sobotnia impreza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 18:35   #1
orbitalna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6

sobotnia impreza


Bylam w sobote na imprezie. Oczywiscie nie sama, byly ze mna 4 inne kolezanki. Poznalysmy grupke facetow...niby przypadkiem oni do nas podeszli... jasne, jasne Pamietam wszystko doskonale,gdzy bylam trzezwa bo biore jeszcze antybiotyki no i poznalam z tej grupki jednego chlopaka, tez trzezwy bo kierowal. Przez prawie cala impreze gadalismy, o wszystkim i o niczym...Probowal mnie pocalowac, jednak dlugo sie opieralam... wiem po prostu jak to jest z chlopakami na imprezach. My tak sobie gadulilismy kiedy moje znajome niezle narabane zreszta byly obracane przez reszte.. ale one jakos maja z nimi kontakt do teraz. Jedna, moja przyjaciolka ma wlasnie kontakt z kolega tego mojego rozmowcy...i podala mu moj nr bez mojej wiedzy,aby ten podal temu "mojemu" ze niby on chcial zlapac ze mna kontakt, ale nie wiedzial jak zaczac dzialac. No a ten wyslal mu niby w ramach niespodzianki ten moj nr na gadu gadu. Chlopak do tej pory sie nie odezwal , chociaz nie dziwie sie bo nie wszyscy sa dziecmi neo i spedzaja przed kompem 24 /24 . Ale nie wiem co mam o tym myslec...Jego kumpel przekazuje niby takie informacje ze niby tamten z nim o mnie rozmawial, ze jestem fajna , wartosciowa..hmm zastanawiajace. Moim zdaniem gdyby mu o mnie chodzilo wzialby ode mnie na tej imprezie moj nr...ja mam 19. on 23 a taka glupia gimnazjalna sytuacja..
orbitalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:02   #2
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: sobotnia impreza

No ale co mamy ci w tej sytuacji poradzic...??

Musisz czekac, jesli sie odezwie, znaczy, ze jest toba zainteresowany, jesli nie to widocznie, albo nie ma czasu, albo nie dostal dobrego nr, albo olał sprawe...

jesli ci tak na nim zalezy to idz znowu na imprezke tam gdzie ostatnio, a noz go tam spotkasz
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:13   #3
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: sobotnia impreza

Jak się odezwie to znaczy, ze jest zainteresowany, jak nie- to nie jest. Proste i logiczne.
Opiniami znajomych się nie przejmuj, mogą być zupełnie nad interpretowane, mogą przedstawiać zupełnie inny obraz niż jest w rzeczywistości, może po prostu chcą Was ze sobą zeswatać i każdemu opowiadają swoje opinie, dlatego radzę być ostrzoną i nie nastawiać się na wielkie love. Cierpliwość popłaca, naprawdę
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:21   #4
iv85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 201
Dot.: sobotnia impreza

Jakoś nie rozpaczałabym szczególnie za kolesiem, który po 1-2 h znajomości próbuje pocałować obcą mu dziewczynę, pewnie to dla niego norma. Ciesz się, że byłaś na tyle rozsądna, że nie dałaś się potraktować jak Twoje koleżanki.
iv85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:26   #5
Smirnoffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piaseczno
Wiadomości: 24
Dot.: sobotnia impreza

ja tez tak mialam , ale warto bylo czekac
Smirnoffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:36   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: sobotnia impreza

Cytat:
Napisane przez iv85 Pokaż wiadomość
Jakoś nie rozpaczałabym szczególnie za kolesiem, który po 1-2 h znajomości próbuje pocałować obcą mu dziewczynę, pewnie to dla niego norma. Ciesz się, że byłaś na tyle rozsądna, że nie dałaś się potraktować jak Twoje koleżanki.
Taka prawda. Facet nie "poobracał" Ciebie (tak na marginesie: okropne słowo "obracać" kogoś - dziwię się, że dziewczyna używa takiego terminu i to jeszcze w odniesieniu do swoich koleżanek), więc raczej nie jest już zainteresowany. Piszesz, że "długo:" się opierałaś przed pocałunkiem - czy to znaczy, że do końca, czy że jednak w końcu uległaś? "Długo" to raczej niewłaściwe słowo. No chyba, że obracasz się wśród ludzi, dla których jedna impreza, szybkie całowanie (obmacywanie) i po sprawie. Możesz w ten sposób poznać kogoś sensownego - wszystko jest możliwe, ale jednak będzie ciężko. Może lepiej zacząć stawiać na znajomości z facetami, którzy nie rozbijają się po imprezach po to, aby całować obce sobie dziewczyny?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:08   #7
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: sobotnia impreza

My tu nic nie pomożemy. Pozostaje Ci czekać, aż się odezwie.Tylko zastanów czy interesuje Cie znajomość z takim chłopakiem co całuje pierwsza lepszą poznaną na dyskotece.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 20:44   #8
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: sobotnia impreza

Cytat:
Napisane przez iv85 Pokaż wiadomość
Jakoś nie rozpaczałabym szczególnie za kolesiem, który po 1-2 h znajomości próbuje pocałować obcą mu dziewczynę, pewnie to dla niego norma. Ciesz się, że byłaś na tyle rozsądna, że nie dałaś się potraktować jak Twoje koleżanki.

dokładnie


Niby taka sytuacja gimnazjalna jak to nazwałaś, a jednak podświadomie chyba chcesz, żeby się odezwał skoro ma twój nr. Bo w innym wypadku, każdy w takiej sytuacji by zapomniał, albo puścił mimo chodem. A Ty postanowiłaś założyć wątek ?? I rozkminiać jak to? dlaczego sam nie wiziął nr? czemu się nie odezwał?
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:53   #9
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: sobotnia impreza

Rada: nie rozpamiętywac. W zyciu spotkasz wielu facetów z którymi fajnie sie gada. Ale nie wszyscy musza zostać twoimi męzami
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:57   #10
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: sobotnia impreza

Cytat:
Napisane przez iv85 Pokaż wiadomość
Jakoś nie rozpaczałabym szczególnie za kolesiem, który po 1-2 h znajomości próbuje pocałować obcą mu dziewczynę, pewnie to dla niego norma.
generalizujesz. nie słyszałaś o miłości od pierwszego wejrzenia?
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:59   #11
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: sobotnia impreza

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Taka prawda. Facet nie "poobracał" Ciebie (tak na marginesie: okropne słowo "obracać" kogoś - dziwię się, że dziewczyna używa takiego terminu i to jeszcze w odniesieniu do swoich koleżanek), więc raczej nie jest już zainteresowany. Piszesz, że "długo:" się opierałaś przed pocałunkiem - czy to znaczy, że do końca, czy że jednak w końcu uległaś? "Długo" to raczej niewłaściwe słowo. No chyba, że obracasz się wśród ludzi, dla których jedna impreza, szybkie całowanie (obmacywanie) i po sprawie. Możesz w ten sposób poznać kogoś sensownego - wszystko jest możliwe, ale jednak będzie ciężko. Może lepiej zacząć stawiać na znajomości z facetami, którzy nie rozbijają się po imprezach po to, aby całować obce sobie dziewczyny?
Zgadzam się w 100% . Poszedł tam tylko po to by "poobracać" a skoro mu się nie poszczęściło z Tobą to za tydzień poobraca kogoś innego. Chociaż zawsze możesz czekać a nuż się odezwie...
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 10:00   #12
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: sobotnia impreza

eeee a Twoje kolezanki sa mlodsze od Ciebie?
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 10:23   #13
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: sobotnia impreza

Nie zaliczył Cię, to po co ma marnować czas na Ciebie?
Proste.
Jakby chciał, to by się odezwał, ba, sam by zapytał o nr tel, albo gg. Widać nie chciał.
Więc jedna rada - zapomnieć, bo nie ma tu o czym pamiętać.

Poza tym - chciałabyś mieć faceta, który ma takich kumpli, którzy 'obracają' (co za słowo, fuj..) panienki na imprezach? Bo ja bym nie chciała.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 12:00   #14
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: sobotnia impreza

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Taka prawda. Facet nie "poobracał" Ciebie (tak na marginesie: okropne słowo "obracać" kogoś - dziwię się, że dziewczyna używa takiego terminu i to jeszcze w odniesieniu do swoich koleżanek), więc raczej nie jest już zainteresowany. Piszesz, że "długo:" się opierałaś przed pocałunkiem - czy to znaczy, że do końca, czy że jednak w końcu uległaś? "Długo" to raczej niewłaściwe słowo. No chyba, że obracasz się wśród ludzi, dla których jedna impreza, szybkie całowanie (obmacywanie) i po sprawie. Możesz w ten sposób poznać kogoś sensownego - wszystko jest możliwe, ale jednak będzie ciężko. Może lepiej zacząć stawiać na znajomości z facetami, którzy nie rozbijają się po imprezach po to, aby całować obce sobie dziewczyny?
Hehehehehehe
Doris dla dzisiejszej młodzieży dłuuuuugo tzn jakieś pewnie 15 minut bo koleżanki dały się obrócić po 7 minutach.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.