Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-04-26, 11:16   #1981
beata0807
Raczkowanie
 
Avatar beata0807
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cze¶æ Dziewczyny. mam do Was pytanie, od niedawna jestem posiadacz± rudych w³osów. Wyj¶ciowo mia³am w³osy br±zowe po farbowaniu, naturalnie jasny braz. Koloru br±zowego pozby³am siê robi±c k±piel rozjasniaj±c± dwa razy i na to po³o¿y³am Mango z Loreala, wysz³o super. Ale kiedy pojawi³y siê odrosty znowu po³o¿y³am Mango no i niestety odrosty wysz³y ciemniejsze. Nastepnie kupi³am P³omienn± iskrê i kolor wyszed³ super, ale te odrosty nadal ciemniejsze. I teraz pytanie, jak malowaæ w³osy ¿eby odrosty nie by³y ciemniejsze? Ewetualnie jak rozja¶niæ kolor rudej farby( czy mo¿na pomieszaæ z jakim¶ neutralnym blondem i dopiero k³a¶æ)?
beata0807 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-09, 18:46   #1982
Kimi17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny Mam plan zrobiæ siê na marchewkowy rudy. Naturalnie moje w³osy s± ciemnobr±zowe, kilka razy nieznacznie zmienia³am odcieñ. Ostatni raz delikatnie przyciemnia³am w³osy kilka miesiêcy temu i nie wiem, czy kolor siê spra³, czy nie Powinnam u¿yæ utleniacza czy czego¶ do dekoloryzacji? Czy na ¶wie¿o rozja¶nione w³osy powinnam na³o¿yæ odcieñ trochê ja¶niejszy/ciemniejszy od po¿±danego?
Kimi17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-11, 16:45   #1983
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Rudy Ci na br±zie nie wyjdzie. Najpierw musia³aby¶ zrobiæ dekoloryzacje lub je rozja¶nic.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-16, 21:34   #1984
kaska2pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

hej pisalam juz na ''czerwonowlosych'', ale stwierdzilam, ze moze najpierw zaczne od rudej, bo jakis czas temu mialam rude i czulam sie dobrze niestety mialam mega przetrawione wlosy, biale i wlosy po jednym myciu byly matowe, sprane ( procz tych od skory, bo byly najzdrowsze) no ale mniejsza z tym teraz chce rude, ale takie intensywne pamietam, ze super kolor mialam po alfaparfie i byly takie wlasnie blyszczace, natomiast po farbie by fama niby byly rude, ale takie bez zycia, ten kolor by taki matowy bez polysku tylko teraz chcialam rudy czysta miedz bez zadnego zlota i do tego dodac troche czerwieni...zdecydowalam sie na farbe ''colorcontrast'' i teraz pytanie...ile max kolorow moge mieszac? chcialam tez to farby dolaczyc ten wzmacniacz 044, ale czy jest sens skoro np zmieszam 7.40,8.40,7.66i(ale nieduzo) i do tego jeszcze dawac ten wzmacniacz? czy np. pokombinowac z 7.44 i 8.44 plus ta czerwien?? co sadzicie ? obecnie mam bardzo jasny blond i pamietam,ze zaczynajac kiedys od 8.40 kolor byl nijaki ledwo co zlapalo, natomiast 7 juz mocno przyciemnila dlatego myslalalam o tym, zeby teraz pomieszac poziom 7 i 8
proszeeee doradzcie co mam robic?

Edytowane przez kaska2pl
Czas edycji: 2015-05-16 o 21:35
kaska2pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-20, 20:12   #1985
pineapple91
Przyczajenie
 
Avatar pineapple91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Hej hooo
A ja proszê rudzielce o poradê. Mianowicie jestem swiezo po k±pieli rozjasniaj±cej, w³osy wysz³y jasno rude, wyblak³e, ale zdecydowanie juz poziom 8. Marzy mi siê teraz osi±gniêcie koloru jak w za³±czniku. Proszê dorad¼cie... profesjonalna farba mile widziana...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg rude7.jpg (35,3 KB, 59 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Ruivo avermelhado 7.jpg (23,9 KB, 53 za³adowañ)
pineapple91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-21, 12:28   #1986
juszak0512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

w moim przypadku wystarczy³a inwestycja w utleniacz 6% i 9% utleniacze mieszam w proporcjach pó³ na pó³ i kolorek wychodzi dla mnie super- nie widaæ zbyt wielkiej ró¿nnicy miêdzy odrostem a reszt± koloru. <utleniacz 6% to koloryzacja standardowa, a 9% rozja¶nia co w moim przypadku zda³o ciekawy egzamin >
juszak0512 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-31, 14:26   #1987
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomo¶ci: 159
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

macie pomysl jak odswiezyc wlosy? mysle o czyms co nie zaszkodzi wlosom.

kiedys sama szukalam, jakiego moge spodziewac sie efektu po farbowaniu, ale malo tu znalazlam przykladow. Wszyscy tylko pytaja, a malo kto pokazuje wynik farbowania, dlatego wklejam swoj.

farbowalam vitalys 7.66 - nie polcam farby, wyplukuje sie po 2 tygodniach!!, do tego uzylam oxy 30 volumes.

2 zdj tj dzien po farbowaniu. 3-tydzien. 4 zdj okolo 2 tyg po juz sie tak zrobilo i zostalo
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00117.jpg (14,6 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto5aaaaa.jpg (33,2 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1012148.jpg (124,5 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg unnamed (1) - Kopia.jpg (6,1 KB, 27 za³adowañ)
__________________
"Kiedy wyciête zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, ¿e nie mo¿na je¶æ pieniêdzy."

Edytowane przez coperfildo
Czas edycji: 2015-05-31 o 14:27
coperfildo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-05-31, 17:07   #1988
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Dla od¶wie¿enia dobre s± chocia¿by pianki czy tonery.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-31, 17:49   #1989
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomo¶ci: 159
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

a jaki np polecasz?
chyba nie sa zbyt popularne, bo gdy chcialam wyszukac w allegro to tylko pare wynikow wyszlo.
__________________
"Kiedy wyciête zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, ¿e nie mo¿na je¶æ pieniêdzy."
coperfildo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-01, 09:03   #1990
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomo¶ci: 4 063
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez coperfildo Poka¿ wiadomo¶æ
a jaki np polecasz?
chyba nie sa zbyt popularne, bo gdy chcialam wyszukac w allegro to tylko pare wynikow wyszlo.
Witaj , ja gdy jeszcze nie schodzilam z rudego kupilam sobie u fryzjera odzywke z kolorem z Illumyna z firmy sens.us mia³am kolor Coper, nakladalam na jakie¶ 10min i kolor by³ super tylko niestety na odrostach nie by³o du¿ej ró¿nicy, ale w³oski by³y ¶wietliste, jak zaraz po farbowaniu tylko szczerze mówi±c nie wiem gdzie to mo¿na poza salonami dostaæ :-( no i cena tez nie jest zbyt kuszaca
Nika0503 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-01, 20:37   #1991
pineapple91
Przyczajenie
 
Avatar pineapple91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

je¶li nie chcesz katowac wlosow, a wystarczy Ci efekt do 2-5 myc, to bardzo fajn± opcj± jest Revlon Nutri Color Creme pielêgnuje i koloryzuje w danym odcieniu. Ja jestem po k±pieli rozjasniaj±cej (z poziomu 6 do poziomu 8) po nieudanym eksperymencie z henn± - i u¿ywam numeru 740 (copper). Wychodzi przyjemny rudy a i w³osy maj± czas na regeneracjê, piêknie l¶ni±. Zdecydowalam siê uzywac- dopoki nie zdecdujê siê na farbowanie.
pineapple91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 12:02   #1992
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomo¶ci: 159
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

dzieki za podpowiedzi
__________________
"Kiedy wyciête zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, ¿e nie mo¿na je¶æ pieniêdzy."
coperfildo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-07, 07:59   #1993
Mijanou
Wiza¿owy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomo¶ci: 17 529
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Ojej,
my¶la³am, ze tu siedz± naturalne rudzielce, jak ja
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim za³o¿ysz w±tek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto ws³uchaæ siê w S³owo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spe³nione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwy¿sza ¶wiatowa klasa w³osów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
Mijanou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-12, 17:33   #1994
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Oh jej, no wybacz ¿e towarzystwo niegodne, bo w genach nie dosta³o takiego koloru w³osów jak Ty.
Przecie¿ bycie naruralnie rudym tak wiele zmienia w cz³owieku, no i przykro mi ¿e siê zawiod³a¶.



Sent from my SM-G900F using Tapatalk
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-13, 02:45   #1995
Mijanou
Wiza¿owy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomo¶ci: 17 529
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
Oh jej, no wybacz ¿e towarzystwo niegodne, bo w genach nie dosta³o takiego koloru w³osów jak Ty.
Przecie¿ bycie naruralnie rudym tak wiele zmienia w cz³owieku, no i przykro mi ¿e siê zawiod³a¶.



Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Borze zielony.
A zauwa¿y³a¶ tak± ikonkê: na koñcu mojego postu ?
Oznacza ona, ¿e wypowied¼ nale¿y traktowaæ w kategorii "z przymru¿eniem oka" . Nie, nie uwa¿am, ¿e towarzystwo niegodne i ¿e bycie naturalnie rudym cokolwiek zmienia w cz³owieku (i tak zawsze chcia³am byæ blondynk±^^ ).
Je¶li czymkolwiek siê tu zawiod³am to Twoim wnioskiem i reakcj± "na wyrost", w dodatku totalnie nieadekwatn± do tre¶ci mojej wypowiedzi.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim za³o¿ysz w±tek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto ws³uchaæ siê w S³owo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spe³nione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwy¿sza ¶wiatowa klasa w³osów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
Mijanou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-15, 10:34   #1996
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Hej, mam pytanie.

Farbowa³am siê rr line 8.44 i moje w³osy wychodzi³y w kolorze jasnej miedzi, a ja chcia³am zawsze mieæ takie rude, nasycone(nie br±zowe).

Chcia³am, ¿eby moje w³osy by³y bardziej rude ni¿ jaskrawe i u¿y³am rr line 7.44+po³owa 8.44, oczywiscie za ka¿dym razem nak³adane by³y z wod± 9%, no i z³apa³o mi to na jaskraw± czerwieñ to a¿ strach my¶leæ co by mi wysz³o, gdybym u¿y³a wody 6%, czerwony br±z?

Na swoje w³osy nie mogê k³a¶c farb z wod± 6%, bo przyciemnia mi bardzo w³osy... raz uzy³am farby chantal 8.04 z wod± 6% i wyszed³ mi ¶redni miedziany br±z, przez co musia³am rozja¶niaæ w³osy, bo po miesiacu mied¼ siê zmy³a i zosta³ br±z, masakra....

Jak u¿y³am farby 8.44 z wod± 9% to wysz³a mi neonowa ¿arówkowa pomarañcz i wyp³uka³o mi siê to do ¿ó³to-rudego, a jak u¿y³am ton ciemniejszej farby, to wysz³a mi intensywna czerwieñ, czy na moje w³osy nie ma rady?

Czy moje w³osy s± jakie¶ specyficzne?
Lubiê czerwone w³osy, ale to nie kolor dla mnie, czerwienie s± dla mnie za ostre.

W za³±czniku zdjêcia tego koloru, który mi wyszed³, a w 1 zdjêciu jest zdjêcie 3 kolorów w³osów; od lewej odcieñ jaki mi wyszed³ tyle, ¿e ten na zdjeciu jest du¿o ciemniejszy, mi wysz³a jasna czerwieñ. W³osy w ¶rodku to kolor, jaki mia³am przed farbowaniem a po prawej te, jakie chcia³am uzyskaæ...
Czy musze kolejny raz rozja¶niaæ w³osy? Bo nie mam ju¿ si³y do nich, a odzyska³y blasku i bojê siê, ¿e ucierpi±, mo¿e kolor siê wyp³ucze? Dziêki za pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg modne-odcienie-rude-wlosy.jpg (30,1 KB, 93 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (86,1 KB, 37 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (110,9 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.jpg (101,4 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wizaz4.jpg (83,4 KB, 23 za³adowañ)
Alicyja69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-15, 12:16   #1997
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, mam pytanie.

Farbowa³am siê rr line 8.44 i moje w³osy wychodzi³y w kolorze jasnej miedzi, a ja chcia³am zawsze mieæ takie rude, nasycone(nie br±zowe).

Chcia³am, ¿eby moje w³osy by³y bardziej rude ni¿ jaskrawe i u¿y³am rr line 7.44+po³owa 8.44, oczywiscie za ka¿dym razem nak³adane by³y z wod± 9%, no i z³apa³o mi to na jaskraw± czerwieñ to a¿ strach my¶leæ co by mi wysz³o, gdybym u¿y³a wody 6%, czerwony br±z?

Na swoje w³osy nie mogê k³a¶c farb z wod± 6%, bo przyciemnia mi bardzo w³osy... raz uzy³am farby chantal 8.04 z wod± 6% i wyszed³ mi ¶redni miedziany br±z, przez co musia³am rozja¶niaæ w³osy, bo po miesiacu mied¼ siê zmy³a i zosta³ br±z, masakra....

Jak u¿y³am farby 8.44 z wod± 9% to wysz³a mi neonowa ¿arówkowa pomarañcz i wyp³uka³o mi siê to do ¿ó³to-rudego, a jak u¿y³am ton ciemniejszej farby, to wysz³a mi intensywna czerwieñ, czy na moje w³osy nie ma rady?

Czy moje w³osy s± jakie¶ specyficzne?
Lubiê czerwone w³osy, ale to nie kolor dla mnie, czerwienie s± dla mnie za ostre.

W za³±czniku zdjêcia tego koloru, który mi wyszed³, a w 1 zdjêciu jest zdjêcie 3 kolorów w³osów; od lewej odcieñ jaki mi wyszed³ tyle, ¿e ten na zdjeciu jest du¿o ciemniejszy, mi wysz³a jasna czerwieñ. W³osy w ¶rodku to kolor, jaki mia³am przed farbowaniem a po prawej te, jakie chcia³am uzyskaæ...
Czy musze kolejny raz rozja¶niaæ w³osy? Bo nie mam ju¿ si³y do nich, a odzyska³y blasku i bojê siê, ¿e ucierpi±, mo¿e kolor siê wyp³ucze? Dziêki za pomoc
Wydaje mi siê, ¿e pope³niasz b³±d, kupuj±c farby .44, je¶li chcesz uzyskaæ ten kolor po prawej stronie. Ja bym celowa³a np. w 7.34 lub 7.43 (ale bardziej mi 7.34 podchodzi pod ten kolor, który pokaza³a¶, 7.43 kiedy¶ farbowa³am z L'oreala i dostawa³am kolor niemal identyczny jak 7.44, mo¿e ciut mniej ¿arówiasty, ale ró¿nica by³a ledwo zauwa¿alna)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-06-15 o 12:19
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-15, 13:15   #1998
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowroc³aw
Wiadomo¶ci: 853
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, mam pytanie.

Farbowa³am siê rr line 8.44 i moje w³osy wychodzi³y w kolorze jasnej miedzi, a ja chcia³am zawsze mieæ takie rude, nasycone(nie br±zowe). (...)W za³±czniku zdjêcia tego koloru, który mi wyszed³, a w 1 zdjêciu jest zdjêcie 3 kolorów w³osów; od lewej odcieñ jaki mi wyszed³ tyle, ¿e ten na zdjeciu jest du¿o ciemniejszy, mi wysz³a jasna czerwieñ. W³osy w ¶rodku to kolor, jaki mia³am przed farbowaniem a po prawej te, jakie chcia³am uzyskaæ...
Czy musze kolejny raz rozja¶niaæ w³osy? Bo nie mam ju¿ si³y do nich, a odzyska³y blasku i bojê siê, ¿e ucierpi±, mo¿e kolor siê wyp³ucze? Dziêki za pomoc
kurcze, mi po 8.44 wychodzi tak samo Tobie zaraz po farbowaniu, tylko po ok 2-3 tygodniach wyp³ukuj± siê do stanu jak na ¶rodkowym zdjêciu. KLIK

a te¿ chcia³bym uzyskaæ co¶ w ten deseñ KLIK KLIK2

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Wydaje mi siê, ¿e pope³niasz b³±d, kupuj±c farby .44, je¶li chcesz uzyskaæ ten kolor po prawej stronie. Ja bym celowa³a np. w 7.34 lub 7.43 (ale bardziej mi 7.34 podchodzi pod ten kolor, który pokaza³a¶, 7.43 kiedy¶ farbowa³am z L'oreala i dostawa³am kolor niemal identyczny jak 7.44, mo¿e ciut mniej ¿arówiasty, ale ró¿nica by³a ledwo zauwa¿alna)
mo¿e faktycznie te¿ musia³abym spróbowaæ z 7.43 dziêkujê Ci
__________________
"Na wspóln± rado¶æ, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku s³onecznym, na nieustaj±ce sob± zdziwienie, na gniew, krzywdê i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Ga³czyñski 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-15, 13:54   #1999
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Przy naturalnym ¶rednim blondzie mo¿na siê pokusiæ te¿ o farbowanie w³osów henn±, chocia¿ ona daje raczej kasztanowo-rude w³osy, a na zdjêciu w³osów, które chcia³yby¶cie otrzymaæ, w³osy wpadaj± w z³oto. I moim zdaniem bardziej w z³oto ni¿ w rude, dlatego polecam spróbowaæ jednak 7.34
Specjalistk± te¿ nie jestem, ale u¿ywa³am 7.44 i 7.43 i wychodzi³y niemal identycznie

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Wrzucam parê zdjêæ:

http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...31_9497114.png

http://dcdpaznokcie.pl/obrazek/thumb...670e08a2d1.jpg - paleta Allwaves (odcieñ 8.34)

http://img.ec24h.pl/pro-fryz/tmp/1/9....183x277-s.jpg - L'oreal INOA

http://img.ec24h.pl/fryz-jerstwo/tmp...f9.640x480.jpg - a tu dla porównania 7.43 z L'oreala i faktycznie tak wychodzi
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 14:27   #2000
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowroc³aw
Wiadomo¶ci: 853
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Przy naturalnym ¶rednim blondzie mo¿na siê pokusiæ te¿ o farbowanie w³osów henn±, chocia¿ ona daje raczej kasztanowo-rude w³osy, a na zdjêciu w³osów, które chcia³yby¶cie otrzymaæ, w³osy wpadaj± w z³oto. I moim zdaniem bardziej w z³oto ni¿ w rude, dlatego polecam spróbowaæ jednak 7.34
Specjalistk± te¿ nie jestem, ale u¿ywa³am 7.44 i 7.43 i wychodzi³y niemal identycznie[COLOR=Silver]
ale próbowa³a¶ to wiesz jak to wychodzi mniej wiêcej przy nastêpnym farbowaniu skuszê siê na które¶ .43 i zobaczê jak to wyjdzie na moich w³osach. Jeszcze tak siê zastanawiam czy TUTAJ nie mia³am zbli¿onego odcienia. Tylko nie pamiêtam co tam miesza³am, na pewno LaStrada, chyba 7.4 z 8.4 albo 6.4. z 7.4 nawet
__________________
"Na wspóln± rado¶æ, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku s³onecznym, na nieustaj±ce sob± zdziwienie, na gniew, krzywdê i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Ga³czyñski 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-15, 21:05   #2001
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Nieee, na pewno nic ze z³otem w numerze nie chcê, moje w³osy by³y ¿ó³to-rude, chcê, ¿eby poch³onê³y rudy pigment i wygl±da³y na naturalny rudy bez ¿ó³ci Chyba spróbujê nie .44 a .4 albo .04
Alicyja69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-18, 10:56   #2002
Madzialenka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Alicyja69, ja mam zupe³nie na odwrót - marzê o takim kolorze jaki uzyska³a¶ teraz, a wychodzi mi taki w³a¶nie stonowany rudy

Zastanawiam siê nad u¿yciem tej rrline 7.44 tylko mam problem jak± wodê wybraæ. Odk±d zaczê³am pielêgnowaæ w³osy i odstawi³am farby, to wszelkie szamponetki, które nak³adam daj± odcieñ ciemnej wi¶ni/ rudy kasztan, a wcze¶niej uzyskiwa³am intensywn± rudo¶æ. Podobnie henna -> stonowany rudy, wpadaj±cy w kasztan. Pierwsze zdjêcie - moje w³osy w chwili obecnej, kolejne zdjêcia wymarzony kolor, jaki chcia³abym uzyskaæ. Proszê dorad¼cie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00475.jpg (87,9 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg contrast-ginger-girl-glare-hair-Favim.com-322497.jpg (106,1 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg d3f7b174ccbc6d3a3bd4358eedac2690.jpg (32,0 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rude_kobietki_-_goraca_galeria.jpg (88,8 KB, 13 za³adowañ)
Madzialenka205 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-18, 16:00   #2003
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Madzialenka205 Poka¿ wiadomo¶æ
Alicyja69, ja mam zupe³nie na odwrót - marzê o takim kolorze jaki uzyska³a¶ teraz, a wychodzi mi taki w³a¶nie stonowany rudy

Zastanawiam siê nad u¿yciem tej rrline 7.44 tylko mam problem jak± wodê wybraæ. Odk±d zaczê³am pielêgnowaæ w³osy i odstawi³am farby, to wszelkie szamponetki, które nak³adam daj± odcieñ ciemnej wi¶ni/ rudy kasztan, a wcze¶niej uzyskiwa³am intensywn± rudo¶æ. Podobnie henna -> stonowany rudy, wpadaj±cy w kasztan. Pierwsze zdjêcie - moje w³osy w chwili obecnej, kolejne zdjêcia wymarzony kolor, jaki chcia³abym uzyskaæ. Proszê dorad¼cie
Ja bym zrobi³a z wod± 9% albo co¶ ko³o 7,5-8%, je¶li boisz siê zniszczeñ.
z wod± 6% mo¿e wyj¶æ w³a¶nie do¶æ stonowanie.
Wydaje mi siê, ¿e L'oreal Feeria ma do mieszania wodê 9% i po niej mi intensywnie rude w³osy zawsze wychodzi³y.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-21, 21:46   #2004
Svinecka
S³ita¶na and Gryma¶na ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 30 763
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

hej dziewczyny
chce miec mega jasna ruda marchewke, nie za intensywna, nie za pomaranczowa, taka naturalna bardziej jak prawdziwe rudzielce maja ale bardzo jasna blondowata, cos jak na fotkach (nie umiem znalezc takiego koloru)

mysle nad vitalitys tylko jaka mieszanka? 9.34 + 8.44? czy moze 9.34 z odrobina pure orange?
sama nie wiem co zmieszac
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (6,0 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0860_t600.jpg (53,7 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg f48bdc8cd732aa64a3e5d5543213795c,62,37.jpg (9,7 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg c8_500x640.jpg (43,0 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg c4_500x640.jpg (70,0 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg amy8.jpg (282,2 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 13b67eddc42c64501ac6b1be2133ca6f.jpg (34,7 KB, 7 za³adowañ)
Svinecka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 21:13   #2005
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 177
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Dziewczyny, od dawna nosze sie z zamiarem przefarbowania wlosów na rudy ale jakos nigdy mi to nie wychodzi. Od dawna mam wlosy rozjasniane, na ogól jest to blond w poziomie 8 ale ostatnio fryzjerka zrobila mi z poziomu 9 chociaz szczerze mowi±c duzej roznicy nie ma. Naturalnie mam wlosy w takim jasniejszym brazie. A i moj blond ma zawsze cieply odcien, w popielatych kolororach nie jest mi dobrze. Oglada³am farby w Rossmannie i zastanawialam sie nad ocienie Loreal Preference Mango. Czy któras z was farbowala nim wlosy wczesniej rozjasniane na zloty blond? Co wysz³o na g³owie i jak z odrostami?Nie zalezy mi na tym by ten rudy kolor wyszedl az tak intensywnie. Jak wyjedzie troszke slabiej to tez bedzie ok. Jednak¿e chce by byl rudy
jmzar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 21:27   #2006
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Na rozja¶nianych wyjdzie bardzo intensywny . I szybko siê bêdzie p³ukaæ.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-30, 23:07   #2007
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jmzar Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, od dawna nosze sie z zamiarem przefarbowania wlosów na rudy ale jakos nigdy mi to nie wychodzi. Od dawna mam wlosy rozjasniane, na ogól jest to blond w poziomie 8 ale ostatnio fryzjerka zrobila mi z poziomu 9 chociaz szczerze mowi±c duzej roznicy nie ma. Naturalnie mam wlosy w takim jasniejszym brazie. A i moj blond ma zawsze cieply odcien, w popielatych kolororach nie jest mi dobrze. Oglada³am farby w Rossmannie i zastanawialam sie nad ocienie Loreal Preference Mango. Czy któras z was farbowala nim wlosy wczesniej rozjasniane na zloty blond? Co wysz³o na g³owie i jak z odrostami?Nie zalezy mi na tym by ten rudy kolor wyszedl az tak intensywnie. Jak wyjedzie troszke slabiej to tez bedzie ok. Jednak¿e chce by byl rudy
W sumie podpiszê siê pod wypowiedzi± SceneQueene, ¿e na rozja¶nianych mo¿e z³apaæ do¶æ intensywnie i szybko siê wyp³ukiwaæ, ale dodam te¿ parê s³ów, bo d³ugo farbowa³am tym kolorem i bardzo go lubi³am.
Jak rozja¶ni³am sobie w³osy z czerni (bo w³a¶nie rudy mi siê zamarzy³), mia³am bardzo ja¶niutki rudy i z³otawy blond. Jak to po samodzielnym (bez wiêkszego zastanawiania siê) rozja¶nianiu po wielu latach farbowania - u nasady mia³am blond na poziomie ok. 10, na koñcówkach rudawe na poziomie 8. Po³o¿y³am na to kolor L'oreal Mango, kolor wyszed³ jednolity, raczej na poziomie 8 ni¿ 7 i wyp³ukiwa³ siê do¶æ szybko. Po ok. 2 tygodniach kolor by³ ¶redniawy, po kilku dniach po³o¿y³am znów tê sam± farbê i trzyma³a ju¿ lepiej. Po kilku farbowaniach kolor przesta³ mi siê wyp³ukiwaæ i faktycznie ³apa³ na ten poziom 7.4, który jest deklarowany. Rudy by³ intensywny, ale absolutnie nie marchewkowy. Okre¶li³abym go "g³êbokim" rudym. Oczywi¶cie "przesta³ siê wyp³ukiwaæ" przy rudych nie oznacza, ¿e wcale, ale utrzymywa³ siê 4-5 tygodni i tyle mi pasowa³o, bo po takim czasie i tak musia³am zafarbowaæ ze wzglêdu na odrosty.
Naturalne mam mysi blond na poziomie 7/8 i jak ju¿ farba siê nie wyp³ukiwa³a zbyt szybko, robi³am wg zaleceñ producenta, czyli najpierw k³ad³am farbê na sam odrost, a na 10 (albo 15? nie pamiêtam, ale to jest w ulotce napisane) minut przed koñcem k³ad³am na resztê.

Zadowolona by³am ogólnie z tej farby. Nie jest super delikatna, trzeba przy niej porz±dniej dbaæ o w³osy, ale radzi sobie z ciemniejszym odrostem (moja kole¿anka farbowa³a Pure Paprika, a ma naturalnie poziom 4/5) i nie wychodz± po niej paski (odrostów) od kolejnych farbowañ.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-01, 21:05   #2008
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 177
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Dziekuje bardzo za porady. Tak mysle,¿e w koncu sie zdecyduje na ta farbe. Stosowa³am ju¿ wczesniej farby Loreal Preference (tylko,¿e blondy z poiomu 8) i musze przyznac , i¿ moje w³osy lepiej je znosza ni¿ farby fryzjerskie, mniej sie niszcz±. Kolor zmienia sie po paru tygodniach ale jakos wcale mnie to nie dziwi.
jmzar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-02, 19:49   #2009
nielegalna_
Raczkowanie
 
Avatar nielegalna_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorze zachodnie
Wiadomo¶ci: 350
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cze¶æ dziewczyny ostatnio fryzjerka poleci³a mi od¶wie¿acz rudego koloru, tylko zapomnia³am jak siê nazywa³, nie mam do fryzjerki ani numeru ani po drodze wiêc pomy¶la³am, ¿e mo¿e tu która¶ z Was u¿ywa³a go. Pocz±tek nazwy to Nip...? co¶ w tym stylu, mia³o to butelkê br±zow± i do aplikacji by³a pompka lub jaka¶ pipetka, cena z tego co mówi³a fryzjerka to 30-35 z³.
Je¶li wie kto¶ co to mo¿e byæ to bardzo proszê o pomoc.
nielegalna_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-22, 11:14   #2010
karolina_hot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: ¦roda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 88
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

heheh ja jestem typowym rudzielcem i wcale tak mo¿e fajnie nie jest bo jestem blada jak ¶ciana i nie raz s³ysza³am ju¿ we¼ opal siê bo wygl±dasz jak m±ka. albo cos podobnego.Teraz bêdê ¶wiadkow± na ¶lubie i tez pewnie krzywo co niektórzy bêd± siê patrzeæ ¿e po 30 stopni by³o na dworze a ja taka blada hehehe
karolina_hot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-10-06 10:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.