Dziwne zachowanie facetów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-27, 14:08   #1
xxyyzz6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 5

Dziwne zachowanie facetów


Dość bliski kolega poszedł na urodziny kuzyna. Potem mi napisał, że kolega proponował mu aby przyszedł ze mną jeśli zechce. Jak się domyślacie nie chciał. Tylko po co w takim razie mi to powiedział? Żyłabym w błogiej nieświadomości a tak się zastanawiam czy celowo mi to powiedział aby mi zrobić przykrość, nie wiem co o tym myśleć.
xxyyzz6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 15:48   #2
7890bc1b377a5416551befc97751d9fcee09a13b_608ddd8419bd3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 083
Dot.: Dziwne zachowanie facetów

Cytat:
Napisane przez xxyyzz6 Pokaż wiadomość
Dość bliski kolega poszedł na urodziny kuzyna. Potem mi napisał, że kolega proponował mu aby przyszedł ze mną jeśli zechce. Jak się domyślacie nie chciał. Tylko po co w takim razie mi to powiedział? Żyłabym w błogiej nieświadomości a tak się zastanawiam czy celowo mi to powiedział aby mi zrobić przykrość, nie wiem co o tym myśleć.

A kolegę zapytałaś?
7890bc1b377a5416551befc97751d9fcee09a13b_608ddd8419bd3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 18:41   #3
trzyplusy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 221
Dot.: Dziwne zachowanie facetów

Zakochał się w tobie, a powiedział to bo jest bardzo skomplikowany
trzyplusy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 18:46   #4
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Dziwne zachowanie facetów

Był pijany i nie myślał.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 20:07   #5
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Dziwne zachowanie facetów

Cytat:
Napisane przez xxyyzz6 Pokaż wiadomość
Dość bliski kolega poszedł na urodziny kuzyna. Potem mi napisał, że kolega proponował mu aby przyszedł ze mną jeśli zechce. Jak się domyślacie nie chciał. Tylko po co w takim razie mi to powiedział? Żyłabym w błogiej nieświadomości a tak się zastanawiam czy celowo mi to powiedział aby mi zrobić przykrość, nie wiem co o tym myśleć.
A ile macie lat? Rozumiem, że ten kuzyn zaproponował mu, że może przyjść z osobą towarzyszącą? Jak wyglądają Wasze relacje na co dzień z tym kolegą? W jaki sposób Ci powiedział, że nie chce iść z Tobą? Może nie chciał żeby ktoś pomyślał, że jesteś jego dziewczyną? No i podstawowa kwestia: dlaczego sprawiło Ci to przykrość? Może tak po prostu Cię nie zaprosił albo jest dziwny, kto wie.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 20:11   #6
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Dziwne zachowanie facetów

Za malo informacji, by tu cokolwiek wyrokowac. Myślę, że nie miał zamiaru Cie zranić. Może ot tak chlapnal bez zastanowienia.
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 21:42   #7
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Dziwne zachowanie facetów

Cytat:
Napisane przez xxyyzz6 Pokaż wiadomość
Dość bliski kolega poszedł na urodziny kuzyna. Potem mi napisał, że kolega proponował mu aby przyszedł ze mną jeśli zechce. Jak się domyślacie nie chciał. Tylko po co w takim razie mi to powiedział? Żyłabym w błogiej nieświadomości a tak się zastanawiam czy celowo mi to powiedział aby mi zrobić przykrość, nie wiem co o tym myśleć.
To zależy, albo żeby cię wciągnąć patologiczną sytuację wmawiania sobie że jesteś wiecznie niewystarczająca, musisz się bardziej starać i "zasłużyć" na zaproszenie i bliżą relację albo właśnie cię friendzonuje i w bucowaty sposób daje do zrozumienia że nie bierze cię pod uwagę.
Tak czy inaczej olej go bo nie ma do ciebie szacunku (i nie nabędzie) i po co masz się otaczać ludźmi którzy sprawiają ci przykrość.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-28, 10:43   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Dziwne zachowanie facetów

Co to znaczy dość bliski kolega? Znajomość 100% platoniczna, nieromantyczna?
Jak zareagowałaś na jego słowa? W sensie powiedziałaś mu "czemu mi to mówisz?"?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 14:08   #9
Sariah
Raczkowanie
 
Avatar Sariah
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 499
Dot.: Dziwne zachowanie facetów

Ile wy wlasciwie macie lat? Moze koles czuje do ciebie miete ale nie chce cie nadal zapoznawac z rodzina.
Sariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 14:23   #10
xxyyzz6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dziwne zachowanie facetów

Nie sądzę, jego zachowanie na to nie wskazuje. Raczej bym pomyślała, że się boi że ja coś do niego poczułam i próbuje mi pokazać jak to nie mam szans.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Ja 31, on 30.Kuzyn wymienił mnie z imienia, wie że się kolegujemy i jesteśmy w bliskim kontakcie. Możliwe właśnie że ten kolega nie chce, żeby ktoś sobie coś pomyślał. Bo wiadomo jak szybko ludzie lubią oceniać innych i plotkować. Ale nie rozumiem powodu dla którego kolega mi to powiedział wprost, że była taka propozycja. Wiadomo w takim wypadku że to on odmówił. Ale co innego nie chcieć iść z kimś a wprost mu to powiedzieć.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Właśnie mam podobne odczucia. Wcześniej mieliśmy bliską relację, często żartowaliśmy z podtekstami, może nawet flirtowaliśmy. Ale też nigdy niczego nie sugerowałam, że czegoś bym chciała. Wręcz przeciwnie. A mimo to od pewnego czasu on zaczął się inaczej zachowywać, jakby chciał mi udowodnić, że nie mam na co liczyć. Co ciekawe sam do mnie ciągle pisze, zaczepia. Jakby sam nie wiedział czy w końcu jestem ciężarem który go już zmęczył czy może jednak chce ze mną rozmawiać. Oczywiście masz rację, że powinnam go olać, już przerabiałam podobną sytuację i wiem jak to się kończy. Jestem tylko ciekawa, dlaczego faceci tak postępują.
xxyyzz6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 14:37   #11
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dziwne zachowanie facetów

Cytat:
Napisane przez xxyyzz6 Pokaż wiadomość
Nie sądzę, jego zachowanie na to nie wskazuje. Raczej bym pomyślała, że się boi że ja coś do niego poczułam i próbuje mi pokazać jak to nie mam szans.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Ja 31, on 30.Kuzyn wymienił mnie z imienia, wie że się kolegujemy i jesteśmy w bliskim kontakcie. Możliwe właśnie że ten kolega nie chce, żeby ktoś sobie coś pomyślał. Bo wiadomo jak szybko ludzie lubią oceniać innych i plotkować. Ale nie rozumiem powodu dla którego kolega mi to powiedział wprost, że była taka propozycja. Wiadomo w takim wypadku że to on odmówił. Ale co innego nie chcieć iść z kimś a wprost mu to powiedzieć.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Właśnie mam podobne odczucia. Wcześniej mieliśmy bliską relację, często żartowaliśmy z podtekstami, może nawet flirtowaliśmy. Ale też nigdy niczego nie sugerowałam, że czegoś bym chciała. Wręcz przeciwnie. A mimo to od pewnego czasu on zaczął się inaczej zachowywać, jakby chciał mi udowodnić, że nie mam na co liczyć. Co ciekawe sam do mnie ciągle pisze, zaczepia. Jakby sam nie wiedział czy w końcu jestem ciężarem który go już zmęczył czy może jednak chce ze mną rozmawiać. Oczywiście masz rację, że powinnam go olać, już przerabiałam podobną sytuację i wiem jak to się kończy. Jestem tylko ciekawa, dlaczego faceci tak postępują.
Faceci to nie jeden wielki twór nie każdy się tak zachowuje
Co mu odpowiedziałaś na ten tekst?
Bo ja bym powiedziała to czemu mnie nie zabrałeś?on pewnie na takie pytanie liczyl
I podejrzewam ze by odpowiedzial ze nie wiedział ze chciałabyś z nim pójść i następnym razem cie wezmie
Taki dziecinny podryw poprostu ale ty chyba zareagowałaś inaczej i cały jego plan spalił na panewce ;-)
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-29, 14:17   #12
xxyyzz6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dziwne zachowanie facetów

Cytat:
Napisane przez Sariah Pokaż wiadomość
Ile wy wlasciwie macie lat? Moze koles czuje do ciebie miete ale nie chce cie nadal zapoznawac z rodzina.

Ok 30 lat. Nie sądzę, że by coś czuł. Myślę, że gdyby tak było to już dawno coś by z tym zrobił. Jak ktoś do kogoś coś czuje to raczej zabiega o jego towarzystwo i korzysta z każdej okazji. A na pewno nie chodzi o jego rodzinę bo znam praktycznie wszystkich.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88029942]Faceci to nie jeden wielki twór nie każdy się tak zachowuje
Co mu odpowiedziałaś na ten tekst?
Bo ja bym powiedziała to czemu mnie nie zabrałeś?on pewnie na takie pytanie liczyl
I podejrzewam ze by odpowiedzial ze nie wiedział ze chciałabyś z nim pójść i następnym razem cie wezmie
Taki dziecinny podryw poprostu ale ty chyba zareagowałaś inaczej i cały jego plan spalił na panewce ;-)[/QUOTE]


Szybko zmienił temat więc nawet nie miałam za bardzo jak sensownie się wciąć. Tzn oczywiście, że mogłam zapytać mimo wszystko. Po prostu od razu poczułam się z tym źle, bo jeśli ja chcę kogoś gdzies zabrać to po prostu proponuję . Tego samego oczekuję po innych i ciężko mi się odnaleźć w sytuacjach kiedy ktoś nie mówi wprost. Ale jeśli nadarzy się jeszcze taka sytuacja to zapytam wprost.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Co to znaczy dość bliski kolega? Znajomość 100% platoniczna, nieromantyczna?
Jak zareagowałaś na jego słowa? W sensie powiedziałaś mu "czemu mi to mówisz?"?

Bliski w takim sensie, że rozmawiamy praktycznie codziennie, wiemy o sobie bardzo dużo. Przyznam, że nie jest mi całkiem obojętny ale to chyba jest oczywiste biorąc pod uwagę fakt, że w ogóle roztrząsam tę sprawę Natomiast po tym co mówi, oraz po sposobie zachowania wnioskuję, że z jego strony jest to czysto koleżeńska relacja. I ja to przyjmuję do wiadomości, staram się aby nasza relacja była taka sama jak na początku. Nie narzucam mu się, nie nagabuję. Nie zapytałam czemu i teraz żałuję, ale mądry Polak po szkodzie. Teraz już raczej nie będzie okazji żeby wrócić do tematu.
xxyyzz6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-29, 15:14   #13
Sariah
Raczkowanie
 
Avatar Sariah
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 499
Dot.: Dziwne zachowanie facetów

Cytat:
Napisane przez xxyyzz6 Pokaż wiadomość
Nie sądzę, jego zachowanie na to nie wskazuje. Raczej bym pomyślała, że się boi że ja coś do niego poczułam i próbuje mi pokazać jak to nie mam szans.

Skoro tak to bym bardziej nic nie tracisz, facet jest po prostu dupkiem.
Sariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-29 16:14:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.