Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII) - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-14, 21:05   #4921
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Cytat:
Napisane przez YellowSheep Pokaż wiadomość
A widziałaś 500 dni miłości? Mnie się podobało

A, mój bank sobie ze mnie zakpił. W czwartek dostałam na konto 360 zł a dziś mi je zabrali. A wczoraj i dziś byliśmy na zakupach i juz w swoich finansach uwzględniłam ta kwotę. Teraz przed świętami mam lukę na te 3 stówy bo okazuje się że w bzwbk cuda się dzieją :/ coś tam niby podwójnie było widoczne.
Też oblukam

Mówili o tym w tv
hje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:29   #4922
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Cytat:
Napisane przez misiaeel Pokaż wiadomość
aaaaa i bym zapomniała Hania na pytanie gdzie są światełka pokazuje łapką na te lampeczki co zawiesiliśmy na karniszu a potem a gdzie drugie pokazuje na choinkę

Cytat:
Napisane przez YellowSheep Pokaż wiadomość
A widziałaś 500 dni miłości? Mnie się podobało
Ja widziałam. Super!
Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
btw, SIlver, jak tam cwiczenia ;> sa wieksze efekty? ja zaprzestalam chwilowo;/
Też chwilowo zaprzestałam teraz przy Darii nie daję rady ćwiczyć. Tż w grudniu ma mało wolnego A tak to on sie nią zajmował a ja ćwiczyłam. Jak Daria ma drzemkę w dzień to nie chce skakać bo boję się że ją obudzę a mamy jeden pokój no i tak się zapuściłam...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:30   #4923
insolito
Zadomowienie
 
Avatar insolito
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 900
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Hejoooooo

Uff, jeszcze stary wątek

Pochorowałam się oczywiście Pietro się zaraził . W czwartek mieliśmy kosmos w nocy. Najpierw mały nie mógł zasnąć, bo katar męczył, ale jakoś po 22 ululał się przy UU, myślę posmaruję mu maścią pod nosek, żeby mi się lepiej oddychało, a on jak tylko poczuł, że mu coś tam gmerał to wpadł w szał, z godzinę wył i nie mógł się uspokoić Po 12 wzięłam go do łóżka , już prawie usypiał, nagle coś mu się odwidziało, zaczął skakać, gadać w końcu zalazł i drałuje zadowolony do pokoju, w pełni sił do zabawy Tańcował tak do 3. Po 3 zasnął, a chwilę przed 5 obudził się z mega krzykiem. Dobrze, że Tż na urlopie
W dzień za to pięknie odespał, spał ciągiem 4 godz

Mi już lepiej, Piotrek jeszcze średnio, katar ma i dzis na noc cieplutki był. Mój biedny chłopczyk, ledwo co sie wylizał to go matka zaraziła
__________________
23.01.2013-PIOTRUŚ
21.04.2015-MICHAŚ

Tylko Wy wieci, jak bije moje serce od środka .
insolito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:33   #4924
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

hello gaduły
sorry,że nie cytuje ale wpadam jak po ogień bo nie gadałam z TZ kilka dni a dziś nadrabiamy i właśnie dostałam pysznego drnika

Neti ja przepiśnik kupowałam na początku grudnia i były ostatnie 2- szanse marne

LAski,mam 4 naklejki z lidla kto zbiera na książkę? jak coś to pisać na priv,kto pierwszy ten lepszy

wiecie jaki tort zamówił TZ na roczek? w barwach klubu Sląska
rany, ja myślałam,że żartuje w tej cukierni a ten jeszcze z naciskiem by kolejności barw nie pomylili bo to będzie profanacja
teraz pytanie dla kogo ten tort, dla TZ czy dla Małego?

ściskam Was mocno
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:34   #4925
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Ja mykam spać.
Do jutra
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:38   #4926
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
hello gaduły
sorry,że nie cytuje ale wpadam jak po ogień bo nie gadałam z TZ kilka dni a dziś nadrabiamy i właśnie dostałam pysznego drnika

wiecie jaki tort zamówił TZ na roczek? w barwach klubu Sląska
rany, ja myślałam,że żartuje w tej cukierni a ten jeszcze z naciskiem by kolejności barw nie pomylili bo to będzie profanacja
teraz pytanie dla kogo ten tort, dla TZ czy dla Małego?


Ja pierdunam To ja chyba zamówię dla Poli w barwach Wisły Kraków




Nancy, cudny film, a końcówka...
hje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 06:55   #4927
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

BluGirl80- ciao ! jak tam malutka?
co słychać????

Hje, to dobrze,że Wisła, wisla i śląsk to przyjaciele

ale u nas noc koszmarna, już dawno takiej nie pamiętam, stawiam że to był brzuch bo wczoraj mały zjadł nie dozwoloną rzecz ale oszczędze Was szczegółów
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 07:04   #4928
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Hahah tort dla Leosia mnie rozwalil to ja sie dolacze z trzecim przyjacielem - Lechia. Moj TZ wieeeeelki kibic. Taki wielki, ze z Gdanska jechalismy na otwarcie stadionu do Wro jak Slask z Lechia gral :P

Brawo dla Hani misi za nowa umiejetnosc!

Ja brukselke czesto daje, Kubus lubi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 07:12   #4929
iffonka7
Zadomowienie
 
Avatar iffonka7
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 380
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

hej
nawet nie wiecie jak miło mi słyszeć takie miłe słowa na przywitanie, o TŻ na razie nie mam siły pisać w k. bo za dużo tego, powiem tylko że cigle kłócimy sie o kase, wczoraj np. była kłótnia o to że nie potrzebnie kupiłam małemu termos na butelke za 13 zł - bo znowu kupiłam ☠☠☠☠☠☠☠e która nie jest potrzebna, hmmm no w sumie niech lepiej dziecko pije w zime na dworze czy u kogoś zimna herbatke i będzie chore, normalnie rece opadają. A prezentu na świeta Bartuś od rodziców nie dostanie bo my dość kasy podobno na niego wydajemy w sensie ze mleko itp. normalnie jak czytam co wy planujecie kupić swoim dziecia na swieta to mi sie beczec chce, zebysmy jeszcze nie mieli tej kasy ale mamy.

marsi torcik pewnie dla taty ale i tak masz sie lepiej niz ja bo Bartusiowi będzie robić tort t. a ona znowu zrobi jakis zwykly beznadziejny i suchy

u nas noce ostatnio też bardzo złe, wszystko przez brzuszek, mały nie dostaje niby niczego czego by nie mógł (chociaż nie wiem może serio przyczyna tkwi w glutenie) chciałabym zrobić mu jakies badani morfologia, mocz itp ale jak byłam u pediatry to powiedziała że ona żadnych podstaw do badań nie widzi ale ja widze !!!
__________________
26.02.2013 Bartuś
18.11.2014 Kajtuś
iffonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 07:16   #4930
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

nafiqa- to jeszcze z Tobą
aaaa i dziękuję,że mi poleciłaś alverde- jest naprawdę super i bez sls

Iffonka, pytałyśmy na forum, gdzie się podziewałaś, mam nadzieję,że u Ciebiw wszystko się ułoży

zbieram się bo dziś mamy mszę za Leosia,wpadnę potem pappa
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 07:56   #4931
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Czesc!
Yae spala do 8.30 i nie dosc, ze zaspalismy na impreze charytatywna, to jeszcze sie spoznilismy tak, ze zdazylismy na mowe pozegnalna (juz nawet wszystko posprzatane bylo). Drugi rok z rzedu na "ciastka" ryzowe sie nie zalapalismy, ale w tym, to nawet ani jednego nie zjedlismy...
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 08:15   #4932
aska27adopcje
Zadomowienie
 
Avatar aska27adopcje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

hejka laski umieram moja glowa ... wrocilam o 3,30 6,30 mi mala przyniesli ... masakra mimo ze juz nic nie pilan ... kurde czuje sie staro ;( ... wczoraj pisalam wam w klubu ze tacy mlodzi ludzie byli ... kurde bardzo sie zmienilo przez ten czas jak nie chodzilismy .... czyzb koniec imprez
__________________
Chcesz wygladac jak swinia !!! - ZRYJ DALEJ
aska27adopcje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 08:22   #4933
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Hej.
Tż już wyszedł do pracy a ja znów dziś sama cały dzień
Mam mega lenia i nigdzie dzisiaj nie wychodzę. Poza tym na dworze szaro , ponuro.

Wszystkiego najlepszego dla Oli - charlizz za 11 miesięcy i Antosi -Litlle za 10 miesięcy
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Edytowane przez s i l v e r
Czas edycji: 2013-12-15 o 08:24
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 08:24   #4934
litllesweetangel
Lurker ;)
 
Avatar litllesweetangel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 112
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Dosc mam palanta, niech sobie nowej baby szuka!! My z mala spalysmy dzis w salonie na sofie... Kazdy weekend idiota musi spieprzyc Wszystko spieprzyl
__________________

It's okay
I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry
litllesweetangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 08:27   #4935
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
Oj, ja dawniej to praktycznie co weekend śmigałam na dyskoteki... A teraz wszystkie 3, które były najbliżej miejscowości - zamykają


Kochana! Nareszcie jesteś! Masz już z nami zostać




Tyle z mojego spania... Znowu mnie wzięło na obejrzenie jakiejś komedii romantycznej, tylko nie mam pomysłu, a nie chcę którejś po raz pińcetny oglądac

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------


Jak Ty masz gruby brzuch, to ja jetem w 8. miesiącu ciąży
ha ha ha...to ja chyba w 12:banghead::banghea d::banghead:


Cytat:
Napisane przez aska27adopcje Pokaż wiadomość
hejka laski umieram moja glowa ... wrocilam o 3,30 6,30 mi mala przyniesli ... masakra mimo ze juz nic nie pilan ... kurde czuje sie staro ;( ... wczoraj pisalam wam w klubu ze tacy mlodzi ludzie byli ... kurde bardzo sie zmienilo przez ten czas jak nie chodzilismy .... czyzb koniec imprez
Ojojoj..człowiek sie odzwyczail, co?..ja, wczoraj ze szwagierka(o losie, z nią) wypiłam kilka kieliszkow cytrynoweczki...mniammm i zaraz mnie głowa bolała:banghead:


A wogóle-witam sie!! Macie szczęscie-że szybko Was nadrobilam gaduly....

A tu moje.. Ho Ho Ho...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1387096009124.jpg (75,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1387096021711.jpg (74,2 KB, 11 załadowań)
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 08:29   #4936
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Cytat:
Napisane przez misiaeel Pokaż wiadomość
aaaaa i bym zapomniała Hania na pytanie gdzie są światełka pokazuje łapką na te lampeczki co zawiesiliśmy na karniszu a potem a gdzie drugie pokazuje na choinkę
Brawo

Cytat:
Napisane przez insolito Pokaż wiadomość
Hejoooooo

Uff, jeszcze stary wątek

Pochorowałam się oczywiście Pietro się zaraził . W czwartek mieliśmy kosmos w nocy. Najpierw mały nie mógł zasnąć, bo katar męczył, ale jakoś po 22 ululał się przy UU, myślę posmaruję mu maścią pod nosek, żeby mi się lepiej oddychało, a on jak tylko poczuł, że mu coś tam gmerał to wpadł w szał, z godzinę wył i nie mógł się uspokoić Po 12 wzięłam go do łóżka , już prawie usypiał, nagle coś mu się odwidziało, zaczął skakać, gadać w końcu zalazł i drałuje zadowolony do pokoju, w pełni sił do zabawy Tańcował tak do 3. Po 3 zasnął, a chwilę przed 5 obudził się z mega krzykiem. Dobrze, że Tż na urlopie
W dzień za to pięknie odespał, spał ciągiem 4 godz

Mi już lepiej, Piotrek jeszcze średnio, katar ma i dzis na noc cieplutki był. Mój biedny chłopczyk, ledwo co sie wylizał to go matka zaraziła
O kurczę, współczuję choróbska! Biedny Piotrek, biedni wy...

Cytat:
Napisane przez litllesweetangel Pokaż wiadomość
Dosc mam palanta, niech sobie nowej baby szuka!! My z mala spalysmy dzis w salonie na sofie... Kazdy weekend idiota musi spieprzyc Wszystko spieprzyl
Kurczę co się dzieje?

Iffonka, strasznie Ci współczuję

Meneq to pięknie pospaliście.

Misiek dziś też spał do 8.30! No ale od 4 do 5.30 szalał
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 08:39   #4937
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Cytat:
Napisane przez Aga8484 Pokaż wiadomość


W ogóle ja zwykle facetom się wszystko takie łatwe wydaje

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
dokłądnie :/ mój chciałby żebym sama z dwójką do niego przyleciałą :/ jasne :/
na Wielkanoc w zeszlym roku byłam tylko z Wojtkiem i miałam dwie walizki, fotelik samochodowy i wózek !!!! koszmar, dobrze że teśściów namówiłam i polecieli za mną

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez iffonka7 Pokaż wiadomość
hej
Bardzo dawno się nie odzywałam ale na prawde mam kiepski okres w moim życiu, gdyby nie Bartuś chyba nie miałam by już swojego TŻ ale nie ważne to nie temat na forum.

Dostałam dzisiaj wiadomość od nawijki w wiadomej sprawie, i tak jakos mnie w sercu zakuło że was zostawiłam a w sumie poza wami nie mam aktualnie żadnej bliskiej osoby z którą mogłabym szczerze porozmawiać. Przyjmniecie mnie spowrotem?
no ba
mam nadzieje że jakoś sie uporasz z kłopotami
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 08:46   #4938
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Cześć dziewoje

Przeleciałam Was chybcikiem, co by Wam się nieco lotnie zrobiło

ZDROWIA dla chorutkich!

iffonka przykre,co za związek żeby się o kasę szarpać..

little co się stało Kochana? dla Antosi

Bokeh ja Cię rozumiem BARDZO DOBRZE! jak jedziemy do t. na noc to TZ pali w piecu a ta z przerażeniem ile węgla idzie. Ona w tygodniu nie codziennie pali.
DOm nie ocieplony, wiatr hula, masakra. Naa święta jak pojedziemy, to musimy kilka worków węgla kupić...
Co do spadania z łóżka. WIem o co Ci chodzi i dziewczyny to nic że Hania by spała między nimi. Dawid śpi od ściany, ale i tak zejdzie bo idzie w nogi. No i tak dzisiaj w nocy słyszę, że pudełko z pampersami tak jakby spadło, przewróciło się Podniosłam się, patrzę dziecka nie ma na łóżku (2 w nocy) poszłam w dół łóżka szybko z myślą że spadł , a ten se siedzi w kącie między szafą a łóżkiem. Podniosłam, odłożyłam - śpi.
On tak łazi na śpiocha jak TZ
I Bokeh, nie pojechałabym. Wiem co to znaczy na weekend się do auta zabrać, a co dopiero do busa..

dla Oli

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Misia brawo dla Hani

A co do schodzenia z łóżka. Ja też Dawida uczyłam tak że jak się zbliżał do zejścia to zawsze tyłem dawałąm i mówiłam że tak się synu schodzi. Potem jak dochodził do krawędzi i zastygał, to pytałam JAK się schodzi.
Teraz to już nie zdążę gęby otworzyć jak on już na ziemi
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...




Edytowane przez hope01
Czas edycji: 2013-12-15 o 08:47
hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 08:54   #4939
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Cześć dziewoje

Przeleciałam Was chybcikiem, co by Wam się nieco lotnie zrobiło

ZDROWIA dla chorutkich!

iffonka przykre,co za związek żeby się o kasę szarpać..

little co się stało Kochana? dla Antosi

Bokeh ja Cię rozumiem BARDZO DOBRZE! jak jedziemy do t. na noc to TZ pali w piecu a ta z przerażeniem ile węgla idzie. Ona w tygodniu nie codziennie pali.
DOm nie ocieplony, wiatr hula, masakra. Naa święta jak pojedziemy, to musimy kilka worków węgla kupić...
Co do spadania z łóżka. WIem o co Ci chodzi i dziewczyny to nic że Hania by spała między nimi. Dawid śpi od ściany, ale i tak zejdzie bo idzie w nogi. No i tak dzisiaj w nocy słyszę, że pudełko z pampersami tak jakby spadło, przewróciło się Podniosłam się, patrzę dziecka nie ma na łóżku (2 w nocy) poszłam w dół łóżka szybko z myślą że spadł , a ten se siedzi w kącie między szafą a łóżkiem. Podniosłam, odłożyłam - śpi.
On tak łazi na śpiocha jak TZ
I Bokeh, nie pojechałabym. Wiem co to znaczy na weekend się do auta zabrać, a co dopiero do busa..
hahaha nieźle.
A moja Amelka spi różnie, raz od sciany a raz nie. Jeszcze sie nie zdarzyło zeby mi spadła, ale ja spie jak zając, kazdy ruch jej czuje.

Tzt bidny skacowany, wczoraj % ;p mimo wszystko, poczułam swięta;p wreszcie. Jeszcze muszę choinke ubrać
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 09:11   #4940
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Hejo
Ku.wa laski jaka noc za nami Mały zrobił taką dyskotekę że ledwo na oczy patrzę.
On sobie teraz (dopiero ) smacznie śpi a ja ratuje się kawą.

Buziaki dla naszych miesięczniaków

Szajka- mydła do rąk już dawno używam białego jelenia i muszę jeszcze kupić żel do mycia bo zwykłe żele też mnie uczulają. Dosłownie wszystko wszyściutko drażni moje ręce
Jeśli o alergie chodzi to nie mam. Znaczy nie miałam
Jestem załamana bo nic nie mogę zrobić właściwie-tak boli. Chociaż już jest jakaś poprawa. Wczoraj owinęłam ręce bandażem a pod spód dałam maść. Nie miałam prawie styczności z wodą i widzę że jest lepiej.
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 09:15   #4941
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

ogłaszam,że naklejki rozdane

Misiael
AgaAga bo ostatnio z czytaniem jestem do tyłu jak sprawa z UU?
Cytat:
Napisane przez aska27adopcje Pokaż wiadomość
hejka laski umieram moja glowa ... wrocilam o 3,30 6,30 mi mala przyniesli ... masakra mimo ze juz nic nie pilan ... kurde czuje sie staro ;( ... wczoraj pisalam wam w klubu ze tacy mlodzi ludzie byli ... kurde bardzo sie zmienilo przez ten czas jak nie chodzilismy .... czyzb koniec imprez
nie Asiu, po prostu priorytety Ci się pozmieniały
ja to przechodziłam dwa razy, z tym,że po pierwszym dziecku towarzystwo się od nas odwróciło,bo byliśmy bardzo młodzi(19 lat miałam) teraz mamy kompletnie inną paczkę znajomych, wspaniali ludzie ale imprezować to mi się średnio chce
zdecydowanie wolę w domu przed kominkiem z TZ, wczoraj było po prostu bosko
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 09:16   #4942
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Little, co jest...?

Aska, doskonale Cie rozumiem jesli chodzi o imprezy....bylismy wczoraj na urodzinach w pubie, wszyscy oczywiscie wstawieni, a ja sie czulam jakos dziwnie, meczylam sie po prostu, bo to JUZ nie moje klimaty. Kiedys kazdy weekend spedzalam na imprezach, a wczoraj? Nudy...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 09:23   #4943
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Brawo



O kurczę, współczuję choróbska! Biedny Piotrek, biedni wy...



Kurczę co się dzieje?

Iffonka, strasznie Ci współczuję

Meneq to pięknie pospaliście.

Misiek dziś też spał do 8.30! No ale od 4 do 5.30 szalał
Brawa dla Was!
Yae szalala od 20-do po polnocy. Jak ja tz spacyfikowal to spala mu na klacie do 5.30, pozniej pol godziny na uu i w koncu dalo sie ja odlozyc na materac.
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 09:35   #4944
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Mam dla Was cos, co moze pomoc przy zapchanym nosku: prosty masaz.
iffonka
little ImageUploadedByWizaz Forum1387100134.209603.jpg
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 10:01   #4945
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Iffonka jak Twoj TZ sie glupio zachowuje! Na pewno kocha Bartusia, ale mozna odniesc wrazenie, ze jest zly, ze dziecko musi jesc, itp :/ jakby mu zalowal...
Kurcze nie wiedzial wczesniej z czym sie wiaze posiadanie dziecka?

Ja juz po rosolku, sialalalla :P
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 10:09   #4946
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Mam dla Was cos, co moze pomoc przy zapchanym nosku: prosty masaz.
iffonka
little Załącznik 5510526
a co tam jest napisane ?

dziewczyny, a co do aspiratora katarek to uwaga, małe dziecko Wam nie powiem ale mój starszy mowi,że straaasznie wysusza nos, więc tak jak piszą psikać wodą morską po każdym użyciu to święta prawda
my na razie odstawiliśmy bo mały wczoraj na spacerze miał kontuzje w nos i farba leciała

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Iffonka jak Twoj TZ sie glupio zachowuje! Na pewno kocha Bartusia, ale mozna odniesc wrazenie, ze jest zly, ze dziecko musi jesc, itp :/ jakby mu zalowal...
Kurcze nie wiedzial wczesniej z czym sie wiaze posiadanie dziecka?

Ja juz po rosolku, sialalalla :P
tak wcześnie mój jeszcze pyka, dopieto po kościele będziemy jeść

TZ usypiał małego i słysze jak pochrapuje

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Iffonka jak Twoj TZ sie glupio zachowuje! Na pewno kocha Bartusia, ale mozna odniesc wrazenie, ze jest zly, ze dziecko musi jesc, itp :/ jakby mu zalowal...
Kurcze nie wiedzial wczesniej z czym sie wiaze posiadanie dziecka?

Ja juz po rosolku, sialalalla :P
tak wcześnie mój jeszcze pyka, dopieto po kościele będziemy jeść

TZ usypiał małego i słysze jak pochrapuje

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Hejo
Ku.wa laski jaka noc za nami Mały zrobił taką dyskotekę że ledwo na oczy patrzę.
On sobie teraz (dopiero ) smacznie śpi a ja ratuje się kawą.

Buziaki dla naszych miesięczniaków

Szajka- mydła do rąk już dawno używam białego jelenia i muszę jeszcze kupić żel do mycia bo zwykłe żele też mnie uczulają. Dosłownie wszystko wszyściutko drażni moje ręce
Jeśli o alergie chodzi to nie mam. Znaczy nie miałam
Jestem załamana bo nic nie mogę zrobić właściwie-tak boli. Chociaż już jest jakaś poprawa. Wczoraj owinęłam ręce bandażem a pod spód dałam maść. Nie miałam prawie styczności z wodą i widzę że jest lepiej.
biedna jesteś, ja mam podobny problem w zimie
kup sobie maść w aptece CLOBAZA i rękawiczki bawełniane w rossmanie, siup na noc- rewelacja
jest jeszcze jedna zarąbista maść ale nie pamiętam nazwy, zielona tubka z dużą zawartością mocznika
u mnie pomagają jeszcze kapsułki z omega 3,6- czuję po nich poprawę nawilzenia

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez iffonka7 Pokaż wiadomość
hej
nawet nie wiecie jak miło mi słyszeć takie miłe słowa na przywitanie, o TŻ na razie nie mam siły pisać w k. bo za dużo tego, powiem tylko że cigle kłócimy sie o kase, wczoraj np. była kłótnia o to że nie potrzebnie kupiłam małemu termos na butelke za 13 zł - bo znowu kupiłam ☠☠☠☠☠☠☠e która nie jest potrzebna, hmmm no w sumie niech lepiej dziecko pije w zime na dworze czy u kogoś zimna herbatke i będzie chore, normalnie rece opadają. A prezentu na świeta Bartuś od rodziców nie dostanie bo my dość kasy podobno na niego wydajemy w sensie ze mleko itp. normalnie jak czytam co wy planujecie kupić swoim dziecia na swieta to mi sie beczec chce, zebysmy jeszcze nie mieli tej kasy ale mamy.

marsi torcik pewnie dla taty ale i tak masz sie lepiej niz ja bo Bartusiowi będzie robić tort t. a ona znowu zrobi jakis zwykly beznadziejny i suchy

u nas noce ostatnio też bardzo złe, wszystko przez brzuszek, mały nie dostaje niby niczego czego by nie mógł (chociaż nie wiem może serio przyczyna tkwi w glutenie) chciałabym zrobić mu jakies badani morfologia, mocz itp ale jak byłam u pediatry to powiedziała że ona żadnych podstaw do badań nie widzi ale ja widze !!!
pewnie wyczerpał się jej limit z nfzpo nowym roku trzeba ponowic albo morfo zrobić we własnym zakresie

a co do TZ, kurde jakie to przykre, a zawsze był sknerą?
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 10:12   #4947
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Fewciu, fakt, na t.nie moge narzekac, zostaje z malym kiedy tylko poprosimy (nie robimy tego zbyt czesto).
Z tesciem bym go samego nie zostawila. Nie to, ze zly czlowiek, ale powiedzialabym, ze nieuswiadomiony. Tak, jak z tym wczorajszym lizaniem jablka... Ostatnio ciastko z czekolada chcial dac, tez do lizania... Ja nie wiem, frajda to taka?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 10:13   #4948
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Cytat:
Napisane przez insolito Pokaż wiadomość
Pochorowałam się oczywiście Pietro się zaraził . W czwartek mieliśmy kosmos w nocy. Najpierw mały nie mógł zasnąć, bo katar męczył, ale jakoś po 22 ululał się przy UU, myślę posmaruję mu maścią pod nosek, żeby mi się lepiej oddychało, a on jak tylko poczuł, że mu coś tam gmerał to wpadł w szał, z godzinę wył i nie mógł się uspokoić Po 12 wzięłam go do łóżka , już prawie usypiał, nagle coś mu się odwidziało, zaczął skakać, gadać w końcu zalazł i drałuje zadowolony do pokoju, w pełni sił do zabawy Tańcował tak do 3. Po 3 zasnął, a chwilę przed 5 obudził się z mega krzykiem. Dobrze, że Tż na urlopie
W dzień za to pięknie odespał, spał ciągiem 4 godz

Mi już lepiej, Piotrek jeszcze średnio, katar ma i dzis na noc cieplutki był. Mój biedny chłopczyk, ledwo co sie wylizał to go matka zaraziła
O kurcze życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia
Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
wiecie jaki tort zamówił TZ na hello gaduły
sorry,że nie cytuje ale wpadam jak po ogień bo nie gadałam z TZ kilka dni a dziś nadrabiamy i właśnie dostałam pysznego drnika
A czemu??
Cytat:
Napisane przez litllesweetangel Pokaż wiadomość
Dosc mam palanta, niech sobie nowej baby szuka!! My z mala spalysmy dzis w salonie na sofie... Kazdy weekend idiota musi spieprzyc Wszystko spieprzyl
o fakens co się stało????
Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
A tu moje.. Ho Ho Ho...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

a on tak często sobie siedzi / leży w bujaczku? Czy tylko do zdjęć do tam dajesz?

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Misiek dziś też spał do 8.30! No ale od 4 do 5.30 szalał
Myśmy dziś spały do 8.00 ale od 5.00 do 6.30 było znów Co to się porobiło z tymi dzieciakami??? Wiem Wiem ....taki etap ale kiedy to minie? U nas już długo trwają te nocne zabawy
Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
A co do schodzenia z łóżka. Ja też Dawida uczyłam tak że jak się zbliżał do zejścia to zawsze tyłem dawałąm i mówiłam że tak się synu schodzi. Potem jak dochodził do krawędzi i zastygał, to pytałam JAK się schodzi.
Teraz to już nie zdążę gęby otworzyć jak on już na ziemi

Ja dopiero od wczoraj uczę Darię schodzenia, ale jeszcze nie załapała o co cho
Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
Jeszcze muszę choinke ubrać
Jaką macie? Małą czy dużą? Ja nie wiem czy ubierać w tym roku...
Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Mam dla Was cos, co moze pomoc przy zapchanym nosku: prosty masaz.
iffonka
little Załącznik 5510526
Ooo, ciekawe. A to rzeczywiście pomaga? Próbowałaś?
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Edytowane przez s i l v e r
Czas edycji: 2013-12-15 o 10:15
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 10:17   #4949
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Marsi, moi t.specjalizuja sie w szybkim jedzeniu :P rosol zwykle jest po 10, drugie danie mamy wsuniete przed 12 :P zreszta co tydzien macie ode mnie relacje na zywo :P
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 10:18   #4950
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Styczniowo - lutowe mamy 2013 (XII)

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja juz po rosolku, sialalalla :P

a ja dopiero po śniadaniu i kawkę piję
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.