Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-25, 17:58   #211
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Do mnie dotarl nowy podklad Chanela, zapowiada sie ciekawie, widze ze nie oksyduje w swatche na rece, ale obawiam sie, ze kolor jak zwykle bedzie za ciemny. Sie okaze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2022-01-25 o 19:12
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-25, 18:51   #212
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No mnie ten drugi po zmianie, niestety nie podszedł w ogóle

Mam ten: https://www.flaconi.pl/makijaz/lanco...80023339-30-26

oraz ten: https://www.sephora.pl/p/teint-coutu...-P3647008.html (jest szklany, ale robi efekt fotoszopu u mnie, więc mu wybaczam )

Ale dobrze na mojej buzi wyglądał też Dior Forever ten:
https://www.sephora.pl/p/dior-foreve...-P3572001.html

oraz ten:
https://www.sephora.pl/p/even-better...P10014005.html ( w jajeczku)

Z tym, że Lancome i Givenchy spełniały, w mojej ocenie warunki, u mnie, odmłodzenia optycznego i fotoszopu, bo ja już jestem 40+
Polecam próbki wszystkich
Dzieki wrzucisz mi jeszcze raz linka do Lancome, bo mi sie stronka nie chce otworzyc.
Tego Diora mam, lubie, przypomina mi wlasnie DW light po reformulacji, ale mam go jasniejszy odcien, wiec uzywam tego w zimie, a DW light, w ktorym zostala mi koncowka, jak jestem bardziej opalona. Jeszcze mam tego nowego Diora Forever Undercover - najlepiej wyglada nalozony gabka, jest mniej matujacy niz klasyczny Forever.

Corii daj znac jak ten nowy Chanel i kolory, bo czaje wlasnie na jakis chanelowy podklad.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-25, 18:57   #213
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Dzieki wrzucisz mi jeszcze raz linka do Lancome, bo mi sie stronka nie chce otworzyc.
Tego Diora mam, lubie, przypomina mi wlasnie DW light po reformulacji, ale mam go jasniejszy odcien, wiec uzywam tego w zimie, a DW light, w ktorym zostala mi koncowka, jak jestem bardziej opalona. Jeszcze mam tego nowego Diora Forever Undercover - najlepiej wyglada nalozony gabka, jest mniej matujacy niz klasyczny Forever.

Corii daj znac jak ten nowy Chanel i kolory, bo czaje wlasnie na jakis chanelowy podklad.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://www.douglas.pl/pl/p/3000049240
ale on też nie jest w tubce jakoś teraz dopiero zobaczyłam
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-25, 19:17   #214
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Corii daj znac jak ten nowy Chanel i kolory, bo czaje wlasnie na jakis chanelowy podklad.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Do tej pory chanelowe podklady zawsze były dla mnie za ciemne Ten tez nie jest najjaśniejszy, ale plus taki, ze nie oksyduje, wiec moze rozjasniony pudrem da rade
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-25, 19:22   #215
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Do tej pory chanelowe podklady zawsze były dla mnie za ciemne Ten tez nie jest najjaśniejszy, ale plus taki, ze nie oksyduje, wiec moze rozjasniony pudrem da rade
A który to ten nowy? On jest glow czy mat?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-25, 19:26   #216
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A który to ten nowy? On jest glow czy mat?
Chanel nr 1.
Rozświetlajacy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-25, 19:35   #217
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Chanel nr 1.
Rozświetlajacy.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-25, 20:31   #218
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A bo ponoc teraz dali naturalne skladniki w wiekszosci Tylko, nowy zbiera ciegi, ponoc bardziej wysuszajacy z tego co czytalam. Generalnie starsza wersja lepsza wg tych, co używały A drugiego Diora tez zreformułowali tego Glow.
Taa, na pewno same naturalne, lepsze itd. Kurczę, no mam wrażenie, że jak coś jest przyzwoite, to trzeba robić zapasy, bo na bank wycofają/zmienią. Tej starszej wersji jest jeszcze sporo w necie, myślę, czy kupować. Ale na co mi dwudziesta któraś butelka podkładu do czekania w kolejce. Trudno. Jakbyś sama miała okazję przetestować, to daj znać, jak wypadnie.
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Hehe ja wycofywali DWLIght EL i napisałam do nich czemu zmieniają coś, co ma dobre oceny i sprzedaż to mi napisali, że zmieniają formułę na lepszą tiaaaa, dzięki temu pożegnałam się z tym podkładem
"Lepsze wrogiem dobrego" w tym przypadku się sprawdza
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ja też bardzo lubię Glow, właśnie kończę butelkę i chciałam kupić ten 1.5W no ale jeśli coś przy nim kombinowali to muszę najpierw testować

Daj znać jeśli będziesz wiedzieć coś o nim więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie ta Glow wyglądała pięknie tylko przez pierwsze pół godziny, potem już nie, za to ta matowa wersja trzymała się bez zarzutu. Ale używałam w lato, teraz nie ma dla mnie koloru i czeka. W ogóle kolorystyka nowego na stronie Diora i w naszych perfumeriach ma pewne braki, np. nie ma u nas 0W, a jakże. Ale 1.5 chyba był.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-25, 20:58   #219
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Taa, na pewno same naturalne, lepsze itd. Kurczę, no mam wrażenie, że jak coś jest przyzwoite, to trzeba robić zapasy, bo na bank wycofają/zmienią. Tej starszej wersji jest jeszcze sporo w necie, myślę, czy kupować. Ale na co mi dwudziesta któraś butelka podkładu do czekania w kolejce. Trudno. Jakbyś sama miała okazję przetestować, to daj znać, jak wypadnie.
No wiesz, oni tak twierdzą sami
Przeważnie tak bywa, że po reformie produkt juz nie ten
Raczej nie będe testować, bo z Diorami mi nie po drodze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 00:12   #220
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
https://www.douglas.pl/pl/p/3000049240
ale on też nie jest w tubce jakoś teraz dopiero zobaczyłam
Dzieki! A ten mi oksydowal - dostalam nieraz probke i juz prawie kupilam, a tu pomaranczka na twarzy :nonienwiem:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 05:33   #221
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Taa, na pewno same naturalne, lepsze itd. Kurczę, no mam wrażenie, że jak coś jest przyzwoite, to trzeba robić zapasy, bo na bank wycofają/zmienią. Tej starszej wersji jest jeszcze sporo w necie, myślę, czy kupować. Ale na co mi dwudziesta któraś butelka podkładu do czekania w kolejce. Trudno. Jakbyś sama miała okazję przetestować, to daj znać, jak wypadnie."Lepsze wrogiem dobrego" w tym przypadku się sprawdza U mnie ta Glow wyglądała pięknie tylko przez pierwsze pół godziny, potem już nie, za to ta matowa wersja trzymała się bez zarzutu. Ale używałam w lato, teraz nie ma dla mnie koloru i czeka. W ogóle kolorystyka nowego na stronie Diora i w naszych perfumeriach ma pewne braki, np. nie ma u nas 0W, a jakże. Ale 1.5 chyba był.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1.5 W jest w S. i w D. Jeśli chodzi o Glow
Matowa wersja nie dla mnie, w ogóle nie cierpię matowych podkładów.
To ja chyba źle zrozumiałam, że Glow był Twoim ulubionym



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-26, 08:36   #222
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Do mnie dotarl nowy podklad Chanela, zapowiada sie ciekawie, widze ze nie oksyduje w swatche na rece, ale obawiam sie, ze kolor jak zwykle bedzie za ciemny. Sie okaze
Jestem ciekawa tego podkładu bardzo, jaki kolor wzięłaś (i jaki normalnie nosisz)?

Ja na fali podkładowej odkryłam na nowo Lancome Teint idole ultra wear - trzyma się jak dziki cały dzień w robocie
Za to CT flawles filter ostatnio mi się brzydko porozwarstwiał, może wina bazy (używam aby zużyć i generalnie nie będę więcej kupowac baz bo dla mnie niepotrzebny krok)
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 09:11   #223
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Dzieki! A ten mi oksydowal - dostalam nieraz probke i juz prawie kupilam, a tu pomaranczka na twarzy :nonienwiem:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten podkład kojarzę jako numer 1, jeśli chodzi o oksydowanie. A uwzględniając ten fakt, to kolory ciężkie do dobrania dla polskich cer.
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
1.5 W jest w S. i w D. Jeśli chodzi o Glow
Matowa wersja nie dla mnie, w ogóle nie cierpię matowych podkładów.
To ja chyba źle zrozumiałam, że Glow był Twoim ulubionym



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, no to akurat.
Lubię i matowe i rozświetlające podkłady, ale akurat Glow, testowany w lato, wyglądał szybko nieświeżo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 09:53   #224
paziiiak
Raczkowanie
 
Avatar paziiiak
 
Zarejestrowany: 2022-01
Lokalizacja: Ulnowo
Wiadomości: 169
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dziewczyny znacie jakieś cushiony bardzo jasne do cery mieszanej? Tzn. będą wyglądać zdrowo i świetliście ale też nie będą mega ciężkie i tłuste?
__________________
Doświadczenie młodości jest cenniejsze niż srebro...
paziiiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 12:05   #225
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa tego podkładu bardzo, jaki kolor wzięłaś (i jaki normalnie nosisz)?

Ja na fali podkładowej odkryłam na nowo Lancome Teint idole ultra wear - trzyma się jak dziki cały dzień w robocie
BD01. Jestem cos w stylu maca NC5 albo i mniej
Dobra, w Chanel chyba poszli po rozum do glowy w końcu, bo podklad nie jest za ciemny, mógłby byc bardziej zolty, ale nie jeste źle, a z jasnym pudrem tym bardziej. Ciekawa jestem jak do konca dnia sie bedzie trzymal, ale póki co bardzo mi sie podoba i wykonczenie lekko świetliste i lekko śednie krycie.
W sumie spokojnie nie musiałam go pudrowac, ale ja ostatnio nosze podklady bez pudrowania, bo po retinolu mam sucha, wiec lepiej sie tym za bardzo nie kierowac, ze bez pudru obleci, bo do cer tlustych mysle ze moze byc problem.
W kazdym razie nie wlazi w nic, nie warzy sie, nie ciastkuje, nie oksyduje ani nic.

Teint Idole od zawsze mi sie na buzi mega podobal, niestety nie dosc ze najjasniejszy na mnie za ciemny, to jeszcze oksydowal mi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2022-01-26 o 12:14
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 12:14   #226
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
BD01. Jestem cos w stylu maca NC5 albo i mniej
Dobra, w Chanel chyba poszli po rozum do glowy w końcu, bo podklad nie jest za ciemny, mógłby byc bardziej zolty, ale nie jeste źle, a z jasnym pudrem tym bardziej. Ciekawa jestem jak do konca dnia sie bedzie trzymal, ale póki co bardzo mi sie podoba i wykonczenie lekko świetliste i lekko śednie krycie.
W sumie spokojnie nie musiałam go pudrowac, ale ja ostatnio nosze podklady bez pudrowania, bo po retinolu mam sucha, wiec lepiej sie tym za bardzo nie kierowac, ze bez pudru obleci, bo do cer tlustych mysle ze moze byc problem.
W kazdym razie nie wlazi w nic, nie warzy sie, nie ciastkuje ani nic.

Teint Idole od zawsze mi sie na buzi mega podobal, niestety nie dosc ze najjasniejszy na mnie za ciemny, to jeszcze oksydowal mi
Kurczę ja mam cerę normalną (czasami mi się wyświeca nos), też retinol/vit C regularnie i jakoś z przyzwyczajenia bez pudru nie wyjdę Może muszę spróbować tylko strefę T przypudrować i poobserwować.
Ten podkład no 1 zbiera same pozytywne opinie na yt, na pewno się skuszę A masz nowy CT? U mnie stoi i strach próbowac bo zaczynają wypływać negatywne opinie w necie i się wystraszyłam :P
Tzn póki co każdego dnia musze wyglądać bdb i nie mam dnia na testy.
Ja mam 01 tein idole i jest ciemnawy dla mnie ale jakoś obleci
Co ciekawe CT flawles filter 3W jest dla mnie ciut za jasny. A z kolei ten nowy CT 3 wydaje się ciemnawy. Oszaleć idzie z tymi kolorami.
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 12:22   #227
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Dzieki! A ten mi oksydowal - dostalam nieraz probke i juz prawie kupilam, a tu pomaranczka na twarzy :nonienwiem:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety u niektórych tak się robi


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ten podkład kojarzę jako numer 1, jeśli chodzi o oksydowanie. A uwzględniając ten fakt, to kolory ciężkie do dobrania dla polskich cer.O, no to akurat.
Lubię i matowe i rozświetlające podkłady, ale akurat Glow, testowany w lato, wyglądał szybko nieświeżo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie jest idealny i nic mi nie oksyduje a w innych znowu tak. Tyle podkładów, że każdy trzeba na sobie testować
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 12:27   #228
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Kurczę ja mam cerę normalną (czasami mi się wyświeca nos), też retinol/vit C regularnie i jakoś z przyzwyczajenia bez pudru nie wyjdę Może muszę spróbować tylko strefę T przypudrować i poobserwować.
Ten podkład no 1 zbiera same pozytywne opinie na yt, na pewno się skuszę A masz nowy CT? U mnie stoi i strach próbowac bo zaczynają wypływać negatywne opinie w necie i się wystraszyłam :P
Tzn póki co każdego dnia musze wyglądać bdb i nie mam dnia na testy.
Ja mam 01 tein idole i jest ciemnawy dla mnie ale jakoś obleci
Co ciekawe CT flawles filter 3W jest dla mnie ciut za jasny. A z kolei ten nowy CT 3 wydaje się ciemnawy. Oszaleć idzie z tymi kolorami.
Ja dopiero od jakis paru tygodni zauwazylam, ze moge nie pudrowac twarzy, wczesniej bez pudru nie bylo mowy zeby mi ladnie cos wygladalo
Nie dziwie się, bo realnie pieknie wyglada na buzi. Chanel zrobilo naprawde dobry podklad. Ogolnie lubie ich podklady, ale zawsze mieli za ciemne, wiec sie musialam obejsc smakiem
Oj, nowego cht zdazylam sie juz pozbyc, tragedia to dobre slowo dla niego. Ciezki, widoczny, co gorsze wchodzacy we wszystko, co sie da, przez co zmarszczki widoczne 2 razy mocniej. Nie wspominajac, ze najjasniejszy kolor jest sporo za ciemny. Porazka.

Ja mialam 005 chyba z Teint, nie pamietam dokladnie, bo to byl kawalek temu, w kazdym razie na tamten czas najajsniejszy to byl.

Taaa, ja to mam zawsze karuzele z odcieniami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2022-01-26 o 12:36
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 14:21   #229
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
BD01. Jestem cos w stylu maca NC5 albo i mniej
Dobra, w Chanel chyba poszli po rozum do glowy w końcu, bo podklad nie jest za ciemny, mógłby byc bardziej zolty, ale nie jeste źle, a z jasnym pudrem tym bardziej. Ciekawa jestem jak do konca dnia sie bedzie trzymal, ale póki co bardzo mi sie podoba i wykonczenie lekko świetliste i lekko śednie krycie.
W sumie spokojnie nie musiałam go pudrowac, ale ja ostatnio nosze podklady bez pudrowania, bo po retinolu mam sucha, wiec lepiej sie tym za bardzo nie kierowac, ze bez pudru obleci, bo do cer tlustych mysle ze moze byc problem.
W kazdym razie nie wlazi w nic, nie warzy sie, nie ciastkuje, nie oksyduje ani nic.

Teint Idole od zawsze mi sie na buzi mega podobal, niestety nie dosc ze najjasniejszy na mnie za ciemny, to jeszcze oksydowal mi

O no to super ze jest u nas ten odcień, właśnie słyszałam na YT ze zrobili w końcu jaśniejszy niż B10 ale byłam pewna ze u nas nie będzie i jakoś nawet nie sprawdzałam :p
Ja właśnie dostałam moją paczkę z różem i cieniami. Róż jest większy niż ta paletka kolor ciekawy, taki lekki pomarańcz ze złotymi drobinkami, jutro wypróbuje na twarzy. Dostałam tez próbkę podkładu, dali mi B30 - kiedyś miałam Vitalumiere Aqua B10 i był lekko za ciemny, wiec ten to już na pewno będzie idealny dla mnie jest water tint w odcieniu light. Wypróbuje kiedyś jak nie będę wychodzić z domu. Dziś widziałam filmik jak dziewczyna porównywała ten podkład do Diora Natural Nude i stwierdziła ze są prawie identyczne - zobaczymy, mam tego Diora to sobie porównam.
[mention]Agunia001 [/mention] dostałam w torbie, nie w pudełku załączam fotke różu.
IMG_4296.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-26, 16:16   #230
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
O no to super ze jest u nas ten odcień, właśnie słyszałam na YT ze zrobili w końcu jaśniejszy niż B10 ale byłam pewna ze u nas nie będzie i jakoś nawet nie sprawdzałam :p
Ja właśnie dostałam moją paczkę z różem i cieniami. Róż jest większy niż ta paletka kolor ciekawy, taki lekki pomarańcz ze złotymi drobinkami, jutro wypróbuje na twarzy. Dostałam tez próbkę podkładu, dali mi B30 - kiedyś miałam Vitalumiere Aqua B10 i był lekko za ciemny, wiec ten to już na pewno będzie idealny dla mnie jest water tint w odcieniu light. Wypróbuje kiedyś jak nie będę wychodzić z domu. Dziś widziałam filmik jak dziewczyna porównywała ten podkład do Diora Natural Nude i stwierdziła ze są prawie identyczne - zobaczymy, mam tego Diora to sobie porównam.
[mention]Agunia001 [/mention] dostałam w torbie, nie w pudełku załączam fotke różu.
Załącznik 7766493


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie wiem czy u nas ten odcien jest, bo bralam na stronie firmowej. U nas z tego co widzialam nie ma stacjo ani online tego podkladu póki co.
Podklad mam na sobie kilka godzin i bardzo podoba mi sie to, jak wyglada na buzie, taka promienna, lekki glow ma, doslownie lekki, nie wyglada na tlusta ani nic. Kolor mogłby byc jeszcze jasniejszy, ale biorac po uwage dotychczasowe ich najjasniejsze to i tak jest poprawa
U mnie B10 bylo duuuzo za ciemne zawsze.
Z rozy i cieni tez jestem abrdzo zadowolona, generalnie jak dla mnie, to chanel na wiosne sie bardzo na plus popisal Ten roz na twarzy nie wypada pomaranczowo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 17:37   #231
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem czy u nas ten odcien jest, bo bralam na stronie firmowej. U nas z tego co widzialam nie ma stacjo ani online tego podkladu póki co.
Podklad mam na sobie kilka godzin i bardzo podoba mi sie to, jak wyglada na buzie, taka promienna, lekki glow ma, doslownie lekki, nie wyglada na tlusta ani nic. Kolor mogłby byc jeszcze jasniejszy, ale biorac po uwage dotychczasowe ich najjasniejsze to i tak jest poprawa
U mnie B10 bylo duuuzo za ciemne zawsze.
Z rozy i cieni tez jestem abrdzo zadowolona, generalnie jak dla mnie, to chanel na wiosne sie bardzo na plus popisal Ten roz na twarzy nie wypada pomaranczowo

Miałam na myśli u nas tzn. na polskiej stronie Chanel, ale ciekawe w sumie czy będzie w S i D.
Widziałam tez, ze B10 z tego podkładu jest trochę jaśniejsze niż B10 z innych wiec mam nadzieje, ze jednak się pojawi stacjonarnie żeby sprawdzić odcienie.
A róż właśnie trochę mnie zdziwił tym, ze jest aż tak pomarańczowy, bo w necie wszędzie twierdzą ze brzoskwiniowy mam jeden brzoskwiniowy z Tarte i przy tym wyglada prawie jak różowy :p ale jak mówisz ze na twarzy tak nie wypada to dobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 18:01   #232
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Dzieki! A ten mi oksydowal - dostalam nieraz probke i juz prawie kupilam, a tu pomaranczka na twarzy :nonienwiem:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też właśnie mega oksyduje, a efekt jest naprawdę fajny na twarzy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 18:01   #233
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Miałam na myśli u nas tzn. na polskiej stronie Chanel, ale ciekawe w sumie czy będzie w S i D.
Widziałam tez, ze B10 z tego podkładu jest trochę jaśniejsze niż B10 z innych wiec mam nadzieje, ze jednak się pojawi stacjonarnie żeby sprawdzić odcienie.
A róż właśnie trochę mnie zdziwił tym, ze jest aż tak pomarańczowy, bo w necie wszędzie twierdzą ze brzoskwiniowy mam jeden brzoskwiniowy z Tarte i przy tym wyglada prawie jak różowy :p ale jak mówisz ze na twarzy tak nie wypada to dobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A to tak, na stronie firmowej raczej maja wszystkie odcienie, byloby dziwne gdyby tego nie mieli
No ciekawe, poki co na razie nie ma w D. mimo, ze kolekcja wiosenna juz jest. Ale jak sadze cala ta seria pewnie wyjdzie osobno i wkrotce, bo to zadna limitka tylko nowa seria.
Tak, jest jasniejsze niz z innych, kolorystyka tego podkladu wypada jasniej niz reszty Chaneli
U mnie nie ma w gole pomaranczy :d jest brzoskwioniowy ze zlotym polyskiem wlasnie Chociaz to moze byc kwestia odcienia cery, podkladu etc, no sama zobaczysz, jak nalozysz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 21:42   #234
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
A tak przy okazji, od kilku dni testuje meteoryty w kompakcie i dla mnie to jest ich najlepsza wersja i ogólnie big love.
Ostatnio skusiłam się na kompakt ale ten z podziałem na 4 kolory - i to jest w końcu sztos i nagle zrozumiałam wszystkie zachwyty
Mieszam ze sobą 3 kolory /zielony, beżowy,fioletowy/ i mam fotoszopa na twarzy. Ostatni biały jest z mikro drobinkami i używam go jako ultra delikatny, prawie nie widoczny rozświetlacz.
Mialam pisac juz jakis czas temu ale zapomnialam, teraz mi sie przypomnialo, bo mnie zaintrygowalas tym kompaktem, mowisz ze fajniejszy od klasycznych kulek, ale przeciez to jest to samo co kulki nr 02 tylko w kompakcie upakowane, jesli wierzyc temu, co pisze na swojej stronie Guerlain A pytam, bo jestem ciekawa, kompaktu nie macalam nigdy nawet, a kulki co kupie, to i tak zbywam potem, bo lipa
Czym nakladasz ten kompakt?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 07:49   #235
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dziewczyny, nie w temacie pytanie ale potrzebuje pomocy . Możecie polecić sprawdzonego trychologa z Warszawy i okolic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 08:46   #236
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dla Szanelek - w douglasie jest już chyba wszystko z nowej kolekcji poza kremem pod oczy
I jest CEBULA
Róż kosztuje 239zł także ten tego
Ja zamówiłam ze strony chanel kilka dni temu i wczoraj kliknęłam na douglasie

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie w temacie pytanie ale potrzebuje pomocy . Możecie polecić sprawdzonego trychologa z Warszawy i okolic?
Jeśli problemy z łysieniem/wypadaniem to w warszawie top of the top jest dr Rakowska.
Trycholog to trochę lipa - lepiej odwiedzić dermatologa który się zna na problemach z włosami.
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 08:58   #237
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dla Szanelek - w douglasie jest już chyba wszystko z nowej kolekcji poza kremem pod oczy
I jest CEBULA
Róż kosztuje 239zł także ten tego
Ja zamówiłam ze strony chanel kilka dni temu i wczoraj kliknęłam na douglasie

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------



Jeśli problemy z łysieniem/wypadaniem to w warszawie top of the top jest dr Rakowska.
Trycholog to trochę lipa - lepiej odwiedzić dermatologa który się zna na problemach z włosami.
Bardziej chodzi mi o skórę głowy. Zaczerwienienie, suche placki.
Kilka dermatologów juz syn zaliczył i efektów brak, dlatego pomyślalm o trychologu.
Dziekuje za polecenie.
Czy chodzi o dr. Adriane Rakowską?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder

Edytowane przez cebulki
Czas edycji: 2022-01-27 o 09:02
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 09:25   #238
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Czy chodzi o dr. Adriane Rakowską?
Zerknij na forum walka z łysieniem androgenowym, nie jestem pewna jak ma na imię, tylko kojarzę nazwisko które się przewija na wielu forach.
Ja się leczę w poznaniu gdybyś potrzebowała lekarza to polecam dr Mikiel

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
[mention]Agunia001 [/mention]
dostałam w torbie, nie w pudełku załączam fotke różu.
I jak na buzi? Ja zrobiłam giga zamówienie na kilkanaście produktów, nie ma bata musi przyjść w kartoniku, moje lakiery zasługuja na nowy kartonik
Nie mogłam się zdecydować który kolor tej podwójnej szminki płynnej kupić i wzięłam kilka.
Na fali różu zakupiłam tez kilka róży chanel tych wypiekanych bo wstyd ale nie mam żadnego w kolekcji

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oj, nowego cht zdazylam sie juz pozbyc, tragedia to dobre slowo dla niego. Ciezki, widoczny, co gorsze wchodzacy we wszystko, co sie da, przez co zmarszczki widoczne 2 razy mocniej. Nie wspominajac, ze najjasniejszy kolor jest sporo za ciemny. Porazka.
I jak podkład chanel po całym dniu? Chyba już są stacjonarnie w D, skocze dzisiaj wyżebrać próbkę. W sumie nie pomyślałam - robią teraz próbki podkładów?

Oj zasmuciłaś mnie tym CT, może zamiast trzymać go w kolejce wypróbuję od razu i jak nie przypasi puszczę dalej w świat (póki hype na niego jest)
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 09:45   #239
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie w temacie pytanie ale potrzebuje pomocy . Możecie polecić sprawdzonego trychologa z Warszawy i okolic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobno Ekspert Kosmetyczny- ale nie wiem, bo osobiście nie byłam. Zerknij na ich opinie w Google, instagrama- może akurat
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 10:34   #240
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Kupiłyście cos na promo walentynkowej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.