gdzie kupić materiał na sukienkę w Poznaniu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 16:01   #1
catka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Lightbulb

gdzie kupić materiał na sukienkę w Poznaniu?


szukam fajnych materiałów na sukienkę potrzebuje ładny atłas, szyfon ( to nie jest takie trudne do zdobycia) ale potrzebuje także haftowany tiul, coś co moge nałożyć na górną część sukienki :/ i nie mam pojecia gdzie takie coś można dostać może orientujecie się dziewczyny ?? jeśli tak każda wskazówka mile widziana a może coś da się zamówić przez internet..?? czekam na jakies sugestie
catka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 17:41   #2
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: gdzie kupić materiał na sukienkę w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez catka7 Pokaż wiadomość
szukam fajnych materiałów na sukienkę potrzebuje ładny atłas, szyfon ( to nie jest takie trudne do zdobycia) ale potrzebuje także haftowany tiul, coś co moge nałożyć na górną część sukienki :/ i nie mam pojecia gdzie takie coś można dostać może orientujecie się dziewczyny ?? jeśli tak każda wskazówka mile widziana a może coś da się zamówić przez internet..?? czekam na jakies sugestie
Sklepy z materiałami są dwa na Dąbrowskiego niedaleko McDonalda, na rogu Kramarskiej i Zamkowej, na Gwarnej. Na Głogowskiej za wiaduktem górczyńskim są hurtownie, ale w niektórych sprzedają też na metry, ja kupiłam grubą satynę i czarny tiul za 10zł/m i podszewkę 5zł/m właśnie tam w takim sklepiku na ulicy bodajże Czempińskiej ( tak mówi mapy.google.pl ).

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

a ja bym się chętnie dowiedziała gdzie można kupić tanio jedwab/szyfon w ładne pastelowe maziaje na bluzeczkę-mgiełkę?
simeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 10:49   #3
catka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: gdzie kupić materiał na sukienkę w Poznaniu?

dzięki za odpowiedz w poniedziałek będę szukać materiału jak mi się coś rzuci w oko takie jak potrzebujesz dam znać pozdrawiam
catka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.