jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-17, 12:11   #1
maja2109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10

jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?


Witam
Jestem nowa i to jest mój pierwszy wątek więc z góry przepraszam za moje błędy wynikające z niewiedzy.
Proszę doradźcie mi jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje? Obecnie mam krótkie ciemne włosy z grzywką 4 zdjęcie . Proszę o poradę
A oto moje stare i aktualne zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ania2.jpg (17,5 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ania3.jpg (52,7 KB, 220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 558.jpg (110,2 KB, 341 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 105.jpg (41,2 KB, 337 załadowań)
maja2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 12:51   #2
absorbeed
Zakorzenienie
 
Avatar absorbeed
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 4 625
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

W ciemnych włosach niezbyt ci ładnie. Aczkolwiek korzystnie wyglądasz na zdjęciu trzecim, ta fryzurka do ciebie najbardziej pasuje.
__________________
Zachowaj resztę, wynoś się ze mnie.

absorbeed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 14:28   #3
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

Mnie się wydaje, że fajne byłoby krótkie cięcie i bardziej naturalna opalenizna a tu moje propozycje, ale też nie jestem za tym ostatnim ciemnym kolorkiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Victoria-Beckham-Short-sleek%252Bhairstyles.jpg (31,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Victoria-Beckham-short-bob-hair-cut1.jpg (22,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Victoria%2BBeckham%2BBlonde%2BBob%2BHair.jpg (111,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg victoria%20beckham%20krotkie%20bob.jpg (19,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg victoria_beckham_concave_bob_left_side.jpg (29,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Victoria-Beckham-Bob-Haircuts.jpg (28,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24-victoria-beckham-hairstyle-short-blonde.jpg (131,4 KB, 17 załadowań)
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 20:07   #4
maja2109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

sama nie wiem co mam zrobić bo zdania zawsze są podzielonebardzo dobrze czułam się w bobie ale marzą mi się długie włosy proszę jeszcze o opinie.
maja2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 21:52   #5
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

napisz przede wszystkim czego chcesz tak w ogóle? fryzura i kolor mają być tylko kolejną zmianą czy też jest to 1 krok do zmiany wizerunku jako całości?

Ja bym proponowała to drugie, ale oczywiście to Ty masz się czuć dobrze sama ze sobą.
Odpowiedz na pytania:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


ile masz lat?
wklej proszę zdjęcie w naturalnych kolorach - tj skóra nie opalona i wlosy sprzed okresu farbowania..będą bardzo pomocne.

Na dzień dzisiejszy widzę Cię raczej w dłuższych włosach, na pewno nie w takim kolorze jak na 1 i 2 zdjęciu, na pewno też nie takie pasemka, no i lżejsza opalenizna.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 22:56   #6
antygonglowa
Raczkowanie
 
Avatar antygonglowa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

Przepraszam, ale muszę to powiedzieć... Wszystkie fryzury które miałaś podkreślały Twoje wady i były fatalne. Na Twoim miejscu zapomniałabym o pasemkach i postawiłabym na jednolity kolor, a dokładniej blond.
A co do fyzury to : http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/katalog-fry...039/z-grzywka/

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

http:// http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/katalog-fry...039/z-grzywka/
antygonglowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 23:39   #7
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

Według mnie ta ostatnia fryzura zupełnie ci nie pasuje, nie powinnaś nosić takiej prostej grzywki, psuje ci proporcje twarzy. Powinnaś pokazywać chociaż w jednym miejscu granicę linii włosów, tak jak na pierwszych trzech zdjęciach.

Myślałaś o jakiejś radykalnej zmianie fryzury? A może masz zdjęcia w innych fryzurach?
Mam jeszcze dwa pytania - czy towje włosy są naturalnie proste i czy się często opalasz.

Przy tak ciemnej, ciepłej karnacji bardzo zimne odcienie blondów jak na zdjęciach, nidy nie wyglądają dobrze. Osobiście doradzałabym rezygnację z opalenizny i dobór koloru włosów do naturalnej karnacji, ale pewnie nie chcesz rezygnować z opalania, w takim razie trzeba dobrać kolor włosów do opalenizny. Polecam cieplejsze odcienie blondu, może tez neutralne. Ciemny kolor też mógłby pasować, ale przy innej fryzurze niż na ostatnim zdjęciu - nie zasłaniaj tak czoła. Ogólnie chyba powinnaś nosić fruzury, które mają trochę objętości, włosy spływające płasko niezbyt dobrze na tobie wyglądają.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 23:45   #8
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

no i jeśli chodzi o pozytywy to masz bardzo ładny kolor oczu i piękny kształt ust ! do tego są takie duże!
jeśli chodzi o kształt fryzury, to jakoś nie widzę Cię także w takich strzępionych włosach, rozumiem, że miało być "szałowo" ale pytanie czy dodaje Ci to urody czy nie? mnie się wydaje, że nie. postawiłabym bardziej na klasykę, gładkie włosy, a nie zjechane brzytwą, jednolity kolor, tak jak koleżanka pisze wyżej, albo dobrany do naturalnej urody, albo do opalenizny, bo chlodny blond/czerń którą masz kłóci się straszni ze skórą, natomiast oczy masz chłodne... odpowiedz na pytania wyżej, to ktoś Ci zrobi analizę kolorystyczną i obierzesz właściwy kierunek
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 08:34   #9
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

Prosta grzywka to zdecydowanie nie dla Ciebie. Ładniej Ci w jasnych kolorach. Ładniej ci w krótszych włosach wg mnie, pozatym masz te włosy cienkie co jest kolejnym argumentem za krótkimi
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 09:07   #10
maja2109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

A co byś zaproponowala w zmianie wizerunku jako całość?bo oczywiście że mogę się na to zdecydować miałam już chyba wszystkie kolory i w pasemkach czuję się najlepiej.Opalenizna jest z nad morza bo wszystkie zdjęcia oprócz pierwszego są właśnie z wakacji. Z solarium korzystam rzadko bo mam raczej ciemną karnację.Dobrze może odp na pytania:

1. opalam się szybko na brązowo, odcień opalenizny ciepły.
2.oczy niebiesko szaro zielone,jasne ,brwi i rzęsy ani ciemne ani jasne.
3. nie mam piegów.
4.cera sama nie wiem jaka raczej ciepła,czerwienie się na czerwono.
5.włosy miałam blond ale teraz mi ściemniały na taki mysi.
6.usta raczej koral.
7.w pasemkach czuję się dobrze a wydaje mi się że czarne źle podkreślają moją urodę.
Mam 30 lat a zdjęcia nie mam w naturalnych włosach ale wyżej wszystko opisałam to może wystarczy żeby ktoś zrobił zrobi analizę kolorystyczną.dodam jeszcze kilka zdjęć:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 078.jpg (134,0 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 469.jpg (83,6 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG0355.jpg (46,8 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG0565.jpg (40,8 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG0642.jpg (39,8 KB, 129 załadowań)
maja2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 09:13   #11
maja2109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

nie mogę otworzyć tych zdjęć!

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

dziękuje dziewczyny za odp.a co do opalenizny to nie jest solarium tylko tak jak już pisałam zdjęcia są z wakacji , włosy mam gęste tylko na wszystkich fotkach są mocno wycieniowane.
maja2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 09:18   #12
maja2109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

Wszystkie zdjęcia w długich włosach są z 6-7 lat dodaje jeszcze jedno;
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 092.jpg (70,3 KB, 154 załadowań)
maja2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 09:21   #13
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

Według mnie solarium powinnaś ograniczyć do miniumum zupełnie i zrezygnować z obrysowywania oczu dookoła czarną kredką, a jak już to rozetrzeć ją lekko w zew. kącikach a w wewnątrznych dodać jaśniejszy cień. Załączam zdjęcia, może Ci się spodoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 36432.jpg (37,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2_modelka_L__oreal_Touche_Copy.jpg (56,2 KB, 52 załadowań)
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 13:13   #14
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

Długie włosy chyba niezbyt ci pasują, może gdybyś spróbowała jakichś upięć, ale widzę że lubisz takie półdługie. Ładniej wyglądasz na tych zdjęciach, gdzie fryzura ma trochę objętości, nie spływa tak płasko po obu stronach twarzy. Zdecydowanie unikaj całkowitego zasłaniania czoła i prostych grzywek.

Ładnie wyglądasz w tym kolorze:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1340006784
i w tym:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1340006784
Jeśli blond, to wybierz raczej ciepławe lub neutralne odcienie (złociste lub piaskowe).


Zgadzam się z przedmówczynią, nie powinnaś obrysowować całych oczu czarną kredką, to je optycznie pomniejsza. Ładniej wyglądasz na tcyh zdjęciach, gdzie kreska nie tworzy całkowitej obwódki. Popróbuj może inne rodzaje makijażu.

Myślę, że przydałoby ci się też jakieś wzmocnienie brwi, jeśli je wyskubujesz to pozwól im troszkę odrosnąć tak, żeby się odorbinkę poszerzyły, ale bo czymś przyciemnij, szczególnie jeśli farbujesz włosy na ciemno.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 13:22   #15
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

Mnie się podoba jak masz krótką fryzurkę i też uważam, że kolor powinien być jednoloty - wg mnie ciepły blond
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 13:59   #16
maja2109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

dzięki dziewczyny za rady ale tak jak mówiłam zdania są podzielonemiała m już cieply blond tylko wtedy znajomi twierdzili że twarz mi się zlewa z włosamico do makijażu to od jutra już nie będę sie tak malować mam nadzieje ze dam radę bo jak nie zrobię tych kresek to się dziwnie czuję chyba juz przyzwyczajenie a może ktoś potrafi przerobić moje zdjęcie w taki jednolity kolor z długimi i krótkimi włosami?
maja2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:09   #17
maja2109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

a takie fryzurki mi się podobają:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lalal.jpg (38,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lalalla.jpg (21,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rih.jpg (25,4 KB, 11 załadowań)
maja2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:11   #18
maja2109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

oczywiście jak by miały być krótkie fryzury
maja2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 18:38   #19
Katja0
Przyczajenie
 
Avatar Katja0
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

myślę, że ładnie wyglądałabyś w jednolitym kolorze włosów, przykładowo naturalnym brązie jaki ma Jessica Alba, wystarczy pofarbować i zapuszczać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1__alba627.jpg (70,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-z-prost%C4%85-grzywk%C4%85.jpg (21,2 KB, 23 załadowań)
Katja0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 22:13   #20
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

Cytat:
Napisane przez maja2109 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za rady ale tak jak mówiłam zdania są podzielonemiała m już cieply blond tylko wtedy znajomi twierdzili że twarz mi się zlewa z włosamico do makijażu to od jutra już nie będę sie tak malować mam nadzieje ze dam radę bo jak nie zrobię tych kresek to się dziwnie czuję chyba juz przyzwyczajenie a może ktoś potrafi przerobić moje zdjęcie w taki jednolity kolor z długimi i krótkimi włosami?
Może kolor włosów był zbyt zbliżony do koloru skóry? Przy opaleniźnie i cerze o tonach beżowych farbowanie włosów na podobne tony może dać taki efekt, należy wybierać kolory w innym odcieniu. Blondy i jasne brązy zwykle też wyglądają lepiej, kiedy nie są jednolite, tylko składaja się z pasemek różniących się choć trochę kolorem.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 19:47   #21
natala2702
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

to może ja się podepne do tematu bo mam ten sam problem. Zupełnie niewiem co mam zrobic ze swoimi włosami.Kiedyś sie kreciły jak sprężynki,więc cały czas nosiłam je rozpszczone.teraz barddzo mało się kręcą.i niewiem co z nimi robic.prostuje je coraz częsciej ,ale nie wyglądam w prostych dobrze,bo mam wysokie czoło i proste włosy jeszcze bardziej je uwidaczniają.kolor chciałabym zmienić ale sie boję i niewiem na jaki;/ nigdy wcześniej nie malowałam ich. wiem że w żadnej fryzurze nie będe wyglądac dobrze,ale może poradzicie w jakiej najkorzystniej moja gęba by wyglądała
http://www.picshot.pl/public/viewset/87355
natala2702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 19:57   #22
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

Ja uważam, że pasowałby Ci miodowy blond i dłuższe włosy z grzywką na bok.
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 11:48   #23
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: jaka fryzura i kolor włosów do mnie pasuje?

Cytat:
Napisane przez natala2702 Pokaż wiadomość
to może ja się podepne do tematu bo mam ten sam problem. Zupełnie niewiem co mam zrobic ze swoimi włosami.Kiedyś sie kreciły jak sprężynki,więc cały czas nosiłam je rozpszczone.teraz barddzo mało się kręcą.i niewiem co z nimi robic.prostuje je coraz częsciej ,ale nie wyglądam w prostych dobrze,bo mam wysokie czoło i proste włosy jeszcze bardziej je uwidaczniają.kolor chciałabym zmienić ale sie boję i niewiem na jaki;/ nigdy wcześniej nie malowałam ich. wiem że w żadnej fryzurze nie będe wyglądac dobrze,ale może poradzicie w jakiej najkorzystniej moja gęba by wyglądała
http://www.picshot.pl/public/viewset/87355
Załóż własny wątek, podpinanie się do cudzych jest tutaj niezgodne z regulaminem. Jedna metamorfoza = jeden wątek.

Co do autorki, uważam że ładnie byłoby Ci w bobie wycieniowanym do połowy szyi z grzywką na bok plus naturalny odcień włosów. Ani czarny, ani bardzo jasny blond. Taki pośredni.
I myślę, że powinnaś sie znacznie mniej opalać.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.