Lumpeksy Ciucholandy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Pokaż wyniki sondy: czy robisz zakupy w ciucholandach?
tak - uwielbiam, to wręcz nałóg 1 269 40,87%
tak ale rzadko 1 172 37,75%
nie bo nie 426 13,72%
to obrzydliwe nosic cos po kims 238 7,67%
Głosujący: 3105. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-06-02, 08:49   #61
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

ja tesh lubie ciucholandy)) zawsze znajde cos oduginalnegi i wrecz nowego w moim mozna znalezc takie marki jak np_ d&g, , miss sixty, versace,adidas, puma reebok,itd
moje ulubione nabytki to biala obcisla bokserka h&m, nastepna bokserka, z 5 oszulek divided, biala clock house, biala big stara, bluza adidasa i blekitna malutka bluzeczka diesela ( za 1,80!) i wiele wiele innych
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-09, 14:26   #62
aangellaa
Raczkowanie
 
Avatar aangellaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 350
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Uwielbiam !!!!!!
Podoba mi sie ten kolo Silesi w Katowicach i na Gliwickiej.
Zebra jest beznadziejna i droga.
Innych ciekawych w K-ce nie umiem znalezc. Prosze wytlumaczcie dokladniej dla kogos kto nie zna miasta, chodzi mi o takie w centrum.
Buziaki!
aangellaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-09, 14:53   #63
margoolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków ;-)
Wiadomości: 128
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

cześć wszystkim a co sądzicie o ciucholandzie na ul. Balickiej w Krakowie??? chodzicie tam?? ja często zaglądam i udało mi się upolować wiele fajnych rzeczy.....powiedzcie gdzie macie jakieś ulubione lumpeksy w Kraku?????
margoolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 00:01   #64
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez aferka
Na Gliwickiej - to mój ulubiony ciucholand. Mam z tego sklepu najwięcej rzeczy. Zawsze znajdę coś innego niż wszystko, w dobrym stanie i taniego (choć z cenami potrafią czasem przesadzić - zwłaszcza jeśli coś jest znanej marki - to widać że płaci się za markę).



Prawdę mówiąc mieszkam w Katowicach od urodzenia i nie wiem na który budynek mówią "okrąglak" .
Ten stary dom handlowy jest za hotelem Silesia idąc w kierunku ronda, kiedyś był tam wielki sklep ze wszystkimi artykułami dla dzieci, potem jakiś czas meble a teraz ciucholand.



- wydaje mi się że wypożyczalnia video była w budynku obok - tam gdzie w zamierzchłych czasch był sklep firmowy ZPO Bytom.
Jesli dobrze szukałam to znlazłam ten ciucholand..Malutki sklepik obok koncowki serii. I szczerze mowiac nic tam nie ma.Nie wiem czy dobrze trafiłam..tam gdzie byłam to sklep na przeciw apteki, tam tez sprzedaja perfumy i kosmetyki..
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 08:24   #65
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Kilka razy w życiu bylam w SH (jak wchodziły koleżanki) ale odpychał mnie ten zapach, wszystko porozwalane w koszach. Owszem są ludzie, którzy wyławiaja tam perełki, ale ja jakoś nie potrafię i dlatego tam nie chodzę. Może jeszcze dam SH szansę, bo widzę że można tam kupić porządne tanie ciuszki (ale absolutnie nie kupilabym zywanej bielizny czy butów)
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 09:00   #66
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

a ja ostatnio byłam w SH z koleżanką. Kupiłam sobie bluzke z falbankami zakładaną w koperte AMISU za 1 zł
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 09:05   #67
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Jesli dobrze szukałam to znlazłam ten ciucholand..Malutki sklepik obok koncowki serii. I szczerze mowiac nic tam nie ma.Nie wiem czy dobrze trafiłam..tam gdzie byłam to sklep na przeciw apteki, tam tez sprzedaja perfumy i kosmetyki..

Marylin ja też się tam wybrałam, ale niestety nie trafiłam na nic ciekawego, miałam wrażenie, że bardzo mało ubrań tam jest.
Z drugiej strony mój ulubiony ciucholand tez nie zawsze kipi od perełek, ile razy już sobie obiecywałam, że tam nie pójde, bo wychodziłam z pustymi rekami, trzeba próbowac, ja póki co jestem wierna mojemu lumpeksowi
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-12, 09:06   #68
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

nie bo nie, bo jakos nie mogę się przelamać :P
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-13, 08:30   #69
ewca
Zadomowienie
 
Avatar ewca
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 461
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

gdzie jakieś fajne lumpeksy w POZNANIU???
ewca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-13, 09:19   #70
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Okazuje sie, ze cale dotychczasowe zycie spedzilam w nieswiadomosci . Widzialam moze ze 2 lumpeksy w ciagu moich 19 lat i to pewnie wiadomo jakie - jakies ubrania dla "starszych pan", ogromne, stare i niemodne . A tu sie okazuje, ze zrobilam blad skreslajac je . Chyba niedlugo rusze na rajd po warszawskich lumpeksach .
Tylko poleccie jakis taki najlepszy z najlepszych, albo kilka takich, bo straszne mnoswo tego w stolicy .
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-13, 12:28   #71
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

a moze powklejamy zdjecia naszych zdobyczy??zrobie jakies fotki i tez wkleje
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-16, 10:29   #72
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Jesli dobrze szukałam to znlazłam ten ciucholand..Malutki sklepik obok koncowki serii. I szczerze mowiac nic tam nie ma.Nie wiem czy dobrze trafiłam..tam gdzie byłam to sklep na przeciw apteki, tam tez sprzedaja perfumy i kosmetyki..
Mówisz o tym sklepie za Silesią, czo o Gliwickiej?
Ani jeden ani drugi nie jest malutki (ten za Silesią jest wręcz ogromny, wchodzi się na piętro po schodach), więc chyba jednak źle trafiłaś.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 11:00   #73
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez aferka
Mówisz o tym sklepie za Silesią, czo o Gliwickiej?
Ani jeden ani drugi nie jest malutki (ten za Silesią jest wręcz ogromny, wchodzi się na piętro po schodach), więc chyba jednak źle trafiłaś.
Ten koło hotelu.. w takim starym domu towarowym na parterze. Zadnego innego tam nie dojrzałysmy, nikt tez nie wiedział o zadnym innym jak to sie nazywa?
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 11:09   #74
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

To się chyba nie nazywa . Spróbuję przybliżyć o czym mówię.
Idąc od strony hotelu:
- z ulicy Piotra Skargi skręcasz w prawo (hotel masz wtedy po swojej lewej stonie), idziesz wgłąb uliczki, po prawej stronie masz ciąg sklepików - jakaś księgarnia coś tam jeszcze, po lewej - parking, na wprost - starty dom handlowy - piętrowy - na piętrze tego domu (po schodach na zewnątrz budynku) jest ten ciucholand. Zajmuje całe piętro tego starego domu handlowego więc raczej malutki nie jest.
Z drugiej strony - jest widoczny od strony ronda - i tam chyba wisi w oknach duży baner "tania odzież".
aferka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 11:54   #75
loving_beauty_23
Raczkowanie
 
Avatar loving_beauty_23
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 91
Smile Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Nie chodze do lumpeksów bo poprostu sie wstydze. Kilka razy probowałam sie przełamac i weszłam tu i tam....niestety za kazdym razem czułam to samo. Obrzydzenie. Nigdy nic nie mogłam znalezc. Wiele razy słyszałam ile to fajnych rzeczy mozna kupic w lumpeksie. Niestety ja nic nie znalazłam. Moim zdaniem polowa rzeczy nienadawała sie nawet na szmate do podłogi. Najgorszy jednak był ten zapach....bleeee. Takie mam przygody z polskimi lumpeksami. Zdanie o lumpeksach zmieniłam bedac w stanach. Po pierwsze nie smierdziało co jest dla mnie bardzo wazne. Poza tym naprawde ubrania były tam super za smieszna cene. Czasami mozna było znalezc ubranie zupelnie nowe jeszcze z metka.... Dwa razy w tygodniu była promocja. Np. wszystkie ubrania z niebieska metka sa polowe tansze,a w weekendy wszystko było polowe tansze. Szkoda ze u nas w Polsce nie ma takich lumpeksów. Mozliwe ze w Polsce tez sa takie lumpeksy tylko nie mialam okazji takich odwiedzac i bardzo mozliwe ze w stanach sa lumpeksy do ktorych nie da sie wejsc jednak w Polsce nie chodze. Jesli ktos zna jakis fajny lumpeks w Trójmiescie to niech da znac...chetnie zmienie zdanie.
loving_beauty_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 12:20   #76
Ola_Be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 35
do dziewczyn ze Śląska

hej

Pytanie do dziewczyn ze Śląska,gdzie dokladnie na Gliwickiej jest ten ciucholand?bo ulica jest bardzo długa i bedzie mi łatwiej znalezc czy bliższym okresleniu
dzieki
Ola_Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 12:34   #77
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Idąc od strony placu Wolności, zaraz na początku, po lewej stronie, na przeciwko takiej malutkiej stacji benzynowej (jest tam też przystanek tramwajowy w stronę Chorzowa), jest wjazd na dość duży plac - musisz tam wejść i prawie na wprost jest ciucholand (kilka schodków w dół). Przy bramie tego placu na płocie wisi zółty banner "milion ciuchów" chyba.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-26, 12:43   #78
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
a co Wy dziewczyny na to by sie pochwalic swoimi zdobyczami))) mie moge sie pochamowac!! musze to zrobic:)) moje ulubione zdobycze na szpermilu))

1 i 2 EDC by ESPIRT 9zl
3. diesel 1,80zl
4. Hennes 9zl
5. cos wloskiego ok.3zl
6.L.O.O.G. by H&M 2zl
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2006-04-04 o 04:16 Powód: post pod postem
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-26, 12:48   #79
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
dalsze...

1 i 4. divided by H&M ok 8 zl
2. nie mam pojecia ale fane ok 15 zl
3.YES or NO ok 8 zl
5.DIVIDED by H&M 6zl
6.H&M 2zl
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2006-04-04 o 04:17 Powód: post pod postem
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-26, 13:01   #80
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
next

1.L.O.O.G. by H&M 4zl
2. gorset clock house 6 zl
3.nie mam pojecia 8zl
4 i .DIVIED by H&M 6zl
5.DIVIDED by H&M 5zl
6. DIVIDED by H&M 6zl
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2006-04-04 o 04:18 Powód: post pod postem
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-26, 13:07   #81
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
i jeszcze kilka

1 zebra ok 6 zł
2 i 3 . HENNES ok 4 zl


jak narobie wiecej fot to dam jak narazie to mi sie skonczylla pamiec na karcie)) ajjj bede jeszcze pokazywac
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2006-04-04 o 04:19 Powód: post pod postem
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-26, 13:50   #82
limbo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 57
Wink Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

lumepksy to jest to . mozna tam znalezc najlepsze marki, poznac fajnych ludzi, posmiac sie z ciuchow. swietnie sie tam bawimy z moja przyjaciolka i mamy zawsze ogromna satysfakcje kiedy upolujemy jakas rewelacje . szukamy sobie ciuchow nawzajem - nosimy inne rozmiary. teraz wybieramy rzeczy, ktore podobaja sie nam na serio, szukamy metek - oczywiscie bez przesady. ciucholandy realizuja moja tworcza inwencje pozdrawiam
limbo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-28, 21:23   #83
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

ostatnio kupilam fajna bluzeczke vero mody ale rzadko laze po takich sklepach bo samej mi sie nie chce
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-28, 21:27   #84
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

olkie !!!! super te ciuszki wyszukałaś jak Ty to robisz ?? pozdro u mnie w krakowie chyba bym takich nie znalazla heheh
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-28, 22:01   #85
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ja rzadko chodze do lumpeksów.Ostatnio klientka mi napomknela o nowym lumpeksie z odzieza na wage.W poniedzialek po 45 zl za kg.No podobno skarby mozna tam znalesc-mówila.I znalazlam:sweterki H&M 6 zl i atmosphere bananowy za 4 zl.Trzeba umiec szukac a tlumie kobiet to strasznie trudne.Przy tym jest strasznie duszno i 2 przymierzalnie do ktorych stoi sie pol godziny.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-29, 11:29   #86
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez yahaska
olkie !!!! super te ciuszki wyszukałaś jak Ty to robisz ?? pozdro u mnie w krakowie chyba bym takich nie znalazla heheh
w Krakowie u Ciebie napewno jest wiecej takich sklepikow)) starachowice a krakow sa nie do porownania)) a jak to robie ze wynajduje takie cuda?? poprostu ide na samo otwarcie o 9 w dniu kiedy jest tam dostawa)) troche jest dziwnie tak czatowac w centrum miasta przed sklepem z uzywana odzierza ale.... nie jestem tam sama zawsze oprocz mnie i mojej mamy jest tam z 10 stalych klientek)) no i trzebna jak najblizej dzwi sie ustawic by wejsc pierwszym mam z mama taka taktyke ze ja pedzedo wieszaczkow z bluzkami zaraz przy dzwiach a mama na tyl do sklepu gdzie powywieszane sa drozsze rzeczy ( choc nie zawsze lepsze i ladniejsze) bo gdybym ja tam pobiegla z pewnoscia bym nie dala rady zawrocic no wiesz ta fala co tam sie wbija))no i tak zawsze sie czyms oblowie) a ze nosze roziary XS-S lub 34-36 czesto inne klientki mi oddaja bluzki ktore sa na nie przymale) choc i sa takie ktore za nic nie oddadza bluzki i sie wciskaja w nie na sile robiac z siebie takie ...kielbaski ale ogolnie jest tam ciekawie i co najwazniejsze!!! dostawa towaru jest 2 x w tygodniu)) bosco!!!!
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-29, 12:31   #87
kosmopolitanka
Raczkowanie
 
Avatar kosmopolitanka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
GG do kosmopolitanka
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

ja uwielbiam
w Polsce takie dobry ciuchlandy dopiero sie rozwijają, ale na zachodzie to juz standard raz w roku jeżdżę do Anglii, mam w Londynie takie ukochany second hand... przykładowo, upolowane przeze mnie rzeczy: szyfonowa sukienka Prady za 13 funtów (ok. 80 zl), kozaczki MJ za 20 funtów, dwie spodnice Simple za 7 funtów (po 3,5 kazda)... w "moim" ciuchlandzie spedzam zazwyczaj pół dnia ale co tam, juz niedługo i u nas bedzie można zaoszczędzic mnostwo pieniędzy na naprawde fajnych rzeczach
__________________
Powinno wystarczyć nam, że jesteśmy
kosmopolitanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 18:14   #88
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

heheh olkie jak do tej pory udalo mi sie znalezc kilka fajnych ciuszkow a jakos tak samej nie bardzo mi sie chce lazic .
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-01, 09:50   #89
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ja "zwiedzanie" lumpeksów zaczęłam dość niedawno, na razie jestem raczej na etapie obczajania fajnych miejsc, chociaż parę rzeczy już znalazłam dość wygodne, chociaż nie tak tanie są SH, w których odsortowane już ubrania wiszą na wieszakach (przypominają raczej butik).Ale prawdziwą satysfakcję daje dla mnie wygrzebanie jakiejś perełki za grosze z nieodsortowanego kosza I jestem zdania, że w SH można znaleść świetne i oryginalne ciuchy, ale niekoniecznie ubierać się w nich od stóp do głow
mrufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-01, 10:41   #90
Agosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 18
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez margoolcia
cześć wszystkim a co sądzicie o ciucholandzie na ul. Balickiej w Krakowie??? chodzicie tam?? ja często zaglądam i udało mi się upolować wiele fajnych rzeczy.....powiedzcie gdzie macie jakieś ulubione lumpeksy w Kraku?????
Ten na Balickiej jest najlepszy na świecie!!!! Może spróbuj na Esnera(chyba tak się nazywa ta ulica - przecznica od Radzikowskiego) to na Azorach nad marketem ABC - tez jest świetny.
Agosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.