Mężczyźni bez doświadczenia - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-19, 06:05   #211
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

A dlaczego debiut z prostytutką to zły pomysł, jeśli chodzi tylko o seks?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 08:58   #212
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Jarek555 Pokaż wiadomość
Możecie sobie pisać swoje a ja wiem swoje. Trzeba kłamać i tyle, koniec tematu. Bo takich kobiet które zaakceptują 30 paro letniego prawiczka jest nikły procent. A jeszcze jedno, kobieta z dzieckiem faktycznie ma mniejsze szanse na znalezienie partnera do związku ale na seks nie jest trudno. I tak jak pisałem wcześniej, nie chodzi mi stricte o związki tylko o luźne znajomości gdzie pojawia sie seks. Żeby taka osoba mogła stracić prawictwo bez płacenia prostytutce. No bo pierwszy raz z divą jest słabym pomysłem.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------




ALe wiesz ze właśnie chodzi mi o gościa który przez lęki i fobie społeczną zostałtym 30 letnim prawiczkiem ale dzięki terapeucie i leczeniu w miare normalnie funkcjonuje ( w miare bo w pełni nie da się nigdy z tego wyjść) i szuka partnerki.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------


Robi, leczy się, chodzi na terapie stara się zmienić, i tak jak pisałem wcześniej nie szuka związku tylko luźną znajomość w której mógłby przeżyć swój pierwszy raz.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------


Princessko a taka osoba może zwyczajnie nie chcieć mówić prawdy o swojej przeszłość, nie zabronisz jej tego, że to złe ? Możliwe ale takie jest życie i trzeba walczyć o swoje.
Może nie mówić prawdy i nie odpowiadać na pytania, prawda pewnie i tak wyjdzie na jaw jak w końcu będzie miał okazję z kimś iść do łóżka. Miałam faceta prawiczka, miałam też doświadczonych - różnica była odczuwalna także no takie jest życie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 09:00   #213
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Jarek555 Pokaż wiadomość
Możecie sobie pisać swoje a ja wiem swoje. Trzeba kłamać i tyle, koniec tematu. Bo takich kobiet które zaakceptują 30 paro letniego prawiczka jest nikły procent. A jeszcze jedno, kobieta z dzieckiem faktycznie ma mniejsze szanse na znalezienie partnera do związku ale na seks nie jest trudno. I tak jak pisałem wcześniej, nie chodzi mi stricte o związki tylko o luźne znajomości gdzie pojawia sie seks. Żeby taka osoba mogła stracić prawictwo bez płacenia prostytutce. No bo pierwszy raz z divą jest słabym pomysłem.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------




ALe wiesz ze właśnie chodzi mi o gościa który przez lęki i fobie społeczną zostałtym 30 letnim prawiczkiem ale dzięki terapeucie i leczeniu w miare normalnie funkcjonuje ( w miare bo w pełni nie da się nigdy z tego wyjść) i szuka partnerki.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------


Robi, leczy się, chodzi na terapie stara się zmienić, i tak jak pisałem wcześniej nie szuka związku tylko luźną znajomość w której mógłby przeżyć swój pierwszy raz.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------


Princessko a taka osoba może zwyczajnie nie chcieć mówić prawdy o swojej przeszłość, nie zabronisz jej tego, że to złe ? Możliwe ale takie jest życie i trzeba walczyć o swoje.
Jareczku możesz sobie kłamać ile zechcesz tylko niestety raczej szybko prawda wyjdzie na jaw, bo akurat to kłamstwo ma bardzo krótkie nogi.


Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 09:50   #214
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;88906994]Jak ktoś ma nerwicę, fobię społeczną, lęki i blokady, to powinien pracować z terapeutą, a nie przerzucać swoje problemy na drugą osobę.
A gdyby facet nie chciał odpowiedzieć na pytanie o przeszłe związki, to dla mnie byłoby to podejrzane w równym stopniu co ktoś, kto opowiada o wszystkich swoich byłych dziewczynach, że były koszmarne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Dokładnie. Brak odpowiedzi czy omijanie tematu też jest odpowiedzią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magmag0194 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 10:09   #215
obLIWion
Raczkowanie
 
Avatar obLIWion
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88908704]A dlaczego debiut z prostytutką to zły pomysł, jeśli chodzi tylko o seks?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Bo z prostytutką to mechaniczny akt brania tego co napędza natura. Prostytutka nie da poczucia bliskości, zainteresowania, atmosfery. Prostytutka grzecznie da Ci to co ma w menu i za co zapłacisz. Nawet nie zapamięta co klient robił z nią dzień, dwa temu. Za pieniądze idzie się wsadzić i wyjąc, nie kochać się. Dziewczyna podczas swojego pierwszego stosunku z facetem, który doświadczenie zdobył u prostytutki raczej by tego miło nie wspominała. No chyba, że pisane jej lubić seks jak koń owies. Dla kilku dziewczyn byłem pierwszym. W większości przypadków delikatność była niezbędna. Wiem, że gdybym odbywał te akty z doświadczeniem od pań za pieniądze, to by bardziej przypominało gwałty z użyciem broni niż super chwile bliskości. Ogólnie nie polecam
obLIWion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 12:12   #216
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

Cytat:
Napisane przez obLIWion Pokaż wiadomość
Bo z prostytutką to mechaniczny akt brania tego co napędza natura. Prostytutka nie da poczucia bliskości, zainteresowania, atmosfery. Prostytutka grzecznie da Ci to co ma w menu i za co zapłacisz. Nawet nie zapamięta co klient robił z nią dzień, dwa temu. Za pieniądze idzie się wsadzić i wyjąc, nie kochać się. Dziewczyna podczas swojego pierwszego stosunku z facetem, który doświadczenie zdobył u prostytutki raczej by tego miło nie wspominała. No chyba, że pisane jej lubić seks jak koń owies. Dla kilku dziewczyn byłem pierwszym. W większości przypadków delikatność była niezbędna. Wiem, że gdybym odbywał te akty z doświadczeniem od pań za pieniądze, to by bardziej przypominało gwałty z użyciem broni niż super chwile bliskości. Ogólnie nie polecam
Ale halo, to w końcu chodzi o zrzucenie 'brzemienia prawictwa' czy o budowanie głębszej relacji z bliskością? Bo jak ktoś liczy, że zaliczy pierwsza lepszą dziewczynę z apki i jeszcze nakłamie jej, że ma doświadczenie to też spora szansa, że będzie tylko mechanicznie i jeszcze może być nieprzyjemnie jak nie podoła i dziewczyna, która liczyła na satysfakcjonujący stosunek go wyśmieje albo otwarcie będzie pokazywać niezadowolenie, że zmarnowała czas.

Poza tym bredzisz. Dobra prostytutka jest w stanie wykazać zainteresowanie i zbudować atmosferę. Można ją też uprzedzić, że chcesz powoli, bo nie masz doświadczenia.W końcu płaci się jej za mile spędzony czas. Chyba, że masz na myśli jakieś najtańsze prostytutki, gdzie płaci się wyłącznie za szybki numerek w aucie czy toalecie.

I to jaki seks uprawiasz z jedna osoba nie programuje cię na przyszłość. Z jedną osobą możesz szybko i mechanicznie, z inna delikatnie. To jest kwestia preferencji. Zresztą nie wszyscy się lubią czule kochać, nawet w związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 12:35   #217
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

Można zamówić prostytutkę z girlfriend experience w pakiecie

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-19, 13:17   #218
obLIWion
Raczkowanie
 
Avatar obLIWion
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88909165]Ale halo, to w końcu chodzi o zrzucenie 'brzemienia prawictwa' czy o budowanie głębszej relacji z bliskością? Bo jak ktoś liczy, że zaliczy pierwsza lepszą dziewczynę z apki i jeszcze nakłamie jej, że ma doświadczenie to też spora szansa, że będzie tylko mechanicznie i jeszcze może być nieprzyjemnie jak nie podoła i dziewczyna, która liczyła na satysfakcjonujący stosunek go wyśmieje albo otwarcie będzie pokazywać niezadowolenie, że zmarnowała czas.

Poza tym bredzisz. Dobra prostytutka jest w stanie wykazać zainteresowanie i zbudować atmosferę. Można ją też uprzedzić, że chcesz powoli, bo nie masz doświadczenia.W końcu płaci się jej za mile spędzony czas. Chyba, że masz na myśli jakieś najtańsze prostytutki, gdzie płaci się wyłącznie za szybki numerek w aucie czy toalecie.

I to jaki seks uprawiasz z jedna osoba nie programuje cię na przyszłość. Z jedną osobą możesz szybko i mechanicznie, z inna delikatnie. To jest kwestia preferencji. Zresztą nie wszyscy się lubią czule kochać, nawet w związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Wiesz...mam doświadczenie zarówno w stosunkach z prostytutkami jak i paniami, z którymi zrobiłem to bez płacenia. A Ty? No więc daj spokój i nie broń na siłę swojego pomysłu/przekonania że to będzie coś. No w sumie będzie...coś spierdzielonego. Masz córkę? Nie byłoby problemu żeby jej pierwszy "szlifował umiejętności" u prostytutek? Natura działa tak, że jak człowiek w okresie dojrzewania nie jest w stanie zainteresować płci przeciwnej do tego stopnia, że nadal jest...niedoświadczony, to jest z nim coś nie tak To ostatnie to moja subiektywna opinia. Każdy się przecież na początku wstydzi. Jako młody chłopak nie chciałem, żeby choć mówiono że całowałem się z tą czy tamtą, a jak ktoś zwiewa jak go za krocze złapią to...no cóż. Raz zwiałem, ale miałem 16 lat. Wiedziałem, że nie chcę żadnego związku z ową dziewczyną, nie czułem się gotowy. Ja opóźniłem swoją inicjację świadomie. Naturą i zdrowy rozsądek sprawiają, że chłopaki przełamują wstyd (taaaaaaaaaaak też się wstydzimy) i niech się dzieje co chce. Kończąc...jeśli facet ma powiedzmy 24-5 lat i nadal nic, to w mojej opinii coś z nim nie halo. Jeśli jest starszy i nadal nic, to na bank coś z nim nie tak. No więc mieszam takiego gościa 25+ z prostytutką. To nie jest dobry pomysł. Btw rozumiem, że Tobie by to nie robiło różnicy, gdyby Twój facet swoje pierwsze doświadczenia zdobywał u prostytutki? Obawa, że nie podoła? Tych obaw panowie pozbywają się na początku wieku, w którym myślą penisem Już bym proponował pójść na żywioł z myślą: "No najwyżej będę miał popukane" xD Przecież tego kwiatu...i inne luźne pierdoły na pocieszenie Egoizm? No takie życie. Jakoś trzeba się nastawić przed ważnymi momentami w naszym życiu. Odezwać się do niej czy nie? Jak się nie odezwiesz to się nie dowiesz co będzie lub nie będzie dalej. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz czy umiesz w to itd. Prostytutka? A jak nie trafi na taką z Twojego opisu? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDD Zdecydowana większość prostytutek to zblazowane, znudzone wkładaniem i wyciąganiem penisa klienta z dowolnego otworu w ciele laski. No chyba, że takie coś brzmi dobrze na pierwszy raz. Bywają też nerwowe, które chcą żeby klient jak najszybciej się zmył. W sumie wejdź na Roksę i podzwoń do dziewczyn, pogadaj jak wygląda spotkanie u nich, a usłyszysz najsuchszy ton jaki kiedykolwiek gdziekolwiek słyszałaś. Pamiętam czas kiedy jeszcze byłem zielony i chyba najbardziej pasowałaby mi opcja "glory hole". Wiesz...taka dziura z której wystaje np dolna połowa kobiety a ja mogę sobie poużywać. Życie stawia nas w mniej lub bardziej stresujących sytuacjach i albo dajemy radę, albo nie. Jakim cudem panowie dają radę być prawiczkami po powiedzmy 20 roku życia? Nie mam zielonego pojęcia, przecież dojrzewające dziewczyny też tego szukają. Prostytutka to nie psycholog. Nie zajmie się klientem ze specjalnym podejściem. Może gdzieś taka jest, ale to raczej jakaś jedna na milion. Tak tylko dorzucę, że 99% prostytutek nie całuje się z klientami, nie wspominając o przytulaniu. Skoro ktoś tak długo nie dał rady odbyć stosunku płciowego z osobą płci przeciwnej, to mu raczej mechaniczne zbliżenie nie pomoże. Celowałbym w dziewczyny lubiące takich chłopaków. Może byłby tylko fuckboyem, ale zawsze jakieś doświadczenie z panną która tego chce, a nie ma zapłacone i zrobi.
obLIWion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 11:29   #219
ksenogeniczna_uroda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 15
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

Tu jest tyle szpetnego oceniania ludzi... na niczym nie oparte założenia, szydzenie z ludzi za problemy których doświadczyli zamiast zrozumienia ich perspektywy, jeszcze obrane w wrogie słowa.
ksenogeniczna_uroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 16:42   #220
FranciscoF
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 54
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ksenogeniczna_uroda Pokaż wiadomość
Tu jest tyle szpetnego oceniania ludzi... na niczym nie oparte założenia, szydzenie z ludzi za problemy których doświadczyli zamiast zrozumienia ich perspektywy, jeszcze obrane w wrogie słowa.
Nic, a nic.
Mowa o dosyć istotnych kwestiach, kiedy chcemy sobie układać życie.
Więcej szkody właśnie narobiło wkładanie ludziom, żeby skupili się na nauce i karierze, a potem przyjdzie czas na kobietę. Tymczasem klops, bo ktoś mentalnie pozostał z pewnymi kwestiami na poziomie nastolatka.
FranciscoF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 20:50   #221
Ykakone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ksenogeniczna_uroda Pokaż wiadomość
Tu jest tyle szpetnego oceniania ludzi... na niczym nie oparte założenia, szydzenie z ludzi za problemy których doświadczyli zamiast zrozumienia ich perspektywy, jeszcze obrane w wrogie słowa.
Zgadzam się. Nikt nie każe nikomu wiązać się z niedoświadczoną osobą, nie to nie, każdy ma swoje wymagania. Ale mam wrażenie, że tacy ludzie są w tym wątku sprowadzeni wyłącznie do wadliwego towaru, wręcz jakichś podludzi. To, że ktoś ma doświadczenie związkowo-seksualne nie znaczy, że wszystko z nim jest w porządku. W takich relacjach jest dużo toksyków, którzy np. potrafią przechodzić z jednego związku do drugiego i psuć życie innym ludziom. A przyczyny niedoświadczenia mogą być różne, nie warto oceniać ludzi tylko na podstawie tego czynnika i od razu wymyślać jakieś teorie jaka to taka osoba jest niedojrzała, porąbana i ogólnie beznadziejna.
Ykakone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-21, 19:50   #222
ksenogeniczna_uroda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 15
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

Cytat:
Napisane przez FranciscoF Pokaż wiadomość
Nic, a nic.
Mowa o dosyć istotnych kwestiach, kiedy chcemy sobie układać życie.
Więcej szkody właśnie narobiło wkładanie ludziom, żeby skupili się na nauce i karierze, a potem przyjdzie czas na kobietę. Tymczasem klops, bo ktoś mentalnie pozostał z pewnymi kwestiami na poziomie nastolatka.
Jako osoba która na takim poziomie nie została, można by się spodziewać że jesteś w stanie ocenić osobę na podstawie jego charakteru, zachowania, oraz sytuacji która uczyniła go takim jakim jest.
Nawet w tematach łóżkowych gorzej od kogoś kto ma twoją przyjemność w dupie nie wypadnie nieważne ile doświadczenia by mu brakowało.


Cytat:
Napisane przez Ykakone Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Nikt nie każe nikomu wiązać się z niedoświadczoną osobą, nie to nie, każdy ma swoje wymagania. Ale mam wrażenie, że tacy ludzie są w tym wątku sprowadzeni wyłącznie do wadliwego towaru, wręcz jakichś podludzi. To, że ktoś ma doświadczenie związkowo-seksualne nie znaczy, że wszystko z nim jest w porządku. W takich relacjach jest dużo toksyków, którzy np. potrafią przechodzić z jednego związku do drugiego i psuć życie innym ludziom. A przyczyny niedoświadczenia mogą być różne, nie warto oceniać ludzi tylko na podstawie tego czynnika i od razu wymyślać jakieś teorie jaka to taka osoba jest niedojrzała, porąbana i ogólnie beznadziejna.
Dokładnie. Ot takie bezsensowne ocenianie ludzi na podstawie losowych faktów na ich temat, zamiast tego kim są.

Też o wiele lepiej myślę o ludziach którzy się szczerze otwierają zamiast kręcić i udawać że są idealni. Lepiej niech od razu powie że przełamuje depresję niż ma za kilka miesięcy wyjść że wcale nie jest idealny i będzie cię na każdym kroku próbować kontrolować bo inaczej nie umie żyć.
ksenogeniczna_uroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 23:41   #223
Jarek555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 23
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

Cytat:
Napisane przez obLIWion Pokaż wiadomość
Wiesz...mam doświadczenie zarówno w stosunkach z prostytutkami jak i paniami, z którymi zrobiłem to bez płacenia. A Ty? No więc daj spokój i nie broń na siłę swojego pomysłu/przekonania że to będzie coś. No w sumie będzie...coś spierdzielonego. Masz córkę? Nie byłoby problemu żeby jej pierwszy "szlifował umiejętności" u prostytutek? Natura działa tak, że jak człowiek w okresie dojrzewania nie jest w stanie zainteresować płci przeciwnej do tego stopnia, że nadal jest...niedoświadczony, to jest z nim coś nie tak To ostatnie to moja subiektywna opinia. Każdy się przecież na początku wstydzi. Jako młody chłopak nie chciałem, żeby choć mówiono że całowałem się z tą czy tamtą, a jak ktoś zwiewa jak go za krocze złapią to...no cóż. Raz zwiałem, ale miałem 16 lat. Wiedziałem, że nie chcę żadnego związku z ową dziewczyną, nie czułem się gotowy. Ja opóźniłem swoją inicjację świadomie. Naturą i zdrowy rozsądek sprawiają, że chłopaki przełamują wstyd (taaaaaaaaaaak też się wstydzimy) i niech się dzieje co chce. Kończąc...jeśli facet ma powiedzmy 24-5 lat i nadal nic, to w mojej opinii coś z nim nie halo. Jeśli jest starszy i nadal nic, to na bank coś z nim nie tak. No więc mieszam takiego gościa 25+ z prostytutką. To nie jest dobry pomysł. Btw rozumiem, że Tobie by to nie robiło różnicy, gdyby Twój facet swoje pierwsze doświadczenia zdobywał u prostytutki? Obawa, że nie podoła? Tych obaw panowie pozbywają się na początku wieku, w którym myślą penisem Już bym proponował pójść na żywioł z myślą: "No najwyżej będę miał popukane" xD Przecież tego kwiatu...i inne luźne pierdoły na pocieszenie Egoizm? No takie życie. Jakoś trzeba się nastawić przed ważnymi momentami w naszym życiu. Odezwać się do niej czy nie? Jak się nie odezwiesz to się nie dowiesz co będzie lub nie będzie dalej. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz czy umiesz w to itd. Prostytutka? A jak nie trafi na taką z Twojego opisu? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDD Zdecydowana większość prostytutek to zblazowane, znudzone wkładaniem i wyciąganiem penisa klienta z dowolnego otworu w ciele laski. No chyba, że takie coś brzmi dobrze na pierwszy raz. Bywają też nerwowe, które chcą żeby klient jak najszybciej się zmył. W sumie wejdź na Roksę i podzwoń do dziewczyn, pogadaj jak wygląda spotkanie u nich, a usłyszysz najsuchszy ton jaki kiedykolwiek gdziekolwiek słyszałaś. Pamiętam czas kiedy jeszcze byłem zielony i chyba najbardziej pasowałaby mi opcja "glory hole". Wiesz...taka dziura z której wystaje np dolna połowa kobiety a ja mogę sobie poużywać. Życie stawia nas w mniej lub bardziej stresujących sytuacjach i albo dajemy radę, albo nie. Jakim cudem panowie dają radę być prawiczkami po powiedzmy 20 roku życia? Nie mam zielonego pojęcia, przecież dojrzewające dziewczyny też tego szukają. Prostytutka to nie psycholog. Nie zajmie się klientem ze specjalnym podejściem. Może gdzieś taka jest, ale to raczej jakaś jedna na milion. Tak tylko dorzucę, że 99% prostytutek nie całuje się z klientami, nie wspominając o przytulaniu. Skoro ktoś tak długo nie dał rady odbyć stosunku płciowego z osobą płci przeciwnej, to mu raczej mechaniczne zbliżenie nie pomoże. Celowałbym w dziewczyny lubiące takich chłopaków. Może byłby tylko fuckboyem, ale zawsze jakieś doświadczenie z panną która tego chce, a nie ma zapłacone i zrobi.

Pytasz się co z takimi osobami nie tak, już ci mówie bo sam mam ten problem ale również znam dużo mężczyzn którzy mają podobnie. Wystarczy że w młodości cierpiao się np na nerwice, fobie społeczną, miało kompleksy lub lęki i pewien okres w życiu się poprostu przespało. Owszem, taka osoba nie jest w 100 % "normalna" w pojęciu tutejszych pań. Tak samo nie jest ktoś "normalny" kto w wieku 30 lat mieszka z rodzicami. Ale już nie ma znaczenia dlaczego nie mieszka sam odrazu jest wsadzany do worka "nieudacznik", "pół mężczyzna" itp Przeczytaj cały temat i powiedz ile z Pań wypowiedziało się pozytywnie lub broniło 30 letnich prawiczków ? Dwie osoby na 20 ? To teraz pomyśl sobie, jak jakimś cudem taka osoba nawiąże znajomość to jaką ma szanse że trafi na taką kobiete która to zaakceptuje, na jedna z tych 2 z 20 w temacie? Najbardziej pasowało by mi poznać również niedoświadczoną ale w moim wieku jest ich z 1-2 % a i one wolą tych co mieli wiele kobiet o czym sam piszesz. Wiesz ile bym dał żeby na taką trafić?

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88909165]Ale halo, to w końcu chodzi o zrzucenie 'brzemienia prawictwa' czy o budowanie głębszej relacji z bliskością? Bo jak ktoś liczy, że zaliczy pierwsza lepszą dziewczynę z apki i jeszcze nakłamie jej, że ma doświadczenie to też spora szansa, że będzie tylko mechanicznie i jeszcze może być nieprzyjemnie jak nie podoła i dziewczyna, która liczyła na satysfakcjonujący stosunek go wyśmieje albo otwarcie będzie pokazywać niezadowolenie, że zmarnowała czas.

Poza tym bredzisz. Dobra prostytutka jest w stanie wykazać zainteresowanie i zbudować atmosferę. Można ją też uprzedzić, że chcesz powoli, bo nie masz doświadczenia.W końcu płaci się jej za mile spędzony czas. Chyba, że masz na myśli jakieś najtańsze prostytutki, gdzie płaci się wyłącznie za szybki numerek w aucie czy toalecie.

I to jaki seks uprawiasz z jedna osoba nie programuje cię na przyszłość. Z jedną osobą możesz szybko i mechanicznie, z inna delikatnie. To jest kwestia preferencji. Zresztą nie wszyscy się lubią czule kochać, nawet w związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Jak się wyda to trudno, biore to pod uwage. I zrozumie jak będzie okazywała jakieś niezadowolenie ale jak będzie szydzić czy się śmiać to ręka nie wytrzymie Jeżeli chodzi o prostytutke, nie chodzi mi o sam seks a o relacje jaka by nie była. Trudno pójść i przeżyć swój pierwszy raz do osoby która na drugi dzien nie bedzie ciebie pamiętać, która będzie siezmuszać do stosunku z tobą. Mi zalezy na jakiejś chemi, przynajmniej odrobinie namiętności. Znajomy który ma 23 lata. Nikt by nie powiedziałże nie ma powodzenia. Ma ponad 190, z twarzxy też jest całkiem ok. Nie mógłznaleździ dziewczyny i on wybrałopcje prostytutki, ostatnio pisał że by łu drugiej. Ale to był jego wybór, nie zależało mu na na tym kim ta pani była. A ja inaczej do tego podchodze.

Edytowane przez Jarek555
Czas edycji: 2021-09-22 o 23:50
Jarek555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 00:28   #224
obLIWion
Raczkowanie
 
Avatar obLIWion
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Jarek555 Pokaż wiadomość
Pytasz się co z takimi osobami nie tak, już ci mówie bo sam mam ten problem ale również znam dużo mężczyzn którzy mają podobnie. Wystarczy że w młodości cierpiao się np na nerwice, fobie społeczną, miało kompleksy lub lęki i pewien okres w życiu się poprostu przespało. Owszem, taka osoba nie jest w 100 % "normalna" w pojęciu tutejszych pań. Tak samo nie jest ktoś "normalny" kto w wieku 30 lat mieszka z rodzicami. Ale już nie ma znaczenia dlaczego nie mieszka sam odrazu jest wsadzany do worka "nieudacznik", "pół mężczyzna" itp Przeczytaj cały temat i powiedz ile z Pań wypowiedziało się pozytywnie lub broniło 30 letnich prawiczków ? Dwie osoby na 20 ? To teraz pomyśl sobie, jak jakimś cudem taka osoba nawiąże znajomość to jaką ma szanse że trafi na taką kobiete która to zaakceptuje, na jedna z tych 2 z 20 w temacie? Najbardziej pasowało by mi poznać również niedoświadczoną ale w moim wieku jest ich z 1-2 % a i one wolą tych co mieli wiele kobiet o czym sam piszesz. Wiesz ile bym dał żeby na taką trafić?

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------




Jak się wyda to trudno, biore to pod uwage. I zrozumie jak będzie okazywała jakieś niezadowolenie ale jak będzie szydzić czy się śmiać to ręka nie wytrzymie Jeżeli chodzi o prostytutke, nie chodzi mi o sam seks a o relacje jaka by nie była. Trudno pójść i przeżyć swój pierwszy raz do osoby która na drugi dzien nie bedzie ciebie pamiętać, która będzie siezmuszać do stosunku z tobą. Mi zalezy na jakiejś chemi, przynajmniej odrobinie namiętności. Znajomy który ma 23 lata. Nikt by nie powiedziałże nie ma powodzenia. Ma ponad 190, z twarzxy też jest całkiem ok. Nie mógłznaleździ dziewczyny i on wybrałopcje prostytutki, ostatnio pisał że by łu drugiej. Ale to był jego wybór, nie zależało mu na na tym kim ta pani była. A ja inaczej do tego podchodze.
Ale to mi zbyt wiele nie mówi, bo sam nie miałem lekko jako dzieciak. Rodzina dysfunkcyjna, ojciec alkoholik, matka nieporadna i raczej też niestabilna, w domu nigdy się nie przelewało...w sumie zwykle to było coś na dnie. Czy ja mogłem mieć jakieś kompleksy lub inne wynikające z wyżej wymienionych? Miałem W sumie kto normalny chodzi na seks za pieniądze? Widzisz, nawet taki świr jak ja dał radę xD To nie jest wyśmiewanie czy inne dyskredytowanie niedoświadczonych facetów. Po prostu nie wiem jak się uchowaliście w tym stanie i tyle. W sumie nie mam zielonego pojęcia, jak tyłek faceta może się podobać drugiemu. Jeśli też rozważając kwestię homosiów masz czarny ekran w głowie, to jest właśnie to co myślę o facetach, którzy może nie jak Łysy z Brazzers, ale jakieś doświadczenie powinni posiadać. Ani do panów bez doświadczenia, ani do homosiów nic nie mam. A tych drugich to nawet lubię, bo każdy jeden odejmuje mnie i innym konkurenta Powodzenia Jarku!
obLIWion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 06:18   #225
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

Czy jakiś moderator może zareagować? Nie mam w apce przycisku do zgłaszania, ale mamy dwóch trolli inceli od jakiegoś czasu publikujących szkodliwe treści. Jeden pisze o przemocy wobec kobiet. Drugi szykanuje sex workerów i obnosi się ze swoją homofobią. Czemu te osoby nie są zbanowane? Ma tu się zrobić drugi wykop czy 4chan?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 07:31   #226
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88915655]Czy jakiś moderator może zareagować? Nie mam w apce przycisku do zgłaszania, ale mamy dwóch trolli inceli od jakiegoś czasu publikujących szkodliwe treści. Jeden pisze o przemocy wobec kobiet. Drugi szykanuje sex workerów i obnosi się ze swoją homofobią. Czemu te osoby nie są zbanowane? Ma tu się zrobić drugi wykop czy 4chan?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Gdzie ty widzisz szykanowanie seks workers?
On ma racje seks z prostytutka jako pierwsze doświadczenia jest poroniony
Po co zaczynac swoje zycie seksualne od patologii?
Prostututka niczego go nie nauczy,prostytutka robi swoja robote,udaje przyjemnosc,sprawia ze klient czuje sie lepiej bo nie mowi mu jasno o swoich odczuciach w seksie z nim
Żadna prostytutka nie będzie korektowala klienta bo nie chce stracic zarobku powie mu ze byl wspanialy no ok moze bardzo dobry jakna pierwszy raz i tyle,z nastepna kobieta będzie tak samo zielony jak przed tym doświadczeniem

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2021-09-23 o 08:12
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 07:53   #227
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88915716]Gdzie ty widzisz szykanowanie seks workers?
On ma racje seks z prostytutka jako pierwsze doświadczenia jest poroniony
Po co zaczynac swoje zycie seksualne od patologii?
Prostututka niczego go nie nauczy,prostytutka robi swoja robote,udaje przyjemnosc,sprawia ze klient czuje sie lepiej bo nie mowi mu jasno o swoich odczuciach w seksie z nim
Żadna prostytutka nie będzie korektowala klienta bo nie chce stracic zarobku powie mu ze byl wspanialy no ok moze bardzo dobry jakna pierwszy raz i tyle,z nadtepna kobieta będzie tak samo zielony jak przed tym doświadczeniem[/QUOTE]Sama też szkalujesz. Może ci się nie podobać taki pomysł. Możesz nie chcieć pracować w takim zawodzie albo korzystać z takich usług, ale określenia w stylu patologia są nie na miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 08:14   #228
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88915744]Sama też szkalujesz. Może ci się nie podobać taki pomysł. Możesz nie chcieć pracować w takim zawodzie albo korzystać z takich usług, ale określenia w stylu patologia są nie na miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Chyba masz jakis nieprzepracowany problem w zwiazku z ta profesją
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 09:14   #229
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-23, 09:25   #230
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88915716]Gdzie ty widzisz szykanowanie seks workers?
On ma racje seks z prostytutka jako pierwsze doświadczenia jest poroniony
Po co zaczynac swoje zycie seksualne od patologii?
Prostututka niczego go nie nauczy,prostytutka robi swoja robote,udaje przyjemnosc,sprawia ze klient czuje sie lepiej bo nie mowi mu jasno o swoich odczuciach w seksie z nim
Żadna prostytutka nie będzie korektowala klienta bo nie chce stracic zarobku powie mu ze byl wspanialy no ok moze bardzo dobry jakna pierwszy raz i tyle,z nastepna kobieta będzie tak samo zielony jak przed tym doświadczeniem[/QUOTE]
A skąd ty tak dobrze wiesz co prostytutka zrobi, a czego nie?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 09:43   #231
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;88915875]A skąd ty tak dobrze wiesz co prostytutka zrobi, a czego nie?[/QUOTE]

Bo mam kolezanke w tym biznesie
I dla mnie uzywanie prostytutek jest patologia nie prostytutki do nich nic nie mam
Szanuje je jak kazdego innego człowiek ale uwazam ze mlodzi ludzie nie powinni zdobywac pierwszych doswiadczen w seksie poprzez platny seks ktory nie oddaje tego co seks w relacji bez placenia
Jest to pewnego rodzaju przedstawienie za ktore placisz
Moja kolezanka prostytutka mowi ze z kazdym kilentem ma zawsze przyjmnosc dwa razy ,kiedy placa i kiedy wychodza
Dla mnie to mowi wszystko
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 10:05   #232
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 10:14   #233
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88915908]Bo mam kolezanke w tym biznesie
I dla mnie uzywanie prostytutek jest patologia nie prostytutki do nich nic nie mam
Szanuje je jak kazdego innego człowiek ale uwazam ze mlodzi ludzie nie powinni zdobywac pierwszych doswiadczen w seksie poprzez platny seks ktory nie oddaje tego co seks w relacji bez placenia
Jest to pewnego rodzaju przedstawienie za ktore placisz
Moja kolezanka prostytutka mowi ze z kazdym kilentem ma zawsze przyjmnosc dwa razy ,kiedy placa i kiedy wychodza
Dla mnie to mowi wszystko[/QUOTE]Od kiedy to jedna twoja koleżanka jest reprezentantką wszystkich sex workerek? Ona może mówić najwyżej za siebie + ewentualnie swoje otoczenie, a nie głosić uniwersalne prawdy dla wszystkich.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 10:18   #234
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88915908]Bo mam kolezanke w tym biznesie
I dla mnie uzywanie prostytutek jest patologia nie prostytutki do nich nic nie mam
Szanuje je jak kazdego innego człowiek ale uwazam ze mlodzi ludzie nie powinni zdobywac pierwszych doswiadczen w seksie poprzez platny seks ktory nie oddaje tego co seks w relacji bez placenia
Jest to pewnego rodzaju przedstawienie za ktore placisz
Moja kolezanka prostytutka mowi ze z kazdym kilentem ma zawsze przyjmnosc dwa razy ,kiedy placa i kiedy wychodza
Dla mnie to mowi wszystko[/QUOTE] używa sie lalki, a korzysta sie z usług prostytutki.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 10:22   #235
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88915908]Bo mam kolezanke w tym biznesie
I dla mnie uzywanie prostytutek jest patologia nie prostytutki do nich nic nie mam
Szanuje je jak kazdego innego człowiek ale uwazam ze mlodzi ludzie nie powinni zdobywac pierwszych doswiadczen w seksie poprzez platny seks ktory nie oddaje tego co seks w relacji bez placenia
Jest to pewnego rodzaju przedstawienie za ktore placisz
Moja kolezanka prostytutka mowi ze z kazdym kilentem ma zawsze przyjmnosc dwa razy ,kiedy placa i kiedy wychodza
Dla mnie to mowi wszystko[/QUOTE]

No, a ja miałam koleżankę pracującą może nie jako prostytutka, ale dorabiała sobie na seks kamerkach. Jej główny powód takiego dodatkowego zarobku było to, że ją podnieca jak obcy ludzie na nią patrzą. Sprawiało jej to przyjemność. Na pewno też istnieją takie prostytutki, więc nie uogólniaj.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 10:32   #236
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;88915971]Od kiedy to jedna twoja koleżanka jest reprezentantką wszystkich sex workerek? Ona może mówić najwyżej za siebie + ewentualnie swoje otoczenie, a nie głosić uniwersalne prawdy dla wszystkich.[/QUOTE]

Oczywiscie ze nie mowi za wszystkich znam jej 2 kolezanki takze z tego biznesu maja podobne spojrzenie na sprawe
Wedlug mnie to jest droga do wyuczenia zlych nawykow I nie chcialbym zeby moj partner np tak zdobywal wiedze o seksie
Ale oczywiście kazdy ma prawo do swojej opini ,jesli tobie czy innym takie zachowanie jak kupowanie seksu nie przeszkadza to ok
Jeszcze raz podkresle ze nie uzylam slowa patologia w celu okreslenia prostytutki tylko sytuacji zeby rozwiac wszekie watpliwosci

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
No, a ja miałam koleżankę pracującą może nie jako prostytutka, ale dorabiała sobie na seks kamerkach. Jej główny powód takiego dodatkowego zarobku było to, że ją podnieca jak obcy ludzie na nią patrzą. Sprawiało jej to przyjemność. Na pewno też istnieją takie prostytutki, więc nie uogólniaj.
Ok sa panie ktore podnieca spanie z klientem ale raczej nie dowiesz sie czy to prawda czy nie jesli zapytasz przecietna prostytutke to zapewne powie ci ze lubi to robic bo wie ze to cie do niej przyciagnie
Klient chce wierzyc ze prostututka to lubi i naprawde jest jej dobrze ,za to placi za ten udawany seks
Mysle ze chyba zadna prostututka ktora robi to bez zmuszania nie powie klientowi ze nie lubi tego robic,niesprawia jej to przyjemności albo ze byl kiepski bo wie ze po takim wyznaniu klient by juz nie wrocil
To jest poprostu teatr i oczywiście moze sa takie ktore naprawde maja orgazmy z klientami i robia to bo lubia ale nigdy sie nie dowiesz jesli jest inaczej bo płacisz za to zeby udawala ze jest dobrze i ona o tym wie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 10:48   #237
obLIWion
Raczkowanie
 
Avatar obLIWion
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88915655]Czy jakiś moderator może zareagować? Nie mam w apce przycisku do zgłaszania, ale mamy dwóch trolli inceli od jakiegoś czasu publikujących szkodliwe treści. Jeden pisze o przemocy wobec kobiet. Drugi szykanuje sex workerów i obnosi się ze swoją homofobią. Czemu te osoby nie są zbanowane? Ma tu się zrobić drugi wykop czy 4chan?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Za stary jestem na Twoją nowomowę. Sexworker to prostytutka? Wiesz...nie musisz się zgadzać z moimi opiniami, ale jedyne co możesz zrobić, to żyć z tym że ktoś myśli inaczej. Szkodliwą treścią jest tu namawianie do skorzystania z usług prostytutki. No chyba, że taką radę z czystym sercem dałabyś swojemu dziecku Madka roku xD Odradzanie to nie szykanowanie. Ja napisałem ze swojego doświadczenia. Być może zbytnio się rozpędzam symulując sytuację i skutki zdobywania pierwszych doświadczeń u prostytutki, ale dochodzę do wniosku, że zrobiłbym sobie krzywdę. Stąd rada dla faceta od faceta-Nie idź tam. Myślę, że na dobre by Ci wyszło przeczytanie definicji słowa patologia oraz odpowiedniego używania tego słowa. To, że w Twojej głowie słowo to nacechowane jest negatywnie to Twoja sprawa. To jak debil-termin kliniczny określający poziom rozwoju, ale w ustach gawiedzi zwykle używany w celu obrażenia. Mierzysz swoją miarą i tyle. Pewnie że korzystanie z usług prostytutek to patologia. Normalny facet potrafi sobie...zorganizować partnerkę aby zaspokoić popęd seksualny. Kobiet mających ochotę na seks nie brakuje Mam czarny ekran w głowie myśląc jakim cudem faceci dają radę nie odbyć stosunku seksualnego, więc się na ten temat nie wypowiadam. Żeby było łatwiej zrozumieć moje podejście, abstrahuję do moich poglądów na temat homogości. W obu przypadkach czarny ekran. W sumie łątwiej byłoby Ci to przełknąć gdybym odbił od ludzi którzy nie wiem...nie lubią schabowego? W sumie nawet napisałem, że lubię homogości i skąd ta sympatia. Nie, to nie jest podszyte szyderstwem. Banować to ja proponuję tych, którym gorzej w życiu bo ktoś ma inne zdanie i w dodatku je wyraża w dziale intymnie. Myślę, że gdyby jakiś admin płci męskiej, mający okazję skorzystać z usług prostytutki przeczytał co radzisz facetom bez doświadczenia, to byś musiała nowe konto zakładać

Edytowane przez obLIWion
Czas edycji: 2021-09-23 o 10:53 Powód: Literówka, nawet dwie
obLIWion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 13:56   #238
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

A mnie właściwie dziwi podejście niektórych ludzi do pracy prostytutek, sex modelek na kamerkach i takich typu zawodach. Wiele osób się otwarcie przyznaje, że szuka seksu bez zobowiązań, z kimś obcym i to już zaczyna być akceptowalne na ogół w społeczeństwie. Ale jak w grę wchodzi układ sponsorowany to olaboga, do piekła i na stos! Sama bym się takiej pracy nie podjęła, jestem zbyt wstydliwa i seks dla mnie nie istnieje bez miłości, ale niektórzy mają inaczej, inne podejście i spojrzenie. Dajmy żyć ludziom po swojemu, nie oceniajmy. Moim zdaniem jak facet czuje, że może uprawiać seks bez uczucia, chce mieć to za sobą to niech idzie na ten pierwszy raz do jakiejś Pani i nie ma w tym nic złego. Wystarczy dla siebie wybrać odpowiednią Panią, dogadać się z nią i może to być miły pierwszy raz. Nie musi to się skończyć jakąś traumą. Traumę też może mieć po lasce bez płacenia, nigdy się nie wie na kogo się trafi.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 14:32   #239
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
A mnie właściwie dziwi podejście niektórych ludzi do pracy prostytutek, sex modelek na kamerkach i takich typu zawodach. Wiele osób się otwarcie przyznaje, że szuka seksu bez zobowiązań, z kimś obcym i to już zaczyna być akceptowalne na ogół w społeczeństwie. Ale jak w grę wchodzi układ sponsorowany to olaboga, do piekła i na stos! Sama bym się takiej pracy nie podjęła, jestem zbyt wstydliwa i seks dla mnie nie istnieje bez miłości, ale niektórzy mają inaczej, inne podejście i spojrzenie. Dajmy żyć ludziom po swojemu, nie oceniajmy. Moim zdaniem jak facet czuje, że może uprawiać seks bez uczucia, chce mieć to za sobą to niech idzie na ten pierwszy raz do jakiejś Pani i nie ma w tym nic złego. Wystarczy dla siebie wybrać odpowiednią Panią, dogadać się z nią i może to być miły pierwszy raz. Nie musi to się skończyć jakąś traumą. Traumę też może mieć po lasce bez płacenia, nigdy się nie wie na kogo się trafi.
Ale tutaj wyraźnie kolega wspomniał, że chciałby przynajmniej spróbować z kimś, z kim jest obustronna chemia nawet jeśli nie ma miłości. Więc układ sponsorowany nie satysfakcjonowałby go

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 15:00   #240
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mężczyźni bez doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Chcialam zauwazyc ze prostytucja jest powszechnie uwazana za patologie spoleczna
Zanim zaczniesz mnie oskarzac o jakis obrazliwy ton warto sprawdzić online
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-16 21:49:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.