Co robię nie tak . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-28, 11:54   #1
VenusJulia
VenusJulia
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1

Co robię nie tak .


Jestem już tutaj długo i nigdy nie udało mi się dostać do żadnego testowania ( takich problemów nie miałam na innych tego typu portalach a nawet wygrywałam konkursu jako ambasador ( dzięki kreatywności i sumienność ) Tutaj nie mam szans choćby nie wiem co bym napisała . Nie wiem czy to nie przez mój wiek 36lat. Czy to że na wizażu jeszcze nie mam rozbudowanego konta bo jest dla mnie to zbyt skomplikowane . Po za tym straciłam chęci i motywacje by tu działać . Wiec pozostało zapytać co zrobić lub co ma wpływ ?
VenusJulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-01, 18:37   #2
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Co robię nie tak .

Witaj

Czasem na swój pierwszy test trzeba poczekać . W klubie Recenzentki mamy tysiące użytkowniczek a produktów do testu jest zawsze ograniczona ilość . Przede wszystkim trzeba spełniać kryteria danego testu czyli wpasować się w odpowiedzi w ankiecie rekrutacyjnej no i oczywiście mieć odrobinę szczęścia . Pesel nie ma nic do rzeczy - testów jest bardzo dużo i są skierowane do osób w różnym wieku i o różnych potrzebach skóry. W oczekiwaniu na swój pierwszy test zachęcam do budowania bazy KWC poprzez dodawanie nowych recenzji do produktów które już znasz i używasz ( w oparciu o nasz regulamin oczywiście ) oraz do powiększania bazy produktów. Daj się zauważyć

Pozdrawiam serdecznie w imieniu zespołu KR
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-01 19:37:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.