typu urody pewnego mężczyzny ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-22, 16:39   #1
lapacz_snow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1

typu urody pewnego mężczyzny ;)


Drogie Panie, witam Was serdecznie

Jakiś czas temu postanowiłem "odnaleźć siebie" i jednym z etapów tych poszukiwań jest określenie co mi pasuje do ubrania a co nie (póki co kupuje w ciemno i przeważnie później słyszę, że "ty to chyba z zamkniętymi oczami wybierałeś" .. zatem dość nietrafionych wyborów) Po przeczytaniu kilkunastu artykułów, doszedłem do wniosku, że jestem coś pomiędzy wiosną a zimnym latem ale dal ni chu....chu doprecyzować nie potrafię. A
skoro samemu nie jestem w stanie sobie poradzić, wiec postanowiłem zasięgnąć rady u ekspertek

Zatem ja w moim subiektywnym oku:

Szarozielona tęczówka, z piwnymi plamkami wokół źrenicy. Włosy ponoć ciemny blond, albo brąz... dodam, że mam takie złotawe refleksy. Opalam się dość szybko, najpierw na czerwono, po kilku godzinach skóra robi się brązowawa. W dzieciństwie też miałem ciemne włosy, coś typu ciemny blond. Co do skóry, to tutaj mam największy problem, bo ja nie widzę ani brzoskwiniowego ani jasnoniebieskiego zabarwienia. Jedno jest pewne, że jest taka przeźroczysta, tzn widać żyłki (niebieskie, fioletowe, zielonkawe i inne ciekawe kolory:P) a na zimnie robią się na niej takie czerwonawe plamki. Co jakiś czas powstają mi pieprzyki brązowe ale nie wpadające w szary kolor.

Typuje wiosnę, ale czy aby na pewno?

Pozdrawiam
lapacz_snow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 16:55   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: typu urody pewnego mężczyzny ;)

Twoj opis bez zdjecia to za malo.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.