Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-30, 18:30   #811
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: kremy antybakteryjne, rozjaśniające blizny po trądziku

Ja tez ostatni o w NATURZE dostalam próbke. Jak wypróbowalam to odrazu pobiglam do SCHLECKERA kupic ten kremik (14zl.) Mialam drobne problemy z malymi praeie niewidocznymi bliznami i krostkami. Mam karnacje ciemna i opalam sie w solarium. Tez nie zauwazylam zeby rozjasnila mi sie twarz Ale za to mam jednolitą, gładka cere. Naprawde fajny ten krem.
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 15:31   #812
Magdalena_P
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena_P
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 353
Dot.: kremy antybakteryjne, rozjaśniające blizny po trądziku

ja na początku roku miałam ten krem i nie zauważyłam żeby mi rozjaśnił cerę, ja z regóły jestem blada na twarzy więc nie ma mi co wybielać..ale kremik był dobry
__________________
however much you use me baby, come on use me more
Magdalena_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 19:00   #813
mysza336
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 56
Smile Dot.: kremy antybakteryjne, rozjaśniające blizny po trądziku

Kochane a czy ktoras z Was moglaby mi podac dokladna nazwe tego kremu )) I powiedzcie po jakim czasie zniknely Wam te blizny
mysza336 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 09:08   #814
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: kremy antybakteryjne, rozjaśniające blizny po trądziku

Takie kremy nie rozjaśniają twarzy. Moga jedynie wyrównywać koloryt. Rozjaśnienie twarzy to kwasy i tu rzeczywiście spora różnica.
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 09:21   #815
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: kremy antybakteryjne, rozjaśniające blizny po trądziku

Cytat:
Napisane przez mysza336
Kochane a czy ktoras z Was moglaby mi podac dokladna nazwe tego kremu )) I powiedzcie po jakim czasie zniknely Wam te blizny
Soraya Care & Control Cała nazwa..

A co do blizn, to tak szybko nie znikają. Kupiłam jakies 2-3 tyg temu i nie dużo.. Ale suma-sumarum to znikają..
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 11:20   #816
black lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
jak sie pozbyć blizn i nierowności po tradziku ??

hej pytanie jak wyzej jak sie pozbyc blizn po tradziku i nierownosci, takich pytan bylo juz mnostwo zapewne ale ja nie mam niestety czasu na korzystanie z wyszukiwarki i inn.nawet na czytanie gazet przez to zamieszczam swoje pytanie tutaj. mialam kiedys tradzik ale wyleczylam sie z niego teraz czasem pojawi sie jakis pryszcz choc rzadko.

mam z tego pozostalosci z postaci blizenek (kiedys uzywalam na to contraubex, cepan , i jesio cos innego na recepte niepamietam nazwy, retin-a ) blizny zbladly ale dalej sa widoczne , mam do tego jescze jakies nierownosci jakby zmarszczki ikiedy sie maluje , dajac troszke nawet podkladu to bardzo go widac i skora nie jest gladka, a blizny to takie lekko sinawe kropeczki nie wydaja sie byc glebokie ale moze to tylko moje zdanie. szukam pomocy , napiszcie jakie sa na to zabiegi u kosmetyczki , jakie ceny , czy trzeba kilka razy takie zabieg wykonywac czy wystarczy jeden , dwa??
black lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 12:18   #817
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: przebarwienia a laser

No i już po wszystkim...Cały naskórek który mi się złuszczał zlazł i pod spodem na szczęście nie pojawiły się nowe przebarwienia ani blizny..Wydaje mi się że jest lepiej...Ale nie najlepiej..Tzn nie ma jeszcze takiego efektu jaki chciałabym osiągnąć...Zastanawiam się nad tym by pójść jeszcze na jedną mikrodermabrazję, czy już sobie darować i kupić ten żel Lierac.Ma on 4 gwiazdki ale zastanawia mnie czy napewno jest skuteczny i czy pomoże... Jak myślisz monigo?Co byś zrobiła na moim miejscu jakbyś zobaczyła efekt po mikrodermabrazji i miała do wyboru: jeszcze jeden zabieg, czy krem?
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-02, 12:28   #818
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: kremy antybakteryjne, rozjaśniające blizny po trądziku

używałam tego kremu i po całym opakowaniu nie zauważyłam żeby się zmniejszyły blizny po trądziku :p skóra też się nie rozjaśniła ogólnie kremu nie wspominam zbyt dobrze ze względu na zapach [jakiś taki cytrynowy,jak płyn do mycia podłóg] musze się do dermatologa wybrać
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 13:05   #819
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: przebarwienia a laser

Agula, co ja mam Ci poradzic. Może tak - mikrodermabrazja to nic innego jak złuszczenie naskórka. Ten sam efekt dokładnie uzyskasz w domu stosując kremy z kwasami. Nie będzie to jednak gwałtowne zdarcie naskórka, jak przy zabiegu, tylko delikatne złuszczenie, czasami nawet niezauważalne (to wszystko zalezy od skóry). Zdarcie nie ma nic wspólnego z wybieleniem. Jeżeli jest to głebokie przebarwienie to złuszczając i wybielając można uzyskac najlepsze efekty. Czasami wystarcza tylko wybielenie, a czasami tylko złuszczenie. To zalezy od przebarwienia. Kwas kojowy tylko wybiela - więc po tych preparatach nie bedziesz miała żadnego łuszczenia (tu Lierac, czy Mela D lrp). Mozesz również zastosować krem, który w swoim składzie ma zarówno kwas kojowy, jak i np. kwasy AHA, które złuszczają.Tu np. ten http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8956 (ale ten jest bardzo silny preparat, stężenie AHA jest aż 10%, więc dla skóry, która nie miała wcześniej do czynienia z kwasami, raczej niewskazany), albo ten łagodniejszy http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6232 (też wybielanie i złuszczanie, kwasy 6%). Moim zadaniem, ale to moja rada, podkreślam, bo decyzję musisz podjąć sama, ze względu na po 1. zmasakrowane czoło, 2. porę roku, 3. w sierpniu pewnie jedziesz na urlop, będziesz się opalać, a skóra po kwasach MUSI odpocząć MINIMUM MIESIĄC, naprawdę ryzykujesz tu bardzo dużo, bo NOWE PLAMY. Serio. Wiec dlatego proponowałam Ci Kwas kojowy, który bez zdarcia naskórka, będzie Ci po prostu systematycznie wybielał plame. Jeżeli chcesz znac moje zdanie w kwestii - mikrodermabrazja 2x, a krem - stawiam na krem. Lepiej systematycznie i łagodnie, a bez szkód, niż raz a gwałtownie, i to z różnymi skutkami. Twoja skóra jak piszesz i tak już wymaga zagojenia. A odnowa naskórka u zdrowych ludzi to 28 dni. Zmasakrujesz sobie twarz jeszcze bardziej. I zupełnie niepotrzebnie. Aga, posmaruj czoło maścią z witaminą A lub maścią nagietkową. Mozesz też stosować np. Bepanthen. To pomoże ładnie zagoić się Twojej skórze, bez blizn, i innych niespodzianek. Bądź cierpliwa. Trzymaj się. Moim zdaniem spróbuj kojowego, bo jak nie usunie, to na pewno tę plamę Ci rozjaśni. A jesienią wtedy możesz spokojnie zacząć się kwasić Pozdrawiam Cię, trzymaj się ciepło.
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 13:16   #820
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: przebarwienia a laser

Acha Aga, jeszcze jedna informacja - przebarwienia nie wychodzą 2 dni po zabiegu. Jeżeli przegniesz ze zdzieraniem i nasłonecznianiem, to one się pojawią, ale po kilku miesiącach. Latem będziesz miała piekną opalenizne, ale już w okolicach Sylwestra, będziesz znowu ryczeć. Cała trudność właśnie na tym polega Więc naprawdę uważaj. Szanuj swoją skórę. Dermatolog, czy kosmetyczka (nie każda i /y, więc przepraszam tu wszystkich), ale bardzo czesto mają zerowe pojecie na ten temat. Ładują ludziom takie stężenia kwasów na twarz bez przygotowania, albo zdzierają naskórek, nie informując nawet o tym, ze ta skóra, ABSOLUTNIE nie może byc wystawiana na słońce i MUSI być chroniona najwyższymi filtrami. (to są niestety moje doświadczenia). Oni po prostu Aga ZARABIAJĄ. Wyjdą Ci nowe plamy, albo krosty, albo blizny, to przyjdziesz znowu do nich, a oni na Tobie znowu zarobią i to nie mało. Zresztą już sama wiesz
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 17:30   #821
kaytie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 24
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Ja mam małe blizenki takie dosłownie po 2 mm, lekkie wgłębienia. Jak narazie nie wygrałam jeszcze do końca z trądzikiem - a chyba raczej z własnym przyzwyczajeniem do samodzielnego wyciskania syfków ( może ktoś zna sposób jak się od tego ODZWYCZAIĆ??!! ) więc o bliznach zbytnio nie mysle, ale używam kremu z soray'i takiego w szarym opakowaniu na blizny i przebarwienia potrądzikowe i stwierdzam, że bardzo powoli ale efekty widać - blizenki są mniej różowe.
kaytie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 08:20   #822
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: jak sie pozbyć blizn i nierowności po tradziku ??

hejka ja tez mam takie problemy tyle ze u mnie tradzik nadal istnieje tez stosowalam mase rzeczy ale polecam ci zabieg mikrodermabrazji u kosmetyczki ja place za jeden 150 zl nastepone juz po 135 juz po 1 skora wygladala rewelacja blizny sie splycaja przebarwienia znikaja gdyby nie toi ze te pryszcze wychodza nadal skora by byla piekna
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 16:05   #823
Lagoona
Przyczajenie
 
Avatar Lagoona
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Dot.: jak sie pozbyć blizn i nierowności po tradziku ??

Ja mogę polecic Ci bardzo dobry i niedrogi krem na blizny i przebarwienia - Tointex - kosztuje ok 8 zł, ale jest naprawdę dobry. Wiele osób z bliznami po trądziku używa go właśnie na blizny.
Lagoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 14:20   #824
anulka002
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 39
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Widze,że nie jestem sama. Walcze juz z moimi przebarwieniami ładnych pare lat i nie moge sie ich pozbyć( mam już dość ciaglej tapety na twarzy ( tym bardziej że lato sie zbliza. Patrze na moje kolezanki ktore maja nieskazitelne wrecz buzki i chce mi sie plakac, bo ja bez makijazu wygladam jak potwor dalmatynczyk ( jezeli ktos moglby polecic na prawde sprawdzony!! i skuteczny sposob, jakis zabieg albo cos, bez efektow ubocznych (bo jednak sie boje ze moze byc jeszcze gorzej:/) to bylabym wdzieczna !! a moze ktos jest z rzeszowa i moglby polecic dobrego dermatologa lub cos innego, z gory dziekuje !! pozdrawiam
anulka002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 17:08   #825
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Cytat:
Napisane przez anulka002
Widze,że nie jestem sama. Walcze juz z moimi przebarwieniami ładnych pare lat i nie moge sie ich pozbyć( mam już dość ciaglej tapety na twarzy ( tym bardziej że lato sie zbliza. Patrze na moje kolezanki ktore maja nieskazitelne wrecz buzki i chce mi sie plakac, bo ja bez makijazu wygladam jak potwor dalmatynczyk ( jezeli ktos moglby polecic na prawde sprawdzony!! i skuteczny sposob, jakis zabieg albo cos, bez efektow ubocznych (bo jednak sie boje ze moze byc jeszcze gorzej:/) to bylabym wdzieczna !! a moze ktos jest z rzeszowa i moglby polecic dobrego dermatologa lub cos innego, z gory dziekuje !! pozdrawiam
Witaj! ja tez mam podobny problem do twojego.Od dluzszego czasu biore DIANE35 i moge szczerze powiedziec ze mi pomogla. Wczesniej wlaczylam z tradzikiem ( a co gorsze z bliznami) okolo 7 lat - od 13-ego roku zycia.Bralam jakies autoszczepionki w formie zastrzykow, smarowalam twarz oraz dekoot i plecy tonami kremow, masci itd itd. Do tego antybiotyki w tabletkach, po ktorych malo co mi nie rozsadzilo zoladka.Najbardziej podpasowal mi Aknemycin (masc z antybiotykiem) oraz w/w Diane 35. Sa to leki hormonalne, w moim przypadku bardzo dobrze tolerowane. Przestala mi sie [przetluszcac cera, wlosy , na pleckach nie mialam co wyciskac., co robilam przez wiele lat, doprowadzajac skore do blizn i przebarwien (coz...nerwus ze mnie Ostatnio za namowa farmaceutki kupilam CEPAN- krem do "usuwania" blizn i przebarwien. Stosuje sie go okolo 2-3 razy dziennie, wcierajac w blizny badz przebarwienia. Podobno delikatnie zluszcza i rozjasnia. Ja stosuje dopiero trzeci dzien i na twarzy widze malusienka poprawe, zas na plecach kompletnie nic . Pani w aptece poinformowala mnie takze ze krem dziala tylko i wylacznie swieze blizny , nie starsze niz rok czy dwa.A dermacol kolezanka stosowala? U mnie w polaczeniu z Dream Matte Mousse daje cudowne efekty.Pozdrawiam i zycze jak najlepszych efektow na buzce !!! milego dnia!!!
anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 08:00   #826
k@rolin@1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 1
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

cze jestem z rzeszowo i jesli chodzi o przebarwoienia to rewelacyjny jest kolagen nie wiem czy slyszalas juz o tym , ale to jest cos swietnego , to jest cos takiego jak zel do wcierania, mozna to kupic u przedsawiciela lub na alegro , efekty widoczne po tyg skora , rozjasniona , pory zwęzone , moge stwierdzic, calkowicie bezpieczny produkt,to jes, t jakis wynalazek naukowcow z gdanska , ten kolagen ma taka strukture jak ludzki , niue uczula, jedyn minus to cena kosztuje 100ml ok180zl, ale jest bardoz wydajny , 100ml straczy na ok pol roku, dlatego jest mozliwosc jesszcze zmowienia sobie czegos takiego jak probka to kosztuje ok 8 zl, i pojemnosc chyba 5 ml , na tydzien ci spoko wystarczy , jelsi chodzi , dermatologa , to w rzeszowie,to podobno rusin jest dobra , nie wiem czy az tak zobaczymy , ide do niej 13 czerwca to sie okaze czy sos nowego wymyli, jesli bedziesz potrzebowac inf podaje swoj numer gg 3049329,
k@rolin@1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 12:08   #827
anulka002
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 39
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

dziekuje wam dziewczyny za rady, moze wypróbuje którys z tych specyfikow, jednak 180 zl za masc to dla mnie stanowczo za duzo niestety (biedna studentka). Jezeli chodzi o Ciebie karolinko to dziekuje za informacje, i oto jest moj numer gg 4028943 jeżeli bedziesz miala jakies ciekawe informacje o jakims dermatologu, lub obojetnie o czym (pelna desperacja) to mysle ze jakos sie zgadamy, bardzo bylabym ciekawa jakie wrazenia bedziesz miala po wizycie u pani Rusin, jezeli mozesz to napisz dziekuje jeszcze raz pozdrawiam
anulka002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 11:04   #828
z74wk4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 5
GG do z74wk4
Unhappy Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Dzien Dobry drogie Panie
Mam 20 lat i wielki problem.Raz mam bardzo tlusta cere a raz sucha.
Pryszcze goszcza u mnie od wieluuuu lat.Nie moge sobie z nimi poradzic.
Rowniez mam bardzo duzo blizn ktore sa dosc glebokie.Wyglada to bardzo nie estetycznie.!!Prawda?Post aram sie wszytsko opisac jak naj dokladniej.Moze kotras z Pan mi pomoze.Zaszlam mlodo w ciaze.i od tego mometu jeszcze bardziej sie to nasililo.Slyszalam ze kuracja chormonalna pomaga.Lecz u mnie to odpana poniewaz wykryto u mnie zakrzepice.Wizyta u Kosmetyczki skonczyla sie obietnicami straconymi pieniedzmi(ktorych nie mam zbyt wiele, napewno nie na ich tracenie)
Na laserowe usuwanie blizn mnie nie stac .
Probowalam wizyt u dermatologa i innych lekarzy.(moze akurat trafilam na tych ktorzy niezbyt interesuja sie pacjentami)Ale wszyscy mowiaz ze z tym sie nie da nic zrobic.Nie mam juz sil z tym walczyc nie wiedzac jak....Probowalam juz nawet sudocremu...
Bardzo prosze o jakas rade pomoc.Bede bardzo wdzieczna.!!!!!!!:h elp:
Z Gory dziekuje!!!!!
z74wk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 22:15   #829
devil_zabrze
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar devil_zabrze
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 55
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Ja mam blizny na plecach w postaci kresek po 8 letniej pryszczycy, czy można się ich jakoś pozbyć ?
devil_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 10:11   #830
elisska
Raczkowanie
 
Avatar elisska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 146
Arrow Przebarwienia, blizny i zaskórniki- co robić?

mam na twarzy drobne przebarwienia po trądziku... i gdzie niegdzie takie malutkie wgłębienia których tak mocno nie widać, ale jeżeli ktoś się dobrze przyjży to widać.. ( nie są to tzw." dziury" bo nie są one głębokie) > mam pytanie... czy kosmetyczka poradziłaby coś na to? chodzi mi o jakiś peeling czy coś... za tydzień wybieram sie na oczyszczanie bo mam dużo takich " wężyków" tzn. zaskórniaków... na szczęście nie wychodzą mi już ropne syfki.. jeżeli miałyście podobny problem to piszcie jak sobie z nim poradziłyscie (chodzi mi o plamki i malutkie wgłębienia)... chcę poznać wasze zdanie... bo myśle że moja kosmetyczka doradzi mi coś za tydzień...
aa... i jeszcze jedno.. jestem opalona... czy to może być jakaś przeszkoda? w sensie że po takim zabiegu nie chciałabym wyglądać jak biało-brązowy człowiek mam nadzieje że mnie zrozumieliście... czekam na infopozdrawiam ! papa
elisska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 10:59   #831
elisska
Raczkowanie
 
Avatar elisska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 146
Dot.: pytanie do kosmetyczki!

czy ktoś mi pomoze?
elisska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 21:17   #832
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: pytanie do kosmetyczki!

Na pewno Twoja kosmetyczka będzie wiedziała jakie zabiegi ma Ci polecić (mam taką nadzieję , jeśli to doświadczona i dobra kosmetyczka to na pewno doradzi). Na przebarwienia po trądziku i wyrównanie cery polecam peeling ziołowy lub mikrodermabrazję. Po peelingu ziołowym szybciej widać efekty -ale przez tydzień nie wygląda się ciekawie.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 19:22   #833
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

a slyszaleyscie cos na temat kremu z macicy perlowej ??????? bardzo prosze o jakies wypowiedzi
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 19:29   #834
Jussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 231
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

używam kremu z macicy perłowej (no-scar) od jakiegoś miesiąca,ale niestety żadnych widocznych efektów,przynajmniej narazie
Jussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 20:06   #835
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez Jussia
używam kremu z macicy perłowej (no-scar) od jakiegoś miesiąca,ale niestety żadnych widocznych efektów,przynajmniej narazie
uuuuuu a juz mialam nadzieje ze to naprawde cos dobrego
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 07:26   #836
ankie
Przyczajenie
 
Avatar ankie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 19
GG do ankie
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Ja też używałam NO_SCAR i wiem, ze tutaj trzeba sporej cierpliwości. Krem jest dobry, jednaj trzeba go uzywać systematycznie i dłuższy czas. Miałam blizne od wyciskania, bardzo ciemną, z daleka rzucającą się w oczy. Po miesiącu stosowania tego kremiku widziałm sporą różnicę, a teraz praktycznie jej nie mam (po 2 miesięcach). W sumie polecam ten kremik, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość
ankie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 11:24   #837
prince$$
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 30
blizny po trądziku... :(

hejo do niedawna miałam straszny trądzik... strasznie długo go leczyłam... antybiotykami (nic nie dało),żelami,maściami... dopiero moja kumpela z Londynu kupiłam mi tam jakiś specyfik który też jej pomógł... trądzik zszedł.. pryszczy nie mam... tylko zostały te okropne przebarwienia i blizny :/ możecie może jak moge się ich pozbyć? z góry dziękuję
prince$$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 11:36   #838
ann217
Raczkowanie
 
Avatar ann217
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Portsmouth
Wiadomości: 169
GG do ann217
Dot.: blizny po trądziku... :(

radze zajrzec do wyszukiwarki. na ten temat bylo juz mnostwo watkow a to skarbnica wiedzy. sa kremy, domowe mikrodermabrazje i najbardziej skuteczne - zluszczanie kwasami. jeszcze raz polecam zajrzec do wyszukiwarki
ann217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 13:00   #839
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez maxi25
witaj @śka mam namiary na super gabinet dermatologiczno-kosmetyczny ale to rakow oprocz tego dzis dzonilam i terminyyyyyyyyy uuuwagaaaaaaa na lipiec!!!! ale jesli chcesz to chetnie Cio dam .... sama chcialam oddac sie wreszcie rece specjalistow ale w lipcu to nie wiem czy jeszcze bede w tym pieknym kraju w ta piekna mordka hehehe pozdrawiam

maxi25, dopiero teraz zauwazylam tego posta, w ogole ten watek jasne ze chce namiary na ten gabinet, moglabys cos o nim napisac? ja w tym pieknym kraju jestem do 13 lipca pozniej to juz nie wiem co bedzie!

wlasnie zastanawiam sie, co mozna zrobic w okresie letnim dla swojej twarzy heh kwasow nie mozna, zabiegow zluszczajaych nikt nie chce robic, bylam z miesiac temu u dermatologa i powidziala, ze kwasy dopiero na jesieni moze mi zrobic :/ a ja chce juz szybko sie tego pobyc. Czyli po staremu
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 16:56   #840
czarna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 29
blizny:(

mam blizny po tradziku ktore nie sa zbyt "atrakcyjne"!!! sa okropne! jak moge sie ich pozbyc?? chociaz w małym stopniu zeby nie bylo ich tak duzo???
czarna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.