Kwietniówki 2019 - cz. 3 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-23, 19:34   #871
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Mi się coś ostatnio ubzdurało, że jak wciągnę brzuch to przejdę między wózkiem a stołem. No nie dało się niestety i też się uderzyłam. Głupota na maxa Złota rada:nie wyjadać kajmaku z puszki Mi przez to trochę zabrakło na ciasto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chyba mam jakąś glupawke od dostawy cukru, ale bawią mnie te historie też mi się wydaje, że mogę wciągnąć brzuch nieraz a tu psikus to mi przypomniało jak ostatnio podchodzę do szafy lustrzanej, chciałam się coś bliżej twarzy przyjrzeć albo się malować zaczynałam, ale za blisko podeszłam i się brzuchem odbiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 19:40   #872
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Olaboga, no to naprawdę ma wytłumaczenie. Emerytury i tak podobno nie będzie dla nas Stała, bezpieczna praca w tych czasach? Coś takiego w ogóle istnieje? Każdego przecież można zwolnić niezależnie od umowy



Mleczko kokosowe+mascarpone+żelat yna (w przepisie jest jeszcze cukier puder ale przez galaretkę na wierzchu i Oreo na spodzie to pomijam ten składnik)



Trzymam kciuki za powrót rozumu szacownego małżonka



Ja do łóżeczka planuję prześcieradło, śpiworek/rożek i rozważam płaską podusię. Do wózka prześcieradło bambusowe, kocyk i też ewentualnie poduszka z bambusową poszewką. Przynajmniej na pościeli zaoszczędzę trochę



Haha, jak to przeczytałam to - tak w temacie tego wątku - może zapomnieli ich rozczepić na porodówce?



Kokosy, szczególnie w Warszawie To przykre ale taka kwota nie wystarcza na utrzymanie siebie i rodziny w dużym mieście. Mam znajomą, która zarabia 2300 (Kraków) - wynajmuje z chłopakiem mieszkanie, dojeżdża do pracy, kupuje jedzenie, czasem gdzieś wyjdą i bardzo rzadko sobie kupi jakiegoś ciucha albo kosmetyk i pensja się praktycznie rozpływa. Ona sama mówi, że sobie nie wyobraża przy ich zarobkach utrzymywać dziecka (chłopak ma niewiele wyższe), o kupnie mieszkania w Krakowie mogą zapomnieć bo nie są w stanie uzbierać na wkład a nie mogą liczyć w tej kwestii na pomoc rodziców, więc zostaje im wynajem (w Krakowie mieszkanie około 40mkw ciężko wynająć poniżej 1500zł z opłatami ). Więc jeśli masz mieszkanie w Toruniu to nawet gdyby miał podobne zarobki do tych teraz (o to chyba nie byłoby trudno) to Wasz standard życia będzie dużo lepszy bo odchodzi duży koszt wynajmu/raty kredytu (umówmy się że opcja mieszkania z toksyczną teściową nie wchodzi w rachubę). I żeby mnie nikt nie zrozumiał źle - pewnie można się utrzymać za takie pieniądze, ale jest na pewno ciężko, szczególnie kiedy pojawiają się niespodziewane wydatki. Jeśli można mieć lepszy standard życia w mniejszym mieście to chyba lepsza opcja niż liczenie każdego wydatku i martwienie się czy wystarczy od pierwszego do pierwszego
No moj maz gdzies rozum zgubil jak mu mowie, ze jedna cala pensja na wynajem a z drugiej oplacic przedszkole, dojazdy, utrzymanie 3 osob to nie damy rady a on dalej swoje, jakby logiczne argumenty nie trafialy. Do tego uslyszalam, ze przeciez mamusia pomoze... tia, a jak mamusia zamknie swoje wredne oczyska to sru pod most? Nie dociera do niego to, ze powinmismy byc samodzielni a nie zerowac na pomocy starej kobiety. Moze wezme go na porodowke zeby tez go tam odpepnili przy okazji

A apropo Alantanu i Bephantenu to chyba alantan plus to wlasnie Bephanten tylko 4 razy tanszy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 19:53   #873
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
chyba mam jakąś glupawke od dostawy cukru, ale bawią mnie te historie też mi się wydaje, że mogę wciągnąć brzuch nieraz a tu psikus to mi przypomniało jak ostatnio podchodzę do szafy lustrzanej, chciałam się coś bliżej twarzy przyjrzeć albo się malować zaczynałam, ale za blisko podeszłam i się brzuchem odbiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja mam pełno placków na lustrze w szafie, bo czasem jak się maluję przed nim w samym staniku to staje tak blisko, że dotykam brzuchem lustra A najczęściej jest posmarowany palmersem więc jest tłusty do czego to doszło hahaha

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 19:55   #874
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez pestka_arbuza88 Pokaż wiadomość
Witajcie mamusie





Tutaj to nadal jednak jak chorągiewka na wietrze. Już widzę jak jedzie 250km biorąc uż w pracy. Taaaaaak.
Ewidentnie ta pępowina nieodcięta, nawtykane w głowę jakieś "jedynie słuszne" głupoty. Chłop się boi samodzielności i zmian jak ognia. Niestety. Nie wróżę, żeby się miało coś zmienić. Przecież nie zmieni pracy nawet na inną, lepiej płatną w Wawie, bo ma tu już wygrzane krzesło. Składał kiedyś może jakieś podanie odnośnie awansu na wyższy poziom? Sprawy sądowe odłóż sobie na bok, póki nie robi problemów, zobaczysz co i jak potem sobie ustalić. Ech... Co za chłopy się czasem trafią.

My już po pierwszym dniu. Synek się ucieszył na widok taty. Poszliśmy na feryjne zajęcia judo, żeby spełnić kolejne marzenie tatusia o sportach walki. Jak małemu się spodoba, to go zapiszę. Na razie to zwykłe ćwiczenia, bieganie, skakanie, ale patrząc na hipermobliność stawów młodego mamy nakazane wydeptać 4h dziennie, a przy tej porze roku, to jednak ruch.

I co, spędziłam 1,5h z panem tatą, przez godzinę nawijając mu o dziecku, od tego czego się uczy, co robimy, co możemy zrobić, jakie plany, jaka szkoła itp. Względnie chyba jest usatysfakcjonowany, choć nowym pomysłem na liście życzeń rozwoju jest taniec... To była chyba ostatnia rzecz, którą mógłby zaproponować. Zawsze naśmiewał się z jakiejkolwiek formy tańca. Tak więc lista życzeń rozwojowych wygląda tak: czytanie, pisanie, 2 języki, sport, instrument i taniec. Słyszałam o magicznych ułatwieniach w angielskim Hogwarcie np. teleportacja, ale jednak w Polce jeszcze tego nie mamy, więc mu wyjaśniłam, że na dzień dzisiejszy, braknie mi czasu, a poza tym niech dziecko sobie oddychnie czasem, bo w przedszkolu też już nie bawią się zabawkami.
Ogólnie dało się dogadać. Na początku tylko głupkowato prychał jak nawiązałam do tego lekarza, bo niby czemu robię problem skoro po prostu od listopada nie było okazji mi powiedzieć, że go zarejestrował. Od listopada... Taa...

I niestety, Tereska popatrz jak to wygląda w rzeczywistości, kiedy chcesz być twardzielem, ustalić konkrety i postanowienia, bo trzeba się z kimś takim użerać i wkurzać. Nie zgadzałam się na to, żeby teraz sam zabierał dziecko. Nawet nie wiecie jak mi serce pękało, jak mały się rozpłakał po wyjściu z autobusu, że chce do taty... Tak mi było przykro.
Pogoda nie sprzyja na żadne zewnętrzne atrakcje czy coś. Nie ukrywam, że trochę na złość posyłam małego do przedszkola w ferie, więc tego czasu nie ma za dużo. Wczoraj dosłownie chwilę pobyli razem, bo tylko przed i po judo. Dzisiaj mieliśmy jechać do niego. Ostatecznie chyba odwieziemy go z TŻ, bo straszne mrozy i go zostawię tam na parę godzin. W środę mamy iść na basen, to będę z nimi. W czwartek znów judo. Jest jego siostra w domu tam, to dodatkowo się z nią pobawi, bo uwielbia się z nim bawić.
Niestety, tu nie chodzi tylko o moją niechęć do pana taty, choć i tak powinnam dostać pokojową nagrodę Nobla, a toleruję go jak gips na nodze. Jest, ale za chwile nie będzie go.
Btw. pan tata ma w planach jakiś tajemniczy wyjazd. Jeszcze nic pewnego, bo nie chciał zdradzić, ale powiedział, że możliwe, że zrobi mi przelew na kilka miesięcy z góry, bo kontakt z nim będzie utrudniony. To jako wisienka na torcie. Ja tu mam się teleportować po mieście na listę zajęć, a on będzie Bóg wie gdzie, w jakimś szałasie w dżungli czy gdzie i wszystko będzie miał w 4 literach...




Jak ktoś potrzyma te ciężkie części to chętnie poskręcam W pokoju wszystko skręciłam sama i stoi póki co

Ja natomiast mam taki zestaw:
1. Lovela
2. Raczej niczym nie smaruję bez potrzeby
3. Linomag/Alantan
4. Wit D vigantol w kroplach
5, Mam zwykłą Nosefride, potem kupię Katarek
6. Mam bezdotykowy Microlife NC100

Idę testować zastrzyki z heparyny w udo. Brzuch mam zmasakrowany. Po bokach boli jak nie wiem ledwo przyłożę igłę. Na przodzie mam już zrosty i nie idzie już nigdzie się wbić. Byle do wiosny.
Okropnie masz z tym panem tata. Chyba taki czepialski jest gorszy od takisgo dupowatego jak moj. Bo moj ma "dume", jak ja na niego fukam to i dziecko jest bebe. Wiec jak w koncu mamusia zniknie to on reki po dzieciaka nie wyciagnie bo jest za bardzo bojazliwy i bedzie juz w ogole zyciem zniechecony. Czasem sie zastanawiam gdzie ja mialam oczy, ale milosc najwidoczniej jest slepa. Ostatnio sie go zapytalam czemu chcial dziecko skoro wiedzial, ze nie jest w stanie sie przeprowadzic do mnie i miec swoja rodzine. To uslyszalam, ze widocznie niepotrzebnie to dziecko. Jak mnie to uderzylo Bo to tak jakny powiedzial, ze nasz synek, ktorego tak bardzo pragnelismy jest niepotrzebny. Lepiej zeby dziecko sie nigdy o tym wszystkim nie dowiedzialo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 20:05   #875
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Ale to naprawdę! Od ponad miesiąca myślałam o tej krzywej, w końcu spokój. Teraz można jeść i rodzić w spokoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja sobie naprawdę wkrecalam ta cukrzycę, już nawet sprawdzałam terminy do diabetologa w medi
Haha ja też sobie wkręcałam nawet jak babeczka mi z palca zmierzyla cukier to pomyślałam ,, kurcze, nie bolalo! Dalabym jakos rade kłuć się 4 razy dziennie, do końca ciąży niedaleko"
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Uffff, gratuluję dobrych wyników! To co jemy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj to bym zjadła wszystko, tak jakby dzisiaj miało nie być no ale się powstrzymywalam
Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
Super wyniki dziewczyny
Można dalej jeść ciastki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Gratuluję dobrych wyników

To co? Pieczemy ciasta?
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ja jestem za...
Tylko macie jakies fajne przepisy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pewnie, że mamy i że będziemy jeść ciastki! Teraz czas pączków i faworków!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Co ja odyebalam... smażyłam sobie placki, została mi ostatnia porcja i jakoś tak mi chlupnelo na patelnię i tłuszcz mi prysnal na brzuch. Ja od razu szok, niby nie piecze aż tak ale za telefon i do męża, później do teściowej (pielęgniarka) ale mnie uspokoiła, że jedyne co to dziecko mogło wyczuć moje przestraszenie się. Zaraz zimne okłady zrobiłam i trochę mam zaczerwienione w tych miejscach co prysnelo, ale jest wszystko ok. Dwie lewe ręce

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Pajeczko, spokojnie ☺

Ooo placki też możemy nadal jeść
Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Ja dalej namawiam na rogaliki ...

Mialam dzis wizytę wszytsko dobrze .... spokojnie możemy zaczynać urlop w sobote


Ja w pierwszej ciąży walnelam sie z całej siły szuflada w brzuch ....i tez schizy miałam . Taki kalafior !!
Rogaliki to mój number one do kawy w ciąży myślę sobie tak: ,,oki, jest w lodówce ser biały ważny jeszcze tydzień to w ciągu kilku dnia trzeba bedzie zrobić pastę albo twarożek albo rogaliki" to chyba szaleństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 20:05   #876
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Przestańcie gadać o tych pysznosciach. Chyba zaraz pójdę zrobić budyń jaglany

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 20:09   #877
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Dzieeki! Wlasnie juz od jakiegos czasu o tym mysle Mysle, ze nic sie nie stalo. Dziecko kest dosc dobrze chronione.Zerkne bo nie znam tych ciast A podrzucisz przepis na te rogaliki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nooo jeszcze żeś nie zapisała ?
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Mi się coś ostatnio ubzdurało, że jak wciągnę brzuch to przejdę między wózkiem a stołem. No nie dało się niestety i też się uderzyłam. Głupota na maxa Złota rada:nie wyjadać kajmaku z puszki Mi przez to trochę zabrakło na ciasto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo chcecie ciasto bez pieczenia?
Biszkopty - ja nasączam delikatnie kawą
Kajmak
Plasterki banana
Mascarpone z kremówką
Kakao

Tadaaaam! Bananowiec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
chyba mam jakąś glupawke od dostawy cukru, ale bawią mnie te historie też mi się wydaje, że mogę wciągnąć brzuch nieraz a tu psikus to mi przypomniało jak ostatnio podchodzę do szafy lustrzanej, chciałam się coś bliżej twarzy przyjrzeć albo się malować zaczynałam, ale za blisko podeszłam i się brzuchem odbiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha mam tak samo, glukoza bije do głowy

A tak w ogóle to padłam po 17, wstałam koło 21.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-23, 20:13   #878
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja właśnie w wróciłam z pizzy więc na razie mnie Wasze pyszności nie kuszą.

Co do cukrzycy ciążowej, ja już nawet dołączyłam do dwóch grup tematycznych na fb

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 20:16   #879
MoonInTheSky
Raczkowanie
 
Avatar MoonInTheSky
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 141
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja się dziś źle czuje, idę spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoonInTheSky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 20:18   #880
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Przypomnie któraś przepis na te słynne rogaliki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 20:26   #881
respekt_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 90
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja też mam dziś spadek formy. Idę spać, może jutro będę miała więcej siły Buziaki dziewczyny, dobrej nocy
respekt_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-23, 20:26   #882
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
Przypomnie któraś przepis na te słynne rogaliki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://aniagotuje.pl/przepis/kruche...we-z-powidlami

Ja robiłam z białego sera takiego w kostce drobno zmielonego. Najpierw zimne masło ucieram z mąką do powstania tak jakby okruchów, później dodaje ser i wyrabiam. Wkładam do lodówki na ok. Godzinke. Później kulę dzielę na pół i robię 2 okręgi. Wychodzi ok 20 rogalików ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 20:46   #883
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
To ja mam pełno placków na lustrze w szafie, bo czasem jak się maluję przed nim w samym staniku to staje tak blisko, że dotykam brzuchem lustra A najczęściej jest posmarowany palmersem więc jest tłusty do czego to doszło hahaha

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
A odbijacie się czasami od umywalki? 😂
Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Okropnie masz z tym panem tata. Chyba taki czepialski jest gorszy od takisgo dupowatego jak moj. Bo moj ma "dume", jak ja na niego fukam to i dziecko jest bebe. Wiec jak w koncu mamusia zniknie to on reki po dzieciaka nie wyciagnie bo jest za bardzo bojazliwy i bedzie juz w ogole zyciem zniechecony. Czasem sie zastanawiam gdzie ja mialam oczy, ale milosc najwidoczniej jest slepa. Ostatnio sie go zapytalam czemu chcial dziecko skoro wiedzial, ze nie jest w stanie sie przeprowadzic do mnie i miec swoja rodzine. To uslyszalam, ze widocznie niepotrzebnie to dziecko. Jak mnie to uderzylo Bo to tak jakny powiedzial, ze nasz synek, ktorego tak bardzo pragnelismy jest niepotrzebny. Lepiej zeby dziecko sie nigdy o tym wszystkim nie dowiedzialo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakbym trzepnęła tego kolesia, to by się od razu ogarnął. Aż mnie to poruszyło szczerze mówiąc...i to bardzo. Tereska! Olej go, niech spada na drzewo. Nie zasługuje na Was, a po takich słowach powinien dostać soczystego kopa! 😡
Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Nooo jeszcze żeś nie zapisała ?Ooo chcecie ciasto bez pieczenia?
Biszkopty - ja nasączam delikatnie kawą
Kajmak
Plasterki banana
Mascarpone z kremówką
Kakao

Tadaaaam! Bananowiec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Hahaha mam tak samo, glukoza bije do głowy

A tak w ogóle to padłam po 17, wstałam koło 21.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooooo przypomniało mi się, że robiłam kiedyś banoffee pie (tak z amerykańska), tylko spód był ze zmielonych ciemnych ciastek z roztopionym masłem i tym wylepic trzeba było formę. A reszta chyba identyczna. Mniaaaaaam 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 20:49   #884
pestka_arbuza88
Raczkowanie
 
Avatar pestka_arbuza88
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 405
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Widzę, że krzywe ładnie poszły Zatem ruszamy do pieczenia!

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Wynik z palucha był taki jak z krwi.
Pestka współczuję. Ale coś mi się nie zgadzało, jak pisałaś, że on będzie uczył syna. Aż mi się nie chciało wierzyć, że podejmie się tego. Dużo mówi, mało robi, widać taki typ. A jakie synek ma podejście do pana taty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój maluch jest takim trochę przylepkiem. On w sumie lubi wszystkich i na wszystkich jest otwarty ( z czym trochę walczę subtelnie, bo zaczepia wszystkich, zagaduje i opowiada, więc boję się, że mógłby gdzieś z kimś pójść nawet, rozumiecie). Uwielbia swoich wszystkich wujków i ciocie. Także może pana tatę wielce cieszy, że mały biegnie do niego i się przytula, ale dokładnie tak samo mały reaguje na TŻ jak nie widzi go nawet parę godzin po przedszkolu.


Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Ja jako takiej sesji ciążowej nie robię-mąż pstryknie mi w domu parę fotek ciążowych w razie gdybym miała głupi pomysł zajść w 3 ciążę z zeszłej nie mam prawie w ogóle zdjęć ale jak widzę siebie na tych paru co mam to jestem pewna, że to dobry pomysł był Może po porodzie jakąś rodzinną zrobimy...nie wiem, zobaczymy co czas przyniesie
TŻ chciał taką brzuszkową sesje, ale powiedziałam, że jednak już wolałabym sesję całej naszej czwórki w komplecie. Te brzuszkowe sesje nie są złe, ale ja się w tym nie widzę.
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Piękne wyniki, pozazdrościć!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny wysyłam zaproszenia w miarę na bieżąco, jakby coś dłużej nie było to się upominac proszę

Też mam w końcu wyniki 80 152 120 UF!
Ja nie mam
Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
No moj maz gdzies rozum zgubil jak mu mowie, ze jedna cala pensja na wynajem a z drugiej oplacic przedszkole, dojazdy, utrzymanie 3 osob to nie damy rady a on dalej swoje, jakby logiczne argumenty nie trafialy. Do tego uslyszalam, ze przeciez mamusia pomoze... tia, a jak mamusia zamknie swoje wredne oczyska to sru pod most? Nie dociera do niego to, ze powinmismy byc samodzielni a nie zerowac na pomocy starej kobiety. Moze wezme go na porodowke zeby tez go tam odpepnili przy okazji

A apropo Alantanu i Bephantenu to chyba alantan plus to wlasnie Bephanten tylko 4 razy tanszy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Okropnie masz z tym panem tata. Chyba taki czepialski jest gorszy od takisgo dupowatego jak moj. Bo moj ma "dume", jak ja na niego fukam to i dziecko jest bebe. Wiec jak w koncu mamusia zniknie to on reki po dzieciaka nie wyciagnie bo jest za bardzo bojazliwy i bedzie juz w ogole zyciem zniechecony. Czasem sie zastanawiam gdzie ja mialam oczy, ale milosc najwidoczniej jest slepa. Ostatnio sie go zapytalam czemu chcial dziecko skoro wiedzial, ze nie jest w stanie sie przeprowadzic do mnie i miec swoja rodzine. To uslyszalam, ze widocznie niepotrzebnie to dziecko. Jak mnie to uderzylo Bo to tak jakny powiedzial, ze nasz synek, ktorego tak bardzo pragnelismy jest niepotrzebny. Lepiej zeby dziecko sie nigdy o tym wszystkim nie dowiedzialo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ile przy pierwszym sobie śmiechłam, tak przy drugim to Jak tak można?! Tak bardzo mi przykro, że musisz to znosić.
Nie ma go co odpępowinować. Niech zgnije w Wawie razem z mamusią.
pestka_arbuza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 21:04   #885
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Oj ja tez otwieram często szafki w kuchni i jakoś tak zapominam o tym brzuchu i nie raz w brzuchol uderzylam ale zawsze kantem, rogiem tej szafki. A ze mamy ostre bo mamy metalowe raczki wzdłuż górnego rantu to nie raz miałam sznyte jak nożem na brzuchu do tego wiecznie mam w moich podomkach, w bluzach lub bluzkach brudne na brzuchu albo od stania przy zlewie brzuch cały mokry. Jak myje zęby to czasami pasta kapnie na brzuch. Czasami próbuje gdzieś się przecisnąć a tu się nie da przez brzuch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Ja dzisiaj robilam te rogaliki. Córce nie smakowały wiec zjadłam wszystkie sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 21:05   #886
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Mi się coś ostatnio ubzdurało, że jak wciągnę brzuch to przejdę między wózkiem a stołem. No nie dało się niestety i też się uderzyłam. Głupota na maxa 😨Złota rada:nie wyjadać kajmaku z puszki 😂 Mi przez to trochę zabrakło na ciasto 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już notorycznie ocieram się o kogoś brzuchem bo zawsze jestem pewna że się zmieszczę
Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Ja właśnie w wróciłam z pizzy więc na razie mnie Wasze pyszności nie kuszą.

Co do cukrzycy ciążowej, ja już nawet dołączyłam do dwóch grup tematycznych na fb

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Haha ja zrobiłam to samo jeszcze przed zrobieniem krzywej i ciągle się pocieszałam, że jakby co to już nie zostało tak długo i jakoś przeżyję
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 21:39   #887
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

O umywalkę się nie obijam, ale nie mieścimy się z mężem w przejściu w kuchni i często się pcham A wiem, że się nie zmieszczę

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 22:12   #888
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez pestka_arbuza88 Pokaż wiadomość
Widzę, że krzywe ładnie poszły Zatem ruszamy do pieczenia!


Mój maluch jest takim trochę przylepkiem. On w sumie lubi wszystkich i na wszystkich jest otwarty ( z czym trochę walczę subtelnie, bo zaczepia wszystkich, zagaduje i opowiada, więc boję się, że mógłby gdzieś z kimś pójść nawet, rozumiecie). Uwielbia swoich wszystkich wujków i ciocie. Także może pana tatę wielce cieszy, że mały biegnie do niego i się przytula, ale dokładnie tak samo mały reaguje na TŻ jak nie widzi go nawet parę godzin po przedszkolu.



TŻ chciał taką brzuszkową sesje, ale powiedziałam, że jednak już wolałabym sesję całej naszej czwórki w komplecie. Te brzuszkowe sesje nie są złe, ale ja się w tym nie widzę.

Ja nie mam




O ile przy pierwszym sobie śmiechłam, tak przy drugim to Jak tak można?! Tak bardzo mi przykro, że musisz to znosić.
Nie ma go co odpępowinować. Niech zgnije w Wawie razem z mamusią.
Podeślij mi na pw link do twojego profilu, usze wiedzieć kogo mam zaprosic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 22:13   #889
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
przepraszam, że się śmieje.. ale odsuwalas szufladę i sama sobie w brzuch przywalilas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To wcale nie jest śmieszne heheh - No tak to jest - ja stałam daleko ale mój brzuch ju nie

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Okropnie masz z tym panem tata. Chyba taki czepialski jest gorszy od takisgo dupowatego jak moj. Bo moj ma "dume", jak ja na niego fukam to i dziecko jest bebe. Wiec jak w koncu mamusia zniknie to on reki po dzieciaka nie wyciagnie bo jest za bardzo bojazliwy i bedzie juz w ogole zyciem zniechecony. Czasem sie zastanawiam gdzie ja mialam oczy, ale milosc najwidoczniej jest slepa. Ostatnio sie go zapytalam czemu chcial dziecko skoro wiedzial, ze nie jest w stanie sie przeprowadzic do mnie i miec swoja rodzine. To uslyszalam, ze widocznie niepotrzebnie to dziecko. Jak mnie to uderzylo Bo to tak jakny powiedzial, ze nasz synek, ktorego tak bardzo pragnelismy jest niepotrzebny. Lepiej zeby dziecko sie nigdy o tym wszystkim nie dowiedzialo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To to juz tekst poniżej pasa. Juz go nie można nazwać facetem tylko fiu**m !!

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość

Ooo placki też możemy nadal jeść Rogaliki to mój number one do kawy w ciąży myślę sobie tak: ,,oki, jest w lodówce ser biały ważny jeszcze tydzień to w ciągu kilku dnia trzeba bedzie zrobić pastę albo twarożek albo rogaliki" to chyba szaleństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe dobre . Na mnie tez juz czekają , mama mi zarobiła .....

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
https://aniagotuje.pl/przepis/kruche...we-z-powidlami

Ja robiłam z białego sera takiego w kostce drobno zmielonego. Najpierw zimne masło ucieram z mąką do powstania tak jakby okruchów, później dodaje ser i wyrabiam. Wkładam do lodówki na ok. Godzinke. Później kulę dzielę na pół i robię 2 okręgi. Wychodzi ok 20 rogalików ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zawsze robię z podwójnej porcji. Co tam tylko 2 masła zjadam naraz

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
A odbijacie się czasami od umywalki? 😂Jakbym trzepnęła tego kolesia, to by się od razu ogarnął. Aż mnie to poruszyło szczerze mówiąc...i to bardzo. Tereska! Olej go, niech spada na drzewo. Nie zasługuje na Was, a po takich słowach powinien dostać soczystego kopa! 😡Ooooo przypomniało mi się, że robiłam kiedyś banoffee pie (tak z amerykańska), tylko spód był ze zmielonych ciemnych ciastek z roztopionym masłem i tym wylepic trzeba było formę. A reszta chyba identyczna. Mniaaaaaam 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasnie miałam pisać ze banoffi. Ja mieszam czekoladę z kajmakiem

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Oj ja tez otwieram często szafki w kuchni i jakoś tak zapominam o tym brzuchu i nie raz w brzuchol uderzylam ale zawsze kantem, rogiem tej szafki. A ze mamy ostre bo mamy metalowe raczki wzdłuż górnego rantu to nie raz miałam sznyte jak nożem na brzuchu do tego wiecznie mam w moich podomkach, w bluzach lub bluzkach brudne na brzuchu albo od stania przy zlewie brzuch cały mokry. Jak myje zęby to czasami pasta kapnie na brzuch. Czasami próbuje gdzieś się przecisnąć a tu się nie da przez brzuch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Ja dzisiaj robilam te rogaliki. Córce nie smakowały wiec zjadłam wszystkie sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma bata zeby sie zmarnowały .
Ja jak robię faworki to cieszę sie ze mój mąż nie przepada bo wtedy sama zjadam wszystko
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-23, 23:07   #890
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Tereska- no co za pacan, jak tak można powiedzieć. On nie zasługuje żeby go od mamusi odciągnąć. Idiota.

Też mi się czasami wydaje, że mogę wciągnąć brzuch i nawet próbuję to zrobić ale to już nie ten etap ale jeszcze się jakoś nie obijam nim.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 01:03   #891
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzieki dziewczyny za utwierdzenie, ze nie ma co walczyc o takiego meza nieodpowiedzialnego. Sama coraz czesciej dochodze do wniosku, ze lepiej nam bedzie bez niego. W zasadzie to jestem nawet tesciowej wdzieczna, ze go tam zatrzymala, bo cos mi sie wydaje, ze gdyby sie tu sprowadzil to mialabym nagle dwoje dzieci, w tym jedno, ktorego nie przeloze przez kolano

Pajeczko ale mialas przygode z tym tluszczem. Jak masz tylko zaczerwienienie bez babli to jest to raczej lekkie oparzenie i nie ma sie czym martwic.

Gratuluje krzywych i zazdraszczam ciastkow ja niestety nie mam tyle szczescia, mi cukier skacze nawet po pomidorze nie mowiac juz o owocach a o slodyczach to moge zapomniec. Ale pierwsze co zrobie jak urodze to poprosze mame zeby mi przyniosla kartonik, nieeeeee KARTON ptasiego mleczka

A ja mam dylemat, bo robie ten remont i jutro malowanie grzejnika i drzwi farba na bazie rozpuszczalnika, cos jak olejowa i srednio mi sie usmiecha jechac do mamy jak nastepnego dnia rano musze isc na pobranie krwi, siuchy i do diabetologa. Zastanawiam sie czy moze sie cos stac dziecku jak bede spala w drugim pokoju przy zamknietych drzwiach. Pojechanie do mamy bardzo by skomplikowalo mi sprawe piatku, ale czy zostanie nie zaszkodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 05:20   #892
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Okropnie masz z tym panem tata. Chyba taki czepialski jest gorszy od takisgo dupowatego jak moj. Bo moj ma "dume", jak ja na niego fukam to i dziecko jest bebe. Wiec jak w koncu mamusia zniknie to on reki po dzieciaka nie wyciagnie bo jest za bardzo bojazliwy i bedzie juz w ogole zyciem zniechecony. Czasem sie zastanawiam gdzie ja mialam oczy, ale milosc najwidoczniej jest slepa. Ostatnio sie go zapytalam czemu chcial dziecko skoro wiedzial, ze nie jest w stanie sie przeprowadzic do mnie i miec swoja rodzine. To uslyszalam, ze widocznie niepotrzebnie to dziecko. Jak mnie to uderzylo Bo to tak jakny powiedzial, ze nasz synek, ktorego tak bardzo pragnelismy jest niepotrzebny. Lepiej zeby dziecko sie nigdy o tym wszystkim nie dowiedzialo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak mogl tak powiedziec... za taki tekst to wyslalabym go naprawde rakieta na ksiezyc.
Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Nooo jeszcze żeś nie zapisała ?Ooo chcecie ciasto bez pieczenia?
Biszkopty - ja nasączam delikatnie kawą
Kajmak
Plasterki banana
Mascarpone z kremówką
Kakao

Tadaaaam! Bananowiec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Hahaha mam tak samo, glukoza bije do głowy

A tak w ogóle to padłam po 17, wstałam koło 21.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo ja to spozniony zaplon mam :P
Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
https://aniagotuje.pl/przepis/kruche...we-z-powidlami

Ja robiłam z białego sera takiego w kostce drobno zmielonego. Najpierw zimne masło ucieram z mąką do powstania tak jakby okruchów, później dodaje ser i wyrabiam. Wkładam do lodówki na ok. Godzinke. Później kulę dzielę na pół i robię 2 okręgi. Wychodzi ok 20 rogalików ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeee... Zrobilam sobie screenshota :P
Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za utwierdzenie, ze nie ma co walczyc o takiego meza nieodpowiedzialnego. Sama coraz czesciej dochodze do wniosku, ze lepiej nam bedzie bez niego. W zasadzie to jestem nawet tesciowej wdzieczna, ze go tam zatrzymala, bo cos mi sie wydaje, ze gdyby sie tu sprowadzil to mialabym nagle dwoje dzieci, w tym jedno, ktorego nie przeloze przez kolano

Pajeczko ale mialas przygode z tym tluszczem. Jak masz tylko zaczerwienienie bez babli to jest to raczej lekkie oparzenie i nie ma sie czym martwic.

Gratuluje krzywych i zazdraszczam ciastkow ja niestety nie mam tyle szczescia, mi cukier skacze nawet po pomidorze nie mowiac juz o owocach a o slodyczach to moge zapomniec. Ale pierwsze co zrobie jak urodze to poprosze mame zeby mi przyniosla kartonik, nieeeeee KARTON ptasiego mleczka

A ja mam dylemat, bo robie ten remont i jutro malowanie grzejnika i drzwi farba na bazie rozpuszczalnika, cos jak olejowa i srednio mi sie usmiecha jechac do mamy jak nastepnego dnia rano musze isc na pobranie krwi, siuchy i do diabetologa. Zastanawiam sie czy moze sie cos stac dziecku jak bede spala w drugim pokoju przy zamknietych drzwiach. Pojechanie do mamy bardzo by skomplikowalo mi sprawe piatku, ale czy zostanie nie zaszkodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mysle, ze ja bedziesz wietrzyc i zostawisz na noc lekko podchylone okno w tym pokoju to spokojnie mozesz spac w drugim

Dzien dobry...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 05:37   #893
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień dobry!
Mamaszkrabka pewnie już w pracy ☺ Podziwiam Cię, naprawdę 💪
Tereska, też tak uważam, że jak uchylisz okno w tym malowanym i zamkniesz drzwi tam gdzie będziesz spała, to będzie git ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 05:49   #894
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Mamaszkrabka pewnie już w pracy ☺ Podziwiam Cię, naprawdę
Tereska, też tak uważam, że jak uchylisz okno w tym malowanym i zamkniesz drzwi tam gdzie będziesz spała, to będzie git ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaaaa od 6 baluje sama po biurze

Jeszcze tyyyydzien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 05:50   #895
Lovelly44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 211
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień Dobry
Trzymajcie kciuki ja rano do laba a o 12.00 USG 3prenatalne - stres jak zwykle mega...
Ciekawe ile mała już waży

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Lovelly44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 05:57   #896
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lovelly44 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Trzymajcie kciuki ja rano do laba a o 12.00 USG 3prenatalne - stres jak zwykle mega...
Ciekawe ile mała już waży

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
No to kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 06:01   #897
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lovelly44 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Trzymajcie kciuki ja rano do laba a o 12.00 USG 3prenatalne - stres jak zwykle mega...
Ciekawe ile mała już waży

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Kciuki!
Dzień dobry


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 06:11   #898
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Taaaaa od 6 baluje sama po biurze

Jeszcze tyyyydzien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze ta 6, szacun!
Cytat:
Napisane przez Lovelly44 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Trzymajcie kciuki ja rano do laba a o 12.00 USG 3prenatalne - stres jak zwykle mega...
Ciekawe ile mała już waży

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Kciuki 😊

Zjem śniadanie i idę trochę pospać jeszcze. Tak do 11 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 07:35   #899
pestka_arbuza88
Raczkowanie
 
Avatar pestka_arbuza88
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 405
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Oj ja tez otwieram często szafki w kuchni i jakoś tak zapominam o tym brzuchu i nie raz w brzuchol uderzylam ale zawsze kantem, rogiem tej szafki. A ze mamy ostre bo mamy metalowe raczki wzdłuż górnego rantu to nie raz miałam sznyte jak nożem na brzuchu do tego wiecznie mam w moich podomkach, w bluzach lub bluzkach brudne na brzuchu albo od stania przy zlewie brzuch cały mokry. Jak myje zęby to czasami pasta kapnie na brzuch. Czasami próbuje gdzieś się przecisnąć a tu się nie da przez brzuch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Ja dzisiaj robilam te rogaliki. Córce nie smakowały wiec zjadłam wszystkie sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak czytałam te Wasz historie o obijaniu się o różne rzeczy i się tak zastanawiałam dlaczego w sumie ja niczym do tej pory sobie nie przywaliłam I już wiem - albo macie wysokie meble albo jesteście niższe niż ja Mam 173cm i szuflada w kuchni sięga mi do uda Jedyne szuflady jakimi mogłabym sobie przywalić to komoda młodego, ale teraz nawet w górnej szufladzie są rzeczy dzidziusia i odsuwam ją sporadycznie. Za to nie ukrywam, że jak odpalam największy palnik najbliżej siebie to się boję, żeby mi się nie zapalił sweter, zwłaszcza taki z reniferem, który ma nos z pompona na środku brzucha



Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Podeślij mi na pw link do twojego profilu, usze wiedzieć kogo mam zaprosic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już wysyłałam, ale pewnie źle



Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za utwierdzenie, ze nie ma co walczyc o takiego meza nieodpowiedzialnego. Sama coraz czesciej dochodze do wniosku, ze lepiej nam bedzie bez niego. W zasadzie to jestem nawet tesciowej wdzieczna, ze go tam zatrzymala, bo cos mi sie wydaje, ze gdyby sie tu sprowadzil to mialabym nagle dwoje dzieci, w tym jedno, ktorego nie przeloze przez kolano

Pajeczko ale mialas przygode z tym tluszczem. Jak masz tylko zaczerwienienie bez babli to jest to raczej lekkie oparzenie i nie ma sie czym martwic.

Gratuluje krzywych i zazdraszczam ciastkow ja niestety nie mam tyle szczescia, mi cukier skacze nawet po pomidorze nie mowiac juz o owocach a o slodyczach to moge zapomniec. Ale pierwsze co zrobie jak urodze to poprosze mame zeby mi przyniosla kartonik, nieeeeee KARTON ptasiego mleczka

A ja mam dylemat, bo robie ten remont i jutro malowanie grzejnika i drzwi farba na bazie rozpuszczalnika, cos jak olejowa i srednio mi sie usmiecha jechac do mamy jak nastepnego dnia rano musze isc na pobranie krwi, siuchy i do diabetologa. Zastanawiam sie czy moze sie cos stac dziecku jak bede spala w drugim pokoju przy zamknietych drzwiach. Pojechanie do mamy bardzo by skomplikowalo mi sprawe piatku, ale czy zostanie nie zaszkodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niech tam zostaną oboje dl a Twojego i dziecka spokoju. Sprawy papierowe odstaw sobie po porodzie, bo podejrzewam, że wtedy będziesz mieć na pęczki potwierdzeń durnoty tego człowieka.

A jesli chodzi o malowanie, to myślę, że wietrzenie i zamknięte drzwi dadzą radę
Cytat:
Napisane przez Lovelly44 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Trzymajcie kciuki ja rano do laba a o 12.00 USG 3prenatalne - stres jak zwykle mega...
Ciekawe ile mała już waży

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Będą kciuki!
Jestem ciekawa jakie dzidziusie są już duże. Szkoda, ze usg tak rzadkooooo.

U mnie dzisiaj wizyta, ale pewnie tylko podstawowy przegląd ze wstępnym "Co dolega?"
pestka_arbuza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 07:52   #900
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cześć! Zniknęłam, miałam niemałe problemy ze sobą , ze snem, zdrowiem itd ale powoli wszystko się prostuje.
Chciałam się na nowo przywitać, bo w końcu Was odnalazłam.
Chłopczyk mój dalej rośnie i jest bardzo aktywny.
Będę więcej Was podczytywała niż pisała
Niecałe 9-10 tygodni przed nami jeszcze !

Miłego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-21 07:10:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.