O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-08, 15:53   #2461
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
edytah10 dzięki

Mnie kuszą te maski Anwen, ale cena jest dosyć wysoka.

Swoją drogą w marcu przeprowadzam się do kawalerki z TŻ

ja od kilku miesięcy mieszkam z TŻtem, a na swój pokój mam jeszcze umowe do czerwca i nie moge jej wypowiedziec. Dobrze, ze mieszkalam z bratem, to nie jest mi aż tak zle z mysla, ze place za mieszkanie, w ktorym mnie nie ma
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 18:59   #2462
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Dzisiaj na noc zapowiada się olej kokosowy
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 20:23   #2463
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

A ja się doproteinowuję, ostatnio mocnych protein miałam niewiele i przenawilżyłam włosy. Ostatnio była maska dr. sante z olejem arganowym i keratyną, dzisiaj do maseczki dokapałam 5 kropel keratyny i jest lepiej
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 21:49   #2464
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

U mnie cały czas na włosach goszczą kosmetyki z Tołpy i olej migdałowy. Szczerze mówiąc od kilku tygodni moje włosy wyglądają cały czas jak na zdjęciach, więc zakup kosmetyków z Tołpy był strzałem w 10
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 00:00   #2465
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

To z kolei u mnie przez ostatnie miesiące pielęgnacja ograniczała się do szamponu, odżywki beBeauty z biedry na kilka minut i silikony na końcówki. W tygodniu na maski nie miałam czasu, w weekendy - ochoty. Już zapomniałam co to płukanka
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 11:20   #2466
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

A ja byłam u fryzjera we wtorek, mam teraz ciemną górę i jaśniejsze (ale do brązu, nie do blondu) końce i refleksy
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 14:43   #2467
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
A ja byłam u fryzjera we wtorek, mam teraz ciemną górę i jaśniejsze (ale do brązu, nie do blondu) końce i refleksy
Widzialam na insta, bardzo ladnie wygladasz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-12, 09:20   #2468
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Melduję się z wtartym Radicalem, olejem do ciała z Rossmanna (te, które tak Scarrabeo zachwalała) i Garnierem AiK. Ogłaszam powrót do włosomaniactwa
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 09:30   #2469
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Melduję się z wtartym Radicalem, olejem do ciała z Rossmanna (te, które tak Scarrabeo zachwalała) i Garnierem AiK. Ogłaszam powrót do włosomaniactwa
A jaki to olej trn welness?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 10:09   #2470
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

[quote=leili;70849256]a jaki to olej trn welness?
__________________

Edytowane przez Kaveri
Czas edycji: 2018-03-03 o 13:57
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 10:32   #2471
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Melduję się z wtartym Radicalem, olejem do ciała z Rossmanna (te, które tak Scarrabeo zachwalała) i Garnierem AiK. Ogłaszam powrót do włosomaniactwa

Eeej, tego wiśniowego akurat jeszcze nie miałam, fajny jee? Fajnie wonio? Miałam mango i papaja i był fajny, może nawet zainwestuję, bo są teraz w promocji.

Ja aktualnie zużywam antycellulitowy brzozowy Cien Nature (cholera, może od tej brzozy ten porost?), który latem dorwałam za jakieś śmieszne grosze na lidlowej wyprzedaży. Niezły jest, dupy może nie urwał, ale i tak się cieszę, bo przynajmniej mam porządną szklaną flaszkę z pompką.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-12, 11:23   #2472
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Eeej, tego wiśniowego akurat jeszcze nie miałam, fajny jee? Fajnie wonio? Miałam mango i papaja i był fajny, może nawet zainwestuję, bo są teraz w promocji.

Ja aktualnie zużywam antycellulitowy brzozowy Cien Nature (cholera, może od tej brzozy ten porost?), który latem dorwałam za jakieś śmieszne grosze na lidlowej wyprzedaży. Niezły jest, dupy może nie urwał, ale i tak się cieszę, bo przynajmniej mam porządną szklaną flaszkę z pompką.
Mocno nie pachnie, ale całkiem ładnie. Ja tam czuję wiśniowe gumy rozpuszczalne, ale jakie włosy po nim
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 14:07   #2473
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Mocno nie pachnie, ale całkiem ładnie. Ja tam czuję wiśniowe gumy rozpuszczalne, ale jakie włosy po nim
Omnomnom, ja lubię takie zapachy.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 15:03   #2474
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
przynajmniej mam porządną szklaną flaszkę z pompką.
Pompka to podstawa .
Ja wczoraj wyzywałam sie z nożyczkami. Z dlugosci nic nie poszło, tylko warstwy porobilam. Testowałam nowa technikę ciecia i całkiem fajnie wyszło .
Pije nadal pokrzywe, czekam na paczkę od mamy - dostanę Radicala do wcierania, szampon i maskę Biovaxa Gold.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 19:27   #2475
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ja melduje się z IHT9 na skalpie i kaloszem omegą na długości


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 11:02   #2476
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

A ja z kokosem. Ogłaszam tydzień olejowania, bo masek w dalszym ciągu nie chce mi się nakładać

Uprzejmie donoszę, że w SuperPharm z kartą Lifestyle odżywki Garniera po cztery pisiont
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 11:27   #2477
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Dziewczyny w klubie zostawiłam pare zdjęć ze ślubu, tak więc jakby któraś była zainteresowana to zapraszam

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Którą wersję masz? Ja mam do suchych włosów ale jakoś wcześniej nie wzbudziła we nie entuzjazmu tak teraz zawsze po umyciu psikam nią.

Kupiłam sobie też odżywkę z nowej serii glisskur tą fioletową ale do zmycia.

W psikaczu mam jeszcze z l' biotici i dove niebieską
ja mam odżywczy oleo krem koloru białego, to nie jest w psikaczu tylko taka normalna odżywka b/s
w psikaczu moja ulubioną jest gliss kur oi nutritive, od lat jej używam

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
A ja byłam u fryzjera we wtorek, mam teraz ciemną górę i jaśniejsze (ale do brązu, nie do blondu) końce i refleksy
Foty! Foty! Foty!

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że w SuperPharm z kartą Lifestyle odżywki Garniera po cztery pisiont
dlaczego mam tak daleko do SP

siedę teraz z kokosem, później nałożę biovaxa pod czepek na godzinę
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 13:57   #2478
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w klubie zostawiłam pare zdjęć ze ślubu, tak więc jakby któraś była zainteresowana to zapraszam

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------



ja mam odżywczy oleo krem koloru białego, to nie jest w psikaczu tylko taka normalna odżywka b/s
w psikaczu moja ulubioną jest gliss kur oi nutritive, od lat jej używam



Foty! Foty! Foty!



dlaczego mam tak daleko do SP

siedę teraz z kokosem, później nałożę biovaxa pod czepek na godzinę
Aaaaa to ja też mam diamentowego 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 17:38   #2479
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
SzatAnka71 wybacz, że tak późno
Cudny kolor dziekuje

Myszko, pamietam Twoje wlosy jak mialas jeszcze krotkie i mialas lekkie fale a teraz wow! Pieknie je wyprowadzilas
Znalazlas zastepstwo meskiego zelu Isany?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-14, 14:30   #2480
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

dziewczyny a co sądzicie o masce Loreala Mythic? i czym one w ogóle się różnią?
ostatnio słyszałam od moich koleżanek same ohy i ahy nad tą maską
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11276020-2034392557986338.jpg (32,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lopmytw_kmsq20__12.jpg (106,8 KB, 19 załadowań)
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 19:24   #2481
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

A ja takie cuda dostałam na Walentynki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170210_163631.jpg (141,8 KB, 43 załadowań)
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 08:34   #2482
Kobisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cześć dziewczyny!
Szukałam ostatnio jakichś kosmetyków dla moich włosów, które przy okazji zimy zrobiły się bardzo suche i łamliwe. I wczoraj u fryzjera polecono mi jedną odżywkę/maskę, tylko oczywiście zapomniałam nazwy! :/ Była to butelka 500 ml (podobno są jeszcze takie ok. 700), z pompką, zielonymi napisami. Marka co chyba coś w stylu "Be nature/natural", ale nie mogę nigdzie tego znaleźć. Bez żadnych silikonów, w składzie miała na pewno wit. A, E, B7 i obłędnie pachniała. Czy któraś z Was cokolwiek może kojarzy?
Kobisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 09:56   #2483
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
edytah10 dzięki

Mnie kuszą te maski Anwen, ale cena jest dosyć wysoka.

Swoją drogą w marcu przeprowadzam się do kawalerki z TŻ
Też mnie kuszą i to wszystkie. A może by zorganizowaćwspólne zakupy? Jedną maskę podzielić na 4 równe części po 50 ml (wiadomo każdy ma inną gęstość i długosć włósów). Szkoda, że nie ma próbek.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 11:12   #2484
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez xslovenka Pokaż wiadomość
Też mnie kuszą i to wszystkie. A może by zorganizowaćwspólne zakupy? Jedną maskę podzielić na 4 równe części po 50 ml (wiadomo każdy ma inną gęstość i długosć włósów). Szkoda, że nie ma próbek.
Chyba srednio to oplacalne, bo bedzie po 10zl za produkt+przesylka ze sklepu+przesylki do osob. Wyjdzie z 20zl za 50ml 😁
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 11:50   #2485
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Chyba srednio to oplacalne, bo bedzie po 10zl za produkt+przesylka ze sklepu+przesylki do osob. Wyjdzie z 20zl za 50ml 😁
Niestety trochę by wyszło. Chyba, że ktoś by się znalazł z tego samego miasta to już bardziej opłacalne i można wtedy się większą częścią podzielić, by mieć więcej do testowania. Póki co czekam na jakieś rzetelne recenzje, bo sama nie wiem na jaką się zdecydować.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 12:22   #2486
dlugowlosyjamnik
Przyczajenie
 
Avatar dlugowlosyjamnik
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Też czekam na recenzje masek anwen mam nadzieje, że wkrótce będą dostępne w jakiś drogerii, strasznie nie lubię zakupów przez internet, na razie przeżyłam rozczarowanie olejkiem w kremie loreala... włosy są po nim jakieś szorstkie ;/
dlugowlosyjamnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 12:06   #2487
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Są już bardzo dobre opinie po pierwszych użyciach, też czekam na dalsze Dzień Kobiet coraz bliżej, bierę tę do wysokoporków, choć takich nie mam
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 08:02   #2488
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Hej dzisiaj pierwszy raz od dawna laminowałam włosy żelatyną i efekt jest zacny dawno nie miałam tak ładnych włosów


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 14:17   #2489
rubellca
Przyczajenie
 
Avatar rubellca
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 7
Unhappy Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cześć dziewczyny,
mam problem z włosami po farbowaniu. W zeszłym tygodniu postanowiłam odnowić ombre (dwa lata temu robiłam już lekkie refleksy), po zobaczeniu się nie byłam zadowolona... mój naturalny kolor to taki jasny brąz, ombre wyszło dosyć wysoko i do tego w jasnym blondzie. Na następny dzień poszłam ponownie do fryzjera poprawić włosy, tak że teraz są ton ciemniejsze. Farbowanie nie było oczywiście od nasady.
W czasie mycia zauważyłam, że włosy są strasznie szorstkie i robi z nich się jeden wielki "dred", po wysuszeniu są nawet ok, ale jak wcześniej kręciłam je na prostownicy tak teraz blond pasma pozostają proste Oczywiście używam odżywek, olejków i masek, włosy są miękkie, ale nie rozumiem czemu już się nie kręcą.
Może Wy miałybyście jakieś rady, czy któraś z Was już się z czymś takim spotkała?

Pozdrawiam!
rubellca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 16:41   #2490
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez rubellca Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
mam problem z włosami po farbowaniu. W zeszłym tygodniu postanowiłam odnowić ombre (dwa lata temu robiłam już lekkie refleksy), po zobaczeniu się nie byłam zadowolona... mój naturalny kolor to taki jasny brąz, ombre wyszło dosyć wysoko i do tego w jasnym blondzie. Na następny dzień poszłam ponownie do fryzjera poprawić włosy, tak że teraz są ton ciemniejsze. Farbowanie nie było oczywiście od nasady.
W czasie mycia zauważyłam, że włosy są strasznie szorstkie i robi z nich się jeden wielki "dred", po wysuszeniu są nawet ok, ale jak wcześniej kręciłam je na prostownicy tak teraz blond pasma pozostają proste Oczywiście używam odżywek, olejków i masek, włosy są miękkie, ale nie rozumiem czemu już się nie kręcą.
Może Wy miałybyście jakieś rady, czy któraś z Was już się z czymś takim spotkała?

Pozdrawiam!

Może po prostu są popalone, a wtedy to niestety regularne podcinanie martwych włósów + maski proteinowe, oleje. Czy włosy się ciągną jak guma, czy są sztywne, jak wata?
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-14 09:44:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.