Mamusie wrześniowe 2015 cz. III - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-18, 17:12   #4111
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Skandal że Cię tak potraktowano.
Ja prowadzę ciążę prywatnie bo też miałam dość uzerania się z przychodnia. Żadne pieniądze nie są warte takich nerwów i straconego czasu pod gabinetem.
potwierdzam,ja również chodzę prywatnie właśnie prze to,że nie mam ochoty użerania się z nfz i bycia traktowaną przedmiotowo jak za czasów prl

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Pisałyście ostatnio o syfach. Ja mam non stop prawie na brodzie No koszmar a zawsze miałam piękną cerę i każdy mi zazdrościł
Ja z cerą właśnie w ciąży nie mam przebojów ale to co mi powyskakiwało na plecach! normalnie wulkan na wulkanie Może to przez prolaktynę? Nie wiem ale wstyd plecy pokazać.Koleżanka moja miała takie coś jak miała strasznie wysoką prolaktynę-nie bedąc w ciaży. Oprócz tego od początku ciąży swedzi mnie środek lewej stopy-najczesciej wieczorami-uwaga grzyba niet. eh...uroki ciąży

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość
I wróciła mi energia aż się martwię czy wszystko ok
Ale wczoraj tez miałam taki dziwny ból .kucie w podbrzuszu, nisko, martwić się?
Luzik,ja mam tak co którys dzień,albo takie ciąąąąąąaagnięcia. No nic-melon
się powiększa bo panicz rośnie (albo szlachcianka) Jak nie masz krwawień to jest ok.
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:20   #4112
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

To ja mam cała buzie zasyfiona. Dzis spędziłam 1,5h u kosmetyczki. Wymeczyła mnie strasznie ale jest trochę lepiej. Przed ciąża nie musiałam chodzić. Robiłam peeling 1x w tygodniu i było super. A teraz? MASAKRA


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:37   #4113
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Zakochałam się w tym rożku Minky!!! Jest cudny

A co do cery - też mnie wysypuje...przed ciążą udało mi się cerę doprowadzić do super stanu i na nowo wróciły krosty...
do tego mam zsypane całe plecy...i nie wiem jak z tym sobie radzić
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:41   #4114
truskafffka91
Wtajemniczenie
 
Avatar truskafffka91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 950
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Czy ciśnienie 50/126 w ciąży to normalne? Ja zawsze miałam 75-85/120-125, ale ta " 50- siatka" mnie martwi .

Edytowane przez truskafffka91
Czas edycji: 2015-03-18 o 17:43
truskafffka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:48   #4115
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez truskafffka91 Pokaż wiadomość
Przecież było już to wyjasnione, wiec nie rozumiem! Bronić? Czego?
Nie mam pojęcia, chyba wykrzyczeć własne racje
Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Poniekąd mnie też nazwałaś idiotką bo tam się udzieliłam też w tej sprawie ;]. Dzięki.
Przepraszam, nawet nie wiedziałam że którakolwiek z nas oprócz Panny Izabeli się tam udziela. I tak jak mówię nie czytałam w ogóle o co chodzi, odniosłam się do wersji Panny Izabeli.
Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
a i dziś kupiłam sobie 2 pary spodni ciążowych h&m mama + stanik aseksualny dla karmiącej matki i wydałam 300 zł ...... bez komentarza.
Aakkzzii trzeba było na allegro polować na spodnie. Ja kupiłam 4 pary spodni ciążowych z h&m i zapłaciłam w sumie za wszystkie około 120 zł razem z przesyłkami.

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez truskafffka91 Pokaż wiadomość
Czy ciśnienie 50/126 w ciąży to normalne? Ja zawsze miałam 75-85/120-125, ale ta " 50- siatka" mnie martwi .
Za niskie! Poniżej 60 jest już alarmujące, ale na szczęście skurczowe masz dobre. Tak czy siak powiedz o tym lekarzowi.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:50   #4116
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Namisek- ja i jestem zadowolona z niego. Ładnie pachnie, mnie nie uczulił i bardzo dobrze nawilża. Co do działania na rozstępy to sie wypowiem po porodzie


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Heh każda z nas się wypowie po porodzie czy dany środek nam pomógł na rozstępy. Ja teraz używam balsamu z serii dla mam z Rossmanna, jak wykończę kupie coś innego.

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
To jest takie głaskanie delikatniejsze niż dłońmi (nie znoszę tłustości oliwki na dłoniach więc tak to rozwiązałam), ginekolog mówił, że bardzo delikatnie można - nie przyciskać mocno do brzucha, tak żeby się skóra nie zaczerwieniła nawet itd.
Brzuszka nie powinno się takim czymś robić. Ja robię samymi dłońmi i bardzo delikatnie. Bo nadmierne masowanie brzucha może doprowadzić do skurczy.
Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość
Ostatnio mam mało czasu coś u Was pisać, ale muszę się pożalić
<wylewanie żalów>
Skończyła się chyba moja przygoda z prowadzeniem ciąży na NFZ... Miałam mieć dzisiaj wizytę, lekarz kazał mi przyjść żeby zobaczyć malucha i na tej podstawie ustalić termin genetycznego + skontrolować tę moją cystę. I... wywalił mnie za drzwi. Normalnie terminy na NFZ są na kilka miesięcy w przód, najbliższe gdzieś na lipiec, więc w ciąży zapisują na górę, jako drugą na daną godzinę, ale każą iść wcześniej się zapytać do lekarza czy przyjmie i mnie wywalił praktycznie za drzwi, powiedział, że on na górę nie będzie przyjmował.... To mam wizytę sobie na lipiec zaklepać? A nawet nie było dużo ludzi...
W Polsce nie da się chyba prowadzić ciąży na NFZ.
Ale mnie strasznie podłamał, aż się poryczałam w samochodzie w drodze powrotnej Wzorowa lekarska empatia.
Od południa siedzę i przeglądam lekarzy i gdzie można zrobić to USG genetyczne... Tylko kurcze ten robił w sobotę, a w inny dzień mój mąż chyba nie będzie mógł i jeszcze będę musiała tak czy siak iść do niego:/ No albo iść sama...
</wylewanie żalów>
Skandal, powiem tak, nie chcesz tego zgłosić do NFZ?

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Aby zakończyć dyskusję, myślę, że na przyszłość nie należy zbyt pochopnie wyciągać wniosków i ocen, bo gdyby temat został inaczej przedstawiony nie poleciałyby przykre słowa także z naszej strony, no ale człowiek uczy się na błędach Także say-hellow nie gniewaj się na nas, reakcja może średnia z naszej strony, ale tak jak powiedziałaś, nie wiedziałyśmy o czym piszemy a też nikt nie szpieguje się wzajemnie


Czy wy nie macie wrażenia, że wszystko jest bardziej słone? Czy moja mama nagminnie przesala
Oooo dla mnie wszystko jest za mało słone :P

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Pisałyście ostatnio o syfach. Ja mam non stop prawie na brodzie No koszmar a zawsze miałam piękną cerę i każdy mi zazdrościł
Też tak mam syfek na syfku i chyba także wybiorę się do kosmetyczki!

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Aakkzzii trzeba było na allegro polować na spodnie. Ja kupiłam 4 pary spodni ciążowych z h&m i zapłaciłam w sumie za wszystkie około 120 zł razem z przesyłkami.
A nie masz tej gumy za bardzo rozciągniętej?
Ja mam zamiar kupić jedne nowe aby rozmiar poznać a potem kupować na allegro bo ciężko mi dobrać a z licytacji oddać nie można.
Ja muszę szukać takich na razie z pół gumą.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:55   #4117
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
A nie masz tej gumy za bardzo rozciągniętej?
Ja mam zamiar kupić jedne nowe aby rozmiar poznać a potem kupować na allegro bo ciężko mi dobrać a z licytacji oddać nie można.
Ja muszę szukać takich na razie z pół gumą.
Te ciążowe są meeeeega elastyczne, dopóki nie przytyjesz "całościowo" to się spokojnie zmieścisz. Ten panel na górze jeszcze mało wypełniony ale wygoda niesamowita.
Ja zmierzyłam w H&M i stąd wiedziałam jaki muszę kupić rozmiar No i wszystkie kupiłam w tym samym rozmiarze 38 i leżą jak ulał mimo że różne fasony.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 17:56   #4118
truskafffka91
Wtajemniczenie
 
Avatar truskafffka91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 950
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, chyba wykrzyczeć własne racje

Przepraszam, nawet nie wiedziałam że którakolwiek z nas oprócz Panny Izabeli się tam udziela. I tak jak mówię nie czytałam w ogóle o co chodzi, odniosłam się do wersji Panny Izabeli.

Aakkzzii trzeba było na allegro polować na spodnie. Ja kupiłam 4 pary spodni ciążowych z h&m i zapłaciłam w sumie za wszystkie około 120 zł razem z przesyłkami.

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------


Za niskie! Poniżej 60 jest już alarmujące, ale na szczęście skurczowe masz dobre. Tak czy siak powiedz o tym lekarzowi.
Ja u położnej raz miałam 55/120 i powiedziała, że jest okay.
truskafffka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 18:00   #4119
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Te ciążowe są meeeeega elastyczne, dopóki nie przytyjesz "całościowo" to się spokojnie zmieścisz. Ten panel na górze jeszcze mało wypełniony ale wygoda niesamowita.
Ja zmierzyłam w H&M i stąd wiedziałam jaki muszę kupić rozmiar No i wszystkie kupiłam w tym samym rozmiarze 38 i leżą jak ulał mimo że różne fasony.
Dobry pomysł, muszę kupić legginsy i jakieś jeansy.
Mam teraz jedne z C&A, ale nie ciążowe z wyższym stanem i są idealne, ale strasznie się rozciągają, a ja tego wręcz nienawidzę w spodniach.
W piątek będę na zakupach we Wrocławiu to sobie zobaczę te spodnie w H&M i C&A.

Po za tym kupiłam sobie legginsy używane z H&M w roz. 42 i ta guma na pasie jest luźna i mnie w wkurza, a dwa są za luźne w biodrach, ale to akurat przeżyje, jakby były 40 to myślę, że były by idealne

W ogóle w New Look są piękne ciuchy ciążowe, ale oczywiście nie ma u nas sklepu internetowego :P
__________________
Filip

Edytowane przez Kissmisiaa
Czas edycji: 2015-03-18 o 18:03
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 18:08   #4120
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Te ciążowe są meeeeega elastyczne, dopóki nie przytyjesz "całościowo" to się spokojnie zmieścisz. Ten panel na górze jeszcze mało wypełniony ale wygoda niesamowita.
Ja zmierzyłam w H&M i stąd wiedziałam jaki muszę kupić rozmiar No i wszystkie kupiłam w tym samym rozmiarze 38 i leżą jak ulał mimo że różne fasony.
Zgadzam sie ja też najpierw sie wycwanilam i w H&M poszlam przymierzać a potem na allegro kupowalam i 38 w sklepie i te na allegro pasują idealnie. Jedne nowe mi TŻ kupił bez mojej wiedzy, był ze mna jak przymierzalam i po 2 dniach mi je przywiozl, bo powiedział, że w nich ladnie bylo na allegro upolowalam 2 pary ciemnoniebieskich a te co przymierzalam byly szare. Jeszcze poluje na jakies jasnoniebieskie i narazie wystarczy. Potem bede juz polowac na krotkie z tym panelem. Od kiedy je kupiłam to inne zycie nosilam swoje bo wydawalo mi sie ze brzucha nie ma, tylko wzdęcie, ale juz coraz bardziej mi sie moje wrzynały w brzuch a teraz...mmmm...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 18:13   #4121
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Zgadzam sie ja też najpierw sie wycwanilam i w H&M poszlam przymierzać a potem na allegro kupowalam i 38 w sklepie i te na allegro pasują idealnie. Jedne nowe mi TŻ kupił bez mojej wiedzy, był ze mna jak przymierzalam i po 2 dniach mi je przywiozl, bo powiedział, że w nich ladnie bylo na allegro upolowalam 2 pary ciemnoniebieskich a te co przymierzalam byly szare. Jeszcze poluje na jakies jasnoniebieskie i narazie wystarczy. Potem bede juz polowac na krotkie z tym panelem. Od kiedy je kupiłam to inne zycie nosilam swoje bo wydawalo mi sie ze brzucha nie ma, tylko wzdęcie, ale juz coraz bardziej mi sie moje wrzynały w brzuch a teraz...mmmm...
Dokładnie - ja się jeszcze mieściłam w moje normalne jeansy ale jak założyłam te to dopiero do mnie dotarło jak bardzo mnie cisnęły. Normalnie jakby mi ktoś gorset z cycków ściągnął

A twój TŻ jaki miły! Uwielbiam takie gesty u facetów niewyproszone tylko z własnej woli
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 18:17   #4122
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Dokładnie - ja się jeszcze mieściłam w moje normalne jeansy ale jak założyłam te to dopiero do mnie dotarło jak bardzo mnie cisnęły. Normalnie jakby mi ktoś gorset z cycków ściągnął

A twój TŻ jaki miły! Uwielbiam takie gesty u facetów niewyproszone tylko z własnej woli
nooo miło z jego strony

a tak teraz myślę... skoro Ty polowalas na spodnie na allegro...rozmiar 38... to mam nadzieje, że nie jesteś osoba która sprzątneła mi sprzed nosa rurki z H&M niebieskie z ciemniejszymi łatami na kolanach, o ktorych marzylam po nocach a nigdzie poza allegro nie moglam ich dostac???
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 18:17   #4123
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość
I wróciła mi energia aż się martwię czy wszystko ok
Ale wczoraj tez miałam taki dziwny ból .kucie w podbrzuszu, nisko, martwić się?
Ty mi nic nie mów, ja się wzięłam ostro za sprzatanie! To jest dopiero niepokojące
Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
potwierdzam,ja również chodzę prywatnie właśnie prze to,że nie mam ochoty użerania się z nfz i bycia traktowaną przedmiotowo jak za czasów prl

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------



Ja z cerą właśnie w ciąży nie mam przebojów ale to co mi powyskakiwało na plecach! normalnie wulkan na wulkanie Może to przez prolaktynę? Nie wiem ale wstyd plecy pokazać.Koleżanka moja miała takie coś jak miała strasznie wysoką prolaktynę-nie bedąc w ciaży. Oprócz tego od początku ciąży swedzi mnie środek lewej stopy-najczesciej wieczorami-uwaga grzyba niet. eh...uroki ciąży

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------



Luzik,ja mam tak co którys dzień,albo takie ciąąąąąąaagnięcia. No nic-melon się powiększa bo panicz rośnie (albo szlachcianka) Jak nie masz krwawień to jest ok.
Myślę, ze jak wystawisz na słońce te miejsca to będzie lepiej. Mój tż ma syty na udach a jak jest lato to mu znika.

Właśnie oglądam o dzidziusiu, który ważył 800 gram i został podłączony do sztucznej nerki jako pierwsze na świecie w tak łodym wieku i o tak niskiej wadze i udało sie
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 18:21   #4124
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
nooo miło z jego strony

a tak teraz myślę... skoro Ty polowalas na spodnie na allegro...rozmiar 38... to mam nadzieje, że nie jesteś osoba która sprzątneła mi sprzed nosa rurki z H&M niebieskie z ciemniejszymi łatami na kolanach, o ktorych marzylam po nocach a nigdzie poza allegro nie moglam ich dostac???
Nieeee to nie ja Ale byłaby beka jakbyśmy się biły o jedne gacie. Tak czy siak wiem o których mówisz, też mi się podobają także wszystko przed nami
Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Właśnie oglądam o dzidziusiu, który ważył 800 gram i został podłączony do sztucznej nerki jako pierwsze na świecie w tak łodym wieku i o tak niskiej wadze i udało sie
Czytałam, strasznie podnoszą na duchu takie historie szczególnie po tej fali różnych historii z kobietami w ciąży ostatnio.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 18:49   #4125
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
Teraz jak już mam większy brzuch (już mnie TŻ nazywa "kuleczka") to rano delikatnie masuje brzuch takim masażerem jak na zdjęciu i oliwką rossman fur mama bo chcę ją wykończyć a wieczorem Palmers. Potem będę już tylko używać Palmersa dwa razy dziennie- mam wersję z pompką.
Nie powinno się masować brzuszka w ciąży nawet samą ręką a co dopiero takim masażerem. Ostatnio jak byłam na wizycie to trochę brzuch mnie pobolewał i tak po brzuszku się masowałam a ginka jak to zobaczyła od razu zareagowała i powiedziała, że nie wolno. Że niby macica wtedy jakoś reaguje i może bardziej boleć (czy jakoś tak).

Co do zwierząt: ja kocham zwierzęta bardziej niż ludzi i wychodzę z założenia że zwierzęta "czują" czy je się lubi czy nie. I jak ktoś chce mieć zwierzę ze względu na swojego partnera a nie przepada za nimi to radzę się poważnie zastanowić niż np za rok oddać je do schroniska.

Co do lekarzy na NFZ: moją ciążę prowadzi lekarka na NFZ. Fakt dostałam się na 1 wizytę po znajomości (bo tak to czekałabym 3 miesiące) ale póki co jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję że tak już do końca zostanie.
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 18:50   #4126
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Nie wierzę, przez mdłości ominęła mnie cała jedna część wątku i duuuża część drugiego No cóż, pewnie nie nadrobię. Tym bardziej, że mdłości nadal mnie męczą...

Ale mam pytanie do dziewczyn, które już mają dzieci - czy wam też w tej ciąży szybciej brzuch wybiło? Ja mam wrażenie, jakbym była 4 tygodnie do przodu z wyglądem brzuszka

Pozdrawiam i będę dalej po cichu zaglądać
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:09   #4127
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Przeczytałam tą wypowiedz również i jako miłośniczka zwierząt,psiara-kochająca piesy do granic możliwości powiem jedno: PIES JEST ISTOTĄ PRO CZŁOWIECZĄ,PRO LUBNĄ,PSA NIE MOŻNA TRAKTOWAC JAKO TYLKO ZWIERZĘCIA CHOCIAŻ KAŻDE CHOĆBY NAJMNIEJSZE ZWIERZĘ ZASŁUGUJE NA SZACUNEK. Pies odczuwa emocje jak człowiek: ból,cierpienie,tesknotę,r adość,miłość,zwątpienie,d epresje. Bez pozytywnych uczuć swojego właściciela dziczeje. Nie lepiej kupić sobie...samolubnego kocura,chadzajacego swoimi drogami-takiego,który raczej nie odczuwa potrzeby bliskiego kontaktu z człowiekiem? Uważam ( i nie wstydzę się tego napisać),że skrzywdzisz tym podejściem psa.
I proszę,zapamiętaj tę maksymę:
Miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt.

amen
ja tak kocham zwierzęta a szczególnie moje własne ze życie bym za nie oddała i zabiła za każdą krzywde im wyrządzoną.
moj pies jest rozpieszczony do granic możliwości, należy jej się jak ślepej kurze ziarno ,widzę jej wdzięczność za moją miłość, widzę jak się śmieje jak wszytsko rozumie,i jak się stara by byc najlepszytm psem pod słońcem, widzę że jest szczęsliwa i ja jestem szczęśliwa, jesteśmy przyjaciółki , ja stawiam psy na równi z człowiekiem ,uważam że są mądrzejsze niż niektóry ludzki stwór.
kiedy płaczę lub mi jest źle wystraczy ze się przytulę do psa ona zawsze zrobi coś by mnie rozśmieszyć , pocieszyć, poliże po nosie , wiem ze nie jestem wtedy sama ze mam kogoś kto zawsze mnie kocha bezwzględu na wszytsko, taki jest mój psi anioł na ziemi


no i tyle




a ja już się tak przywycziłam że mam chłopaka w brzuchu ze jak się dowiem ze to dziewczyna to bede wkurzona

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Nie wierzę, przez mdłości ominęła mnie cała jedna część wątku i duuuża część drugiego No cóż, pewnie nie nadrobię. Tym bardziej, że mdłości nadal mnie męczą...

Ale mam pytanie do dziewczyn, które już mają dzieci - czy wam też w tej ciąży szybciej brzuch wybiło? Ja mam wrażenie, jakbym była 4 tygodnie do przodu z wyglądem brzuszka

Pozdrawiam i będę dalej po cichu zaglądać
ja nigdy dzieci nie miałam a mam brzuch jak bańka
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886

Edytowane przez aakkzzii
Czas edycji: 2015-03-18 o 19:09
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:10   #4128
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
ja tak kocham zwierzęta a szczególnie moje własne ze życie bym za nie oddała i zabiła za każdą krzywde im wyrządzoną.
moj pies jest rozpieszczony do granic możliwości, należy jej się jak ślepej kurze ziarno ,widzę jej wdzięczność za moją miłość, widzę jak się śmieje jak wszytsko rozumie,i jak się stara by byc najlepszytm psem pod słońcem, widzę że jest szczęsliwa i ja jestem szczęśliwa, jesteśmy przyjaciółki , ja stawiam psy na równi z człowiekiem ,uważam że są mądrzejsze niż niektóry ludzki stwór.


no i tyle




a ja już się tak przywycziłam że mam chłopaka w brzuchu ze jak się dowiem ze to dziewczyna to bede wkurzona
A ja czekam na potwierdzenie tej wiadomości :P
Jak tam TŻ zadowolony?
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:16   #4129
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
A ja czekam na potwierdzenie tej wiadomości :P
Jak tam TŻ zadowolony?
no mój w niebowzięty ja gdy usłyszałam ze jest siurek załamałam się na no może 3 godziny, a teraz już tak się przywycziłam ze to chłopak ze nie chce dziewczyny jakie to głupie :P
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 19:18   #4130
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
no mój w niebowzięty ja gdy usłyszałam ze jest siurek załamałam się na no może 3 godziny, a teraz już tak się przywycziłam ze to chłopak ze nie chce dziewczyny jakie to głupie :P
No widzisz? Wszystkie ci tak mówiłyśmy jak się żaliłaś po badaniu Synki są fajne, teraz jak wiem że mam chłopaka to mnie chłopcy bardziej rozczulają niż jakakolwiek dziewczynka

Wypiłam kawę zbożową i normalnie impreza w brzuchu, turla się i przewraca
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif

Edytowane przez owieczkaa
Czas edycji: 2015-03-18 o 19:25
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:20   #4131
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Hejka
Prenatalne już za mną, wszystko w jak najlepszym porządku. Dzidzi ma juz 7cm! ...i odwróciło się plecami i cholerka nici z informacji o tym czy chłopak czy dziewczyna
Ale kamień z serca, że wszystko dobrze. Za 2 tygodnie wyniki z testu pappa, ale mam baardzo małe prawdopodobieństwa po usg, więc jestem dobrej myśli
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:25   #4132
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
no mój w niebowzięty ja gdy usłyszałam ze jest siurek załamałam się na no może 3 godziny, a teraz już tak się przywycziłam ze to chłopak ze nie chce dziewczyny jakie to głupie :P
Przy moim Tymku też byłam w pierwszej chwili trochę załamana synkiem, po dwóch dniach przeszło. A teraz za nic nicponia bym nie oddała. Chłopięcy świat jest cudowny! Sama byłam chłopiarą i może dlatego nie ciągnie mnie do różowych ciuszków (bleee) i dziewczęcych zabaw. Chłopcy są bardzo interesujący i niesamowicie słodcy

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
No widzisz? Wszystkie ci tak mówiłyśmy jak się żaliłaś po badaniu Synki są fajne, teraz jak wiem że mam chłopaka to mnie chłopcy bardziej rozczulają niż jakakolwiek dziewczynka
Chłopcy są cudowni

Ja na prenatalnym nie poznałam płci. Lekarz mi powiedział, ze 31 na następnym usg będzie szukał... tej córki Bo wie, że mam syna. Ale prawdę mówiąc - mi wszystko jedno Chociaż dla odmiany fajnie by było zobaczyć, jak się córkę wychowuje.
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:31   #4133
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

tylko szkoda ze dla tego chłopca nie mam imienia
to jest największy minus ze średnio z wyborem :/
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:34   #4134
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Hejka
Prenatalne już za mną, wszystko w jak najlepszym porządku. Dzidzi ma juz 7cm! ...i odwróciło się plecami i cholerka nici z informacji o tym czy chłopak czy dziewczyna
Ale kamień z serca, że wszystko dobrze. Za 2 tygodnie wyniki z testu pappa, ale mam baardzo małe prawdopodobieństwa po usg, więc jestem dobrej myśli
Super że jest wszystko okej
Orientujecie się kto jeszcze przed prenatalnymi?
Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Przy moim Tymku też byłam w pierwszej chwili trochę załamana synkiem, po dwóch dniach przeszło. A teraz za nic nicponia bym nie oddała. Chłopięcy świat jest cudowny! Sama byłam chłopiarą i może dlatego nie ciągnie mnie do różowych ciuszków (bleee) i dziewczęcych zabaw. Chłopcy są bardzo interesujący i niesamowicie słodcy



Chłopcy są cudowni
Fajnie poznać zdanie doświadczonej mamy A w jakim wieku Twój Tymek?
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:34   #4135
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
tylko szkoda ze dla tego chłopca nie mam imienia
to jest największy minus ze średnio z wyborem :/
Masz jeszcze czas - znajdziesz My też nie mieliśmy, wygrała powolna metoda eliminacji.
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:36   #4136
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Super że jest wszystko okej
Orientujecie się kto jeszcze przed prenatalnymi?

Fajnie poznać zdanie doświadczonej mamy A w jakim wieku Twój Tymek?
Ja mam w piątek.
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:39   #4137
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Super że jest wszystko okej
Orientujecie się kto jeszcze przed prenatalnymi?

Fajnie poznać zdanie doświadczonej mamy A w jakim wieku Twój Tymek?
Młody ma 4,5 roku. Niesamowicie jest obserwować chłopięcy rozwój, takiego własnego, małego mężczyzny Mój np. uwielbia szachy (!!!) i gra w nie z moim mężem. Kolorowanki i zadania - teraz na etapie Angry Bird's i wszystkiego co obrzydliwe, czyli jakiś robali, oczu pływających w zupie czarownicy itp. Czyli to, co sama lubię, hehe No i sport - kopanie piłki, jazda na rowerze. No - cuuudo! Chłopcy są nieustraszeni A muszę dodać, że oboje chcieliśmy z mężem dziewczynkę jak byłam w pierwszej ciąży, hehe.

Dobra, bo się rozpiszę jak o moim chłopczyku opowiadam
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:39   #4138
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Zachciało mi się robić ciasto na noc
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:44   #4139
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość

Wypiłam kawę zbożową i normalnie impreza w brzuchu, turla się i przewraca
a ja nie wiem czy to wtedy były ruchy , bo teraz nic nie czuję :/
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:44   #4140
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
Ja mam w piątek.
To kciuki!
Chyba już powoli się wizyty będą kończyć.
Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Młody ma 4,5 roku. Niesamowicie jest obserwować chłopięcy rozwój, takiego własnego, małego mężczyzny Mój np. uwielbia szachy (!!!) i gra w nie z moim mężem. Kolorowanki i zadania - teraz na etapie Angry Bird's i wszystkiego co obrzydliwe, czyli jakiś robali, oczu pływających w zupie czarownicy itp. Czyli to, co sama lubię, hehe No i sport - kopanie piłki, jazda na rowerze. No - cuuudo! Chłopcy są nieustraszeni A muszę dodać, że oboje chcieliśmy z mężem dziewczynkę jak byłam w pierwszej ciąży, hehe.

Dobra, bo się rozpiszę jak o moim chłopczyku opowiadam
Strasznie fajnie opowiadasz Mam nadzieję że mi się też uda wychować takiego ciekawego świata małego mężczyznę
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-24 17:46:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.