% Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-31, 07:11   #61
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Nie moze tak byc, wiesz o tym? Jak płacisz gotówka to zwrot gotówki






Cytat:
Napisane przez anakrk Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie wykorzystałaś, ale w Polsce nie ma już zniżek z newslettera. Poza tym 10% było tylko online, po tym jak zlikwidowali kupon na 25%, który początkowo był do stacjonarnych, ale po powstaniu sklepu online - tylko do tego sklepu.

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------


Może być. Zgodnie z regulaminem promocji. Gdy w u nas były kupony do stacjonarnego to zwrot środków za towar nabyty z ich wykorzystaniem zawsze dokonywany był na kartę hm.
No jak nie ma, jak jest można wykorzystać online i stacjonarnie. Zakładasz konto w klubie hm i chwilę później wysyłają kod na maila. Najwidoczniej wróciły.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 07:47   #62
rozdwojona
Raczkowanie
 
Avatar rozdwojona
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 389
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Czy w bonito jest obecnie jakaś promocja?
rozdwojona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 07:53   #63
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
No jak nie ma, jak jest można wykorzystać online i stacjonarnie. Zakładasz konto w klubie hm i chwilę później wysyłają kod na maila. Najwidoczniej wróciły.
ja zakłądałam dosłownie parę dni temu i dostałam 10%, ale tylko stacjonarnie
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 08:28   #64
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
ja zakłądałam dosłownie parę dni temu i dostałam 10%, ale tylko stacjonarnie
Myślałam, że chodzi o newsletter, a nie klub.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 08:56   #65
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

coś do minti?
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 09:07   #66
chocolaterie
Raczkowanie
 
Avatar chocolaterie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 171
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Powtarzam się, ale może coś do SINSAY?
chocolaterie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 09:10   #67
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
ja zakłądałam dosłownie parę dni temu i dostałam 10%, ale tylko stacjonarnie
A faktycznie, stacjonarnie tylko. Generalnie na zdjęciu jest napisane, że za zapisanie się do newslettera, ale trzeba założyć konto i zaznaczyć, że chce się otrzymywać newsletter, dopiero wtedy przychodzi - 10
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 10:56   #68
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
coś do minti?
Też by mi się przydał
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 11:01   #69
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
% Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez anakrk Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie wykorzystałaś, ale w Polsce nie ma już zniżek z newslettera. Poza tym 10% było tylko online, po tym jak zlikwidowali kupon na 25%, który początkowo był do stacjonarnych, ale po powstaniu sklepu online - tylko do tego sklepu.

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------


Może być. Zgodnie z regulaminem promocji. Gdy w u nas były kupony do stacjonarnego to zwrot środków za towar nabyty z ich wykorzystaniem zawsze dokonywany był na kartę hm.

Ale co z tego ze regulamin? Regulamin musi byc zgodny z ustawa, dopiero wtedy jest ważny Jesli było tak w sklepie gdzie pracowałaś, to uprzedzam ze to niezgodne. Płacisz gotówka, to w razie zwrotu ma byc gotówka, jak mówią przepisy.
Wiem ze sa sklepy w których zwroty sa robione na karty podarunkowe, na konta w sklepie, ale jest to nielegalne i jak najbardziej można sie ubiegać o zwrot gotowki
"Według artykuły 494. Kodeksu Cywilnego zwrot świadczeń po odstąpieniu od umowy musi być dokonany w takim sam sposób, jak przy zawieraniu umowy."
Nie ma wyjątków dziewczyny, pamiętajcie i nie dajcie sie oszukiwać

Edytowane przez malgo96
Czas edycji: 2016-05-31 o 11:05
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 11:04   #70
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Ale co z tego ze regulamin? Regulamin musi byc zgodny z ustawa, dopiero wtedy jest ważny Jesli było tak w sklepie gdzie pracowałaś, to uprzedzam ze to niezgodne. Płacisz gotówka, to w razie zwrotu ma byc gotówka, jak mówią przepisy
Nie pracowałam, tylko kupowałam i od wizażanek wiem, że nie w jednym sklepie h&m tak było, ale we wszystkich.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 11:05   #71
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
% Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez anakrk Pokaż wiadomość
Nie pracowałam, tylko kupowałam i od wizażanek wiem, że nie w jednym sklepie h&m tak było, ale we wszystkich.

Informuje cie tylko ze to niezgodne z prawem, masz pełne prawo ubiegać sie o zwrot środków tak samo jak za towar płaciłas, zgodnie z Kodeksem Cywilnym
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 11:09   #72
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Jest to niezgodne z UOKiK, można się domagać zwrotu gotówki. Jednak czy jest sens to już indywidualna sprawa każdego

Tutaj jest opisane co można zrobić:
http://kodyrabatowe.pl/na-zakupy/czy...a-jest-legalny

Dla mnie autor pominął najważniejsze działanie - zgłoszenie takiej praktyki do UOKiK. Jakby wpłynęło dużo zażaleń to pewnie by dostali pismo z koniecznością zmiany.

Reasumując, ja kupuje on line
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 11:09   #73
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Jest to niezgodne z UOKiK, można się domagać zwrotu gotówki. Jednak czy jest sens to już indywidualna sprawa każdego

Tutaj jest opisane co można zrobić:
http://kodyrabatowe.pl/na-zakupy/czy...a-jest-legalny

Dla mnie autor pominął najważniejsze działanie - zgłoszenie takiej praktyki do UOKiK. Jakby wpłynęło dużo zażaleń to pewnie by dostali pismo z koniecznością zmiany.

Reasumując, ja kupuje on line

Wystarczy powiedzieć sprzedawcy ze to niezgodne z KC przeważnie sie boja i wypłacają
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 11:15   #74
TaPyskata
Raczkowanie
 
Avatar TaPyskata
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 489
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Ale co z tego ze regulamin? Regulamin musi byc zgodny z ustawa, dopiero wtedy jest ważny Jesli było tak w sklepie gdzie pracowałaś, to uprzedzam ze to niezgodne. Płacisz gotówka, to w razie zwrotu ma byc gotówka, jak mówią przepisy.
Wiem ze sa sklepy w których zwroty sa robione na karty podarunkowe, na konta w sklepie, ale jest to nielegalne i jak najbardziej można sie ubiegać o zwrot gotowki
"Według artykuły 494. Kodeksu Cywilnego zwrot świadczeń po odstąpieniu od umowy musi być dokonany w takim sam sposób, jak przy zawieraniu umowy."
Nie ma wyjątków dziewczyny, pamiętajcie i nie dajcie sie oszukiwać
Dokladnie tak! Trzeba o tym pamietac. Dobrze ze o tym napisalas bo mi killakrotnie chcieli zwracac kase na karte podarunkowa np w Smyku. Zrobilam awanture i okazalo sie ze jednak jest inna opcja.
TaPyskata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 11:27   #75
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

No, ale przecież, to czy sklep przyjmuje zwrot to jego indywidualna sprawa, więc jeżeli już przyjmuje to może sobie zrobić zwrot w jaki chce sposób. (Nie dotyczy sklepów internetowych, gdzie prawnie przysługuje zwrot)
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 11:32   #76
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Czy ktoś wie co z Housem w tym roku na dzień dziecka? Co roku była zniżka...
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 11:35   #77
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez laktoza Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie co z Housem w tym roku na dzień dziecka? Co roku była zniżka...
Nikt nic nie wie..Tez czekam
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 11:38   #78
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
No, ale przecież, to czy sklep przyjmuje zwrot to jego indywidualna sprawa, więc jeżeli już przyjmuje to może sobie zrobić zwrot w jaki chce sposób. (Nie dotyczy sklepów internetowych, gdzie prawnie przysługuje zwrot)

Myśle ze zwrot to zwrot
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 11:42   #79
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Jest to niezgodne z UOKiK, można się domagać zwrotu gotówki. Jednak czy jest sens to już indywidualna sprawa każdego

Tutaj jest opisane co można zrobić:
http://kodyrabatowe.pl/na-zakupy/czy...a-jest-legalny

Dla mnie autor pominął najważniejsze działanie - zgłoszenie takiej praktyki do UOKiK. Jakby wpłynęło dużo zażaleń to pewnie by dostali pismo z koniecznością zmiany.

Reasumując, ja kupuje on line
ale ten artykul mowi o zwrocie z tytulu gwarancji, reklamacji a nie "widzimisie"

to, ze sklep stacjonarny przyjmuje zwroty bez podawania powodu to jego indywiduwalna sprawa... tak samo jak to w jakiej formie takiego zwrotu dokona.
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 11:44   #80
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Nie ważne czy to widzieliście czy nie, prawo mowi jasno na ten temat
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 11:56   #81
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
No, ale przecież, to czy sklep przyjmuje zwrot to jego indywidualna sprawa, więc jeżeli już przyjmuje to może sobie zrobić zwrot w jaki chce sposób. (Nie dotyczy sklepów internetowych, gdzie prawnie przysługuje zwrot)
Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
ale ten artykul mowi o zwrocie z tytulu gwarancji, reklamacji a nie "widzimisie"

to, ze sklep stacjonarny przyjmuje zwroty bez podawania powodu to jego indywiduwalna sprawa... tak samo jak to w jakiej formie takiego zwrotu dokona.
Dokładnie
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 12:02   #82
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Jednym słowem - klikanie jest lepsze

Edytowane przez morelle_
Czas edycji: 2016-05-31 o 12:04
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 12:10   #83
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Jest na pewno, dzisiaj wykorzystałam.
Ale wkurzylam się nieco, że przy ew zwrocie na ten rabat, zwrot tylko na kartę podarunkowa, ale odeszlam na chwilę od kasy i tz zapłacił więc cóż, już po ptokach
Z tego krótkiego posta wynika, że zakup był stacjonarnie i jeśli chodzi o zwrot towaru pełnowartościowego (bo się rozmyśliłaś/zły rozmiar etc.) to przyjęcie zwrotu to dobra wola sklepu i może go dokonać na kartę.
W przypadku reklamacji naprawa/wymiana na nowy albo jak nie można to zwrot pieniędzy i tu nie mogą wcisnąć na kartę sklepu.
Zakupy na odległość czyli internetowe jak zwracamy do stacjonarnego sklepu to wtedy też nie mogą nam wcisnąć zwrotu na kartę sklepu tylko zwracają gotówkę lub na konto.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-05-31 o 12:12
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 12:25   #84
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
% Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Z tego krótkiego posta wynika, że zakup był stacjonarnie i jeśli chodzi o zwrot towaru pełnowartościowego (bo się rozmyśliłaś/zły rozmiar etc.) to przyjęcie zwrotu to dobra wola sklepu i może go dokonać na kartę.
W przypadku reklamacji naprawa/wymiana na nowy albo jak nie można to zwrot pieniędzy i tu nie mogą wcisnąć na kartę sklepu.
Zakupy na odległość czyli internetowe jak zwracamy do stacjonarnego sklepu to wtedy też nie mogą nam wcisnąć zwrotu na kartę sklepu tylko zwracają gotówkę lub na konto.

Nie masz racji. Zwrot jesli robi sklep stacjonarny to nadal jest to zwrot. Jesli kupujący nie chce karty podarunkowej to sklep Ma OBOWIĄZEK zwrotu w takiej formie w jakieś klient placil. Nie ma prawa narzucać konsumentowi ze musi wydać potem te gotówkę w tym sklepie
Piszesz o dobrej woli sklepu? Ma to miejsce w momencie kiedy decyduje sie on na przyjęcie zwrotu bezuzasadnionego. Jednak jesli prowadzi on taka politykę ze przyjmuje wszystkie zwroty np do 30 dni, ze ktoś sie rozmyślił itd, to jesli już przyjmuje zwrot, klient ma prawo odebrać gotówkę w takiej formie w jakiej za niego płacił.
Wiec poprawiając cie: dobra wola jest polityka zwrotów nieuzasadnionych a wypłacanie pieniędzy jesli ich obowiązkiem
W Carefour tez słyszałam ze na kartę zwracają a jak klient zaczyna mowić ze tak nie można to wypłacają pieniądze
Dziewczyny czytajcie prawa konsumenta i KC

Edytowane przez malgo96
Czas edycji: 2016-05-31 o 12:48
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:01   #85
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Nie masz racji. Zwrot jesli robi sklep stacjonarny to nadal jest to zwrot. Jesli kupujący nie chce karty podarunkowej to sklep Ma OBOWIĄZEK zwrotu w takiej formie w jakieś klient placil. Nie ma prawa narzucać konsumentowi ze musi wydać potem te gotówkę w tym sklepie
Piszesz o dobrej woli sklepu? Ma to miejsce w momencie kiedy decyduje sie on na przyjęcie zwrotu bezuzasadnionego. Jednak jesli prowadzi on taka politykę ze przyjmuje wszystkie zwroty np do 30 dni, ze ktoś sie rozmyślił itd, to jesli już przyjmuje zwrot, klient ma prawo odebrać gotówkę w takiej formie w jakiej za niego płacił.
Wiec poprawiając cie: dobra wola jest polityka zwrotów nieuzasadnionych a wypłacanie pieniędzy jesli ich obowiązkiem
W Carefour tez słyszałam ze na kartę zwracają a jak klient zaczyna mowić ze tak nie można to wypłacają pieniądze
Dziewczyny czytajcie prawa konsumenta i KC
Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Ale co z tego ze regulamin? Regulamin musi byc zgodny z ustawa, dopiero wtedy jest ważny Jesli było tak w sklepie gdzie pracowałaś, to uprzedzam ze to niezgodne. Płacisz gotówka, to w razie zwrotu ma byc gotówka, jak mówią przepisy.
Wiem ze sa sklepy w których zwroty sa robione na karty podarunkowe, na konta w sklepie, ale jest to nielegalne i jak najbardziej można sie ubiegać o zwrot gotowki
"Według artykuły 494. Kodeksu Cywilnego zwrot świadczeń po odstąpieniu od umowy musi być dokonany w takim sam sposób, jak przy zawieraniu umowy."
Nie ma wyjątków dziewczyny, pamiętajcie i nie dajcie sie oszukiwać
No dobrze to podaj źródło tego cytatu bo artykuł który przywołałaś ma następujące brzmienie:
Art. 494. KC
Obowiązki stron w razie odstąpienia od umowy wzajemnej
§ 1. Strona, która odstępuje od umowy wzajemnej, obowiązana jest zwrócić drugiej stronie wszystko, co otrzymała od niej na mocy umowy, a druga strona obowiązana jest to przyjąć. Strona, która odstępuje od umowy, może żądać nie tylko zwrotu tego, co świadczyła, lecz również na zasadach ogólnych naprawienia szkody wynikłej z niewykonania zobowiązania.
§ 2. Zwrot świadczenia na rzecz konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:09   #86
Magda0210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 307
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

ORSAY:
Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji PRE SALE w dniach 31.05. – 09.06.2016. Oferta tylko dla Klubowiczek!







* Bon do wielokrotnego wykorzystania na całe Twoje zakupy. Oferta ważna do 9/6/2016, również na akcesoria i biżuterię. Promocja nie obejmuje zakupu NOWEJ KOLEKCJI oraz kart podarunkowych. Nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi, zniżkami ani bonami. Do wykorzystania w salonach ORSAY na terenie Polski za okazaniem KARTY KLUBOWEJ oraz online na orsay.com.
Magda0210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:37   #87
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
No, ale przecież, to czy sklep przyjmuje zwrot to jego indywidualna sprawa, więc jeżeli już przyjmuje to może sobie zrobić zwrot w jaki chce sposób. (Nie dotyczy sklepów internetowych, gdzie prawnie przysługuje zwrot)
Dokładnie. Nie zapominajmy przy tym, że w tym konkretnym przypadku mowa o zwrocie przy specjalnej akcji rabatowej. Oczywistym jest, że nie daję sobie wcisnąć karty przy zwykłym zwrocie czy reklamacji.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:41   #88
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

H&M 25% na jeden produkt + bezpłatna dostawa kod 0448 , ważny do 01.06
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:27   #89
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Deezee -20% i darmowa dostawa, kod: PROMOCJA20
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:44   #90
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
% Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 9

Cytat:
Napisane przez anakrk Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nie zapominajmy przy tym, że w tym konkretnym przypadku mowa o zwrocie przy specjalnej akcji rabatowej. Oczywistym jest, że nie daję sobie wcisnąć karty przy zwykłym zwrocie czy reklamacji.

Róbcie jak chcecie, ja sie podaje na prawa konsumenta i zawsze mam pieniądze. Tylko nie piszcie ze tak jest, bo racji nie macie
To komentarz do zwrotów w sklepach stacjonarnych
z kodeksem cywilnym zwrot świadczeń po odstąpieniu od umowy musi być dokonany w takim sam sposób, jak przy zawieraniu umowy. Oznacza to, że płacąc za towar gotówką bądź kartą powinniśmy domagać się zwrotu pieniędzy w taki sam sposób – wyjaśnia prawniczka Iwona Kamińska,
zajmująca się poradnictwem w zakresie prawa konsumenckiego. - Sklep nie może zmusić nikogo do przyjęcia karty podarunkowej zamiast pieniędzy. Nie może też zmusić do wybrania na miejscu towaru o takiej samej wartości. To niezgodne z prawem – dodaje.
http://biznes.onet.pl/bankomania/jak...skac-pieniadze

Edytowane przez malgo96
Czas edycji: 2016-05-31 o 15:52
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-23 13:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.