Pm 2020. - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-08, 12:52   #2731
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Ja nie chce żeby ktokolwiek mnie "prowadził" do ołtarza. To jest zwyczaj z czasów kiedy rodzice wybierali córce męża i wtedy ojciec oddawał ją w ręce męża. Nie jestem rzeczą którą się przekazuje z ręki do ręki, sama wybrałam narzeczonego, razem zdecydowaliśmy o ślubie i razem wkraczamy w małżeństwo więc razem wejdziemy za rękę do kościoła prosić o ślub. To nasze wspólne święto i nie widzę powodu żebym ja miała jakieś wielkie wejście a Tż ma czekać jak kołek sam pod ołtarzem. Rodzice będą wyróżnieni podczas podziękowań i w zupełności powinno to wystarczyć.

Wchodzenie osobno kojarzy mi się z kopią amerykańskich zwyczajów jak dziewczynki sypiące kwiaty. Dla mnie to żenada no chyba że ślub w Boże Ciało
A aj to pojmuje troszkę inaczej, bo dla mnie to bardziej taki gest że no już nie jesteś jego małą córeczką i że teraz wsparcie, bezpieczeństwo i ogólną opiekę przekazuje na jego barki, a jak skrzywdzi to do piachu

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Ale ja to wgl jestem córeczka tatusia i jego oczko w głowie za to z tż dogaduje się świetnie, oboje sobie robią ze mnie jaja
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-08, 15:40   #2732
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Mi się marzyło żeby tata prowadził ale nie wiem czy to dobry pomysł bo się rozryczy a z drugiej strony to z tż wchodzę razem na kolejny etap więc chyba lepiej razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam ten sam dylemat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-08, 20:32   #2733
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość

No my chcieliśmy 2020, tylko że widząc terminy jakie są musieliśmy już klepać żeby chociaż na październik się załapać bo sezon wakacyjny juz porezerwowany a w połowie na 2021 też już porezerwowane, no to dla mnie nie jest normalne żeby zamiast się nacieszyć tym i to latać jak kot z wywalonym jęzorem pewnie mogłabym poczekać zacząć szukać później tylko bym ślub musiała o kolejne 2 lata przełożyć jakby ludzie sie tak nie rwali na przód to i pewnie każdy co by przyszedł rok wcześniej to by termin znalazł albo rozważył inny
Dokładnie tak, to jest jakieś szaleństwo.
Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
A będziecie szły z narzeczonym, czy tato będzie prowadził?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z narzeczonym, to wchodzenie z tatą mi się nie podoba (z moim mam dobre relacje, no ale po prostu uważam to za zbędne)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-09, 08:34   #2734
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Pm 2020.

Prowadzenie córki do ołtarza przez ojca nie jest nie polskim zwyczajem, tylko po prostu nie katolickim. W niektórych wyznaniach ojciec prowadził swoją córkę już nawet 80 lat temu (i chyba nie skopiowali tego z amerykańskich filmów ). Zwyczaj ten jest najbardziej znany w różnych odłamach protestancyzmu i już od dawien dawna jest na terenach Polski, tylko mało znany, ponieważ Polska to kraj katolicki (prawie 90%) więc zwyczaje innych wyznań są mało popularne i nieznane (ale to nie znaczy, że obce i przyszły wraz z modą z zachodu ). Moja przyjaciółka dwa lata temu była prowadzona przez ojca do ołtarza. I u nich to jest norma i tradycja, również jej mama i babcia były prowadzone przez ojców.
W dzisiejszych czasach, myślę, że każdy ma trochę inny pogląd na ten temat. Dla każdego będzie to miało inny symbol i znak Pewnie są Panny Młode dla których to fanaberia, a są też takie, dla których to znak, że np. ojciec jako głowa rodziny przekazuje córkę innemu mężczyźnie, z którym teraz to ona stworzy nową rodzinę. Myślę, że nie ma co wszystkich wkładać do tego samego worka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Mademoiselle Bernadette
Czas edycji: 2019-03-09 o 08:36
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-09, 11:00   #2735
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

To już nie te czasy, żeby "przekazywać" córkę innemu mężczyźnie.
Co nie znaczy, że jestem przeciwnikiem, chodzi mi o przypisywanie temu takiej symboliki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-09, 12:19   #2736
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

Ja też jestem córeczka tatusia. Mam z nim świetny kontakt i dla mnie to będzie piękny gest w kierunku taty. Nie wyobrażam sobie, żeby w moim przypadku miało być inaczej. Niemniej, nie widzę potrzeby krytyki w drugą stronę. Myślę, że każda z nas robi tak jak czuje i jak uważa. Dlatego nigdy nie krytykuje tego co widzę na innych słubach. Będę organizowała swój i tam zrobię tak jak chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-09, 14:04   #2737
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ja też jestem córeczka tatusia. Mam z nim świetny kontakt i dla mnie to będzie piękny gest w kierunku taty. Nie wyobrażam sobie, żeby w moim przypadku miało być inaczej. Niemniej, nie widzę potrzeby krytyki w drugą stronę. Myślę, że każda z nas robi tak jak czuje i jak uważa. Dlatego nigdy nie krytykuje tego co widzę na innych słubach. Będę organizowała swój i tam zrobię tak jak chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po to tu też jesteśmy, żeby dyskutować na różne tematy i wymieniać się opiniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-09, 15:06   #2738
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm 2020.

Nikt tu nikogo nie krytykuje. Wyraziłam tylko opinie że dla mnie sam wydźwięk nie jest fajny. No i to nie jest dzień tylko panny młodej tylko pana młodego też. Nie wyobrażam sobie zrobić wielkie wejście a prawie mężowi kazać stać jak kołek pod ołtarzem. To takie wyróżnienie ojca ponad męża na też jego ślubie. Mnie się to nie podoba tak jak czarna suknia ślubna ale jak ktoś tak chce to ja mam to gdzieś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-09, 15:11   #2739
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Pm 2020.

Dlaczego stać jak kołek pod ołtarzem?
Najpierw wchodzi Pan Młody a dopiero potem Panna Młoda z ojcem. Oboje mają wielkie wejścia. No ale fakt, zależy jak kto sobie wszystko rozplanuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-09, 15:21   #2740
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Pm 2020.

Ostatnio właśnie spytała mnie o to moja chrzestna. Ja z tatą mam kontakty poprawne. Jest specyficznym człowiekiem i nasze relacje też takie są. Ja z narzeczonym jestem od 7 lat, od 5 mieszkamy wspólnie, więc dla mnie takie "przekazywanie" pod ołtarzem będzie naciągane . W sumie nie rozmawiałam o tym jeszcze nawet z mamą, jestem ciekawa co by powiedziała na ten temat.
Aczkolwiek chciałabym chyba tak wspólnie wejść do tego kościoła z już prawie mężem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-09, 15:40   #2741
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Pm 2020.

My z narzeczonym wejdziemy razem. Ojciec mnie nie wychowywał, więc nawet nie biorę innej opcji pod uwagę.

Podpisaliśmy dziś umowę na salę! data: 12.09.2020
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-09, 16:10   #2742
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Pm 2020.

A ja mam kryzys... Mamy wesele 30 maja. No sala, fotograf, kamerzysta, Dje i godzina w kościele już jest. Nie mam w ogóle werwy, żeby planować cokolwiek dalej. Nie mam wizji jak ma wyglądać sala, zaproszenia, te wszystkie pierdołki . Marzy mi się na pewno złoto i w to będę szła. Żadne pudrowe róże na sali nie wchodzą w grę... Nigdy nie miałam zmysłu dekoratorskiego i artystycznego, dlatego marzy mi się dekoratorka, ale to tyle pieniędzy, że szok!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-09, 16:32   #2743
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Pm 2020.

U mnie nie będzie żadnej dekoratorki ani florystki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-09, 17:24   #2744
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
U mnie nie będzie żadnej dekoratorki ani florystki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też nie. Dekorowanie sali mamy w cenie. Jedynie jakaś opłata jest w kościele za dekorowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-09, 17:34   #2745
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
U mnie też nie. Dekorowanie sali mamy w cenie. Jedynie jakaś opłata jest w kościele za dekorowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam w cenie... Ale jakoś nigdy szału to nie robi właśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-09, 17:36   #2746
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez pelargonie Pokaż wiadomość
Też mam w cenie... Ale jakoś nigdy szału to nie robi właśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi na wystroju kościoła aż tak bardzo nie zależy. Ważniejsza jest dla mnie ta oprawa, chrześnica niosąca obrączki przede mną, chrześniak z kuzynką i kuzynem tren lub welon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-09, 22:04   #2747
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Dlaczego stać jak kołek pod ołtarzem?
Najpierw wchodzi Pan Młody a dopiero potem Panna Młoda z ojcem. Oboje mają wielkie wejścia. No ale fakt, zależy jak kto sobie wszystko rozplanuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja do tej pory tylko jeden raz byłam na ślubie, gdzie ojciec prowadził młodą do ołtarza (a zaznaczę, że byłam na 18 ślubach kościelnych) i młody stał w tym kościele zanim weszli wszyscy goście, no bez sensu
Cytat:
Napisane przez pelargonie Pokaż wiadomość
Ostatnio właśnie spytała mnie o to moja chrzestna. Ja z tatą mam kontakty poprawne. Jest specyficznym człowiekiem i nasze relacje też takie są. Ja z narzeczonym jestem od 7 lat, od 5 mieszkamy wspólnie, więc dla mnie takie "przekazywanie" pod ołtarzem będzie naciągane . W sumie nie rozmawiałam o tym jeszcze nawet z mamą, jestem ciekawa co by powiedziała na ten temat.
Aczkolwiek chciałabym chyba tak wspólnie wejść do tego kościoła z już prawie mężem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My będziemy mieli krótszy staż (braknie półtorej miesiąca do 4 lat), ale zamieszkaliśmy razem po miesiącu, więc czuję podobnie
Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
My z narzeczonym wejdziemy razem. Ojciec mnie nie wychowywał, więc nawet nie biorę innej opcji pod uwagę.

Podpisaliśmy dziś umowę na salę! data: 12.09.2020
Gratuluję!
Cytat:
Napisane przez pelargonie Pokaż wiadomość
A ja mam kryzys... Mamy wesele 30 maja. No sala, fotograf, kamerzysta, Dje i godzina w kościele już jest. Nie mam w ogóle werwy, żeby planować cokolwiek dalej. Nie mam wizji jak ma wyglądać sala, zaproszenia, te wszystkie pierdołki . Marzy mi się na pewno złoto i w to będę szła. Żadne pudrowe róże na sali nie wchodzą w grę... Nigdy nie miałam zmysłu dekoratorskiego i artystycznego, dlatego marzy mi się dekoratorka, ale to tyle pieniędzy, że szok!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam takie wypalenie, na wszystko przyjdzie czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 08:02   #2748
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
A będziecie szły z narzeczonym, czy tato będzie prowadził?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba będę szła z Narzeczonym.
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 08:15   #2749
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

My też nie jesteśmy bardzo długo w związku. W momencie ślubu będą cztery lata. (: wcześniej byłam w bardzo długim związku, ale nie wyszło. Później potoczyło się to nieco szybciej (: każdy związek na inną specyfikę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

A co do planowania. Ja na razie też nic nie robię. W sumie nie mam nawet co. (: na zaproszenia jescze dużo za wcześnie... A to co potrzeba już nam. W tym roku w wakacje pojadę jescze do księdza i zarezerwujemy noclegi. Reszta po nowym roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-10, 09:06   #2750
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez pelargonie Pokaż wiadomość
A ja mam kryzys... Mamy wesele 30 maja. No sala, fotograf, kamerzysta, Dje i godzina w kościele już jest. Nie mam w ogóle werwy, żeby planować cokolwiek dalej. Nie mam wizji jak ma wyglądać sala, zaproszenia, te wszystkie pierdołki . Marzy mi się na pewno złoto i w to będę szła. Żadne pudrowe róże na sali nie wchodzą w grę... Nigdy nie miałam zmysłu dekoratorskiego i artystycznego, dlatego marzy mi się dekoratorka, ale to tyle pieniędzy, że szok!
Przeglądaj inspiracje w internecie, a przede wszystkim (jeśli chodzi o dekoracje sali) to patrz na to, jak faktycznie wygląda sala, jaki ma kolor ścian, żyrandole, jaki klimat.
U mnie nie będzie dekoratorki, skorzystamy z takich dekoracji i strojenia, jakie oferuje sala (mamy w cenie) oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu, a jak będziemy chcieli coś ponad to (a na pewno tak będzie), to sami zorganizujemy. Jakaś wizja powoli mi się krystalizuje, ale też uważam, że jeszcze dużo czasu i nie ma spiny.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja do tej pory tylko jeden raz byłam na ślubie, gdzie ojciec prowadził młodą do ołtarza (a zaznaczę, że byłam na 18 ślubach kościelnych) i młody stał w tym kościele zanim weszli wszyscy goście, no bez sensu
Angeegna, dziękuję za gratulacje! A co do zacytowanego fragmentu, to na ślubie, na jakim byłam w 2018 roku, tak samo to wyglądało: jak wchodziliśmy do kościoła (jako goście), to pan młody już tam stał pod ołtarzem i rozmawiał sobie ze swiadkiem. Żadnego "wejścia" nie miał


Dziewczyny, na którą godzinę ślub w kościele??
Zastanawiam się między 15 a 16. Ślubujemy 12 września, więc dzień jeszcze dość długi.

Edytowane przez Milagros_90
Czas edycji: 2019-03-10 o 09:08
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 09:25   #2751
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Przeglądaj inspiracje w internecie, a przede wszystkim (jeśli chodzi o dekoracje sali) to patrz na to, jak faktycznie wygląda sala, jaki ma kolor ścian, żyrandole, jaki klimat.
U mnie nie będzie dekoratorki, skorzystamy z takich dekoracji i strojenia, jakie oferuje sala (mamy w cenie) oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu, a jak będziemy chcieli coś ponad to (a na pewno tak będzie), to sami zorganizujemy. Jakaś wizja powoli mi się krystalizuje, ale też uważam, że jeszcze dużo czasu i nie ma spiny.


Angeegna, dziękuję za gratulacje! A co do zacytowanego fragmentu, to na ślubie, na jakim byłam w 2018 roku, tak samo to wyglądało: jak wchodziliśmy do kościoła (jako goście), to pan młody już tam stał pod ołtarzem i rozmawiał sobie ze swiadkiem. Żadnego "wejścia" nie miał


Dziewczyny, na którą godzinę ślub w kościele??
Zastanawiam się między 15 a 16. Ślubujemy 12 września, więc dzień jeszcze dość długi.
Ja mam sale od 16 więc myślę ślub 14.30 albo 14.45 czy 15 zależy ile będzie trwał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 09:43   #2752
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja mam sale od 16 więc myślę ślub 14.30 albo 14.45 czy 15 zależy ile będzie trwał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, a Wy macie jeden dzień dobrze kojarzę?
My sale mamy praktycznie cały dzień. Godzinę możemy wybrac dowolna, ale mamy dyzo przyjezdnych gości, więc chcę slub na 16, żeby każdy zdążył spokojnie dotrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 09:48   #2753
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Kochana, a Wy macie jeden dzień dobrze kojarzę?
My sale mamy praktycznie cały dzień. Godzinę możemy wybrac dowolna, ale mamy dyzo przyjezdnych gości, więc chcę slub na 16, żeby każdy zdążył spokojnie dotrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak 1 dzień, bez poprawin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 09:50   #2754
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

No to pewnie, że lepiej wcześniej, żeby o 16 być już na sali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 09:55   #2755
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

My myślimy zrobić o 15 ślub. U nas tak są śluby, między 14 a 16.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 10:43   #2756
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm 2020.

Ja chcę ślub o 13. U nas już od 11 robi się śluby, ale ta godzina wydaje mi się troszkę za wczesna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 10:44   #2757
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

A z jakiego jesteś rejonu? Ja biorę ślub w województwie łódzkim, ale pochodzę że śląskiego i wiem, że tutaj to powszechne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 10:48   #2758
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Ja chcę ślub o 13. U nas już od 11 robi się śluby, ale ta godzina wydaje mi się troszkę za wczesna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie kiedyś urzekła mnie ta rozpiętość godzinowa, w niektórych regionach robi się i o 19.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 10:52   #2759
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Ja chcę ślub o 13. U nas już od 11 robi się śluby, ale ta godzina wydaje mi się troszkę za wczesna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie nawet 13 wydaje się wczesna my celujemy w 15

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 11:06   #2760
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Dla mnie nawet 13 wydaje się wczesna my celujemy w 15

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.