Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł następnego wątku
Marzec minął,kwiecień mamy-nasze dzieci i my witamy III-IV 2011 1 1,92%
Marzec minął,kwiecień idzie,nasz autobus gna o świcie III-IV 2011 5 9,62%
Kwietniówki bilet kupiły-oby na dzidziusiowy autobus się nie spóźniły III-IV 2011 6 11,54%
Autobus doganiamy,wracając ze szpitala maluszka w objęciach trzymamy III-IV 2011 5 9,62%
Marzec minął kwiecień z nami,teraz my zostaniemy mamami III-IV 2011 18 34,62%
Marzec minął,kwiecień leci a my czekamy na nasze dzieci III-IV 2011 17 32,69%
Poród się zbliża a my z niecierpliwością czekamy, aż przyjdzie nasza godzina III-IV 2011 0 0%
Głosujący: 52. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-02, 20:57   #4231
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

No to jestesmy same w szpitalu...
Az sie poplakalam, nikt mi instrukcji obslugi nie dal hehe.

Ogolnie jestem zadowolona ze szpitala I opieki.
Przyjechalismy na wywolanie, lekarz zbadal(hiszpan zreszta;P o tym samym imieniu jak moj tz) stwierdzil 3 cm rozwarcia I krotka szyjke. Czesc wod wyplynelo, ale wiekszosc zostala, wiec je przebil. Zaczelam miec skurcze. Dali mi jakis antybiotyk na wszelki wielki... polozna byla super,tylkop skonczyla zmiane o 8.00. Po kilku godzinach dali mi kroplowke ze czyms na rozpoczecie wiekszych skurczy. Sami zaproponowali epidural,ktory ezielam jak tylko skurcze staly sie nie do wytrzymania. Radze dobrze oddychac podczas skurczy,duuuuzo pomaga, jak zaczelam panikowac to duuzo wiekszybol. Epidural zaczal dzialac aletylko po lewej stronie. Pojakis 30 min bylo juz oki. Moglam siezleksza zdrzemnac. Kolo 4 rozwarcie bylo 8cm. Ok 6 10cm. Zaczelismy przec kolo 8, ale mala byla buzka toboku, wiec ciezko szlo. Janie czulam skurczy przez znieczulenie. Przyszedl doktor I 5 innych osob I zaczelismy rodzic z vacum. Wtedy pierwszy raz sie wydarlam.. szybko poszlo;P, alejednak bolalo. Nienacieli mnie I malo popekalam, mam z3 szwy wewnetrznei tyle. Dupsko mnieboliheh. Bylo ok meslalam ze bedzie gorzej. Pochwalili mnie za parcie,oddychanie ibrakpaniki. Mala wygladala jakbokser heh spuchnieta, ale terazsliczna.
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 21:01   #4232
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
No to jestesmy same w szpitalu...
Az sie poplakalam, nikt mi instrukcji obslugi nie dal hehe.

Ogolnie jestem zadowolona ze szpitala I opieki.
Przyjechalismy na wywolanie, lekarz zbadal(hiszpan zreszta;P o tym samym imieniu jak moj tz) stwierdzil 3 cm rozwarcia I krotka szyjke. Czesc wod wyplynelo, ale wiekszosc zostala, wiec je przebil. Zaczelam miec skurcze. Dali mi jakis antybiotyk na wszelki wielki... polozna byla super,tylkop skonczyla zmiane o 8.00. Po kilku godzinach dali mi kroplowke ze czyms na rozpoczecie wiekszych skurczy. Sami zaproponowali epidural,ktory ezielam jak tylko skurcze staly sie nie do wytrzymania. Radze dobrze oddychac podczas skurczy,duuuuzo pomaga, jak zaczelam panikowac to duuzo wiekszybol. Epidural zaczal dzialac aletylko po lewej stronie. Pojakis 30 min bylo juz oki. Moglam siezleksza zdrzemnac. Kolo 4 rozwarcie bylo 8cm. Ok 6 10cm. Zaczelismy przec kolo 8, ale mala byla buzka toboku, wiec ciezko szlo. Janie czulam skurczy przez znieczulenie. Przyszedl doktor I 5 innych osob I zaczelismy rodzic z vacum. Wtedy pierwszy raz sie wydarlam.. szybko poszlo;P, alejednak bolalo. Nienacieli mnie I malo popekalam, mam z3 szwy wewnetrznei tyle. Dupsko mnieboliheh. Bylo ok meslalam ze bedzie gorzej. Pochwalili mnie za parcie,oddychanie ibrakpaniki. Mala wygladala jakbokser heh spuchnieta, ale terazsliczna.

Gratulacje-super ze juz po ;-) A tak sie martwiłyscie ze juz po terminie

A ja mam znow ten sam problem-nie wiem juz o robic znow nie moge sie zalatwic i nic nie pomaga
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 21:19   #4233
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Eirene1987
ta znieczulica naszej służby zdrowia jest przerażająca
bo one myślą, że co drugi dzień człowiek rodzi i wszystko wie, co i jak

tajka
byłaś dzielna

Krusiak
kup sobie syrop Lactulosum. Nie ma typowego działania przeczyszczającego, ale jakby rozluźnia kał i łatwiej się załatwić
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 21:31   #4234
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez laseczkaa Pokaż wiadomość
dziwne że Cię odesłali a mówiłaś że krwawisz ?
jak leżałam na patologii to dziewczyna też zaczęła krwawić z rana a w nocy już urodziła tak więc może coś się u Ciebie ruszy
no właśnie mówiłam ale sprawdził i mówi że to plamienie to może dalej być...


Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Eirene współczuje takiego potraktowania. Oni są tam niepoważni, po prostu brak słów. Podejrzewam, że to jednak mogą być u Ciebie przepowiadacze, bo ja wtedy co też pojechałam do szpitala z fałszywym alarmem, to miałam skurcze równo co 5 minut, i bolały ale ból się nie nasilał, i jak mnie przyjęli to położna myślała, że się rozkręcą te skurcze, a one się wyciszyły.
Choć z tych Twoich skurczy może coś w nocy się rozwinie TRZYMAM KCIUKI. U mnie się uspokoiło.
no właśnie teraz liczę praktycznie od 20 i wychodzą mi raz 5 minut a raz np 11 nawet teraz przerwa była 21 minut boli przy niektórych jak cholerka a przy niektórych da się wytrzymać. pewnie coś tam zaczęło się dziać skoro rozwarcie na 1cm a przedwczoraj jeszcze nie było rozwarcia. ale mam dosyć już teraz jak tak sobie pomyślę że tak całą noc będą się powtarzały co 5 minut takie skurcze a to nie to...
tylko tak jak u ciebie - ból się nie nasila jest tak samo a czasem nawet lżejszy jest...

no i chyba wody mi powoli się sączą bo ciągle mam mokro ale to nie upławy bo to przeźroczyste jest...

zobaczymy może się rozkręci coś..

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Eirene może spróbuj też wziąć gorącą kąpiel, nam właśnie położna na SR mówiła, żeby zrobić "próbę wody" jak odpuści po kąpieli tzn. że to jeszcze nie są skurcze porodowe.
i właśnie brałam kąpiel o 15 i nie przeszło a teraz wzięłam prysznic było cudownie skurcz pod prysznicem aż tak nie bolał ale teraz znów mam te skurcze.

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
No to jestesmy same w szpitalu...
Az sie poplakalam, nikt mi instrukcji obslugi nie dal hehe.

Ogolnie jestem zadowolona ze szpitala I opieki.
Przyjechalismy na wywolanie, lekarz zbadal(hiszpan zreszta;P o tym samym imieniu jak moj tz) stwierdzil 3 cm rozwarcia I krotka szyjke. Czesc wod wyplynelo, ale wiekszosc zostala, wiec je przebil. Zaczelam miec skurcze. Dali mi jakis antybiotyk na wszelki wielki... polozna byla super,tylkop skonczyla zmiane o 8.00. Po kilku godzinach dali mi kroplowke ze czyms na rozpoczecie wiekszych skurczy. Sami zaproponowali epidural,ktory ezielam jak tylko skurcze staly sie nie do wytrzymania. Radze dobrze oddychac podczas skurczy,duuuuzo pomaga, jak zaczelam panikowac to duuzo wiekszybol. Epidural zaczal dzialac aletylko po lewej stronie. Pojakis 30 min bylo juz oki. Moglam siezleksza zdrzemnac. Kolo 4 rozwarcie bylo 8cm. Ok 6 10cm. Zaczelismy przec kolo 8, ale mala byla buzka toboku, wiec ciezko szlo. Janie czulam skurczy przez znieczulenie. Przyszedl doktor I 5 innych osob I zaczelismy rodzic z vacum. Wtedy pierwszy raz sie wydarlam.. szybko poszlo;P, alejednak bolalo. Nienacieli mnie I malo popekalam, mam z3 szwy wewnetrznei tyle. Dupsko mnieboliheh. Bylo ok meslalam ze bedzie gorzej. Pochwalili mnie za parcie,oddychanie ibrakpaniki. Mala wygladala jakbokser heh spuchnieta, ale terazsliczna.
dałaś radę brawo
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 21:38   #4235
aja1
Zakorzenienie
 
Avatar aja1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 4 644
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Eirene - jutro urodzisz
__________________
Moja Kasia 02.02.2004
Moja Basia 17.04.2011

Mój Aniołek 30.12.2016
aja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 21:45   #4236
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Eirene
może idź pod prysznic jeszcze raz i postaraj się zasnąć do rana powinno się rozkręcić konkretniej
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 21:51   #4237
Ewelqa1985
Zadomowienie
 
Avatar Ewelqa1985
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 281
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

tajka gratulacje

eirene mam nadzieje ze to juz niebawem sie stanie i dzidzia bedzie z Toba
__________________
Emilka 11.03.2011

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51268.png

Eliza 14.05.2014

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68194.png
Ewelqa1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 21:58   #4238
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

głos oddany.

Może to głupio zabrzmi, ale czuję ruchy tak jakby w pupie i jest to dość nieprzyjemne... Muszę siedzieć tak jakby na półdupku. Myślicie, że to dziecko wstawia się w kanał?
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 22:18   #4239
becherovka 3
Raczkowanie
 
Avatar becherovka 3
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez laseczkaa Pokaż wiadomość
a ja siedzę sama mieliśmy z tż film oglądać ale go koledzy na podwórko zawołali i wyszedł i bawią się przy swoich samochodach
heh - my zaczelismy ogladac - TZ na kanapie a ja na fotelu do komputera bo mi tu najwygodniej - po kilku minutch TZ zaczal chrapac
wylaczylam film - moze jutro go obejrzymy razem
takze tez ide spac bo co mam robic
a ze dzis troche sie nasprzatalam i nie mialam popoludniowej drzemki to tez pewnie szybko zasne
tym bardziej ze po kąpieli - jak przewidywalam - skurczybyki ustaly juz calkiem ;(
a szkoda ;(
__________________
Remik - 21.04.2011
becherovka 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 23:24   #4240
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

tajka, gratulacje jeszcze raz, widzę, ze jednak u ciebie lepiej poszło
jak sobie dziś z mama gadałam, to się okazało, ze gdy mnie rodziła, miała ten sam klimat z zasypianiem, tylko położna dużo brutalniej ja budziła.
Znowu się zrobiłam głodna, a nie mam za bardzo co jeść-te karmienie tak wszystko wyjada z człowieka.
i w ogóle przez ten bolący ząb to uznałam, ze chyba wole poród Bo w tym przypadku ulga nastąpi dopiero w poniedziałek, a poród aż tyle nie trwa.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 23:34   #4241
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Hej No i niestety, zgodnie z planem dopiero w poniedziałek idę do szpitala. Gin zrobił usg, wszystko wygląda ok, przepływy bardzo ładne, mała przez te 3 dni przybrała ponoć 150g i waży już 3250. Stwierdził że ładnie rośnie i szkoda byłoby odbierać jej te ostatnie dni skoro nic się nie dzieje. Nie protestowałam bo w sumie racja, jeśli jest dobrze to jakoś wytrzymam do tego wtorku. Już bliżej niż dalej

Anessa,

Tola, koszmar Byłam pewna że bez problemów zrobili Ci cc a tyle musiałaś się wymęczyć Ale już po wszystkim, całusy dla Hubisia, jest cudny

Nika, koszmar z tym swędzeniem

Traicionera, oj lekko nie miałaś...dzielna kobieta z Ciebie

Eirene, co za lekarze Ale widać że powoli się rozkręca więc trzymam kciuki

Tajka, łaał, wielkie gratulacje Buziaki dla Lenki
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 23:41   #4242
ego_ego
Wtajemniczenie
 
Avatar ego_ego
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Góra Kalwaria/Piaseczno
Wiadomości: 2 349
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

cześć dziewczynki

Mydziś cały dzień u rodziców byliśmy, więc dopiero teraz Was nadrabiam

byłam też na tym wymazie z pochwy

pan doktor bardzo miły, ale tak szybko pobrał mi wymaz, że nie zdążyłam mu powiedzieć, żeby sprawdził mi szyjkę, ale....

zapraszał mnie do obejrzenia oddziału w tym szpitalu, w którym chcę rodzić i na ktg jak się przeterminuję


Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość

No i na koniec zdjęcie naszego ukochanego Hubisia.

Buziaki dla Was wszystkich!
super chłopak

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
dziewczyny, powiedzcie co wiąże się z rozpoczęciem macierzyńskiego? We wtorek kończy mi się L4 i już raczej dalej nie dostanę bo ten dzień to termin porodu i tak się zastanawiam co muszę zrobić. Czy to się zawiadamia ZUS, że zaczynam macierzyński czy jak
u mnie w firmie, to składa się takie podanie o wcześniejszy macierzyński do kadr i oni wtedy załatwiają chyba, zależy też od ilości zatrudnionych osób w firmie, czy rozlicza to firma czy ZUS

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
no powiem ci że było nas 6 osób bo 2 pary znajomych i faceci się bali gorzej ode mnie a jeszcze facet który pilnował tego młyna to tak nam zakręcił tą budką że w kółko się kręciliśmy dla mnie to było fajne a oni umierali ze strachu a jeszcze ich nastraszyłam że jak będziemy na samej górze to się zepsuje i mi wody odejdą i co zrobią wtedy wiem wredna jestem ja się zawsze boję takich rzeczy ale wczoraj o dziwo bardzo mi się podobało
no to jeszcze bardziej Cię podziwiam

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Hej
Dzis o godzinie9.32 urodzila sie nasz coreczka Lenka. Wazy 3680g I chyba-nie jestem pewna-51cm wiec kluseczka. Nie bylo tak zle, tyle ze mialam epidural. Skonczylo sievacum. Opowiempozniej. Jutro wracamy do domku
GRATULACJE!!!

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
wróciłam (...)
no Kochana, już myślałam, że jak doczytam do końca, to coś się będzie działo, a tu tylko Cię rury na ip wkur.....
ehhhh ta służba,...

może jutro sięruszy

idę spać, do jutra a raczej do dzisiaj
ego_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 07:51   #4243
gosiawolna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 848
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

witam. i jak tam Eirene???

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

czyzbym tu byla sama??? co za spiochyyyy
gosiawolna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 07:57   #4244
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Dzien dobry

Noc mialam beznadziejna, o 3 na siku sie zwloklam i nie moglam zasnac chyba tak do 5
A jak juz dobrze mi sie zasnelo to sie musialam przekrecic, otworzylam oczy, jasno jak cholercia, wiec juz spac nie moglam no i pisze z wami

Tajka - jakos sie udalo no i widze, ze zadowolona jestes z przebiegu porodu, wiec mnie pozytywnie nastawilas, dzieki

Alez glodna jestem...

Eirene - jak sa nieregularne to niestety odesla Tu jak nie masz jak w zegarku co 5 lub 4 minuty, to nic nie badaja tylko - do domu!
Ale chyba sie rozkrecilo u ciebie I mysle, ze ktoras z dyzurek da nam dzisiaj czerwonego sms-ka

Wczoraj bylismy na tym moim pozegnaniu pracowniczym bylo bardzo milo i dostalam tyle slicznych ciuszkow dla Nina na pozniejsze miesiace, ze po prostu oczu nie jestem w stanie oderwac
No a moja szefowa obdarowala mnie mata edukacyjna z Mothercare, jest po prostu sliczna wariatka jedna, tyle wydala

Kurcze, musze stanikow do karmienia poszukac, bo zostane z niczym jak przyjdzie godzina "0"
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!

Edytowane przez Anessa
Czas edycji: 2011-04-03 o 08:22
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 08:01   #4245
gosiawolna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 848
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

to widze ze spotkanie sie udalo to fajnie dobrze miec takich zyczliwych ludzi obok
gosiawolna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 08:01   #4246
nuna_77
Zadomowienie
 
Avatar nuna_77
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 738
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Witajcie

Własnie ciekawe czy Eirene urodziła, trzymam kciuki

Tajka gratuluje, widze, że poród mialas w porzadku, dobrze, że mogłas sobie wziasc znieczulenie

Chyba mi sie zrobiły hemoroidy, a tak sie cieszyłam, ze nie mam ani tego ani żylakow
Coś z tym robicie, jakies domowe sposoby?
__________________
Ćwiczę z Jillian
Mel B
Tiffany boczki
8 abs
nuna_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 08:05   #4247
gosiawolna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 848
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

ja niestety Ci nie pomoge bo nie mialam takiego czegos, jakos nic "zlego" mnie niedopadlo w ciazy jak na razie odpukac. ale 13 dni do konca wiec moze nie zdazy bo ani rece ani nic nie puchlo, hemorojdow nic doslownie tylko zgaga
gosiawolna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 08:07   #4248
nuna_77
Zadomowienie
 
Avatar nuna_77
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 738
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez gosiawolna Pokaż wiadomość
ja niestety Ci nie pomoge bo nie mialam takiego czegos, jakos nic "zlego" mnie niedopadlo w ciazy jak na razie odpukac. ale 13 dni do konca wiec moze nie zdazy bo ani rece ani nic nie puchlo, hemorojdow nic doslownie tylko zgaga
Własnie ja do tej pory tez byłam zadowolona ani rozstepów, ehh no cóz w koncu to druga ciaza, więc nie może byc tak dobrze

Zaczynam dzisiaj 39 tc jeszcze tylko dwa tygodnie
__________________
Ćwiczę z Jillian
Mel B
Tiffany boczki
8 abs

Edytowane przez nuna_77
Czas edycji: 2011-04-03 o 08:10
nuna_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 08:14   #4249
gosiawolna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 848
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

ja narozstepy niestety narzekam na brzuchu mi od pepka idzie jeden, a na boczku lewym mam kilka i to dosc wyraznych, ale chowaja sie pod majtkami wiec moze nie bedzie zle chciala bym zeby maly juz wyszedl bo wczoraj normalnie bylam w strasznym dolku przez te holerne rozstepy
gosiawolna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 08:29   #4250
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość
Chyba mi sie zrobiły hemoroidy, a tak sie cieszyłam, ze nie mam ani tego ani żylakow
Coś z tym robicie, jakies domowe sposoby?
Ja niestety mialam je czasem przed ciaza no i teraz ze 2 razy mi wylazly jak mialam problem z wc Rozmaialam z moim lekarzem tu i przepisal mi masc bezpieczna w ciazy, no i pomaga jak cos wyczuje.

Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość
Zaczynam dzisiaj 39 tc jeszcze tylko dwa tygodnie
I za kolejny tydzien!!

Boszzze, jak mi sie oczy same zamykaja a juz nie zasne
Ide sniadanie robic, moze kawa pomoze na troszke
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 08:35   #4251
coralady
Wtajemniczenie
 
Avatar coralady
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 296
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cześć mamusie

Mam pytanie do tych,co piły wywar z liści malin.Kiedy zacząc go pić i ile razy dziennie?

Eirene trzymam kciuki żeby szybko poszło

Tajka super,że juz po.Gratuluje!!!
__________________
Córeczka Lilianka i Synek Filip
8 kwietnia 2011 o godzinie 12:53 świat stał sie piękniejszy!


28 października 2013 o godzinie 14:20 świat stał się piękniejszy po raz drugi




Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.
Fiodor Dostojewski
coralady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 08:38   #4252
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

wiecie, mi po porodzie jakoś zbladły te rozstępy same, ciało się takie jędrniejsze zrobiło bez tej opuchlizny, wiec się nie stresujcie, bo naprawdę nie warto.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 09:06   #4253
coralady
Wtajemniczenie
 
Avatar coralady
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 296
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
wiecie, mi po porodzie jakoś zbladły te rozstępy same, ciało się takie jędrniejsze zrobiło bez tej opuchlizny, wiec się nie stresujcie, bo naprawdę nie warto.
Pocieszające to bardzo,bo ja juz na siebie w lustrze nie moge patrzeć.Najgorsze mam rozstepy na piersiachJakby mnie kot podrapał
__________________
Córeczka Lilianka i Synek Filip
8 kwietnia 2011 o godzinie 12:53 świat stał sie piękniejszy!


28 października 2013 o godzinie 14:20 świat stał się piękniejszy po raz drugi




Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.
Fiodor Dostojewski
coralady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 09:07   #4254
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość
Witajcie

Własnie ciekawe czy Eirene urodziła, trzymam kciuki

Tajka gratuluje, widze, że poród mialas w porzadku, dobrze, że mogłas sobie wziasc znieczulenie

Chyba mi sie zrobiły hemoroidy, a tak sie cieszyłam, ze nie mam ani tego ani żylakow
Coś z tym robicie, jakies domowe sposoby?
Mnie na szczęście ominęła ta przyjemność, a każdy mnie straszył, że na pewno będę mieć. Niestety nie pomogę, ale może dziewczyny coś doradzą, bo niektóre miały z tym problem.

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Noc mialam beznadziejna, o 3 na siku sie zwloklam i nie moglam zasnac chyba tak do 5
A jak juz dobrze mi sie zasnelo to sie musialam przekrecic, otworzylam oczy, jasno jak cholercia, wiec juz spac nie moglam no i pisze z wami

Tajka - jakos sie udalo no i widze, ze zadowolona jestes z przebiegu porodu, wiec mnie pozytywnie nastawilas, dzieki

Alez glodna jestem...

Eirene - jak sa nieregularne to niestety odesla Tu jak nie masz jak w zegarku co 5 lub 4 minuty, to nic nie badaja tylko - do domu!
Ale chyba sie rozkrecilo u ciebie I mysle, ze ktoras z dyzurek da nam dzisiaj czerwonego sms-ka

Wczoraj bylismy na tym moim pozegnaniu pracowniczym bylo bardzo milo i dostalam tyle slicznych ciuszkow dla Nina na pozniejsze miesiace, ze po prostu oczu nie jestem w stanie oderwac
No a moja szefowa obdarowala mnie mata edukacyjna z Mothercare, jest po prostu sliczna wariatka jedna, tyle wydala

Kurcze, musze stanikow do karmienia poszukac, bo zostane z niczym jak przyjdzie godzina "0"
Współczuje nocki. Fajnie mieć takie spotkanie ja do pracy nie chodzę od samego początku ciąży, ale u nas i tak się nie praktykuje takich spotkań. Za to dziewczyny do mnie przyjdą jak się mały urodzi
Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Cześć mamusie

Mam pytanie do tych,co piły wywar z liści malin.Kiedy zacząc go pić i ile razy dziennie?

Eirene trzymam kciuki żeby szybko poszło

Tajka super,że juz po.Gratuluje!!!
Ja zaczęłam pić od 37 tygodnia ciąży, tak jak pisze na opakowaniu 2 łyżeczki na niecałą szklankę wody, raz dziennie.

A ja się w końcu wyspałam
Ani jednego skurczu w nocy nie miałam, i nawet na siku nie wstawałam
Dzisiaj nasz synek ma zakaz wychodzenia bo nie chcę rodzić w niedziele ciekawe czy się posłucha
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 09:22   #4255
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

bu! to ja dalej 2w1 noc miałam straszną naprawdę skoro skurcze porodowe będą mocniejsze i dłuższe to umrę wczoraj od 20 liczyłam do 1 w nocy i były takie co ok 8 minut skurcze potem zasnęłam trochę i budziły mnie od czasu do czasu ale rzadko i zasypiałam. a o 4.50 jak mnie obudził skurcz tak do 8.20 liczyłam i były tak co 10minut... w międzyczasie o 5 wzięłam kąpiel i to było zbawienie... skurcz pojawił sie dopiero po 25 minutach po kąpieli. ale siedzenie w wannie to było cudowne...
no i całą noc sączą mi się wody tzn tak myślę że to wody bo są przeźroczyste, czasami podbarwione krwią albo brązowe ale to nie śluz bo to takie wodniste bardziej. i na dodatek chyba czop mi wypadł bo taka kulka średnicy ok 1.5cm mi wyciekła z krwią i takie to rozciągliwe było...

ja już mam dosyć naprawdę chciałabym żeby coś się ruszyło konkretnie po śniadaniu dzwonię do mojej położnej co mam robić jak mi się wody sączą czy jechać znów na ip wydaje mi się że tak...

a teraz od 8 do 10 spałam myślałam że ustały skurcze aż teraz 10.16 taki mega złapał znów... znów się zaczyna.

a jeszcze mi powiedzcie to normalne że mały się cały czas rusza tak jak się ruszał? podczas skurczu nie chociaż zdarzają się takie że mam skurcz a mały i tak się kręci...
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 09:23   #4256
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Pocieszające to bardzo,bo ja juz na siebie w lustrze nie moge patrzeć.Najgorsze mam rozstepy na piersiachJakby mnie kot podrapał
ja mam uda, biodra i w ostatnim przeterminowanym tygodniu wyskoczyły mi pojedyncze na brzuchu, ale naprawdę po porodzie dwa dni widzę dużą różnicę. będę się jeszcze smarować i do lata powinny całkiem zbieleć.

przez ten bolący ząb może się opóźnić mój wypis ze szpitala, bo w morfo wyszła infekcja, podają mi na nią antybiotyk i chcą, żeby wyniki się poprawiły
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 09:38   #4257
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Eirene, bidulko!
Mysle, ze najpozniej jutro bedziesz juz mamusia Z cala pewnoscia ci sie wszystko rozkreca, wiec jak najdluzej badz w domku jesli polozna ci pozwoli z tymi wodami, bo co to za przyjemnosc tyle meczyc sie w szpitalu
Trzymam kciuki za 6 cm rozwarcia kiedy juz zdecydujecie sie jechac

I dziewczyny rozpakowane pisaly, ze im sie ruszaly dzieciaczki a inne, ze juz byl spokoj. wiec na to chyba nie ma reguly
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 09:43   #4258
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Eirene ja bym na Twoim miejscu pojechała na IP, bo ewidentnie coś się zaczyna dziać. Chociaż z drugiej strony może to jeszcze trochę potrwać, a w domku prędzej to przetrwasz. To jak już wolisz. To dobrze, że Oliwier fika, przynajmniej wiesz, że u niego wszystko ok. Ale Ci zazdroszczę, że już niedługo mały będzie z Tobą. Trzymam kciuki żeby się szybko rozkręciło
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 09:44   #4259
wanilia83
Zadomowienie
 
Avatar wanilia83
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 182
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
mnie szycie bardziej bolało niż poród, ale to też jakieś pocieszenie że poród nie taki straszny jak go malują ofc nie w każdym przypadku
samego nacięcia nie czułam

dziewczyny wszystko do przeżycia!!! dacie radę

Eirene wsiadaj, drzwi zamykaj i hejaa na porodówkę!!!!!!


eirene
dobrze castia mówi wsiadaj i wracaj do nas z Oliwierkiem, co do szycia ja w ogóle go nie czułam bo mnie lekarka znieczuliła


dziewczyny już kwiecień więc czas się rozkręcić trzymam kciuki


eirene przeczytałam że cie wrócili i się wkurzyłam co za ludzie, może masz już z 10 cm rozwarciem pojechać żeby cie przyjęli
jak mnie przyjeli pierwszy raz na położnictwo to miałam też takie nieregularne skurcze raz co 8 min raz co 15 a jak już się zaczęło to czas między skurczami stopniowo się zmniejszał i był regularny, życzę ci żebyć urodziła w tym tyg

takja
gratuluje

podziwiam wszystkie kobiety które mają długie i ciężkie porody - jesteście wielkie, każda z was powinna dostać medal

traicionera współczuje, jeden plus antybiotyk wyleczy stan zapalny w zębie ale będziesz musiała siedzieć dłużej w szpitalu co mnie by dobiło
__________________

wanilia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 09:49   #4260
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
ja mam uda, biodra i w ostatnim przeterminowanym tygodniu wyskoczyły mi pojedyncze na brzuchu, ale naprawdę po porodzie dwa dni widzę dużą różnicę. będę się jeszcze smarować i do lata powinny całkiem zbieleć.

przez ten bolący ząb może się opóźnić mój wypis ze szpitala, bo w morfo wyszła infekcja, podają mi na nią antybiotyk i chcą, żeby wyniki się poprawiły
To super ze tak szybko u Ciebie zesło
Ja meczyłam sie jeszcze 2/3tyg zeby cos zobaczyc a i tak butow sprzed ciazy od razu nie włożyłam ;-/

Ech dzis znow ciezka noc-nie mogłam spac te uderzenia goraca sa straszne w jednej chwili to jak uderzenie młotkiem w łeb ;-/
Czuje się tak jak bym miała menopauze ;-//

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
bu! to ja dalej 2w1 noc miałam straszną naprawdę skoro skurcze porodowe będą mocniejsze i dłuższe to umrę wczoraj od 20 liczyłam do 1 w nocy i były takie co ok 8 minut skurcze potem zasnęłam trochę i budziły mnie od czasu do czasu ale rzadko i zasypiałam. a o 4.50 jak mnie obudził skurcz tak do 8.20 liczyłam i były tak co 10minut... w międzyczasie o 5 wzięłam kąpiel i to było zbawienie... skurcz pojawił sie dopiero po 25 minutach po kąpieli. ale siedzenie w wannie to było cudowne...
no i całą noc sączą mi się wody tzn tak myślę że to wody bo są przeźroczyste, czasami podbarwione krwią albo brązowe ale to nie śluz bo to takie wodniste bardziej. i na dodatek chyba czop mi wypadł bo taka kulka średnicy ok 1.5cm mi wyciekła z krwią i takie to rozciągliwe było...

ja już mam dosyć naprawdę chciałabym żeby coś się ruszyło konkretnie po śniadaniu dzwonię do mojej położnej co mam robić jak mi się wody sączą czy jechać znów na ip wydaje mi się że tak...

a teraz od 8 do 10 spałam myślałam że ustały skurcze aż teraz 10.16 taki mega złapał znów... znów się zaczyna.

a jeszcze mi powiedzcie to normalne że mały się cały czas rusza tak jak się ruszał? podczas skurczu nie chociaż zdarzają się takie że mam skurcz a mały i tak się kręci...

Ty nie masz co czekac-jedz na ip
Powiedz-sacza mi sie wody, mam skurcze boli mnie brzuch i powiedz ze zemdlałas w domu to Cie na bank przyjma/upieraj sie ze juz nie wracasz do domu skandal ze oni Cie wtedy wyslalai do domu

A jak dalej beda mowic ze masz do domu jechac to powiedz ze masz mroczki przed oczami-wystrasza sie i od razu Cie na patologie przewioza

Wiem po sobie jak reaguja na takie teksty-a mroczków to sie strasznie boja
Jak Cie przyjma to powiesz za pare godzin ze Ci przeszło
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.