Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-20, 23:05   #2281
manieczka02
Rozeznanie
 
Avatar manieczka02
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 616
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez KaRaa xD Pokaż wiadomość
JA od września 8 godzin matmy, 6 godzin fizyki i 3 informatyki do tego mają dodać nam jeszcze chemie, której nie mielismy mieć
aa u nas na polskim jest taki bajer, ze gościu pyta po kjażdym półroczu z całego mnateriału tzn..losuje sie 2 tematy i ta ocena jest najwazniejsza i tak pod koniec 3 klasy jest ich ponad 400

Co do polskiego to sama bym tak chciala lubie polski i nie przeszkadzaloby mi to
__________________
dbam o włosy 07.03.13

http://instagram.com/mhm_what_else

Fuck them so called "friends" they are all fake. Now it's time for love, me and future
manieczka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 23:18   #2282
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Ja mojego rozszerzonego polskiego szczerze nienawidzę, bo lekcje przypominają przepisywanie Wikipedii i encyklopedii. Śmiechu warte. Moje zeszyty to całkowicie niezrozumiały dla mnie poetyczny bełkot, gdzie nawet prosta definicja zamieniana jest w jakąś prozę jak dla Noblisty. W trakcie lekcji po prostu nie ma czasu na zrozumienie tego, co trzeba zapisać i zamienienie na coś logicznego, dlatego jak pożyczamy sobie zeszyty z notatkami prawie zawsze znajdujemy zdania typu: "Ala ma kot szedła do parku bo lubi mleko". O lekturach do przeczytania dowiadujemy się tydzień przed omawianiem, a mało kto jest w stanie w ciągu tygodnia przebrnąć przez "Potop". Nie wiem jak ja wytrzymam zwiększoną ilość godzin
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 23:57   #2283
Black_Eyes
Zadomowienie
 
Avatar Black_Eyes
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Szyciem, ogólnie projektowaniem, ale robię to jedynie w głowie Myślałam o projektowaniu wnętrz, ale ja nie potrafię rysować, więc przykro mi się zrobiło na starcie
A skąd w sumie myśl, że nie potrafisz rysować? Czytałam ostatnio artykuł o projektantach mody, którzy kompletnie sobie z tym nie radzili, a z czasem nabyli doświadczenia i nie mają już problemu Są przecież kursy rysunku, książki na ten temat.. Myślałaś, żeby się podszkolić?

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Ja mojego rozszerzonego polskiego szczerze nienawidzę, bo lekcje przypominają przepisywanie Wikipedii i encyklopedii. Śmiechu warte. Moje zeszyty to całkowicie niezrozumiały dla mnie poetyczny bełkot, gdzie nawet prosta definicja zamieniana jest w jakąś prozę jak dla Noblisty. W trakcie lekcji po prostu nie ma czasu na zrozumienie tego, co trzeba zapisać i zamienienie na coś logicznego, dlatego jak pożyczamy sobie zeszyty z notatkami prawie zawsze znajdujemy zdania typu: "Ala ma kot szedła do parku bo lubi mleko". O lekturach do przeczytania dowiadujemy się tydzień przed omawianiem, a mało kto jest w stanie w ciągu tygodnia przebrnąć przez "Potop". Nie wiem jak ja wytrzymam zwiększoną ilość godzin
Mój nauczyciel na szczęście prowadzi lekcje tak, byśmy jak najwięcej zrozumieli. Czasami mozolnie idzie, przyznam... Ale dzięki temu wiemy co piszemy i o czym mówimy. Fakt faktem musimy potem strasznie materiał nadrabiać... No i tak czy siak wiem, że będę musiała sama przysiąść do polskiego, bo inaczej ciemno to widzę na maturze..
Black_Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 00:40   #2284
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Christerine Pokaż wiadomość
hahah Patka jak zawsze malo kiedy do uchwycenia
korzystaj z zycia za mnie

ja czuje,ze i dla mnie studia nie sa piorytetem. mimo wszystko mature chce zdac jak najlepiej jesli chodzi o moje mozliwosci bo roznie moze byc i moze trafi sie okazja studiowac pozniej. na dzien dzisiajeszy nie mam kasy na Wroclaw eee tam bedzie co ma byc

nudze sie do potegi. z domu wszyscy wyfruneli, powypisywalam do kolezanek troche dalszych, ale wiekszosc gdzies sobie wypoczywa, a inne niby jakies obowiazkowi maja (bajera!), ksiazek sie naczytalam wczoraj, filmami rzygam. niech juz bedzie nowy tydzien i ktos zacznie wracac :c
no wlasnie wrocilam i dziwnie mi sie lezy w swoim lozku beez Misiaaa
ok korzystam

studia to nie wszystko : )

Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
Krysia, Patka, Ankju! Ja za Wami płaczę na wątku, na fejsie, a Wy sobie tutaj gawędzicie

Kamila jestem
moooojaaa <3

Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
Pamietnik leci !
ogladalam <3
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 09:27   #2285
Christerine
Zakorzenienie
 
Avatar Christerine
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 919
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez M a d z i o s z e k Pokaż wiadomość
Ja tak samo, w sumie już od dzieciństwa. Pamiętam jak powiedziałam siostrze kiedyś pół żartem pół serio, że kiedyś zostane lekarzem. Ona się tylko zaśmiała. A ja gdzieś w gimnazjum zdałam sobie sprawę, że ja serio chce być lekarzem i do tego dąże Co do tego gdzie to pewnie Gdańsk, chociaż marzy mi się też Karków albo Wrocław, ale mam baaaaaaaaardzo daleko
Aaaa medycyna!

Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
zakochana? co? jak? gdzie? OPOWIADAJ! albo chodź na priv
ale to takie tam!

Cytat:
Napisane przez pinats Pokaż wiadomość
Krysiol i jej niemiecki

ej wlasnie, ja tez chce wiedziec!
i po co cwiczysz, patyku Ty ?
snilo mi sie dzisiaj,ze mnie na olimpiade niemieckiego wyslala biolozka

bo ja mam cialo tylko szczuple. ze niby fajnie bo brzuch plaski, ale on jest tylko plaski. zaczelam juz chyba w zimie cos tam sobie z Ewa robic czy nawet sama i widze efekty bo miesni to ja nie mam specjalnie (i dobrze!) ale silniejsza sie stalam i nie zdycham po 10 brzuszkach
ja tam lubie zdrowe papu i cos robic dla siebie

Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
Pamietnik leci !
ogladalam ! 


co tam LAMY? piekny dzionek sie zapowiada i chyba machne sobie jakas wycieczke krajoznawcza rowerkiem do babci
__________________
nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu - czas i tak upłynie.
Christerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 09:40   #2286
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Black_Eyes Pokaż wiadomość
A skąd w sumie myśl, że nie potrafisz rysować? Czytałam ostatnio artykuł o projektantach mody, którzy kompletnie sobie z tym nie radzili, a z czasem nabyli doświadczenia i nie mają już problemu Są przecież kursy rysunku, książki na ten temat.. Myślałaś, żeby się podszkolić?



Mój nauczyciel na szczęście prowadzi lekcje tak, byśmy jak najwięcej zrozumieli. Czasami mozolnie idzie, przyznam... Ale dzięki temu wiemy co piszemy i o czym mówimy. Fakt faktem musimy potem strasznie materiał nadrabiać... No i tak czy siak wiem, że będę musiała sama przysiąść do polskiego, bo inaczej ciemno to widzę na maturze..
Trochę się przeraziłam egzaminem z malarstwa i rysunku bo... wiem jak taki egzamin wygląda na architekturze np.... Nie jestem wstanie tego się "wyuczyć".
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 09:47   #2287
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Black_Eyes Pokaż wiadomość
Też tak uważam. Ja od gimnazjum miałam ukierunkowane wybory, co chcę studiować i gdzie. Zdania do tej pory nie zmieniłam i nie zamierzam A z taką fizyką, chemia, biologią mam na prawdę mało wspólnego, toteż cieszę się, że będą złączone w jeden przedmiot


Dziewczynki, a wiecie już gdzie chcecie studiować?

Ja bym chciała studiować architekturę wnętrz na ASP w Gdańsku
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-21, 10:03   #2288
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała studiować architekturę wnętrz na ASP w Gdańsku
Też bym chciała, ale niestety na chceniu się skończy
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 10:25   #2289
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Też bym chciała, ale niestety na chceniu się skończy
Ja tam wierzę, że moje marzenie o architekturze wnętrz się spełni umiem rysować, a to co potrzebne na studia to się nauczę
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 12:31   #2290
KaRaa xD
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 572
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez manieczka02 Pokaż wiadomość
Co do polskiego to sama bym tak chciala lubie polski i nie przeszkadzaloby mi to
Tylko, że ja poszłam na mat fiz nie po to, zeby całe dnie nad polskim siedziec
__________________
KaRaa xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 14:38   #2291
balasowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 120
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cześć, dołączam szkoda że tak późno ale chyba nic straconego ?
__________________
jesteśmy świadkiem przemian nas system nie złamał!


23.01.2013r.

16.07. 2013 -----> picie skrzypokrzywy,
wcierka z kozieradki
START!


24.07.2013 -----> łykanie tabletek Calcium Pantothenicum
START !
balasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-21, 15:01   #2292
M a d z i o s z e k
Rozeznanie
 
Avatar M a d z i o s z e k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 624
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez balasowa Pokaż wiadomość
Cześć, dołączam szkoda że tak późno ale chyba nic straconego ?
Hej Lepiej późno niż wcale
M a d z i o s z e k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 15:09   #2293
balasowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 120
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

moze tu doczekam się jakiś porad co robic ze swoim życiem bo pewnie jak niejedna tu obecna kompletnie nie wiem co dalej
__________________
jesteśmy świadkiem przemian nas system nie złamał!


23.01.2013r.

16.07. 2013 -----> picie skrzypokrzywy,
wcierka z kozieradki
START!


24.07.2013 -----> łykanie tabletek Calcium Pantothenicum
START !
balasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 15:27   #2294
M a d z i o s z e k
Rozeznanie
 
Avatar M a d z i o s z e k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 624
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez balasowa Pokaż wiadomość
moze tu doczekam się jakiś porad co robic ze swoim życiem bo pewnie jak niejedna tu obecna kompletnie nie wiem co dalej
Powiedz coś o sobie, czym się interesujesz, na jakim profilu się uczysz? itp Jakoś spróbujemy pomóc
M a d z i o s z e k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 15:43   #2295
balasowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 120
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez M a d z i o s z e k Pokaż wiadomość
Powiedz coś o sobie, czym się interesujesz, na jakim profilu się uczysz? itp Jakoś spróbujemy pomóc
Jezuuu, '' powiedz coś o sobie'' i zdaje sobie sprawę że ja nie wiem jakim jestem człowiekiem. No ale postaram się coś powiedzieć . Profil wojskowo- ratowniczy . Czym się interesuje ? Hmm.. trudno określić.. Lubie pisać wiersze, nienawidzę polskiego ( za sprawą nauczycielki tylko i wyłącznie ). Nienawidzę składać i rozkładać AK ( karabin taki ) w gimn straaaszie lubilam biologie, w lic mam głupią babke i brak motywacji do nauki przedmiotu przez to chemia może być. Hmmm no nie wiem co jeszcze mogłabym powiedzieć
__________________
jesteśmy świadkiem przemian nas system nie złamał!


23.01.2013r.

16.07. 2013 -----> picie skrzypokrzywy,
wcierka z kozieradki
START!


24.07.2013 -----> łykanie tabletek Calcium Pantothenicum
START !
balasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 15:45   #2296
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez balasowa Pokaż wiadomość
Jezuuu, '' powiedz coś o sobie'' i zdaje sobie sprawę że ja nie wiem jakim jestem człowiekiem. No ale postaram się coś powiedzieć . Profil wojskowo- ratowniczy . Czym się interesuje ? Hmm.. trudno określić.. Lubie pisać wiersze, nienawidzę polskiego ( za sprawą nauczycielki tylko i wyłącznie ). Nienawidzę składać i rozkładać AK ( karabin taki ) w gimn straaaszie lubilam biologie, w lic mam głupią babke i brak motywacji do nauki przedmiotu przez to chemia może być. Hmmm no nie wiem co jeszcze mogłabym powiedzieć
Matko co za profil! Opowiedz coś więcej o nim
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 16:00   #2297
balasowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 120
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Matko co za profil! Opowiedz coś więcej o nim
czemu mnie dziwi taka reakcja ?

Powiem tak : profil jest baaaaaaaardzo interesujący. Hm, może przesadziłam z ilością ' a ' w wyrazie ale faktem jest, że nudzić się na pewno nie można. Liczne obozy, poligony z prawdziwymi żołnierzami . Tak, smakuje troszke życia '' w mundurze '' . Mam również możliwość uczestniczenienia w obozach medycznych, gdzie uczę się podstaw, bardzo przydatnych w późniejszym cyklu kształcenia na tym kierunku, ale nie jestem przekonana czy aż tak bardzo mnie to interesuje. Wbrew pozorom wydaje się być trochę nudne Wojskowy profil jak najbardziej tak, medycyna może troszkę mniej .
__________________
jesteśmy świadkiem przemian nas system nie złamał!


23.01.2013r.

16.07. 2013 -----> picie skrzypokrzywy,
wcierka z kozieradki
START!


24.07.2013 -----> łykanie tabletek Calcium Pantothenicum
START !
balasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 17:25   #2298
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez balasowa Pokaż wiadomość
Jezuuu, '' powiedz coś o sobie'' i zdaje sobie sprawę że ja nie wiem jakim jestem człowiekiem. No ale postaram się coś powiedzieć . Profil wojskowo- ratowniczy . Czym się interesuje ? Hmm.. trudno określić.. Lubie pisać wiersze, nienawidzę polskiego ( za sprawą nauczycielki tylko i wyłącznie ). Nienawidzę składać i rozkładać AK ( karabin taki ) w gimn straaaszie lubilam biologie, w lic mam głupią babke i brak motywacji do nauki przedmiotu przez to chemia może być. Hmmm no nie wiem co jeszcze mogłabym powiedzieć

ale świetny profil :O też bym chciała na taki chodzić

a tak wgl to witamy u nas
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 17:32   #2299
balasowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 120
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
ale świetny profil :O też bym chciała na taki chodzić

a tak wgl to witamy u nas

a dziękuje Miło tu jakoś a Ty na jaki profil uczęszczasz ?
__________________
jesteśmy świadkiem przemian nas system nie złamał!


23.01.2013r.

16.07. 2013 -----> picie skrzypokrzywy,
wcierka z kozieradki
START!


24.07.2013 -----> łykanie tabletek Calcium Pantothenicum
START !
balasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-21, 18:21   #2300
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez balasowa Pokaż wiadomość
a dziękuje Miło tu jakoś a Ty na jaki profil uczęszczasz ?
human, stety albo niestety
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 18:31   #2301
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez pinats Pokaż wiadomość
ej, bo to wyglada tak, jakbym sie z Wami nie zgadzala tez uwazam, ze to dobre wyjscie, ze zaczynaja sie rozszerzenia i nie wiem czemu wyszlo tak, ze jestem innego zdania. po prostu uwazam, ze w drugiej klasie bedzie duzo trudniej niz w pierwszej i ze bedzie mnostwo nauki. to tyle. i wiadomo tez, ze jednak inaczej ma wlasnie przykladowo biol-chem-fiz, a inaczej mat-ang czy pol-ang. w tym drugim przypadku po prostu jest wiecej tych przedmiotow o te zalozmy 2 godziny, a tylko ten trzeci przedmiot bedzie codziennie, podczas gdy w tym pierwszym jest tyle wiecej lekcji, godzin.
dobra, bo bez sensu, sama zaczelam ten temat, ale wiadomo jak to jest z rozmowami o nauce.. kazdy ma swoje zdanie i swoj poglad, priorytety, nie ma po co o tym rozprawiac


co do miejsca studiowania to na chwile obecna marzy mi sie moja ukochana Warszawa albo Bialystok chcialabym tez w Krakowie, ale za daleko, wiec nawet nie biore pod uwage.
Ja w cale nie uważam, że będzie mniej nauki. Prawie codziennie będę mieć dwie matematyki więc różowo nie będzie. Tylko, że mi na przykład łatwiej jest się zmotywować do nauki tego co lubię i nie będę musiała się do tego tak bardzo przymuszać jak w przypadku przedmiotów, których nie lubię

Ja od urodzenie mieszkam niedaleko od Krk. Najprawdopodniej będę tam studiować i chciała bym tam znaleźć pracę i żyć. Jakoś nie chciałabym wyjeżdżać do innego miasta i zaczynać prawie od początku.
Cytat:
Napisane przez Christerine Pokaż wiadomość
ja czuje,ze i dla mnie studia nie sa piorytetem. mimo wszystko mature chce zdac jak najlepiej jesli chodzi o moje mozliwosci bo roznie moze byc i moze trafi sie okazja studiowac pozniej. na dzien dzisiajeszy nie mam kasy na Wroclaw eee tam bedzie co ma byc
Ja też o studiach raczej na razie nie myślę. Gdzieś uda mi się dostać, a przecież nikt nie powiedział, że po tych najbardziej obleganych kierunkach jest najwięcej pracy.
Cytat:
Napisane przez pinats Pokaż wiadomość
dawno nikt sie tak do mnie nie zwracal ja na tym watku juz od dawna! Kamilatko
Ankju, Ankju, Ankju, Ankju,
Cytat:
Napisane przez pinats Pokaż wiadomość
a wez daj spokoj, jak czytam, ze takie chudzielce cwicza, zdrowiej sie odzywiaja itp. to az mi wstyd powinnam miec taka silna motywacje, a jednak slodycze czesto wygrywaja ;c
U mnie to samo. Nie dość, że kiepsko się odżywiam to i do ruchu nie mam motywacji
Cytat:
Napisane przez Christerine Pokaż wiadomość
ale to takie tam!
No nam się nie chcesz przyznać Lamo W ogóle to jak ja Cię dawno nie czytałam
__________________


Edytowane przez mc266
Czas edycji: 2013-07-21 o 18:32
mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 19:27   #2302
pinats
Zakorzenienie
 
Avatar pinats
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7 470
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Ja w cale nie uważam, że będzie mniej nauki. Prawie codziennie będę mieć dwie matematyki więc różowo nie będzie. Tylko, że mi na przykład łatwiej jest się zmotywować do nauki tego co lubię i nie będę musiała się do tego tak bardzo przymuszać jak w przypadku przedmiotów, których nie lubię

Ja od urodzenie mieszkam niedaleko od Krk. Najprawdopodniej będę tam studiować i chciała bym tam znaleźć pracę i żyć. Jakoś nie chciałabym wyjeżdżać do innego miasta i zaczynać prawie od początku.

Ankju, Ankju, Ankju, Ankju,
no tak, tak, ja uwazam tak samo

ja uwielbiam swoje miasto, ale niestety na dobre studia nie ma co tutaj liczyc. do Warszawy i Bialego mam troche ponad 100 km, wiec i tak nie jest zle Warszawa marzy mi sie od dawna, bo dosc czesto tam jestem i po prostu uwielbiam tam byc, a Bialy dopiero niedawno wzielam tak naprawde pod uwage.
fajnie masz z tym Krakowem, moim marzeniem jest odwiedzic to miasto, bo nigdy nie mialam okazji, a tam musi byc tak pieknie ale jest szansa, ze jeszcze w tym roku mi sie uda!

oooj Moncia
__________________
„You're making me mad now, Effy.
And that's exactly what love's supposted to do”.
pinats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 19:50   #2303
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez pinats Pokaż wiadomość
no tak, tak, ja uwazam tak samo

ja uwielbiam swoje miasto, ale niestety na dobre studia nie ma co tutaj liczyc. do Warszawy i Bialego mam troche ponad 100 km, wiec i tak nie jest zle Warszawa marzy mi sie od dawna, bo dosc czesto tam jestem i po prostu uwielbiam tam byc, a Bialy dopiero niedawno wzielam tak naprawde pod uwage.
fajnie masz z tym Krakowem, moim marzeniem jest odwiedzic to miasto, bo nigdy nie mialam okazji, a tam musi byc tak pieknie ale jest szansa, ze jeszcze w tym roku mi sie uda!

oooj Moncia
Ja na studia to myślę bardziej Gdańsk, Toruń, Poznań, do Wrocławia za daleko niestety... A Warszawy nienawidzę.
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 19:56   #2304
pinats
Zakorzenienie
 
Avatar pinats
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7 470
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Ja na studia to myślę bardziej Gdańsk, Toruń, Poznań, do Wrocławia za daleko niestety... A Warszawy nienawidzę.
Warszawa jest chyba takim miastem, ktore zarowno mozna kochac, jak i nienawidzic, fakt

i ja tez witam nowa osobe! jak masz na imie?
__________________
„You're making me mad now, Effy.
And that's exactly what love's supposted to do”.
pinats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 20:14   #2305
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez pinats Pokaż wiadomość
ja uwielbiam swoje miasto, ale niestety na dobre studia nie ma co tutaj liczyc. do Warszawy i Bialego mam troche ponad 100 km, wiec i tak nie jest zle Warszawa marzy mi sie od dawna, bo dosc czesto tam jestem i po prostu uwielbiam tam byc, a Bialy dopiero niedawno wzielam tak naprawde pod uwage.
fajnie masz z tym Krakowem, moim marzeniem jest odwiedzic to miasto, bo nigdy nie mialam okazji, a tam musi byc tak pieknie ale jest szansa, ze jeszcze w tym roku mi sie uda!

oooj Moncia
100 km to nie tak dużo Jak lubisz Warszawę to może warto tam studiować Choć to w dużym stopniu zależy od tego, które uczelnie Ci bardziej pasują. No Kraków ładny jest, szczególnie stare miasto

__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 21:34   #2306
Black_Eyes
Zadomowienie
 
Avatar Black_Eyes
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez KaRaa xD Pokaż wiadomość
Tylko, że ja poszłam na mat fiz nie po to, zeby całe dnie nad polskim siedziec
Nie po to poszłam na językowy, żeby całe dnie nad matmą siedzieć Niestety, musimy to zdać na maturze... Chociaż ogólnie strasznie mnie wkurza, że mamy takie "narzucone" przedmioty, które MUSIMY zdać. Moim zdaniem każdy powinien zdawać co chce, nic nie powinno być przymuszone.

Cytat:
Napisane przez balasowa Pokaż wiadomość
Powiem tak : profil jest baaaaaaaardzo interesujący. Hm, może przesadziłam z ilością ' a ' w wyrazie ale faktem jest, że nudzić się na pewno nie można. Liczne obozy, poligony z prawdziwymi żołnierzami . Tak, smakuje troszke życia '' w mundurze '' . Mam również możliwość uczestniczenienia w obozach medycznych, gdzie uczę się podstaw, bardzo przydatnych w późniejszym cyklu kształcenia na tym kierunku, ale nie jestem przekonana czy aż tak bardzo mnie to interesuje. Wbrew pozorom wydaje się być trochę nudne Wojskowy profil jak najbardziej tak, medycyna może troszkę mniej .
Kiedyś chciałam być żołnierzem Teraz mnie ciągnie do strzelania, ale nie mam w pobliżu strzelnicy.. A jak jest, to cholernie drogo bez własnej broni Zazdroszczę ci tych obozów...

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Ja od urodzenie mieszkam niedaleko od Krk. Najprawdopodniej będę tam studiować i chciała bym tam znaleźć pracę i żyć. Jakoś nie chciałabym wyjeżdżać do innego miasta i zaczynać prawie od początku.
Ile masz km w sumie? Też bym chciała znaleźć tam pracę, ale nie wiem czy się uda... Biorąc pod uwagę to co chcę robić w przyszłości, to chyba bliżej mi do wyjazdu za granicę.. Albo do jakiś typowo turystycznych miejscowości. Chociaż Kraków przez cały rok jest oblegany, więc jakaś szansa jest

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
100 km to nie tak dużo Jak lubisz Warszawę to może warto tam studiować Choć to w dużym stopniu zależy od tego, które uczelnie Ci bardziej pasują. No Kraków ładny jest, szczególnie stare miasto
Stare miasto nocą...
Black_Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 21:40   #2307
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Black_Eyes Pokaż wiadomość
Nie po to poszłam na językowy, żeby całe dnie nad matmą siedzieć Niestety, musimy to zdać na maturze... Chociaż ogólnie strasznie mnie wkurza, że mamy takie "narzucone" przedmioty, które MUSIMY zdać. Moim zdaniem każdy powinien zdawać co chce, nic nie powinno być przymuszone.



Kiedyś chciałam być żołnierzem Teraz mnie ciągnie do strzelania, ale nie mam w pobliżu strzelnicy.. A jak jest, to cholernie drogo bez własnej broni Zazdroszczę ci tych obozów...



Ile masz km w sumie? Też bym chciała znaleźć tam pracę, ale nie wiem czy się uda... Biorąc pod uwagę to co chcę robić w przyszłości, to chyba bliżej mi do wyjazdu za granicę.. Albo do jakiś typowo turystycznych miejscowości. Chociaż Kraków przez cały rok jest oblegany, więc jakaś szansa jest



Stare miasto nocą...
Też zawsze chciałam zostać żołnierzem. Skoro nie można strzelać do ludzi to chętnie postrzelałabym na strzelnicy
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 11:22   #2308
Christerine
Zakorzenienie
 
Avatar Christerine
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 919
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez balasowa Pokaż wiadomość
Jezuuu, '' powiedz coś o sobie'' i zdaje sobie sprawę że ja nie wiem jakim jestem człowiekiem. No ale postaram się coś powiedzieć . Profil wojskowo- ratowniczy . Czym się interesuje ? Hmm.. trudno określić.. Lubie pisać wiersze, nienawidzę polskiego ( za sprawą nauczycielki tylko i wyłącznie ). Nienawidzę składać i rozkładać AK ( karabin taki ) w gimn straaaszie lubilam biologie, w lic mam głupią babke i brak motywacji do nauki przedmiotu przez to chemia może być. Hmmm no nie wiem co jeszcze mogłabym powiedzieć
what?!

Cytat:
Napisane przez balasowa Pokaż wiadomość
c Liczne obozy, poligony z prawdziwymi żołnierzami . Tak, smakuje troszke życia '' w mundurze '' .



Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
No nam się nie chcesz przyznać Lamo W ogóle to jak ja Cię dawno nie czytałam
<3

Dziewczyny macie problem z wypadajacymi wlosami? U mnie to masakra. Jak myje to codziennie koltun musze brac z wanny.. Jesli wczoraj mialam zwiazane to spoko loko - a dzisiaj wymylam i rozpuszczone to tylko garsciami po przeczesaniu palcami zbieram.. Ja juz powinnam byc lysa tyle ich leci ..
__________________
nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu - czas i tak upłynie.
Christerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 12:27   #2309
Slodkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Slodkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 935
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

A do Katowic nikt się na studia nie wybiera?
Slodkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 12:59   #2310
Christerine
Zakorzenienie
 
Avatar Christerine
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 919
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
A do Katowic nikt się na studia nie wybiera?
czekaj wyciagam magiczna kule

;*
__________________
nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu - czas i tak upłynie.
Christerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.