Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI. - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-17, 19:20   #4171
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Jeszcze nigdy nie wzięłam od nich kokeshi do zamówienia, ale mam już dwie torby i kosmetyczkę plus próbki - właśnie w Paulę u nich celuje jak jest mini, ewentualnie inne cf.
Lubie ten sklep, bo ma w końcu jakiś sensowniejszy asortyment i sporo marek, które lubię.

Mam nocować na pustyni, m.in. dlatego mnie skusiło. SW tez oczywiście oraz zwiedzanie zabytków z czasów rzymskich.

2 lata? Omatkobosko, jakiś wytrwały...
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-17, 21:07   #4172
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Caffe stolarza.
Ja mam chyba odwrotnie. Mieliśmy powiedzieć panu jaką szafkę pod telewizor ma zrobić, ale jeszcze się nie mogę zastanowić. Teraz w mieszkaniu będzie witrynka i już się boję, że naznoszą mi talerzy do ekspozycji w niej i zostanę tym samym „starym” człowiekiem. Jakoś to tak mi się kojarzy z innym pokoleniem rodziców/dziadków

Moja pielęgnacja twarzy płacze. Zapomniałam spakować jakiegoś serum. Ale filtr mam
Bakuchiol mam w serum z Medika. Ale miałyście rację, za bardzo olejowe.

Cinde udanego wypoczynku

Mag fajnie się wycieczka zapowiada

2 lata. Trzeba było zablokować .
Tak jak były zakolegował się nagle z moim bratem i zawsze jakimś sposobem znajdował się w okolicy domu rodzinnego. A następnie z moimi rodzicami. Potem nawet siedział z nimi w kuchni z nową dziewczyną. A jak mamę kiedyś na ulicy zobaczył to dosłownie biegł pochwalić się, że ma dziecko.
Na szczęście rzadko przyjeżdżałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 17:24   #4173
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość

No to jestem niepocieszona, nie rozumiem dlaczego taka dyskoteka zamiast różu ma być super kultowa.. Tandetny Orgazm
Super zakupy
Czy to jest korektor - Hourglass??? Bo jestem go ciekawa..

A ja bardzo lubię kupować meble, wszelkie dodatki do domu, lampy, porcelanę itd
Zawsze chciałam wyjść za stolarza który budowałby mi to co sobie wymyśliłam
Imo aluzje do seksu w nazwach kosmetykow sa tandetne, czego sie tu spodziewac...

Zel do brwi z Hourglass. Mam juz kredke w tym samym kolorze, bardzo ja lubie. Korektor za to z Cle, naogladalam sie instagrama i mi sie zachcialo.

Jakie kwiatki sadzisz na balkonie? Jak juz dojde z mieszkaniem do ladu zabieram sie za projekt balkon.

W sumie jestem w stanie zrozumiec chec poslubienia stolarza. Naszukalismy sie biurka idealnego, stanelo na zamowieniu u stolarza wlasnie. I jeszcze te dziady niemrawo odpisuja na maile, wyslalam kilka do roznych rzemieslnikow z nadzieja na szybka odpowiedz, ale gdzie tam.

Co mnie bardzo frustruje w tematach meblowych, to ze czlowiek dopiero wtedy sie orientuje ile rzeczy mu nie pasuje. Sofa wydawalaby sie idealna, ale nogi nie takie. Albo o 10cm za szeroka. Albo zly material. Albo guziki w poduszkach. Albo milion innych detali, ktore psuja caly mebel. Niewykluczone tez, ze jestem straszna meczyd..pa

Niacyniamid mozna spokojnie stosowac w zestawieniu z innymi skladnikami aktywnymi, bez super przygotowan

Kkq, troche creepy ta historia z bylym. Dziwne, ze tak sobie upodobal cala Twoja rodzine.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 18:03   #4174
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

No creepy. Bardzo liczył na powrót. Aż przestałam jeździć na jakiś czas.
A biurko to polecam stelarz regulowany góra dół plus blat.
Mi też zawsze coś nie pasuje. Bo krzesło wzięłam z milionem regulacji, a zabrakło mi trochę ruchu góra dół.

Siedzę na molo Załącznik 7793008
Znowu trochę za ciepło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 18:47   #4175
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Zamówiłam te Paulę.

Poza tym było m.in. tak dzisiaj. Nogi (ręce tez) mi odpadły od łażenia, wspinania się i balansowania, ale jestem tak cholernie szczęśliwa, ze nie umiem tego opisać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4730.jpg (171,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4739.jpg (249,8 KB, 45 załadowań)
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 08:25   #4176
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

O, Magbeth - to poproszę recenzję. Nie zamówiłam tylko dlatego, że muszę skończyć ten arsenał który mam w łazience
Ale jesienią pewnie kupię

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Piękne wasze fotki
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 08:41   #4177
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Paula w drodze, będę się dzielić opinia

Tak propos tego stolarza, to ja się kiedys umawiałam ze stolarzem/tapicerem. Chłop pochodził z Kalwarii więc miał te fachy poniekąd we krwi Do kompletu był "środowiskowy" (metal) i wyglądał jak młody Carl McCoy, miał ogólnie sporo zalet, niestety priorytety życiowe mieliśmy inne. Jemu się marzyła żona robiąca codziennie kluski na obiad, ja klusek nienawidzę. Życie

Ale biurko mi naprawił
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-19, 09:11   #4178
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Jakie kwiatki sadzisz na balkonie? Jak juz dojde z mieszkaniem do ladu zabieram sie za projekt balkon.
Wrzosy i bluszcz, dotrwają do grudnia.
Posadziłam też tzw srebrne rośliny jesienne, między innymi takie:



---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Hmm.. w sumie to na razie wszystko mam w tonacji biało-zielonej, białe wrzosy i nawet bluszcz ma białe obwódki, ładnie razem się komponują.



---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Kawa i Michałek

W temacie urządzania wnętrz - bardzo polecam rośliny zamiast różnych ozdób i durnostojek. Ava, tam u ciebie nie będziesz pewnie miała problemu, duża wilgotność powietrza to duży plus.

Właśnie dwa dni temu kupiłam orchideę i… naprawdę cieszy oczy

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość


Co mnie bardzo frustruje w tematach meblowych, to ze czlowiek dopiero wtedy sie orientuje ile rzeczy mu nie pasuje. Sofa wydawalaby sie idealna, ale nogi nie takie. Albo o 10cm za szeroka. Albo zly material. Albo guziki w poduszkach. Albo milion innych detali, ktore psuja caly mebel. Niewykluczone tez, ze jestem straszna meczyd..pa
Jeśli chodzi o nogi sofy - znam problem
Sprawdź czy może są odkręcane, sporo mebli teraz jest tak konstruowana (łatwiejszy transport) - wtedy można kupić je oddzielnie w innym kolorze/stylu i voila!

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
..

Tak propos tego stolarza, to ja się kiedys umawiałam ze stolarzem/tapicerem. Chłop pochodził z Kalwarii więc miał te fachy poniekąd we krwi Do kompletu był "środowiskowy" (metal) i wyglądał jak młody Carl McCoy, miał ogólnie sporo zalet, niestety priorytety życiowe mieliśmy inne. Jemu się marzyła żona robiąca codziennie kluski na obiad, ja klusek nienawidzę. Życie

Ale biurko mi naprawił
Aż wrzuciłam Carla w gooogle
Hah, jakoś inaczej go sobie wyobrażałam, ale osobowość! Idę posłuchać.

Moja wizja:

caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 11:07   #4179
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Zgadzam się bardzo co do kwestii roślin w domu zamiast durnostojek. Jaka orchidee sobie sprawiłas, caffe? Ja mam 4 phalenopsisy i jedna zwykła, wszystkie w dobrej kondycji.
Balkon mam usiany wrzosami - bo te cholery przetrwają wszystko, plus petunie. Latem wysadzam tez różne sezonowe kwiatki, ale powoli kończy się ich czas.

Bardzo zacny ten stolarz, taki właśnie bardziej hmm stolarski.
Z Nefilimowych wydawnictw to oprócz klasyka Dawnrazor polecam bardzo Mourning Sun.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 12:52   #4180
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Ja mam chyba z 10 róż pustyni. Tż od nasionka je wyhodował. Z nasion z Allegro. Miały mieć różne kolory, a wszystkie kwitną na różowo. Tylko nie wiem gdzie je ustawie po przeprowadzce, bo tam tylko jeden parapet i to w najciemniejszym pokoju (szyba zalepiona folią lustrzaną).

Jadę pływać na piaszczystą plaże. Większość tu na żwir i albo kamienie. Ale buty i tak zakładam do wody jakby jakiś jeżowiec się trafił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 18:20   #4181
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Halo, gdzie są wszyscy?

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Wczoraj zrobiłam fotkę moich ostatnich zakupów, dopiero na zdjęciu widać ile tego… hmm to znaczy w rzeczywistości jest jeszcze więcej

Ale ok - akurat to są potrzebne drobiazgi. Niektóre jeszcze nie śmigane
Dziś pierwszy raz użyłam tego pędzla Hourglass i generalnie wrażenia na plus, super szybko i sprawnie rozprawiłam się z korektorem. Kupiłam go głównie po to aby oszczędzać czas, bo jednak nic nie jest lepsze niż nakładanie palcami - ale często po prostu muszę szybko wyjść i zachowanie tego rytuału z wszelkimi zasadami sztuki - jest awykonalne

Tylko nie wiem kto pisał w recenzjach że jest to mięciutki pędzel? Mnie tam drapie.. no i powinien być z dwa razy mniejszy, jak większość pędzli zresztą. Jak używać takich monstrualnych? Bez sensu.

caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-26, 19:26   #4182
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Ja juz jestem Znowu mam wiecej energii, bo Maciej, kocia kupka nieszczescia z soboty - od niedzieli zaczał wracac do siebie Nie macie pojecia jaka to radosc - kot idzie sam do kuwety! kut wchodzi po schodach! kot zaczał sie myc... mam nadzieje, ze poprawa sie utrzyma jakis czas, bedziemy tez podawac nastepne zastrzyki, ale to nie czesciej, niz raz na miesiac...
Od razu wrocił moj optymizm, jak sie widzi, ze zwierzaka nic nie boli i znowu cieszy sie zyciem. Moze juz nie bedzie gonił centymetra, jak pare miesiecy temu, ale niech zyje, nie egzystuje...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 00:14   #4183
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Kama super! Oby tak dalej.

Ja też jestem. Dochodzę do siebie, bo długim powrocie do kraju. Na szczęście nie było szoku temperaturowego, jest ciepło

I jutro do pracy po urlopie. Jeszcze z tydzień mogłam wziąć.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 19:34   #4184
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Kama, fajnie, ze Maciuś ma się lepiej
kqq, no prosze, bez szoku tez spoko. Będziesz jeszcze brać jakiś urlop jesienią?

Caffe, Paula przyszła, ale bez testów póki co, miałam w tamtym tygodniu paskudna relacje alergiczna (tak myślę) na coś i wole obecnie nie ryzykować, niech się skóra uspokoi.
Mozesz cos blizej napisac o tym olejku z avokado?
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 10:45   #4185
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Kamlisa ani chybi na Maciusia zadziałały wątkowe kciuki, super, że kocio ma się lepiej dużo zdrowia dla niego

Caffe fajne zakupy, pomadka Korres ma przecudne opakowanie Ja standardowo o tej porze roku obkupiłam się w retinal Medika, mam i Crystal 10 i ten biały Retinoate i w sumie nie wiem, ktory lubię bardziej. Testowałam też czarną wersję Intense (była w cultowym kalendarzu), ale jakoś biała mi bardziej przypasowała.

Odliczam dni do Azji , mam już bilety, wylatujemy 10, wracamy 30, liczyłam na trochę dłużej, ale niestety początek października to kilka wydarzeń w firmie, których nie wypada mi ominąć.

Kqq widziałam rolki z Grecji, pięknie było Btw, chciałabym kupić sobie hantle do domu, podglądam Was na innym wątku i Ty chyba jakieś już masz - polecasz coś konkretnego?

Magbeth my ostatecznie nie polecieliśmy na ten weekend do Norwegii i to w sumie z bardzo dziwnego powodu, otóż Tżet robił sobie kontrolne badania krwi i wyniki wyszły fatalne (wskazujące na ostre zapalenie trzustki, choć jego fizyczne samopoczucie absolutnie z tym nie korespondowało) więc na cito dostał skierowanie do szpitala (akurat na nasz wyjazdowy piątek, a co ) i tam zrobili mu te badania ponownie i okazało się, że wszystko jest ok, wyniki jak młody bóg. Dziwna sprawa, na wszelkie wypadek uruchomiono dalszą diagnostykę, która teraz dzieje się, no ale do Norwegii nie polecieliśmy. Czego bardzo żałuję, ale co zrobić!
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 22:15   #4186
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Witam Piekne Panie

Ja juz wrocilam do Stanow i nawet do pracy

Podroze w te i nazad z opoznieniami, grrr, no ale coz robic???

Jestem bardzo zadowolona, ze bylam w Polsce i widzialam sie z bliskimi <3
Z siostra nie jest tak rozowiutko, jak mi to opowiadano, przezylam szok, bo nastawiona bylam na cos innego. Tzn. jej wyniki badan sa bardzo dobre, wszystko w normie (i sie utrzymuje), szpik sie przyjal, nie ma choroby resztkowej, ale ona sama jest slabiutka, choc jest juz 5 miesiecy po przeszczepie
Bylo lepiej jak wrocila ze szpitala po tym jak miala ta ostra niewydolnosc nerek, bo byla na sterydach, no ale juz nie jest, wiec znow jest slabiutka, ciagle w lozku, malo co je. Kupuja jej te nutridrinki dla onkologicznych pacjentow, ale jej nie smakuja, sa za slodkie i ona po nich wymiotuje, wiec nie chce ich pic Lekarz przepisal jej teraz jakis lek na apetyt, mamy nadzieje, ze zadziala. Ciezko na nia patrzec, bidulka tyle przeszla
Wlosy jaj zaczely w koncu odrastac i takie ciemne, geste (a byla ciemna blondynka), ale w dotyku jakby sie glaskalo glowke dzidziusia

Przez stan zdrowia niestety nie pojechala z nami do Jastarni (byla u tesciow, gdzie miala swietna opieke, bardzo sa za nia, zwlaszcza tesc). Mnie w ogole odeszla ochota na wyjazd jak sie okazalo, ze ona nie moze i bylam za tym, zeby cancelowac wakacje, ale siostra sie uparla, zebysmy pojechali bez niej, bo stwierdzila, ze my wszyscy zaslugujemy na odpoczynek po takim stresujacym czasie. No to pojechalismy, ale zamiast 10 dni bylismy tydzien, ja sie przy tym upieralam (z Mamusia, ktora sie czula winna, ze jedzie odpoczywac, podczas, gdy jej najmlodsze dziecko jest w takiej kondycji jakiej jest), bo ja przeciez przyjechalam zobaczyc sie z rodzina i siostra tez chcialam sie jeszcze nacieszyc.
Nad morzem bylo super (choc z tylu glowy ciagle sie myslalo o siostrze, wiadomo), trafilismy z pogoda, codziennie zajadalismy sie pysznymi rybkami Moj siostrzeniec jest przekochany, tez ma traume biedaczek, on jest taki bardzo za moja siostra!

Mamusia, odpukac, na szczescie ma sie ok, tylko musi byc sprawdzana co 3 miesiace.

to tak w wielkim skrocie

Caffee tak jestem bardzo zadowolona z rezultatow Michalki uwielbiam i jak przeczytalam Twoj post to chcialam kupic, ale zapominalam!! Kupilam tylko wedlowska czekoladowa, a i tak zapomnialam i zostala u Mamy w lodowce

Ava dziekuje Strasznie mi sie podoba ta Wasza tapeta <3

Dziewczyny bardzo dziekuje, za zyczenia udanych wakacji, napisalabym wiecej ale wlasnie nadciaga huragan Idalia i chce juz wyslac, napisze wiecej pozniej, mnam nadzieje,, ze nie stracimny elektrycznosci, grrr
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-30, 08:28   #4187
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Soso fajnie z tą Azją Na insta wrzucam coś tylko czasem, bo we wszystkich tych miejscach już byłam. Mogę robić za przewodnika
Hantle polecam żeliwne. Są mniejsze i bardziej poręczne. Bardzo dużo osób poleca regulowane, bo można progresować itp, ale mnie one irytowały do ćwiczeń youtubowych zamiast odpoczywania zmienianie obciążenia.
A do jakiego typu ćwiczeń potrzebujesz?
Załącznik 7793363
Mniejsze obciążenia mam w powłoce neoprenowej (pomarańczowe) albo winylowej (zielone). Chyba wolę ten pierwszy materiał nawet w dotyku. Winyl śmierdział gumą.
No i jakoś nie udało mi się trafić na idealnie wykonane, a to trochę krzywe, a to jakaś nierówna powłoka- a ja muszę mieć ładne i kolorowe
Na grupach fb są polecane hexy (czarne). Ale w swoim treningu domowym jeszcze nie doszłam do tego poziomu.
No i większe obciążenie w powłoce jest jakieś dziwne, robi się gruby uchwyt.

Jak chodzę do trenera to często używa kettli. W sumie są wygodne do przysiadów.

Może Mag coś podpowie, ona też w domu cośtam ma

Ale na mnie nie patrz- aż trochę za dużo nazbierałam rzeczy do ćwiczeń. Mam nawet sztangę fittnesową,
Ale okazało się, że nie lubię z nią ćwiczyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-30, 08:43   #4188
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Reign zdrowia siostrze. Dobrze, że z mamą lepiej.

Mag wpisałam wstępnie na koniec września, ale nie wiem. Nudzi mi się już samej chodzić po tej Grecji. Już kilka razy tak brałam. Może wezmę w Polsce, na przeprowadzkę. Ale nie wiem kiedy ta przeprowadzka będzie, Tż zapracowany. A kilku rzeczy sama nie zrobię plus co 5 min nie będę przerywać pracy z pytaniem czy mogę coś wyrzucić/spakować w karton do piwnicy. Bez tego to pewnie wszystko by zniósł.

Soso to stresująco przed wyjazdem. Dobrze, że wszystko ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-30, 18:37   #4189
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

kqq, to wpadnij pochodzić po No
Mam bardzo podobne hantle, tez wole neopren.

Reign, szybko Ci zleciało. Oby siostrze równie szybko się poprawiło. Fajnie, ze Mama stabilna i ze mimo ograniczeń miałaś udany pobyt

Soso, faktycznie dziwna historia, ale zdrowa trzustka to podstawa podstaw. Norwegia spokojnie przetrwa, jeszcze zdążycie...Zazdro z ta Azja, bardzo

Byłam dziś na treningu po pracy, ogólnie jestem tak zmęczona praca ze nie macie pojęcia.
Zgubilam na amen arbuza, kupiłam go, zaniosłam do auta i nie ma, w domu nie ma, w aucie nie ma, w garażu nie ma, nie ma.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-30, 19:27   #4190
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Czesc dziewczyny

Sorki, ze tak wczoraj ucielam, ale taka burza sie rozpetala, chcialam wylaczyc kompa. Stracilismy na chwile elektrycznosc.
No, gdy huragan Idalia uderzyl we Floryde dzis rano, byl categorii 3, teraz jest cat. 1, na szczescie nas nie tknelo, przeszedl nad nami (w sensie na polnoc ). Tampa Bay zalane, teraz chyba szaleje w Jacksonville, albo moze juz przeszedl? cholera wie, nie sprawdzam, u nas tylko pada z przerwami od wczoraj + burze, nasze gazibo tylko ucierpialo, jest cale w strzepach
Ale tak to ok

Nie pamietam czy pisalam, bo zbieglo sie to z moim wylotem, ale bardzo dziekuje za zyczenia urodzinowe

Cinde mam nadzieje, ze mieliscie dobra podroz i podoba Wam sie w Cali

Kama podaj prosze przepis na te babke ziemniaczana

Ava urzadziliscie sie juz? Jak Wam ida zakupy meblowe? Ta lampa, do ktoej dalas link, bardzo ladna, skusilas sie?

Mag Dziekuje No niestety, wszystko co dobre, szybciej mija, buuu , a Tobie udanego wypadu zycze Twoj balkon pewnie pieknie teraz wyglada skapany we wrzosie
Jak to zgubilas arbuza???

Caffe i tu i na drugim topiku, strasznie kusicie ta P. Ch. nawet sie przymierzalam do zakupu, ale mam 4 sera otwarte, wiec musze je wykonczyc. Natomisat dokupila esencje SK-II, uzywam od lat, czasem z przerwami na misshe, whamise czy blithe, ale jednak najbardziej to SK-II mi pasuje, warte ceny.

Kqq dziekuje a jak Wasze remonty? Nas wlasnie tez czekaja, w przyszly wtorek ma przyjsc facet na wycene, az strach sie bac ile zaspiewaja

Soso szkoda, ze nie wypalilo z Norwegia, ale najwazniejsze, ze TZ zdrowy!! Nadrobicie jeszcze, zwlaszcza, ze widze, ze kolejny super wypad Wam sie szykuje Przyjemnosci!!

Wszadze moje ostatnie zakupy, choc nie wszystko jeszcze doszlo. Jestem troche padnieta, sprzatalam kuchnie, lacznie zmyciem szafek Tak mnie naszlo... a jutro do pracy, buuu

Pozdrawiam

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2023-09-25 o 23:40
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-31, 11:20   #4191
SanaPL
Raczkowanie
 
Avatar SanaPL
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 351
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Słyszałam same dobre rzeczy o SK-II ale nigdy jakoś mnie nie wzięło by kupić... Tani nie jest, ale jeżeli jest dooobryyy...
SanaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-31, 13:31   #4192
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Reign remont stanął na zakupie kanapy.
Dzisiaj panowie przywieźli.
Załącznik 7793393
Załącznik 7793394
Rozkłada się częściowo elektrycznie.
Szkoda tylko, że nie ma miejsca na większą.

Tż zajęty. A uznałam, że jedną ścianę pomalujemy. Plus kawałek ledów z szafy trzeba naprawić i to tyle z remontów. Jak się przedłuży za dużo to zawołam pana z olx.

Mag już lecę . Za tydzień znowu do Grecji.
Mam nadzieję, tylko że otarcie na nodze dojdzie do akceptowalnego poziomu.
Zalando leży niezmierzone przez to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-31, 13:54   #4193
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Zgadzam się bardzo co do kwestii roślin w domu zamiast durnostojek. Jaka orchidee sobie sprawiłas, caffe? Ja mam 4 phalenopsisy i jedna zwykła, wszystkie w dobrej kondycji.
Balkon mam usiany wrzosami - bo te cholery przetrwają wszystko, plus petunie. Latem wysadzam tez różne sezonowe kwiatki, ale powoli kończy się ich czas.

..
Ale mnie zastrzeliłaś - nie wiem jaka jest różnica pomiędzy zwykłą a phalenopsis
Muszę poczytać

Moja jest nakrapiana na bordowo, biała.

Czy twoje kwitną ponownie?

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

Caffe fajne zakupy, pomadka Korres ma przecudne opakowanie Ja standardowo o tej porze roku obkupiłam się w retinal Medika, mam i Crystal 10 i ten biały Retinoate i w sumie nie wiem, ktory lubię bardziej. Testowałam też czarną wersję Intense (była w cultowym kalendarzu), ale jakoś biała mi bardziej przypasowała.

Odliczam dni do Azji , mam już bilety, wylatujemy 10, wracamy 30, liczyłam na trochę dłużej, ale niestety początek października to kilka wydarzeń w firmie, których nie wypada mi ominąć.
Ha, ha - tak, przyznaję że opakowanie mnie zwabiło
Bardzo fajne. No i duży plus za Spf na lato.

Ja chyba znów nie spróbuję retinolu tej jesieni.. wygląda na to, że głównie będę walczyć o alabastrową biel - z tym serum P.Ch.


Gdzie w Azji będziecie?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-31, 13:59   #4194
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Reign ważne, że najgorsze już za Twoją siostrą, rekonwalescencja to już chyba z górki , taką przynajmniej mam nadzieję.


Kqq i Magbeth dzięki, szukam zatem neoprenowych. Celu konkretnego nie mam, zauważyłam, że moje ciało robi bardzo nierówny progres na tych treningach, mam piękny twardy brzuch z ładnie zarysowanymi mięśniami (pewnie było łatwiej, bo nigdy nie miałam problemu z tłuszczem na brzuchu), z kolei ramiona, mam wrażenie, bez większych zmian wizualnych (choć postęp w obciążeniu przeca jest). Pomyslałam, że pomacham hantlami między treningami, choć pewnie od pomysłu o do realizacji tak łatwo nie będzie Gorąco szanuję tych, którzy są w stanie ćwiczyć w domu, mnie ochota zwykle mija zaraz po rozłożeniu maty Dobrze że do hantli nie trzeba jej rozkładać

Kqq jak Ci się nudzi w Grecji to nie chciałabyś tam polatać wewnętrznie? Kreta jest piekna, Santorini przyjemne, wiele więcej nie znam, ale opcji masz przecież sporo. Zakładam, że loty wewnętrzne są tańsze.

Co do Azji to mój przyjaciel z rodziną jest teraz w Chinach i generalnie jego opowieści mnie zaskakują Historia o tym, że ludzie robią sobie z nimi zdjęcia albo wybuchają smiechem na ich widok, to jedno, ale wyobraźcie sobie, że w jednej z restauracji zapłacili im za to, że w ogóle tam przyszli. Dziwy Nabrałam ochotę , żeby się tam wybrać


Edit: Kqq też mam zieloną kanapę, choć trudno do końca uchwycić jej odcień (mnie kojarzy sie z mchem w lesie i dlatego ją kupiłam). Na zdjęciu fragment bo na reszcie sterta ciuchów do poskładania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WhatsApp Image 2023-08-31 at 14.44.20.jpg (152,3 KB, 71 załadowań)
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-31, 14:39   #4195
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Caffe i tu i na drugim topiku, strasznie kusicie ta P. Ch. nawet sie przymierzalam do zakupu, ale mam 4 sera otwarte, wiec musze je wykonczyc. Natomisat dokupila esencje SK-II, uzywam od lat, czasem z przerwami na misshe, whamise czy blithe, ale jednak najbardziej to SK-II mi pasuje, warte ceny.


A ja kupiłam P.Ch. promocja mnie pokonała
Jakie masz teraz sera?

Super zakupy! Bardzo zazdroszczę SK-II, u mnie nie do dostania, niestety.
A w Polsce? Dziewczyny?

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Soso, bardzo polecam gadzety do ćwiczeń od Casall. Są świetnej jakości.
I oczywiście zapomniałam dodać że też mam neoprenowe

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Aha - jeszcze bardzo fajne są z Abilica, takie fioletowe, supermiękkie.

Myślę że nie ma sensu kupować cięższych niż 1kg. No może 1,5 maksymalnie. Ale nawet 0,5 jest bardzo ok do dynamicznych ćwiczeń.

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

Co do Azji to mój przyjaciel z rodziną jest teraz w Chinach i generalnie jego opowieści mnie zaskakują Historia o tym, że ludzie robią sobie z nimi zdjęcia albo wybuchają smiechem na ich widok, to jedno, ale wyobraźcie sobie, że w jednej z restauracji zapłacili im za to, że w ogóle tam przyszli. Dziwy Nabrałam ochotę , żeby się tam wybrać

Chiny, moje marzenie.. oczywiście Wudang.

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość

Caffe, Paula przyszła, ale bez testów póki co, miałam w tamtym tygodniu paskudna relacje alergiczna (tak myślę) na coś i wole obecnie nie ryzykować, niech się skóra uspokoi.
Mozesz cos blizej napisac o tym olejku z avokado?
Jej, co cię tak poturbowało?
A tak przy okazji - czy doszłaś przyczyny tych opuchnięć?

Olejek jak olejek.. to róża + awokado. Ma dobre opinie. Organiczny, w składzie jeszcze jojoba i macadamia. Kupiłam miniaturę na próbę. Jest ok. Gęsty, wystarczy kropelka. Ale mnie nie zachwyca.. nie jestem odpowiednią osobą aby wyrażać opinie na temat olejków, bo wszystko porównuję do starej wersji olejku Whamisy, który był fantastyczny i reszta może mu buty czyścić

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------



https://antipodesnature.com/products...ocado-oil-30ml
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-31, 14:46   #4196
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Aaa przegapiłam pytanie, Caffeine lecimy do Singapuru, potem do Manilii i potem na Bali. Zastanawiam się, czy nie pominąć Manilii i nie polecieć sama od razu na Bali. Minus taki, że nie lubię sama zwiedzać
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-31, 15:09   #4197
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Soso ładną masz podłogę. Mi się moja nie podoba, ale nie chce mi się jej wymieniać. Pewnie max 5 lat tam pomieszkamy.
Z wzornika bym nie wybrała takiego koloru, ale na gotowym meblu wyglądał ładnie

W weekendy zawsze gdzieś razem jeździmy. Poza sezonem mamy samochód, to w wiele miejsc można pojechać. W sezonie lokalne biura w weekendy mają wycieczki, albo zostają lokalne pks.
Z tej miejscowości, gdzie jestem jak lot to już raczej poza Grecję, bo najpierw bym się musiała dostać do Aten. Kiedyś stąd nawet były loty na Kretę, ale szybko je usunęli, bo ludzie zostawali tu jeden dzień, a potem dalej. Tak samo był prom. I też już nie ma.
Na Krecie byłam, a Santorini jakoś nie mój klimat. Pewnie prędzej czy później i tam będę.
Mało zwiedziłam północnej Grecji. Ale tu akurat mają bezpośredni lot do Salonik. To w ten wolny pks nie opłaca się nawet wsiadać.

Caffe, a czemu takie lekkie? Ja najlżejsze mam 2 kg. A na fitnesie tych 0,5 kg używają tylko do ćwiczeń typu boksowanie.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-31, 15:12   #4198
SanaPL
Raczkowanie
 
Avatar SanaPL
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 351
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Reign ważne, że najgorsze już za Twoją siostrą, rekonwalescencja to już chyba z górki , taką przynajmniej mam nadzieję.


Kqq i Magbeth dzięki, szukam zatem neoprenowych. Celu konkretnego nie mam, zauważyłam, że moje ciało robi bardzo nierówny progres na tych treningach, mam piękny twardy brzuch z ładnie zarysowanymi mięśniami (pewnie było łatwiej, bo nigdy nie miałam problemu z tłuszczem na brzuchu), z kolei ramiona, mam wrażenie, bez większych zmian wizualnych (choć postęp w obciążeniu przeca jest). Pomyslałam, że pomacham hantlami między treningami, choć pewnie od pomysłu o do realizacji tak łatwo nie będzie Gorąco szanuję tych, którzy są w stanie ćwiczyć w domu, mnie ochota zwykle mija zaraz po rozłożeniu maty Dobrze że do hantli nie trzeba jej rozkładać

Kqq jak Ci się nudzi w Grecji to nie chciałabyś tam polatać wewnętrznie? Kreta jest piekna, Santorini przyjemne, wiele więcej nie znam, ale opcji masz przecież sporo. Zakładam, że loty wewnętrzne są tańsze.

Co do Azji to mój przyjaciel z rodziną jest teraz w Chinach i generalnie jego opowieści mnie zaskakują Historia o tym, że ludzie robią sobie z nimi zdjęcia albo wybuchają smiechem na ich widok, to jedno, ale wyobraźcie sobie, że w jednej z restauracji zapłacili im za to, że w ogóle tam przyszli. Dziwy Nabrałam ochotę , żeby się tam wybrać


Edit: Kqq też mam zieloną kanapę, choć trudno do końca uchwycić jej odcień (mnie kojarzy sie z mchem w lesie i dlatego ją kupiłam). Na zdjęciu fragment bo na reszcie sterta ciuchów do poskładania
Totalnie kanapa jest w moim stylu. Ten kolor to jest cudo
SanaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-31, 16:49   #4199
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Sana dziekuję, też przepadłam dla tego koloru )

Kqq taak, zawsze wiedziałam, że jak będę coś remontować/urządzać od zera to parkiet w jodełkę musi być <3 A już w kamienicy to w ogóle. Poluję jeszcze na jakąś lampę na tę szafkę ze zdjęcia i krzesła i będę mogla uznać projekt mieszkanie za zakończony. Bardzo jestem też zadowolona z telewizora Samsung Frame, mają piękne obrazy w kolekcji i super wygląda na ścianie. A wieczorem czasem skusze się na serial, wczoraj odpaliłam Beef/Awantura i baardzo polecam! 5 odcinków za mną Główna bohaterka jest przepiękna, choć oczywiście nie dlatego oglądam
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-31, 17:06   #4200
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Frame fajny, ładnie wygląda. U siebie teraz mam Samsung ambilight. Tż kiedyś dokupił dodatkowe lampy i ledy z zestawu, żeby te kolorowe podświetlenie było na cały pokój. Prawie wcale nie odpalamy go, to leżą niepodłączone.
W nowym mieszkaniu właściciele zostawili jakiś podobny model. Jak już wisi na ścianie, to nawet nie chce mi się sprawdzać, który lepszy i zamieniać/wstawiać inny.
Jest jeszcze cała instalacja pod rzutnik. Wiszą kable pod sufitem do podłączenia, ale nie wiem czy mi potrzebny jest.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 09:49:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.