Sztuczne paznokcie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-13, 18:53   #31
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Sztuczne paznokcie

Cytat:
Napisane przez Jasiek
i po temacie ))
Jasiek, jak Ci go brakuje - odnow!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 19:55   #32
kędzior
Raczkowanie
 
Avatar kędzior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 168
GG do kędzior
Dot.: Sztuczne paznokcie

A ja mam pytanko! Jak potem odkleic tipsy, czym zmyc klej?
kędzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 21:21   #33
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sztuczne paznokcie

tipsy zakupione w slepie przyklejone na zwykly klej same odpadają, rozpuszcza sie rowniez w acetonie
akryl na tipsie - sciaga go maniciurzystka trzymasz paluszki w acetonie, ale nie wiem czy samym czy z czyms
zel na tipsie - maniciurzystka spilowuje prawie wszystko strannie
***
pod zadnym warunkiem nie kombinuj sama, poniewaz po samodzielnym zerwaniu tipsow z paznokci moga byc one strasznie zniszczone
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 07:16   #34
kędzior
Raczkowanie
 
Avatar kędzior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 168
GG do kędzior
Dot.: Sztuczne paznokcie

dziękuję. Takie sztuczne paznokcie to wg mnie prez śmieszna, dziwaczna rzecz. Kupilam wczoraj i o malo mi zajady nie popękaly ze śmiechu. Ale efekt jest

pozdrawiam
kędzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 08:54   #35
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Sztuczne paznokcie

szanowna Femme - właśnie intensywnie kombinuję nie tylko jak odnowić temat ale jak zaryzykować nowy wątek żeby był ciekawy i niebanalny
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 09:32   #36
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Sztuczne paznokcie

Cytat:
Napisane przez Jasiek
szanowna Femme - właśnie intensywnie kombinuję nie tylko jak odnowić temat ale jak zaryzykować nowy wątek żeby był ciekawy i niebanalny
Tak trzymac! Milego glowkowania - hmm, w tej branzy pazurowej to juz chyba wszelkie tematy kobity poruszyly... Moze wzorek jakis zrobisz? Nie mowie na pazurku swoim osobistym, no wiesz, na tipsiorze...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 06:59   #37
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Sztuczne paznokcie

zaskoczę Cię Femme. Wczoraj byłem z zakładzie kosmetycznym i mam założone żelowe pazurki. Nie są długie, nie są frenchowe. Ale chciałem wiedzieć jak to jest.
Teraz będe miał chyba większe prawo wypowiadac się na tym szacownym formum w sprawie pazurków robionych bądź nie ale utrzymywanych w kreślonych standardach jakościowych.
Przy okazji chcę spróbować zrobić przełom w naszym kołtuńskim kraju gdzie coś jest dobre bo sprawdzone a nowe to "uchowaj Boże". Gdyby nie przebojem zdobywane i odkrywane lądy przez niebojących się facetów ( ale i kobietki) nie byłoby dredów, irokezów, tatuaży, kolczyków i wielu innych dodatków odróżniających tych "przyozdobionych" od całego społeczeństwa. Nie jest to protest song a jedynie potrzeba robienia czegoś nowego innego.
Jak będę miałe więcej czasu dopiszę resztę która mi chodzi po głowie
Pozdrawiam wszystkie panie niezależnie czy teraz są "za" czy "przeciw" mnie. Ale komentarze są mile widziane - niezależnie od ich emocjonalnego nastawienia.
Może same będziecie zmuszone pogadać za 2 - 5 lat ze swoim facetem w ten sposób - ja się przekonałam do ogolonychnóg bo tak wypada więc ty samcu jeden pójdziesz ze mną do kosmetyczki i zrobisz "coś" ze swoimi nieoszlifowanymi pazurkami !!!
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-21, 07:44   #38
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Sztuczne paznokcie

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Tak trzymac! Milego glowkowania - hmm, w tej branzy pazurowej to juz chyba wszelkie tematy kobity poruszyly... Moze wzorek jakis zrobisz? Nie mowie na pazurku swoim osobistym, no wiesz, na tipsiorze...
A bardzo chętnie na jakimś tipsiku zrobiłbym wzorek ale proszę zrozum - nie mam absolutnie żadnych narzędzi do tego celu. Wszystko musiałbym kupić. niewykluczone że jednak kupię - choć tylko myślę byłaby to sztuka dla szuki - kto by się odważył (znaczy się jaka by się odważyła ) powierzyć mi swoje pazurki?
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 10:34   #39
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Sztuczne paznokcie

Cytat:
Napisane przez Jasiek
A bardzo chętnie na jakimś tipsiku zrobiłbym wzorek ale proszę zrozum - nie mam absolutnie żadnych narzędzi do tego celu. Wszystko musiałbym kupić. niewykluczone że jednak kupię - choć tylko myślę byłaby to sztuka dla szuki - kto by się odważył (znaczy się jaka by się odważyła ) powierzyć mi swoje pazurki?
A to teraz mozesz nawet na tych nowopozelowanych swoich zrobic! Lakier bedzie sie trzymal dziesieciokrotnie lepiej niz na naturalnych. OK, OK - moze byc tez na tipsiku, zartowalam. Bo moze to jednak przekracza "utrzymywanie ich w okreslonych standardach jakosciowych"?...
Acha, a Tobie to mysle, ze wiele bedzie chetnych dziewczyn, kobiet pazury powierzyc - bo kobiety wola zeby ich mezczyzna upiekszal... Mysle, ze tak samo jak wola isc do fryzjera mezczyzny, do makijazysty mezczyzny, do kreatora mody mezczyzny - one sie w ten sposob czuja pochlebione, lechca swoja dume kobieca...
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 15:46   #40
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Thumbs up Dot.: Sztuczne paznokcie

Jasiek i brawo!
Precz z kołtunami!!!

Mój chłop używa drogich kremów do twarzy, ma swój żel do włosów- ja uzywam innego, ma swoje kremy (znowu upodobania), pilling mamy wspólny, czasem robi sobie u mnie manicure, jest zawsze czysty, zadbany i doprasowany ( w tym ostatnim to juz moja reka, on nie lubi prasować).
Jest w 100% normalnym chłopem (a co jest nienormalne- geje? a czemu to???), heterosexualnym (ręczę za to), świetnym kochankiem i tancerzem.

Poza tym geje, też sa ok, sa to zupełnie normali kolesie i większośc z Was, dziewczyny, padłaby, gdybyście się dowiedziały, ilu gejów znacie i o tym nie wiecie!!! Mi kiedyś kolega "otworzył oczy" i mało nie padłam, za 90% z nich dałabym sobie obciąć łapę , że sa hetero, a jeden miał "dziewczynę"- czyli parawan normalności w naszym kołtuńskim społeczeństwie....

Odrobina tolerancji i świat staje sie piekniejszy.!

A co do tipsów i facetów, rzuce dwa nazwiska znane wszystkim stylistkom- Jakubowski Hubert (BASSS Cosmetics) i Jakubowski Tomasz (Women Nails), zbiezność nazwisk, o ile mi wiadomo, przypadkowa.....
Czy cos z nimi nie tak?
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 18:46   #41
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Sztuczne paznokcie

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
A to teraz mozesz nawet na tych nowopozelowanych swoich zrobic! Lakier bedzie sie trzymal dziesieciokrotnie lepiej niz na naturalnych. OK, OK - moze byc tez na tipsiku, zartowalam. Bo moze to jednak przekracza "utrzymywanie ich w okreslonych standardach jakosciowych"?...
Acha, a Tobie to mysle, ze wiele bedzie chetnych dziewczyn, kobiet pazury powierzyc - bo kobiety wola zeby ich mezczyzna upiekszal... Mysle, ze tak samo jak wola isc do fryzjera mezczyzny, do makijazysty mezczyzny, do kreatora mody mezczyzny - one sie w ten sposob czuja pochlebione, lechca swoja dume kobieca...
Myślę, że w bardzo małym gronie - no powiedzmy dwie osoby - ja i dziewczyna mógłbym pobawic się lakierem na swoch pazurkach. Ale nawet dla mnie - zwykłem uważac się za tolerancyjnego (psycholog napisał mi w papierach że mam ograniczoną tolerancje na inność ludzką-ale w dalszej części wynikło że tylko głupota innych mnie rusza) nie do pomyślenia jest publiczne łażenie z pomalowanymi pazurkami.
Natomiast druga kwestia - kobiety zawsze lubią byc podziwiane, uwielbiane , pieszczone słowem i dotykiem - sądzę że racje masz że gdybym umiał malować miałbym też klientki. Ale Drogie stylistki - jak ja mogę do was docią
gnąć jak mam inny zawód dający mi również mnóstwo satysfakcji i nie znalazłbym czasu na przezbrojenie warsztatu
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-21, 18:50   #42
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Sztuczne paznokcie

Albertyna - dla poprawności osądów - jestem facetem prawidłowo nakierowanym na płeć przeciwną. NIe mam innych ciągot - no może oprócz eksperymentów na swoich pazurkach czy włosach i jednym uchu (lewym).
Przy okazji wpadłem na taki pomysł -
Może znajdziecie 10 facetów i urządzicie zawody dla siebie któremu zrobicie lepsze pazurki??. uff może założymy klub eksperymentatorów/ek ??
pozdrawiam
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 19:06   #43
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sztuczne paznokcie

Cytat:
Napisane przez Jasiek
Może znajdziecie 10 facetów i urządzicie zawody dla siebie któremu zrobicie lepsze pazurki??. uff może założymy klub eksperymentatorów/ek ??
pozdrawiam
A tacy sie znajda ????
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 22:42   #44
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Sztuczne paznokcie

Cytat:
Napisane przez Jasiek
Albertyna - dla poprawności osądów - jestem facetem prawidłowo nakierowanym na płeć przeciwną. NIe mam innych ciągot - no może oprócz eksperymentów na swoich pazurkach czy włosach i jednym uchu (lewym).
Przy okazji wpadłem na taki pomysł -
Może znajdziecie 10 facetów i urządzicie zawody dla siebie któremu zrobicie lepsze pazurki??. uff może założymy klub eksperymentatorów/ek ??
pozdrawiam
Az dziesieciu??? Hmm, obawiam sie, ze zadanie bedzie niwykonalne... Hmm, ale zaraz, zaraz, chwileczke... Wujek Rysiek, wujek Heniek, dziadek z warzywniaka - juz mam trzech chetnych, potem byc moze zgodzi sie stryjek Wacek i kolega brata Maniek... To juz ich pieciu mam... (O ile nie zawiodly mnie paluszki w liczeniu.)
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 11:36   #45
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Sztuczne paznokcie

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Az dziesieciu??? Hmm, obawiam sie, ze zadanie bedzie niwykonalne... Hmm, ale zaraz, zaraz, chwileczke... Wujek Rysiek, wujek Heniek, dziadek z warzywniaka - juz mam trzech chetnych, potem byc moze zgodzi sie stryjek Wacek i kolega brata Maniek... To juz ich pieciu mam... (O ile nie zawiodly mnie paluszki w liczeniu.)
Wiem, że zadanie jest karkołomne - bieda z tymi facetami. Tutaj ich nie uświadczysz a na innych forach na pewno dołączą panowie z wsobną orientacją .
Chyba do tych facetów docierać najlepiej przez ich Panie - dokładnie tak samo jak przy promocji drogich krawatów które sa reklamowane w gazetach kobiecych.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 11:37   #46
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Sztuczne paznokcie

Cytat:
Napisane przez NieWskaZaNa
A tacy sie znajda ????
w bardzo starej księdze - Biblii jest napisane - szukajcie a znajdziecie
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 15:00   #47
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Sztuczne paznokcie

Cytat:
Napisane przez Jasiek
Albertyna - dla poprawności osądów - jestem facetem prawidłowo nakierowanym na płeć przeciwną. NIe mam innych ciągot - no może oprócz eksperymentów na swoich pazurkach czy włosach i jednym uchu (lewym).
Wcale nie sugerowałam, ze jestes gejem. Nie chciałam by to wynikło z mojej wypowiedzi!
Celem moim było uswiadomienie, że geje sa wśród nas, ze sa NORMALNYMI, miłymi chłpakami i ze w ich zainteresowaniach sexualnych nie ma nic zdroznego.
Cenie sobie mężczyzn dbających o siebie i odrzuca mnie od facetów, którzy śmierdza potem, maja brudne paznokcie itp....
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 13:29   #48
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Sztuczne paznokcie

Dzięki za wyjaśnienie - cenię sobie taki (twój) punkt widzenia. A zadbany facet czy kobieta to u nas w Polsce ciągle rzadkość. Od nas zależy czy będziemy to chcieli zmieniać. Chcemy? Pewnie!
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 14:43   #49
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Sztuczne paznokcie

Cytat:
Napisane przez Jasiek
zaskoczę Cię Femme. Wczoraj byłem z zakładzie kosmetycznym i mam założone żelowe pazurki. Nie są długie, nie są frenchowe. Ale chciałem wiedzieć jak to jest.
Teraz będe miał chyba większe prawo wypowiadac się na tym szacownym formum w sprawie pazurków robionych bądź nie ale utrzymywanych w kreślonych standardach jakościowych.

Jaśku dla mnie jesteś debeściak - prawdziwy facet z Ciebie ( bo mechanik) , odważny bo nie bałes się zaryzykowac założenia żelowych pazurków

Pewnie, że sio z kołtuństwem
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-24, 18:23   #50
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Sztuczne paznokcie

Monia - 1. Dziękuję - nie spodziewałem się jakiejkolwiek pochwały - chyba nawet wręcz przeciwnie (sprawdź wątki) - znaczy facet musi wyglądać i pachnieć jak facet - oczywiście potwierdzam że tak jest - ale czasem warto poeksperymentować - bo czyż kobiety chodziłyby w spodniach gdyby nie zechciały poeksperymentować????
2.niesłusznie myślisz że się nie bałem. Byłem pełen obaw - jak mnie będzie postrzegało otoczenie, czy nie będę postrzegany jako "odmieniec" o negatywnym wydźwięku. Nie jestem osobą nieznaną - wręcz przeciwnie. Innym problemem jest fakt że często używam rąk przy cięższych pracach - jak się będzie "to" trzymać. Dlatego poznałem już teraz smak czegoś czego nie poznałbym gdybym nie spróbował - złamał mi się pazurek - mimo ze dość krótki to jednak zawadziłem niechcący kto mi to naprawi !!?? gdzie z tym lecieć żeby wyglądało jak z kompletu a nie inne "rozwalone". Przyznam że niesmaczy mnie widok babskich pazurków długich - ale jeden czy dwa nadłamane- kurde - albo się ma długie albo krótkie o długości niestety tego nadłamanego. Więc poznałem następny problem - muszę mieć zrobioną szybko reperację hi hi hi. całe szczęście że nie jestem kobietą i nie muszę poznawać wszystkich "smaczków" bycia "NIĄ". Pozdrawiam Wszystkie One.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 16:53   #51
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Thumbs down Dot.: Sztuczne paznokcie

Nikt już nie zaglada jak widac na ten wątek - widać pora go kończyć
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 16:04   #52
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Sztuczne paznokcie

Wizażanki - potrzebuję rady. Jak napisałem tydzień temu - zrobiłem TO- czyli mam żelkowe pazurki na tipsie. Teraz mam kłopot który polega na tym że z powodu nieumiejętnego uzywania dłoni paznokcie kciuków sa w stanie katastrofalnym (połamane), a znaczna część pozostałych - 4 sztuki są popękane o dziwo wzdłuż. Moje pytane brzmi - co z tym problemem da się zrobić oraz kto mi to sensownie poprawi żeby wyglądało jak nowe i naturalne?? Proszę pomóżcie
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 07:46   #53
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Question Dot.: Sztuczne paznokcie

Nie ma żadnej wizażanki która umiałaby mi na te pytania odpowiedzieć ??
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 08:02   #54
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Sztuczne paznokcie

Cytat:
Napisane przez Jasiek
Wizażanki - potrzebuję rady. Jak napisałem tydzień temu - zrobiłem TO- czyli mam żelkowe pazurki na tipsie. Teraz mam kłopot który polega na tym że z powodu nieumiejętnego uzywania dłoni paznokcie kciuków sa w stanie katastrofalnym (połamane), a znaczna część pozostałych - 4 sztuki są popękane o dziwo wzdłuż. Moje pytane brzmi - co z tym problemem da się zrobić oraz kto mi to sensownie poprawi żeby wyglądało jak nowe i naturalne?? Proszę pomóżcie
Jasiek - a cos Ty tymi kciukami robil? Hehe, no coz takie sztuczniaki wymagaja troche uwagi - samochodow na przyklad sie nimi nie powinno naprawiac - hm, nie pozostaje nic innego jak spilowac i od nowa zalozyc - ale moze akryl bylby lepszy, bo mocniejszy (to teraz to byl zel mniemam?)... Zrobi Ci to jakas "zaufana stylistka" w sensie "sprawdzona".
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 17:38   #55
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Smile Dot.: Sztuczne paznokcie

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Jasiek - a cos Ty tymi kciukami robil? Hehe, no coz takie sztuczniaki wymagaja troche uwagi - samochodow na przyklad sie nimi nie powinno naprawiac - hm, nie pozostaje nic innego jak spilowac i od nowa zalozyc - ale moze akryl bylby lepszy, bo mocniejszy (to teraz to byl zel mniemam?)... Zrobi Ci to jakas "zaufana stylistka" w sensie "sprawdzona".
F_B - postaram sie po kolei odpowiedzieć
1. połamały się bo mam w sobie sporo testosteronu i ruchy czasem mam nieskoordynowane . Mam nadzieję że od najbliższego czwartku nie będę się przez pół roku parał jakąkolwiek cięższą pracą- co mi się zdarzało.
O naprawie samochodów być nie może bo w samochodzie umiem tylko okręcać wlew paliwa i zdejmować panel radia. Oczywiście wiem że śrubek tipsami też się nie odkręca!
2. Jeśli chodzi o akryl to znów rodzą sie podejrzenia - czy aby będzie wyglądało to naturalnie - jeśli chodzi o żele - to miało wyglądac, ale niestety było za biało-mleczne. Poza tym czy można zele uzupełniać akrylem??
3.odpowiem na jeszcze jedno pytanie- NIESTETY NIE ZNAM, ANI NIE MAM ŻADNEJ ZAUFANEJ STYLISTKI. Prosze uwierzyć ale podczs ostatniego pójścia do salonu kosmetycznego zafundowałem swojemu żołądkowi nadzwyczajną sensację,a panie w salonie miały chyba niezły ubaw. Nikomu nie chcę fundowac sensacji , ubawu czy też wywoływac rumieńca zażenowania.
4.Jeśliby znalazła się tutaj jakaś stylistka z G Śląska,Zagłębia, czy Podbeskidzia która mogłaby mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu to namiary tutaj macie.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 20:33   #56
pola_7841
Raczkowanie
 
Avatar pola_7841
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: A z daleka
Wiadomości: 54
Dot.: Sztuczne paznokcie

Cześć dziewczyny Mam pytanko co do sztucznych pazurków.... bo teraz zbliżają się wakacje i chciałam sobie zrobić na miesiąc albo dwa... Uwielbiam je poprostu nie dość że przy nich jakoś pewniejsza siebie jestem to jeszcze są takie śliczne i wygodne.... Byłam u stylkiski i bardzo drogo bieże za ta za żelowe ok 160 zł :/ a inne za 120.... Moja mama powiedziała,że nigdy mi nie da tyle kasy na to :/ i załamka.... Ale te żelowe chyba krótko trzymają.... Bo przypał jak ci odpadną przy kumpelach lub chłopaku Więc zwracam się do was o pomoc. Bo chodzi mi klej... Istnieje taki klej który jest mocny i klei tylko tak przez miesiąc czasu albo coś takiego..... (tylko nie mówcie mi że to kropelka bo kumpela sobie przykleiła rok temu i nadal nie może odkleić) No właśnie odpiszcie mi prosze..... pozdrawiam
pola_7841 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.