Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 21:59   #901
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Linaewen
powiem szczerze, że to dodaje akcentu związanego z regionem. Zawsze możesz kupić żakiet - przyda się jeszcze na nie jedną okazję.
W sensie akcent ludowy? No właśnie wiem, tylko nie wiem jak się to będzie komponować z sukienką. Na pewno będę mieć biżuterię z motywem ludowym.

Twój komplecik całkiem zgrabny
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 22:14   #902
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
w dalszym ciągu nie widzę związku jeszcze pewnie zmienisz zdanie ze 2 razy moja mama, jak usłyszała, że jedziemy TŻta kabrioletem to się w głowę popukała ale raczej przyjęła do wiadomości
Ja tez nie rozumiem jej reakcji. Ale coz.. ja decyzje podjelam. Jade Mondeo (nalezenie do klubu Mondeo do czegos zobowiazuje)
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 22:14   #903
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

wrzucam choć wiem że nie powinno się odnosić do innych watków ale wiem że nie wszystkie czytają takie wątki a wpis jest kapitanie napisany
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4890

nie zazdroszczę przeżyć ale można się popłakać ze śmiechu czytając - dobrze że mnie się nigdy nie zdarzyło takie coś. Trzeba uważać na co się zgadzamy
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 22:16   #904
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
wrzucam choć wiem że nie powinno się odnosić do innych watków ale wiem że nie wszystkie czytają takie wątki a wpis jest kapitanie napisany
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4890

nie zazdroszczę przeżyć ale można się popłakać ze śmiechu czytając - dobrze że mnie się nigdy nie zdarzyło takie coś. Trzeba uważać na co się zgadzamy
Niezle. Ja bym sie zasmiala w twarz Parze Mlodej
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 22:20   #905
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
dziękuję Kochana ale na prawdę uwierz mi, ze NIGDY w życiu nie ważyłam tyle co w tym momencie dobrze, ze wybrałam (właściwie to mama wybrała) taką suknię w której gorset działa cuda na styczeń planuję kupić sobie strój kąpielowy i od lutego będę chodziła z koleżanką na basen żeby zrzucić to i owo
Ja tam marzę tylko, żeby na ślubie jakoś wyglądać, bo wtedy będę w centrum uwagi, więc trzeba być pięknym A Ty w tej sukni wyglądasz pięknie. I na pewno narzeczonego zachwycisz!! Widział już suknię?

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość

Muszę się w końcu umówić na jakiś próbny. Dziewczyny! Ile wcześnie robicie próbne makijaże. Bo boje się że jak 4miesiące przed się umówię, to mi się jeszcze koncepcja 1000razy zmieni;/
Jak najpóźniej, możesz się trochę opalić albo właśnie zrobić się bledsza, bo opalenizna zejdzie. Wtedy trochę inaczej będą kolory wyglądać. Tak słyszałam i wydaje mi się to całkiem sensownym argumentem.
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 22:25   #906
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Linaewen

Tak, ludowy . Zobacz sobie jak wszytsko może się komponować
dziękuję ;*

anannke
okropna sytuacja... brrrrrrrrrrrrr....
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 22:57   #907
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

TŻ dzisiaj mnie zastrzelił-pokazuję mu zdjęcie kolczyków, które mnie zaciekawiły w pracy-no, no, podobają mu się, spoko. Przed chwilą pytam go, czy mam je jutro kupić i ewentualnie oddam, jak źle będą wyglądać. No, spoko. A po co mi to? Do ślubu. ABSOLUTNIE NIE. Na codzień mogę sobie nosić co chcę, ale do ślubu z nim takich dużych nie założę!
To się chłop zdziwi...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 23:00   #908
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Paulettee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Można się przyłączyć?
Jak przygotowania do ślubu i wesela?
W końcu jest już ten ukochany nasz 2014 rok i teraz szybko zleci i będziemy mężatkami.
Macie stresa?
Witamy

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość

Mysle ze zrobilas duzo. Tylko obrazenia byly takie a nie inne i kobieta poprostu zmarla.
obyś miałą racje

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Kate Noir buty są takie jak w załączniku.... może nie powalają urodą, ale są bardzo wygodne.
Wygoda wydaje mi się , że jest najważniejsza w tym dniu.

Cytat:
Napisane przez Paulettee Pokaż wiadomość
Nie lubię księży oj nie lubię
Znalazłam zdjęcia mojej sukni (; co prawda nie na mnie, ale identyczna.
No i na żywo jest o wiele piękniejsza
bardzo ładna

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
Witam się w Nowy Roku, NASZYM roku
jakos zdąrzyłam się ogarnąć, ale czas jakoś się wlecze niemiłosiernie... wydaje mi się, że byłam na sylwestrze jakieś 2 tygodnie temu a tu 4.01 dopiero
kupiłam buty, potencjalnie ślubne, zobaczę jak z wygodą...
hejka ładne, ciekawe jak z wygodą

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
W
mimi_77
Rozumiem Cię... pewnie słyszałaś o wypadku tej 19latki przed świętami na lubelszczyźnie? Potrącił ją policjant. To była moja koleżanka... dalej nie mogę w to uwierzyć . Potrzeba czasu trzymaj się choć to była obca osoba dla Ciebie to wiem, że to bardzo działa na naszą świadomość.
trzymaj się nie wiem co się dzieje ostatnio. same wypadki i śmiertelne...

namisek1990 bardzo ładny komplet. jesli robiłaś sama to jestem pełna podziwu.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Obrączki wybrane!

Takie, tylko bez kamyczków i całe w białym złocie. Środek matowy + brzegi świecące.
Dożywotni serwis, korekta rozmiaru. Z naszym złotem, po przeliczeniu musimy dopłacić ok. 200zł.
PM szerokość 6, ja 5mm (a wcześniej zawsze chcieliśmy on 5, a ja 4 )
Froart Kraków

gratulacje, bardzo ładne
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 23:37   #909
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Witam wszystkie PMki 2014

Chciałabym do was dołączyć.
ślubujemy 20 września
W lutym miną nam z Tż 3 lata razem. Zaręczeni jesteśmy od września zeszłego roku. Oświadczyny były podczas urlopu nad morzem. Po powrocie do domu rodzice jedni i drudzy byli w kompletnym szoku. Już się oswoili z tym

Na tę chwilę mamy już załatwione:
*salę
*kościół
*zespół
*wódkę

Fotografa i kamerzysty wciąż szukamy, ale wiem, że musimy się sprężyc bo mało czasu zostało.
__________________
20.09.2014r.
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 00:20   #910
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Kwaśna truskawka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie PMki 2014

Chciałabym do was dołączyć.
ślubujemy 20 września
W lutym miną nam z Tż 3 lata razem. Zaręczeni jesteśmy od września zeszłego roku. Oświadczyny były podczas urlopu nad morzem. Po powrocie do domu rodzice jedni i drudzy byli w kompletnym szoku. Już się oswoili z tym

Na tę chwilę mamy już załatwione:
*salę
*kościół
*zespół
*wódkę

Fotografa i kamerzysty wciąż szukamy, ale wiem, że musimy się sprężyc bo mało czasu zostało.
Witam. A skad jestes??



Wlasnie sprawdzilam oplate dla zaiksu.. bede musiala ponad 200zl darmozjada zaplacic... a wy jak z tym stoicie?
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 00:50   #911
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez aneczka25057 Pokaż wiadomość
WRACAM do WAS!

Wreszcie sytuacja wydaje się być ogarnięta na tyle, abym mogła znów w miarę na bieżąco się tutaj poudzielać Chociaż pewnie pode drogą będę miała jeszcze jakieś małe przerwy (w końcu mgr sama się nie napisze), ale przynajmniej na razie mam troszkę więcej czasu. Jeju jak ja się cieszę, stęskniłam się za Wami przeogromnie lecę Was trochę ponadrabiać...


Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Obrączki wybrane!

Takie, tylko bez kamyczków i całe w białym złocie. Środek matowy + brzegi świecące.
Dożywotni serwis, korekta rozmiaru. Z naszym złotem, po przeliczeniu musimy dopłacić ok. 200zł.
PM szerokość 6, ja 5mm (a wcześniej zawsze chcieliśmy on 5, a ja 4 )
Froart Kraków

Fajne



Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Kate Noir buty są takie jak w załączniku.... może nie powalają urodą, ale są bardzo wygodne.
Przeglądałam ich stronę z butami i żadne nie powalają, ale też nie są brzydkie. Dla mnie ważne jest, że są szyte na miarę i wygodne Mam strasznie wrażliwe stopy. Chyba niedługo zamówię sobie i mamie Na sesję zdjęciową mogę sobie kupić jakieś wystrzałowe, w których nie będzie można chodzić


Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Witam!

Tak jak dziewczyny uważam, że suknia jest tak piękna, że nie dodawałabym do niej zupełnie nic! Żadnego bolerka... jakby było ciepło to problem z głowy, ale przecież trzeba coś mieć... nie doradzę bo jestem chyba niemodna, że tak się wyrażę
U mnie proboszcz jest bardzo rygorystyczny. Tż'a bratowej nie pozwolił pójść w białej sukni bo miała roczne dziecko. Innym razem PM musiała pożyczać marynarkę od świadkowej bo nie chciał jej wpuścić do kościoła. Także czasem trzeba uważać
W sumie to chyba boję się tych wszystkich ciotek tż'a



Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Paulettee

W Biedrone jest po niecałe 19zł oba warianty dostępne.

dziewczynka z zapałkami
dziękuję za opinię każda się przyda

KaMilka4891

Proszę:

muszę dopracować zapięcie.

a tu jest co czym się inspirowałam:



Fajowe! bardzo podoba mi się kolor
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 00:57   #912
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

mojakaren Znalazłam dla Ciebie bukiet - całkiem chabrowy. I mimo, że to polne kwiaty, to wygląda bardzo elegancko Jeszcze parę innych inspiracji w kolorze chabrowym - myślę, że można zamieniać je na inne gatunki kwiatów.

elrosa Wow, świetny welon

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
kurcze zastanawiam się cały czas nad welonem.
ja potrzebuje 3 m welon hiszpański, cena w salonie jaka została mi zaproponowana to 400zł. wydaje mi się, że strasznie drogo......
Mnie w salonie tyle zaśpiewali za 3m welon z ciętego tiulu bez ozdób
Przejrzyj all, widziałam tam kilka ciekawych ofert. Mogłabyś mieć taki welon za połowę ceny, np. tutaj

niulka_1985 Piękne frzyurki - bardzo w moim stylu

ParisParisienne Gratuluję sukni i bucików Pochwalisz się zdjęciami ?

namisek1990 Masakra z tą znajomą. A planowałaś ją wcześniej zaprosić?
Komplet piękny, idealny w tym kolorze

Linaewen Przepiękna chusta, tak do zarzucenia na ramiona będzie w sam raz. Tylko co jeśli pogoda będzie wyjątkowo niekorzystna?

Anesthesia Będę trzymac kciuki za ładną pogodę u Ciebie - nie zamartwiaj się, nic nie jest przesądzone. W tym roku byłam na październikowym weselu i było cudnie. Słońce, czyste niebie, cieplutko. Zupełnie jak nie jesień

velika Ja nie planuję (głównie dlatego, że ciężko będzie dobrać coś do mojej sukienki). Będę liczyć na to, że się uda z pogodą. A jak nie uda, to będę cierpieć z godnością

PaniPedagog Jak tam po oglądaniu sali ?

Lemon_drop Też obstaję za szalem.

aneczka Witaj z powrotem

Dotka Piękny wzór

mimi_77 Bardzo mi przykro, wydaje mi się, że nie masz się co obwiniać. Znajomy pracujący na pogotowiu mówi, że nawet mało umiejętne udzielenie pomocy jest lepsze niż nieudzielenie.

Paulettee Trzymam kciuki za sprawy z proboszczem - zawsze można sprawę nagłośnić w kurii, bo jednak masz możliwość wzięcia ślubu w parafii narzeczonego. Co do dodatków - ja bym Cię widziała w czymś, co nie przytłoczy sukienki. Jest bardzo ozdobna sama w sobie i to na niej poiwnna być skupiona uwaga.

Kwaśna truskawka Witaj

W kwestii ślubnych przygotowań - zakupiłam stanik. Jednak odnalezienie straplessa do sukni z wyciętymi plecami było trudniejsze niż myślałam Brafitterka zaproponowała dokupienie przedłużki obniżającej zapięcie do stanika. Poradziła też, żeby w sukni ślubnej wszyć szlufki na pasek do stanika, to nie będzie podchodził do góry. Tak z perspektywy zmagań bieliźniarskich, trochę żałuję, że na początku przy zakupie sukni w ogóle nie brałam pod uwagi kwestii bielizny (nie wszystkie salony wszywają staniki do sukni, nie pomyślałam o tym).

TŻ mierzył garniaka - w tym kierunku idziemy (jednak garniak będzie granatowy, a kamizelka i plastron w ecru). Dobry patent dla dziewczyn, które będą miały suknię w kolorze ivory lub ecru. Nie będzie wizualnego szoku przy białej koszuli i sukni w cieplejszym odcieniu .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg minifotka.jpg (113,0 KB, 32 załadowań)
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 07:49   #913
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
dziewczyny czy w związku z podwyżką akcyzy zauważyłyście już że wódka podrożała? kiedy to będzie widoczne?
My w grudniu sledzilismy na biezaco ceny wodki i niestety, bylo widoczne, ze drozeje doslownie z dnia na dzien... w jednym dniu Pan Tadeusz 20,20 a dwa dni pozniej 20,40.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 08:06   #914
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
Witam. A skad jestes??

Wlasnie sprawdzilam oplate dla zaiksu.. bede musiala ponad 200zl darmozjada zaplacic... a wy jak z tym stoicie?
Eee...? Muzycy też muszą z czegoś żyć.

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Linaewen Przepiękna chusta, tak do zarzucenia na ramiona będzie w sam raz. Tylko co jeśli pogoda będzie wyjątkowo niekorzystna?
(...)
TŻ mierzył garniaka - w tym kierunku idziemy (jednak garniak będzie granatowy, a kamizelka i plastron w ecru). Dobry patent dla dziewczyn, które będą miały suknię w kolorze ivory lub ecru. Nie będzie wizualnego szoku przy białej koszuli i sukni w cieplejszym odcieniu .
Wtedy po pierwsze ten żakiet co go gdzieś upoluję, po drugie jesteśmy wtedy w ciemnym tyłku, mówiąc brzydko i ślubować chyba będziemy w chatce z grillem albo salce tanecznej . Dobrze, że sama ceremonia to jakieś 20 minut...

Ładny krój garnituru Nasz też jest taki wycięty, na szczęście bez kamizelki

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
My w grudniu sledzilismy na biezaco ceny wodki i niestety, bylo widoczne, ze drozeje doslownie z dnia na dzien... w jednym dniu Pan Tadeusz 20,20 a dwa dni pozniej 20,40.
Cóż, zbliżał się Sylwester i akcyza, wiadomo było, że będą żniwa. U nas z cenami różnie, jedne wzrosły drugie nie, zależy ie nam zapasu zostało-z tego co sie orientuję trzeba albo wyprzedać starą akcyzę, albo zmieniać te akcyzowe naklejki, ale to może potrwać.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 08:11   #915
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Dzięki za opinię o obrączkach

Olena - ZAIKS zazwyczaj opłaca restauracja czy tam sami muzycy, już nie pamiętam, ale to jest roczny 'abonament'. Menadżerka sali zwracała nam na to uwage, żeby nie dać się nabierać salom weselnym na 'opłatę zaiks', bo oni tylko na tym zarabiają.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 08:26   #916
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Ja tam marzę tylko, żeby na ślubie jakoś wyglądać, bo wtedy będę w centrum uwagi, więc trzeba być pięknym A Ty w tej sukni wyglądasz pięknie. I na pewno narzeczonego zachwycisz!! Widział już suknię?
no coś Ty ! Oszalałaś !? Nigdy w życiu zobaczy za równe 19 dni
i dziękuję za komplement
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 08:51   #917
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Lg_ago, dziękuję za informację o tym sms clubie Że też ja o tym zapomniałam Moja mama przecież w tym clubie jest A ja przed chwilą się zapisałam
Akurat mam mały biust i szukam odpowiedniego rozmiaru, bo okazało się, że noszę zły.

Paulettee, kwaśna truskawka, witajcie
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 09:07   #918
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Kwaśna truskawka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie PMki 2014

Chciałabym do was dołączyć.
ślubujemy 20 września
W lutym miną nam z Tż 3 lata razem. Zaręczeni jesteśmy od września zeszłego roku. Oświadczyny były podczas urlopu nad morzem. Po powrocie do domu rodzice jedni i drudzy byli w kompletnym szoku. Już się oswoili z tym

Na tę chwilę mamy już załatwione:
*salę
*kościół
*zespół
*wódkę

Fotografa i kamerzysty wciąż szukamy, ale wiem, że musimy się sprężyc bo mało czasu zostało.
Witamy kolejny 20 września
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 09:29   #919
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Kwaśna truskawka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie PMki 2014

Chciałabym do was dołączyć.
ślubujemy 20 września
W lutym miną nam z Tż 3 lata razem. Zaręczeni jesteśmy od września zeszłego roku. Oświadczyny były podczas urlopu nad morzem. Po powrocie do domu rodzice jedni i drudzy byli w kompletnym szoku. Już się oswoili z tym

Na tę chwilę mamy już załatwione:
*salę
*kościół
*zespół
*wódkę

Fotografa i kamerzysty wciąż szukamy, ale wiem, że musimy się sprężyc bo mało czasu zostało.
Witaj Będziemy razem się wspierać 20 września bo to także moja data ale się cieszę - w końcu przybywają PM z 20 września myślałam że to tylko ja taka dziwna wybrałam taką datę

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
Witam. A skad jestes??



Wlasnie sprawdzilam oplate dla zaiksu.. bede musiala ponad 200zl darmozjada zaplacic... a wy jak z tym stoicie?
u mnie opłaca restauracja więc mam z głowy

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość


Przeglądałam ich stronę z butami i żadne nie powalają, ale też nie są brzydkie. Dla mnie ważne jest, że są szyte na miarę i wygodne Mam strasznie wrażliwe stopy. Chyba niedługo zamówię sobie i mamie Na sesję zdjęciową mogę sobie kupić jakieś wystrzałowe, w których nie będzie można chodzić


---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulettee Pokaż wiadomość

Niestety chyba najciężej będzie u mnie z księdzem, bo ślub nie będzie u mnie tylko tak niestandardowo, bo u TŻ-ta
Jeśli ślub jest w parafii jednego z narzeczonych to nie ma żadnego kłopotu, nie trzeba licencji i ksiądz nie może wam robić żadnych problemów tak na prawdę. Gorzej jak jest w zupełnie obcej to potrzebna jest licencja albo zezwolenie i to wtedy kosztuje i mogą księża robić trudności jak będą mieć zachciankę.
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 09:35   #920
asioonia2
Raczkowanie
 
Avatar asioonia2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 161
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
Jeśli ślub jest w parafii jednego z narzeczonych to nie ma żadnego kłopotu, nie trzeba licencji i ksiądz nie może wam robić żadnych problemów tak na prawdę. Gorzej jak jest w zupełnie obcej to potrzebna jest licencja albo zezwolenie i to wtedy kosztuje i mogą księża robić trudności jak będą mieć zachciankę.
Mam pytanie odnośnie tego. My również będziemy mieć ślub w parafii TŻ, z tym, że nie w głównym kościele a w takiej kaplicy niedaleko domu TŻ, do której jego rodzina chodzi normalnie na msze itp. I ta kaplica podlega właśnie pod ten główny kościół w parafii. I mój proboszcz powiedział mi, że on się zastanowi nad wypisaniem nam licencji. Czyli jak to w końcu jest? ta licencja jest nam potrzebna czy nie? Mnie też się wydawało, że nie, no ale ksiądz z mojej parafii twierdzi, że musimy mieć licencje od niego. Teraz to ja już sama nie wiem.

I pochwalę się, bo do ślubu zostało równo 8 miesięcy Ślubujemy 6 września
asioonia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 09:42   #921
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Piekna biżuteria, ja chyba też zdecyduje się na kobalt. Niby jest teraz wszędzie, ale ja biorę ślub jako pierwsza w najbliższym otoczeniu więc nikt mi nie zarzuci że mamy tak samo :P

Rozważam też slub w inny dzien niz sobota ze wzgledu na koszta. Myślicie, że to takie wielkie faux pas?
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 09:49   #922
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Dzień dobry!

Ostatnio jak podczytywałam z telefony to rzucił mi się w oczy wierszyk, który jedna z Was tutaj wrzuciła. Taki jako wstęp przed zaproszeniem. Teraz nie mogę go znaleźć. Może kojarzycie o co chodzi. Musiał być tutaj dodany w ciągu ostatnich dni.



Spodobały mi się inspiracje na słodki stół z projekt ślub. Chyba podpatrzę
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 09:49   #923
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

witam dziewczyny !
asioonia2- jutro będzie 8 miesięcy
też ślubuję 6 września

Musze się Wam pochwalić że kupiłam buciki ślubne !!
miałam budżet 300 zł, ale wszystkie jakie mi się podobały były tańsze. Czerwone buty z lepszych firm WSZYSTKIE miały czarny obcas co je dyskwalifikowało. Tak więc wybrałam buty w sieciówce Kari. Narzeczonemu podobały się inne buty a mi inne. więc kupiłam dwie pary oto one
Mój wybór to te po lewej, a tż te po prawej. wszystkim podoba się bardziej wybór tż, to ja jakaś dziwna jestem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1499506_790775577606427_1797179765_n.jpg (52,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1509194_790775900939728_918452164_n.jpg (64,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1526540_790776240939694_370200295_n.jpg (46,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1545710_790777010939617_1248681153_n.jpg (65,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1601559_790775794273072_1693857574_n.jpg (57,7 KB, 19 załadowań)
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 09:50   #924
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez asioonia2 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie tego. My również będziemy mieć ślub w parafii TŻ, z tym, że nie w głównym kościele a w takiej kaplicy niedaleko domu TŻ, do której jego rodzina chodzi normalnie na msze itp. I ta kaplica podlega właśnie pod ten główny kościół w parafii. I mój proboszcz powiedział mi, że on się zastanowi nad wypisaniem nam licencji. Czyli jak to w końcu jest? ta licencja jest nam potrzebna czy nie? Mnie też się wydawało, że nie, no ale ksiądz z mojej parafii twierdzi, że musimy mieć licencje od niego. Teraz to ja już sama nie wiem.

I pochwalę się, bo do ślubu zostało równo 8 miesięcy Ślubujemy 6 września
z tego co nam mówił ksiądz licencja/pozwolenie potrzebne jest w momencie gdy ślub nie jest w parafii żadnego z narzeczonych. A to że u was będzie w kaplicy zamiast w kościele głównym to wasza sprawa i księdza który wam będzie dawał ślub (tu księdza z parafii narzeczonego)

Wszędzie takich informacji udzielają np:

"W przypadku gdy chcemy aby ceremonia ślubu odbyła się w innej parafii niż parafia Młodej lub Młodego należy udać się do jednej z Waszych parafii po pozwolenie (i
licencję) na zmianę miejsca ślubu. Uzyskanie pozwolenia na zmianę parafii ślubu można uzyskać zarówno z parafii młodego jak i młodej."

źródło: http://slubnyportal.pl/slubkonkordatowy.php

Czy "zastanowi się nad wypisaniem licencji" było powiedziane w kontekście że zastanowi się czy pozwoli ci brać ślub nie w swojej parafii i kasa przejdzie mu koło nosa czy po prostu że da wam papier jakby co żeby nie było problemu? bo to tez różnie można odczytać.
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2014-01-05 o 09:53
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 09:54   #925
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Oba modele mają coś w sobie, ciężko je porównać, bo są zupełnie inne
Ubierz na lewą nogę jeden, na drugą drugi

Mam nadzieję, że będą się sprawowały, bo niestety o Kari mam nienajlepsze zdanie.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:05   #926
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Oba modele mają coś w sobie, ciężko je porównać, bo są zupełnie inne
Ubierz na lewą nogę jeden, na drugą drugi

Mam nadzieję, że będą się sprawowały, bo niestety o Kari mam nienajlepsze zdanie.
ja już nie raz coś tam kupowałam i byłam zadowolona
zresztą kupiłam wysokie buty wbrew moim planom, więc nie wiem jak to będzie

I już na 99 % jestem pewna że będę miała na ślubie gładki kok na bok. Wczoraj znajoma mi tak zrobiła ( mieliśmy koncert z chórem, a ja nie miałam czasu rano ogarnąć włosów, bo kupowałam buty haha, więc czesała mnie na szybko w kościele ) tak amatorsko i dobrze się czułam i wyglądałam
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:08   #927
kuli1986
Raczkowanie
 
Avatar kuli1986
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 444
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość



KULI WYCHODZI TERAZ JAKOŚ, nie? 11 stycznia????

Hej dziewczyny, tak tak to już za 6 dni

Dawno mnie nie było... W święta nie korzystałam z internetu i cały czas jestem zajęta przygotowaniami, że mało co mam czas, ten tydzień to już całkiem nie będzie chwili odetchnienia ale cieszę się, że to już za 6 dni będę żoną

Dogrywamy szczegóły z orkiestrą, kamerzystą, fotografem, z dekoratorką sali, kościoła, wszystko trzeba pozawozić na salę, generalna przymiarka i odbói sukni i jeszcze tak można wymieniać dużó drobiazgów, które trzeba załatwić.

Pogoda jak na złość nie jest zimowa niestety ale na sesję plenerową będziemy czekać aż spadnie śnieg

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
witam dziewczyny !
asioonia2- jutro będzie 8 miesięcy
też ślubuję 6 września

Musze się Wam pochwalić że kupiłam buciki ślubne !!
miałam budżet 300 zł, ale wszystkie jakie mi się podobały były tańsze. Czerwone buty z lepszych firm WSZYSTKIE miały czarny obcas co je dyskwalifikowało. Tak więc wybrałam buty w sieciówce Kari. Narzeczonemu podobały się inne buty a mi inne. więc kupiłam dwie pary oto one
Mój wybór to te po lewej, a tż te po prawej. wszystkim podoba się bardziej wybór tż, to ja jakaś dziwna jestem
Moim zdaniem Twój wybór jest lepszy, te buciki mają to coś jak na ślub, te drugie to poprostu tracycyjne zwykłe czółenka
kuli1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:09   #928
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez kuli1986 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, tak tak to już za 6 dni

Dawno mnie nie było... W święta nie korzystałam z internetu i cały czas jestem zajęta przygotowaniami, że mało co mam czas, ten tydzień to już całkiem nie będzie chwili odetchnienia ale cieszę się, że to już za 6 dni będę żoną

Dogrywamy szczegóły z orkiestrą, kamerzystą, fotografem, z dekoratorką sali, kościoła, wszystko trzeba pozawozić na salę, generalna przymiarka i odbói sukni i jeszcze tak można wymieniać dużó drobiazgów, które trzeba załatwić.

Pogoda jak na złość nie jest zimowa niestety ale na sesję plenerową będziemy czekać aż spadnie śnieg
Kochana jak to przeczytałam to aż mi serce zaczeło bić szybciej !! tak się cieszę !!
powiedz, jakie to uczucie??
jedziecie w podróż poślubną ?? ( pytam, bo już nie mogę się doczekać Twojej relacji !!
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:10   #929
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Paulettee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Można się przyłączyć?
Jak przygotowania do ślubu i wesela?
W końcu jest już ten ukochany nasz 2014 rok i teraz szybko zleci i będziemy mężatkami.
Macie stresa?
Witaj
czy twoj nick inspirowany jest jakims filmem..?

Ja w tyn tyg zabieram sie za zaproszenia bo w lutym jade do babci a tam mam wiekszosc rodziny i do czasu slubu juz tam niestety nie pojade..
w przyszly weekend tez musimy obejrzec w koncu obraczki bo jak pojade to moja kuzynka juz mi je bedzie zamawiac.

spadam jeszcze poleniuchowac a potem zmykam do pracy a po pracy na bieganko,takze zajrze jutro

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:16   #930
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

asioonia2, wydaje mi się, ze lepiej to załatwiać też przez proboszcza z parafii TŻ-ta. I dowiedzcie się, czy z kościelnego punktu widzenia wszystkie formalności są dograne (tzn. ślub udzielony w tej kaplicy będzie ważny). Znajomy prawnik nastraszył mnie, że ślub udzielony 2m od kościoła jest poważną przesłanką do stwierdzenia nieważności małżeństwa

alloffkowa Bardzo ładne buciki - ja bym się zdecydowała na któryś model w zależności od pogody (tzn. czy te a la zamsz nie będą jednak przeciekać w razie deszczu).

kuli Trzymam kciuki za bezproblemowe dopięcie wszystkich przedślubnych spraw

Cytat:
Napisane przez PaniPedagog Pokaż wiadomość
Rozważam też slub w inny dzien niz sobota ze wzgledu na koszta. Myślicie, że to takie wielkie faux pas?
Generalnie jestem na tak - tylko wybierzcie dobrą datę (np. w okolicach jakiegoś długiego weekendu - choć to trzeba sprawdzić 10 razy, bo niektóre miejsca wcale nie traktują tego jako inny dzień tygodnia i są normalne ceny) - łatwiej będzie gościom o przybycie i dzień wolny. Tylko tu trzeba bardzo wcześnie ich poinformować, żeby w razie zwykłego dnia, mogli duże wcześniej załatwić urlop.

Mam pytanie do dziewczyn, które zamawiały welony przez internet - jak wrażenia z poszczególnymi sklepami? Jak wykonanie welonu ? Waham się między Butterfly a Atelier-slubne.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2014-01-05 o 10:20
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-24 11:40:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.