Paradise Hotel - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-23, 12:42   #1261
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Czy Olka to ta co gadala o latajacych pociagach ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, żarty wysokich lotów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 13:23   #1262
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
W ogóle nie zrozumcie mnie źle, ale często czytałam tutaj, że osoby w LI są atrakcyjniejsze, a w HP mało kto (w odniesieniu do wcześniejszych edycji) i powiem Wam, że mam wrażenie, że w tej kwestii podniósł się poziom w tej trzeciej edycji HP.
Zdecydowanie w tej edycji uczestnicy wyglądają lepiej, bo są mniej poprzerabiani, wyżelowani i wystylizowani w każdym włosku. Niestety kilka osób kopci fajury, bleee...

Basia z wyglądu bardzo OK, ale wydaje mi się, że charakterek to ona też ma > wbrew tej wersji demo, którą pokazuje na samym początku.

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Czy Olka to ta co gadala o latajacych pociagach ?
Bardzo mnie irytuje ta kobita, to taki typ, co potrafi z byle gufna rozkręcić aferę, ciśnie na zwarcie. Denerwująca.

No ale może to z kolei po prostu mniej udana niż u Basi wersja demo, a potem będzie mniej czepialska, małostkowa i spięta. Chociaż wątpię

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-02-23 o 13:26
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 13:41   #1263
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Czy Olka to ta co gadala o latajacych pociagach ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taka błyskotliwa, uszczypliwa, a sama pomyliła pisuar z bidetem. Takie dzbany są najgorsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 13:42   #1264
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Paradise Hotel

Chciałam obejrzeć pierwszy odcinek na playerze a tu trzeba wykupić dostęp. Nigdzie indziej nie ma dostępnych odcinków HP? Fakt, że te pakiety nie są drogie, ale nic więcej tam nie oglądam, więc dla samego HP jakoś nie chce mi się wykupywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 13:53   #1265
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Czy Olka to ta co gadala o latajacych pociagach ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak któryś z chłopaków powiedział coś na zasadzie, że szybko przyleciał pociągiem czy jakoś tak. Chodziło mu pewnie, że podróż była szybka (tak jak to bywa w kwestii lotów samolotami) i może tak niefortunnie użył słowa, a Olka do Niego ,,przyleciałeś pociągiem? tak? no nie wiedziałam, że pociągi latają. Myślałam, że jeżdżą.'' Nie wiem czy to miało być śmieszne czy uszczypliwe, ale nie było ani takie ani takie Mi się Ona na pierwszy rzut oka wydaje głupiutka.. no, ale nie oceniaj książki po okładce.

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Tez mi się wydaje, że ludzie są najatrakcyjniejsi ze wszystkich edycji HP, a jednocześnie najmniej zrobieni, żadnych ust glonojadów, piesi sterczących itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88533319]Zdecydowanie w tej edycji uczestnicy wyglądają lepiej, bo są mniej poprzerabiani, wyżelowani i wystylizowani w każdym włosku. Niestety kilka osób kopci fajury, bleee...

Basia z wyglądu bardzo OK, ale wydaje mi się, że charakterek to ona też ma > wbrew tej wersji demo, którą pokazuje na samym początku.
[/QUOTE]

No właśnie widać różnicę wyglądową. Basia? tak, Ona też może pokazać charakterek.

Macie racje. Większość uczestników to były poprzebierane glonojady, no nie oszukujmy się. Tu nie chodzi o to, żeby były same Miss i Misterzy, ale Oni odbiegali (w negatywną stronę) nawet od przeciętności urody z życia codziennego. Wyglądali jak przebierańcy.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2021-02-23 o 13:55
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 14:36   #1266
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Mi się Ona na pierwszy rzut oka wydaje głupiutka.. no, ale nie oceniaj książki po okładce.
Mnie się ona jawi jako głupio-mądra, czepialska i wredna. Ewentualnie dzban, jak ją mauve_lips określiła

Także już ją lubię

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Macie racje. Większość uczestników to były poprzebierane glonojady, no nie oszukujmy się. Tu nie chodzi o to, żeby były same Miss i Misterzy, ale Oni odbiegali (w negatywną stronę) nawet od przeciętności urody z życia codziennego. Wyglądali jak przebierańcy.
W poprzedniej edycji uczestnicy w większości wyglądali staro, jak na swój wiek.
Mieli taki przerysowany, nienaturalny na maksa wygląd. Julia, Dominika i Magda w tym przodowały z dziewczyn, a Iwan i Artur spośród facetów.

Dodatkowo Dominika była jakaś taka wiecznie...błyszcząca, jakby jakimś olejem nasmarowana, bardzo nieświeżo wyglądała. A to przecież młoda dziewczyna.

Uczestnicy tej edycji - póki co - bardzo na plus pod tym względem.

Najbardziej jednak urzeka mnie facet, który gada z offu, to jest mistrz

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-02-23 o 23:46
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 16:42   #1267
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Paradise Hotel

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88533489]
Najbardziej jednak urzeka mnie facet, który gada z offu, to jest mistrz [/QUOTE]

Lektor jest boski Jego teksty są najlepsze, takie sytuacyjne i w punkt!
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-23, 18:41   #1268
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Paradise Hotel

Jak narazie uczestnicy bardzo na plus, duzo bardziej naturalni niz w poprzednich edycjach. W LI Ci ludzie sa strasznie idealni z wygladu, zrobieni a tu Bogusia, Basia czy Kornelia wygladaja bardzo naturalnie, takie dziewczyny z sasiedztwa.
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 18:50   #1269
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Jak narazie uczestnicy bardzo na plus, duzo bardziej naturalni niz w poprzednich edycjach. W LI Ci ludzie sa strasznie idealni z wygladu, zrobieni a tu Bogusia, Basia czy Kornelia wygladaja bardzo naturalnie, takie dziewczyny z sasiedztwa.
Dziewczyny są bardzo ładne, wszystkie mi się podobają (z wyjątkiem Oli, ale to pewnie przez charakter, u mnie tak to działa, że jak kogoś nie lubię to automatycznie mi się przestaje podobać i na odwrót), każda ma coś w sobie Faceci poza tym Italiano też wydają się spoko, nie są jakimiś cwaniakami (chyba, póki co). Italiano faktycznie wygląda jak bliźniak Pawła z Warsaw Shore!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 20:47   #1270
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Jak narazie uczestnicy bardzo na plus, duzo bardziej naturalni niz w poprzednich edycjach. W LI Ci ludzie sa strasznie idealni z wygladu, zrobieni a tu Bogusia, Basia czy Kornelia wygladaja bardzo naturalnie, takie dziewczyny z sasiedztwa.

Tak, zdecydowanie większość dziewczyn jest naturalna, ale jednak to jest ponadprzeciętne piękno. Na ulicach, czy wśród znajomych, nie widuję tak ładnych dziewczyn. Dziewczyny są bardzo zadbane i mają śliczne twarze (szczególnie Basia i Bogusia).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 20:58   #1271
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Dla mnie Basia bije na głowę reszte uczestniczek. Jest ładna Basia i nikt, nikt, nikt, dopiero potem reszta. Bardzo mi pasuje do Krystiana.

Jak myślicie, gdzie Ola się wpakuje? Ja coś czuję, ze między Krystiana a Kornelie.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-23, 23:29   #1272
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Paradise Hotel

Na razie wyglądowo jest ok, ale to dopiero początek, więc jeszcze mogą dojść bardziej napompowane jednostki. W tamtej edycji najbardziej zrobiona była Julia, a ona dołączyła później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 23:47   #1273
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Paradise Hotel

Ola to nie jest subtelna manipulantka Wali jak cepem między oczy i te jej 'gierki' naprawdę są niewyszukane. To działa chyba tylko dlatego, że faceci odbierają ją jako atrakcyjną, a dziewczyny (zwłaszcza Basia) jeszcze jej się uważnie nie przyjrzały. Już widzę jak faceci traktują Kornelię kiedy by się zachowywała jak Ola > myślę, że ją z kolei odbierają jako najmniej atrakcyjną.

Ten półwłoch pasuje do Oli, bo z niego też żaden delikates, a ciąg na wygraną ma spory (mega chamsko skomentował Kornelię, że ona z tych co się przypinają jak rzep - w domyśle dlatego, że małe wzięcie będzie miała).
Fakt, że te przydługie wywody Kornelii o niczym, potrafią zmęczyć.

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Lektor jest boski Jego teksty są najlepsze, takie sytuacyjne i w punkt!

"Krystian patrzył na Basię, jak ZUS na składkę zdrowotną"
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 05:56   #1274
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Dla mnie Basia bije na głowę reszte uczestniczek. Jest ładna Basia i nikt, nikt, nikt, dopiero potem reszta. Bardzo mi pasuje do Krystiana.

Jak myślicie, gdzie Ola się wpakuje? Ja coś czuję, ze między Krystiana a Kornelie.
Też tak obstawiam.
Dzisiaj stwierdziłam, że Basia przypomina mi Shakirę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 07:17   #1275
Iga2021
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 5
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
24 lutego w tvn7 będzie premiera kolejnego "odmóżdżacza", mianowicie Paradise Hotel.

Kto planuje oglądać?

Tak durne są te programy, że po pracy robią dobrze na odmóżdżenie
Oglądałam "Love Island", ale faktycznie durne te programy
Iga2021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 10:32   #1276
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Dla mnie Basia bije na głowę reszte uczestniczek. Jest ładna Basia i nikt, nikt, nikt, dopiero potem reszta. Bardzo mi pasuje do Krystiana.

Jak myślicie, gdzie Ola się wpakuje? Ja coś czuję, ze między Krystiana a Kornelie.
Obstawiam Krystiana i Kornelię. Ewentualnie, ale to ewentualnie Basia i Dawid. W spokoju zostawi psiapsiółkę Luizę i Marcina. Do Bogusi i Simona nie podejdzie bo nie może.


[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88534742]
"Krystian patrzył na Basię, jak ZUS na składkę zdrowotną" [/QUOTE]



,,Weź se kredyt we frankach to Ci się będzie działo''

Jeszcze kilka tekstów było świetnych, ale musiałabym zapisywać na bieżąco!
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 09:13   #1277
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Paradise Hotel

A ja jestem zdIwiona odmiennością mojego gustu, jak czytam Wasze komentarze. Mnie Bogusia nie podoba się w ogóle - jest zwykła, nie wyróżnia się z tlumu. Basia też mi się nie podoba. Dla mnie Luiza to petarda. Jest przepiękna. Nie mogę się na nią napatrzeć. Ma piękne ciało i karnacje. Piersi duże ale naturalne i nie jest wychudzona - jest kragla ale apteczka. Jak dla mnie ideał kobiety 🤯
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 10:06   #1278
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Sebastian to były Agnieszki z pierwszej edycji Love Island. Swoją drogą nie podoba mi się on.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 10:21   #1279
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
A ja jestem zdIwiona odmiennością mojego gustu, jak czytam Wasze komentarze. Mnie Bogusia nie podoba się w ogóle - jest zwykła, nie wyróżnia się z tlumu. Basia też mi się nie podoba. Dla mnie Luiza to petarda. Jest przepiękna. Nie mogę się na nią napatrzeć. Ma piękne ciało i karnacje. Piersi duże ale naturalne i nie jest wychudzona - jest kragla ale apteczka. Jak dla mnie ideał kobiety 🤯
Mi się Luizy twarz nie podoba. Większość pisała tutaj, że Basia najładniejsza. To u mnie znowu Bogusia co człowiek to inna opinia, zawsze tak jest

A Olka to mi słuchajcie stylem przypomina Magdę z zeszłego sezonu, tylko Olka ma jeszcze wielkość ust w granicach rozsądku, ale przez te tatuaże, odcień blondu i styl ubierania się to trochę taka Magda.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Sebastian to były Agnieszki z pierwszej edycji Love Island. Swoją drogą nie podoba mi się on.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Mi też nie. Kompletnie. Krzysiek o niebo fajniejszy z wyglądu.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-25, 11:20   #1280
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
A ja jestem zdIwiona odmiennością mojego gustu, jak czytam Wasze komentarze. Mnie Bogusia nie podoba się w ogóle - jest zwykła, nie wyróżnia się z tlumu. Basia też mi się nie podoba. Dla mnie Luiza to petarda. Jest przepiękna. Nie mogę się na nią napatrzeć. Ma piękne ciało i karnacje. Piersi duże ale naturalne i nie jest wychudzona - jest kragla ale apteczka. Jak dla mnie ideał kobiety 🤯
Dla mnie Luiza jest tam najmniej atrakcyjna Jakaś taka duża się wydaje i coś w jej twarzy mi nie pasuje, nie wiem, może rozstaw oczu, czy to, że mam wrażenie, że ma lekkiego zeza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 14:24   #1281
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Paradise Hotel

Póki co najlepszy w tej edycji jest kot Kisiel, reszta nudddy
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 14:31   #1282
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Dla mnie Luiza jest tam najmniej atrakcyjna Jakaś taka duża się wydaje i coś w jej twarzy mi nie pasuje, nie wiem, może rozstaw oczu, czy to, że mam wrażenie, że ma lekkiego zeza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie tak samo tak, ma takie specyficzne rozstawienie oczu i jakby źrenica z tęczówką była bliżej powieki.. tak jak normalnie jest na środku to u Niej to wygląda tak jakby było to inaczej umiejscowione na gałce ocznej.

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Póki co najlepszy w tej edycji jest kot Kisiel, reszta nudddy
Kisiel to najlepszy uczestnik tego sezonu


A jak miejsce? które Wam się bardziej podobało? w sumie fajnie, że nowe. Taki powiew świeżości. Mi osobiście ten hotel się bardziej podoba
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 14:52   #1283
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Paradise Hotel

Dla mnie Luiza jest chyba najmniej atrakcyjna (co nie znaczy, ze brzydka) - czasami jak kamera na nia najedzie tak z zaskoczenia ma taki tepy wyraz twarzy..
Za to Olka zauwazcie, ze wszedzie leci pierwsza, czy to sie przedstawic, czy do Klaudi, zawsze leci pierwsza.

Najladniejsza jest Bogusia, Basia mi przypomina zone Mikolaja Krawczyka, Sylwie Juszczak.
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 15:12   #1284
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Dla mnie też Luiza wizualnie najsłabiej wypada. Jakoś nie leży mi ten typ urody.

Co do miejsca, to zdecydowanie teraz jest lepiej. Ten wcześniejszy hotel to wydawał mi się jakiś taki ciemny i brudny.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 15:27   #1285
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

Mnie zarówno poprzedni hotel, jak i ten nowy, bardzo się podoba Lubię takie klimaty. Za to ten z LI w ogóle mi nie pasował, m.in. dlatego też nie potrafiłam się wciągnąć w tamten program.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 16:10   #1286
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Mnie zarówno poprzedni hotel, jak i ten nowy, bardzo się podoba Lubię takie klimaty. Za to ten z LI w ogóle mi nie pasował, m.in. dlatego też nie potrafiłam się wciągnąć w tamten program.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to u mnie na odwrót
W HP tak jakoś szaro, nawet kolory takie wyblakłe, pogoda kiepska, niebo wiecznie zachmurzone, no nie teraz wydaje się trochę lepiej na tym Zanzibarze... Chociaż no ten kierunek turystyczny nie do końca do mnie przemawia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 19:30   #1287
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Paradise Hotel

Nie mogę patrzeć na Kornelie. Niby sympatyczna ale gada za dużo, nie podoba mi się ani z buzi ani z figury - ma wg mnie dziwna pupę jak na ten program nie pasuje mi jej wygląd niestety. Luiza ma ładne sukienki wiecie co mi się nie podoba? Jak dziewczyny mają tak wysoko majtki od stroju kąpielowego założone. Basia ma stringi naciągnięte pod pępek, pamietam że w pierwszej edycji Sandra też tak nosiła.

Kisiel najlepszy, ale pewnie bym się go bała jak tak gryzie bez powodu 😄. Klaudia tez ma piękne ciuchy 🧐. Z facetów - zdecydownie najlepszy jest Simon.
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 19:43   #1288
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Nie mogę patrzeć na Kornelie. Niby sympatyczna ale gada za dużo, nie podoba mi się ani z buzi ani z figury - ma wg mnie dziwna pupę jak na ten program nie pasuje mi jej wygląd niestety. Luiza ma ładne sukienki wiecie co mi się nie podoba? Jak dziewczyny mają tak wysoko majtki od stroju kąpielowego założone. Basia ma stringi naciągnięte pod pępek, pamietam że w pierwszej edycji Sandra też tak nosiła.

Kisiel najlepszy, ale pewnie bym się go bała jak tak gryzie bez powodu 😄. Klaudia tez ma piękne ciuchy 🧐. Z facetów - zdecydownie najlepszy jest Simon.
też mi się to nie podoba, ale nie podobają mi się stroje kąpielowe - stringi. zresztą ja w ogóle stringów nie lubię, dla mnie są jakieś takie niehigieniczne
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 20:11   #1289
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Paradise Hotel

Mnie też Luiza nie przypadła do gustu z wyglądu , wolę jednak niższe i delikatniejsze kobiety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 22:08   #1290
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Paradise Hotel

A mi sie podoba Luiza. Luiza i Bogusia
Simon zdecydowanie nr 1 wsrod facetow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-17 10:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.