Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-05, 11:59   #961
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
walę savoir vivre w tym temacie, bo nie wyobrażam sobie inaczej
Dokładnie!
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:01   #962
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

też sobie nie wyobrażam niedopasowanej koszuli do sukni aczkolwiek dopuszczam możliwość lekko różniącego się koloru, który dopiero po porządnym przyjrzeniu się bedzie widać różnicę. Nie popadne w paranoje gdy nie znajdę idealnego dopasowania ale chce uniknąć wrażenia o którym Iija wspomniała -brudnej koszuli Tzta Chodzi o to, że jak mam suknię czystą biel - tak sobie ją nazwałam- to Tż tez takowy kolor musi mieć

i nie - nie przejmuje się gdy obrus nie będzie czysta bielą
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:02   #963
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Moj Tz rowniez bedzie mial białą koszule, bo moja sukienka tez bedzie biala, jednak jezeli kolory nie beda do siebie idealnie pasowac to trudno
Mam pytanie, otoz wiem, ze pare z Was kupowalo badz ma w planie muche dla swojego Tz, moj dzisiaj mi oswiadczyl, ze rowniez chce mucha, stad pytanie, gdzie kupowalyscie i czy dostana tam jakas w kolorze fioletu ?
jasne że dostaniesz wśród much jest baaaardzo dużo kolorów do wyboru, ja nie kupowałam jeszcze, ale ostatnio znajomy kupował ( na potrzeby chóru) i kupił z zwykłym małym sklepiku piękna srebrną/siwą muchę
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:03   #964
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
co do czerwonych butów, widziałam ladne w Gino Rossi: http://sklep.gino-rossi.com/szpilki,...-208778-p.html

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------



My w ogóle nie bierzemy kamizelki.
Faktycznie buty ładne, ale nie przepadam za takim odcieniem czerwieni. Myślałam nad ich zakupem, ale potem znalazłam moje ideały
Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Myślałam tylko my tacy dziwni. I do tego normalny krawat i pasek że strojną klamrą.
Rzucę się na męża przy gościach
My też bez kamizelki. Prosty, elegancki garnitur, koszula, mucha (ew. krawat) i tyle. Przypomniałaś mi o pasku, będziemy musieli jakiegoś eleganckiego poszukać.
(Ja też mam garniturowy "fetysz" A mój TŻ, wstyd przyznać, do tej pory nie miał żadnego tak super dopasowanego, więc jak go zobaczę w idealnie skrojonym ślubnym to chyba wyrwę go na jakąś "noc przedślubną", haha )

Oglądałam dziś po długiej przerwie filmik z przymiarek mojej sukni i na nowo się nią zachwyciłam
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:04   #965
kuli1986
Raczkowanie
 
Avatar kuli1986
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 444
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Kochana jak to przeczytałam to aż mi serce zaczeło bić szybciej !! tak się cieszę !!
powiedz, jakie to uczucie??
jedziecie w podróż poślubną ?? ( pytam, bo już nie mogę się doczekać Twojej relacji !!
Mi cały czas bije serce mocniej, teraz 6 dni przed to już całkiem Wszystko teraz staje się taki realne

Co do podróży mamy zamiar po ślubie kilka dni jak ochłoniemy, wybrać się nad polskie morze zrelaksować się, odpocząć po tych wszystkich przygotowaniach w wypasionym hotelu ze SPA , uwielbiamy nasze polskie morze, zwłaszcza zimą (wiem jesteśmy odwrotowce ) a zagraniczną podróż odkładamy na później.

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
super!! kuli proszę cię, relacjonuj nam co tam się u Ciebie dzieje jesteśmy niezwykle ciekawe! no i oczywiście trzymamy kciuki ale się cieszę, pierwsza PM wychodzi za mąż oczywiście relacje po ślubie nam zdasz??
Oczywiście relacja będzie jak ochłoniemy, wypoczniemy
Możesz pisać na bieżąco co Cię interesuje a postaram się odpowiedzieć jak tylko będę miała chwilkę przed ślubem
Praktycznie wszystko jest już dograne, tylko realizować

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Juz sie nie moge doczekac relacji KULI!!!!!


Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaa aż mam ciary!! Pierwsza z Nas!!! ZDAJ RELACJE KONIECZNIE
3mam mocno kciuki, żeby śnieg spadł i żeby wszystko udało się po Twojej myśli!! szalenie zazdroszcze!!

Dzięki za kciukasy, chociaż żeby spadło tyle sniegu aby przykryć ten krajobraz
Mam nadzieję, że wszystko będzie po naszej myśli, chociaż tego najbardziej się obawiam, że coś może nie wypalić ale to chyba normalne, każde PM-ki tak mają przed ślubem
Cytat:
Napisane przez fascinata Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio w pracy zapytali ile dni wolnego przed weselem będę potrzebować - a ja na to że aż do piątku przed ślubem będę pracować, bo siedząc w domu to bym chyba zwariowała A z relacji Kuli wychodzi na to że w domu to mało co będę chyba siedzieć bo tyle będzie rzeczy do zrobienia. O tym to ja nawet nie pomyślałam
Napewno pracując też jest wszystko do ogarnięcia tylko troszke trudniej.
Ja mam wyjątkowo długi urlop do końca stycznia robie sobie wolne od pracy więc mam czas spokojnie wszystko załatwiać i odpocząć po ślubie

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za wszystkie ostatnie ogarniania i przygotowywania.

Nie wiem czy jeszcze do nas wpadniesz, więc już teraz życzę Ci Kochana, abyś w ten wspaniały dzień błyszczała jak hoolywodzka gwiazd, wybawiła się niesamowicie na własnym weselu, a uśmiech od ucha do ucha nie schodził z Twojej twarzy.


Już jako Żona koniecznie zdaj znam relację jak trochę ochłoniecie.
Dzięki postaram się zajrzeć jak będę miała chwilkę
A relacja oczywiście będzie
kuli1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:06   #966
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

mój tż będzie miał granatowy garnitur z kamizelką i śnieżnobiałą koszulą, a ja suknię w śmitankowej bieli zgadzam się z Opium w tej kwestii też trochę czytałam na ten temat i dla mężczyzny korzystniejszy jest ten śnieżnobiały kolor koszuli - lepiej eksponuje to twarz, działa na zasadzie odsłoniętego dekoltu u kobiety. poza tym do granatowego garnituru nie podoba mi się koszula ecru, a jeszcze poza tym to przy kamizelce naprawdę mało tej koszuli widać.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:07   #967
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Dziewczyny, tak szybko tylko przejrzalam...

Cytat:
Napisane przez PaniPedagog Pokaż wiadomość
Piekna biżuteria, ja chyba też zdecyduje się na kobalt. Niby jest teraz wszędzie, ale ja biorę ślub jako pierwsza w najbliższym otoczeniu więc nikt mi nie zarzuci że mamy tak samo :P

Rozważam też slub w inny dzien niz sobota ze wzgledu na koszta. Myślicie, że to takie wielkie faux pas?

My bierzemy ślub w środę! Dzień przed Bożym ciałem, wyszliśmy z założenia, że ludzie i tak będa musieli urlop wziać, zeby doleciec/dojechać a prawie £5000 oszczędnošci robi spora roznice. Wiec dla mnie noe faux pas

Alloffkowa gratki, wybor TZta bardziej mi przypadl do gustu, piekne

Kuli to juz tuz, tuz! Nie moge sie doczekac relacji! Mam nadzieje, ze wszystko wyjdzie jak sobie wymarzyliscie!

Siedze w pracy i mi sie nie chce... A tu jeszcze 4 godziny, reszte nadrobie po


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 12:07   #968
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez kuli1986 Pokaż wiadomość


Oczywiście relacja będzie jak ochłoniemy, wypoczniemy
Możesz pisać na bieżąco co Cię interesuje a postaram się odpowiedzieć jak tylko będę miała chwilkę przed ślubem
Praktycznie wszystko jest już dograne, tylko realizować

wszystko!! jak wygląda dzień przed, dzień ślubu. sam ślub i wesele i oczywiście wszystkie uwagi z twojej perspektywy )
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:09   #969
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Ja jednak zostane przy tym, ze TZ jest tak samo odrebna osoba jak i ja i tez ma prawo ubrac sie z klasa, a niekoniecznie sie do mnie dopasowywac. W koncu to tez i jego dzien. Jedynie butonierka bedzie nas laczyc, ktora bedzie z tych kwiatow co bukiet.

Moze w sytuacji gdzie wasi TZ maja garnitur mozna to ominac, ale ze smokingiem juz nie.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:11   #970
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

My tez wybraliśmy piątek goscie na pewno beda wcześniej o tym poinformowani, wiec nie powinno byc problemu. My szukamy oszczednosci a to jedna z nich i napewno wybierzemy jakąś salę która ma w piątki taniej albo maja jakies fajne gratisy nie uważam, żeby to było jakieś "fo pa"

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:11   #971
kuli1986
Raczkowanie
 
Avatar kuli1986
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 444
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
wszystko!! jak wygląda dzień przed, dzień ślubu. sam ślub i wesele i oczywiście wszystkie uwagi z twojej perspektywy )
Jasne to będzie
Myśłałam może, że jeszcze chciałabyś wiedzieć coś przed, typu co wybraliśmy, na co się zdecydowaliśmy, co będzie itd
Ale jak coś smiało pisać
kuli1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 12:14   #972
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Ja jednak zostane przy tym, ze TZ jest tak samo odrebna osoba jak i ja i tez ma prawo ubrac sie z klasa, a niekoniecznie sie do mnie dopasowywac. W koncu to tez i jego dzien. Jedynie butonierka bedzie nas laczyc, ktora bedzie z tych kwiatow co bukiet.

Moze w sytuacji gdzie wasi TZ maja garnitur mozna to ominac, ale ze smokingiem juz nie.
sugerujesz że koszula inna niż biała to brak klasy??

Ale fakt- mój tż występuje we fraku i ciężko mi wyobrazić sobie do fraka inną koszulę niż śnieżnobiałą, do smokingu tak samo
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:16   #973
asioonia2
Raczkowanie
 
Avatar asioonia2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 161
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Ślub w tej kaplicy będzie jak najbardziej ważny, ponieważ ona podlega pod główną parafię, ma ona swojego własnego proboszcza i od wielu już lat ludzie, którzy normalnie chodzą do tej kaplicy na msze itp biorą tam śluby, nawet z tego co wiem to z innych parafii też rezerwują sobie śluby w tej kaplicy bo jest bardzo ładna. My bierzemy tam ślub, dlatego, że nie możemy w mojej parafii, bo logistycznie nie da się tego przejść. W dzień ślubu do godziny 11 byłaby spowiedź dla całej parafii bo dzień później będzie odpust, więc na posprzątanie i dekorację kościoła nie zostałoby zbyt wiele czasu, a wszystkiego wolałabym sama dopilnować, no i ksiądz stwierdził, ze skoro będzie odpust to pasuje, żeby ślub był o 13 , żebyśmy później jeszcze my mogli po ślubie zaraz posprzątać kościół, żeby ktoś mógł go przystroić na odpust. Szok jak dla mnie i totalne nieporozumienie. A jeszcze wokół wszystkich bram kościelnych, a zwłaszcza przed główną bramą bedą stać te metalowe stelaże na kramy, bo oni się zjeżdzają juz w piątek podobno i rezerwują sobie miejsca na placu, to ludzie jak cos takiego będzie potem na filmie i zdjęciach wyglądać. Nie po to wydajemy tyle pieniędzy na coś co będzie dla nas ważne, żeby potem przez resztę życia prześladował mnie na zdjęciach ze ślubu widok tych metalowych kramów
asioonia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:18   #974
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Alloffkowa, przepraszam, ale mi sie żadne nie podobaja Ale to Tobie maja się podobać

Ja uważam, że ślub w środku tygodnia to trochę tak dziwnie, bo goście muszą specjalnie urlop brać. Co innego w piątek, czy też np. dzień poprzedzajacy jakieś święto np. 14 sierpnia (chociaż to też nie do końca tak super, bo kobieta musi iść do fryzjera, kosmetyczki, więc i tak musi wziąć wolne...) Dlatego ja wybrałam sobotę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dla mnie nawet ślub w piątek to duże ryzyko że goście nie dopiszą. Kolega 3 lata temu robił w piątek ze względu na koszty. Z zaproszonych 80 osób przyszło 30! Każdy tłumaczył właśnie tym że jest piątek. U nas goście TŻ muszą dojechac 150 km, wątpię że wszyscy zgodnie wzięliby wolny piątek.

Alloffkowa mi się bardziej podobają te lakierowane buty. Nie lubię zamszowych, są dla mnie mało eleganckie, ozdoba też nie w moim stylu.

Cytat:
Napisane przez dziewczynka z zapałkami Pokaż wiadomość
My mamy taką sytuację, że mieszkamy na granicy parafii, tzn. jeden blok za nami już podlega pod inną parafię do której my też już się przyzwyczailismy i tam chodzimy do kościoła (tam mamy blizej, bardziej nam odpowiada). Jest to kościół w parku więc sceneria dodatkowo ładna, dużo miejsc parkingowych itp i chcemy również tam brać ślub. Musimy jednak oboje mieć zgodę z naszej wspólnej parafii. Mamy nadzieję, ze nie będzie to aż taki wielki problem, ale wyjdzie w praniu.
Dopytajcie dokładnie, nam na naukach ksiądz powiedział że parafia to ta do której się regularnie chodzi, a nie ta gdzie jest się zameldowanym. A księdza po kolędzie przyjmujecie? Z której parafii wtedy?

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny których TŻci nie bedą mieć kamizelek - a jak wtedy sprawa z kolorem koszuli i sukni Waszych? Ja nie mam pojęcia a przecież to musi jakoś współgrać
Ja mam suknię ivory i tak naprawdę nie wiem jaka jest różnica między śnieżnobiałą a śmietankową. Pojedziemy do sklepu, zestawimy dwie obok siebie i wtedy wybierzemy. Na pewno koszula musi pasowac kolorystycznie do muchy którą już mamy, do TŻ, a suknia na trzecim miejscu.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Olena - ZAIKS zazwyczaj opłaca restauracja czy tam sami muzycy, już nie pamiętam, ale to jest roczny 'abonament'. Menadżerka sali zwracała nam na to uwage, żeby nie dać się nabierać salom weselnym na 'opłatę zaiks', bo oni tylko na tym zarabiają.
Muzycy NIGDY nie mają opłaconego ZAIKSU. Pytałam u kilku. Tak samo z podatkiem. Oni podają tylko swój koszt, jeśli trzeba coś dopłacac to robi to ten kto zamawia czyli PM. Czasem sale mają wykupiony abonament roczny ale niektóre nie płacą tego abonamentu i płacą wtedy opłatę za każdą imprezę. Pytałam w dwóch restauracjach jak szukaliśmy sali. Nie jest to obowiązek właściciela restauracji, jeśli płaciłby on abonament to wykłada kasę z własnej kiszeni, jeśli płaci za imprezę to wlicza w koszt dla organizatora imprezy czyli PM.
Więc nie ma tak że jeśli manager restauracji powie Wam że musicie zapłacic ZAIKS to znaczy że chce na Was zarobic - on po prostu wybrał taktykę płacenia za każdą imprezę oddzielnie.


Kuli oby wszystko poszło po Twojej myśli, bezstresowo i najpiękniej na świecie! Jakbyś nie wpadła do nas w tygodniu to życzę Ci pięknego ślubu i samych cudownych chwil u boku od soboty już męża!
Też czekam na relację
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:21   #975
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny których TŻci nie bedą mieć kamizelek - a jak wtedy sprawa z kolorem koszuli i sukni Waszych? Ja nie mam pojęcia a przecież to musi jakoś współgrać
Ja mam sukienke ivory i TZ bedzie miał koszule ivory i nasz kolor przewodni to bedzie fiolet ale ja chyba bede miala tylko ciemno fioletowy makijaż i moze paznokcie z akcentem fioletowym, no I bukiet z broszek z akcentem fioletowym, Tż bedzie mial fioletowy krawat on lubi fiolet to nie ma problemu. A czy to faux paus czy nie to mnie mało interesuje na szczęście w naszej rodzinie nie ma specjalistów od savoire vivru :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:25   #976
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
korzystniejszy jest ten śnieżnobiały kolor koszuli - lepiej eksponuje to twarz, . poza tym do granatowego garnituru nie podoba mi się koszula ecru,.
zgadzam się.

my dopiero jestesmy przed wyborem, więc do końca tez nie wiem jak to wszystko się skończy. Możliwe że koncepcje ulegną zmianie, a może i nie już Wam kiedyś pisałam, nie lubię za bardzo facetów w garniakach i smokingach, musi być wszystko idealnie wyprofilowane czuje przez jaką katorgę Tż przejdzie zanim mi się coś spodoba mam syndrom starych garniaków, cały czas mam je w pamięci i jak widzę, że cały czas są one zakładane to szlag mnie trafia, facet wtedy nie wygląda apetycznie . No ale na całe szczęście wszystko pomału się zmienia faceci coraz rzadziej zakładają garniaki sprzed 5-10 lat
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:31   #977
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
sugerujesz że koszula inna niż biała to brak klasy??
w przypadku smokingu czy fraka tak, brak bialej koszuli to brak klasy.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:31   #978
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
zgadzam się.

my dopiero jestesmy przed wyborem, więc do końca tez nie wiem jak to wszystko się skończy. Możliwe że koncepcje ulegną zmianie, a może i nie już Wam kiedyś pisałam, nie lubię za bardzo facetów w garniakach i smokingach, musi być wszystko idealnie wyprofilowane czuje przez jaką katorgę Tż przejdzie zanim mi się coś spodoba mam syndrom starych garniaków, cały czas mam je w pamięci i jak widzę, że cały czas są one zakładane to szlag mnie trafia, facet wtedy nie wygląda apetycznie . No ale na całe szczęście wszystko pomału się zmienia faceci coraz rzadziej zakładają garniaki sprzed 5-10 lat
A co jest złego w garniturze sprzed 5lat? Uwazam, ze jak był kupiony klasyczny to spokojnie można 5lat z niego korzystac, albo dluzej nie wyobrażam sobie kupowania nowego garnituru co 1-2-3 lata jesli ktos nie chodzi w nim na co dzien, a tylko od swieta. Mój TZ ma bardzo klasyczny grafitowy garnitur dobry gatunkowo sprzed 7-8 lat? I wyglada w nim bosko tylko buty wymienil na bardziej nowoczesne...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:32   #979
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
zgadzam się.

my dopiero jestesmy przed wyborem, więc do końca tez nie wiem jak to wszystko się skończy. Możliwe że koncepcje ulegną zmianie, a może i nie już Wam kiedyś pisałam, nie lubię za bardzo facetów w garniakach i smokingach, musi być wszystko idealnie wyprofilowane czuje przez jaką katorgę Tż przejdzie zanim mi się coś spodoba mam syndrom starych garniaków, cały czas mam je w pamięci i jak widzę, że cały czas są one zakładane to szlag mnie trafia, facet wtedy nie wygląda apetycznie . No ale na całe szczęście wszystko pomału się zmienia faceci coraz rzadziej zakładają garniaki sprzed 5-10 lat
teraz garnitury sa tak szlowe, modne, pieknie dopasowane, ze ciezko sie oprzec (mi) tylko jakis fachowy sklep wybierzcie i mysle ze sie zakochasz ponownie
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 12:34   #980
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
w przypadku smokingu czy fraka tak, brak bialej koszuli to brak klasy.
A z drugiej strony ktory normalny człowiek zauważy różnice miedzy śnieżna bielą, a śmietankowa bielą? nikt :P tylko PM sa na tym punkcie zwichrowane

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:34   #981
asioonia2
Raczkowanie
 
Avatar asioonia2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 161
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

A tak w ogóle dziewczyny to dzień przed sylwestrem zamówiłam suknię ślubną. Mierzyłam oprócz niej jeszcze jedną księżniczkę ale czułam się w niej okropnie, była taka szeroka i ciężka, totalnie nie dla mnie. Cenię sobie wygodę i suknia ślubna taka też musi być dla mnie. A teraz pojęcia nie mam jakie kwiaty i dodatki, bo boję się, że dodatki jakie chciałam teraz mogą nie pasować do tej sukni. Mogłybyście mi coś doradzić? Planowałam taki bukiet jak w załączniku i czerwone buty, ale teraz boję się, że to nie pasuje do tej sukni. I co mogę założyć do tej sukni na wierzch? Mnie jest zawsze zimno a nie chce się trząść ze zimna i z nerwów jak idiotka na ślubie, dlatego muszę kupić coś na wierzch. Ślub będzie 6 września. Pomóżcie.

PS. A tak w ogóle mam na sobie suknie w rozmiarze 38 czyli na mnie o wiele za dużą, co widać po tym jak ogromny jest w niej stanik. Normalnie noszę rozmiar 34, więc i suknia na mój wymiar powinna leżeć dużo lepiej. Ja się nią zachwycam, bo jest śliczna i bez zbędnych dodatków. Wiem, że nie każdemu dogodzę w tej kwestii i znajdą się tacy, którym się nie spodoba ale chyba chodzi o to, żebym ja się w niej dobrze czuła, a ja od razu powiedziałam mamie, że albo ta albo żadna inna. No i mam ją
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26.jpg (74,0 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez asioonia2
Czas edycji: 2014-01-24 o 20:33
asioonia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:35   #982
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
A co jest złego w garniturze sprzed 5lat? Uwazam, ze jak był kupiony klasyczny to spokojnie można 5lat z niego korzystac, albo dluzej nie wyobrażam sobie kupowania nowego garnituru co 1-2-3 lata jesli ktos nie chodzi w nim na co dzien, a tylko od swieta. Mój TZ ma bardzo klasyczny grafitowy garnitur dobry gatunkowo sprzed 7-8 lat? I wyglada w nim bosko tylko buty wymienil na bardziej nowoczesne...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mi garnitur sprzed 10 lat kojarzy się z mogą kupowania zadużych koszul i garnitórów, "jakbym przytył". No ale wiadomo, każdy ma swoje racje i nie każdy tak wygląda
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:36   #983
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
zgadzam się.

my dopiero jestesmy przed wyborem, więc do końca tez nie wiem jak to wszystko się skończy. Możliwe że koncepcje ulegną zmianie, a może i nie już Wam kiedyś pisałam, nie lubię za bardzo facetów w garniakach i smokingach, musi być wszystko idealnie wyprofilowane czuje przez jaką katorgę Tż przejdzie zanim mi się coś spodoba mam syndrom starych garniaków, cały czas mam je w pamięci i jak widzę, że cały czas są one zakładane to szlag mnie trafia, facet wtedy nie wygląda apetycznie . No ale na całe szczęście wszystko pomału się zmienia faceci coraz rzadziej zakładają garniaki sprzed 5-10 lat
Mój TŻ ma garnitur sprzed kilku lat i wygląda w nim fajnie. Teraz są modne garnitury slim fit, niestety to nie krój dla mojego TŻ. Ma zbyt masywną budowę ciała, poza tym on lubi nieco luźniejsze ubrania. Nie ubiorę go na slub w garnitur który będzie krępował jego ruchy i w którym będzie czuł się jak w piance dla surferów. Więc my szyjemy garnitur na miarę, ale TŻ nie będzie w nim super modnym facetem z żurnala
Mnie bardziej od kroju garnituru razi koszula 3 rozmiary za duża, po szaleństwach weselnych na parkiecie wyłażąca ze spodni i wtedy facet wygląda jakby miał spadochron w spodniach.
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:38   #984
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
A z drugiej strony ktory normalny człowiek zauważy różnice miedzy śnieżna bielą, a śmietankowa bielą? nikt :P tylko PM sa na tym punkcie zwichrowane

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
powiem ci, że jest bardzo duża różnica. zwłaszcza, jak się przymierzy z garniturem



KaEs chyba chodziło o to, że kiedyś dużo facetów zakładało niedopasowane, za szerokie garnitury. teraz bardziej modne (i o wiele lepsze dla większośći facetów) są te slim fit, w których faceci wyglądają przepysznie a jeśli ktoś ma garnitur sprzed kilku lat i dobrze leży, no to nie ma problemu
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:40   #985
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
A co jest złego w garniturze sprzed 5lat? Uwazam, ze jak był kupiony klasyczny to spokojnie można 5lat z niego korzystac, albo dluzej nie wyobrażam sobie kupowania nowego garnituru co 1-2-3 lata jesli ktos nie chodzi w nim na co dzien, a tylko od swieta. Mój TZ ma bardzo klasyczny grafitowy garnitur dobry gatunkowo sprzed 7-8 lat? I wyglada w nim bosko tylko buty wymienil na bardziej nowoczesne...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pysia napisałam co jest w nich złego większość nie jest dopasowana Mnie to razi, Ciebie nie musi Nie podobają mi się faceci w niedopasowanych garniakach i już moim zdaniem źle się układają, poszerzają, nie uwydatniają tego co mają uwydatniać Mój tez ma sprzed 4 lat chyba, ale już dopasowany i świetnie w nim wygląda. Tak samo z koszulą, nie podobają mi się te workowate, musi być dopasowana. Tobie sie to podoba i Twojemu Tż to nie zmieniaj tego
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:41   #986
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
wg savoir vivr'u pan mlody powinien trzymac sie swoich kolorow a PMka swoich. I to ze moj TZ bedzie mial smoking i snieznobiala koszule a ja off white suknie - nie robimy z tym problemu.

Nie wyobrazam sobie TZta w smokingu i ecru koszuli

http://mrvintage.pl/2013/01/18-najwi...j-czesc-2.html Punkt 11

Jescze tu ciekawie : http://mrvintage.pl/2011/02/10-najwi...-mezczyzn.html

I na temat ubran do slubu dla mlodego http://mrvintage.pl/2012/04/zwykly-g...la-okazje.html
na szczęście u nas nikt nie będzie zwracał na to uwagi ale ciekawe jest, warto poczytać
(miałam na myśli rożnicę między koszulą a suknią, a nie np. skarpety do sandałow )
Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
A jak ktoś ma kamizelkę, to już koszula nie musi być dopasowana?
Moim zdaniem w każdym z przypadków koszula powinna być dopasowana do sukni, żeby nic nie wyglądało 'na brudne'.

Ja mam kawałek materiału z sukni (podobnie kawałek materiału z butów), noszę w portfelu by były zawsze z nami. Będziemy na ich podstawie dobierać kolor koszuli i krawata.
Źle mnie zrozumiałaś. Odnosiłam się do wcześniejszej wypowiedzi. Właśnie TŻ będzie miał kamizelkę i chcemy żeby było wszystko dopasowane. A pytałam się jak robią dziewczyny, ktorych TŻci nie beda mieć kamizelek

Też bym chciała kawałek ale nie wiem czy dostanę. Moja suknia trochę odchodzi od klasycznej bieli ale jednocześnie myślę, że nieładnie jakby miał koszulę nie-śnieżnobiałą - tu się z gadzam z Opium.

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
też sobie nie wyobrażam niedopasowanej koszuli do sukni aczkolwiek dopuszczam możliwość lekko różniącego się koloru, który dopiero po porządnym przyjrzeniu się bedzie widać różnicę. Nie popadne w paranoje gdy nie znajdę idealnego dopasowania ale chce uniknąć wrażenia o którym Iija wspomniała -brudnej koszuli Tzta Chodzi o to, że jak mam suknię czystą biel - tak sobie ją nazwałam- to Tż tez takowy kolor musi mieć

i nie - nie przejmuje się gdy obrus nie będzie czysta bielą
pogrubienie - to jest złoty środek i tego chyba bedziemy sie trzymać
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015



Edytowane przez mimi_77
Czas edycji: 2014-01-05 o 12:47
mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:42   #987
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
mi garnitur sprzed 10 lat kojarzy się z mogą kupowania zadużych koszul i garnitórów, "jakbym przytył". No ale wiadomo, każdy ma swoje racje i nie każdy tak wygląda
dokłądnie mam takie samo skojarzenie!
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:47   #988
dziewczynka z zapałkami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynka z zapałkami
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 73
GG do dziewczynka z zapałkami
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Ja mam sukienke ivory i TZ bedzie miał koszule ivory i nasz kolor przewodni to bedzie fiolet ale ja chyba bede miala tylko ciemno fioletowy makijaż i moze paznokcie z akcentem fioletowym, no I bukiet z broszek z akcentem fioletowym, Tż bedzie mial fioletowy krawat on lubi fiolet to nie ma problemu. A czy to faux paus czy nie to mnie mało interesuje na szczęście w naszej rodzinie nie ma specjalistów od savoire vivru :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

To zupełnie tak jak my Myślałam nad fioletowymi butami, ale chyba jednak kupię nude, będą bardziej praktyczne. a tak makijaż fioletowy, paznokcie myślałam o kolorze lila, krawat tz fioletowy no i mój bukiet w przewadze fioletów. No i skoro moja suknia jest ivory to uwazam ze koszula tż tez musi być w podobnym kolorze, a nie śnieżnobiała
__________________
razem od 14.03.2010
zaręczyny 22.08.2013
ślub 16.08.2014
dziewczynka z zapałkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:48   #989
kuli1986
Raczkowanie
 
Avatar kuli1986
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 444
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość

Kuli oby wszystko poszło po Twojej myśli, bezstresowo i najpiękniej na świecie! Jakbyś nie wpadła do nas w tygodniu to życzę Ci pięknego ślubu i samych cudownych chwil u boku od soboty już męża!
Też czekam na relację

Dzięki
kuli1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:52   #990
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

A my się z TZ zbieramy i uderzamy do jubilerów. Chcemy ostatni raz przymierzyć nasze dwa typy obrączek i podjąć ostateczna decyzję, byśmy mogli w przyszłym tygodniu zamówić.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-24 11:40:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.