Tipsy z allegro.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-02, 20:10   #1
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688

Tipsy z allegro....


Dziewczyny nie wiem czy taki wątek już był czy nie ale przynajmniej nie zauważyłam.....
Więc pytam was.... Bo wiem że jestescie przeciwniczkami kupowania badziewia na alllegro (ja też ) czy jednak tipsy kupowane na tej stronie to takie samo gówno jak kleje czy żele czy naprawde nie ma wiekszej różnicy....
Prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 20:18   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Tipsy z allegro....

zależy które. Na allegro np. na porządne tipsy clear baaaardzo ciężko trafić, na zwykłe naturalne z pięknym tunelem również. Ja zaopatrzam się w tipsy na allegro do malowania wzorków. Chyba że dorwę aukcję z oryginalnym zafoliowanym pudełkiem firmowych tipsów o takim kształcie jak mi odpowiada w korzystnej cenie, to nawet się nie zastanawiam
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 08:33   #3
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Tipsy z allegro....

Dzięki za odpowiedź
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 22:24   #4
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Tipsy z allegro....

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czy taki wątek już był czy nie ale przynajmniej nie zauważyłam.....
Więc pytam was.... Bo wiem że jestescie przeciwniczkami kupowania badziewia na alllegro (ja też ) czy jednak tipsy kupowane na tej stronie to takie samo gówno jak kleje czy żele czy naprawde nie ma wiekszej różnicy....
Prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam
No cóż zakupy na All
moze anegdota:


Parę miesięcy temu bylam w supermarkecie z coreczką i zawlokła mnie to takiego butiku z zabawkami, pod wpływem impulsu (wszystko jej kupię prawie czego sobie zażyczy - taka jestem mamunia zbzikowana) zachciało się jej domku barbi za jedyne 249 zł. , oczywiscie mamunia kupiła

wróciłam do domu, z ciekawości zajrzałam na All - identyczny domek kosztował 179 zeta + 15 zeta wysyłka.

no cóż pozostaje mi tylko :

a) stwierdzic że pewnie na Allegro to podróbka z roczochraną barbi z rakotwórczej gumy

lub
b) przyznac się do błędu i stwierdzić że jestem naiwna (nawet głupia) i przepłaciłam ponad 50 zł.

a niezbyt fajnie się do błedu przyznać

a dlaczego Pani z butiku ma ten sam domek za 249 zł.?
bo musi zapłacić czynsz za ten butik (pewnie ładne kilka tysięcy zł.) i jeszcze opłacić musi studentkę która jej sprzedaje zabawki przez weekend.
a Pani z Allegro - domki ma na hurtowni, ktos kupi, Pani jedzie na hurtownie kupuje domek, wysyła i już.

Klient zadowolony, Pani też.

Dlatego myslę że jak na All ktoś wystawia IBD czy NSI, to nie są żadne podróbki, tylko po prostu są to produkty ściagane bezpośrednio z USA, nawet po opłaceniu cła i kosztów transportu i tak wychodzą taniej niż te kupowane u wyłacznych dystrybutorów bo oni jako monopolisci na dany kraj mogą sobie dyktować ceny i nie omieszkają tego wykorzystywac. A Klienci płacąc im za żel płacą przy okazji za reklamy, sponsoringi, plakaciki, ogłoszenia, ulotki, katalogi, ręczniki haftowane i inne........picikłaki ......

a sprzedawca na All - sprzedaje po prostu żel i już
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.