Grudniówki 2017 ❤ - cz. II - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-23, 11:22   #1261
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Loulaa najważniejsze, że masz kochającego męża i będziecie mieli dzidziusia ojcem i bratem się zupełnie nie przejmuj. Jeszcze będą Cię przepraszać, no chyba że im duma nie pozwoli. Ale w duchu na pewno powinni się wstydzić, bo jesteś w ciąży i nie mają prawa Cię denerwować. Bądź ponad nimi!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 11:27   #1262
Loulaa
Raczkowanie
 
Avatar Loulaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 382
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziękuję za te słowa dziewczyny 😘 ciągle sobie powtarzam, że teraz jest ciężko żeby później było lżej. Przynajmniej osoby, które źle mi życzą nie będą w o to otoczeniu naszym i naszej córki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko. Kocha się za nic.
ks. Jan Twardowski
Loulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 11:27   #1263
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Wróciłam się z pracy do domu. Strasznie słabo mi się zrobiło i niedobrze. Stwierdziłam, że to kicham. I tak mam prawo w miesiącu do dwóch dni wolnych, za które mi zapłacą. Leżę i odpoczywam.
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 11:32   #1264
babeczkabezowa
Raczkowanie
 
Avatar babeczkabezowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

a ja dziś miałam fantastyczne łowy na lumpku nie dość, że siebie obkupiłam to udało się trafić na całkiem fajne ciuszki dla Szkrabika
za te ciuszki zapłaciłam około 15 zł
ps. eh jakość tych moich zdjęć nie powala
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170823_121417.jpg (86,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170823_121505.jpg (48,8 KB, 44 załadowań)
babeczkabezowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 11:35   #1265
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

72/89/108 taki wynik glukozy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 11:39   #1266
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Wróciłam się z pracy do domu. Strasznie słabo mi się zrobiło i niedobrze. Stwierdziłam, że to kicham. I tak mam prawo w miesiącu do dwóch dni wolnych, za które mi zapłacą. Leżę i odpoczywam.
Jasne, odpoczywaj kochana 😁

Cytat:
Napisane przez Loulaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za te słowa dziewczyny 😘 ciągle sobie powtarzam, że teraz jest ciężko żeby później było lżej. Przynajmniej osoby, które źle mi życzą nie będą w o to otoczeniu naszym i naszej córki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze jest ciężko jak się ma problem z najbliższymi. Ale tak jak pisały inne dziewczyny - masz kochającego faceta, niedługo dzidziusia i na pewno wszystko się Wam fajnie ułoży i to bez potrzeby kontaktu z takimi wampirami emocjonalnymi.
Nie stresuj się, skup się na tym co lubisz robić i swoją całą energię włóż w tworzenie Twojej własnej rodziny, a nie w naprawianie jakiś chorych rodzinnych problemów :tuli:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 11:41   #1267
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
ja też przy starszym zaczęłam około 3 miesiaca, bo wtedy dopiero dorósł do rozmiaru, który kupiłam. Nie miałam najdroższych firm, wkłady zwykle z mikrofibry i przede wszystkim kieszonki. Na noc formowanki petit lulu Na pewno mogę polecić mommymouse, miałam jedną, ale wiedziałam że to taki pewniak i nigdy mnie nie zawiedzie jak będziesz miała pytania- pisz
A wytłumacz mi jeszcze jedno. Jak jest pieluszka z kieszonką i wkładem to jak sie postępuje? Bo czytam, że jedni wymieniają tylko wkład inni całość. Jak wymienisz wkład, to ta kieszonka nadal zostaje osikana, a jak jest kupka to i tak trzeba wymienić całość bo kupa zostaje na kieszonce i coś tam na wkładzie?
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-23, 11:42   #1268
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Super ciuszki 😍 aż mnie kusi, żeby coś zamówić 😊

A ja odebrałam wyniki nie znam się ale chyba nie jest najgorzej. Tylko te krwinki białe coś wzrosły, nie wiem czy to anemia czy co.
Jakie są normy dla tej glukozy ?
Załączam zdjęcia
Załącznik 7203801
Załącznik 7203806
Załącznik 7203811

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam glukoze 114 po godzinie i 117 po 2h. I powiedziała mi że bardzo ładne wyniki. To u ciebie też nie ma co się martwić 😘
Cytat:
Napisane przez Loulaa Pokaż wiadomość
Ja jestem u siostry od soboty i niestety coraz wiecej przykrości i trudnych sytuacji mnie dotyka. W niedzielę zmarł dziadek mojego męża i się nawiązała kłótnia w rodzinie i dziadka pochowają najprędzej w piątek... Do tego dowiedziałam się jak mój brat potraktował mamę, nasyłając na nią komornika o tym co jej powiedział nie wspomnę. Na temat mój i męża stwierdził, że jak się bieda z nędzą zejdzie to się żebrak urodzi... A na to wszystko jeszcze ojciec jak się nachlał to do mnie zadzwonił i mi nawtykał. Słów mi brakuje, płakać mi się chce. Do tego coraz większe problemy finansowe. Strasznie się czuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z rodzina to tak właśnie jest 😕 mnie dzisiaj ojciec też tak wkurzył że się poryczałam. Nie przejmuj się Kochana 😘 szkoda Dzidzi ☺ teraz będziesz miała już swoją rodzinę własną prywatną i guzik wszystkim do tego.
Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Mi najbardzie podobają się te w całości bez wkładów, najbardziej podobne do wielorazówek. Nie wykluczam że podejme temat po 3mż, bo te początki i z jednorazówkami będą chaosem trudnym do ogarnięcia. Ale myśl o plastikowych pampersach w lato mnie przeraża.
Strasznie się zaciekawilam tym tematem. Fajna sprawa. I myślę że nie będzie to takie uciążliwe bo i tak pralka chodzi u mnie co dwa dni praktycznie. A to lato w pieluszce to masakra będzie dla pupy 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ola_1988
Czas edycji: 2017-08-23 o 11:43
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 11:56   #1269
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

@acapella może faktycznie nie byłby tak źle 😁
Ale skoro tutaj mam taki wybór tych jednorazówek to chyba pozostanę przy nich 😊
Za to nie wyobrażam sobie kupowania tych gotowych słoiczków dla dzieci. Wolę sama ugotować i zblendować jak dzieć będzie już starszy 😋

A co do tych kaszek i innych produktów spożywczych to naprawdę jest tragedia w Polsce. Wszystko już jest podrabiane... Sery, wędliny, soki, nawet mleko w kartonie może okazać się wyrobem mleko-podobnym. MASAKRA! 😰
Jak jedziemy do PL na wakacje to nienawidzę robienia zakupów bo przeczytanie składu każdego produktu który wkładam do koszyka trochę trwa.... A w DK idę do sklepu i kupuję nawet parówki w ciemno bo wiem, że nie produkują chłamu bo nikt by tego nie kupił. I takie parówki nie są robione z mięsa oddzielonego mechaniczne i jest przeważnie w nich ponad 94% mięsa 😊

A co do kaszek, herbatek, soków, obiadków, deserków dla dzieci to nie znajdziesz nic w sklepach co zawiera cukier. Jest odgórny zakaz sprzedaży takich produktów 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 12:00   #1270
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
Cudowne ciuszki 😍 ja mam zestaw z batmanem do kompletu

Załącznik 7203816

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do mnie jeszcze jest w drodze pajac i body z batmanem do kompletu jak przyjdzie to zdam relację.
1343034246-804077680.jpg-11218955431678304120.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 12:13   #1271
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Mrówaaa Pokaż wiadomość
@acapella może faktycznie nie byłby tak źle 😁
Ale skoro tutaj mam taki wybór tych jednorazówek to chyba pozostanę przy nich 😊
Za to nie wyobrażam sobie kupowania tych gotowych słoiczków dla dzieci. Wolę sama ugotować i zblendować jak dzieć będzie już starszy 😋

A co do tych kaszek i innych produktów spożywczych to naprawdę jest tragedia w Polsce. Wszystko już jest podrabiane... Sery, wędliny, soki, nawet mleko w kartonie może okazać się wyrobem mleko-podobnym. MASAKRA! 😰
Jak jedziemy do PL na wakacje to nienawidzę robienia zakupów bo przeczytanie składu każdego produktu który wkładam do koszyka trochę trwa.... A w DK idę do sklepu i kupuję nawet parówki w ciemno bo wiem, że nie produkują chłamu bo nikt by tego nie kupił. I takie parówki nie są robione z mięsa oddzielonego mechaniczne i jest przeważnie w nich ponad 94% mięsa 😊

A co do kaszek, herbatek, soków, obiadków, deserków dla dzieci to nie znajdziesz nic w sklepach co zawiera cukier. Jest odgórny zakaz sprzedaży takich produktów 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale radzić sobie trzeba. Można samemu robić, kupić coś z dobrym składem albo zamówić on line. A znając życie to te rzeczy byłyby drogie, może nawet dwa razy droższe. Wiadomo, że nie należy oszczędzać na dziecku, ale najzwyczajniej w świecie nie każdego byłoby stać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-23, 12:31   #1272
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Ale radzić sobie trzeba. Można samemu robić, kupić coś z dobrym składem albo zamówić on line. A znając życie to te rzeczy byłyby drogie, może nawet dwa razy droższe. Wiadomo, że nie należy oszczędzać na dziecku, ale najzwyczajniej w świecie nie każdego byłoby stać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko nie rozumiem po co to kombinowanie przez producentów w PL.
Ja naprawdę nie płacę dużo za zakupy, a kupuję dobre jakościowo produkty z dobrym składem.
Nie wiem od czego to zależy. Za cenę kostki polskiego masła(a raczej wyrobu masło-podobnego), kupię tu spokojnie większą kostkę masła, które jest naprawdę masłem. No i zarobki są też inne niż w PL, dlatego nie trzeba być bogaczem czy bawić się w zamawianie online żeby dobrze, zdrowo zjeść 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 12:35   #1273
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Mrówaaa Pokaż wiadomość
Tylko nie rozumiem po co to kombinowanie przez producentów w PL.
Ja naprawdę nie płacę dużo za zakupy, a kupuję dobre jakościowo produkty z dobrym składem.
Nie wiem od czego to zależy. Za cenę kostki polskiego masła(a raczej wyrobu masło-podobnego), kupię tu spokojnie większą kostkę masła, które jest naprawdę masłem. No i zarobki są też inne niż w PL, dlatego nie trzeba być bogaczem czy bawić się w zamawianie online żeby dobrze, zdrowo zjeść 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko pozazdrościć, u Nas to serio jest masa byle jakich produktów, tych z dobrym składem to trzeba poszukać sobie między innymi I to ciężko.
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 12:37   #1274
Loulaa
Raczkowanie
 
Avatar Loulaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 382
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Mrówaaa Pokaż wiadomość
Tylko nie rozumiem po co to kombinowanie przez producentów w PL.
Ja naprawdę nie płacę dużo za zakupy, a kupuję dobre jakościowo produkty z dobrym składem.
Nie wiem od czego to zależy. Za cenę kostki polskiego masła(a raczej wyrobu masło-podobnego), kupię tu spokojnie większą kostkę masła, które jest naprawdę masłem. No i zarobki są też inne niż w PL, dlatego nie trzeba być bogaczem czy bawić się w zamawianie online żeby dobrze, zdrowo zjeść 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety w Polsce zanim dojdziemy do europejskiego poziomu zarobków i odpowiedniego stosunku pensji do cen jeszcze trochę czasu minie. Taka pozostałość po dawnych czasach. Co do jakości żywności to każdy kraj ma inne normy przyjęte i dotyczy to zarówno jedzenia jak i chemii. I o ile chemię i słodycze wolę niemieckie, o tyle z tradycyjnego polskiego masła, wędlin, mięsa czy warzyw bym nie zrezygnowała. Oczywiście nie mam tu na myśli produktów z dyskontu, a takie z lokalnego rynku. Ja zawsze staram się korzystać z produktów, na które akurat mamy sezon i również staram się je mrozić na zimę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko. Kocha się za nic.
ks. Jan Twardowski
Loulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 12:43   #1275
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Mrówaaa Pokaż wiadomość
Tylko nie rozumiem po co to kombinowanie przez producentów w PL.
Ja naprawdę nie płacę dużo za zakupy, a kupuję dobre jakościowo produkty z dobrym składem.
Nie wiem od czego to zależy. Za cenę kostki polskiego masła(a raczej wyrobu masło-podobnego), kupię tu spokojnie większą kostkę masła, które jest naprawdę masłem. No i zarobki są też inne niż w PL, dlatego nie trzeba być bogaczem czy bawić się w zamawianie online żeby dobrze, zdrowo zjeść 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się, że to przez to, że nie ma w PL rygorystycznych przepisów. Jakby jakieś składniki były zabronione to półki wyglądałyby inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 12:46   #1276
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Loulaa Pokaż wiadomość
Niestety w Polsce zanim dojdziemy do europejskiego poziomu zarobków i odpowiedniego stosunku pensji do cen jeszcze trochę czasu minie. Taka pozostałość po dawnych czasach. Co do jakości żywności to każdy kraj ma inne normy przyjęte i dotyczy to zarówno jedzenia jak i chemii. I o ile chemię i słodycze wolę niemieckie, o tyle z tradycyjnego polskiego masła, wędlin, mięsa czy warzyw bym nie zrezygnowała. Oczywiście nie mam tu na myśli produktów z dyskontu, a takie z lokalnego rynku. Ja zawsze staram się korzystać z produktów, na które akurat mamy sezon i również staram się je mrozić na zimę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak taka kiełbasa od gospodarza to jest coś 😊
Mojego TŻeta kolega z pracy czasami robi taką swojską wędlinę np. z łosia, dzika i innych dzikich zwierząt i na myśl o samym zapachu cieknie mi teraz ślinka 😂
Ja też kupuję to na co jest teraz sezon, najtaniej wychodzi no i człowiek nie je cały rok tego samego codziennie 😋

Mi się marzy taka ogromna zamrażarka 😍 hehe
Bo do mojej małej za wiele nie spakuję, a bardzo często bym chciała 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 12:56   #1277
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Loulaa Pokaż wiadomość
Ja jestem u siostry od soboty i niestety coraz wiecej przykrości i trudnych sytuacji mnie dotyka. W niedzielę zmarł dziadek mojego męża i się nawiązała kłótnia w rodzinie i dziadka pochowają najprędzej w piątek... Do tego dowiedziałam się jak mój brat potraktował mamę, nasyłając na nią komornika o tym co jej powiedział nie wspomnę. Na temat mój i męża stwierdził, że jak się bieda z nędzą zejdzie to się żebrak urodzi... A na to wszystko jeszcze ojciec jak się nachlał to do mnie zadzwonił i mi nawtykał. Słów mi brakuje, płakać mi się chce. Do tego coraz większe problemy finansowe. Strasznie się czuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przytulam 😗 wiem że po kilku uslyszanych słowach ciężko dojść do siebie, dzień robi się taki nie swój. Ale postaraj się korzystać z czasu spędzonego z siostrą i z tego cudownego czasu ciąży w którym teraz jesteśmy 😘
Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Super ciuszki 😍 aż mnie kusi, żeby coś zamówić 😊

A ja odebrałam wyniki nie znam się ale chyba nie jest najgorzej. Tylko te krwinki białe coś wzrosły, nie wiem czy to anemia czy co.
Jakie są normy dla tej glukozy ?
Załączam zdjęcia
Załącznik 7203801
Załącznik 7203806
Załącznik 7203811

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale masz piękną morfologie, ja nawet przed ciążą takich wyników nie miałam hemoglobiny. A białych krwinek ponoć jest więcej w ciąży, jest to stan fizjologiczny. Anemia to chyba też duże braki w hemoglobinie i hematokrycie ? Nie chcę wprowadzić w błąd, poprawcie mnie proszę ☺

Piękne ciuszki kupujecie, do mnie też dziś dotarła paczuszka z 5-10-15

20170823_134249.jpg
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 13:11   #1278
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Zapomniałam napisać, że super mi się spało tej nocy na nowej podusi
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 13:17   #1279
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziewczynki, robie tabele z rozouska jakie ubranka już mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Dziewczynki, robie tabele z rozouska jakie ubranka już mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z rozpiska jakie ubranka juz mam a jakie musze dokupic i potrzebuje pomocy. Jeśli dziecko spi w spiochach i sie w nocy nie zasika to sie je tak zostawia rano w sensie takie dwu trzy miesieczne czy przebiera i jeśli tak to po co? Niezbyt madre pytanie ale nie wiem jak liczyć komplety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-23, 13:27   #1280
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Dziewczynki, robie tabele z rozouska jakie ubranka już mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------


Z rozpiska jakie ubranka juz mam a jakie musze dokupic i potrzebuje pomocy. Jeśli dziecko spi w spiochach i sie w nocy nie zasika to sie je tak zostawia rano w sensie takie dwu trzy miesieczne czy przebiera i jeśli tak to po co? Niezbyt madre pytanie ale nie wiem jak liczyć komplety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W nocy tez sie przewija. Takie male dziecko to co chwila robi w pieluche.
Moj spal w body na krótki i w pajacyku, wtedy aby dol odpinalam i przewijalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 13:40   #1281
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
W nocy tez sie przewija. Takie male dziecko to co chwila robi w pieluche.
Moj spal w body na krótki i w pajacyku, wtedy aby dol odpinalam i przewijalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wiem ale właśnie chodzi o przypadek gdy dziecko się nie ubrudzi, to zostaje na dzień w tym pajacu?
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 14:13   #1282
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
No wiem ale właśnie chodzi o przypadek gdy dziecko się nie ubrudzi, to zostaje na dzień w tym pajacu?
Ja myślałam żeby przeznaczyć jakieś pajace np. tylko do spania.
Mam na myśli, że po nocy taki pajac zdejmuję i zakładam go ponownie do spania wieczorem o ile nie będzie brudny 😉
Tak samo jak z moją piżamą 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 14:29   #1283
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Mrówaaa Pokaż wiadomość
Ja myślałam żeby przeznaczyć jakieś pajace np. tylko do spania.
Mam na myśli, że po nocy taki pajac zdejmuję i zakładam go ponownie do spania wieczorem o ile nie będzie brudny 😉
Tak samo jak z moją piżamą 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha no tak, to ma sens a otulacze w stylu woombie to sie używa na całą noc? I jeśi tak, to czy wtedy jeszcze się dziecko wsadza do śpiworka? Zakładam, że w sypialni będzie 21-23 stopnie bo to moja preferowana temperatura.
Matko jakie to skomplikowane
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 15:02   #1284
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Haha no tak, to ma sens a otulacze w stylu woombie to sie używa na całą noc? I jeśi tak, to czy wtedy jeszcze się dziecko wsadza do śpiworka? Zakładam, że w sypialni będzie 21-23 stopnie bo to moja preferowana temperatura.
Matko jakie to skomplikowane
Tego to akurat nie wiem, ale chciałbym też się dowiedzieć 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 16:06   #1285
acapella
Zadomowienie
 
Avatar acapella
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 049
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja po nocy zawsze przebieralam przy pierwszym rannym przewijaniu na noc był pajac a w dzień nakladalam body plus spodenki. Dla mnie pajace to piżama, nie podoba mi się w nich dziecko w dzień
Na woombie juz nic nie potrzeba, to już dodatkową warstwa
acapella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 16:40   #1286
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziewczyny ale tu szalejecie 😀 ja dostałam klucze od mieszkania i mój czas wolny ograniczył się do minimum. Teraz będę żyć tylko tym jak to wszystko rozplanować i wykończyć 🙂

Czytałam trochę o pieluszkach na wątku. Myślę że jest to indywidualna sprawa. Wszędzie jest pełno chemii i dziadostwa a w Ekopodejściu do życia łatwo popaść w paranoję. Ja wybieram jednak popularne jednorazówki Pampers. W moim przypadku jest to też kwestia wygody. Ale tak jak pisałam wyżej każdy ma swoje zdanie w tym temacie.

Ale kupujecie piękne ubranka 😀 ja wszystko mam z lumpka i od koleżanki po jej córce. Nie zamierzam kupować nic nowego. Kompletuję sobie do rozmiaru 74 a czego mi braknie to kupię na bieżąco.

Życie z cukrzycą ciążową nie jest takie złe. Jem przynajmniej bardziej świadomie a i po małym CO NIECO nic złego się nie dzieje 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 17:06   #1287
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

@czechowiczanka89 gratulacje 👏👏👏👏
I zgodzę się z Tobą co do tego eko-podejścia. Ja raczej też nie zamierzam z jednorazowych pieluszek rezygnować. Wybiorę te które najlepiej będą się sprawdzały na pupie mojego dziecka.
Teraz naprawdę przewiewne robią te pieluszki i przy dobrej pielęgnacji nie ma mowy o odparzeniach - nawet latem 😊
Kiedyś faktycznie były pampersy zrobione z folii i watoliny, teraz to trochę inaczej wygląda bo jak przyłożysz taką pieluszkę do ust to możesz przez nią nabrać spokojnie powietrza 👌👍

Tak samo nie wyobrażam sobie używać wielorazowych podpasek hahahaha


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 17:08   #1288
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Mrówaaa Pokaż wiadomość
@czechowiczanka89 gratulacje 👏👏👏👏
I zgodzę się z Tobą co do tego eko-podejścia. Ja raczej też nie zamierzam z jednorazowych pieluszek rezygnować. Wybiorę te które najlepiej będą się sprawdzały na pupie mojego dziecka.
Teraz naprawdę przewiewne robią te pieluszki i przy dobrej pielęgnacji nie ma mowy o odparzeniach - nawet latem 😊
Kiedyś faktycznie były pampersy zrobione z folii i watoliny, teraz to trochę inaczej wygląda bo jak przyłożysz taką pieluszkę do ust to możesz przez nią nabrać spokojnie powietrza 👌👍

Tak samo nie wyobrażam sobie używać wielorazowych podpasek hahahaha


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurczę... ja już zapomniałam jak to jest z podpaską

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 17:12   #1289
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Kurczę... ja już zapomniałam jak to jest z podpaską

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po porodzie sobie przypomnisz na kilka tygodni 😂 a później znów przerwa 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 17:13   #1290
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Kurczę... ja już zapomniałam jak to jest z podpaską

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też 😂😂😂
Chciałabym żeby @ już nigdy nie wróciła 😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 09:15:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.