Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam! - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-20, 11:41   #4981
SmileGirl
Raczkowanie
 
Avatar SmileGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 391
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez WyrafinowanySmak Pokaż wiadomość
Este bardzo miło mi to czytać – moim zdaniem połowa sukcesu w życiu (czymkolwiek się zajmujemy dietą, pracą, dzieckiem itp.) to DOBRE POZYTYWNE podejście – Świetnie ! A dzisiejszą wagą się nie przejmuj, bo wszystko spadnie zobaczysz
Wcześniej gdy Akasha wstawiała tabelkę co tydzień wagę podawałyśmy tylko raz w tygodniu - moim zdaniem, nie było to głupie, bo widziało się co prawda raz na jakiś czas ale porządny spadek - a tak jak ważymy się co dziennie to raz jest na plus raz na minus, ale w dłuższej perspektywie wszystko się niweluje i mamy przecież spadki
Bottega obiecywałaś wcześniej fotki przy 65kg a teraz zmieniasz zdanie to nie fair … heh Kochana rzęski piękne - zdolna jesteś !!!
Ja też popieram thenerdqueen zostawiłabym nasz tytuł, tylko zrobiłabym dopisek że to ciąg dalszy czy II część - bo cały czas mam nadzieję, że Akasha, Nutella, SmileGirl, nasza druga Sylvia i oczywiście reszta (jeśli o kimś zapomniałam) do Nas wrócą
gothika i jak ten serek ??
Superkas świetnie Ci idzie
CzarnaDamo jak dietka, co u Ciebie ?

A mnie dziś znów mniej -0,2kg
Ja cały czas z Wami Moje Kochane tylko nie mam czasu się tu udzielać. Póki co po tygodniu -1kg wiem że przy Waszych sukcesach to pikuś, ale coś ruszyło
Wpadłam tylko się odezwać, że jestem jestem i jak się wszystko poukłada wracam A Wam gratuluję i całuję każdą z osobna
__________________
TRZEBA CHCIEĆ ŻEBY MÓC!

WALCZĘ! Akcja Bikini 2013
Włosy

SmileGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 11:47   #4982
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez estecorazon Pokaż wiadomość
Czarna proszę daj przepis na zupkę jak ją robisz krok po kroku abym zrozumiała bo dzisiaj dzień mam kiepski i słabo jarzę a po Twoim opisie to jest ochotka

no więc!


w sklepie kupiłam z hortexa zupę mrożoną kalafiorową
zagotowałam 1.5litra wody z kostką rosołową z kilkoma ziarenkami ziela angielskiego i 2 listkami laurowymi uformowałam 2 klopsiki do garnka podgotowałam 10min.dodałam tą mrożonkę znów podgotowałam z 15min dodałam 2-3łyżeczki śmietany 12% i gotoweoczywiście dopraw sobie jeszcze pieprzem vegetą.na prawdę wyszła pyszna!!
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 11:51   #4983
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez czarnaDama2394 Pokaż wiadomość
no więc!


w sklepie kupiłam z hortexa zupę mrożoną kalafiorową
zagotowałam 1.5litra wody z kostką rosołową z kilkoma ziarenkami ziela angielskiego i 2 listkami laurowymi uformowałam 2 klopsiki do garnka podgotowałam 10min.dodałam tą mrożonkę znów podgotowałam z 15min dodałam 2-3łyżeczki śmietany 12% i gotoweoczywiście dopraw sobie jeszcze pieprzem vegetą.na prawdę wyszła pyszna!!
Dziękuję
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 12:17   #4984
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Czarna o widzisz u Ciebie kalafiorowa , a u mnie brokułowo kalafiorowa smacznego
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 12:52   #4985
lordi
Raczkowanie
 
Avatar lordi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 302
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

no i juz po zakupach kupilam sobie 3 torebki jedna biala dosc duza "workowata" druga raczej niewielka czarna z napisami w stylu sportowym a trzecia mała beżowa z dużym kwiatkiem, pasuje do nowych beżowych baletek
__________________
Czas się wziąć za siebie! Odwielorybiam sie...
Bylo: 86 kg /
Jest: 66 kg /mniej o 20 kg

Ciąża bliżniacza
8tydz : 67,5kg
20tydz : 70,3kg
30tydz : 77,5kg
w dniu porodu : 79,7kg
2tyg po porodzie: 66,6kg
lordi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 12:53   #4986
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Superkas-no wiesz ty co!!tak ściągać dla pozoru brokuła dodałaś żebym się nie poznała

Lordi-no kochana ty jak kupujesz to już na całego he he nie 1 tylko 3 torebki
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...

Edytowane przez czarnaDama2394
Czas edycji: 2012-04-20 o 12:55
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 12:59   #4987
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez czarnaDama2394 Pokaż wiadomość
Superkas-no wiesz ty co!!tak ściągać dla pozoru brokuła dodałaś żebym się nie poznała

Dokładnie hihi nie no za mną chodziła już ta zupka

Lordi
ja tylko 1 kupiłam w dodatku małą a ty 3 yeea
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 13:23   #4988
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Czarna, hehe w 15min NIKT nie robi, profesjonaliści także. Nie dałoby rady 1,5h to ekspresowe tempo by było Ale przede wszystkim chciałabym nauczyć się robić takie piękne, gęste firanki
i żadnych bobasków plz!

superkas, ojj kochana, nie wiem ile masz lat, ale to było nieodpowiedzialne! Gumeczka od początku a nie na koniec!

dzięki gothice zapisałam się do gina! Mam przyjechać w pn o 8 i się zarejestrować, a przyjmą mnie od razu Mam nadzieję, że nie pojadę tam na próżno, bo coś kurcze naprawdę bardzo szybkie terminy jak na fundusz :O i w szoku jestem, no ale mam nadzieję, że naprawdę tak jest.

co gorsze - coś mi się wczoraj stało z tel... mikrofon prawie nie działa, bardzo cicho mnie słychać a mam na maksa :/ eh i znowu muszę oddać go do serwisu. Mam nadzieję, że będą mieli jakiś zastępczy dla mnie!
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:27   #4989
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Bottega: e tam dziwnie, jak jeszcze mieszkałam u siebie, to też na nfz chodziłam na zasadzie, że rano się rejestrowałam a popołudniu po szkole szłam
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:27   #4990
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Bottega żonka 21


jeszcze 10 postów i 5000 będzie

Edytowane przez 201606210914
Czas edycji: 2012-04-20 o 13:37
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:37   #4991
WyrafinowanySmak
Rozeznanie
 
Avatar WyrafinowanySmak
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 733
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Laski u mnie jest burza - ciemno, grzmi, błyska się ... I jak ja do domu wrócę bez parasola Dopiero co wyzdrowiałam a tu znów szykuję się przemoczyć ... eh...

gothika
dzięki
lordi widzę, że Ty to od razu po bandzie, jak szaleć to szaleć
CzarnaDamo i SmileGirl
Bottega widzisz udało się super - oby wszystko sprawnie w poniedziałek Ci poszło
__________________
160cm - start 80kg - 11.11.11r.
75kg - I cel osiągnięty 08.12.2011

69,9kg - II cel osiągnięty 27.03.2012
65kg - III cel osiągnięty 31.05.2012

obecnie- 59,6 KG 20.12.12
60 kg - IV cel

56kg - marzenie
pozostało - 3,6kg
WyrafinowanySmak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 14:02   #4992
Winnie the Pooh
Zadomowienie
 
Avatar Winnie the Pooh
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 041
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez WyrafinowanySmak Pokaż wiadomość
Kochany Puchatku za ćwiczenia w domku SUPER !!!! A tak z drugiej strony ja Cię doskonale rozumiem, że przy Maluszku nie jest tak łatwo i prosto robić to co się akurat chce więc mi nie musisz się tłumaczyć Słoneczko - serio
Cześć Dziewczyny! Jak stanęłam dziś rano na wadze, to myślałam, żeJeszcze kilka dni temu pisałam, że marzy mi się taki nieracjonalny spadek z dnia na dzień, tak z 0,4-0,5kg, no i dziś patrzę, a tu 60,9kg, czyli -0,6 w stosunku do wczorajPotem właziłam jeszcze z 15 razy i juz nie było tak super, generalnie wygląda na to, że moja waga również ożyła, bo pokazywała wagę w przedziałe 60,8-61,3kgNajczęściej było 61,1kg, no i jest to średnia ze wszystkiego, więc taką wagę sobie na dziś zapisałam. Może się jutro mocno rozczaruję, ale jeśli ta waga się potwierdzi, to nie mam pojęcia skąd taki spadek, bo nadwyżka zeszła już wczoraj+akurat wczoraj nie byłam w kibelku. Na aero też nie, może to moje domowe ćwiczenia takie efektywne?:brzyda l:Nie wiem, może jakaś przedokresowa woda ze mnie zeszła, ale jeśli by tak było, to wcześniej, ze wzgledu na jej zgromadzenie powinnam była mieć spory skok, a przynajmniej dłuższy zastój, a nie miałamNo i do@jeszcze około tydzień, więc chyba ciut za wcześnie na puszczanie wodyA swoją drogą, to w tym m-cu zauwazyłam dziwną rzecz, tzn kiedys pisałam, że przed ciążą zawsze przed każdym @bardzo puchł mi brzuch i piersi (rosły o przynajmniej1,5 rozm i były twarde jak kamienie, a brzuch jak w 3/4 m-cu ciąży). Po urodzeniu Małej, jak odzyskałam@(po 8 m-cach), to się zmieniło. Tzn nic mi nie puchło. A teraz, od kilku dni piersi są jak były, ale brzuch mam taki, jakbym połknęła mała piłkę plażową. SerioJest twardy i wystaje właśnie jak taka piłka (od razu dodaję, że to nie wzdęcia, i nic z tych rzeczy). Tak sobie myśle, że może ja zawsze po ciązy tak miałam, tylko w fazie potwora z głębin mój brzuch był tak otłuszczony, że nawet tego nie widziałam. A teraz jak schudł i sie napiął (+schudło wszystko dookoła), to dopiero to widać Ehhh.
WyrafinowanySmak, to prawda, między tym jak było przed Małą, a tym jak jest teraz nie ma porównania, nawet biorąc pod uwagę to, że wtedy chodziłam do szkoły, potem pracy, a teraz siedzę całymi dniami w domuAle prawda jest tez taka, że gdybym sie bardzo zaparła, mogłabym spokojnie poświęcic codziennie przynajmniej z 0,5h na ćwiczeniaI gdyby tak wyszło, że zmuszona bym była zrezygnować z aerobiku, to pewnie przerzuciłabym się na domowy dywanPóki jednak co, biegam na fitness, a w te dni, kiedy nie mogę, zamiast poćwiczyć samej w domku, wolę sobie ponarzekać na brak czasu hi hi

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
hej
Ale spokojnie, ja tak pisze o tych rzeczach a tak naprawdę ładnie sie odchudzam . Słyszałyście że czekolada pomaga w odchudzaniu?
Gothika, pomaga, i owszem, ale stosowana ZEWNĘTRZNIE (kofeina), a nie wewnętrznie

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez superkas Pokaż wiadomość
Winnie tak te jogurty są w bieroneczce najlepszy to truskawkowy 400ml 1,99 , są też z ziarnami zbóż 200ml za 0,99zł
Superkas, dziekipostaram sie je oblukac, jak będzie okazja, skoro tak wszystkie zachwalacie

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez marta24171 Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny nawet niewiecie jak się ciesze,że mnie przyjełyście spowrotem-dobre serduszka macie.

Ja dzisiaj dzień zaliczam do udanych dietetycznie
I 3 malutkie kromeczki chlebka drwalskiego posmarowane cieniutko masełkiem,pół ogórka,pomidor i 4 rzodkiewki
II serek wiejski
III obiad zupa krem z różnych warzyw
IV pół banana
V chyba reszta zupy krem,bo zostało z obiadu

Na 19 mam aerobikwięc kolacyjnkę zjem przed treningiem.

I jak dziewczyny mój jadłospis może coś odjąć a może dodać?
Marta, wydaje mi się, że malutko tego jedzonka u CiebieZwłaszcza obiadek i kolacja bardzo skromneA liczyłaś, czy uzbierało sie przynajmniej 1000kcal?
__________________
start 1 lipiec 2015 - 79,8 kg
cel I - 75 kg
cel II -71kg
cel III - 68 kg
cel IV - 65 kg
cel V - 62 kg
Wzrost 168 cm
start79,8-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66,9-66-65-64-63-62
Winnie the Pooh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 14:03   #4993
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Bottega Z tymi 15 min.to oczywiście był żart dla mnie osoba co robi coś 15min.to już partacz do potęgi ętej.A bobasek czemu nie....:P

Superkas-no ok!niech ci będzie
mi też ta zupa już chodziła z tydzień,albo i dłużej jedno muszę przyznać się zgrałysmy

właśnie chciałam napisać że jak Puchatek się rozpisze to te parę portów to w mig nam nabije,a tu proszę bach i jest Puchatek!

Wyrafinowana-burza?!no to cudnie!każda pora roku ma swoje wady...nie cierpie burz!!Trzymam kciuki żebyś nie zmokła
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 14:19   #4994
Winnie the Pooh
Zadomowienie
 
Avatar Winnie the Pooh
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 041
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez estecorazon Pokaż wiadomość
Wiecie co, wpadłam na extra pomysł skoro nie mogę wyjść z domu aby pobiegać bo nie mam co z małą to biegam po domu heheh a ona za mną Mamy w mieszkaniu taki długi korytarz jakieś 6m i sobie biegam w te i nazat jestem cała mokra ale to nic muszę odpokutować bo się dzisiaj skusiłam na ciacho co zostało z taty urodzin, niby 3 kawałki ehhh ale trzeba odpokutować na szczęście mi to sprawia przyjomność a i mała ma beke z mamy
Estecorazon, nie jedz juz więcej ciasta, bo przez to będziesz miała ciągle pod górkę Szkoda mordęgi brzuszkowej, by zaprzepaszczać ją ciastemA maraton biegowy z Córcia bomba

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Silvia09 Pokaż wiadomość
Puchatku, Wyrafinowany - Tak są w Biedronce. Ja ciągle je kupuje każdy smak, te pitne i z ziarnami, nie dość, że mają mało kalorii to są pyyszne

Puchatku - Humor hmm nie wiem czy rzeczywiście przez wagę, ale na pewno też ma to wpływ. Miałam iść na spacer z kolegą to odwołałam, bo miałam ochotę iść do domu, położyć się i coś obejrzeć. Jakoś czasami tak przychodzi, że włącza Ci się taki nastrój. Dzięki za wsparcie
Silvia, masz rację, każdy ma prawo do gorszych dni, choćby i bez powodu! Mam tylko nadzieje, że dziś juz u Ciebie lepiej z humorkiem! I dzieki za info o jogurtach

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez estecorazon Pokaż wiadomość
Coś Wam powiem laski, odkąd wzięłam się ostro za siebie ( jakieś 4 dni) że i dietka i to serum i ćwiczenia to jakoś czuje się o niebo lepiej i z dzieckiem ok. już nie jestem mamą która nie ma czasu chodzi zła i krzyczy, jest super dzięki temu mała przesypia całe noce teraz też już śpi a ja mam czas dla siebie, serum z olejkiem wsmarowane dzisiaj nie miałam litości dla brzucha i teraz pali lepiej jak solarium Czuję, że brzuch jest twardy tzn skóra zamienia się pomalutku w jakieś tam mięśnie a apropo czy waga może przy takim stanie fisiować? No bo skóra nagle nabiera jakiejś tam masy mięśniowej hmm...? Bo tak się zastanawiam właśnie. Wszystko dzięki Wam Kochane za co bardzo dziękuje, moje życie się odmienia i to na lepsze. Sądzę, że jeszcze troszkę i życie sexualne też będzie się lepiej układało bo teraz przez to jak wyglądam ehhh ale jest coraz lepiej
Estecorazon, skóra nie zmienia się w mięśnie, po prostu ubywa Ci tkanki tłuszczowej/wody/nagromadzonej limfy, a dzięki ćwiczeniom rozbudowuje się tkanka mięśniowa. To procesy od siebie niezależne, choć w przypadku gdy ćwiczysz, zachodzą jednocześnie.za samopoczucie! Waga może sie wahac ze względu na ubywanie tł,wody, itd, a przybywaniu mięsni. Ale pamiętaj, że nie jest to pretekst, by beskarnie wcinac ciacho
__________________
start 1 lipiec 2015 - 79,8 kg
cel I - 75 kg
cel II -71kg
cel III - 68 kg
cel IV - 65 kg
cel V - 62 kg
Wzrost 168 cm
start79,8-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66,9-66-65-64-63-62
Winnie the Pooh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 14:19   #4995
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
wczoraj/dzisiaj kolejne 100 brzuszków było (o 2 w nocy!)! Trochę boli. Niestety mięśni to ja tam zbyt wiele nie mam
Bottega - Ty spać nie możesz??? O 2 w nocy brzuszki xD

Lordi - To zaszalałaś 3 torebki też tak chce!! Czekam na pieniądze do poniedziałku i też zaszaleję

Puchatku - Tak lepiej o wiele z nastrojem. Waga spadła także cieszę się

Kurcze zaczyna grzmieć, a chciałam sobie pobiegać ;/

Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy wątku
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg


Edytowane przez Silvia09
Czas edycji: 2012-04-20 o 14:21
Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 14:20   #4996
Winnie the Pooh
Zadomowienie
 
Avatar Winnie the Pooh
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 041
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez melodiiie Pokaż wiadomość
właśnie jutro zamierzam kupic, wcześniej nie piłam czerwonej ale od jutra zaczynam
Melodiiie, a to wciąz jeden dzien bez słodyczy/czipsów?
__________________
start 1 lipiec 2015 - 79,8 kg
cel I - 75 kg
cel II -71kg
cel III - 68 kg
cel IV - 65 kg
cel V - 62 kg
Wzrost 168 cm
start79,8-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66,9-66-65-64-63-62
Winnie the Pooh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 14:29   #4997
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Puchatku ja wiem, że ciasto to chodzące zło ale wokół mnie tyle pokus a ta chyba najmniej szkodliwa co mnie nie usprawiedliwia wiem wiem....
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 14:55   #4998
Winnie the Pooh
Zadomowienie
 
Avatar Winnie the Pooh
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 041
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
To mój drugi raz w życiu, więc bądźcie wyrozumiałe (efekty w załączniku)

Puchatku, uff, kamień z serca! Brawo za utrzymanie łapek przy sobie i nie zjedzeniu słodyczy Naprawdę brawo, bo wiem, że ciężko Ci to przychodzi jak masz takie chwile
Co do moich fot. - nieee, nie chce mi się robić. Będą foty jak będzie 60/59kg, więc jeszcze trochę sobie poczekacie Co za dużo (mnie) to niezdrowo
Rzęsy w załączniku. Plery mnie tak bolą, że grrrrrrrrrrrrr plus cały czas miałam zgięte kolana, więc jak wstałam, to mało się nie przewróciłam. A jeśli chodzi o samą robotę - ehh ciężko ciężko, ale pracuję!
Ciasto robię jutro, bo jutro przed 20 przyjeżdża TŻ Ciasteczka owsiane też ale postaram się zrobić mniejszą ilość.
A co do @ - noo ostatnio z miesiąca na miesiąc dostaję coraz później... tyle, że tak późno to jeszcze nie miałam i to jest chore, bo jak idę na wykład, to za każdym muszę zakładać tampon, bo u nas robią awanturę jak wychodzisz w trakcie zajęć, a średnio mi się widzi czekać do końca zajęć (jak dostanę w trakcie) i wyjść z nich z plamą na tyłku :<
Bottega, rzęsy miodzioJa sie na tym nie znam, ale jak bym takie firany u kogoś zobaczyła, to bym pomyslała "profesjonalna robota", naprawdę!
Dzięki za wsparcie! Dzis mam pod tym względem zupełnie normalny dzień, więc nie trace nadziei, że najgorsze za mną
Współczuję Ci, że musiałaś wytrwac tak długo w jednej pozycji!A żeby sobie ulzyc, może postaraj sie po każdej pracy z rzęsami porządnie sie porozciągać w domu? Żeby trochę zelżało napięcie mięsni?
Oj, to dzień próby u Ciebie, widzę , żebyś się nie dała cuksom, choć Ty, to akurat potrafisz zachowac umiar
Bottega, a tak "na sucho" nie boisz sie wkładac tamponów? Nigdy nie próbowałam, więc nie wiem jak to jest, i nie wiem, czy to nie może Ci jakoś zaszkodzić?Może lepiej jednak podpaske, a jak sie boisz, że przeleci, to jakąś największą+coś dłuższego na górę, jakiś kardigan za tyłek, czy cuś?

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Silvia09 Pokaż wiadomość
Moja cierpliwość chyba się opłaciła, bo dzisiaj już jest spadek -0,4, a więc pozbywam się nadwyżki ufff
Sylvia fajnie, że juz waga wraca do normy! Jaka tam cierpliwość, po prostu waga usłyszała (pamiętaj, że ona żyyjeeee)usłysza ła, że masz ochotę pierdyknąc nia o ścianę i się wystraszyła

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez thenerdqueen Pokaż wiadomość
argh! zapisuję się do klubu dziewczyn, których waga żyje własnym życiem. wzrost +1kg z kosmosu, a przecież nie przeżarłam się wcale, cholera nooo! :[
Thenerdqueen, takimi skokami"z kosmosu"to w ogóle nie trzeba sie łamać! Moja rada dla Ciebie - rzuć kilka pogróżek pod adresem wagi, ale tak, żeby sie nie kapnęła, że tylko blefujesz

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez estecorazon Pokaż wiadomość
No ja jestem mega zła jest mi przykro i wogóle bo tak się człowiek stara pilnuje się, ćwiczy o 23 brat jadł pizze pachniało w całej chałupie siedziałam tuż obok ale się powstrzymałam a tu o tyle więcej no szlak by to trafił
Estecorazon, jakbyś zjadła dodatkowo pizze, to być może skok na wadze byłby jeszcze większySwoją drogą, że się pohamowałaś! Nie przejmuj się już wagą, po prostu staraj się trzymac z dala od śmietków, a waga będzie spadać, a jak od czasu do czasu stanie w miejscu/wzrośnie, to z czystym sumieniem będziesz wiedziała, że nie masz na to wpływu, przeczekasz (a my zawsze pomożemy) i dalej znów będzie git. Takie to juz (nie)uroki odchudzania

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez WyrafinowanySmak Pokaż wiadomość
A mnie dziś znów mniej -0,2kg
Kurcze, WyrafinowanySmak, nieźle przyspieszyłaś. Co i rusz, to jakis spadeczekSuper Ci idzie!

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez lordi Pokaż wiadomość
dzisiaj ide na male zakupy w stylu buty, torebka itp, a w poniedzialek tez pojde ale po jakies bluzki, moze jeansy musze sie odstawic bo w koncu wyjezdzam na urlop
ZAKUPYYYYOj Lordi, zazdroszczę..Swoja drogą ciekawa jestem co kupisz, bo mogłabym przysiąc, że to Ty kiedyś pytałaś o trampki na szpilce
__________________
start 1 lipiec 2015 - 79,8 kg
cel I - 75 kg
cel II -71kg
cel III - 68 kg
cel IV - 65 kg
cel V - 62 kg
Wzrost 168 cm
start79,8-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66,9-66-65-64-63-62
Winnie the Pooh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 15:28   #4999
Winnie the Pooh
Zadomowienie
 
Avatar Winnie the Pooh
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 041
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny We wt znowu kleję rzęski, więc powinno mi stopniowo coraz lepiej to wychodzić

Wyrafinowany, obiecywałam, poważnie? Oj tam, no dobra... to będzie przy 62kg! Serio, nie chce mi się teraz. Cały czas tylko ja i ja tam jestem Niech ktoś inny teraz coś wstawi! Puchatek, sosha, akasha?

lordi, buu, też chcę nowe dżinsy! Te moje ulubione rurkowe z H&M! Ma ktoś na zbyciu 149.99zł? Chcę już chodzić w tych 26W/32L! Te moje są za duże, szczególnie widac to w tyłku.

wczoraj/dzisiaj kolejne 100 brzuszków było (o 2 w nocy!)! Trochę boli. Niestety mięśni to ja tam zbyt wiele nie mam
Bottega, lepiej to juz się nie da, ewentualnie szybciej!
62 dopiero?No dobra, ale z tego to juz sie na pewno nie wywiniesz
No toż ja co i rusz coś wrzucam! Sosha też. A moje Micheliny kolanowe? A potwór z głębin przed i po?..Kurcze, myślałam, że takie obrazki na dłużej pozostają w pamięci, ale najwyraźniej zastosowałas metode wyparciaI wcale sie nie dziwię
A ja chcę chodzić w 30Swoją drogą muszę się wybrać do sklepów cos porzymierrzać, bo to co mam w domu jest w większości noszone/rozciągnięte. No i z H&M np. mam tylko stare 40A ciekawa jestem w co bym teraz dupsko wcisnęła
O matko, o2.00 w nocy?Bottega, może przystopuj trochę, bo organizm potrzebuje też czas na odpoczynek/regenerację

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez superkas Pokaż wiadomość
Ja mam pytanko do Was , jak zaczynałyście dietę to czy spóźniał wam się
okres ? Na diecie jestem od miesiąca spóźnia się tydzień W sumie organizm musi się przyzwyczaić bo nie jadłam wcześniej takich posiłków i do tylu kcal dziennie.
Wczoraj pisałam do mojego Tż a on napisał mi '' Może spodziewamy się dziecka?" Raczej to nie możliwe bo gums była na ostatku w sensie ale była
Superkas, nie spóźniał sięAle ja juz się tyle razy odchudzałam, że mój organizm nie traktuje tego jak coś nowego. Byc może w Twoim przypadku taka jest właśnie reakcja organizmu na zmiany związane z dietą. Co do reszty, to nie chcę Cię martwić, ale ostatki niczego nie gwarantują.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnaDama2394 Pokaż wiadomość
Akasha biedna ma pewnie problemy i się do nas nie odzywa
i tabelki brak...(ale mniejsza o tabelkę)
CzarnaDamo, dokładnie, pal licho tabelke, ja też się coraz bardziej martwię o AkashęGdyby było ok, mysle, że wpadłaby choc na sekunde by dac znać, że żyje. Akasha, słońce, odezwij się choć na słówkoMedzia, Nutella i Asia199, też mogłyby dać znać, ale przez tę historię z wypadkiem, o Akashę martwię sie najbardziej

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez SmileGirl Pokaż wiadomość
Ja cały czas z Wami Moje Kochane tylko nie mam czasu się tu udzielać. Póki co po tygodniu -1kg wiem że przy Waszych sukcesach to pikuś, ale coś ruszyło
Wpadłam tylko się odezwać, że jestem jestem i jak się wszystko poukłada wracam A Wam gratuluję i całuję każdą z osobna
SmileGirlza spadek i wpadaj do nas jak najczęściej!

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez lordi Pokaż wiadomość
no i juz po zakupach kupilam sobie 3 torebki jedna biala dosc duza "workowata" druga raczej niewielka czarna z napisami w stylu sportowym a trzecia mała beżowa z dużym kwiatkiem, pasuje do nowych beżowych baletek
Lordi, sporo tego, ale bez ekstrawagancjiAle Ci dobrze, ehh
__________________
start 1 lipiec 2015 - 79,8 kg
cel I - 75 kg
cel II -71kg
cel III - 68 kg
cel IV - 65 kg
cel V - 62 kg
Wzrost 168 cm
start79,8-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66,9-66-65-64-63-62
Winnie the Pooh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 15:39   #5000
Winnie the Pooh
Zadomowienie
 
Avatar Winnie the Pooh
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 041
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
dzięki gothice zapisałam się do gina! Mam przyjechać w pn o 8 i się zarejestrować, a przyjmą mnie od razu Mam nadzieję, że nie pojadę tam na próżno, bo coś kurcze naprawdę bardzo szybkie terminy jak na fundusz :O i w szoku jestem, no ale mam nadzieję, że naprawdę tak jest.

co gorsze - coś mi się wczoraj stało z tel... mikrofon prawie nie działa, bardzo cicho mnie słychać a mam na maksa :/ eh i znowu muszę oddać go do serwisu. Mam nadzieję, że będą mieli jakiś zastępczy dla mnie!
Bottega, no nareszcieSuper, że sie zapisałaś Może powiedziałaś, że masz problemy (wyczuwasz guzek/spóźnia Ci się @) i oni w takich przypadkach przyjmują z miejsca?Tak czy siak ważne, że cos ruszyłoJa na takie rzęsy też mówię firanki A tel..eh, szkoda gadaćKłopoty nie chodzą parami, tylko dziesiątkami

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnaDama2394 Pokaż wiadomość
właśnie chciałam napisać że jak Puchatek się rozpisze to te parę portów to w mig nam nabije,a tu proszę bach i jest Puchatek!
Ha ha, CzarnaDamo, wywołałaś myslami Puchatka ze Stumilowego lasu
Ale z tymi postami to własnie niestety tak nie jest. Juz od jakiegoś czasu mnie to drażni, że nawet jak napiszę 15 postów, to jeśli w międzyczasie nikt mi nie wejdzie w słowo (a z regóły tak jest), to wtedy oni mi to wszystko liczą jako jednego postaWiem, że to nieważne, ale gdyby nie to, miałabym już na koncie mase postów i być może z raczkowania przeszłabym juz na poziom wtajemniczenieA tak mam nadal status raczka, ehhh
__________________
start 1 lipiec 2015 - 79,8 kg
cel I - 75 kg
cel II -71kg
cel III - 68 kg
cel IV - 65 kg
cel V - 62 kg
Wzrost 168 cm
start79,8-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66,9-66-65-64-63-62
Winnie the Pooh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 15:47   #5001
melodiiie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 24
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez Winnie the Pooh Pokaż wiadomość
Melodiiie, a to wciąz jeden dzien bez słodyczy/czipsów?
niue chodzi o to że wcześniej się codziennie objadałam, rzadko jadłam słodycze ale jadłam a od wczoraj kategoryczny koniec o to chodzi
__________________
Waga początkowa - 81kg (14.04.2012)
I cel - 77kg - OSIĄGNIĘTY!!!
II cel - 74kg
IIIcel - 70 kg
IV cel - 66 kg
V cel - 62 kg
melodiiie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 15:53   #5002
lordi
Raczkowanie
 
Avatar lordi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 302
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Puchatku a niech mnie, ale Ty masz pamieć, rzeczywiscie pytalam o trampki na szpilce i naprawde je kupilam, co prawda muaialam sie pofatygowac po nie az do wrocławia ale i tak sie oplacalo bo chodzi mi sie w nich swietnie i wszystkim sie podobaja
W poniedzialek musze kupic jeszcze ze 2 bluzki i jakies jeansy no i moze... szpilki ale tym razem jakies klasyczne (chyba )

Uciekam na nocke a Wy nie nabijcie za duzo postow Pa
__________________
Czas się wziąć za siebie! Odwielorybiam sie...
Bylo: 86 kg /
Jest: 66 kg /mniej o 20 kg

Ciąża bliżniacza
8tydz : 67,5kg
20tydz : 70,3kg
30tydz : 77,5kg
w dniu porodu : 79,7kg
2tyg po porodzie: 66,6kg
lordi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 15:54   #5003
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

o, przekroczyłyśmy limit 5000 i wszystko śmiga, widocznie podniesiony jest limit postów
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 16:31   #5004
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

thenerd, bo to nei jest tak, że magiczne zamknie nam się watek Po prostu spowalniamy forum dalej pisząc.
btw, proszę Cię o przesłanie PW z linkami do mojego i Akashy postu, bo nie mogę znaleźć, a TY chyba miałaś gdzieś zapisane

Założyłam II część wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post33677127
ZAPRASZAM!


(a tu proszę już więcej nic nie pisać)
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.