Jak często mozna farbować włosy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-27, 08:56   #31
mezzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Unhappy Dot.: Jak często mozna farbować włosy?

Dziewczyny , proszę o pomoc . 5 dni temu mialam rozjaśniane włosy , wyszedł ohydny żółty blond . Wyszłam od fryzjera i poleciałam po farbę , kupiłam loereala , chciałam tę zmywalną do 28 myć ale się pomyliłam i kupiłam zwykłą farbę . Trudno zafarbowałam włosy , kolor wyszedł piękny ale coz tego skoro jak się źle czuje w tym kolorze , nie mogę patrzeć na siebie w lustrze . Proszę powiedzcie kiedy mogę nałożyć krem koloryzujący bez amoniaku ? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
mezzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 10:35   #32
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Jak często mozna farbować włosy?

Hej,
w sierpniu rozjaśniałam włosy z ciemnego brązu na rudy. Na początku było fajnie, ale praktycznie co jakiś czas musiałabym dopełniać kolor, żeby wyglądać jak człowiek. We wrześniu musiałam poprawić kolor szamponetką, no a potem sprobowałam Joanny, farby. Jednak i tak kolor zmywa się i jest kupa Zaczyna mnie to denerwować, na dodatek usłyszałam od swej mamy, że ohydnie wyglądam. Ostatnio właśnie użyłam tej Joanny, jakieś dwa, trzy tyg. temu. Czy mogłabym zafarbować włosy na brąz? Co polecacie? Czy nie będzie już takiej kaszany. Trochę mam zniszczone włosy, ale nie ma tragedii, poza tym mam krótkie włosy. Jedyne co to ostatnio wypadają mi. Jak tak liczę to na oko 50 włosów, czasem więcej. Zaczęłam studia, stres, jedzenie w pośpiechu, jestem przeziębiona. Wszystko się kumuluje. Jakie rady?
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 10:58   #33
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Jak często mozna farbować włosy?

Pierwsza rada - zadbać o włosy, czyli kupic odpowiedni do skóry głowy szampon, dobrą odżywkę i raz/dwa razy w tygodniu używać maski na zniszczone włosy. Z odżywek polecam Dove Therapy serię granatową, zawiera amodimetikon.

Druga rada - możesz zafarbować teraz włosy po raz kolejny, ale pamiętaj o dbaniu o nie i odpowiedniej pielęgnacji, bo po kolejnym farbowaniu będą jeszcze bardziej osłabione.

Możesz tez pić napar z pokrzywy i zażywać różne suplementy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 11:07   #34
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Jak często mozna farbować włosy?

Piję pokrzywkę i jem Nutri Hair od niedawna. Używam maseczki Wax, a myję włosy w rożnych szamponach, a to Revitax na porost włosów albo z pokrzywą albo Loreala albo z proteinami mlecznymi Nie mogą narzekać te moje włosiny One takie od zawsze są słabawe, wiem że nie powinnam im fundować takich zabiegów, ale postanowiłam, że walnę ten brąz, zbliżony do mojego naturalnego i przestanę eksperymentować Natura się chyba nie myli.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.