Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:) - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-18, 09:05   #2491
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Nie lubię takich całkiem surowych wnętrz, bo sa bezosobowe dla mnie, ale także nie rozumiem tego szału na światełka i inne duperele.



Za to lubię wnętrza gdzie są kwiaty (nie koniecznie 20 w jednym pokoju) książki i jakieś fajne zdjęcia.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 09:44   #2492
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 096
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Może to była też kwestia pokoi bo tam były wyjątkowo duże. Ale w innym też były duże ale stał jakiś kwiatek na podobieństwo bonsai i już mi się jakoś bardziej podobało.

Może to miało też znaczenie że pokoje tam były w kolorach bieli i szarości i to tworzyło takie sterylne wrażenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja z kolei jeżdżę najchętniej do takich chirurgicznych i takie też lubię mieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 10:13   #2493
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
To samo. Teraz juz mniej (glownie na jednym koncie na insta), ale kiedys, jak ogladalam duzo wiecej YT, to zawsze mnie dziwily te youtuberki, ktore codziennie zamawiaja jakies swiatelka, swieczki, ozdobki z Ikei. ‚Zeby ladnie wygladalo na zdj’ albo ‚w tle’. Totalnie nie czuje zmyslu estetycznego, najlepiej czuje sie w calkiem surowych wnetrzach, wizja, ze mam w otoczeniu cos absolutnie bez zastosowania, co tylko zbiera kurz i zajmuje miejsce mnie odstrasza
Mnie tak samo, nie dosc, ze musze taka rzecz kupic i za nia zaplacic, to jeszcze musze ja czyscic/sprzatac, a nie ma z niej zadnego pozytku, no nie kalkuluje mi sie to ani troche

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Nie lubię takich całkiem surowych wnętrz, bo sa bezosobowe dla mnie, ale także nie rozumiem tego szału na światełka i inne duperele.



Za to lubię wnętrza gdzie są kwiaty (nie koniecznie 20 w jednym pokoju) książki i jakieś fajne zdjęcia.
Ja tez
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 10:25   #2494
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Może to była też kwestia pokoi bo tam były wyjątkowo duże. Ale w innym też były duże ale stał jakiś kwiatek na podobieństwo bonsai i już mi się jakoś bardziej podobało.

Może to miało też znaczenie że pokoje tam były w kolorach bieli i szarości i to tworzyło takie sterylne wrażenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem choć sama nie przepadam za miejscami gdzie są jakieś duperelki. Lubię jak jest właśnie łóżko, szafa/komoda, krzesło, stolik i koniec. Wtedy wiem, że wszystko dodatkowe jest moje i przy wyjeździe nie zastanawiam się czy tam coś powinno stać

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 10:36   #2495
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Mnie w ogole wystroj wnetrza nie interesuje. Nie mam potrzeby otaczania sie pieknymi przedmiotami w domu. U siebie nie mam zadnego obrazka na scianie, zadnego elementu, ktory nie jest funkcjonalny. Meble nie musza do siebie pasowac, mam w jednym pomieszczeniu czarne, biale i drewniane. Kolor zaslon jest mi zupelnie obojetny. W sumie cieszy mnie to, bo mnostwo pieniedzy bym tracila jesli chcialabym urzadzic mieszkanie w jakims konkretnym stylu, ilosc roznych ☠☠☠☠☠☠☠ek w sklepach jest przerazajaca.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 11:39   #2496
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Mnie w ogole wystroj wnetrza nie interesuje. Nie mam potrzeby otaczania sie pieknymi przedmiotami w domu. U siebie nie mam zadnego obrazka na scianie, zadnego elementu, ktory nie jest funkcjonalny. Meble nie musza do siebie pasowac, mam w jednym pomieszczeniu czarne, biale i drewniane. Kolor zaslon jest mi zupelnie obojetny. W sumie cieszy mnie to, bo mnostwo pieniedzy bym tracila jesli chcialabym urzadzic mieszkanie w jakims konkretnym stylu, ilosc roznych ek w sklepach jest przerazajaca.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U siebie w mieszkaniu to co innego - planuje jakieś plakaty, zdjecia, kwiatek jednak bez durnostojek zbierajacych kurz ani pustych wazonow "dla ozdoby żeby komoda nie była pusta". Meble jednak nie podobają mi się jak ze zdjęcia z katalogu więc planuje brąz, czerń i welurową granatową sofe

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 16:32   #2497
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ja zawsze lubiłam jakieś duperelki na półkach, przez lata ubierało się trochę słoników, ozdobnych świeczek i innych pierdółek, ale obecnie bardzo mnie wkurzają bo nie znoszę sprzątać i wycieranie kurzy z tych półek, z których trzeba najpierw wszystko pozdejmować a potem poustawiać z powrotem, to masakra A że część półek jest dosyć wysoko (wyżej niż spojrzenie zwyczajowych gości) to rzadko tam sprzątam

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2019-08-18 o 16:44
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-18, 16:40   #2498
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Co to tym kurzolapek to ja uwielbiam świeczki, kwiaty i te łańcuchy ledowe, za to nie cierpię wszelkich figurek itd. Bo jak sobie pomyślę, że każda taka ke bym musiała przebierać to mi się słabo robi. Np. Ogladajac Gosie (z kanalu Swiat Gosi) zawsze się zastanawiałam jak często ona musi też wszystkie swoje ozdobki oczyszczac z kurzu Wyglądało to u niej w mieszkaniu naprawdę fajnie, ale tego sprzątania to sobie nie wyobrażam, tak podnosić każda rzecz z osobna. I tak już mam mega dużo kurzu w pokoju (suche powietrze czy co do choinki?) To co dopiero by się działo przy tylu ozdobach. Zresztą u siebie nawet sobie nie wyobrażam mieć tylu "gratow" na półkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 16:45   #2499
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

A ja jestem estetką i zawsze zwracam uwagę na to jak mieszkam, jak się ubieram, funkcjonalność swoją drogą, ale źle bym się czuła w nieładnym otoczeniu. Nawet jak kiedyś wynajmowałam mieszkanie to przemalowalam je i urządziłam po swojemu.

Zdjęcia też lubię.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 16:46   #2500
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

W hotelu uważam, że powinno być jak najmniej zbędnych przedmiotów, zwłaszcza tekstyliów i wszystko łatwozmywalne, prane po każdym kliencie lub jednorazowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 17:14   #2501
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ja lubię w miarę puste przestrzenie. Bardzo podoba mi się taki nowoczesny, ikeowy, trochę sterylny styl Białe, proste meble, podstawowe wyposażenia pomieszczeń, bark firan i zasłon, puste blaty. Ot, jakoś w takim otoczeniu czuję się najlepiej. Chociaż w praktyce to nigdy tak nie wychodzi, bo zawsze gdzieś jednak na półkach musza stać jakieś rzeczy typu książki. Kwiaty lubię tylko cięte w wazonie. Nie lubię figurek, tabliczek i jakiś innych dziwnych pierdołek. Chociaż w sumie jakieś proste, minimalistyczne świece, czy jakieś akcenty. Pewnie wszystko zależy od konkretnego pomieszczenia.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-18, 17:21   #2502
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
A ja jestem estetką i zawsze zwracam uwagę na to jak mieszkam, jak się ubieram, funkcjonalność swoją drogą, ale źle bym się czuła w nieładnym otoczeniu. Nawet jak kiedyś wynajmowałam mieszkanie to przemalowalam je i urządziłam po swojemu.

Zdjęcia też lubię.
Ja mam podobnie
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 17:38   #2503
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 096
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
A ja jestem estetką i zawsze zwracam uwagę na to jak mieszkam, jak się ubieram, funkcjonalność swoją drogą, ale źle bym się czuła w nieładnym otoczeniu. Nawet jak kiedyś wynajmowałam mieszkanie to przemalowalam je i urządziłam po swojemu.

Zdjęcia też lubię.
No ja też tak mam.

Tyle że "ładne" to w moim pojęciu niezagracone, białe ściany, minimum mebli.

A ubrania głównie typu "basic" w kolorze czarnym.

Nie wiem, skąd pomysł, że to, że mój gust jest "prostszy" i nie czuję się dobrze wystrojona jak choinka, to od razu oznacza, że nie zwracam uwagi na to, jak mieszkam, czy w co się ubieram.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 18:12   #2504
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No ja też tak mam.

Tyle że "ładne" to w moim pojęciu niezagracone, białe ściany, minimum mebli.

A ubrania głównie typu "basic" w kolorze czarnym.

Nie wiem, skąd pomysł, że to, że mój gust jest "prostszy" i nie czuję się dobrze wystrojona jak choinka, to od razu oznacza, że nie zwracam uwagi na to, jak mieszkam, czy w co się ubieram.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jasne. Tyle, że bardziej odnosiłam się do poniższego postu:
Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Mnie w ogole wystroj wnetrza nie interesuje. Nie mam potrzeby otaczania sie pieknymi przedmiotami w domu. U siebie nie mam zadnego obrazka na scianie, zadnego elementu, ktory nie jest funkcjonalny. Meble nie musza do siebie pasowac, mam w jednym pomieszczeniu czarne, biale i drewniane. Kolor zaslon jest mi zupelnie obojetny. W sumie cieszy mnie to, bo mnostwo pieniedzy bym tracila jesli chcialabym urzadzic mieszkanie w jakims konkretnym stylu, ilosc roznych ek w sklepach jest przerazajaca.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 18:12   #2505
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 096
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jasne. Tyle, że bardziej odnosiłam się do poniższego postu:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A, ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 11:59   #2506
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No ja też tak mam.

Tyle że "ładne" to w moim pojęciu niezagracone, białe ściany, minimum mebli.

A ubrania głównie typu "basic" w kolorze czarnym.

Nie wiem, skąd pomysł, że to, że mój gust jest "prostszy" i nie czuję się dobrze wystrojona jak choinka, to od razu oznacza, że nie zwracam uwagi na to, jak mieszkam, czy w co się ubieram.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z wnetrzami mam podobnie, z ubraniami z kolei odwrotnie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 20:09   #2507
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Podobają mi się minimalistyczne, "sterylne" wnętrza. Marzę o dużych oknach bez żadnej firany, zasłony - ale ponieważ nie chcę być podglądana przez sąsiadów i przechodniów, no to mam najbardziej minimalistyczną firankę, jaką udało mi się znaleźć + rolety. Może da się zamówić takie okno, że widać od środka, ale z zewnątrz nie - niestety na razie nie planuję takiej inwestycji. Choć ciekawe jaki koszt .
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 20:53   #2508
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Podobają mi się minimalistyczne, "sterylne" wnętrza. Marzę o dużych oknach bez żadnej firany, zasłony - ale ponieważ nie chcę być podglądana przez sąsiadów i przechodniów, no to mam najbardziej minimalistyczną firankę, jaką udało mi się znaleźć + rolety. Może da się zamówić takie okno, że widać od środka, ale z zewnątrz nie - niestety na razie nie planuję takiej inwestycji. Choć ciekawe jaki koszt .
To nie "specjalne" okno, tylko folia. Jest ich naście typów, polecam koszt nie jest duży, a komfort życia bezcenny.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 20:55   #2509
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;87095268]To nie "specjalne" okno, tylko folia. Jest ich naście typów, polecam koszt nie jest duży, a komfort życia bezcenny.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk[/QUOTE]Mam taka folię na górnym oknie w pokoju (mieszkam w kalenicy więc mamy wielkie okna) i fajnie chroni przed słońcem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Czas edycji: 2019-08-19 o 21:03
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-19, 22:31   #2510
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

O, dzięki, nie wiedziałam, że folią można osiągnąć taki efekt. Ciekawa jestem jak to wychodzi w praktyce.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 23:50   #2511
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
O, dzięki, nie wiedziałam, że folią można osiągnąć taki efekt. Ciekawa jestem jak to wychodzi w praktyce.
Mi zawsze w ciągu dnia słońce walilo po oczach, albo w nocy ksiezyc w pelni mi nie dawal spac, a teraz w koncu mam spokój i jestem naprawdę zadowolona I jeśli ładnie się przykleić to wygląda naprawdę estetycznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 06:10   #2512
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87095556]Mi zawsze w ciągu dnia słońce walilo po oczach, albo w nocy ksiezyc w pelni mi nie dawal spac, a teraz w koncu mam spokój i jestem naprawdę zadowolona I jeśli ładnie się przykleić to wygląda naprawdę estetycznie
[/QUOTE]

Nie wiem czy to taka sama, ale podobną folię mieliśmy w biurze i nie cierpieliśmy tego ustrojstwa. Może odbija promienie słoneczne, ale jednocześnie sprawia, że w pokoju jest ciemniej. Więc latem było jak w ponury, listopadowy dzień. Jak ktoś lubi to okej, ale jak komuś zależy na rozświetlonym pomieszczeniu, to lepiej dobrze się zapoznać z tematem.
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 08:09   #2513
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to taka sama, ale podobną folię mieliśmy w biurze i nie cierpieliśmy tego ustrojstwa. Może odbija promienie słoneczne, ale jednocześnie sprawia, że w pokoju jest ciemniej. Więc latem było jak w ponury, listopadowy dzień. Jak ktoś lubi to okej, ale jak komuś zależy na rozświetlonym pomieszczeniu, to lepiej dobrze się zapoznać z tematem.
Szkoda. A juz sie napalilam, ale jednak wole jak jest jasno.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 08:13   #2514
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Hm, mi w sumie zależałoby tylko na tym, by z zewnątrz ludzie nie widzieli, co jest za szybą. Światło chciałabym mieć normalnie, no i żadnego matu czy wzorków (a takie też są, bo akurat jedynie te widziałam w praktyce i montażu). Ale rodzajów folii faktycznie jest tyle, że pewnie coś można znaleźć.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 09:56   #2515
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Może folia a'la lustro weneckie?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 13:07   #2516
Palee
Raczkowanie
 
Avatar Palee
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 43
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
A ja jestem estetką i zawsze zwracam uwagę na to jak mieszkam, jak się ubieram, funkcjonalność swoją drogą, ale źle bym się czuła w nieładnym otoczeniu. Nawet jak kiedyś wynajmowałam mieszkanie to przemalowalam je i urządziłam po swojemu.

Zdjęcia też lubię.
U mnie to samo. Zreszta jestem wlasnie w trakcie przemeblowania swojego wynajmowanego pokoju. Nawet gdybym miala tu mieszkac tylko rok to mimo wszystko wole wydac te 3-4 stówy i mieszkac w miejscu ktore odpowiada mi estetycznie.
Palee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 14:54   #2517
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Szkoda. A juz sie napalilam, ale jednak wole jak jest jasno.
Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Hm, mi w sumie zależałoby tylko na tym, by z zewnątrz ludzie nie widzieli, co jest za szybą. Światło chciałabym mieć normalnie, no i żadnego matu czy wzorków (a takie też są, bo akurat jedynie te widziałam w praktyce i montażu). Ale rodzajów folii faktycznie jest tyle, że pewnie coś można znaleźć.
Jest nascie (jak nie wiecej) rodzaji folii
- efect lustrzanego odbicia- od zewatrz NIC nie widac, w pomiesczeniu jest troche ciemniej/ inaczej, zaleznie od rodzaju i koloru takiej folii.
- folie zatrzymujace promieniowanie podczerwone (sa tez kilka rodzaji)- wnetrze tak bardzo sie nie nagrzewa, folia pelni tez funkcje ochronna- meble, dywany, itd nie plowieja, nie niszcza od slonca
sa jescze antywlamaniowe, specjalne na wystawy itd...


Ja mam lustrzane ze wschodniej strony i ochronne od strony poludniowo- zachodniej+ rolety black out- okna sypialani i salonu mam od pologi do sufitu i wiekszosc dnia slonce.


Naprawde, warto sie rozejrzec po rynku
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 19:51   #2518
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to taka sama, ale podobną folię mieliśmy w biurze i nie cierpieliśmy tego ustrojstwa. Może odbija promienie słoneczne, ale jednocześnie sprawia, że w pokoju jest ciemniej. Więc latem było jak w ponury, listopadowy dzień. Jak ktoś lubi to okej, ale jak komuś zależy na rozświetlonym pomieszczeniu, to lepiej dobrze się zapoznać z tematem.
A to nie, ja mam taką która przepuszcza światło, ale słońce nie wali po oczach I ja mam to tylko na górce takie mniejsze okno. Na całość to faktycznie mogłoby być kiepsko
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 15:15   #2519
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Mnie absolutnie nie zachwyca niejaka Greta Thunberg- nie roumiem, czemu jest tak lansowana.

Nie rozumiem jej fenomenu.
Jej wypowiedzi są szatampowe, żadna to nowośc co ona mówi, do tego robi to z jakąś dziwną manierą, jakby czytała z kartki wcześniej przygotowane przemówienie. I ta jej groźna mina
doskonała byłaby z niej aktoreczka

jak ją widze to od razu zmieniam kanał.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 15:33   #2520
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mnie absolutnie nie zachwyca niejaka Greta Thunberg- nie roumiem, czemu jest tak lansowana.

Nie rozumiem jej fenomenu.
Jej wypowiedzi są szatampowe, żadna to nowośc co ona mówi, do tego robi to z jakąś dziwną manierą, jakby czytała z kartki wcześniej przygotowane przemówienie. I ta jej groźna mina
doskonała byłaby z niej aktoreczka

jak ją widze to od razu zmieniam kanał.
Ona stala sie takim symbolem, mloda dziewczyna walczaca o lepsza przyszlosc porusza o wiele bardziej niz apele bezosobowych organizacji, zreszta jej poswiecenie dla sprawy jest godne podziwu, btw to normalne, ze wspiera sie kartka, wczesniej musi sobie przygotowac mowe. Ona ma stwierdzony AS, ADHD i cos jeszcze, stad taka specyficzna mimika, impulsywnosc, wrazliwosc i patos w jej wypowiedziach i mimice. Najbardziej mnie w tym temacie wkurza jak jej przeciwnicy zamiast odnosic sie do tego co mowi krytykuja jej wyglad czy mimike i sobie z niej drwia. Ostatnio widzialam screen z jakiejs grupy sympatykow PISu i bylam zazenowana, ale akurat mnie to nie dziwi, ze jak ktos nie ma argumentow, to je sobie sam wymysla
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-12 15:07:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.