Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-30, 22:45   #241
Krakowstyle
Przyczajenie
 
Avatar Krakowstyle
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 15
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cześć kojarzy ktoś firmę Betterware??? Mają oni w swojej ofercie gamę produktów (w tym specjalistyczne kremy) opierające swój skład na mikroelementach z Morza Martwego czy ktoś ma doświadczenie z tymi produktami może je polecić lub odradzić??
__________________
<ciach reklama>
Krakowstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 14:25   #242
ustyna91
Przyczajenie
 
Avatar ustyna91
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: kujawsko-pomoskie
Wiadomości: 28
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cześć dziewczyny!! Nie wiem czy nie było o tym osobnego tematu, jednak przeleciałam trochę wątków i nic nie znalazłam.
Zapytam tutaj planuję iść parę razy do solarium przed wiosną/latem, oczywiście nie tak żeby być spalonym skwarkiem, tylko żeby skóra trochę słońca złapała. I mam pytanie - jaki krem jest najlepszy po opalaniu w solarium?
Latem po opalaniu stosowałam krem z kolastyny, jednak zimą pewnie nie dostanę go w sklepie.
Możecie polecić jakiś dobry, sprawdzony krem? Może być nawet z apteki
Pozdrawiam
__________________
ustyna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 23:25   #243
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Ja z balsamów używam najczęściej Bielendy, mają dobre masła do ciała, albo olejki nawilżające, np arganowy. Możesz poszukać, może dostaniesz gdzieś w sklepie olejki lub kremy po opalaniu jakieś
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 12:33   #244
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

chciałam tylko podziekowacćza naprowadzenie na kosmetyki John masters.to dzięki Wam dziewczyny zwróciłam na nie uwage.Juz jestem posiadaczka toniku ,oj drogi i malutki ale już czuje sie uzalezniona i olejek z granatem tez mi sie podoba.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 13:16   #245
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

fajnie, zawsze ktoś znajdzie coś dla siebie ja osobiście lubię masła bielendy, maja piekne zapachy,a to uzależnia mnie najbardziej
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 13:19   #246
Marmolada001
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Hej. Udało mi się wygrać ostatnio w konkursie xxxx zestaw kosmetyków. Bardzo się cieszę bo rzadko coś wygrywam a tu taka przyjemna sytuacja . Jestem zaskoczona jakością, bo po cenach spodziewałam się ładnie wyglądających ale kiepskich kosmetyków a tu proszę, są świetne! I teraz pytanko do was, testowałyście któryś z tych kosmetyków?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-02-09 o 09:40 Powód: link
Marmolada001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 19:53   #247
stokrotka5555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 53
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa99 Pokaż wiadomość
Ja z balsamów używam najczęściej Bielendy, mają dobre masła do ciała, albo olejki nawilżające, np arganowy. Możesz poszukać, może dostaniesz gdzieś w sklepie olejki lub kremy po opalaniu jakieś

ja miałam w wakacje olejek z bielendy do opalania także jest taki.
stokrotka5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 03:34   #248
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Dziewczyny ktore produkty z BIOCHEMI URODY polecicie ?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 10:55   #249
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore produkty z BIOCHEMI URODY polecicie ?
serum renew z retinolem, serum z wit C 15%, hydrolaty; po przejrzeniu wielu takich sklepów stwierdzam, że na BU sa najciekawsze receptury gotowych produktów; poczytaj spokojnie i kup sobie jakieś serum, tonk-ja mam z PHA, hydrolat z kocanki.
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 18:27   #250
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

W tym roku skończe 25 lat, powinnam już używać kremów przeciwzmarszczkowych? Na dzień i na noc? Codziennie? Używać już kremów pod oczy?
Cerę mam tłustą, pod oczami już sińce (bedę dziedziczyć po mamie i babci)
Dotychczas bardzo rzadko stosowałam kremy na dzień i na noc. Więcej było maseczek na twarz niż kremów.
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 07:36   #251
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
W tym roku skończe 25 lat, powinnam już używać kremów przeciwzmarszczkowych? Na dzień i na noc? Codziennie? Używać już kremów pod oczy?
Cerę mam tłustą, pod oczami już sińce (bedę dziedziczyć po mamie i babci)
Dotychczas bardzo rzadko stosowałam kremy na dzień i na noc. Więcej było maseczek na twarz niż kremów.
kup sobie pod krem ekstrakt z jabłka, bedziesz miec oczyszczone i zwęzone pory i rozjasniona twarz;
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 10:35   #252
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Pod oczy mysle ,ze juz spokojnie mozesz siegnac po krem vichy idealia.Mialam probke tego kremu i u mnie pieknie rozswietlil skore pod oczami wiec na Twoje snice jak znalazl.Moze sprobuj poprosic o probke w aptece tego kremu. Ja juz/potrzebuje czegos mocniejszego i bardzo sobie cenie krem tej firmy lift pod oczy wiec moge ta marke polecic.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 17:23   #253
anoda73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: cera zarówna przetłuszczająca się, wysuszona, tłusta strefa T,skłonność do czer

Cytat:
Napisane przez Nightcall Pokaż wiadomość
Mam ogromny problem z moją cerą.
-Bardzo długo myślałam, że jest tłusta z natury, ponieważ często się świecę, głownie w strefie T, ale nie tylko.
-W zimie bez przerwy mam suchy nos (! a zazwyczaj świecący się), skórki na nosie odchodzą jak szalone, podobnie jak na policzkach.
-Mój nos jest problematyczny również ze względu na zaskórniki, które teraz znajdę i na brodzie - czarne, na czole i policzkach na razie mam otwarte pory bez zaskórników.
-Pod oczami mam mikroskopijną kaszkę, ale zdecydowanie nie są to kaszaki czy inne schorzenia - myślę, że to przez ziaję krem pod oczy oliwkową, być może zapchała mnie wysoko w składzie parafina (chociaż mój mężczyzna twierdzi, że "każdy to ma", a ja nie do końca już wiem, czy faktycznie u każdego da się mikroskopijne plamki zaobserwować i wpadam w paranoję).
-Po 3/4 kosmetykach pojawiają mi się miejscowe czerwone plamy, które pieką żywym ogniem (zarówno po maseczkach ściągających jak i nawilżających, najczęściej maseczki kupowałam z oriflame lub avonu).

Pomimo tych wszystkich uniedogodnień i świecenia najczęściej moja cera jest mięciutka i przyjemna, ale być może dlatego, że mam dopiero 21 lat.

Moja pielęgnacja twarzy:
Poza kremami, które się nie sprawdziły, długo używałam nivea matującego kremu nawilżającego, później nawilżającego kremu z rose of bulgaria, na chłodniejsze dni nivea soft (paradoksalnie najlepiej na mnie działa), na bardzo zimowe bambino krem ochronny;
Kremy, które wyjątkowo się u mnie nie sprawdziły to ten z wodą eveline i ziaja z bio olejkiem arganowym (mam wrażenie, że narobiły mi najwięcej szkód)
Pod oczy: ziaja oliwkowa odżywczy krem pod oczy (noszę soczewki, wcześniej dużo mrużyłam oczy, więc potrzebuję odżywienia, ale ciężko mi wybrać lekki krem nawilżająco-odżywczy pod oczy dobry dla 20latki), żel pod oczy z Oriflamu, który użyłam bodaj trzy razy, ale wyjątkowo mnie uczylił, piekł i wysuszył
Płyn micelarny: każdy mnie piecze, a już najbardziej wychwalany bebauty z biedronki - przestawiłam się na wodę różaną, która zostawia moją cerę gładką i śliczną, ale wciąż nie domywa makijażu tak jakbym chciała
Mleczko: lubiłam bardzo "Nivea, Aqua Effect, Mleczko oczyszczające do cery normalnej i mieszanej"
Żel: o dziwo bardzo dobry okazał się "Avon, Care, 3 in 1 Oil Control Cleanser, Toner and Moisturiser (Żel 3 w 1 z wyciągiem z echinacei i kiełków pszenicy)" wcześniej miałam z Nivei Hydra effect również mi pasował oraz żel hipoalergiczny zielony z białego jelenia, który trochę mnie podrażniał, reszta w ogóle.
Jeśli chodzi o tonik, odkąd używam wody różanej zupełnie nie potrzebuje.
Olejowałam twarz olejkiem arganowym 100% oraz "arganowym" z bielendy, oba nie podrażniały i równocześnie nie działały w ogóle, za to kokosowy na twarz okropnie mnie przesuszył (a jak nałożyłam na usta, to musiałam je leczyć prawie tydzień) co można było jeszcze przewidzieć, natomiast oliwa z oliwek pozostawiona bez przemycia nadaje mi piękną, idealnie gładką cerę.

Rozpisałam sie tylko dlatego, że mam już dość wiecznego pieczenia po każdym kosmetyku i mam nadzieję, że przeczyta to ktoś, kto ma podobną cerę do mnie lub będzie potrafił mi doradzić:
-naturalny, niezapychający lekki krem nawilżający na co dzień
-jakąkolwiek broń w walce z zaskórnikami, bo na moją różnorodną cerę nic normalnego nie daje rezultatów
-odżywczy krem pod oczy, ale równocześnie nieprzeciwzmarszczkowy, odpowiedni dla dwudziestolatki.

Dziękuję i pozdrawiam
No to ja z całego serca polecam olejek do demakijażu i któryś z kremów Resibo. Ja właśnie miałam podobne problemy, zaskórniki na nosie, mimo wieku, częste przesuszanie itd.
Olejek resibo to jest w ogóle meeega wynalazek. Jest do niego taka specjalna ściereczka, łatwa do utrzymania w czystości. A sam olejek - super! Rozpuszcza wszystko i pozostawia taką gładziutką cerę. Kremy są trzy - pod oczy, ultranawilżający i odżywczy. Ja mam tylko ten pod oczy i ultranawilżający, ale oba są fantastyczne. Ich atutem jest niemal stuprocentowa naturalność składników.
Można je kupić na ich stronie xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-02-10 o 12:02 Powód: link
anoda73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 21:01   #254
TimeWillTellMe
Raczkowanie
 
Avatar TimeWillTellMe
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 137
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Hej, nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, mam nadzieję, że tak.
Może któraś z Was będzie w stanie mi doradzić

Mam cerę mieszaną, z zaczerwienieniami i naczynkami, nie mam trądziku ani wyprysków, czasem jakieś drobne niedoskonałości.
Od zawsze mam problem ze świeceniem się, ale od niedawna zmagam się z bardzo przesuszoną skórą. Po umyciu jest aż biała, widać suche płaty skóry, nie ma mowy o nałożeniu podkładu czy bb kremu bo wszystkie suche skórki są podkreślone. Testowałam pare kremów nawilżających jednak nic mi nie pomaga od paru dni zaczęłam stosować mieszankę: żel hialuronowy i oliwka Hipp, jednak jest jeszcze gorzej. Oprócz tego używam tylko żelu normalizującego Ziaja liście manuka i płynu micelarnego Garnier 3w1.

Jeszcze nigdy moja skóra nie była w takim stanie, jest szorstka, wygląda to bardzo źle. Bardzo proszę o pomoc w dobraniu czegoś odpowiedniego dla mojej cery co ją nawilży. Pozdrawiam
TimeWillTellMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 15:36   #255
LoveLuxury
Raczkowanie
 
Avatar LoveLuxury
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 91
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez staff112 Pokaż wiadomość
chciałam tylko podziekowacćza naprowadzenie na kosmetyki John masters.to dzięki Wam dziewczyny zwróciłam na nie uwage.Juz jestem posiadaczka toniku ,oj drogi i malutki ale już czuje sie uzalezniona i olejek z granatem tez mi sie podoba.
A jaki tonik masz?
Mnie też bardzo podpasowały te kosmetyki, a toniku jeszcze nie mam…
__________________
Kocham kosmetyki
http://loveluxury.blog.pl
LoveLuxury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 08:24   #256
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Może się żle wyraziłam i może już masz ten produkt.To rózano- aloesowy spray nawilzająco tonizujący,john masters Jest go bardzo mało ale jest drogi. Zamknięty w ciemnej plastikowej buteleczce z rozpylaczem.Opakowanie jest bardzo poręczne.Zapach mi przypomina fermentujace winogrona ale o dziwo mi odpowiada ,a rano wręcz orzeżwia.Ja rano to tylko nim przecieram buzię i nawet pod oczami i na powiekach i nic nie podrażnia.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 09:25   #257
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez TimeWillTellMe Pokaż wiadomość
Hej, nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, mam nadzieję, że tak.
Może któraś z Was będzie w stanie mi doradzić

Mam cerę mieszaną, z zaczerwienieniami i naczynkami, nie mam trądziku ani wyprysków, czasem jakieś drobne niedoskonałości.
Od zawsze mam problem ze świeceniem się, ale od niedawna zmagam się z bardzo przesuszoną skórą. Po umyciu jest aż biała, widać suche płaty skóry, nie ma mowy o nałożeniu podkładu czy bb kremu bo wszystkie suche skórki są podkreślone. Testowałam pare kremów nawilżających jednak nic mi nie pomaga od paru dni zaczęłam stosować mieszankę: żel hialuronowy i oliwka Hipp, jednak jest jeszcze gorzej. Oprócz tego używam tylko żelu normalizującego Ziaja liście manuka i płynu micelarnego Garnier 3w1.

Jeszcze nigdy moja skóra nie była w takim stanie, jest szorstka, wygląda to bardzo źle. Bardzo proszę o pomoc w dobraniu czegoś odpowiedniego dla mojej cery co ją nawilży. Pozdrawiam
najlepszy krem nawilżający za przystępna cene to krem LRP hydraphase rich-na pewno pomoże; sa droższe kremy ale nie stosowałam;
ale jesli chcesz naturalnej pielegnacji to jest mnóstwo substancji nawilżających; pomoże tobie np ekstrakt z jabłek-który nawilza , leciutko złuszcza i lubi się z cera naczynko wą; jest tez mocznik, kwasy hialuronowe, olejki, kremy robione..jest w czym wybierać
na juz to radze hydraphase a przedtem zrobić peeling enzymatyczny; ziaje bym odstawiła, niewiele tobie da
świecenie cery wyreguluje retinol, olejek tamanu i inne rzeczy

Edytowane przez annajustyna
Czas edycji: 2015-02-12 o 09:27
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 09:46   #258
TimeWillTellMe
Raczkowanie
 
Avatar TimeWillTellMe
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 137
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
najlepszy krem nawilżający za przystępna cene to krem LRP hydraphase rich-na pewno pomoże; sa droższe kremy ale nie stosowałam;
ale jesli chcesz naturalnej pielegnacji to jest mnóstwo substancji nawilżających; pomoże tobie np ekstrakt z jabłek-który nawilza , leciutko złuszcza i lubi się z cera naczynko wą; jest tez mocznik, kwasy hialuronowe, olejki, kremy robione..jest w czym wybierać
na juz to radze hydraphase a przedtem zrobić peeling enzymatyczny; ziaje bym odstawiła, niewiele tobie da
świecenie cery wyreguluje retinol, olejek tamanu i inne rzeczy
Bardzo dziękuję za odpowiedź, będę próbować.
TimeWillTellMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 12:21   #259
LoveLuxury
Raczkowanie
 
Avatar LoveLuxury
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 91
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez staff112 Pokaż wiadomość
Może się żle wyraziłam i może już masz ten produkt.To rózano- aloesowy spray nawilzająco tonizujący,john masters Jest go bardzo mało ale jest drogi. Zamknięty w ciemnej plastikowej buteleczce z rozpylaczem.Opakowanie jest bardzo poręczne.Zapach mi przypomina fermentujace winogrona ale o dziwo mi odpowiada ,a rano wręcz orzeżwia.Ja rano to tylko nim przecieram buzię i nawet pod oczami i na powiekach i nic nie podrażnia.
Aaaaa… już wiem o czym mówisz… Kosmetyki JMO nie należą do najtańszych ale masz za to certyfikaty i naprawdę dobrą jakość. Ja teraz mam Olejek nawilżający z granatem. Ale na wiosnę☠i lato będę szukać czegoś lżejszego do nawilżenia, to może spróbuje tego co Ty używasz. Dzięki.

Założyłam wątek między innymi o JMO, Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=792633
__________________
Kocham kosmetyki
http://loveluxury.blog.pl
LoveLuxury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 19:38   #260
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Oj muszę znowu skorygowac swoją wypowiedz.chodziło mi o to ,że rano do oczyszczenia po nocy używam tego spray nawilzajacego -tonizującego John Masters , pożniej jednak normalnie nakładam krem.Nie tak ,że tylko ten tonik i nic poza tym...
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 20:49   #261
ppojara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
jaki wybrac tonik

witam,
mam pytanie, chcę kupic tonik i nowy krem, ale nie wiem na co się zdecydowac. Mam cere hmm raczej normalna/sucha, trądzikowa, tzn dla jasności leczę się u dermatologa i jest okej ale czasami są niespodzianki na twarzy. Dlatego pytanie jaki tonik polecacie i jaki krem na dzien? moim problemem jest także warzący się podkład na twarzy, raczej nie mogę tego zwalic na podkład, ponieważ przetestowałam ich już baaaardzo dużo od tych tańszych po najdroższe i po tygodniu-dwóch jest znowu to samo...
Proszę o odpowiedź
ppojara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 07:26   #262
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Chciałabym też przy okazji podzielić się moim ostatnim rozczarowaniem kosmetycznym.Od chyba 2 tygodni jestem posiadaczką nowego balsamu ideal body vichy ,nie mleczka nie serum ale balsamu.Jest gęsty i na początku jak sie rozsmarowuje jest ok. ale za pierwszym razem jak chciałam sprawdzić czy już sie wchlonol .poczułam pod palcami takie rolujące się farfocle.niestetety jest tak za każdym razem.Staram się na prawde nakładać go w jak najmniejszej ilości ale to nic nie pomaga,koszmar.Może któraś z Was już też nabyłam ten balsam i chce się podzielić wrażeniami.Może to ze mną jest coś nie halo.Jednak miałam juz gęste balsamy z innych firm i nic takiego nie miało miejsca.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 17:23   #263
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: jaki wybrac tonik

Warto byłoby gdybyś napisała jak wygląda Twoje leczenie dermatologiczne i czego do tej pory używałaś.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 14:21   #264
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: jaki wybrac tonik

Witajcie
Kupiłam ostatnio krem Redermic R i zastanawiam się, jaki krem nawilżający będzie do niego odpowiedni (z oczywistych powodów tym razem nie za drogi). Mam cerę mieszaną, czasem lekko przesuszone i zaczerwienione policzki, drobne zaskórniki. Myślałam o takim https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...zy-na-noc.html ktoś go używał?
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 14:57   #265
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: jaki wybrac tonik

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Witajcie
Kupiłam ostatnio krem Redermic R i zastanawiam się, jaki krem nawilżający będzie do niego odpowiedni (z oczywistych powodów tym razem nie za drogi). Mam cerę mieszaną, czasem lekko przesuszone i zaczerwienione policzki, drobne zaskórniki. Myślałam o takim https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...zy-na-noc.html ktoś go używał?
lepiej kup krem hydraphase rich-będziesz go rzadko uzywała i starczy na długie miesiące; uzywałam kremu redermic r ale jak zobaczyłam po ile jest retinol to juz go nie kupie, ma go mało w sobie ale pory i zaskórniki będa mniejsze; tez mam cere mieszaną; kremu z linka nie znam;
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 10:00   #266
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Tez uważam ,że ten rich będzie właściwy ,bo najlepiej aby kosmetyki były z tej samej firmy.Ja od 10 dni też używam redermic R na noc i nie potrzebuję dodatkowego nawilzenia,mnie nie przesusza.Jednak co parę dni zamiast Redermic nakładam na noc porządną maseczkę nawilżającą.Już zauważyłam ,że skóra jest mięciutka.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 11:22   #267
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez staff112 Pokaż wiadomość
Tez uważam ,że ten rich będzie właściwy ,bo najlepiej aby kosmetyki były z tej samej firmy.Ja od 10 dni też używam redermic R na noc i nie potrzebuję dodatkowego nawilzenia,mnie nie przesusza.Jednak co parę dni zamiast Redermic nakładam na noc porządną maseczkę nawilżającą.Już zauważyłam ,że skóra jest mięciutka.
retinol stosuje sie długo, ten krem możesz cały rok chociaz zawartość retinolu jest mała i na granicy minimum; przesuszenie skóry pojawi sie pózniej; ja stosowałam ten krem prawie 3msc co drugi-dzień na noc;
hydraphase rich to swietny krem nawilżający, stosuje co jakiś czas jak przedobrze z kwasami i cera po nim jest nawilżona; jest wersja pod oczy i tez polecam;

Edytowane przez annajustyna
Czas edycji: 2015-02-16 o 11:24
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 08:13   #268
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Raczej liczę się ze zdaniem mojej kosmetyczki ,która latem nie poleca stosowac retinolu ,nawet w znikomej ilości.Po tym redermic R zauważyłam,że kiedy nakladam go na noc to rano moje pory są dosyc ładnie pozamykane.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 08:19   #269
tomahawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 25
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Hej dziewczyny! Może wy coś mi poradzicie...Mam cerę tłustą, z rozszerzonymi porami i zaskórnikami na czole brodzie i nosie, oraz zmarszczki mimiczne...Jak dotąd używałam na noc kremu z retinolem, teraz zmieniłam troszkę pielęgnację i używam na noc serum Auriga z vit.C (Forte). Znacie jakiś dobry krem , niezapychający, najlepiej który będzie robił coś więcej niż tylko nawilżał, który mogę położyć na te serum?
tomahawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 09:06   #270
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez staff112 Pokaż wiadomość
Raczej liczę się ze zdaniem mojej kosmetyczki ,która latem nie poleca stosowac retinolu ,nawet w znikomej ilości.Po tym redermic R zauważyłam,że kiedy nakladam go na noc to rano moje pory są dosyc ładnie pozamykane.
to moze powiedz swojej kosmetyczce, ze juz mamy retinol odporny na swiatło i temperaturę i stosuje sie go cały rok; robi go japońska firma, na własnym patencie i jest jedyna na swiecie; moze twoja kosmetyczka nie czyta branzowych czasopism i nie wie, ze retinol mozna stosowac cały rok; krem redermic r ma minimalna ilość i ni zaszkodzi stosowac go latem;
fak że redermic r świetnie łagodzi objawy trądziku, ładnie zmniejsza pory a retinol teraz to substancja stosowana w leczeniu trądziku;

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez tomahawa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Może wy coś mi poradzicie...Mam cerę tłustą, z rozszerzonymi porami i zaskórnikami na czole brodzie i nosie, oraz zmarszczki mimiczne...Jak dotąd używałam na noc kremu z retinolem, teraz zmieniłam troszkę pielęgnację i używam na noc serum Auriga z vit.C (Forte). Znacie jakiś dobry krem , niezapychający, najlepiej który będzie robił coś więcej niż tylko nawilżał, który mogę położyć na te serum?
nawilza i nie zapycha hydraphase rich ale on jest nawilzajacy, łagodzący a Tobie chodzi pewnie o odzywczy?
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-25 17:05:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.