Podejrzewam, że mogę być tą drugą - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-01, 17:18   #121
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Czytam i nie wierze
Chyba jest starszy od Ciebie, No i pewnie jakos z okolic mojego rocznika.

Nie widzę nic podejrzanego w jego zachowaniu, to Twoje jest raczej szczeniackie.

Tez odpisuję po kilku godzinach lub paru dniach. Po prostu mam tez swoje życie. Na początku znajomosci męczyłoby mnie takie opowiadanie sobie każdego dnia. Bez przesady Po prostu odpuść to ciśnienie. To są początki. Nie będzie deklaracji ani nawet nie musi być wyłączności. Związek moze się zacząć za kilka tygodni. Jeśli Ci na nim zależy to odpuść trochę. Na tym etapie tydzień bez kontaktu nie jest niczym dziwnym. Nie rób dramy bo faceci po 30-tce maja na nią alergie.

Trzymam za Ciebie kciuki, tylko musisz wyluzować.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Coffee & Cigaretts
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 17:21   #122
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez Wizabelka Pokaż wiadomość
Na tym etapie tydzień bez kontaktu nie jest niczym dziwnym.
Jak dla kogo


I jednak nie nazywałabym szczeniackim innych wymagań od kontaktu w związku niż Twoje
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 17:32   #123
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Jak dla kogo


I jednak nie nazywałabym szczeniackim innych wymagań od kontaktu w związku niż Twoje
Miałam bardzo podobną sytuację, tzn bardzo podobne zachowanie faceta. To idzie wyczuć, że coś jest nie tak. U mnie też potrafił nie odpisywać dłużej, sam nie dzwonił. Pisałam do niego,a on pojawiał się po jakim czasie bez żadnego tłumaczenia, bez odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie, które zadałam podczas tej ciszy. Zawsze był zajęty, zawsze praca. Nie oddzwaniał, gdy ja nie odpisywałam, wtedy miał pretensje, nie widząc tego u siebie. Facet cały czas miała kogoś. Gdy wprost pytałam, milion razy zaprzeczał,jednak czyny mówiły,że jest coś nie tak. Na koniec powiedział, że przecież mogłam się domyślić. Wg mnie, to ewidentnie oszust.
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 19:14   #124
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Przepraszam, że chwilowo się nie udzielam, ale sytuacja jest tak dziwna, że po prostu nie wiem co napisać. Czasami mam wrażenie, że to ja przesadzam a wszystko jest ok. Czasami jestem przekonana, że w tej relacji jest nas więcej niż dwoje (przy czym wykluczam już raczej żonę, jeśli już, to myślę, że będą to inne dziewczyny w sytuacji identycznej jak moja) Albo facet lubi taką taktykę niedopowiedzeń, albo coś mi sugeruje. Przez to dziwne zachowanie nie umiem się zdecydować co dalej bo w razie czego nie chce tego zepsuć, ale też nie chce iść do przodu. I tak stoimy w czarnej du***. :/
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 19:23   #125
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Więc jeszcze masz nadzieję ? :/
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 19:47   #126
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Albo facet lubi taką taktykę niedopowiedzeń, albo coś mi sugeruje. Przez to dziwne zachowanie nie umiem się zdecydować co dalej bo w razie czego nie chce tego zepsuć, ale też nie chce iść do przodu. I tak stoimy w czarnej du***. :/
No to jak lubisz być czyjąś zabawką i mu na takie rzeczy pozwalasz to jesteś dorosła.



Cytat:
Nie widzę nic podejrzanego w jego zachowaniu, to Twoje jest raczej szczeniackie.
Tez odpisuję po kilku godzinach lub paru dniach. Po prostu mam tez swoje życie. Na początku znajomosci męczyłoby mnie takie opowiadanie sobie każdego dnia.
akurat można powiedzieć o twoim zachowaniu że jest olewcze i niegrzeczne.
Facet jak chce coć ugrac potrafi za nią wydzwaniać, wyszukiwać, ostatecznie rzucać tekstami że pewnie kogoś ma, i dlatego znika aż na godzinę, a sam zapada się pod ziemię ilekroć tak mu wygodnie i na jak długo mu pasuje.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 21:59   #127
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
I akurat takim jakimś dziwnym trafem przestał się zmuszać po seksie
Moze uznał, że już zaklepana i nie musi aż tak się wysilać
Nie znam tego faceta, moze ma autorke gdzieś, a może nie, ale takie kategorycznie osady moim zdaniem mogą być bardzo nietrafne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-01, 22:38   #128
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Ja znam przypadek z bliskiego otoczenia, gdzie koleś spotykał się z dziewczyną od listopada (wielkie wyznawanie miłości, prezenty, wypady, seks codziennie). Wszystko miał zawsze dograne, wyjazdy niby z pracy kiedy nie mógł byc z nią. Potrafił powiedzieć, że jest w innym mieście służbowo a okazało się, że był ale na imprezie bo pojawiły się jego zdjęcia w gazecie.. jak pojawiał się w publicznym miejscu z koleżanką to zawsze miał kaptur na głowie, mało mówił o sobie w większym gronie itd. W czerwcu poinformowal że bierze ślub z inną.. Finalnie odwołał ślub dzień przed (takie rzeczy dzieją się naprawdę). Z koleżanką spotykali się jeszcze przez pewien czas, jego kłamstwa wychodziły po czasie oczywiscie- potrafił spotykać się z co najmniej 3 dziewczynami na raz (jedno miasto). Cała ta historia jest ogólnie scenariuszem na dobra telenowele, wystarczy sobie tylko dobrze grafik ustawić i umieć kłamać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 22:48   #129
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Ja bym obstawiała spotykanie się z wieloma dziewczynami jednocześnie w ten sam sposób. Zwłaszcza typowe dla facetów, którzy szukają w Internecie.

Po prostu nie ma tak, że kiedy mężczyzna poznaje dziewczynę i jest nią zainteresowany, wychładza kontakt, albo następuje taka stagnacja, że w sumie nie wiadomo, czy to już chodzenie ze sobą, czy jeszcze nie. Tak robią faceci niezdecydowani, wiecznie poszukujący, którzy widzą w dziewczynie którąś tam z kolei opcję do wyboru, ale "nie wzięło ich" na tyle, żeby bać się spiep..yć ten związek. To jakby facet włożył Cię do lodówki, jesteś "na wszelki wypadek".
Innymi słowy, jak jesteś, to ok, ale jeśli Cię nie ma, to też ok.

Ja osobiście nie wierzę w to, że takie związki rokują. Sama byłam w takich sytuacjach i w sumie na końcu zawsze okazywało się, że facet kręcił z innymi. I zawsze prędzej czy później wahał się wobec mnie.

Znacznie lepiej szukać relacji, które z czasem się budują, rozwijają, polepszają. Nie ważne, że powoli, ważne, żeby jednak był progres w tym wszystkim.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 07:14   #130
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Albo facet lubi taką taktykę niedopowiedzeń, albo coś mi sugeruje.
Jak widać Ty też lubisz tą taktykę.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 08:12   #131
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość
Ja znam przypadek z bliskiego otoczenia, gdzie koleś spotykał się z dziewczyną od listopada (wielkie wyznawanie miłości, prezenty, wypady, seks codziennie). Wszystko miał zawsze dograne, wyjazdy niby z pracy kiedy nie mógł byc z nią. Potrafił powiedzieć, że jest w innym mieście służbowo a okazało się, że był ale na imprezie bo pojawiły się jego zdjęcia w gazecie.. jak pojawiał się w publicznym miejscu z koleżanką to zawsze miał kaptur na głowie, mało mówił o sobie w większym gronie itd. W czerwcu poinformowal że bierze ślub z inną.. Finalnie odwołał ślub dzień przed (takie rzeczy dzieją się naprawdę). Z koleżanką spotykali się jeszcze przez pewien czas, jego kłamstwa wychodziły po czasie oczywiscie- potrafił spotykać się z co najmniej 3 dziewczynami na raz (jedno miasto). Cała ta historia jest ogólnie scenariuszem na dobra telenowele, wystarczy sobie tylko dobrze grafik ustawić i umieć kłamać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Opcja kilku lasek to chyba dla bezrobotnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-02, 10:18   #132
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Opcja kilku lasek to chyba dla bezrobotnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze, sama bym nie dała rady (mieć kilku facetów), ale realnie, z życia, znam kilka przypadków, w których facet naprawdę miał po kilka dziewczyn jednocześnie, pracując i wiodąc "normalne życie" z rodziną i przyjaciółmi. Wystarczy właśnie praca - świetny pretekst, żeby widywać się raz na jakiś czas, a w międzyczasie kręcić z innymi. Trudniej zaczyna być dopiero w święta, bo wtedy każda dziewczyna takiego faceta chciała się z nim spotkać i trzeba było wybierać... Ale znów, faceci wtedy ściemniali, że są np. chorzy lub mają dyżur w pracy i ciągnęli kilka relacji naraz.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 11:00   #133
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 274
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cóż, faceci z kategorii przystojny i ustawiony zazwyczaj mają wystarczajaco chętnych kobiet w realu, nie muszą szukać kandydatki do związku na portalach. Więc odpowiedź czego tam szukają chyba nasuwa się sama. Nie przywiązywała bym też większej wagi do tego, że on twierdzi że nie interesują go niezobowiązujące relacje. A co miał powiedzieć? Słuchaj mała, nie szukam związku ale chciałbym od czasu do czasu zamoczyć, wchodzisz w to? Wiadomo że wtedy jego szanse na seks by mocno zmalały. Tutaj to czy facet ma więcej lasek czy nie jest sprawą drugorzędną. Nie traktuje on autorki poważnie a ją taka relacja nie satysfakcjonuje.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 12:38   #134
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Mam znajomego, ktory jest zawodowym fotografem. Robi miedzy innymi zdjecia na bankietach. Ile on sie naslucha, by nie upubliczniac wszystkich zdjec, to tylko on wie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 17:11   #135
coccinelle7
Zadomowienie
 
Avatar coccinelle7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 1 188
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;86196122]Kurcze, sama bym nie dała rady (mieć kilku facetów), ale realnie, z życia, znam kilka przypadków, w których facet naprawdę miał po kilka dziewczyn jednocześnie, pracując i wiodąc "normalne życie" z rodziną i przyjaciółmi. Wystarczy właśnie praca - świetny pretekst, żeby widywać się raz na jakiś czas, a w międzyczasie kręcić z innymi. Trudniej zaczyna być dopiero w święta, bo wtedy każda dziewczyna takiego faceta chciała się z nim spotkać i trzeba było wybierać... Ale znów, faceci wtedy ściemniali, że są np. chorzy lub mają dyżur w pracy i ciągnęli kilka relacji naraz.[/QUOTE]

Ja znam z bliskiego otoczenia faceta, który miał 3 laski. I udawało mu się to przez niemalże rok (!). Podobno dziewczyna nie miała w zasadzie żadnych podejrzeń, dopóki żywcem nie spotkała tej drugiej jak postanowiła przyjechać bez zapowiedzi do jego mieszkania (miała być romantyczna niespodzianka). W między czasie okazało się, że była jeszcze trzecia. Jak to wypłynęło i wszystkie 3 się na niego wypięły to facet się nawet specjalnie nie przejął. Jeszcze był jakby trochę obrażony

Gdybym nie znała tego przypadku osobiście to bym myślała, że takie rzeczy tylko w filmach
__________________
coccinelle7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 18:43   #136
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

"Och, Karol"
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 18:49   #137
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez coccinelle7 Pokaż wiadomość
Ja znam z bliskiego otoczenia faceta, który miał 3 laski. I udawało mu się to przez niemalże rok (!). Podobno dziewczyna nie miała w zasadzie żadnych podejrzeń, dopóki żywcem nie spotkała tej drugiej jak postanowiła przyjechać bez zapowiedzi do jego mieszkania (miała być romantyczna niespodzianka). W między czasie okazało się, że była jeszcze trzecia. Jak to wypłynęło i wszystkie 3 się na niego wypięły to facet się nawet specjalnie nie przejął. Jeszcze był jakby trochę obrażony

Gdybym nie znała tego przypadku osobiście to bym myślała, że takie rzeczy tylko w filmach
U mojego męża na studiach był typ, który miał 3 laski. Pochodził z Podkarpacia, a studiował na Śląsku - miał jedną tu, jedną tam, i trzecią na dokładkę.
W tygodniu umawiał się z tą na Śląsku, w weekendy jechał do tej na Podkarpaciu (a ta ze Śląska łykała kit, że on tam rodzicom na gospodarce musi pomagać). Jak jechał do tej trzeciej, to jedna myślała, że jest u rodziców, a druga, że musi dłubać projekt na studiach i został na Śląsku
GENIUSZ. Mąż nie utrzymywał z nim prywatnych kontaktów, ale koleś lubił się chwalić na wydziale, jaki to on nie jest obrotny. Do dziś zachodzimy w głowę, jak można się w tym nie pogubić i nie odpisać na złego smsa albo nie pomylić imion.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 21:53   #138
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

byl tu watek kilka tygodni temu ze jakis gosciu mial kilka dziewczyn i one go wizytowaly na zmiane a autorka gryzla sie z tym czy im powiedziec
wiec takie przypadki sa jak najbardziej realne i dosyc czesto spotykane
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 09:18   #139
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Autorko, i dalej nie dałaś z nim sobie siana? Zastanów się jak Ty chcesz być traktowana przez faceta. Jeżeli tak, to spoko.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-03, 17:13   #140
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Znajomość jest oficjalnie skończona. Nie ma czego komentować.
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 19:13   #141
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Znajomość jest oficjalnie skończona. Nie ma czego komentować.
I co ostatecznie przeważyło twoją decyzję?
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 19:15   #142
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Autorko opowiedz co sie stało. Nie badź taka XD To jak zakonczenie jakiejś tandetnej romantycznej ksiązki - trzeba je znać
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 19:19   #143
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
I co ostatecznie przeważyło twoją decyzję?

Miałam wrażenie, że spotykam się z dwoma róznymi osobami. Kiedy byliśmy razem, facet zachowywał się cudownie. Mieliśmy relację jak pary, które znają się lata. Wspólne gotowanie, zakupy, wyjścia do kina, na miasto, na basen. Nie mogłam się przyczepić do NICZEGO. Dbał, pytał o zdanie, rozmawiał.

Natomiast kiedy wracał do siebie, to praktycznie o mnie zapominał. Owszem, ostatnio gdzieś raz sam zadzwonił (nawet twierdził, że z domu) ale ostatecznie ta oziębłość przechyliła szalę. Już mniejsza z powodem, czy były to inne kobiety, charakter, etc. Po prostu taka znajomość była zbyt męcząca, a ja nie chcę się zastanawiać kolejne tygodnie o co mu właściwie chodzi, bo czasami gadał i zachowywał się jakby liczył na poważny związek, a czasami miał mnie w dupie. Skakał ze skrajności w skrajność. Nie, dzięki.

Edytowane przez Matar1983
Czas edycji: 2018-12-03 o 19:21
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 19:24   #144
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Miałam wrażenie, że spotykam się z dwoma róznymi osobami. Kiedy byliśmy razem, facet zachowywał się cudownie. Mieliśmy relację jak pary, które znają się lata. Wspólne gotowanie, zakupy, wyjścia do kina, na miasto, na basen. Nie mogłam się przyczepić do NICZEGO. Dbał, pytał o zdanie, rozmawiał.

Natomiast kiedy wracał do siebie, to praktycznie o mnie zapominał. Owszem, ostatnio gdzieś raz sam zadzwonił (nawet twierdził, że z domu) ale ostatecznie ta oziębłość przechyliła szalę. Już mniejsza z powodem, czy były to inne kobiety, charakter, etc. Po prostu taka znajomość była zbyt męcząca, a ja nie chcę się zastanawiać kolejne tygodnie o co mu właściwie chodzi, bo czasami gadał i zachowywał się jakby liczył na poważny związek, a czasami miał mnie w dupie. Skakał ze skrajności w skrajność. Nie, dzięki.
Witaj po jasnej stronie mocy, dziewczyno
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 19:29   #145
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Kiedy byliśmy razem, facet zachowywał się cudownie. Nie mogłam się przyczepić do NICZEGO. Dbał, pytał o zdanie, rozmawiał.

Natomiast kiedy wracał do siebie, to praktycznie o mnie zapominał. Owszem, ostatnio gdzieś raz sam zadzwonił (nawet twierdził, że z domu) ale ostatecznie ta oziębłość przechyliła szalę.
Czyli rzuciłaś faceta bo nie siedział na telefonie i nie odpisywał na SMSki? Ehhh...

Kobiety zrozumcie, niektórzy faceci (a tym bardziej Ci którzy mają jakiś status i mają wartość) nie będą siedzieć jak papużka na telefonie i z wami SMSować bo Wy tak chcecie. To kontrola, chęć uwagi i zapchania dziury w życiu. Odpisał po kilku godzinach? No i co z tego? Może pracował, jechał autem, pił z kolegą? Co Was to interesuje? To kontrolowanie i wchodzenie na głowę drugiej osobie. Żaden porządny chłop nie da się tak traktować, to raczej Ty jemu wyręczyłaś przysługę, bo pokazałaś jaka jesteś zanim on zdążył to ukrócić. To nie jest olewanie.

No chyba że Ty pisałaś do niego a on miał to gdzieś, całkowita cisza - wtedy pełna zgoda. Ale 2-3 SMSy wystarczą, albo 5 minut rozmowy przez telefon i resztę obgadacie jak się spotkacie, masz tęsknić. Od pisania SMSów miej przyjaciółki, nie rób z faceta drugiej kumpeli bo Ci się szybko znudzi (chyba że kochasz kontrolę). Później tacy faceci są ciągle na smyczy, wyjść z domu nie można, tysiąc pytań, brak zaufania bo kobiety MUSI mieć uwagę, inaczej wariuje. Nie masz koleżanek? Nie masz co robić w wolnym czasie?

Na szczęście znajdziesz sobie takiego który będzie ciągle pisał, bo takich facetów dzisiaj jest mnóstwo. Któryś się podda Szkoda, bo sama napisałaś że na spotkaniach jest cudownie. A co się liczy? To kiedy jesteście razem czy jego SMSy w sztucznym telefonie z plastiku?
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 19:48   #146
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86202831]Czyli rzuciłaś faceta bo nie siedział na telefonie i nie odpisywał na SMSki? Ehhh...

Kobiety zrozumcie, niektórzy faceci (a tym bardziej Ci którzy mają jakiś status i mają wartość) nie będą siedzieć jak papużka na telefonie i z wami SMSować bo Wy tak chcecie. To kontrola, chęć uwagi i zapchania dziury w życiu. Odpisał po kilku godzinach? No i co z tego? Może pracował, jechał autem, pił z kolegą? Co Was to interesuje? To kontrolowanie i wchodzenie na głowę drugiej osobie. Żaden porządny chłop nie da się tak traktować, to raczej Ty jemu wyręczyłaś przysługę, bo pokazałaś jaka jesteś zanim on zdążył to ukrócić. To nie jest olewanie.

No chyba że Ty pisałaś do niego a on miał to gdzieś, całkowita cisza - wtedy pełna zgoda. Ale 2-3 SMSy wystarczą, albo 5 minut rozmowy przez telefon i resztę obgadacie jak się spotkacie, masz tęsknić. Od pisania SMSów miej przyjaciółki, nie rób z faceta drugiej kumpeli bo Ci się szybko znudzi (chyba że kochasz kontrolę). Później tacy faceci są ciągle na smyczy, wyjść z domu nie można, tysiąc pytań, brak zaufania bo kobiety MUSI mieć uwagę, inaczej wariuje. Nie masz koleżanek? Nie masz co robić w wolnym czasie?

Na szczęście znajdziesz sobie takiego który będzie ciągle pisał, bo takich facetów dzisiaj jest mnóstwo. Któryś się podda Szkoda, bo sama napisałaś że na spotkaniach jest cudownie. A co się liczy? To kiedy jesteście razem czy jego SMSy w sztucznym telefonie z plastiku?[/QUOTE]

Smiechu warte
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 19:55   #147
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86202831]Czyli rzuciłaś faceta bo nie siedział na telefonie i nie odpisywał na SMSki? Ehhh...

Kobiety zrozumcie, niektórzy faceci (a tym bardziej Ci którzy mają jakiś status i mają wartość) nie będą siedzieć jak papużka na telefonie i z wami SMSować bo Wy tak chcecie. To kontrola, chęć uwagi i zapchania dziury w życiu. Odpisał po kilku godzinach? No i co z tego? Może pracował, jechał autem, pił z kolegą? Co Was to interesuje? To kontrolowanie i wchodzenie na głowę drugiej osobie. Żaden porządny chłop nie da się tak traktować, to raczej Ty jemu wyręczyłaś przysługę, bo pokazałaś jaka jesteś zanim on zdążył to ukrócić. To nie jest olewanie.

No chyba że Ty pisałaś do niego a on miał to gdzieś, całkowita cisza - wtedy pełna zgoda. Ale 2-3 SMSy wystarczą, albo 5 minut rozmowy przez telefon i resztę obgadacie jak się spotkacie, masz tęsknić. Od pisania SMSów miej przyjaciółki, nie rób z faceta drugiej kumpeli bo Ci się szybko znudzi (chyba że kochasz kontrolę). Później tacy faceci są ciągle na smyczy, wyjść z domu nie można, tysiąc pytań, brak zaufania bo kobiety MUSI mieć uwagę, inaczej wariuje. Nie masz koleżanek? Nie masz co robić w wolnym czasie?

Na szczęście znajdziesz sobie takiego który będzie ciągle pisał, bo takich facetów dzisiaj jest mnóstwo. Któryś się podda Szkoda, bo sama napisałaś że na spotkaniach jest cudownie. A co się liczy? To kiedy jesteście razem czy jego SMSy w sztucznym telefonie z plastiku?[/QUOTE]


Rozczaruje cię, ale nie, nie wymagałam wiszenia na telefonie 24h na dobę. U nas nie było 2-3 smsów. Nie było 5 minut rozmowy. Facet nie odzywał się dniami, nie odbierał, nie odpisywał, a potem cudownie odżywał kiedy przychodził czas spotkania. Och, wtedy to potrafił wisieć przyklejony do słuchawki. Na gwizdnięcie to może co najwyżej pies przybiec. Ja nie.
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 19:57   #148
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez banana84 Pokaż wiadomość
Smiechu warte
Czemu? Bo mam inne zdanie? Bo nie uważam że facet ma być od papugowania na telefonie? Przez takie bycie dostępnym i na każde zawołanie i bycie pewnikiem rozpadł mi się związek który trwał 6 lat. Znudziłem się swojej dziewczynie bo miała mnie zawsze i wszędzie. A jak nie odebrałem albo nie odpisałem bo byłem zajęty (zbrodnia) to była awantura i foch, no bo jak to nie mogłem odebrać? Przecież jestem jej zwierzątkiem.

Na szczęście nie każda kobieta uważa że trzeba być na smyczy telefonicznej. Serio... Facet nie odpisuje jeden dzień i już odchodzi myślami "pewnie jestem tą drugą bo mi nie odpisał". Przecież to jest chore. Mamy 2018 rok, ludzie robią kariery, mają pasje, ćwiczą, rozwijają się, a tu zerwała związek bo nie odpisał na SMSa. Za to na spotkaniach było cudownie. Zastanów się... Wyjdziesz za mąż, to będziesz z tym facetem mieszkać, czy pisać SMSy? Hm?

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Rozczaruje cię, ale nie, nie wymagałam wiszenia na telefonie 24h na dobę. U nas nie było 2-3 smsów. Nie było 5 minut rozmowy. Facet nie odzywał się dniami, nie odbierał, nie odpisywał, a potem cudownie odżywał kiedy przychodził czas spotkania. Och, wtedy to potrafił wisieć przyklejony do słuchawki. Na gwizdnięcie to może co najwyżej pies przybiec. Ja nie.
Rozumiem. W takim razie PRZYZNAJĘ CI RACJĘ. To było olewanie, bardzo perfidne. Myślałem że po prostu wymagałaś od niego pisania non stop itp. Skoro było tak jak opisujesz, to miałaś rację. Dobrze zrobiłaś.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 20:01   #149
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Ja też się nie dziwię Autorce, bo naprawdę szacunku w zachowaniu tego faceta kompletnie nie było. I faktycznie nieważne, dlaczego, ważne, że zachowywał się olewczo na całej linii.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 20:03   #150
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Nie, nie wymagałam pisania setki smsów dziennie. Mieszkamy daleko od siebie. W takim wypadku przesłanie jednego smsa co drugi czy trzeci dzień powinno być ok. Albo jakaś krótka rozmowa. Ale nie.


I powiem szczerze, że to jest okropne kiedy ktoś z jednej strony traktuje cię tak świetnie, a potem zapada się pod ziemię. Po czym znów jest idealnie i znów źle. Istny rollecoaster.



Niektórzy twierdzili, ze przesadzam i powinnam dać facetowi szansę, bo może najzwyczajniej w świecie nie jest miłośnikiem stukania w klawiaturę. Może ma dużo pracy. Może to był dziwny zbieg okoliczności. Przyznaję, że spotkaliśmy się jeszcze raz przed moją ostateczną decyzją (ale nie był to wspominany wcześniej w postach wspólny wyjazd) i jego sposób zachowania był identyczny. Idealne traktowanie kiedy byłam u boku i kompletna cisza kiedy wyjechał. Jak ktoś to uważa za normalne to podziwiam.

Edytowane przez Matar1983
Czas edycji: 2018-12-03 o 20:14
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-09 09:59:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.