Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-21, 10:05   #1
Kasia-83
Przyczajenie
 
Avatar Kasia-83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11

Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami


Ostatnio bylam na oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki, z ktorej zawsze bylam zadowolona. Tylko wlasnie przed oczyszczaniem zauwazylam, ze ma zalozone dlugie tipsy. Ale mysle sobie, babka sie zna na rzeczy, wiec pewnie i jakas swoja metode wypracowala i umie tak oczyszczac twarz, zeby nie skaleczyc jej tymi pazurami. Niestety na drugi dzien po oczyszczaniu wygladalam nadal jak zmasakrowana, a normalnie na 2. dzien juz mi zaczerwienienia znikaja. Juz minelo 6 dni od tego oczyszczania a ja nadal mam strupy po tym oczyszczaniu. I musze dodac, ze nie mialam zadnych pryszczy na twarzy przed oczyszczaniem, te strupy mi ta kosmetyczka porobila wyciskajac zaskorniki.Strupy sa wlasnie takie liniowe, dlatego przypuszczam, ze to od paznokci.
Ale ze sie nie znam, dlatego chcialam sie zapytac Pania, czy kosmetyczka w ogole moze wykonywac zabieg oczyszczania twarzy z takim dlugimi tipsami(ok. 7mm poza opuszek palca)?
Kasia-83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:11   #2
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami

Cytat:
Napisane przez Kasia-83 Pokaż wiadomość
Ostatnio bylam na oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki, z ktorej zawsze bylam zadowolona. Tylko wlasnie przed oczyszczaniem zauwazylam, ze ma zalozone dlugie tipsy. Ale mysle sobie, babka sie zna na rzeczy, wiec pewnie i jakas swoja metode wypracowala i umie tak oczyszczac twarz, zeby nie skaleczyc jej tymi pazurami. Niestety na drugi dzien po oczyszczaniu wygladalam nadal jak zmasakrowana, a normalnie na 2. dzien juz mi zaczerwienienia znikaja. Juz minelo 6 dni od tego oczyszczania a ja nadal mam strupy po tym oczyszczaniu. I musze dodac, ze nie mialam zadnych pryszczy na twarzy przed oczyszczaniem, te strupy mi ta kosmetyczka porobila wyciskajac zaskorniki.Strupy sa wlasnie takie liniowe, dlatego przypuszczam, ze to od paznokci.
Ale ze sie nie znam, dlatego chcialam sie zapytac Pania, czy kosmetyczka w ogole moze wykonywac zabieg oczyszczania twarzy z takim dlugimi tipsami(ok. 7mm poza opuszek palca)?

Jesli pozwolisz, ja spróbuje odpowiedzieć

Nie, nie powinna. Wręcz nie może. Moja siostra ma też długie paznokcie, tylko że naturalne i jak mi oczyszczała ramiona z zaskórników to przez kilka dni wyglądałam okropnie. Współczuje Ci, bo ona Ci oczyszczała twarz.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:13   #3
Kasia-83
Przyczajenie
 
Avatar Kasia-83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami

Dzieki Kleotka za odpowiedz, tym bardziej ze kazala mi przyjsc w srode znowu.
Kasia-83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:14   #4
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami

Cytat:
Napisane przez Kasia-83 Pokaż wiadomość
Dzieki Kleotka za odpowiedz, tym bardziej ze kazala mi przyjsc w srode znowu.

Znów na oczyszczanie? Jesli tak, to pogadaj z nią na temat tych paznokci. Albo po prostu nie zgódź się na to, by Ci nimi majstrowała na twarzy.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:15   #5
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami

Może powinnaś jej zwrócić uwagę?
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:18   #6
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami

totalny nieprofesjonalizm.
jaką ona szkołę skończyła, że nie wie jakiej długości paznokcie powinna mieć kosmetyczka???
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:23   #7
Kasia-83
Przyczajenie
 
Avatar Kasia-83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami

jak najbardziej zwroce jej uwage, ale wczesniej, zeby do srody zdazyla je sciagnac.
Kasia-83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 10:24   #8
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami

Karygodne. Nie dosc, ze pokaleczyla Ci twarz to jeszcze strach pomyslec ile zarazkow ona miala pod tymi paznokciami.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:31   #9
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Karygodne. Nie dosc, ze pokaleczyla Ci twarz to jeszcze strach pomyslec ile zarazkow ona miala pod tymi paznokciami.
Własnie własnie.
Wypryski Ci powychodziły, bo miała pełno bakterii pod paznokciami.

I masz rację, powiedz jej wcześniej. A jeśli pójdziesz do niej i ich nie ściągnie, to podziękuj, ale nie chcesz wyglądać jak poprzednio. I na pewno nie daj się przekupić słowami, ze nic się nie stanie itp. raz się stało i starczy. Jesli teraz Ci naruszy twarz to będzie gorzej niż poprzednio.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 13:27   #10
pipa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 27
Dot.: Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami

a wam kosmetyczki manipulują przy twarzy gołymi rękami i paznokciami ?????????

moja kosmetyczka zawsze wyciska zaskórniaki "przez szmatę " że tak powiem ,
ma w ręce jakby jakiś materiał , to chyba pielucha( taka biała zwykła) albo coś bawełnianego białego i rozgrzaną twarz , lekko uciska , miejsce po miejscu , przez tą szmatę, dodatkowo ma na rękach rękawiczki -takie cienkie.
W takiej sytuacji nawet jeśli kosmetyczka ma dłuższe paznokcie , to nie ma to żadnego znaczenia.
pipa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 13:53   #11
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami

te zarazki pod paznokciami? a fuj. juz sobie to wyobrazam wspolczuje ci
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 14:23   #12
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami

Zauważyłam właśnie,ze fryzjerki i kosmetyczki upodopały sobie tipsy

Szarpią tym plastikiem,wogóle nie zwracając uwagi na klientki.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 14:32   #13
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami

ostatnio taka obcinala mi wlosy- a wiadomo wczesniej mi myla glowe- myslalam ze wydrapie mi skore
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 14:54   #14
agnieszka150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami

Wiecie co dziewczyny, nie chcę urazić kosmetyczek ale ja kiedyś również miałam problem z wypryskami na twarzy. Byłam u czterech kosmetyczek- nie pomogła żadna. Każda jednak życzyła sobie za wizyte bardzo dużo pieniędzy... Nie twierdzę że zabiegi u kosmetyczek takie jak np. maseczki, dermabrazja itd są złe. Moim zdaniem należy najpierw zgłosić się do dermatologa i zapytać czy wizyta u kosmetyczki jest wskazana (chodzi mi o oczyszczanie). Nie wydaje mi się też że długość paznokci kosmetyczki ma duże znaczenie, bo wydaje mi się że powinien być przrowadzany przez jakiś materiał i w rękawiczkach. Specem jednak nie jestem ale wiem co to są strupy na twarzy po magicznym "oczyszczaniu" bo mimo że moja kosmetyczka nie miała długich paznokci- narobiła mi ogromny problem na twarzy. Ja odwiedziłam dermatologa niestety po tym jak chodziłam do kosmetyczek z nadzieją że wiedzą co robią. Okazało się że zabieg oczyszczania w moim przypadku jest niewskazany. Pani dermatolog powiedziała mi że są przypadki (np. ciężkie zmiany ropne) że sama poleca wizyte u kosmetyczki. Ja jednak mimo tego że cery łądnej nie miałam nie powinnam poddać się temu zabiegowi. Tak naprawde gdyby nie mój kolega nie poszłabym też do dermatologa bo nigdy moich problemów nie nazwałabym trądzikiem. Okazało się jednak że trądzik mam ale nie aż taki tragiczny. Dostałam dobre maści, może nietanie ale skuteczne, coś do mycia twarzy i nie myśle już ani o wizytach u kosmetyczki ani o wizytach u dermatologa. Jak narazie moja cera jest całkiem okej sądzę, że powinnaś iść do tej kosmetyczki i pokazać jej co narobiła... Napewno nie idź do niej na kolejną umówioną wizyte...
agnieszka150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 19:47   #15
assia1709
Raczkowanie
 
Avatar assia1709
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 182
Dot.: Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami

Hm... To dziwne co piszesz. Moja kosmetyczka ma o wiele dłuższe paznokcie (nie wiem czy naturalne czy tipsy) ale ubiera rękawiczki i nic z moją buzią się nie dzieje... Wygląda normalnie, jak to po oczyszczaniu twarzy. Wręcz pytała się mnie jak ja to robię, że mam taką pooraną buzię, bo ona tak nie umie... Zmień kosmetyczkę a do tej powinnaś iść i jej pokazać co Ci narobiła...
assia1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.