Początkujące włosomaniaczki :) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-24, 13:02   #451
soltera n
Raczkowanie
 
Avatar soltera n
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 74
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja chyba sobe przeproteinowałam wlosy zoltkiem. Dzialalo, wlosy mialam po nim takie mieciutkie. Uzywalam pare miesiacy tak co tydzien- dwa tygodnie, a ostatnio jak zrobilam taka maske mialam po nim szorstkie i spuszone wlosy. Teraz dalej sie puszszą, jak tylko przejadę szczotką a i w miedzy czasie robilam maske z lnu, raz laminowala, ale to byl niewypał.

Po rycynowym wypadaly mi wlosy, jest dobry, ale trzeba ostroznie uzywac.
No to w takim wypadku włoski oczyszczamy szamponem z SLS, proteinki ograniczamy a zwiększamy ilość emolientów
__________________
Kocham prawie swoje włosy!
soltera n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 13:19   #452
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Mnie na wizazu bardzo usilnie namawiano na rezygnacje z silikonow, ale nie paowalo mi to. Szczegolnie, ze zapowiadaly na poczatku duze pogorszenie kondycjii wlosow... w ogole na wizazu dziewczyny czesto chca komus zrobic dobrze na sile.
Moze dla dziewczyn ktore maja smetne, podatne na obciazenie wlosy to jest rozwiazanie.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 13:27   #453
soltera n
Raczkowanie
 
Avatar soltera n
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 74
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Mnie na wizazu bardzo usilnie namawiano na rezygnacje z silikonow, ale nie paowalo mi to. Szczegolnie, ze zapowiadaly na poczatku duze pogorszenie kondycjii wlosow... w ogole na wizazu dziewczyny czesto chca komus zrobic dobrze na sile.
Moze dla dziewczyn ktore maja smetne, podatne na obciazenie wlosy to jest rozwiazanie.
To takie trochę podążanie za modą Dla każdego co innego i trzeba sobie wypracować swój własny sposób pielęgnacji Jest to długotrwały proces ale się opłaca Ja właśnie na początku tak samo zrezygnowałam z silikonów i kupowałam wiele produktów z proteinami... ojjj to mój wielki błąd Gdyby nie to, że regularnie olejowałam to mogłoby to się skończyć katastrofą
__________________
Kocham prawie swoje włosy!
soltera n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 13:32   #454
twojmotyl
Raczkowanie
 
Avatar twojmotyl
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: EL
Wiadomości: 185
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Ja właśnie dostałam wysypu na dekoldzie najbardziej i trochę na plecach, na twarzy na razie kilka niespodzianek...
Ja łykam humavit i CP i na początku dzień w dzień wywalało mi syfy i bałam się, że się to nasili i zrezygnuję... ale się poprawiło i jest oki.

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Jak pijesz siemię lniane? Zalewasz ziarenka gorącą wodą i pijesz razem z ziarenkami po ostygnięciu, czy może kisiel, czy rozcieńczonego gluta? Czy macerat?
I, i, i?? Do czego porównujesz jej smak?
Ja siemię uwielbiam, pamiętam jak byłam dzieckiem i babcia mi ugotowała na żołądek mmmmmmmm
Nie polecam wchodzić na wątek o siemieniu, bo można tylko zgłupieć. Jeden wielki chaos.
Ja uważam, że w sumie informacja na opakowaniu jest po to żeby się do niej stosować i skoro ma być gotowane 15 minut to chyba tak powinno być. Uwielbiam gryźć te ziarka. Zresztą to ma konsystencję kisielu. Można to wymieszać z czym się chce. Mniami. Tylko ja jestem zawsze zbyt zmęczona by sobie to przygotować...

Cytat:
Napisane przez balasowa Pokaż wiadomość
Melduje, że od dziś zaczynam łykać Calcium Pantothenicum
O fajnie! Witaj w klubie. Jakie masz założenia? Ja biorę 2tab rano i 2 tab wieczorem. Jestem mniej więcej po 2/3 blistra.
W sumie to chodzę śpiąca - ale wydaje mi się, że to efekt rozpoczęcia treningów i zmiany diety.

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------



Ja łykałam CP jakieś dwa tygodnie ale miałam takie pobojowisko na twarzy że sobie odpuściłam...
No ja przeczekałam wysyp i teraz jest w miarę.


Na noc był: Sesa na skalp, sezam na długość, oliwa na konce; i z tym zestawem pojechałam na basen.

Dziś rano: po basenie szampon, odżywka, wcierka radical, chi na końcówki - suszenie suszarką i kok - błysk przepiękny

Sluchajcie a wie któraś czy sauna parowa dobrze wpływa na włosy?
__________________
22-06-13 - AKCJA W
16-07-13 - AKCJA D
17-07-13 - AKCJA C
twojmotyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 14:03   #455
balasowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 120
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez twojmotyl Pokaż wiadomość

O fajnie! Witaj w klubie. Jakie masz założenia? Ja biorę 2tab rano i 2 tab wieczorem. Jestem mniej więcej po 2/3 blistra.
W sumie to chodzę śpiąca - ale wydaje mi się, że to efekt rozpoczęcia treningów i zmiany diety.
Czytałam recenzję jednej z blogerek, która była oszołomiona tempem wzrostu włosów po CP więc postanowiłam i ja . Marzą mi się włosy do pasa Mam zaledwie do sprzączek od stanika... ehhh długa droga jeszcze przede mną ale jestem wytrwała Też chodzę ospała i śpiąca, ale to pewnie dlatego że ostatnimi czasy jem bardzo mało, kufel zimnego kompociku co jakiś czas w zupełności i wystarcza. I schudłam 2-3 kilo Myślę że CP + skrzypokrzywa + wcierka z kozieradki da wymarzony efekt w szybszym czasie
Przyznam że obawiam się trochę tego wysypu.... 3 sierpnia mam wesele Swoją drogą piję już skrzypokrzywę tydzień i nic się nie pojawiło... Hmmm.. Może to zasługa kremu antybakteryjnego z siarka? Kto wie...

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja chyba sobe przeproteinowałam wlosy zoltkiem. Dzialalo, wlosy mialam po nim takie mieciutkie. Uzywalam pare miesiacy tak co tydzien- dwa tygodnie, a ostatnio jak zrobilam taka maske mialam po nim szorstkie i spuszone wlosy. Teraz dalej sie puszszą, jak tylko przejadę szczotką a i w miedzy czasie robilam maske z lnu, raz laminowala, ale to byl niewypał.

Po rycynowym wypadaly mi wlosy, jest dobry, ale trzeba ostroznie uzywac.
Witaj w klubie ofiar przeproteinowania Ja powoli z tego wychodzę. Co zrobiłam ? Oczysciłam włosy i skalp szamponem najlepszym na świecie do oczyszczania - Farmona, Herbal Care, skrzyp polny. Włosy aż skrzypiały ^^ później olej arganowy pod czepek 3-4 h nastepnie maska Alterra + trochę podgrzanego miodu + olej rycynowy + łyżeczka Bioetiki maski nawilżającej tak z 1-2h i potem ponownie umycie włosów tym razem szampon Fitomed do włosów suchych ( SLS daleko w składzie, serdecznie polecam )
__________________
jesteśmy świadkiem przemian nas system nie złamał!


23.01.2013r.

16.07. 2013 -----> picie skrzypokrzywy,
wcierka z kozieradki
START!


24.07.2013 -----> łykanie tabletek Calcium Pantothenicum
START !

Edytowane przez balasowa
Czas edycji: 2013-07-24 o 14:05
balasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 14:12   #456
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez twojmotyl Pokaż wiadomość
Ja łykam humavit i CP i na początku dzień w dzień wywalało mi syfy i bałam się, że się to nasili i zrezygnuję... ale się poprawiło i jest oki.

Na noc był: Sesa na skalp, sezam na długość, oliwa na konce; i z tym zestawem pojechałam na basen.

Dziś rano: po basenie szampon, odżywka, wcierka radical, chi na końcówki - suszenie suszarką i kok - błysk przepiękny
Ja właśnie czekam na poprawę
Jaka odżywkę użyłaś??

Sesa Jak ja jej pragnę...gdy będę mieć więcej funduszy to ją zakupię... Nakładasz ją tylko na skalp czy na długość też? Jak wrażenia, długo jej używasz?? Napisz coś o niej
__________________


Edytowane przez barylka666
Czas edycji: 2013-07-24 o 14:18
barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 16:17   #457
twojmotyl
Raczkowanie
 
Avatar twojmotyl
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: EL
Wiadomości: 185
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez balasowa Pokaż wiadomość
Czytałam recenzję jednej z blogerek, która była oszołomiona tempem wzrostu włosów po CP więc postanowiłam i ja . Marzą mi się włosy do pasa Mam zaledwie do sprzączek od stanika... ehhh długa droga jeszcze przede mną ale jestem wytrwała Też chodzę ospała i śpiąca, ale to pewnie dlatego że ostatnimi czasy jem bardzo mało, kufel zimnego kompociku co jakiś czas w zupełności i wystarcza. I schudłam 2-3 kilo Myślę że CP + skrzypokrzywa + wcierka z kozieradki da wymarzony efekt w szybszym czasie
Przyznam że obawiam się trochę tego wysypu.... 3 sierpnia mam wesele Swoją drogą piję już skrzypokrzywę tydzień i nic się nie pojawiło... Hmmm.. Może to zasługa kremu antybakteryjnego z siarka? Kto wie...
)
Zacznij i zobacz. Jak tylko coś wyskoczy to przestań żeby nie straszyć weselnych gości i przystąp do CP po weselu. W końcu to 10 dni. Jeśli mają zacząć rosnąć to i tak zaczną - ja mam nadzieję chociaż dużo się naczytałam, że raz na 100 przypadków trafia się szczęściara i wybranka losu!


Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Ja właśnie czekam na poprawę
Jaka odżywkę użyłaś??

Sesa Jak ja jej pragnę...gdy będę mieć więcej funduszy to ją zakupię... Nakładasz ją tylko na skalp czy na długość też? Jak wrażenia, długo jej używasz?? Napisz coś o niej
Elseve Volume - taka fioletowawa

A sesa to moja wielka miłość
Na początku stosowałam ją na długość ale teraz zmieniam taktykę i będzie szła głównie na skalp. Na długości fantastycznie spisuje się sezam a ziołowe będę dawać na skórę głowy żeby się obudziło to wszystko z długiego snu umarlaków.

Sesa dla mnie pięknie pachnie. Poprawia mi nastrój. Wprowadza w zmysłowy stan. W sumie to jest u mnie od miesiąca. Zmywa się łatwo. Nakłada też.

Ja tak na prawdę o ile śpię w domu i z przemęczenia nie padnę nieprzytomna to oleje kładę codziennie.
I w sumie jestem bardzo zadowolona z wyglądu włosów po olejowaniu przed basenem. Na prawdę mi się podobają - żeby tylko chciały urosnąć i odrodzić się jako busz bejbików
__________________
22-06-13 - AKCJA W
16-07-13 - AKCJA D
17-07-13 - AKCJA C
twojmotyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 16:22   #458
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez twojmotyl Pokaż wiadomość
Elseve Volume - taka fioletowawa

A sesa to moja wielka miłość
Na początku stosowałam ją na długość ale teraz zmieniam taktykę i będzie szła głównie na skalp. Na długości fantastycznie spisuje się sezam a ziołowe będę dawać na skórę głowy żeby się obudziło to wszystko z długiego snu umarlaków.

Sesa dla mnie pięknie pachnie. Poprawia mi nastrój. Wprowadza w zmysłowy stan. W sumie to jest u mnie od miesiąca. Zmywa się łatwo. Nakłada też.

Ja tak na prawdę o ile śpię w domu i z przemęczenia nie padnę nieprzytomna to oleje kładę codziennie.
I w sumie jestem bardzo zadowolona z wyglądu włosów po olejowaniu przed basenem. Na prawdę mi się podobają - żeby tylko chciały urosnąć i odrodzić się jako busz bejbików
Ehh...każdy wokół ma sesę tylko nie ja
Straasznie mam na nią chęć, moje włosy ostatnio bardzo wypadają i wcierałabym ją w skalp i długość... Może przekonam mojego TŻ żeby mi ją sprawił Mam nadzieję że jeszcze miesiąc i będę ją mieć
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 16:29   #459
twojmotyl
Raczkowanie
 
Avatar twojmotyl
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: EL
Wiadomości: 185
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Ehh...każdy wokół ma sesę tylko nie ja
Straasznie mam na nią chęć, moje włosy ostatnio bardzo wypadają i wcierałabym ją w skalp i długość... Może przekonam mojego TŻ żeby mi ją sprawił Mam nadzieję że jeszcze miesiąc i będę ją mieć
No ja właśnie z tego powodu. I kładę na przemian - bhringraj, sesa, khadi na wypadające.
Moja mama ma dość słuchania "No spójrz czy nie pojawiły się miniaturowe włoski". Niestety nie może mi odpowiedzieć zgodnie z moją nadzieją.
__________________
22-06-13 - AKCJA W
16-07-13 - AKCJA D
17-07-13 - AKCJA C
twojmotyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 16:32   #460
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez twojmotyl Pokaż wiadomość
No ja właśnie z tego powodu. I kładę na przemian - bhringraj, sesa, khadi na wypadające.
Moja mama ma dość słuchania "No spójrz czy nie pojawiły się miniaturowe włoski". Niestety nie może mi odpowiedzieć zgodnie z moją nadzieją.
Oj,może niedługo się pojawią
Myślę nad jakimiś suplementami bo moje paznokcie też są w nieciekawym stanie...
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 16:37   #461
balasowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 120
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez twojmotyl Pokaż wiadomość
No ja właśnie z tego powodu. I kładę na przemian - bhringraj, sesa, khadi na wypadające.
Moja mama ma dość słuchania "No spójrz czy nie pojawiły się miniaturowe włoski". Niestety nie może mi odpowiedzieć zgodnie z moją nadzieją.
przejrzałam z grubsza Twoje wypowiedzi na forum ale jadnak nie tak dokładnie by być pewną czy eksperymentowałaś z wcierką z kozieradki bądź też gotową Jantar ? jesli tak, to czy pojawiły się jakieś pozytywne efekty ?
__________________
jesteśmy świadkiem przemian nas system nie złamał!


23.01.2013r.

16.07. 2013 -----> picie skrzypokrzywy,
wcierka z kozieradki
START!


24.07.2013 -----> łykanie tabletek Calcium Pantothenicum
START !
balasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 16:41   #462
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez balasowa Pokaż wiadomość
przejrzałam z grubsza Twoje wypowiedzi na forum ale jadnak nie tak dokładnie by być pewną czy eksperymentowałaś z wcierką z kozieradki bądź też gotową Jantar ? jesli tak, to czy pojawiły się jakieś pozytywne efekty ?
Z kozieradką nie eksperymentowałam, a jantar kiedyś wcierałam przez jakieś dwa tygodnie a więc za krótko żeby coś powiedzieć więcej o niej, pamiętam że wyrosło mi trochę babyhair i po wcierce radical też
Mam jeszcze połowę buteleczki Jantara i chyba zacznę go wcierać przed myciem...
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 16:44   #463
balasowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 120
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Oj,może niedługo się pojawią
Myślę nad jakimiś suplementami bo moje paznokcie też są w nieciekawym stanie...
Nie będę powielać czyjej wypowiedzi, spójrz tu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=703642, wizażysta poleca zainwestować w minerały które ponoc odbijaja sie pozytywnie na calym organizmie.. Czy się opłaca nie wiem, nie testowałam wiec nie mogę polecić. Może sama zajrzyj
__________________
jesteśmy świadkiem przemian nas system nie złamał!


23.01.2013r.

16.07. 2013 -----> picie skrzypokrzywy,
wcierka z kozieradki
START!


24.07.2013 -----> łykanie tabletek Calcium Pantothenicum
START !
balasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 16:46   #464
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez balasowa Pokaż wiadomość
Nie będę powielać czyjej wypowiedzi, spójrz tu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=703642, wizażysta poleca zainwestować w minerały które ponoc odbijaja sie pozytywnie na calym organizmie.. Czy się opłaca nie wiem, nie testowałam wiec nie mogę polecić. Może sama zajrzyj
Dzięki, poczytam
Kurcze cena mnie trochę przeraża, na razie nie mogłabym sobie na nie pozwolić...

Któraś z Was piła olej z wiesiołka albo zażywała go w kapsułkach??
__________________


Edytowane przez barylka666
Czas edycji: 2013-07-24 o 17:05
barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 18:04   #465
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Przytrzymaj chwilkę tą odżywkę i powinno być ok, daj znać jak poszło :
Umyłam, nie miałam już czasu na suszenie naturalne, to potraktowałam włosy suszarką z chłodnym nawiewem. Olej zszedł. Ale włosy się spuszyły. Wszystkie moje bejbiki, starsze i młodsze odstają jakieś 3cm od głowy. xD To od suszarki, czy kurde co?
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 18:10   #466
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Umyłam, nie miałam już czasu na suszenie naturalne, to potraktowałam włosy suszarką z chłodnym nawiewem. Olej zszedł. Ale włosy się spuszyły. Wszystkie moje bejbiki, starsze i młodsze odstają jakieś 3cm od głowy. xD To od suszarki, czy kurde co?
Ja w ogóle nie suszę suszarką po później każdy włos stoi w inna stronę i puszą się niemiłosiernie ale ja mam ja starą i szuszy tylko gorącym nawiewem więc dlatego tego nie robię

Jak się spuszyły to może kropla jakiegoś oleju i pomoże? Mi to wystarcza żeby zniwelować puch, może nie całkowicie ale zawsze coś

Aa jaką odżywkę nałożyłaś, może to przez nią?
__________________


Edytowane przez barylka666
Czas edycji: 2013-07-24 o 18:11
barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 18:14   #467
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Ehh...każdy wokół ma sesę tylko nie ja
Straasznie mam na nią chęć, moje włosy ostatnio bardzo wypadają i wcierałabym ją w skalp i długość... Może przekonam mojego TŻ żeby mi ją sprawił Mam nadzieję że jeszcze miesiąc i będę ją mieć
Nie martw się, nie jesteś sama! Wszyscy dookoła zachwycają się tą sesą, a ja właśnie zdałam sobie sprawę, że własciwie nie wiem co to jest, poza tym, że wrzuciłam ją do szuflady "Jakiś olej".

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Oj,może niedługo się pojawią
Myślę nad jakimiś suplementami bo moje paznokcie też są w nieciekawym stanie...
Może spróbuj pić siemię? Podobno dobrze wpływa na paznokcie, poza tym u niektórych pojawiają się bejbiki (:

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie suszę suszarką po później każdy włos stoi w inna stronę i puszą się niemiłosiernie ale ja mam ja starą i szuszy tylko gorącym nawiewem więc dlatego tego nie robię

Jak się spuszyły to może kropla jakiegoś oleju i pomoże? Mi to wystarcza żeby zniwelować puch, może nie całkowicie ale zawsze coś

Aa jaką odżywkę nałożyłaś, może to przez nią?

Właśnie miałam zedytować, ale nie zdążyłam.
To chyba od suszarki, bo ok pół godziny po wysuszeniu już było dużo lepiej. Zwłaszcza, że suszyłam głową w dół.
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 18:16   #468
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Nie martw się, nie jesteś sama! Wszyscy dookoła zachwycają się tą sesą, a ja właśnie zdałam sobie sprawę, że własciwie nie wiem co to jest, poza tym, że wrzuciłam ją do szuflady "Jakiś olej".


Może spróbuj pić siemię? Podobno dobrze wpływa na paznokcie, poza tym u niektórych pojawiają się bejbiki (:

Ja mam nadzieję że sesa pomogłaby mi z wypadaniem, wzmocnieniem i z nabłyszczeniem włosów

Głupio mówić ale...nie mam aktualnie blendera w domu żeby "zmielić" siemię z np. bananem czy jakimkolwiek owocem bo samego nie wypiję, blee...

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Właśnie miałam zedytować, ale nie zdążyłam.
To chyba od suszarki, bo ok pół godziny po wysuszeniu już było dużo lepiej. Zwłaszcza, że suszyłam głową w dół.
To się cieszę
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 18:26   #469
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję że sesa pomogłaby mi z wypadaniem, wzmocnieniem i z nabłyszczeniem włosów

Głupio mówić ale...nie mam aktualnie blendera w domu żeby "zmielić" siemię z np. bananem czy jakimkolwiek owocem bo samego nie wypiję, blee...

Moje marzenie się w końcu spełniło w zeszłym tygodniu i dostałam blender żyrafowy jako wcześniejszy prezent na urodziny. Teraz te wszystkie rzeczy, które chciałam mielić stoją przede mną otworem. <3
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 18:27   #470
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Moje marzenie się w końcu spełniło w zeszłym tygodniu i dostałam blender żyrafowy jako wcześniejszy prezent na urodziny. Teraz te wszystkie rzeczy, które chciałam mielić stoją przede mną otworem. <3

Aale ci zazdroszczę!!
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 18:28   #471
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez twojmotyl Pokaż wiadomość
Ja łykam humavit i CP i na początku dzień w dzień wywalało mi syfy i bałam się, że się to nasili i zrezygnuję... ale się poprawiło i jest oki.



Ja siemię uwielbiam, pamiętam jak byłam dzieckiem i babcia mi ugotowała na żołądek mmmmmmmm
Nie polecam wchodzić na wątek o siemieniu, bo można tylko zgłupieć. Jeden wielki chaos.
Ja uważam, że w sumie informacja na opakowaniu jest po to żeby się do niej stosować i skoro ma być gotowane 15 minut to chyba tak powinno być. Uwielbiam gryźć te ziarka. Zresztą to ma konsystencję kisielu. Można to wymieszać z czym się chce. Mniami. Tylko ja jestem zawsze zbyt zmęczona by sobie to przygotować...



O fajnie! Witaj w klubie. Jakie masz założenia? Ja biorę 2tab rano i 2 tab wieczorem. Jestem mniej więcej po 2/3 blistra.
W sumie to chodzę śpiąca - ale wydaje mi się, że to efekt rozpoczęcia treningów i zmiany diety.



No ja przeczekałam wysyp i teraz jest w miarę.


Na noc był: Sesa na skalp, sezam na długość, oliwa na konce; i z tym zestawem pojechałam na basen.

Dziś rano: po basenie szampon, odżywka, wcierka radical, chi na końcówki - suszenie suszarką i kok - błysk przepiękny

Sluchajcie a wie któraś czy sauna parowa dobrze wpływa na włosy?
Jeśli masz maskę na włosach to owszem
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 18:32   #472
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

hej dziewczyny ale się rozpisałyście.. kurcze nie mam nawet teraz czasu na nadrabianie.. hehe
Z nowości to pozamawiałam kosmetyki z allepaznokcie dość dużo i kallos i bingo spa az się doczekać nie mogę ahh
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 18:51   #473
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ale się rozpisałyście.. kurcze nie mam nawet teraz czasu na nadrabianie.. hehe
Z nowości to pozamawiałam kosmetyki z allepaznokcie dość dużo i kallos i bingo spa az się doczekać nie mogę ahh

A tak a'propos BingoSpa, wiecie może czy te maski nadal można dostac w Tesco?
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 18:58   #474
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
A tak a'propos BingoSpa, wiecie może czy te maski nadal można dostac w Tesco?
U siebie nie widziałam w ogóle, ale to dość małe Tesco
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 19:13   #475
mir mur
Raczkowanie
 
Avatar mir mur
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 81
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Od pierwszego sierpnia w Naturze promocja na olejki do włosów Green Pharmacy, są po 4,99. Można znaleźć na blogach ich pozytywne recenzje więc warto spróbować
mir mur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 19:16   #476
M a d z i o s z e k
Rozeznanie
 
Avatar M a d z i o s z e k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 624
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Aale ci zazdroszczę!!
Jak też
Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
U siebie nie widziałam w ogóle, ale to dość małe Tesco
Wczoraj miałam okazje w końcu zajść do Tesco i wręcz pobiegłam na dział z kosmetykami do włosów szukam masek Bingo patrze a tam nie ma
M a d z i o s z e k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 19:24   #477
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez mir mur Pokaż wiadomość
Od pierwszego sierpnia w Naturze promocja na olejki do włosów Green Pharmacy, są po 4,99. Można znaleźć na blogach ich pozytywne recenzje więc warto spróbować
Oo, dobrze wiedzieć.

Cytat:
Napisane przez M a d z i o s z e k Pokaż wiadomość
Jak też

Wczoraj miałam okazje w końcu zajść do Tesco i wręcz pobiegłam na dział z kosmetykami do włosów szukam masek Bingo patrze a tam nie ma
I właśnie tego samego się boję. Bo znając mnie, też pobiegnę jak szalona na stoisko kosmetyczne.
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 19:39   #478
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez mir mur Pokaż wiadomość
Od pierwszego sierpnia w Naturze promocja na olejki do włosów Green Pharmacy, są po 4,99. Można znaleźć na blogach ich pozytywne recenzje więc warto spróbować
Ja mam ten olejek z czerwoną papryką i mnie niestety nie zachwycił, ale z chęcią spróbowałabym tego z olejkiem arganowym

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Wrażenia z dzisiejszej mieszanki włosowej są dobre-włosy miękkie ale nie zachwycają...

Dlatego w sobotę zafunduje im włosowe spa, już nie mogę się doczekać kiedy je dopieszczę moją sprawdzoną mieszanką
__________________


Edytowane przez barylka666
Czas edycji: 2013-07-24 o 19:56
barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 19:42   #479
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
A tak a'propos BingoSpa, wiecie może czy te maski nadal można dostac w Tesco?
nie mam pojecia ja nie widziałam..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 20:38   #480
twojmotyl
Raczkowanie
 
Avatar twojmotyl
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: EL
Wiadomości: 185
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez balasowa Pokaż wiadomość
przejrzałam z grubsza Twoje wypowiedzi na forum ale jadnak nie tak dokładnie by być pewną czy eksperymentowałaś z wcierką z kozieradki bądź też gotową Jantar ? jesli tak, to czy pojawiły się jakieś pozytywne efekty ?
No więc kozieradki jeszcze nie i Jantara tez nie.
Do Jantara zniechęciło mnie hasło "nowy skład nie działa" a kozieradka jest w planach jak zawiedzie wszystko co teraz robię. Nie chcę aż tak wszystkiego mieszać, bo nie będę wiedzieć co działa - o ile coś zadziała

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Umyłam, nie miałam już czasu na suszenie naturalne, to potraktowałam włosy suszarką z chłodnym nawiewem. Olej zszedł. Ale włosy się spuszyły. Wszystkie moje bejbiki, starsze i młodsze odstają jakieś 3cm od głowy. xD To od suszarki, czy kurde co?
Ja uważam, że to od oleju. Ja tak mam po rycynowym z dodatkami jak za długo przetrzymałam.

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość

Głupio mówić ale...nie mam aktualnie blendera w domu żeby "zmielić" siemię z np. bananem czy jakimkolwiek owocem bo samego nie wypiję, blee...
Banana możesz rozgnieść widelcem i wszystko przecedzić przez sitko - taki pomysł na szybko.
Trzeba sobie radzić.

Ogólnie to Wam po cichu powiem, że mam wrażenie, że włosy na ciele szybciej mi rosną. Te na głowie to nie wiem, bo nie mam jak zmierzyć ich w sumie, bo są pocieniowane. ale inne jakby szybciej... może, może to CP...
__________________
22-06-13 - AKCJA W
16-07-13 - AKCJA D
17-07-13 - AKCJA C
twojmotyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.