Syfy na czole - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-29, 19:10   #1
biggos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Unhappy

Syfy na czole


Jak się tego pozbyć? Pełno kropeczek.
biggos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 20:10   #2
Kurami
Raczkowanie
 
Avatar Kurami
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Dot.: Syfy na czole

Trądzik(czyt.syfy xD), może być objawem złej diety.
Jesz może dużo słodyczy-głównie czekoladowych lub pikantne/ostre jedzenie? To może być przyczyną. Wiem że ciężko się od tego powstrzymać od jedzenia tego co lubisz i co szkodzi(sama mimo wszystko, jem to co ,nie wychodzi na dobre), ale możesz spróbować.

Jeżeli to nie podziała, to znam tylko 2 domowe sposoby m.in.
*codzień z rana pić szklanke wody z cytryną, która oczyszcza z toksyn
*na wacik kosmetyczny nalej spirytus i oczyść tym czoło.

Możesz jeszcze zakupić środki kosmetyczne w aptekach, w drogeriach delikatne kosmetyki pielęgnacyjne np.rosmann-maski do twarzy,pianki czy toniki

Ja osobiście wszystko to co wypisałam przetestowałam i przyznam że domowe sposoby są lepsze lub chwale sobie pianke oczyszczającą z Under Twenty i te maski. Toniki i kremy niestety nie działały, choć każdy ma inną cere, więc warto zobaczyć^^
__________________
くらみ
"Wysiłek sam nic nie znaczy, a teraz patrz, bo pokażę Ci coś, co rozrywa ściany."
Kurami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 23:20   #3
soooszi
Przyczajenie
 
Avatar soooszi
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Syfy na czole

Przede wszystkim myć twarz rano i wieczorem kremem/żelem myjącym do twarzy. Na początek coś delikatnego (polecam żel-krem do twarzy Nivea). Tak jak koleżanka wyżej wspomniała należałoby też usunąć z jadłospisu słodycze, pikantne potrawy, przetworzone jedzenie (fast foody, chipsy, zupki chińskie, itp.). Powinno zniwelować problem. Jeśli to zbytnio nie pomaga, to ja serdecznie polecam picie drożdży (wiem, myślisz sobie:"obrzydlistwo", to jakiś wał, ściema itp.). Ja zmagałam się z trądzikiem (co prawda niewielkim, ale zawsze coś) od czasów gimnazjum. Przez całe gimnazjum, liceum i pierwsze trzy lata studiów (9 lat!) kupowałam różne kosmetyki, kremy, maseczki, żele itp. itd. I nigdy nic mi nie pomogło w 100%. Dopiero picie drożdży sprawiło że mam gładką twarz jak pupcia niemowlaka xD

Ten sposób poleciła mi moja mama, która w swoich latach młodości też miała problem z trądzikiem i picie drożdży wyleczyło ją z tego raz na zawsze.

A należy to robić tak: kupujesz kostkę drożdży (w Biedronce kosztuje niecałe 1zł), codziennie rano rozpuszczasz w szklance wrzątku 1/6 kostki drożdży i szybciutko wypijasz. (najlepiej pić to przed zjedzeniem śniadania i wypiciem kawy, żeby móc np. pyszną jajecznicą "zabić" smak drożdży). Po trzech dniach idzie się przyzwyczaić do tego smaku.
Kurację należy stosować codziennie przez trzy tygodnie, później zrobić tydzień przerwy.

Oczywiście kuracja drożdżami nie zwalnia nas z obowiązku codziennego mycia twarzy
soooszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 09:56   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Syfy na czole

Cytat:
Napisane przez soooszi Pokaż wiadomość
Przede wszystkim myć twarz rano i wieczorem kremem/żelem myjącym do twarzy. Na początek coś delikatnego (polecam żel-krem do twarzy Nivea). Tak jak koleżanka wyżej wspomniała należałoby też usunąć z jadłospisu słodycze, pikantne potrawy, przetworzone jedzenie (fast foody, chipsy, zupki chińskie, itp.). Powinno zniwelować problem. Jeśli to zbytnio nie pomaga, to ja serdecznie polecam picie drożdży (wiem, myślisz sobie:"obrzydlistwo", to jakiś wał, ściema itp.). Ja zmagałam się z trądzikiem (co prawda niewielkim, ale zawsze coś) od czasów gimnazjum. Przez całe gimnazjum, liceum i pierwsze trzy lata studiów (9 lat!) kupowałam różne kosmetyki, kremy, maseczki, żele itp. itd. I nigdy nic mi nie pomogło w 100%. Dopiero picie drożdży sprawiło że mam gładką twarz jak pupcia niemowlaka xD

Ten sposób poleciła mi moja mama, która w swoich latach młodości też miała problem z trądzikiem i picie drożdży wyleczyło ją z tego raz na zawsze.

A należy to robić tak: kupujesz kostkę drożdży (w Biedronce kosztuje niecałe 1zł), codziennie rano rozpuszczasz w szklance wrzątku 1/6 kostki drożdży i szybciutko wypijasz. (najlepiej pić to przed zjedzeniem śniadania i wypiciem kawy, żeby móc np. pyszną jajecznicą "zabić" smak drożdży). Po trzech dniach idzie się przyzwyczaić do tego smaku.
Kurację należy stosować codziennie przez trzy tygodnie, później zrobić tydzień przerwy.

Oczywiście kuracja drożdżami nie zwalnia nas z obowiązku codziennego mycia twarzy
Picie drożdży równie dobrze może powodować wysyp pryszczy, co odnotowuje sporo osób stosujących tę metodę na porost włosów. I nie są to bynajmniej żadne oczyszczające wysypy, bo takie coś zresztą nie istnieje, a raczej jest źle nazywane.
To jest jakaś tam alternatywna metoda, której można się chwycić, kiedy klasyczne sposoby nie dają rady. A klasyka to np kwas azaleinowy (Skinoren i podobne specyfiki), punktowe okłady produktami z kwasem salicylowym, olejkiem eterycznym z drzewa herbacianego, Benzacne (chociaż ma przeciwników).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-16 10:56:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.