DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D ) - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-16, 16:22   #3061
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
pokazuj się w niej!
jutrrooo oki? bo teraz mocze nogi po bieganiu w szpilosach
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:23   #3062
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
odważyłam sie dziś założyć taka kłusą kiecka bo mi siego do poł uda i idziemy dziś rynkiem z tż a że było ciepło ja w samej sukience i jakis chłopak do tż " człowieku! szanuj te nogi! " hah potem tż chodził jak paw
Cóż za komplement! Pokazuj nam się w niej tutaj - migusiem!
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:27   #3063
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Wy wszystkie zanim się zdecydowalyscie, robilyście ten test? On jest niezbędny ?
Tak jest on niezbędny.
Tak samo jak przeczytanie książki przed zastosowaniem diety.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:28   #3064
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za pocieszenie i baty! Przydało mi się to
Nie wiem normalnie jakoś mnie tak przyłamało to wiem,że tak jest najzdrowiej ale po prostu same łzy mi się cisnęły do oka.

Pati...ja mam taki mało rozbudowany ale to dlatego,że nie mam kiedy bo ciągle siedzę w pracy a tam biegam więc muszę być w formie, nie mogę być zbyt ociężała.

Np .
Śniadanie jak wstaje o godz. 8.30 Jajecznica.
Przed pracą o godzinie 11.30 kurczak (filety w kosteczki) i do tego serek wiejski bo tak lubię łączyć
Następnie jedna przerwa w pracy więc około 16 jem rybkę i do tego placuszek otrębowy
No i na koniec jak przychodzę np z pracy o 21 to jem jeszcze szyneczkę z indyka zawijaną plus jakiś serek wiejski. To taki przykładowy.

Teraz np wcinam kalafiora panierowanego w otrębach.

Normalnie dziewczyny poszłam z tego wszystkiego i od razu wysprzątałam cały dom, musiałam gdzieś spożytkować tą energię
kochana może zrezygnuj z tej szyneczki? u mnie zawsze po czymś takim wzrost jest
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:32   #3065
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
kochana może zrezygnuj z tej szyneczki? u mnie zawsze po czymś takim wzrost jest
Po szynce? W dodatku z indyka? Takiej spełniającej wymagania? Absolutnie to nie ona powoduje wzrost.
Przecież tutaj mięsko jest obowiązkowe przy każdym posiłku, taka wędlinka tak samo może być dodatkiem.
Pozatym wzrosty na dukanie to tylko i wyłącznie WODA, nie tłuszcz...
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:48   #3066
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
U mnie to jest trochę skomplikowane bo mam tez niedoczynnosc tarczycy, ale lekarz mowil ze wszelkie diety bogate w miecho i stosowanie tabsow w niczym nie przeszkadza. U mni to jest tak , że powiedzmy godując się potrafię schudnąć ok 8 kg miesięcznie, ale wtedy jestem zła, wsciekla i ciagle głodna, przy tym duuuuzo się ruszam, a nie mam na to niestety czasu teraz;/ A prztyc w ciagu tygodnia potrafię 11 kg-to moj rekord. I mam takie wahania wagi, zaleznie do tego jak się głoduję. generalnie przy ogromnym pilnowaniu, głodowaniu i sporym ruchu, trzymam ok 55 kg. Natomiast odejmując jedna z tych rzeczy juz idzie do góry. najgorsze jest to, że odbija się to na moim ciele, ktor po prostu wyglada dziwnie wtedy. raz "napchane", potem wiotkie-nienawidze tego, dlatego duzo cwicze.
W poniedzalek kupię książke. Chodzi o tę "nie mogę schudnac", czy inna jakas? Przepisy sla dla mnie mniej istotne, ja pocieszę się nawet zwyczajnie upieczonym mieskiem Bo teraz jem je tylko w niedzielę

Rozumiem ze jakiś grzeszek typu cukierek, raz wt tygodniu bedzie wielkim złem??
Powiedzcie dziewczyny, czy po zrzuceniu tych kg, Wasze ciałka nie zrobily się malo jędrne? Mówią tez ze nie ma się siły na tej diecie, ale ja nie wyobrażam sobie zycia bez roweru....chyba będe mieć na niego siłę?
cukierek to grzech i koniec - poszukaj w necie blogów i for z przepisami dukana, jest tam cała masa dozwolonych słodkości, nawet nie będzie ci się chciało sięgać po cukierki

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
hej ho dziewuszki
wrociłam do domku po uczcie na mieście i spacerku z tż
odważyłam sie dziś założyć taka kłusą kiecka bo mi siego do poł uda i idziemy dziś rynkiem z tż a że było ciepło ja w samej sukience i jakis chłopak do tż " człowieku! szanuj te nogi! " hah potem tż chodził jak paw
ah super komplement! gratki!
i zazdraszczam bo ja najwyżej słyszę że mam cycki fajne

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Cukierek to też grzech.
Głodząc się niczego nie osiągniesz.
Przeciez organizm wtedy wszystko magazynuje, bo wie że nic nie dostanie więc trzeba odkładać na później aby móc z czego czerpać energię
Na diecie dukana TRZEBa jeść aby schudnąć, więc czy to aby dieta odpowiednia dla Ciebie?
Tutaj im więcej jemy tym szybciej chudniemy
właśnie mandarynkka chce skończyć z głodzeniem i za to ją trzeba pochwalić myślę że dukan tu jest idealny bo wprowadzi się sporo jedzonka ale niekalorycznego i organizm łatwiej przestawi metabolizm.

mandarynkka test jest dość wazny bo uwzględnia wiele informacji dodatkowych i ładnie wylicza czas uderzeniówki której lepiej nie przedłużać tak więc zrób ten angielski jeszcze...
piszesz że masz niedoczynność tarczycy - to tak jak ja dukan jest ponoć dobry właśnie przy niedoczynności bo pomaga usunąć wodę która lubi się gromadzić (to też przez nią możliwe te twoje rekordowe wzrosty wagi...). i mam pytanie czy bierzesz leki i jesteś pod kontrolą endokrynologa? bo może dawka jest za mała... jakie masz ostatnio TSH?
yyy i jeszcze jedno pytanie... piszesz że masz dietę od diabetologa? czemu on ci układał dietę? czyżbyś miała też cukrzycę? bo jeśli tak to dieta dukana się dla ciebie nie nadaje...

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Po szynce? W dodatku z indyka? Takiej spełniającej wymagania? Absolutnie to nie ona powoduje wzrost.
Przecież tutaj mięsko jest obowiązkowe przy każdym posiłku, taka wędlinka tak samo może być dodatkiem.
Pozatym wzrosty na dukanie to tylko i wyłącznie WODA, nie tłuszcz...
taka szynka z indyka, zwłaszcza nazywająca się np. 'filet wędzony' który nie jest wędzony a jedynie mocno solony żeby udawać smak wedzenia, ma masę soli i jedzona wieczorem może zatrzymać więcej wody w organizmie... ale to i tak TYLKO WODA
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 17:16   #3067
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Ja stososuję diete bardzo drastyczną, minimum jedzenia, maksimum ruchu ale mam jej dosyc, bo ciagle chodze głodna. Zreszta tę dietę opracowal mi diabetolog. Chyba o wątpliwych kompetencjach...
Balam się diet, na ktorych się "je by schudnac", bo ja jak sobie trochę pozwole , to juz jest MASAKRA
Dlatego tak bardzo korci mnie ta dieta, bo nie chcę się już zgłodzic, chce wreszcie byc najedzona i szczesliwsza
PS- sprbuję ten test zrobic na ang. stronce.
Wy wszystkie zanim się zdecydowalyscie, robilyście ten test? On jest niezbędny ?
Witam Cię wśród nas!!
Chyba rozumiem Cię, jeśli chodzi o te nagłe skoki wagowe. Po prostu poprzez tak długie głodzenie się Twój organizm strasznie się zbuntował, a metabolizm strasznie rozregulował. Ten test jest potrzebny do tego, abyś wiedziała jak długo masz ciągnąć I fazę, ile orientacyjnie będzie trwała II faza (ale na to zawsze trzeba brać poprawkę). Myślę sobie, że szybko w miarę Ci to wszystko wyjdzie bo nie masz wiele kg do zrzucenia
No i pamiętaj- nie grzeszymy w ogóle, bo później tylko kłopoty w formie zastojów albo wzrostów nie daj Boże. za wytrwałość

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
jutrrooo oki? bo teraz mocze nogi po bieganiu w szpilosach
Miło usłyszeć coś takiego Tż musiał pękać z dumy - i prawidłowo
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 17:23   #3068
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość


właśnie mandarynkka chce skończyć z głodzeniem i za to ją trzeba pochwalić myślę że dukan tu jest idealny bo wprowadzi się sporo jedzonka ale niekalorycznego i organizm łatwiej przestawi metabolizm.

mandarynkka test jest dość wazny bo uwzględnia wiele informacji dodatkowych i ładnie wylicza czas uderzeniówki której lepiej nie przedłużać tak więc zrób ten angielski jeszcze...
piszesz że masz niedoczynność tarczycy - to tak jak ja dukan jest ponoć dobry właśnie przy niedoczynności bo pomaga usunąć wodę która lubi się gromadzić (to też przez nią możliwe te twoje rekordowe wzrosty wagi...). i mam pytanie czy bierzesz leki i jesteś pod kontrolą endokrynologa? bo może dawka jest za mała... jakie masz ostatnio TSH?
yyy i jeszcze jedno pytanie... piszesz że masz dietę od diabetologa? czemu on ci układał dietę? czyżbyś miała też cukrzycę? bo jeśli tak to dieta dukana się dla ciebie nie nadaje...

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------


Tak mam, a wlasciwie mialam problemy z cukrem, ale juz wrocili do normy i jestem pod kontrola raz na 6 m-cy robię "krzywą cukrową" i jest ok. Pytałam tez i tego diabetologa i innego czy moge sprobowac DUKANa i powiedzieli ze tak. Ale zaznacze raz jeszze ze teraz z moim cukrem jest wszystko ok .
Jesli chodzi o TSh to mialam badane jakies 2 m-ce temu i wyszlo mi 4,3, a kiedys mialam grubo powyzej 5,5. Jestem pod kontrolą endokrynologa stale i biorę leki . Mianowicie obecnie Euthyrox. Zdiagnozowano ją u mnie kilka lat temu, ale podejrzewam z emam ją juz z 10 lat . Obecnie mam 31 i leki biorę od 4 lat .
A DUKANa wlasnie chce sprobowac dlatego, ze mam już dosyć uczucia głodu, czas na "sytość"
Szukam tego testu po ang.znowu mi gdzies "się zapodział". Tyle tu wątków o DUKANie

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Witam Cię wśród nas!!
Chyba rozumiem Cię, jeśli chodzi o te nagłe skoki wagowe. Po prostu poprzez tak długie głodzenie się Twój organizm strasznie się zbuntował, a metabolizm strasznie rozregulował. Ten test jest potrzebny do tego, abyś wiedziała jak długo masz ciągnąć I fazę, ile orientacyjnie będzie trwała II faza (ale na to zawsze trzeba brać poprawkę). Myślę sobie, że szybko w miarę Ci to wszystko wyjdzie bo nie masz wiele kg do zrzucenia
No i pamiętaj- nie grzeszymy w ogóle, bo później tylko kłopoty w formie zastojów albo wzrostów nie daj Boże. za wytrwałość

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------
\Dziękuje za przywitanie miłe
Zaczynam od wtorku bo w poniedzialek chce przestudiowac ksiązke, ale szukam tego testy po ang. chcialabym zrzucic w miesiac, nie wiem czy tak sie da, ale bym chciala, a potem ją utrzymac
Dodam jeszcze ze nie mam absolutnie zadnych problemów z jędrnościa ciala a to dzieki sporej dawce ruchu , nie chce absolutnie z niego rezygnowac calkiem, bo nie chce tez stracic jędrnosci. Obecnie odwaznie smigam w krotkich kieckach i bluzkach , cialo jest dosyc napięte, ale sporo to kosztuje, powiedzcie jak z Waszym cialkiem? Czy po utracie wiekszej liczby kg, nie zrobilo się wiotkie?
__________________

Edytowane przez mandarynkka86
Czas edycji: 2011-04-16 o 17:27
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 17:34   #3069
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Tak mam, a wlasciwie mialam problemy z cukrem, ale juz wrocili do normy i jestem pod kontrola raz na 6 m-cy robię "krzywą cukrową" i jest ok. Pytałam tez i tego diabetologa i innego czy moge sprobowac DUKANa i powiedzieli ze tak. Ale zaznacze raz jeszze ze teraz z moim cukrem jest wszystko ok .
Jesli chodzi o TSh to mialam badane jakies 2 m-ce temu i wyszlo mi 4,3, a kiedys mialam grubo powyzej 5,5. Jestem pod kontrolą endokrynologa stale i biorę leki . Mianowicie obecnie Euthyrox. Zdiagnozowano ją u mnie kilka lat temu, ale podejrzewam z emam ją juz z 10 lat . Obecnie mam 31 i leki biorę od 4 lat .
A DUKANa wlasnie chce sprobowac dlatego, ze mam już dosyć uczucia głodu, czas na "sytość"
Szukam tego testu po ang.znowu mi gdzies "się zapodział". Tyle tu wątków o DUKANie
tutaj masz stronę po angielsku - w prawym górnym rogu jest różowe okienko 'find your true weight', tam zaczyna się test...
TSH się normuje... ale wiem że obecnie endokrynolodzy lubią jeszcze niższe, zwłaszcza u kobiet. mów endokrynologowi o tych problemach z wagą, może weźmie ten objaw pod uwagę
skoro glikemia i krzywa ok bez leków to dukan może być
głodzenie się nie jest dobre więc trzymam kciuki abyś dała radę z dukanem! żebyś schudła i była syta
mówisz że chciałabyś w miesiąc schudnąć? każda by chciała jak najszybciej ale uwierz że wolniej znaczy trwalej i bez jo-jo!
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 18:15   #3070
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
cukierek to grzech i koniec - poszukaj w necie blogów i for z przepisami dukana, jest tam cała masa dozwolonych słodkości, nawet nie będzie ci się chciało sięgać po cukierki



ah super komplement! gratki!
i zazdraszczam bo ja najwyżej słyszę że mam cycki fajne



właśnie mandarynkka chce skończyć z głodzeniem i za to ją trzeba pochwalić myślę że dukan tu jest idealny bo wprowadzi się sporo jedzonka ale niekalorycznego i organizm łatwiej przestawi metabolizm.

mandarynkka test jest dość wazny bo uwzględnia wiele informacji dodatkowych i ładnie wylicza czas uderzeniówki której lepiej nie przedłużać tak więc zrób ten angielski jeszcze...
piszesz że masz niedoczynność tarczycy - to tak jak ja dukan jest ponoć dobry właśnie przy niedoczynności bo pomaga usunąć wodę która lubi się gromadzić (to też przez nią możliwe te twoje rekordowe wzrosty wagi...). i mam pytanie czy bierzesz leki i jesteś pod kontrolą endokrynologa? bo może dawka jest za mała... jakie masz ostatnio TSH?
yyy i jeszcze jedno pytanie... piszesz że masz dietę od diabetologa? czemu on ci układał dietę? czyżbyś miała też cukrzycę? bo jeśli tak to dieta dukana się dla ciebie nie nadaje...

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------



taka szynka z indyka, zwłaszcza nazywająca się np. 'filet wędzony' który nie jest wędzony a jedynie mocno solony żeby udawać smak wedzenia, ma masę soli i jedzona wieczorem może zatrzymać więcej wody w organizmie... ale to i tak TYLKO WODA
Yhm tu się zgodzę. Wyobraźcie sobie, że zrobiłam sobie dziś coś takiego a'la chipsy z wędzonego filetu z indyka, po prostu upiekłam je na patelni i jak tylko spróbowałam to miały smak jakby je co najmniej przesoliła, a żadnych przypraw nie dawałam. Tak sobie teraz myślę, że te moje zastoje i wzrosty do tego, przy poczuciu, że jestem napompowana jak balon to mogą być od tych "wędzonych filetów". Ostatnio więcej ich troszkę zaczęłam podjadać a waga stoi niemiłosiernie. Przestanę je zajadać i zobaczę czy waga drgnie a przede wszystkim czy ta zatrzymana woda wyparuje ze mnie. Piję dużo zielonej herbatki, dosłownie litrami ale jakoś na razie dalej czuję się taka napompowana. A co myślicie o polędwicy z piersi kurczaka takiej paczkowanej z biedronki?? Myślicie, że też jest nafaszerowana solą?
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 18:20   #3071
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Yhm tu się zgodzę. Wyobraźcie sobie, że zrobiłam sobie dziś coś takiego a'la chipsy z wędzonego filetu z indyka, po prostu upiekłam je na patelni i jak tylko spróbowałam to miały smak jakby je co najmniej przesoliła, a żadnych przypraw nie dawałam. Tak sobie teraz myślę, że te moje zastoje i wzrosty do tego, przy poczuciu, że jestem napompowana jak balon to mogą być od tych "wędzonych filetów". Ostatnio więcej ich troszkę zaczęłam podjadać a waga stoi niemiłosiernie. Przestanę je zajadać i zobaczę czy waga drgnie a przede wszystkim czy ta zatrzymana woda wyparuje ze mnie. Piję dużo zielonej herbatki, dosłownie litrami ale jakoś na razie dalej czuję się taka napompowana. A co myślicie o polędwicy z piersi kurczaka takiej paczkowanej z biedronki?? Myślicie, że też jest nafaszerowana solą?
większość wędlin jest strasznie mocno solona :/ wie że taka w mairę jest polędwica sopocka z biedronki...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 18:20   #3072
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Tak mam, a wlasciwie mialam problemy z cukrem, ale juz wrocili do normy i jestem pod kontrola raz na 6 m-cy robię "krzywą cukrową" i jest ok. Pytałam tez i tego diabetologa i innego czy moge sprobowac DUKANa i powiedzieli ze tak. Ale zaznacze raz jeszze ze teraz z moim cukrem jest wszystko ok .
Jesli chodzi o TSh to mialam badane jakies 2 m-ce temu i wyszlo mi 4,3, a kiedys mialam grubo powyzej 5,5. Jestem pod kontrolą endokrynologa stale i biorę leki . Mianowicie obecnie Euthyrox. Zdiagnozowano ją u mnie kilka lat temu, ale podejrzewam z emam ją juz z 10 lat . Obecnie mam 31 i leki biorę od 4 lat .
A DUKANa wlasnie chce sprobowac dlatego, ze mam już dosyć uczucia głodu, czas na "sytość"
Szukam tego testu po ang.znowu mi gdzies "się zapodział". Tyle tu wątków o DUKANie

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------


\Dziękuje za przywitanie miłe
Zaczynam od wtorku bo w poniedzialek chce przestudiowac ksiązke, ale szukam tego testy po ang. chcialabym zrzucic w miesiac, nie wiem czy tak sie da, ale bym chciala, a potem ją utrzymac
Dodam jeszcze ze nie mam absolutnie zadnych problemów z jędrnościa ciala a to dzieki sporej dawce ruchu , nie chce absolutnie z niego rezygnowac calkiem, bo nie chce tez stracic jędrnosci. Obecnie odwaznie smigam w krotkich kieckach i bluzkach , cialo jest dosyc napięte, ale sporo to kosztuje, powiedzcie jak z Waszym cialkiem? Czy po utracie wiekszej liczby kg, nie zrobilo się wiotkie?
Miesiąc??? Hmmmm zależy czy Twój organizm pięknie przyjmie nową dietkę, podukasz- zobaczysz Jeśli waga będzie spadała Ci wzorowo tzn. kg na tydzień to masz szansę wyrobić się w miesiąc jeśli do zrzucenia masz tylko parę kilo, ale im stabilniej tym lepiej, poza tym u nas tu jest tak miło, że będziesz chciała zostać dłużej :-P
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 18:22   #3073
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cieżko teraz znaleźć wędlinkę która nie jest szprycowana
Ja posiłkuję się polędwicą z indyka, czasem tą szynką z posypce gyros- z biedronki. I szynka Indycza z Biedronki ta w złotym opakowaniu.
Głównie to jeśli chodzi o wędlinki.
Dziś zauważyłam że mój twaróg chudy z biedrony podrożał o 10 gr nie dużo ale tak jak się nazbiera to wychodzi przy kasie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 18:40   #3074
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
większość wędlin jest strasznie mocno solona :/ wie że taka w mairę jest polędwica sopocka z biedronki...
sopocka mówisz? Będę musiała poszukać w takim razie bo do tej pory kupowałam- polędwicę z piersi kurczaka- świat drobiu, ale jak znajdę to spróbuję tę sopocką, albo w ogóle zrezygnuję z polędwic np. na rzecz większej ilości rybek

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Cieżko teraz znaleźć wędlinkę która nie jest szprycowana
Ja posiłkuję się polędwicą z indyka, czasem tą szynką z posypce gyros- z biedronki. I szynka Indycza z Biedronki ta w złotym opakowaniu.
Głównie to jeśli chodzi o wędlinki.
Dziś zauważyłam że mój twaróg chudy z biedrony podrożał o 10 gr nie dużo ale tak jak się nazbiera to wychodzi przy kasie
No te podwyżki chyba dobijają każdego, a podobno w maju ma być jeszcze gorzej bankructwo chyba mnie czeka ale może później już z górki będzie
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 19:30   #3075
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Zgodnie z obietnicą wrzucam fotki z dzisiejszej sesyjki
Taki bonusik- ostatnie foto z przed diety - waga 88 kg
Osobiście na tym trzecim mi się najbardziej podoba w tym momencie waga w granicach 77 w porywach 76 kg pokazuję
Nie mogę się doczekać tych 60kg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1603176ce07186cec533e2e1c50e4edf.jpg (68,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ff976e815c40671846eb678fefd59577.jpg (71,7 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pati6.jpg (75,6 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1111.jpg (26,4 KB, 56 załadowań)
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 19:40   #3076
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą wrzucam fotki z dzisiejszej sesyjki
Taki bonusik- ostatnie foto z przed diety - waga 88 kg
Osobiście na tym trzecim mi się najbardziej podoba w tym momencie waga w granicach 77 w porywach 76 kg pokazuję
Nie mogę się doczekać tych 60kg
różnica niezła - zwłaszcza po brzuchu widać
mi to czarno białe też się podoba i w sumie to w rogu też... wszystkie ładne
a 60kg będzie, zobaczysz!
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 19:47   #3077
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą wrzucam fotki z dzisiejszej sesyjki
Taki bonusik- ostatnie foto z przed diety - waga 88 kg
Osobiście na tym trzecim mi się najbardziej podoba w tym momencie waga w granicach 77 w porywach 76 kg pokazuję
Nie mogę się doczekać tych 60kg
ale Ty jesteś śliczna
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 20:00   #3078
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Paati super wyglądasz! Jeszcze trochę i będzie to wymarzone 60! Już w tej chwili różnica jest niesamowita
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 20:07   #3079
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Miesiąc??? Hmmmm zależy czy Twój organizm pięknie przyjmie nową dietkę, podukasz- zobaczysz Jeśli waga będzie spadała Ci wzorowo tzn. kg na tydzień to masz szansę wyrobić się w miesiąc jeśli do zrzucenia masz tylko parę kilo, ale im stabilniej tym lepiej, poza tym u nas tu jest tak miło, że będziesz chciała zostać dłużej :-P
Niektore dziewuszki spadaly po 3 kg w tydzien, wiec moze jest szansa na 5 kg w miesiac

23 maja mam wesele-tzn nie moje , ale idę, a w kieckę ktora powaliła mnie na nogi wbić się nie moge, bo mają tylko rozmiary 38 , a ja obecnie nosze takie mniejsze 40 ;/ Więc ja oświadczam, że od wtorku zaczynam 3 mać kciuki

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Paati super wyglądasz! Jeszcze trochę i będzie to wymarzone 60! Już w tej chwili różnica jest niesamowita
Zgadzam się, jest ogromna roznica. Tak 3 mac
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 20:09   #3080
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Niektore dziewuszki spadaly po 3 kg w tydzien, wiec moze jest szansa na 5 kg w miesiac

23 maja mam wesele-tzn nie moje , ale idę, a w kieckę ktora powaliła mnie na nogi wbić się nie moge, bo mają tylko rozmiary 38 , a ja obecnie nosze takie mniejsze 40 ;/ Więc ja oświadczam, że od wtorku zaczynam 3 mać kciuki
Poprawnie jest chudnąć max 1kg / tydzień. Szybsze odchudzanie nie jest zdrowe. Skóra nie zdąrzy się zregenerować. Pozatym są wtedy większe szanse na jojo. Odchudzanie to nie wyścigi -zapamiętaj to. Zdrowie jest najważniejsze.

Dziewczynki dziękuje za te miłe słowa, to mnie tak motywuje, bo wiecie że z moim Tż i jego wsparciem ciężko
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 20:14   #3081
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą wrzucam fotki z dzisiejszej sesyjki
Taki bonusik- ostatnie foto z przed diety - waga 88 kg
Osobiście na tym trzecim mi się najbardziej podoba w tym momencie waga w granicach 77 w porywach 76 kg pokazuję
Nie mogę się doczekać tych 60kg
Yhy brzusio pięknie spadł, ale po twarzy też widać różnicę. Czarno - białe fotki mają taki klimat w sobie, ale ja sepię też lubię Zdjęcia - cudo
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 20:14   #3082
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą wrzucam fotki z dzisiejszej sesyjki
Taki bonusik- ostatnie foto z przed diety - waga 88 kg
Osobiście na tym trzecim mi się najbardziej podoba w tym momencie waga w granicach 77 w porywach 76 kg pokazuję
Nie mogę się doczekać tych 60kg
super ja lecę trzymajcie się,dużych spadków jutro...
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 20:26   #3083
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Niektore dziewuszki spadaly po 3 kg w tydzien, wiec moze jest szansa na 5 kg w miesiac

23 maja mam wesele-tzn nie moje , ale idę, a w kieckę ktora powaliła mnie na nogi wbić się nie moge, bo mają tylko rozmiary 38 , a ja obecnie nosze takie mniejsze 40 ;/ Więc ja oświadczam, że od wtorku zaczynam 3 mać kciuki

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------



Zgadzam się, jest ogromna roznica. Tak 3 mac
Ale te 3 kg to chyba na uderzeniówce????? Bo nie słyszałam jeszcze, aby ktoś na II tracił 3 kg w tydzień...

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Dziś też już jestem jakoś tak padnięta, dlatego zmykam.
Spadkowej, spokojnej nocki
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 20:28   #3084
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Dobry wieczór kochane moje

A ja dziś byłam na długich zakupach ubraniowych. Ponieważ jednak towarzyszyli mi moi mężczyźni, bardziej przypominało to maraton po sklepach Generalnie zakupy udane, ale wstrętna pani z obuwniczego mnie oszukała - chciałam granatowe szpilki, a w domu okazało się, że dostałam czarne, w dodatku bez jednego fleka!!! WRRRR!!!!
Sklep jest za daleko, żeby jechać ze zwrotem - ponad godzinę jazdy od mojego domu + nie dostałam żadnego paragonu

ALE ZA TO KUPIŁAM SOBIE SKÓRZANĄ KRÓTKĄ KURTECZKĘ, BO WIECIE CO, JUŻ NIE MUSZĘ MASKOWAĆ MOICH BIODER POD DŁUGIM PŁASZCZEM!!! Sama byłam w szoku, jaka mi się ładna figurka zrobiła, gdy ją przymierzałam!!!! Wszystko dzięki Wam!!!

Na wagę wejdę dopiero w poniedziałek, mam nadzieję, że będzie 58,999

Lecę pobubić się przed TV w objęciach męża
A Wam, moje Żabki, gratuluję wszystkich wczorajszych i dzisiejszych spadków, a nad zastojami i wzrostami odprawiam egzorcyzmy, wudu i inne obrzędy, które przegonią je precz!!!
Życzę Wam miłego wieczorka i pięknym wyników przy jutrzejszym ważeniu.


WYKRASANA - Słonko, prześlij mi proszę na priva swój przepis na serniczek Natchnęłaś mnie i mam ochotę oraz odwagę upiec
Z góry dziękuję
__________________




Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......



05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg

Edytowane przez dominic_sz
Czas edycji: 2011-04-16 o 20:35
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 20:35   #3085
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Tak zobaczyłam zdjęcia Paati i sobie pomyślałam, że pokaże moje zmiany.... Sama byłam w szoku jak zobaczyłam różnicę - a najgorsze jest to, że gdy zaczęłam się odchudzać, to ważyłam jeszcze jakieś 5 kg więcej....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0093.jpg (63,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2903.jpg (95,0 KB, 46 załadowań)
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 20:41   #3086
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Karmelek różnica kolosalna! Rewelacja!
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 20:43   #3087
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Ale te 3 kg to chyba na uderzeniówce????? Bo nie słyszałam jeszcze, aby ktoś na II tracił 3 kg w tydzień...
może facetom się to zdarza... bo oni szybko chudną

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Tak zobaczyłam zdjęcia Paati i sobie pomyślałam, że pokaże moje zmiany.... Sama byłam w szoku jak zobaczyłam różnicę - a najgorsze jest to, że gdy zaczęłam się odchudzać, to ważyłam jeszcze jakieś 5 kg więcej....
o żesz w mordkę! jaka zmiana! i teraz jaka lasencja
coś czuje że odstaję od tego wątku na którym same takie zgrabne dziewczyny
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 20:46   #3088
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

no muszę jeszcze dopisać, bo nie wytrzymam do jutra

PATI, KARMELEK jesteście piękne!!!!!!!!
PATI - masz boskie oczy! i fajny styl A ja dziś kupiłam sobie identyczną kurtkę
KARMELEK - śliczna figurka!!! Zmiana ogromna
__________________




Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......



05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 20:48   #3089
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Na tamtym zdjęciu dobrze stałam i wszystkiego nie widać - dobrze się maskuję Tak to wygląda z innego profilu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2911.jpg (94,3 KB, 41 załadowań)
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 20:58   #3090
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
może facetom się to zdarza... bo oni szybko chudną



o żesz w mordkę! jaka zmiana! i teraz jaka lasencja
coś czuje że odstaję od tego wątku na którym same takie zgrabne dziewczyny
No tak po tej "uderzeniówce", to miałam na mysli
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.