Ostrzegam przed podróbkami perfum!!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-29, 08:15   #91
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

No ja nie wiem co myślec o tym, naprawdę. W głowie mi się nie mieści że w porządnej perfumerii mają podróbki (choć oczywiście to możliwe). Może po prostu zapach się zepsuł/zestarzał, może się zmienił pod wpływem tych ogrzewanych półeczek...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 08:47   #92
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
No ja nie wiem co myślec o tym, naprawdę. W głowie mi się nie mieści że w porządnej perfumerii mają podróbki (choć oczywiście to możliwe). Może po prostu zapach się zepsuł/zestarzał, może się zmienił pod wpływem tych ogrzewanych półeczek...
Oluś, a ja teraz pomyślałam i doszłam do wniosku, że chyba wiem skąd mogą być podróbki w perfumeriach.
Zaznaczam że z tą branżą, mam tyle wspólnego, że chodze i kupuje perfumy, nie mam pojęcia jakie oni muszą spełniać wymagania, żeby dystrybutror dostarczał towar na danym rabacie i jak się rozliczają, ale generalnie w sieciowych sklepach i hurtowniach (nie mówie tu tylko p perfumach, sama mam przykład zupełnie z innej branży) nagminny jest proceder "podkupowania na półkę". Polega to na tym, że filia firmy X dostaje towar z centrali firmy X, następnie sprzedaje go nie nabijając na kasę, lub wydaje paragon, a potem robi zwrot. Ten sam towar który jest już sprzedany, a nadal figuruje na stanie jako obecny, kupuje w innym źródle, gdzie ma dużo taniej, czyli potem ma z niego już czysty zysk. To tak w skrócie i moim zdaniem to by wytłumaczyło obecność produktu-podróbki, ale nadal nie wiem skąd te podejrzane testery??
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 20:52   #93
Rucia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

mam takie pytanie jaki jest korek i atomizer w oryginalnym hugo bossie szarym??plastikowy czy metalowy??
Acha i idzie jakos odroznic po zafoliowanym pudelku podrobe coco mademoiselle??
gdzies byl wontek o jakis numerach seryjnych na pudelku w ktorym miejscu ich szukac??
pozdrawiam
Rucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 01:18   #94
TylkoNaMinute
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Widze ze forum jest intensywnie sfeminizowane
Jakis czas temu zakupilem na allegro wode toaletowa Armani Mania ( 100ml ) ... za mocno podejzana cene 100 zl . Liczylem sie z tym ze najprawdopodobniej dostane podrobe . Cos mnie ruszylo i przeszedlem sie do perfumerii zeby porownac opakowania , o dziwo identyczne pod kazdym wzgledem , uwzgledniajac kod wybity na spodzie opakowania , sklad i informacje o produkcie wydrukowane po wewnetrznej stronie , na fakturze , kolorze i napisach konczac . Zeby dopelnic dziela obydwa produkty "umiescilem" na papierkach , ale nawet jak na nos laika moge stwierdzic ze rozwijaja sie tak samo , trwalosci tez nic nie moge zarzucic . Butelka nie ma zadnych sladow uszkodzen , na jej spodzie jest naklejka z informacjami + kod produktu . Nie wiem co mam myslec , oryginal z szemranych zrodel czy swietna podroba ? Czekam na opinie i pozdrawiam
TylkoNaMinute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 20:30   #95
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Proszę mnie usprawiedliwić, jeśli mnie ktoś weźmie za naiwną. Przypuszczam, że to podpucha, ale naprawdę nie wiem, jak szanowne Wizażanki rozpoznają co jest oryginalne na Allegro, a co nie. To zapewne nie jest "oryginalny" sprzedawca, sądząc po cenach, ale zapytać się można?
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3763720
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 20:44   #96
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Tak, to są podróbki.
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 07:53   #97
basia.plewik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 82
GG do basia.plewik
Dot.: Re: podróbki ... jak się wie nie jest tak źle blo :)))

Ostatnio napisałam do allegro list, bo podrób cała masa, ale trafia mnie jak widzę takie chamskie podróby w stylu 5th avenue o pojemności 100 ml( pojemnosci takiej nie MA i nigdy NIE MIAŁA oryginalna woda), oczywiscie, w odpowiedzi dostałam automatycznego maila że się tym zajmą, a aukcje sobie wiszą. Oczywiscie trudno udowwodnić że jakiś sprzedajcy chce sprzedac podróbę np. sensi, bo moze ma taki kaprys że sprzedaje je za 60 zł<lol>, ale tu jest jasna sytuacja...
p.s. kiedy w tamtym tygodniu też wystawiłam swoją aukcję pt. "woda bi-es, raz użyta, pachnie jak deep red" (oczywiscie sztuk 1) natychmiast dostałam maila z ostrzeżeniem ze mi zamkną i zablokują konto <haha>. Powoli zaczynam podejrzewać , że sprzedawcy podrób płacą jakiś characz allegro...
basia.plewik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 08:16   #98
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez elsi
Proszę mnie usprawiedliwić, jeśli mnie ktoś weźmie za naiwną. Przypuszczam, że to podpucha, ale naprawdę nie wiem, jak szanowne Wizażanki rozpoznają co jest oryginalne na Allegro, a co nie. To zapewne nie jest "oryginalny" sprzedawca, sądząc po cenach, ale zapytać się można?
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3763720

Elsi to są



na 100% podróby. Nie daj się naciąć. Nawet jeżeli na fotkach są zdjecia oryginalnych perfum, to sprzedawca ten po prostu przekopiował fotografie z innych aukcji. Zwróć uwage na to, że każde zdjęcie jest inne, robione w innym miejcu, przy innym swietle, róznymi aparatami. Mało tego, jestem pewna, że dune diora, fotografia tej butelki jest skopiowana od BartkaWawy, gościa, który faktycznie sprzedaje oryginały (wiem bo kupowałam) i zawsze fotografuje w jednym miejscu (tzn. na jakiejś lnianej kanapie - widać układające sie poduszki. Zwracam uwagę na takie rzeczy, ponieważ one dowodzą tego czy sprzedawca wklejając zdjęcie perfum, faktycznie sfotografował te co ma, czy też pożyczył sobie tylko ich wizerunek od innych. Poza tym ceny. Fakt, można trafić na okazję (ja kupiłam ostatnio np. oryginalny testerek pure poison za jakies 100 zł) ale trzeba uważać, często okazja to po prostu jakis kant. Polecam kupno u pewnych sprzedawców, ich ceny sa i tak dobre ( wporównaniu ze sklepowymi) a ma sie pewność że przyjdzie oryginał i bez stresu można czekać na paczkę. Pozdrawiam
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 11:28   #99
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Dzięki dziewczęta Ponieważ bardzo mi się marzy Opium dla mojego mężczyzny, jedna z aukcji tego Pana zwróciłą moją uwagę. Ale ja też nie wierzę w cuda Zresztą daleka jestem od kupowania perfum na Allegro, może za wyjątkiem avonowskich - no tych to chyba nikt nie podrabia Ale ostatnio bardzo dokłądnie śledzę wątek o uczciwych i nieuczciwych sprzedawcach, bo jednak może się pojawić jakaś okazja, a mnie baardzo zależy by nareszcie mieć owo Opium, a dla siebie L'or i Tendre Poison
Jeszcze raz dziękuję!
elsi
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:35   #100
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72703313
http://www.allegro.pl/shohttp://www....?item=73026259
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72279366
http://www.allegro.pl/show_ithttp://...?item=72894683
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72310512
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72683933
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73903702

droga elsi, wklejam linki aktualnych aukcji z allegro, aukcji za które ręczę, sprawdź sobie ceny, wybierz co Ci odpowiada. U tych sprzedawców kupowałam nie kilka, ale kilkanście razy. Kupowałam nie tylko ja, ale i liczne grono moich znajomych, którym owych sprzedawców poleciłam.To naprawdę są oryginały!!!! Nie ma sie czego bać, po prostu mają testery albo zafoliowane perfumy bezpośrednio z hurtowni, narzucają wiec mniejsze marże. Nigdy nikt z owych zakupów nie był niezadowolony, wręcz przeciwnie...100% satysfakcji. Sama sprwdź, nie ma się czego bać...powodzenia i odwagi Gwarantuję!!!!
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:41   #101
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez elsi
Dzięki dziewczęta Ponieważ bardzo mi się marzy Opium dla mojego mężczyzny, jedna z aukcji tego Pana zwróciłą moją uwagę. Ale ja też nie wierzę w cuda Zresztą daleka jestem od kupowania perfum na Allegro, może za wyjątkiem avonowskich - no tych to chyba nikt nie podrabia Ale ostatnio bardzo dokłądnie śledzę wątek o uczciwych i nieuczciwych sprzedawcach, bo jednak może się pojawić jakaś okazja, a mnie baardzo zależy by nareszcie mieć owo Opium, a dla siebie L'or i Tendre Poison
Jeszcze raz dziękuję!
elsi
a i jeszcze jedno dodam do tego co napisałam wyżej, dopytaj sie sprzedawców czy testerki(o ile na taką formę sie zdecydujesz) maja koreczki, czyli nakładki od góry na atomizer. Zdarza sie ze testery własnie korków nie miewają. pozdrawiam ponownie M
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 18:45   #102
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez mulier
Sama sprawdź, nie ma się czego bać...powodzenia i odwagi Gwarantuję!!!!
Dziękuję serdecznie Mulier Linki przeglądnęłam (w 2-m i 4-m coś się zamotało, ale nie udało mi się wytłumaczyć co) i faktycznie kojarzę tych sprzedających jako uczciwych, dzięki Wizażankom
Będę to miała na uwadze.
Jeszcze raz dziękuję!
elsi
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 20:05   #103
charlotta_lotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 108
czy to oryginalny slonik kenzo?

bardzo,bardzo prosze znawczynie (mi do takowych daleko) na zerknięcie na to zdjęcie-czy ten slonik jest oryginalny?ta ma byc niby tester ale kurcze flaszka tylem,nic sie nie moge doczytac
bardzo,bardzo prosze o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 73907839.JPG (22,1 KB, 110 załadowań)
charlotta_lotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 20:47   #104
charlotta_lotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 108
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

nikt nie pomoze?kobietki,wiele z Was ma slonika,prosze,porownajci e z tą fotką
bardzo mi zalezy...

niby tester a testerow nie podrabiają-ale cos mi intuicja sie buntuje
charlotta_lotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 20:52   #105
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: czy to oryginalny slonik kenzo?

Na Slonika trzeba uwazac, bo ostatnio pojawily sie na Allegro podroby w duzej ilosci Butelka jak dla mnie wyglada w miare w porzadku, ale ja slepa jestem, wiec lepiej poczekaj, co inne Wizazanki napisza. Zastanawiam sie tylko, czemu ten tester ma nakretke, bo chyba testery Jungle ich standardowo nie maja
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 20:57   #106
charlotta_lotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 108
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

no wlasnie
znalazlam fotke na alegro,tester no i korka brak
no i czemu ktos nie zrobil jak czlowiek fotki z przodu zeby bylo dokladnie widac naklejke "tester" tylko tak po chinsku,od tylu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 73472704.jpeg (108,3 KB, 93 załadowań)
charlotta_lotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 21:01   #107
charlotta_lotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 108
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

nawet naklejki z napisem tester not for sale sie roznią
powiększylam to drugie zdjęcie i roznica jest ewidentna..
charlotta_lotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 21:01   #108
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: czy to oryginalny slonik kenzo?

Mają Dorciu nakrętki, mają czasem... sama mam trochę z testerka Tygryska i nakrętkę posiada

Lotta, ja naprawdę nie umiem Ci poradzić. Ze zdjęcia Słonik wygląda ok, co wcale nie gwarantuje sukcesu - zdjęcie może przedstawiać inny produkt, moglo zostać wzięte z innej aukcji itd. Mogę powiedziec tylko, że ja osobiście nie zdecydowałabym się na kupno tej akurat wody u tego sprzedawcy - Słoń jest jednym z najczęściej podrabianych zapachów - wolałabym dopłacić więcej i kupić u sprawdzonego sprzedawcy.

Uściski!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 21:04   #109
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez charlotta_lotta
nawet naklejki z napisem tester not for sale sie roznią
powiększylam to drugie zdjęcie i roznica jest ewidentna..
Testery mogą się różnić między sobą, moim zdaniem niekoniecznie to musi świadczyć o tym, iż zapach jest fałszywką.
Co nie zmienia faktu, że testery też są podrabiane, tak samo jak małe pojemności, np. 30.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 21:07   #110
charlotta_lotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 108
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Testery mogą się różnić między sobą, moim zdaniem niekoniecznie to musi świadczyć o tym, iż zapach jest fałszywką.
Co nie zmienia faktu, że testery też są podrabiane, tak samo jak małe pojemności, np. 30.
testery tez?
swiat sie konczy
sama juz nie wiem,facet niby nie handluje perfumami ,ma tylko kilka zapachow ale jego reszta oferty-podrobki(tak sądze po cenie) ubran nike tudziez inny adidas jakos nie przemawiają na jego korzysc
charlotta_lotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 21:11   #111
charlotta_lotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 108
Dot.: czy to oryginalny slonik kenzo?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Mają Dorciu nakrętki, mają czasem... sama mam trochę z testerka Tygryska i nakrętkę posiada

Lotta, ja naprawdę nie umiem Ci poradzić. Ze zdjęcia Słonik wygląda ok, co wcale nie gwarantuje sukcesu - zdjęcie może przedstawiać inny produkt, moglo zostać wzięte z innej aukcji itd. Mogę powiedziec tylko, że ja osobiście nie zdecydowałabym się na kupno tej akurat wody u tego sprzedawcy - Słoń jest jednym z najczęściej podrabianych zapachów - wolałabym dopłacić więcej i kupić u sprawdzonego sprzedawcy.

Uściski!
dziękuje Smoczyco,czekalam na Twoją opinie,utwierdzilam sie tylko w przekonaniu,ze wolę nie ryzykowac

btw-czy redsoni5 mozna ufac?ma oryginaly?
szperalam ale wyszukiwarka mi dzis nawala a mam wrazenie,ze gdzie mi ten nick smignąl posrod polecanych sprzedawcy
dziękuje za pomoc i pozdrawiam prze-cieplo
charlotta_lotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 21:24   #112
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: czy to oryginalny slonik kenzo?

Lotka, dzięki za ciepłe słowa w PW kochana z Ciebie dziewczyna

Ja osobiście od Redsoni jeszcze nie kupowałam, ale dziewczyny tak - jej nick tu się na forum przewijał, możesz jej spokojnie zaufać
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 21:38   #113
charlotta_lotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 108
Dot.: czy to oryginalny slonik kenzo?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Lotka, dzięki za ciepłe słowa w PW kochana z Ciebie dziewczyna

Ja osobiście od Redsoni jeszcze nie kupowałam, ale dziewczyny tak - jej nick tu się na forum przewijał, możesz jej spokojnie zaufać
Olu ,cieplutko mi sie kolo serducha zrobilo
niesmialo naskrobalam cosik na pw
dobranoc
charlotta_lotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 08:38   #114
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez charlotta_lotta
no wlasnie
znalazlam fotke na alegro,tester no i korka brak
no i czemu ktos nie zrobil jak czlowiek fotki z przodu zeby bylo dokladnie widac naklejke "tester" tylko tak po chinsku,od tylu

Mam tester słonika - moim zdaniem to jest podróbka!

Nie ma rysunku, inne napisy, sprawdź wygląd testerka na aukcjach Pamelki2004 - zobaczysz różnice.

Powiem wam, że ja słonioholiczka z ciekawości oglądałam podróbę na giełdzie i kurcze, nawet korek jest w miarę cięzki, ale szkło miewa jakieś bąble, skazy, zapach na pierwszy rzut podobny... straszne rzeczy
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 21:51   #115
Bernadotte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

witam forumowiczki.
jako nowicjusz mam kilka pytań i uwag.
co sądzicie o perfumach z przemytu oraz kradzieży? zdarza się przecież, że ginie np.TIR załadowany perfumami. ktoś to gdzieś potem sprzedaje..
po za tym nie wierzę, że producentom nie zdarzają się wpadki i nie produkują czasem wadliwych opakowań czy zepsutych serii (bądź pojedynczych sztuk) zapachów. pewnie nie są one dostępne w sklepach ale na jakimś placu, czy w internecie zapewne tak..
bardzo lubię zapach Boss Bottled, dostałem go kiedyś (EDT, 100ml). Wiem, że był kupiony w Krakowie na Placu Żydowskim - można tam dostać (sądzę że oryginalne) perfumy zapakowane w folię itd. po znacznie niższych niż w sklepie cenach, zresztą zawsze można sprawadzić na miejscu.
Porównywałem mój zapach w Sephorze, jak dla mnie był taki jak oryginalny. NIe był zbyt trwały, ja go dość szybko przestawałem czuć inne osoby wyczuwały go na mnie do kilku godzin.
od kogo warto na allego kupowa ten zapach? widzę, że większość sprzedawców wykorzystuje to samo zdjęcie i jeszcze bezczelnie pisze, że jest to fotka oferowanego produktu..
co sądzicie o :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78474043
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78643185

myślę, że to prawda, że testery są bardziej trwałe. I nikt nie powinien oczekiwać uczciwości od producentów.
przecież to, że robią oryginalne perfumy którymi się zachwycamy wcale nie świadczy o tym, że będą zapewniać dobre warunki socjalne swoim pracownikom a nas nie zachęcą testerem nieco lepszym niż oryginał. to jest normalna praktyka w biznesie.
Bernadotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 05:20   #116
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: czy to oryginalny slonik kenzo?

Staram się nie kupować zbyt tanich perfum, szczególnie zafoliowanych, bo albo podróbka albo kradzione. Czasem zanim kupię , zaglądam do zachodnich hurtowni i dyskontów, w jakich cenach mają produkty,żeby porównać, czasem są jakies promocje czy wyrzedaże zapachów.Np. jak zbliża się koniec okresu przydatności.

Jeżeli kradziony towar idzie w dość wysokiej cenie, nie mamy raczej możłiwości tego wyłapać. Tak jak nie mamy możłiwości w sklepie stwierdzić, czy towar jest legalny, czy np. podłożony pod legalną wcześniejszą fakturę.

Trzeba działać na intuicję, zbyt tanio zawsze jest podejrzane, szczególnie jak jest to większa ilość. Pojedyncze produkty mogą być np. nietrafionym prezentem lub zkupem, (najpierw zakup potem test )
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 14:55   #117
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: czy to oryginalny slonik kenzo?

Chm... może Kenzo coś zmieniło, ale mój Słonik (na 100% oryginalny) ma krótszą rurkę, tzn. prostopadłą, a nie taką wygiętą aż do samego rogu flakonika. Oj, nie wiem, jak to wytłumaczyć. Ale może to taki urok testerów.
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 11:46   #118
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

A moze któraś z Was kupowała od jednego z tych sprzedawców??

http://aukcja.onet.pl/show_user.php?uid=2132556
http://aukcja.onet.pl/show_user.php?uid=1053562
http://aukcja.onet.pl/show_user.php?uid=2574171

zależy mi na zakupie perfum ale powiem szczerze że obawiam się zakupu na allegro , bo ceny perfum są duze nizsze niz w perfumerii....
nie wiem czy nie jest to zbyt duza róznica .....
Bo skąd Ci sprzedajacy mają te perfumy? a też musza przecież na tym zarobić, nie?

pzdr
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 12:19   #119
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Kupowałam u Perfumy-kremy, ma oryginały, natomiasty LYSYMA ma dobre oceny, z tego co pamiętam.
Redo nie znam.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 13:09   #120
nosek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Dwa lata temu kupiłam w SEPHORZE kenzo 100 ml w zestawie z t-shirtem, zapach była tak słaby, że z miejsca go reklamowałam-uznali, choc głownie przez fakt przekroczenia terminu przysługującego na rozpatrzenie reklamacji. W tej chwili mam taką samą sytuację z JPG Classique. Przed swiętami kupiłam zestaw EDT 50ml + balsam 100 ml. Po rozpakowaniu w domu i psiknieciu się zdębiałam.Czuc było sam spirytus, a jak już się ulotnił to przy pewnym wysiłku mozna było poczuc Classique. Oczywiście znowu poszłam z reklamacją i narazie czekam i szlag mnie trafia. Nie po to płacę te horrendalną marże jaka jest na kosmetykach, żeby dostac podróbę! Chyba rzeczywiście trzeba kupowac perfumy za granicą,albo małe opakowania. Przy 30 ml nigdy nie miałam problemu.Wydaje mi sie też,że trzeba uważac na zestawy. Łatwo jest tam upchnąc lewy towar. Zwłaszcza, gdy jest to zestaw swiąteczny czyli na prezent. A nuż obdarowany nie zna zapachu.Nie wiem czy to wina SEPHORY, czy dystrybutora w obu moich przypadkach był to Diparlux.Radzę uważac na SEPHORĘ.
nosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-07 00:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.