Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-04, 20:34   #4231
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Gratuluję udanych wizyt
A co do sarenki to chyba znalazła ciepłe miejsce i wam ufa po prostu. Pewnie bym sprawdziła czy nie jest chora ale prawda taka, że jak przestaniecie jej być potrzebni to i tak sobie pójdzie.
Super ze strony pracodawcy za premie, aż miło a na pewno się przyda.
Ja już odliczam do 9, ciekawa jestem wagi. A swoją drogą, podawali wam na połówkowych pierwszą prognozowaną urodzeniową?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ja w ogóle teraz pierwszy raz dostałam wagę aktualną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 20:41   #4232
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
No tak, przewidzianej dziewczynce zawsze może cos urosnac a zdeklarowanemu chlopczykowi już raczej nic nie odpadnie dlatego z tymi dziewczynkami to nigdy nic nie wiadomo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koleżance i siostrze do połowy ciąży wychodził chłopiec a potem okazało się że dziewczynka i tez się taka urodziła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 20:45   #4233
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Benetta to ciekawe z tą płcią. U nas popatrzył tak jakby od spodu. I mówi o tu widać dziurkę, jest dziewczynka powiem że sama jakaś tam dziurkę widziałam ale jak byłam z synem na USG i mówił że syn to ja tam nic nie widziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No za każdym razem tak się ustawia kurcze że nie idzie zobaczyć dobrze. Mi się wydawało że to widać siuska albo nie i już. A to było przy dziewczynce np ze są widoczne 3 przejasnienia (czyli w sumie ciemne kreski, bo to się nazywa na odwrót) chyba w pionie jeden obok drugiego i Jk się to. Zobaczy to dziewczynka. A jak coś tam innego to chłopiec, nie pamiętam już z dobrze bo oglądałam to z 3 miesiące temu a teraz mam kaszanke zamiast mózgu i nie przyswajam informacji może znowu to znajdę to wrzucę linka bo to całkiem ciekawe było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 20:51   #4234
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Też tak słyszałam,że dzikie zwierzęta lgnące do ludzi mogą być chore. Dzikie zwierzę powinno uciekać od człowieka.


Duża panienka już.

Byłam dzisiaj na wizycie w lu-medzie. Mam dzisiaj 20+0 a lekarza wpisał w kartę 21 tyg. bo na usg jest większe. No Nie zgadzam się z tym. Wiem kiedy miałam owulację. To samo uważa moja lekarka prowadząca. Lux-med jak widać ma swoje wyliczenia.

Tętno ok, słyszałam serduszko. Generalnie wszystko ok, poza tym,że za szybko zaczęłam tyć. Wszystko przez te słodycze. Wyglądam szczupło,ALE MÓJ KRĘGOSŁUP SIADA JUŻ.Chodzę jak kaczka od kilku dni. Mam napady na słodkości. Sama nie kupuję, ale dziecko dostaje, mąż przynosi z pracy, dzisiaj też był na szkoleniu i dostał krówki,zjadłam 8. Masakra jednym słowem. 19 wrzesńia miałam 54kg, a teraz mam 62kg. W takim tępie, to za 4 mce będę miała 25kg na plusie i będę poruszła się o kulach przy moim słabym kręgosłupie.
Mi się przytylo przed ciąża i nie zdążyłem schudnąć moja idealna waga to właśnie 54, jak zaszłam miałam 58, teraz też 62. Ale jakoś teraz mniej przybieram, przestałam zajadać mdłości, pewnie dlatego. Ale już jestem załamana że będzie masakra z waga po porodzie, bo raczej będzie mm to nie schudne produkując mleko :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 20:53   #4235
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
No za każdym razem tak się ustawia kurcze że nie idzie zobaczyć dobrze. Mi się wydawało że to widać siuska albo nie i już. A to było przy dziewczynce np ze są widoczne 3 przejasnienia (czyli w sumie ciemne kreski, bo to się nazywa na odwrót) chyba w pionie jeden obok drugiego i Jk się to. Zobaczy to dziewczynka. A jak coś tam innego to chłopiec, nie pamiętam już z dobrze bo oglądałam to z 3 miesiące temu a teraz mam kaszanke zamiast mózgu i nie przyswajam informacji może znowu to znajdę to wrzucę linka bo to całkiem ciekawe było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo ta dziurka o ktorej mówił lekarz to właśnie wyglądało jak takie przejaśnienia i ciemne na zmianę hmmm ciężko mi to teraz opisać . Ale tak, to chyba to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 21:04   #4236
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

https://m.youtube.com/watch?v=zM7TAYi0Bqc
Znalazłam jeden filmik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ooo ta dziurka o ktorej mówił lekarz to właśnie wyglądało jak takie przejaśnienia i ciemne na zmianę hmmm ciężko mi to teraz opisać . Ale tak, to chyba to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To u mnie nie zobaczył tych linii wlasnie, ale chłopaka też nie widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 21:53   #4237
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej, ja dziś miałam połówkowe 20+1, mała ma 25cm z nogami i waży 330gram Dziewczynka to wiadomo z amniopunkcji, alebi tak potwierdziła lekarka.
Test potrójny wyszedł dobrze, wszystkie narządy, przepływy, łożysko idealnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-04, 22:01   #4238
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

To czy puszczamy kogoś czy nie zależy od wychowania . Ja dziś Pepco zaliczyłam z przyjaciółką 20 minut w kolejce i kasjerka wszędzie patrzyła byle nie na mnie . Ale jak wyszliśmy to przyjaciółka do mnie widziałaś jak się patrzyli ? Myślam , że ci dziurę wywiercą w brzuchu.. .
W piekarni starszy pan mnie przepuścił, młody chłopak 14 lat max z Rossmana podał mi z półki bo nie dosiegałam . Więcej tej dobroci płynie od mężczyzn ,od kobiet wrogość ..


Sarna wieczorem Nas opuściła ( karmniki z sianem postawiliśmy z sąsiadami na paru polach ) mało jedzonka mają wszędzie ścieżki rowerowe zrobili .

Preglife ściągnęłam )
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 22:07   #4239
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

U mnie dziś 21+0 w poniedziałek idę na połówkowe i nie mogę się doczekać co tam mi powiedzą mam nadzieję, że będzie wszystko ok i że płeć będzie już można potwierdzić z większą pewnością.
Co do ustępowania miejsc - ostatnio koleżanka mnie zapytała czy już ktoś ustąpił mi miejsca lub przepuścił w kolejce. No niestety jeszcze noc takiego mi się nie trafiło. Chyba jeszcze za mało widać brzuch, a ludzie po prostu myślą, że jestem pulpetem
Ostatnio codziennie czuje ruchy maleństwa szczególnie wieczorem szaleje. Dziwne uczucie w sumie...
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 06:20   #4240
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
U mnie dziś 21+0 w poniedziałek idę na połówkowe i nie mogę się doczekać co tam mi powiedzą mam nadzieję, że będzie wszystko ok i że płeć będzie już można potwierdzić z większą pewnością.
Co do ustępowania miejsc - ostatnio koleżanka mnie zapytała czy już ktoś ustąpił mi miejsca lub przepuścił w kolejce. No niestety jeszcze noc takiego mi się nie trafiło. Chyba jeszcze za mało widać brzuch, a ludzie po prostu myślą, że jestem pulpetem
Ostatnio codziennie czuje ruchy maleństwa szczególnie wieczorem szaleje. Dziwne uczucie w sumie...
Bo w zimowych plaszczach szerokich ciężko zauważyc ciążę a niektórzy się boją zauważyć bo jeszcze kogoś uraza. Różnie to bywa. Bo w innych miesiącach to się nosi obcisłe rzeczy to wtedy widać.

Jest tu jakaś mama ze Śląska bo muszę zmienić lekarza. Dla tego na wstępie stan po co jest wskazaniem do kolejnej. Stare wytyczne a młody lekarz. Teraz już się to nawet zmienilo w standardach opieki porodowej że stan po co sam w sobie z automatu nie jest wskazaniem do kolejnej. A poza tym z brzeznym lozyskiem chce mnie do szpitala położyć w 30 tygodniu jak się nic nie zmieni. 10 tygodni leżeć w szpitalu. Masakra. I jeszcze się mnie pyta że woli Pani być w domu niż w szpitalu tak? No genialne pytanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 07:25   #4241
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Bo w zimowych plaszczach szerokich ciężko zauważyc ciążę a niektórzy się boją zauważyć bo jeszcze kogoś uraza. Różnie to bywa. Bo w innych miesiącach to się nosi obcisłe rzeczy to wtedy widać.

Jest tu jakaś mama ze Śląska bo muszę zmienić lekarza. Dla tego na wstępie stan po co jest wskazaniem do kolejnej. Stare wytyczne a młody lekarz. Teraz już się to nawet zmienilo w standardach opieki porodowej że stan po co sam w sobie z automatu nie jest wskazaniem do kolejnej. A poza tym z brzeznym lozyskiem chce mnie do szpitala położyć w 30 tygodniu jak się nic nie zmieni. 10 tygodni leżeć w szpitalu. Masakra. I jeszcze się mnie pyta że woli Pani być w domu niż w szpitalu tak? No genialne pytanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ile minęło od pierwszej cc do zajścia w ciaze? O kurcze, w 30 tygodniu? Niezbyt przyjemna perspektywa oby jednak nie było to konieczne.

Czy w rossmanie są rajstopy ciążowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-05, 07:31   #4242
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Benetta ja ostatnio kupiłam rajstopy ciążowe w Lidlu. Ale taki grube. Wygodne bardzo były czarne i szare

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Aaa a w Rossmanie chyba są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 07:43   #4243
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Też tak słyszałam,że dzikie zwierzęta lgnące do ludzi mogą być chore. Dzikie zwierzę powinno uciekać od człowieka.


Duża panienka już.

Byłam dzisiaj na wizycie w lu-medzie. Mam dzisiaj 20+0 a lekarza wpisał w kartę 21 tyg. bo na usg jest większe. No Nie zgadzam się z tym. Wiem kiedy miałam owulację. To samo uważa moja lekarka prowadząca. Lux-med jak widać ma swoje wyliczenia.

Tętno ok, słyszałam serduszko. Generalnie wszystko ok, poza tym,że za szybko zaczęłam tyć. Wszystko przez te słodycze. Wyglądam szczupło,ALE MÓJ KRĘGOSŁUP SIADA JUŻ.Chodzę jak kaczka od kilku dni. Mam napady na słodkości. Sama nie kupuję, ale dziecko dostaje, mąż przynosi z pracy, dzisiaj też był na szkoleniu i dostał krówki,zjadłam 8. Masakra jednym słowem. 19 wrzesńia miałam 54kg, a teraz mam 62kg. W takim tępie, to za 4 mce będę miała 25kg na plusie i będę poruszła się o kulach przy moim słabym kręgosłupie.
Mi też tak waga leci. Przytyłam już kilo więcej co w drugiej ciąży. Te ostatnie tygodnie od odstawienia Zosi dają kilogramy. Ja mam. 7 na plusie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
To czy puszczamy kogoś czy nie zależy od wychowania . Ja dziś Pepco zaliczyłam z przyjaciółką 20 minut w kolejce i kasjerka wszędzie patrzyła byle nie na mnie . Ale jak wyszliśmy to przyjaciółka do mnie widziałaś jak się patrzyli ? Myślam , że ci dziurę wywiercą w brzuchu.. .
W piekarni starszy pan mnie przepuścił, młody chłopak 14 lat max z Rossmana podał mi z półki bo nie dosiegałam . Więcej tej dobroci płynie od mężczyzn ,od kobiet wrogość ..


Sarna wieczorem Nas opuściła ( karmniki z sianem postawiliśmy z sąsiadami na paru polach ) mało jedzonka mają wszędzie ścieżki rowerowe zrobili .

Preglife ściągnęłam )
Ja korzystam z pierwszeństwa. Tylko nie w Lidlu jak jestem z mezem i wrzuci piwo do koszyka. A rossman ma takie wielkie plakaty, że od razu patrzę na kolejkę czy nie ma innych ciężarnych i podchodzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 07:43   #4244
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Benetta ja ostatnio kupiłam rajstopy ciążowe w Lidlu. Ale taki grube. Wygodne bardzo były czarne i szare

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Aaa a w Rossmanie chyba są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na jutro potrzebuje, a w Lidlu pewnie już nie ma
Mam spotkanie świąteczne z pracy. Jaralam się tym strasznie - wreszcie jakieś wyjście z dorosłymi, zjem coś pysznego a się okazało że będzie we, włoskiej pizzeri nie mam kompletnie smaka teraz na te potrawy, w przeciągu 1,5 tyg byłam 3 razy na pizzy (2x nagroda dla syna za dentyste i trzeci że znajomymi i dzieciakami), dwa dni temu na odwiedzinach u mamy na szybko podała zamówione z pizzerii makaron... I jutro znowu to samo, chlip chlip
Nawet włoskiego wina nie wypije..

Tyle dobrze ze mam pretekst żeby kupić torebkę z plecaczkiem nie pójdę a różowa torebka nie pasuje do czerwonego płaszcza, no niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 09:23   #4245
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dziewczyny zobaczyłam rano ze zaczyna mi się robić opryszczka
Gdzieś czytałam ze to może być groźne, poradzicie coś ?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 09:45   #4246
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Sylwia koleżanka w ciąży miała opryszczkę i lekarz chyba jej przepisał heviran (?) Może warto iść. Dziwne z tym lekiem bo ja złapałam ospę jak syn miał 3miesiwce. Lekarz zabronił mi tego leku brać bo karmiłam. Dwa tygodnie po mnie syn złapał ospę i pediatra dal mu heviran. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 09:46   #4247
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Sylwia koleżanka w ciąży miała opryszczkę i lekarz chyba jej przepisał heviran (?) Może warto iść. Dziwne z tym lekiem bo ja złapałam ospę jak syn miał 3miesiwce. Lekarz zabronił mi tego leku brać bo karmiłam. Dwa tygodnie po mnie syn złapał ospę i pediatra dal mu heviran. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No właśnie napisałam do mojego doktorka co mi radzi, czekam na odpowiedz pewnie poczekam do wieczora
O tym heviranie to jedni piszą ze można, drudzy, ze nie, człowiek głupi zupełnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 10:15   #4248
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Mi się strasznie przesusza skóra, na twarzy dosłownie wszędzie mam suche skórki zawsze radziłam sobie mascia z witamina A, ale teraz nie mogę.. Może macie podobny problem i możecie polecić jakiś dobry krem nawilżający?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 10:20   #4249
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Mi się strasznie przesusza skóra, na twarzy dosłownie wszędzie mam suche skórki zawsze radziłam sobie mascia z witamina A, ale teraz nie mogę.. Może macie podobny problem i możecie polecić jakiś dobry krem nawilżający?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja jak byłam przeziębiona to zrobiła mi się istna skorupa na twarzy... oczywiście, ktoś coś polecał krem supreme balm samarite. Dla mnie super, ale nie na długi czas. Uwaga: mocno hmmm tłusty i pachnie intensywnie cynamonem.
Ja odpukać oprócz opryszczki teraz na cerę i włosy nie mogę narzekać
Żadnych wyprysków, przebarwień, oby jak najdłużej
Wcześniej stosowałam linie kosmetyków arbonne ale jestem zakochana w hello body, linia cara dla mnie sztos, wiec dla mnie ta seria jest idealna: nawilżająca i dla wymagającej cery. Tyle ode mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-05, 10:31   #4250
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zobaczyłam rano ze zaczyna mi się robić opryszczka
Gdzieś czytałam ze to może być groźne, poradzicie coś ?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pierwszy raz w życiu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 10:40   #4251
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz w życiu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie
Tyle dobrego, przeważnie zima lubi się pojawiać, typowe zimno
Czekam na info od doktorka ale u mamy ginekolog czytałam ze ta cała opryszczka jeszcze na ustach to głupota


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 10:40   #4252
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zobaczyłam rano ze zaczyna mi się robić opryszczka
Gdzieś czytałam ze to może być groźne, poradzicie coś ?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja zawsze na opryszczke smaruje zowiraxem albo herpexem i ładnie się goji. Pytałam we wrześniu gina to powiedział że jak najbardziej można w ciąży. Na ulotce jest napisane że można jak korzyści przewyższają ewentualne efekty uboczne ale gin powiedział że to koncerny się tak po prostu zabezpieczają.
Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Mi się strasznie przesusza skóra, na twarzy dosłownie wszędzie mam suche skórki zawsze radziłam sobie mascia z witamina A, ale teraz nie mogę.. Może macie podobny problem i możecie polecić jakiś dobry krem nawilżający?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można smarować maściami z witaminami. Niby trzeba ostrożniej w pierwszym trymestrze a my już przecież dawno w drugim. Do tego gin mówił że przecież smarujemy to na twarz i to w niewielkiej ilości więc nie wchłania się tak jakbyś łykała te witaminy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 10:46   #4253
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Bo w zimowych plaszczach szerokich ciężko zauważyc ciążę a niektórzy się boją zauważyć bo jeszcze kogoś uraza. Różnie to bywa. Bo w innych miesiącach to się nosi obcisłe rzeczy to wtedy widać.

Jest tu jakaś mama ze Śląska bo muszę zmienić lekarza. Dla tego na wstępie stan po co jest wskazaniem do kolejnej. Stare wytyczne a młody lekarz. Teraz już się to nawet zmienilo w standardach opieki porodowej że stan po co sam w sobie z automatu nie jest wskazaniem do kolejnej. A poza tym z brzeznym lozyskiem chce mnie do szpitala położyć w 30 tygodniu jak się nic nie zmieni. 10 tygodni leżeć w szpitalu. Masakra. I jeszcze się mnie pyta że woli Pani być w domu niż w szpitalu tak? No genialne pytanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem ze śląska ale mój gin jest chyba fanem cc, w swoim szpitalu ma 47% cc a jest ordynatorem także Dr Tiszler hest świetnym specjalistom ale raczej nie ceregieli się jak są jakiekolwiek przesłanki do cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 10:47   #4254
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zobaczyłam rano ze zaczyna mi się robić opryszczka
Gdzieś czytałam ze to może być groźne, poradzicie coś ?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jeśli miałaś już kiedyś opryszczkę to nie jest groźne bo masz już przeciwciała czy coś gorzej by było gdyby to był pierwszy raz. Ja w ciąży miałam już chyba z 4 razy. Jak tylko widzę, że coś się zaczyna to smaruje maścią uniwersalna z Oriflame, taką miodową. A później to różnie, najczęściej stosuje Vratizolin (akurat nie używałam w ciąży bo nie miałam). Zazwyczaj jednak najszybciej mi się goi jak niczym nie smaruje. Wtedy ładnie przysycha i się zaczyna goić. Jak smaruje maścią to się dłużej ciapie...
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 11:01   #4255
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Akcja pierniczki u mnie dziś z podwójnej porcji )
Ja mam cerę bardzo ładną byłam u mojego dermatologa u kontroli . Zero wyprysków ,a jedyny krem jaki używam to nive na nos ..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20191205_112236.jpg (168,8 KB, 52 załadowań)
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 11:03   #4256
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Co do suchych skórek to polecam coś z serii cetaphil bo są niekomedogenne więc nie zapychają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 11:17   #4257
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
A ile minęło od pierwszej cc do zajścia w ciaze? O kurcze, w 30 tygodniu? Niezbyt przyjemna perspektywa oby jednak nie było to konieczne.

Czy w rossmanie są rajstopy ciążowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od 1 CC do zajscia w ciążę minęło rok i 10 miesięcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Ja jak byłam przeziębiona to zrobiła mi się istna skorupa na twarzy... oczywiście, ktoś coś polecał krem supreme balm samarite. Dla mnie super, ale nie na długi czas. Uwaga: mocno hmmm tłusty i pachnie intensywnie cynamonem.
Ja odpukać oprócz opryszczki teraz na cerę i włosy nie mogę narzekać
Żadnych wyprysków, przebarwień, oby jak najdłużej
Wcześniej stosowałam linie kosmetyków arbonne ale jestem zakochana w hello body, linia cara dla mnie sztos, wiec dla mnie ta seria jest idealna: nawilżająca i dla wymagającej cery. Tyle ode mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A będziesz mieć chłopca? Bo podobno przy chłopaku tak jest że cera jest piękna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Jestem ze śląska ale mój gin jest chyba fanem cc, w swoim szpitalu ma 47% cc a jest ordynatorem także Dr Tiszler hest świetnym specjalistom ale raczej nie ceregieli się jak są jakiekolwiek przesłanki do cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha to szkoda. A może znasz jakiegoś innego polecanego moze od koleżanek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 11:17   #4258
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Od 1 CC do zajscia w ciążę minęło rok i 10 miesięcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

A będziesz mieć chłopca? Bo podobno przy chłopaku tak jest że cera jest piękna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie wiem
Na połówkowych tydzień temu doktor powiedział ze coś dynda ale równie dobrze może to być pępowina, a ze malec nie chce współpracować to czekamy. Pokoju jeszcze doktorek nie kazał malować wiec sam nie jest pewny
Liczymy ze nam zrobi niespodziankę na święta bo wizyta 19.12 to może się nad starymi zlituje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 11:21   #4259
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Co do suchych skórek to polecam coś z serii cetaphil bo są niekomedogenne więc nie zapychają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potwierdzam, bardzo ładnie nawilża. Krem bardzo delikatny i skuteczny, można używać również u małych dzieci. Kiedyś miałam jak byłam przesuszona.

W tej chwili w ciąży cerę mam nawet lepszą niż miałam. Na początku bywało różnie w 1 trymestrze,bo pojawiały się jakieś wypryski, a od dwóch mcy jest pięknie.

Muszę zrobić na sobotni piknik do szkoły dwie blaszki ciasta i pierniczki. Nie wiem jak mi się to uda, bo ledwo łażę,a obiecałam i zrobić muszę. Jadę dzisiaj do neurologa po opinie na cc. Ciekawe czy mi da jakiś dokument, czy będzie to jakiś problem. Mój lekarz z Gliwic kazał mi tu w Wawie to załatwić,żeby nie jeżdzić do nich na Śląsk 400km.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 11:28   #4260
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej my wczoraj mieliśmy połówkowe 303 gramy zdrowego chłopaka znów od razu pokazał co ma między nogami 🤣 a od wczoraj jesteśmy w górach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.