stosuj odpowiednie kremy, zeby sie twarz nie blyszczala, a gdy tylko wyjdzie troche slonca - idz na dlugi spacer. I wtedy uwierz mi, ze podklad szybko pojdzie w zapomnienie...
Pozdrawiam
dzastaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 10:21   #24
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

moje zdanie jest takie, iz zdecydowanie wole zadbana, wyleczona cere, ktora wyglada dobrze bez kosmetykow kolorowych, niz cere ktora wyglada dobrze pokryta tymi kosmetykami.
Odnosze to zarowno do kobiet jak i do mezczyzn!

jezeli masz jakies niespodzianki lub inne defekty cery, ktore ukrywasz pod podkładem, moze spróbowałbyś wizyty u dermatologa i jakiejs kuracji ktora by je zlikwidowała? dla mnie dbanie o siebie to przede wszystkim PIELĘGNACJA a nie ukrywanie .

naprawde lepiej wyglada zadbana cera niz nawet najlepszy podklad na niej, rowniez z czysto praktycznych względow.

Plus moja osobista preferencja, dla mnie facet uzywajacy tego typu kosmetykow jest na NIE, równouprawnienie popieram jak najbardziej ale nadal mamy 2 plcie w przyrodzie tak wiec niech choc w wygladzie znajduje to odzwierciedlenie, roznice takie nie sa zle, ja wole mężczyznę męskiego pod względem aparycji, bez 2 zdan, a podklad tu absolutnie nie pasuje( gdyby nie robiło mi to roznicy to przerzucilabym sie na kobiety chyba )
pozdrawiam

Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2009-01-13 o 10:25
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 10:41   #25
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Hmm nie wyobrażam sobie, żeby mój TŻ również spędzał pół godziny w łazience przed wyjściem pacykując się i po prostu - malując
Cera jest również odzwierciedleniem stanu całego organizmu (sposobu odżywiania, uprawiania sportów, przebywania na świeżym powietrzu) - i to wystarczy, żeby mężczyzna wyglądał dobrze.

W razie większych problemów skórnych odesłałabym do dermatologa, czy nawet do kosmetyczki raz na jakiś czas na zabieg - ale to tylko w razie poważniejszych problemów skórnych.

Nie wiem, czy bym wyśmiała takiego faceta. Generalnie sama maziam całą twarz (pudry, podkłady, fluidy, etc.) od okazji do okazji - czyli nadzwyczaj rzadko. Więc tym bardziej nie wyobrażam sobie, żeby mój facet na dodatek robił to częściej, niz ja

Popieram zdanie Budyńka dla mnie również Facet ma być Facet, a nie wypacykowana lala... Może sobie pozwolić czasami na 3-dniowy zarost, może wieczorną pielęgnację zakończyć na użyciu mydła i szamponu - i naprawdę będzie wyglądał dobrze malowanie się i ubieranie w obcisłe ciuszki również kojarzy mi z pewnego rodzaju zniewieścieniem... Nie wyobrażam sobie z takich facetem wypadu pod namiot, na rower, czy spontanicznych wygłupów (a co jak mu fryzurę zepsuję? podkład się zetrze? tragedia...).
(Chociaż również nie lubię tego u kobiet.)
W perfumeriach wolałabym, żeby doradzał mi, który perfum mu na mnie ładnie leży, a nie który kolor podkładu wybrać...

Swoją drogą - u mnie po szkole pałęta się koleś, który się w widoczny sposób maluje - bardzo jasny (nienaturalny dla niego) podkład, czy puder i obowiązkowo kredka do oczu, czasem tusz. Wygląda... ehm, przekomicznie.
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 12:43   #26
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

To niemęskie. Wystarczy, że skóra jest zdrowa i zadbana. Wymalowany facet przywodzi mi na myśl nie tyle metroseksualistę, co geja albo transwestytę. Nie przeszkadza mi to, ale nie chciałabym, żeby mój facet upiększał się w ten sposób
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 13:14   #27
lashqueen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 172
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

A co sadzicie o facetach farbujacych wlosy (bo siwieja) i uzywajacych kremy przeciwzmarszczkowe? Dla mnie to tez odpada. Zawsze fascynowali mnie mezczyzni lekko szpakowaci i ze zmarszczkami mimicznymi wokol oczu, taki typ np Marka Wlodarczyka Gdyby moj mezczyzna zaczal farbowac wlosy, to bym go z domu wygonila
__________________

lashqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 13:23   #28
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

To już mi nie przeszkadza chociaż taka delikatna siwizna jest bardzo męska a co do kremów to czemu nie mężczyzna też powinien byc zadbany Poza tym krem nawilża skóre koi podrażnienia czemu facet ma chodzic z szczypiącą i spierzchniętą skórą....No ale podkładzik to przesada.
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 13:35   #29
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Cytat:
Napisane przez lashqueen Pokaż wiadomość
A co sadzicie o facetach farbujacych wlosy (bo siwieja) i uzywajacych kremy przeciwzmarszczkowe? Dla mnie to tez odpada. Zawsze fascynowali mnie mezczyzni lekko szpakowaci i ze zmarszczkami mimicznymi wokol oczu, taki typ np Marka Wlodarczyka Gdyby moj mezczyzna zaczal farbowac wlosy, to bym go z domu wygonila
Obecnie mój TŻ, mimo że sporo starszy i również ma długie włoski - to ma je w lepszej kondycji, niż ja (a myje je po prostu od zawsze mydłem Bambino - i tyle, nic ponad to... ), co jest frustrujące hehe no, przynajmniej obydwoje mamy dość cienkie.... Ale on nie siwieje (a ja zaczynam ) i nie wypadają mu włosy (nawet zimą!)... Więc chyba raczej to ja prędzej się będę martwić siwizną lub zakolami (tfu! tfu!)...

A tak poza przykładem TŻ'ta - to wolałabym jednak, żeby nie farbował. Nie przeszkadzają mi siwe włosy u mężczyzn, a niektórym nawet pasują - dodają "tego czegoś"
Gorzej, jak facet sobie strzela jakieś blond pasemka, czy inne cuda-dziwy na głowie... To mi się już nie podoba kompletnie

Jeśli też mężczyzna ma problem z włosami, to niech o nie dba, choćby i "damskimi" odżywkami.

A kremy przeciwzmarszczkowe? Hmm... Mam średnie zaufanie co do ich skuteczności ale jeśli potrzebuje - niech kremuje. Jest to jeden ze sposobów nawilżania skóry choć szczerze mówiąc nie znam żadnego, który to robi... ewentualnie są tacy, którzy używają klasycznej Nivei
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 14:53   #30
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
a tolerancja ? chce używać to jego sprawa, po co komentować
spytal o zdanie, prawda? więc odpowaidam co o tym mysle.

I może to rasistowskie co powiem, ale wraz z zanikiem obowiązku pójścia do wojska zniknie nam reszta mężczyzn. Niedługo wszyscy bedziemy latać wypacykowani i z długimi pazurami, a nasi mężowie bez skrępowania będą pożyczać od nas rajstopy.
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012

Edytowane przez aamidale
Czas edycji: 2009-01-13 o 15:00
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.