Ratunku ! Chce spalić tłuszczyk! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-03, 16:11   #1
Majas15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 18

Jeszcze raz tłuszczyk!!


czy ma ktoś jakiś pomysł na ćwiczenia żeby zrzucić tłuszczyk.... z pleców?? szczególnie na wysokości klatki piersiowej... ale żeby nie wyrobić sobie barów jak u atlety proszę o pomoc
Majas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 21:41   #2
akna
Raczkowanie
 
Avatar akna
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 37
pomóżcie, jak szybko spalic tłuszczyk?

Hej Dziewczyny!

Mam problem z tłuszczykiem na brzuchu, nie mogę się go pozbyć robię brzuszki, uważam co i kiedy jem, ale to chyba nie o to chodzi, bo nie pomaga. Wiem że bieganie i rower są dobre, ale prosiłabym was o jakies ciwiczonka w domu i jakies inne rady... Bo ja już nie wierzę, że bedę miała ładny brzuszek...

Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc
akna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 22:33   #3
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: pomóżcie, jak szybko spalic tłuszczyk?

Jeżeli ćwiczysz brzuszki, trzymasz diete do tego aeroby, w takim razie moge poradzić dwie rzeczy:
troche cierpliwości, oraz spróbuj poddać mięśnie brzucha nowym bodźcom np. ćwiczenia na stojąco, a także różnego rodzaju kopnięcia z przytrzymaniem nogi. Wtedy mięśnie brzycha ćwiczą po różnymi kątami, pamiętaj także o ćwiczeniach na prostowniki grzbietu, wyrobią one poprawną postawe i ją wyszczuplą.
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 22:38   #4
akna
Raczkowanie
 
Avatar akna
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 37
Dot.: pomóżcie, jak szybko spalic tłuszczyk?

Grazia83

dzięki bardzo za odp. a mozesz mi jeszcze napisać, jakie te ćwiczonka na grzbiet

Pozdrawiam
akna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 22:52   #5
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: pomóżcie, jak szybko spalic tłuszczyk?

Podstawowe ćwiczenie to: leżąc na podłodze na brzuchu, ręce ugięte dłonie pod brodą, łokcie wysoko, unosisz głowe i klatke piersiową jak najwyżej i powoli opuszczasz, ostatnie powtórzenie wytrzymujesz chwile w górze. Możesz przy tym unosić wyprostowane nogi wtedy dodatkowo zaangażujesz pośladki. Kończąc ćwiczenie siadasz na ugiętych nogach, klatke piersiową i głowe schylasz do kolan ręce wyprostowane przed sobą na podłodze, opierając sie na czworaka robisz powoli na przemian koci i wklęsły grzbiet(rozciągasz mięśnie pleców), możesz jescze zrobić mostek.
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 14:27   #6
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: pomóżcie, jak szybko spalic tłuszczyk?

Ja ci podam ćwiczenie,które angażuje mięsnie brzucha,prostownik grzbietu,a także mięsnie czworogłowe,tylnej grupy uda,posladki,ramiona i górną część grzbietu.Oto ono:
Pozycja wyjściowa:połóż się na brzuchu,następnie unieś tułow i podeprzyj sie na przedramionach.Spleć palce.Unieś też biodra,ustawiając uda pod kątem 45 stopni.Napnij mięśnie brzucha i unieś kolana kilka centymetrów nad ziemią,tak by ciało opirało sie tylko na stopach i przedramionach.
Ruch:zrób wdech i prostując nogi,unieś biodra w górę.Następnie podnieś lewą nogę tak wysoko,aż będzie przedłużeniem tułowia.Podczas wydechu wróć do pozycji wyjściowej.Nie dotykaja kolanami podłoża.Ćwicz ,unosząc raz jedna,raz druga nogę.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 14:34   #7
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: pomóżcie, jak szybko spalic tłuszczyk?

I jeszcze jedno:
Pozycja wyjściowa: połóż się na plecach,kolana ugięte,stopy płasko na ziemi.Zgięte łokcie blisko tułowia,dłonie przy brodzie.Napnij mięśnie brzucha i unieś głowę oraz barki nad podłoże.unieś lewą nogę-podudzie równoległe,a udo i stopa prostopadlłe do podłoża.
Ruch:
zrób wdech,jednocześnie unieś biodra i wyprostuj lewą nogę,ustawiając ja pod kątem 45 stopni do podłoża.W czasie wydechu opuść biodra na ziemię i ugnij lewą nogę do pozycji wyjściowej.Wykonaj zalecana liczbe powtórzeń(12-15),a następnie zmień nogę.Ćwiczenie wzmacnia mięsnie brzucha,prostownik brzbietu,mięśnie czworogłowe,tylnej grupy uda i pośladki.
Mam nadzieję,że ćwiczonka się przydadzą
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-06, 14:40   #8
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: pomóżcie, jak szybko spalic tłuszczyk?

Dodam jeszcze że ćwiczenia na prostowniki grzbietu ładnie kształtują talie
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 20:26   #9
akna
Raczkowanie
 
Avatar akna
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 37
Dot.: pomóżcie, jak szybko spalic tłuszczyk?

dziękuję kochane jesteście,

teraz, po waszych propozycjach, mam nawet większą motywację

Pozdrawiam

a jesli jeszcze będą jakieś propozycje, to bardzo proszę
akna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 16:32   #10
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Exclamation Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Cześć dziewczynki! Jestem tu nowa Pewnie co 3 dziewczyna ma ten sam problem co ja. Chcialabym spalić tluszcz wszędzie, z bioder , z brzuszka jeszcze troszke by sie przydało, z ramion, pośladków, ud, łydek . Tylko w tym problem, że nie wiem w ogole jak się za to zabrać Zależy mi zeby na wakacje mieć zgrabną, lekko wyrzezbiona ( w prawdzie juz mam, ale przykrywa ją ten cholerny tłuszczyk! ) sylwetke. Chcialabym zalozyc skąpy stroj na plazy Hmm...marzenia...ale mam nadzieje ze sie ziszczą Proszę o pomoc!! <załamany>
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 16:36   #11
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Cytat:
Napisane przez Agusiek89
Cześć dziewczynki! Jestem tu nowa Pewnie co 3 dziewczyna ma ten sam problem co ja. Chcialabym spalić tluszcz wszędzie, z bioder , z brzuszka jeszcze troszke by sie przydało, z ramion, pośladków, ud, łydek . Tylko w tym problem, że nie wiem w ogole jak się za to zabrać Zależy mi zeby na wakacje mieć zgrabną, lekko wyrzezbiona ( w prawdzie juz mam, ale przykrywa ją ten cholerny tłuszczyk! ) sylwetke. Chcialabym zalozyc skąpy stroj na plazy Hmm...marzenia...ale mam nadzieje ze sie ziszczą Proszę o pomoc!! <załamany>
Jestem i z chęcią Ci pomogę . Tylko powiedz ile tego tłuszczyku jest i takie tam ile masz wzrostu i wagi i gdzie najbardziej chcesz go spalić. Przy okazji zapraszam na mój wątek "walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem" i zadomowienia sie u nas . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-16, 16:43   #12
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Dzieki napewno skorzystam Mam 165 wzrostu, w biodrach 90 cm, talia 70 cm, nad kolanem 45 cm, udo 56, ramiona 30 cm( tyle ze to są miesnie, i jakbym nie miala tego tluszczu to bym miala piekne ramiona hy hy).
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 16:46   #13
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Cytat:
Napisane przez Agusiek89
Dzieki napewno skorzystam Mam 165 wzrostu, w biodrach 90 cm, talia 70 cm, nad kolanem 45 cm, udo 56, ramiona 30 cm( tyle ze to są miesnie, i jakbym nie miala tego tluszczu to bym miala piekne ramiona hy hy).
A ważysz ile ?? i dużo tego tłuszczyku i gdzie najwięcej ?? Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 16:53   #14
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Ajaj... zapomnialam dodac Big Grin. Ważę 65 kg Frown, niestety. Ale wiekszosc mojej wagi to miesnie. I pewnie dlatego tak duzo. Najbardziej chcialabym sie pozbyc tluszczu z bioder, ud, posladkow i ramion Z brzucha to sobie dam juz rade sama Big Grin.
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 16:55   #15
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Sorki, najwiecej na biodrach, udach, posladkach
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 16:59   #16
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Hehe... jak Ci pomogę to juz wszędzie . A wiec od czego zaczynamy?? Dietka czy ćwiczenia ?? Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 17:03   #17
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Mysle ze od cwiczen
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 17:09   #18
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Cytat:
Napisane przez Agusiek89
Mysle ze od cwiczen
Przede wszystkim fundnij sobie jak najwiecej ruchu . A poza tym to chcesz ćwiczyć w domku czy gdzieś sie zapisać??
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 17:15   #19
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Raczej w domku. Nie mam czasu zbytnio na jakies dodatkowe zajecia czy treningi. Troche w domu juz cwicze i to od dawna. Codziennie probuje jakos sie ruszac, chocby jakies przysiady czy bieganie na okolo pokoju Big Grin .Cwicze tez a6w, dzis mam 9 dzien, zaraz musze leciec wziac sie do roboty, bo dzis jeszcze nie robilam kolejnych serii hy hy.
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-16, 17:28   #20
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Cytat:
Napisane przez Agusiek89
Raczej w domku. Nie mam czasu zbytnio na jakies dodatkowe zajecia czy treningi. Troche w domu juz cwicze i to od dawna. Codziennie probuje jakos sie ruszac, chocby jakies przysiady czy bieganie na okolo pokoju Big Grin .Cwicze tez a6w, dzis mam 9 dzien, zaraz musze leciec wziac sie do roboty, bo dzis jeszcze nie robilam kolejnych serii hy hy.
No to by spalić tłuszczyk należy połączyć ćwiczonka siłowe z aerobami. Hmmm... mówisz ze ćwiczysz a6w... dorzuć do niej skakankę i hula hop. Podopowiem ze a6w słabo działa na dolne partie brzucha wiec można sobie jakieś ćwiczonka na tą dolną partie brzucha dodać. Na www.modeling.pl są fajne ćwiczenia na uda i pupę. Polecam taniec... puścić sobie fajną muze i wyszaleć sie poprostu . Może by biegać (pomaga na wszystko )?? albo basen...
Myśle ze mogła byś tą a6w ćwiczyć jak sie powinno czyli codziennie i do tego te ćw. na dolny brzuch i co 2 dzień ćwiczenia na uda i pupę i ten taniec z 30 min a i co 2 dzień na biodra i boczki i skakanka 10 min i hula hop. Na ramiona to hantelki z małym obciążeniem... Przy spalaniu tłuszczyku ważne jest to by trening trwał odpowiednio długo. Po 20 min dopiero spala sie tłuszcz. Skoro masz mięśnie to wiecej aerobów niż tych siłowych ale męczyć ciałko siłowo też powinno sie. Myśle ze tyle to nie jest wiele i możesz spokojnie ćwiczyć i poświecać czas bo efekty będą, ale jakaś dietka do tego by sie przydała . Później Ci napisze coś o dietce . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 17:34   #21
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Dzieki wielkie Cmok Naprawde Bede czekac! A teraz ide cwiczyc Jeszcze raz wielkie dzieki!
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 17:41   #22
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Cytat:
Napisane przez Agusiek89
Dzieki wielkie Cmok Naprawde Bede czekac! A teraz ide cwiczyc Jeszcze raz wielkie dzieki!
Nie ma za co . Co do ćwiczen na brzuszek to też właśnie polecam trening z modelingu ale a6w + ćwiczonka na dolną partie też będą super. Tylko a6w i brzuch z modelingu to by było za duzo... a co do ćwiczeń na biodra i boczki... nie ma na modelingu ale znajdziesz napewno na wizażu różne .

Podoba Ci sie propozycja mojego treningu?? . Aha... ważne zeby ten trening był robiony w całości.. bez przerw. Wiesz... poza tym jest cieplej to można dodać rower, bieganie, rolki . No idź ćwiczyć . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 17:46   #23
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

A oto 15 zasad dietki (mojej, któej staram sie przestrzegać):
Ok. 1200 kcal
1. 4-6 posiłków dziennie (co 2-4 godziny)
2. znacznie mniejsze porcje (dość syte śniadanko i ciepły obiadek ale niewielka porcja, mała i lekka kolacja i małe II i III szkolne śniadanko).
3. Nie jedz nic po 19, ale staraj się po 18 nie jeść.
4. Pij dużo niegazowanej wody mineralnej (szczególnie podczas treningów i wieczorem i podczas dnia gdy jesteś głodna, zapełnisz nią żołądek. Nie pij napojów gazowanych i słodzonych. Jak już to szklankę soku warzywnego lub ewentualnie owocowego.
5. Nie tykaj słodyczy!!! Raz na jakiś czas możesz pozwolić sobie na coś słodkiego (ale nie częściej niż raz w tygodniu i niewiele) np. kostka czekolady, albo cukierek.
6. Słodycze zastąp owocami (prócz bananów) ale też uważąj z nimi... bo nie są takie bardzo dietetyczne i jogurtem light (może być owocowy light jogobelli), a jak mimo to będzie Ci bardzo ciężko ze słodyczami kup sobie suszone owoce, ale skubnij sobie 2-3 kawałeczki dziennie jak masz wielką potrzebę i nie potrafisz jej sprostać. Ale staraj się też unikać tych suszonych owoców i nie przesadzać (bo też tuczą)
7. Wystrzegaj się potraw smażonych. Wyklucz je w ogóle.
8. Wyrzuć wszelkie fast foody z jadłospisu (łącznie z pizzą i frytkami)
9. Tłuszcze: Pomimo wykluczenia potraw smażonych (które mają w większości w sobie tłuszcz) zredukuj ilość tłuszczy. Nie smaruj kanapek masłem ani margaryną. Rób je najlepiej z twarożkiem wiejskim. Jedz tylko gotowane, chude mięso (kurczak, indyk), chyde zupy (najlepiej wywary z jarzyn z kawałkami gotowanego kurczaka i wystrzegaj się wszelkich sosów, ketchupu, majonezu, oleju i zawiesistych zup. Wszędzie gdzie jest za dużo tłuszczów. W tym co będziesz jadła będzie ich wystarczająco. Możesz spożywać (raz na tydzień) tłustą rybę... ale gotowaną. Pij mleko 0,5%, od czasu do czasu serek homogenizowany i częściej jogurt light.
10. Węglowodany: zmniejsz ich ilość i jedz wiecej rano a mniej wieczorem. Nie jadaj węglowodanów protych (np. zawartych w słodyczach). Jedz węglowodany złożone (kasza, ryż, ziemniaki, ciemne pieczywo) ale też w niewielkich ilościach.
11. Nie jedz makaronu, jasnego pieczywa, tłustych potraw. Możesz jeść ziemniaki (ale nie za często), jedz kaszę i ryż. Zastąp białe pieczywo ciemnym, pełnoziarnistym.
12. Jedz wystarczająco dużo białka, by budować nowe mięśnie które szybciej spalą tkankę tłuszczową. Biały ser, serek wiejski, chude mięso i wędlina, chudy nabiał, od czasu do czasu żółty ser.
13. Pijaj herbatę zieloną i czerwoną (bez cukru) i jedz w miarę sporo błonnika - przyspieszy metabolizm
14. Rano wiecej węglowodanów a wieczorem wiecej białka.
15. Dziennie zjadaj nie wiecej niż 1300 i nie mniej niż 1000 kcal.

Podkreślam ze staram sie tego trzymać a i jak nie wychodzi to sie nie załamuje tylko staram sie poprawić . Jeśli np. jesteś uzależniona od rodziców którzy gotują inaczej to staraj sie poprostu jak najlepiej trzymać tych zasad. To nie jest jakieś bezwzględne ale dobrze by było sie tego trzymać . Jednym słowem jedzmy zdrowo i mniej kalorycznie . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 08:09   #24
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Dobra,bardzo dziękuje! Zaraz poszukam jeszcze tych cwiczen na biodra. Tylko mam jeszcze pytanie: Jak bede ciagle, regularnie cwiczyc i w miare przestrzegac tej diety, to po jakim czasie osiagne te rezultaty o ktore mi chodzi tzn. zgrabna, lekko wyrzezbiona sylwetka, bez tluszczu ??
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 08:19   #25
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Pusiak89 zdrowe podejscie do diety. Tak trzymac!

Agusiek89 bede wredna jedzą, ale zapraszam do wyszukiwarki i wątku "zajrzyj tu" (na samej gorze forum- od redakcji). Po co zasmiecac te piekne miejsce powtarzajacymi sie watkami?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 08:21   #26
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Ok juz patrze
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 09:24   #27
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Cytat:
Napisane przez Agusiek89
Dobra,bardzo dziękuje! Zaraz poszukam jeszcze tych cwiczen na biodra. Tylko mam jeszcze pytanie: Jak bede ciagle, regularnie cwiczyc i w miare przestrzegac tej diety, to po jakim czasie osiagne te rezultaty o ktore mi chodzi tzn. zgrabna, lekko wyrzezbiona sylwetka, bez tluszczu ??
Proszę bardzo . 1 efekty po tygodniu będą a znaczna różnica po 2-3. Hmm... zależy ile masz tego tłuszczu, ale z tego co wiem ze nie masz większych problemów z ciałkiem to jak będziesz sie trzymać dietki i ćwiczyć i sie ruszać to do wakacji na bank. Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 09:25   #28
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Cytat:
Napisane przez Nati02
Pusiak89 zdrowe podejscie do diety. Tak trzymac!

Agusiek89 bede wredna jedzą, ale zapraszam do wyszukiwarki i wątku "zajrzyj tu" (na samej gorze forum- od redakcji). Po co zasmiecac te piekne miejsce powtarzajacymi sie watkami?
Dzieki . Siedząc tu wiele sie nauczyłam . A Agusiaka już wysłałam do linkowni po ćwiczenia na biodra i boczki. Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 11:13   #29
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Hy hy dziekuję A jeszcze mogłabym się dowiedzieć ile ty schudłaś ćwicząc swój trening i przestrzegając diety?? I od kiedy ćwiczysz?? Jesteś zadowolona ze swoich wyników, czy jeszcze chcesz poprawić swoje cialo?
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 11:43   #30
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zrzucić cholerny tłuszczyk!! :[

Cytat:
Napisane przez Agusiek89
Hy hy dziekuję A jeszcze mogłabym się dowiedzieć ile ty schudłaś ćwicząc swój trening i przestrzegając diety?? I od kiedy ćwiczysz?? Jesteś zadowolona ze swoich wyników, czy jeszcze chcesz poprawić swoje cialo?
Proszę proszę Jak narazie nadal sie odchudzam... jeszcze pare kg mi zostało i później dokańczanie rzeźbieniem ciałka . Jak narazie schudłam 10 kg w 3 miesiące odchudzania... ale w sumie to ponad 4 tyle ze z przerwami. Wiem ze mogłabym jeszcze wiecej ale były świeta, ferie, trochę obijania sie też . Ale tak czystego odchudzania to 3 miesiące . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.