Biura Podróży, opinie, doświadczenia - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-02, 10:58   #391
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez dorisek11 Pokaż wiadomość
jakie biuro polecicie na wczasy w Egipcie?? Mysle o Scan Holiday ale widze rózne opinie....poradźcie

Po raz kolejny pytam: po co przepłacać w SH, skoro są biura tańsze i równie dobre (jeśli nie lepsze)?

Polecam lekturę całego wątku.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 17:22   #392
dorisek11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez kamaO Pokaż wiadomość
Po raz kolejny pytam: po co przepłacać w SH, skoro są biura tańsze i równie dobre (jeśli nie lepsze)?

Polecam lekturę całego wątku.
Jakie to biura???
czytając ten watek mam jeszcze większy mętlik w głowie....ktoś jedno biuro wychwala, drugi narzeka, z nastepnym biurem to samo...ciężko wybrac biuro podróży komus, kto nigdy z tym nie miał do czynienia, a nie chce wejść na minę.
dorisek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 15:28   #393
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Biura Podróży

Ja byłam w tym roku na wakacjach na Krecie w miejscowości Hersonissos i jeśli ktoś nastawiony jest na aktywny "wypoczynek" to jak najbardziej ją polecam.
Gorąco polecam Travel Time, który ma dosyć różnorodną ofertę wycieczek lotniczych i co najważniejsze za przystępną cenę. Ja i mój chłopak mieliśmy troche problemów przed wyjazdem, bo miesiąc przed okazało się, że nie bedziemy mogli pozwolić sobie czasowo na 2 tygodnie wakacji i w biurze nie było żadnych problemów żeby skrócić pobyt o tydzień przy zachowaniu wszystkich zniżek. A później mieliśmy problemy z dowodem mojego chłopaka i też zwróciliśmy się o pomoc do biura i musze przyznać, że w dużej mierze dzieki temu polecieliśmy bo mieliśmy się wycofać, ale Pani która nas obsługiwała doradziła nam żebyśmy zaryzykowali i się opłaciło. W przyszłym roku też lecimy z tego samego biura.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 09:44   #394
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Biura Podróży

Czy ktoś wie może co nieco o krakowskim agencie LIKE TOURS ???

http://www.kit.krakow.pl/like_tours.htm




Hmmm już sama nie wiem co robić??
Okazało się, że organizatorem wycieczki, którą sobie upatrzyliśmy przez agenta like tours jest SUN& FUN HOLIDAYS A biuro to ma tragiczne recenzje na tym forum: http://www.mojewakacje.pl/forum/viewtopic.php?id=407


Edit 16.10
po przespaniu się z tym kłopotem postanowiłam nie korzystać z usług sun&fun (wiele osób na forum http://www.mojewakacje.pl/forum/viewtopic.php?id=407 narzekało, że zostali zakwaterowani w całkiem innym hotelu niż zapłacili)
Znalazłam podobną ofertę(ten sam hotel i miejsce wylotu) z innego biura Exim tours.Ma on więcej pozytywnych niż negatywnych opinii.
Dzisiaj zabieram się za rezerwację >mam nadzieję, ze mają jeszcze wolne miejsca

Edytowane przez kasiasiar
Czas edycji: 2007-10-16 o 05:57
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 21:52   #395
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Biura Podróży

jak cos to ja sluze pomoca przy tarnowskich biurach podrozy
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 08:03   #396
Black-lulu
Rozeznanie
 
Avatar Black-lulu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 812
Dot.: Biura Podróży

Co sądzicie o BP Alfa Star. Bardzo prosze o odpowiedz poniewaz jade z nimi 5 lipca do Hurghady. Naczytalam sie troche zlych opinii na ich temat ale one byly sprzed kilku lat wiec pewnie poprawili swoje uslugi a przeciez kazdemu zdarzaja sie wpadki. Prosze, moze wy mnie uspokoicie...
__________________
You talk to God, you're religious. God talks to you, you're psychotic.



http://airellejab.pinger.pl/ Uzewnętrzniam się

https://twitter.com/#!/AirelleJab Tweet Tweet
Black-lulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:06   #397
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie może co nieco o krakowskim agencie LIKE TOURS ???

http://www.kit.krakow.pl/like_tours.htm




Hmmm już sama nie wiem co robić??
Okazało się, że organizatorem wycieczki, którą sobie upatrzyliśmy przez agenta like tours jest SUN& FUN HOLIDAYS A biuro to ma tragiczne recenzje na tym forum: http://www.mojewakacje.pl/forum/viewtopic.php?id=407


Edit 16.10
po przespaniu się z tym kłopotem postanowiłam nie korzystać z usług sun&fun (wiele osób na forum http://www.mojewakacje.pl/forum/viewtopic.php?id=407 narzekało, że zostali zakwaterowani w całkiem innym hotelu niż zapłacili)
Znalazłam podobną ofertę(ten sam hotel i miejsce wylotu) z innego biura Exim tours.Ma on więcej pozytywnych niż negatywnych opinii.
Dzisiaj zabieram się za rezerwację >mam nadzieję, ze mają jeszcze wolne miejsca
Jeśli zależy ci na konkretnym hotelu, to nawet z Eximem MUSISZ WPISAC W UWAGACH przy podpisywaniu umowy:
-Klient nie wyraża zgody na zmiane hotelu. Wylot z (miasto) Przylot z (miasto.)

Na lotnisku w Sharm (listopad 2007) okazało się, że więszkośc samolotu: klienci Triady, sun & fun, Exim, zostali wsdzeni w 4 autokary i pojechali do hoteli. Nikt sie ich nie pytał, jaki mają hotel w umowie.
Dostaliśmy mapki Sharm z zaznaczonymi hotelami, i np Sun & Fun ma w sharm ok 4 hotele, w ofercie ma też inne, ale nigdy tam nikogo nie zawaterowali, bo po co, jak mają swoje.

Ja po przeczytaniu OPINNI na internecie, dodałam w umowie to co powyżej. Tylko my byliśmy z polaków w tym hotelu (sultans garden resorts - dawne holiday inn-4 gwiazdki).
Przy każdej umowie jest rubryka UWAGI. Wpisz to, a będziesz mieć pewnośc gdzie, kiedy, skąd i dokąd lecisz.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 13:46   #398
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Dot.: Biura Podróży

hej mam nadzieje ze mi pomozecie ,razem z narzezonym postnowilismy pojechac sobie na wakacje do Tunezji tylko nie wiemy jakim biurem jechac i w jaki region interesuje na glownie wypoczyneka wnocy dyskoteki ,imprezy i inne nocne rozrywki ,czywiscie z opcja ALL inexlusiveczy ktos byl tam i jaki hotel moze polecieci ,chcemy wydac ok 2 tysiecy na osobe (1 tydzien) prosze w ziwakzu ztym o pomoc i rady,pozrawiam
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 14:11   #399
nkamillo
Przyczajenie
 
Avatar nkamillo
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
GG do nkamillo
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Black-lulu Pokaż wiadomość
Co sądzicie o BP Alfa Star. Bardzo prosze o odpowiedz poniewaz jade z nimi 5 lipca do Hurghady. Naczytalam sie troche zlych opinii na ich temat ale one byly sprzed kilku lat wiec pewnie poprawili swoje uslugi a przeciez kazdemu zdarzaja sie wpadki. Prosze, moze wy mnie uspokoicie...
Witam
ja bylem na jesien w Hurghadzie w hotelu Aqua Blue właśnie z Alfa Star, nie mialem na co narzekac i zajmowalem sie tylko odpoczynkiem . kontakt z rezydentem był staly, obsluga bardzo dobra i w ogole bylo super!
Bardzo chcialbym z dziewczyna poleciec kiedys (moze jeszcze w tym roku ) na teneryfe w karnawale i na pewno wybierzemy sie z Alfa Star.

Pozdrawiam
mam nadzieje ze Cie uspokoilem
nkamillo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 20:52   #400
Black-lulu
Rozeznanie
 
Avatar Black-lulu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 812
Dot.: Biura Podróży

Nawet nie wiesz jak uspokoiles. Kamien z serducha spadl z takim hukiem ze w drugim pokoju slyszeli Dziekuje bardzo jeszcze raz
__________________
You talk to God, you're religious. God talks to you, you're psychotic.



http://airellejab.pinger.pl/ Uzewnętrzniam się

https://twitter.com/#!/AirelleJab Tweet Tweet
Black-lulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 09:38   #401
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Jeśli zależy ci na konkretnym hotelu, to nawet z Eximem MUSISZ WPISAC W UWAGACH przy podpisywaniu umowy:
-Klient nie wyraża zgody na zmiane hotelu. Wylot z (miasto) Przylot z (miasto.)
Zawsze warto wpisywać takie rzeczy, również i to, że np. klimatyzacja jest w cenie, biuro gwarantuje tzw. shower room czy masz pokój z widokiem na morze. Mając to w umowie podpisanej przez pracownika biura zawsze możesz się awanturować, gdy coś będzie nie tak, bo masz podkładkę (nic na "gebę").

A co do Eximu, to chyba rok temu widziałam w ich katalogu informację, że nie odpowiadają oni za wszystkie zmiany wynikające z niedopatrzenia hotelu (coś w tym stylu). Chyba chodziło o to, że gdyby klient zamówił pokój z widokiem na morze, a hotel nie miał już wolnych takich pokoi, to biuro nie ponosi z tego powodu odpowiedzialności. Dlatego radzilabym przeczytac wpierw warunki uczestnictwa, zanim się cokolwiek podpisze.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 17:25   #402
ألكساندرا
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 'mały' pokój :)
Wiadomości: 106
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
hej mam nadzieje ze mi pomozecie ,razem z narzezonym postnowilismy pojechac sobie na wakacje do Tunezji tylko nie wiemy jakim biurem jechac i w jaki region interesuje na glownie wypoczyneka wnocy dyskoteki ,imprezy i inne nocne rozrywki ,czywiscie z opcja ALL inexlusiveczy ktos byl tam i jaki hotel moze polecieci ,chcemy wydac ok 2 tysiecy na osobe (1 tydzien) prosze w ziwakzu ztym o pomoc i rady,pozrawiam
ja byl poleciała jakiegoś Iberostara Neckermann ma je w swojej ofercie. Tylko trzeba szybko rezerwować, bo sprzedają się bardzo dobrze. Byłam rok temu w Phenicii, super hotel, pycha jedzenie
Musiałabys pooglądac ofery, jak dyskoteki itd to (z tego co na innych stronach widziałam) chyba najlepiej do Sousse jechać, chociaż w innych mistach tez pewnie sporo tego jest (Monastyr, Hammamet).
a co do biur, takie pewniejsze to coś typu Neckermann, TUI, ScanHoliday...
pozdrawiam
ألكساندرا jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 17:41   #403
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Biura Podróży

parę dni temu wróciłam z wycieczki do hurghady(hotel Sea gull) z Exim tours.
Było cudownie.Hotel zasługuje na swoje 4**** (exim w swoich folderach daje mu nawet 4****+ i jest to ocena w pełni zasłużona) Zostaliśmy szybko i sprawnie rozwiezieni do swoich hotelii(takich jak w umowie).Nie było problemu ze zmainą pokoi(my akurat dostaliśmy pokój na drugim pietrze a woleliśmy na parterze więc poprosiliśmy w recepcji o zmiane i w ciągu 5 min dostaliśmy klucz do innego pokoju).
Hotel czysty, zadbany, plaża mała ale czysta,obsługa wyborna(nawet bez rozpieszczania jej napiwkami)
jeśli ktoś ma więcej pytań o ten hotel służę pomocą
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 17:49   #404
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Biura Podróży

my przymierzamy się do wczasów na Sycylii z Triadą, była któraś z Was? macie jakieś wspomnienia z tym biurem?
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 19:14   #405
`Aronia
Raczkowanie
 
Avatar `Aronia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 355
Dot.: Biura Podróży

Korzystałam z usług dwóch biur podróży. Adriatyk i Itaka. Z Adriatykiem odwiedziłam Chorwacką wyspę Hvar (zdecydowanie polecam. Piękne, malownicze krajobrazy, miejsce z klimatem, czyste morze i plaże a i biuro się sprawdziło ) i Crikvenice (tym razem nie było tak pięknie :/ stanowczo odradzam. Hotel choć z gwiazdkami okazał sie totalną porażką: brudna, zimna woda w basenie, brak w pokoju zamówionego z wyprzedzeniem łóżka, a co jeszcze śmieszniejsze kiedy już je dostarczyli okazało się, że szkielet jest połamany :/, niesmaczna kuchnia, a sama okolica brudna, nudna...tyle, że ciepło :P ) natomiast Itaka zabrała mnie na Grecki Półwysep CHalkidiki do malutkiej miejscowości, a nawet wsi - Siviris :P (cóż...miejsce stanowczo mało rozrywkowe, kilka barów, troszkę daleko położone dyskoteki ale za to piękne, romantyczne . Itaka ni na + ni na - :P hotel piękny, czysty ale z jedzeniem było znacznie gorzej. Malutkie porcje - chociaż w porównaniu do zeszłej grupy mieliśmy o niebo lepiej - do tego niezbyt miły opiekun, wycieczki choć drogie okazały sie bardzo, bardzo źle zorganizowane :/ nie polecam.). Koniec
__________________


"Ja czasem myślę sobie, że cudownie jest mieć nierówno pod sufitem..."




Papierowy misz - masz

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6087825

Zapraszam



`Aronia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 22:00   #406
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
my przymierzamy się do wczasów na Sycylii z Triadą, była któraś z Was? macie jakieś wspomnienia z tym biurem?
Ja byłam w tym roku na sycylii ale na szczęście z Rainbow Tours.

Dlaczego na szczęście?

Lecielismy tym samym samolotem z triadą i orka travel..

na lotnisku kazdy do swojego autobusu i zaczeło się. my mielismy czyściutki nowy autokar - cudo... triada grata bez klimy...

jeżdzili takimi po całej wyspie bo ciągle się mijaliśmy..

pożniej rozmawialam przy wyjeździe z klientami triady (razem wracaliśmy)

mówili o kiepskich hotelach z miniaturowymi pokoikami.. czesto z niedziałającą klimą...

ja z rainbowa jestem baaaardzo zadowolona.. wiec mogę polecic ich wycieczke na sycylię(maroko tez oki boznajomi wlasnie wrocili)

sycylia cudo polecam (z wyjatkiem czer-sier bo upaly do 50 st)
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 16:26   #407
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Biura Podróży

skorpioniec, dzięki za odpowiedź, trochę mi dała do myślenia... a powiedz jeszcze, czy lądowaliście na Kalabrii i na Sycylię mieliście przeprawę promem czy lecieliście bezpośrednio na wyspę?
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 18:54   #408
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Biura Podróży

Lądowaliśmy w Lamezia di Terme na Kalabri i jechaliśmy na sycylię (w tym prom ok 20 min) jakies 2 godziny autokarem.

po tygodniowym zwiedzaniu byl tydzien wypoczynku na kalabrii i wylot z tego samego lotniska
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 11:35   #409
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
my przymierzamy się do wczasów na Sycylii z Triadą, była któraś z Was? macie jakieś wspomnienia z tym biurem?
Jak lubisz przygody jedz z Triada...tanio i niepewnie
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 20:40   #410
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Biura Podróży

też słyszałam negatywne opinie o Triada, był nawet o tym program na Interwencji w Polsacie

ja byłam w Grecji z biura Orlando Travel (www.orlando.com.pl) i jestem bardzo zadowolona
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 13:11   #411
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Biura Podróży

a czy ktoś był na wczasach z biurem podróży GTI travel??????? Bo mam zamiar jechać ze sowim Tż do Turcji z tego biura??? Proszę o odpowiedź
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 20:27   #412
joanna_kw82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
GG do joanna_kw82
Dot.: Biura Podróży

Witam Serdecznie!!!

Planuję wraz z mężem nasze wakacje zagraniczne, ale po przeczytaniu całego wątku mam mętlik w głowie i będę wdzięczna za wszelkie sugestie i porady.
A więc urlop mam od 23 sierpnia do 7 września. Chcielibyśmy sie zamknąc razem w kwocie 4000zł ( max 4500 zł), ale wstepnie jesteśmy nastawieni na samolot, aczkolwiek jeśli nie uda się, to nie będzie to duża tragedia. Ponadto interesuje nas wyżywienie 2/3 posiłki dziennie, bliskość morza, piaszczysta plaża...

Tyle wiem, co chcę, ale najgorsze jest to że nie wiem gdzie się wybrać. Myślalam o jakimś tętniącym życiem mieście by móc pobalować, więc będę wdzięczna za sugestie.
Nastawiamy sie na kraje:
-Grecja
-Włochy
-Bułgaria
ew Chorwacja... W Hiszpanii byłam w Lloret de Mar, więc raczej odpada.
Proszę o ewentualne sugestie dot. biur.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i licze na Was !!!

Pozdrawiam
joanna_kw82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 21:19   #413
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Black-lulu Pokaż wiadomość
Co sądzicie o BP Alfa Star. Bardzo prosze o odpowiedz poniewaz jade z nimi 5 lipca do Hurghady. Naczytalam sie troche zlych opinii na ich temat ale one byly sprzed kilku lat wiec pewnie poprawili swoje uslugi a przeciez kazdemu zdarzaja sie wpadki. Prosze, moze wy mnie uspokoicie...

Byłam 2 razy na wakacjach z Alfa Star i naprawdę polecam. Wszystko było w porządku.

Nie zapominaj, że ludzie często spodziewają się nie wiadomo czego, złotych klamek i śniadań do łóżka. Alfa Star jest OK
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 21:26   #414
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez joanna_kw82 Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie!!!

Planuję wraz z mężem nasze wakacje zagraniczne, ale po przeczytaniu całego wątku mam mętlik w głowie i będę wdzięczna za wszelkie sugestie i porady.
A więc urlop mam od 23 sierpnia do 7 września. Chcielibyśmy sie zamknąc razem w kwocie 4000zł ( max 4500 zł), ale wstepnie jesteśmy nastawieni na samolot, aczkolwiek jeśli nie uda się, to nie będzie to duża tragedia. Ponadto interesuje nas wyżywienie 2/3 posiłki dziennie, bliskość morza, piaszczysta plaża...

Tyle wiem, co chcę, ale najgorsze jest to że nie wiem gdzie się wybrać. Myślalam o jakimś tętniącym życiem mieście by móc pobalować, więc będę wdzięczna za sugestie.
Nastawiamy sie na kraje:
-Grecja
-Włochy
-Bułgaria
ew Chorwacja... W Hiszpanii byłam w Lloret de Mar, więc raczej odpada.
Proszę o ewentualne sugestie dot. biur.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i licze na Was !!!

Pozdrawiam
Może Turcja? Jest stosunkowo niedroga i bardzo piękna. Byliśmy w zeszłym roku z mężem w podróży poślubnej, wykupiliśmy przez Itakę, w zasadzie nie mamy większych zastrzeżen i bardzo pozytywnie oceniam ofertę Itaki i opiekę rezydentki.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 09:00   #415
joanna_kw82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
GG do joanna_kw82
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Może Turcja? Jest stosunkowo niedroga i bardzo piękna. Byliśmy w zeszłym roku z mężem w podróży poślubnej, wykupiliśmy przez Itakę, w zasadzie nie mamy większych zastrzeżen i bardzo pozytywnie oceniam ofertę Itaki i opiekę rezydentki.
Witam

Dziękuję za sugestie- mile widziana...
A mogę wiedzieć w jakiej miejscowości byliście? Ja szukam jakiejś "tętniącej życiem"
joanna_kw82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 06:38   #416
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez joanna_kw82 Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie!!!

Planuję wraz z mężem nasze wakacje zagraniczne, ale po przeczytaniu całego wątku mam mętlik w głowie i będę wdzięczna za wszelkie sugestie i porady.
A więc urlop mam od 23 sierpnia do 7 września. Chcielibyśmy sie zamknąc razem w kwocie 4000zł ( max 4500 zł), ale wstepnie jesteśmy nastawieni na samolot, aczkolwiek jeśli nie uda się, to nie będzie to duża tragedia. Ponadto interesuje nas wyżywienie 2/3 posiłki dziennie, bliskość morza, piaszczysta plaża...

Tyle wiem, co chcę, ale najgorsze jest to że nie wiem gdzie się wybrać. Myślalam o jakimś tętniącym życiem mieście by móc pobalować, więc będę wdzięczna za sugestie.
Nastawiamy sie na kraje:
-Grecja
-Włochy
-Bułgaria
ew Chorwacja... W Hiszpanii byłam w Lloret de Mar, więc raczej odpada.
Proszę o ewentualne sugestie dot. biur.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i licze na Was !!!

Pozdrawiam
Sprawdzaj ofertę Wygody Travel - latają do Nei Pori w Grecji. Relacja cena-jakość jest u nich w porządku. Jeśli chcecie oboje zamknąć się w w/w kwocie i lecieć samolotem, to Grecja kontynentalna powinna spełnić wasze wymogi. A Nei Pori na 100% tętni życiem (choć nie wiem czy we wrześniu tak bardzo jak w sezonie).

Włochy - wątpię czy znajdziesz ofertę lotniczą w cenie, która Cię interesuje. Autokar prędzej - Orlando Travel ma w ofercie wczasy tego typu.

Bułgaria - Złote Piaski, jeśli chodzi o życie nocne. Biuro? Chyba każde na rynku ma już Bułgarię w ofercie.

Co do Chorwacji nie pomogę - mam awersję do tego kraju i nie interesuję się ofertami wyjazdu tam, a w turystyce nie siedzę już 2 lata.


Na 100% w 4000-4500 tysiącach/2 osoby + samolot + conajmniej HB jest Tunezja, ale jej nie wymieniłaś.

Niestety, ale trzeba szperać, szperać i jeszcze raz szperać.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 08:07   #417
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Biura Podróży

Włochy samolotem w cenie 4500 na dwie osoby są raczej poza zasięgiem..

Ja bym proponowała Tunezję (byłam widziałam naprawdę warto)

Miejscowość Susse jest drugą co do wielkości w Tunezji i tam nie będziesz się nudzić wielki wybór hoteli, klubów, piękne plaże super wycieczki)

Turcja też może się udać zamknąć w tej kwocie bo oni jeszcze nie są w Unii porzez to ceny są nie wygórowane.. ja planuje w tym roku napad na Turcję ale nie mam pojęcia w które miejsce?

No i może Egipt uda się w tej cenie??
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 08:20   #418
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Biura Podróży

Myślę, że Kretę albo Rodos za taką kwotę też udałoby Wam się spokojnie kupić No i na last minute można coś fajnego trafić.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 08:31   #419
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Biura Podróży

jeśli chodzi o grecje to przypomniało mi się ze jest biuro GRECOS mają nieżle ceny i opinię
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 10:07   #420
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez joanna_kw82 Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie!!!

Planuję wraz z mężem nasze wakacje zagraniczne, ale po przeczytaniu całego wątku mam mętlik w głowie i będę wdzięczna za wszelkie sugestie i porady.
A więc urlop mam od 23 sierpnia do 7 września. Chcielibyśmy sie zamknąc razem w kwocie 4000zł ( max 4500 zł), ale wstepnie jesteśmy nastawieni na samolot, aczkolwiek jeśli nie uda się, to nie będzie to duża tragedia. Ponadto interesuje nas wyżywienie 2/3 posiłki dziennie, bliskość morza, piaszczysta plaża...

Tyle wiem, co chcę, ale najgorsze jest to że nie wiem gdzie się wybrać. Myślalam o jakimś tętniącym życiem mieście by móc pobalować, więc będę wdzięczna za sugestie.
Nastawiamy sie na kraje:
-Grecja
-Włochy
-Bułgaria
ew Chorwacja... W Hiszpanii byłam w Lloret de Mar, więc raczej odpada.
Proszę o ewentualne sugestie dot. biur.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i licze na Was !!!

Pozdrawiam

Z Tż na swoją podróż poślubną wybieramy się na tydzień na Gran Canarię ze Scan Holiday http://www.scanholiday.pl/html/10753...zieci%5B1%5D=0
Tu jest tańsza oferta dotycząca innego hotelu http://www.scanholiday.pl/html/10731...219226400&d2=0
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-12 17:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.