Dieta kopenhaska - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-29, 19:22   #481
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhadzka

Dzięki cukiereczQ za odpowiedzi ale mam jeszcze jedno pytanko. Skoro nie można używać soli do przyprawiania to czym przyprawiasz to mięsko? I jak duzy jest to kawałek, 10-15 dkg? Jak przyprawiasz ten szpinak, czy wkrajasz do niego jajko i pomidorka czy jakoś inaczej?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 19:24   #482
GobE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 267
Dot.: Dieta kopenhadzka

Dziekuje cukiereczekq
Mam jeszcze pytanek kilka ;>
1) Czy moge zastapic szpinak brakulami albo groszkiem?
2) herbaty pic moge ile zechce tak? zamiast wody? bo ja wody to nie lubie za bardzo. Wole jzu te zielona saczyc albo jakas am brzoskwiniowa czy cos.
Dziekuje Ci jeszcze raz za odpowiedzi Nie wiem jeszcze kiedy dokladnie sie zdecyduje an te diete. Ciezko mi teraz powiedziec. Musze sie dostosowac do kilku "czynnikow", ze tak powiem a to bedzie ciezkie...

Tereskaa - Ja jak cos to zamierzam jesc cala piers, ok 100gram. Nie mozna sie katowac, bez przesady.
__________________
68...67...66...65...64...63...62...61 ...60...59...58!




"Podroz tysiaca mil zaczyna sie jednym malym krokiem"
GobE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 19:29   #483
cukiereczeQ
Rozeznanie
 
Avatar cukiereczeQ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 545
Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dzięki cukiereczQ za odpowiedzi ale mam jeszcze jedno pytanko. Skoro nie można używać soli do przyprawiania to czym przyprawiasz to mięsko? I jak duzy jest to kawałek, 10-15 dkg? Jak przyprawiasz ten szpinak, czy wkrajasz do niego jajko i pomidorka czy jakoś inaczej?
na tej diecie absolutnie nie mozna uzywac soli do niczego ! tylko i wylacznie ziola takie jak oregano czy majeranek lub bazylia. Ja nie jem szpinaQ i pomidora bo nie cierpie ale mozna to zjesc na taki sposob jaki chcesz. A miesko ma byc sredniej wielkosci ani duze ani male

Cytat:
Napisane przez GobE Pokaż wiadomość
Dziekuje cukiereczekq
Mam jeszcze pytanek kilka ;>
1) Czy moge zastapic szpinak brakulami albo groszkiem?
2) herbaty pic moge ile zechce tak? zamiast wody? bo ja wody to nie lubie za bardzo. Wole jzu te zielona saczyc albo jakas am brzoskwiniowa czy cos.
Dziekuje Ci jeszcze raz za odpowiedzi Nie wiem jeszcze kiedy dokladnie sie zdecyduje an te diete. Ciezko mi teraz powiedziec. Musze sie dostosowac do kilku "czynnikow", ze tak powiem a to bedzie ciezkie...

Tereskaa - Ja jak cos to zamierzam jesc cala piers, ok 100gram. Nie mozna sie katowac, bez przesady.

a wiec
1. mozesz zastapic szpinak brokulami
2. tak herbatki mozesz pic bez ograniczen polecam zielona

prosze bardzo ta dieta jest dla desperatow ktorzy chca szybko schudnac ja watpie czy wytrzymam do konca ale to wszystko zalezy od tego czy schudne do 51 kg przed koncem dietki .

buziak
__________________
58-- 57,5--57 --56,5-- 56 --55,5 --55-- 54,5-- 54


"Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód"


Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2007-12-29 o 19:58 Powód: - Proszę, używaj opcji multicytowania oraz edycji postów.
cukiereczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 19:45   #484
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: Dieta kopenhadzka

piersi nalezy jesc 150 g ;] ajj;p oby ta dietka nam pomogla ;* wytrwania zycze dziewczyny ;-*
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 19:51   #485
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhadzka

Dziękuję za odpowiedzi Pomoże nam, na pewno, mamy przecież siebie i w chwilach zwątpienia jesteśmy dla siebie
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 20:03   #486
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: Dieta kopenhadzka

tereskaa ciagle odwlekam rozpoczecie diety... wcinam wszystko w mysl ze trzeba sie najesc bo od jutra dieta.. ;] do tego mam dolka i wlasnie koncze opakowanie kinderkow ;(
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 21:05   #487
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez sweetmadijka Pokaż wiadomość
tereskaa ciagle odwlekam rozpoczecie diety... wcinam wszystko w mysl ze trzeba sie najesc bo od jutra dieta.. ;] do tego mam dolka i wlasnie koncze opakowanie kinderkow ;(
A wiesz, że ja też wcinam jak szalona kurcze to jakaś podświadomość żeby nawcinać się na zapas czy jak Trzymaj się kochana, jak przejdziemy na dietkę i zaczniemy widzieć efekty to po dołku nie będzie śladu. Nie łam się i pamiętaj, że szklanka jest zawsze do połowy pełna a nigdy odwrotnie
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 03:50   #488
GobE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 267
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez sweetmadijka Pokaż wiadomość
piersi nalezy jesc 150 g ;] ajj;p oby ta dietka nam pomogla ;* wytrwania zycze dziewczyny ;-*
A skad wiesz, ze nalezy 150gram? to sporo Wam powiem, bo jedna piers ma ok 100gram i taka mozna sie do syta najesc, oczywiscie jesli z jakimis warzywkami;p
Nie przejmuj sie, ja probuje schudnac od hm.. pol roku i sdopiero od miesiac widze efekty w postaci niecalych 2 kg a mam tylko 6 kolejnych miesiacy zeby schudnac 10kg!! Dlatego zastanawiam sie nad kopenhaska wlasnie. Kiedys schudlam dosc szybko bo 6kg w 3 tygodnie, potem w syumie trudno bylo mi wrocic do normalnej wagi, musialam wmuszac w siebie jedzenie bo mialam rzoladek skurczony a poza tym bylam za chuda, stanowczo za chuda dlatego wpychalam. Ale po takiej diecie wydaje mi sie ze nie bede miec jakichs rzutow na jedzniee dlatego tak bardzo nie obawiam sie jojo. Teraz waze wiecej duzo wiecej ale to przez ten przyjazd do stanow, handre i samotnosc tutaj;/
A przedewszystkim przez wlasna glupote!!
__________________
68...67...66...65...64...63...62...61 ...60...59...58!




"Podroz tysiaca mil zaczyna sie jednym malym krokiem"
GobE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 08:09   #489
cukiereczeQ
Rozeznanie
 
Avatar cukiereczeQ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 545
Dot.: Dieta kopenhadzka

dziewczyny dzis moj 5 dzien kopenhaskiej a ja juz widze powoli efekty szok nie zastanawiajcie sie dluzej tylko przechodzcie na kopenhaska
__________________
58-- 57,5--57 --56,5-- 56 --55,5 --55-- 54,5-- 54


"Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód"

cukiereczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 08:50   #490
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez cukiereczeQ Pokaż wiadomość
dziewczyny dzis moj 5 dzien kopenhaskiej a ja juz widze powoli efekty szok nie zastanawiajcie sie dluzej tylko przechodzcie na kopenhaska
CukiereczQ ile udało Ci się zrzucić przez te 5 dni? i jakie to jeszcze efekty? A ja od 2 stycznia tez na kopenhagę wędruję Jak po tej dietce racjonalnie będziemy się ożywiały to nie będzie jojo ja tak planuję po skończonej kopenhaskiej (bo mam zamiar wytrwać ) przechodzę na SB i mam nadzieję, że jojo nie zobaczę, no chyba, że tylko w kiosku na półce
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 09:23   #491
damrade18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 183
Dot.: Dieta kopenhadzka

Ja własnie zaczełam diete jest po kawie
damrade18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 10:03   #492
hkmghmkghkmgkghkghkgkg
Raczkowanie
 
Avatar hkmghmkghkmgkghkghkgkg
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Prawie, jak Wrocław xD
Wiadomości: 333
Dot.: Dieta kopenhadzka

Boże gdyby to było takie łatwe. 14 dni i 7 kg mniej do końca żywotu, bez względu na to co się będzie jeść po diecie. Dziewczyny spójrzcie na to logicznie. Nic nie jedząc też byś schudła, ale nie schudniesz z tłuszczyku przez 14 dni, spadnie Ci z mięśni, odwodnisz się, a tłuszczyku może ubędzie 1-2 kg max. Odchudzanie nie jest takie łatwe, jak Wam się wydaje. Trzeba dużo czasu, cierpliwości, zdrowej diety (pełnej we wszystkie witaminy, minerały i składniki odżywcze) oraz odpowiedniego wysiłku fizycznego, aby spalić kilka kg tłuszczu. Przepraszam, że piszę, ale naprawdę musicie być naiwne myśląc, że te 7 kg to tłuszczyk. I nikt Was nie chce tu obrażać, tylko wreszcie otworzyć Wam oczy. Ale i tak pewnie zrobicie na przekór.
hkmghmkghkmgkghkghkgkg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 10:14   #493
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez hkmghmkghkmgkghkghkgkg Pokaż wiadomość
Boże gdyby to było takie łatwe. 14 dni i 7 kg mniej do końca żywotu, bez względu na to co się będzie jeść po diecie. Dziewczyny spójrzcie na to logicznie. Nic nie jedząc też byś schudła, ale nie schudniesz z tłuszczyku przez 14 dni, spadnie Ci z mięśni, odwodnisz się, a tłuszczyku może ubędzie 1-2 kg max. Odchudzanie nie jest takie łatwe, jak Wam się wydaje. Trzeba dużo czasu, cierpliwości, zdrowej diety (pełnej we wszystkie witaminy, minerały i składniki odżywcze) oraz odpowiedniego wysiłku fizycznego, aby spalić kilka kg tłuszczu. Przepraszam, że piszę, ale naprawdę musicie być naiwne myśląc, że te 7 kg to tłuszczyk. I nikt Was nie chce tu obrażać, tylko wreszcie otworzyć Wam oczy. Ale i tak pewnie zrobicie na przekór.
Więc ja chcę być naiwna bo wierzę w tą dietę
A tak przy okazji to forum ma do siebie to, że wyrażamy swoje opinie nie obrażając nikogo i nie narzucając nikomu swojego zdania, każdy ma prawo do swojej opinii i wyboru. Regulaminy nie gryzą, warto czasem poczytać.
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 10:24   #494
cukiereczeQ
Rozeznanie
 
Avatar cukiereczeQ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 545
Dot.: Dieta kopenhadzka

Tereskaa dokładnie hkmghmkghkmgkghkghkgkg czy ktos cie zmusza do tej diety? nie ! jesli nie nie podoba ci sie ona to twoja sprawa. Wszyscy chudna na tej diecie i osoby ktore maja silna wole i powoli z niej wychodza a nie od razu rzucaja sie na zarcie nie maja jojo !
A co do efektow to dopiero jutro mam pierwsze wazenie i napewno dam znac ile spadlo po tych 5 dniach ale juz zaczynam czuc ze chudne pzdr
__________________
58-- 57,5--57 --56,5-- 56 --55,5 --55-- 54,5-- 54


"Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód"

cukiereczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 10:29   #495
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez cukiereczeQ Pokaż wiadomość
A co do efektow to dopiero jutro mam pierwsze wazenie i napewno dam znac ile spadlo po tych 5 dniach ale juz zaczynam czuc ze chudne pzdr
To koniecznie daj znać jak efekty


A mam jeszcze jedno pytanie. Czy na przykład można rozbić sobie posiłki na kilka mniejszych? Tzn. np w 1 i 8 dniu zjeść najpierw 2 jajka a później pomidorka i szpinak? Ja jestem osóbką pracującą i jajka mogę sobie wziąć do pracy o tyle ze szpinakiem będzie gorzej Pytanie stąd, że słyszałam, że trzeba obiad zjeść między 12 a 14 a ja pracuję do 15, w domku jestem o 16 więc obiad pokrywałby mi się z kolacją
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 11:00   #496
cukiereczeQ
Rozeznanie
 
Avatar cukiereczeQ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 545
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
A mam jeszcze jedno pytanie. Czy na przykład można rozbić sobie posiłki na kilka mniejszych? Tzn. np w 1 i 8 dniu zjeść najpierw 2 jajka a później pomidorka i szpinak? Ja jestem osóbką pracującą i jajka mogę sobie wziąć do pracy o tyle ze szpinakiem będzie gorzej Pytanie stąd, że słyszałam, że trzeba obiad zjeść między 12 a 14 a ja pracuję do 15, w domku jestem o 16 więc obiad pokrywałby mi się z kolacją
niestety nie mozna rozdzielac posilkow, czytalam o tym i wytlumaczyli to tak ze wtedy organizm na raz musi strawic wszystko i potrzebuje do tego wiecej energii. Je sie tylko 3 razy dziennie (o ile kawe mozna nazwac jedzeniem ) pzdr
__________________
58-- 57,5--57 --56,5-- 56 --55,5 --55-- 54,5-- 54


"Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód"

cukiereczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 11:11   #497
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez cukiereczeQ Pokaż wiadomość
niestety nie mozna rozdzielac posilkow, czytalam o tym i wytlumaczyli to tak ze wtedy organizm na raz musi strawic wszystko i potrzebuje do tego wiecej energii. Je sie tylko 3 razy dziennie (o ile kawe mozna nazwac jedzeniem ) pzdr
Ech, więc szpinak do pracy coś wymyślę Dzięki CukiereczQ za odpowiedź. Pozdrawiam
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 11:18   #498
cukiereczeQ
Rozeznanie
 
Avatar cukiereczeQ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 545
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Ech, więc szpinak do pracy coś wymyślę Dzięki CukiereczQ za odpowiedź. Pozdrawiam
prosze bardzo jesli bedziesz miala jeszcze jakies pytanka to pisz chetnie odpowiem
__________________
58-- 57,5--57 --56,5-- 56 --55,5 --55-- 54,5-- 54


"Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód"

cukiereczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:02   #499
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Więc ja chcę być naiwna bo wierzę w tą dietę
A tak przy okazji to forum ma do siebie to, że wyrażamy swoje opinie nie obrażając nikogo i nie narzucając nikomu swojego zdania, każdy ma prawo do swojej opinii i wyboru. Regulaminy nie gryzą, warto czasem poczytać.
Nikt tu nikogo nie obraża, więc wzmianka o regulaminie jest zbędna.

Cytat:
Napisane przez cukiereczeQ Pokaż wiadomość
Tereskaa dokładnie hkmghmkghkmgkghkghkgkg czy ktos cie zmusza do tej diety? nie ! jesli nie nie podoba ci sie ona to twoja sprawa. Wszyscy chudna na tej diecie i osoby ktore maja silna wole i powoli z niej wychodza a nie od razu rzucaja sie na zarcie nie maja jojo !
A co do efektow to dopiero jutro mam pierwsze wazenie i napewno dam znac ile spadlo po tych 5 dniach ale juz zaczynam czuc ze chudne pzdr
owszem, chudną bo to głodówka, więc się dziwisz ?

Cytat:
Napisane przez hkmghmkghkmgkghkghkgkg Pokaż wiadomość
Boże gdyby to było takie łatwe. 14 dni i 7 kg mniej do końca żywotu, bez względu na to co się będzie jeść po diecie. Dziewczyny spójrzcie na to logicznie. Nic nie jedząc też byś schudła, ale nie schudniesz z tłuszczyku przez 14 dni, spadnie Ci z mięśni, odwodnisz się, a tłuszczyku może ubędzie 1-2 kg max. Odchudzanie nie jest takie łatwe, jak Wam się wydaje. Trzeba dużo czasu, cierpliwości, zdrowej diety (pełnej we wszystkie witaminy, minerały i składniki odżywcze) oraz odpowiedniego wysiłku fizycznego, aby spalić kilka kg tłuszczu. Przepraszam, że piszę, ale naprawdę musicie być naiwne myśląc, że te 7 kg to tłuszczyk. I nikt Was nie chce tu obrażać, tylko wreszcie otworzyć Wam oczy. Ale i tak pewnie zrobicie na przekór.
A mi nie pozostaje nic innego jak zgodzić się z tą opinią. Sama prawda...
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 13:29   #500
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez hkmghmkghkmgkghkghkgkg Pokaż wiadomość
Przepraszam, że piszę, ale naprawdę musicie być naiwne...
Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Nikt tu nikogo nie obraża, więc wzmianka o regulaminie jest zbędna.
Dla mnie jest to obraźliwe, chyba mam prawo mieć swoje zdanie nawet jeśli dostanę przez nie bana, bo nie życzę sobie aby ktoś nazywał mnie naiwną, ta dieta to mój wybór
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:31   #501
cukiereczeQ
Rozeznanie
 
Avatar cukiereczeQ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 545
Dot.: Dieta kopenhadzka

ja dzis zrobilam mala zmiane - na obiad zamiast befsztyku isalaty zjadlam 3 skrzydelka z kurczaka z chrupiaca skorka + do tego troche kapusty kiszonej. Niby male odstepstwo ale nie powinno zatrzymac procesu chudniecia wkoncu i tak prawie nic nie jem a na kolacyjke rybka z folii
__________________
58-- 57,5--57 --56,5-- 56 --55,5 --55-- 54,5-- 54


"Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód"

cukiereczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:34   #502
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez cukiereczeQ Pokaż wiadomość
ja dzis zrobilam mala zmiane - na obiad zamiast befsztyku isalaty zjadlam 3 skrzydelka z kurczaka z chrupiaca skorka + do tego troche kapusty kiszonej. Niby male odstepstwo ale nie powinno zatrzymac procesu chudniecia wkoncu i tak prawie nic nie jem a na kolacyjke rybka z folii
no proszę skrzydełka, zawsze to miła odmiana Tylko ta chrupiąca skórka, w niej chyba jest mąka a to przecież węgle, ale taki tam mały grzeszek nie powinien zaszkodzić
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:48   #503
cukiereczeQ
Rozeznanie
 
Avatar cukiereczeQ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 545
Dot.: Dieta kopenhadzka

niee to nie byla panierka z maki tylko cieniutka spieczona skorka ktora juz jest na kurczaczku drobne wykroczenie ale na bank nic sie przez to nie stanie a ja wkoncu zjadlam cos co lubie heh
__________________
58-- 57,5--57 --56,5-- 56 --55,5 --55-- 54,5-- 54


"Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód"

cukiereczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:51   #504
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez cukiereczeQ Pokaż wiadomość
niee to nie byla panierka z maki tylko cieniutka spieczona skorka ktora juz jest na kurczaczku drobne wykroczenie ale na bank nic sie przez to nie stanie a ja wkoncu zjadlam cos co lubie heh
To jesteś usprawiedliwiona A wiesz co, tak sobie teraz myślę, że jak mamy sobie ciągle odmawiać to specjalnie nie ma to sensu bo i tak kiedyś rzucimy się na nasze ulubione jedzonko a taki mały "grzeszek" raz na jakiś czas na pewno nie będzie szkodliwy
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:56   #505
cukiereczeQ
Rozeznanie
 
Avatar cukiereczeQ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 545
Dot.: Dieta kopenhadzka

w 100% sie z Toba zgadzam w tej chwili wogole sie nie czuje jakbym byla na kopenhaskiej to za sprawa tego obiadku hehe
__________________
58-- 57,5--57 --56,5-- 56 --55,5 --55-- 54,5-- 54


"Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód"

cukiereczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 14:13   #506
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dla mnie jest to obraźliwe, chyba mam prawo mieć swoje zdanie nawet jeśli dostanę przez nie bana, bo nie życzę sobie aby ktoś nazywał mnie naiwną, ta dieta to mój wybór
zamiast 'naiwność' można napisać 'łatwowierność' i na to samo wyjdzie, nie uważam aby to było obraźliwe, ale skoro Tobie przeszkadza takie określenie pod Twoim adresem, cóż - masz do tego prawo.

jednak irytujący zaczyna być fakt, jak wszystkie negatywne opinie na temat kopenhaskiej, są przekrzykiwane rzekomymi plusami owej diety - kiedy tak naprawdę ona pozostaje najgorszym wyborem diety odchudzającej. Dlatego nie dziwcie się proszę komentarzom jw. - bo taką opinię ma większość osób, które wiedzą jak zdrowo i trwale się odchudzać. A przede wszystkim z głową.
Diety 1000 kcal (to i tak mało) powinny być przeprowadzane pod okiem dietetyka. A co dopiero taka kopenhaska.

To moje zdanie i nie zmienię go. Wy róbcie ze sobą co chcecie, nie bronię nikomu tu wyrażać własnych opinii ale apeluję o trochę tolerancji - i to dotyczy wszystkich. Zarówno zwolenniczek Kopenhaskiej jak i przeciwniczek.

Edit: jeśli ktoś ma co do mnie zastrzeżenia jak i tego że wyrażam swoją opinię w sposób jw. - zapraszam na PW, aby nie robić tutaj OT. I z mojej strony to na tyle.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 15:38   #507
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
A wiesz, że ja też wcinam jak szalona kurcze to jakaś podświadomość żeby nawcinać się na zapas czy jak Trzymaj się kochana, jak przejdziemy na dietkę i zaczniemy widzieć efekty to po dołku nie będzie śladu. Nie łam się i pamiętaj, że szklanka jest zawsze do połowy pełna a nigdy odwrotnie
tereskaa dziekuje Ci bardzo kochana ;* juz widze ta nasza grupe wsparcia hihihi przechodze chyba od 2 jednak Ty tez tak jakos w tym dniu? zaczniemy razem...bedziemy sie wspierac bardziej



Cytat:
Napisane przez GobE Pokaż wiadomość
A skad wiesz, ze nalezy 150gram? to sporo Wam powiem, bo jedna piers ma ok 100gram i taka mozna sie do syta najesc, oczywiscie jesli z jakimis warzywkami;p
Nie przejmuj sie, ja probuje schudnac od hm.. pol roku i sdopiero od miesiac widze efekty w postaci niecalych 2 kg a mam tylko 6 kolejnych miesiacy zeby schudnac 10kg!! Dlatego zastanawiam sie nad kopenhaska wlasnie. Kiedys schudlam dosc szybko bo 6kg w 3 tygodnie, potem w syumie trudno bylo mi wrocic do normalnej wagi, musialam wmuszac w siebie jedzenie bo mialam rzoladek skurczony a poza tym bylam za chuda, stanowczo za chuda dlatego wpychalam. Ale po takiej diecie wydaje mi sie ze nie bede miec jakichs rzutow na jedzniee dlatego tak bardzo nie obawiam sie jojo. Teraz waze wiecej duzo wiecej ale to przez ten przyjazd do stanow, handre i samotnosc tutaj;/
A przedewszystkim przez wlasna glupote!!
wyczytalam to na jakies stronce internetowej o diecie kopenhaskiej Obysmy wszystkie na niej wytrzymaly

cukiereczeQ ja zaczynam chyba dopiero od 2 ;p pomierzylam sie cala zeby widziec pozniej ile zgubilam
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 16:56   #508
cukiereczeQ
Rozeznanie
 
Avatar cukiereczeQ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 545
Dot.: Dieta kopenhadzka

czy obecnie ktos oprocz mnie jest na kopenhaskiej ?
__________________
58-- 57,5--57 --56,5-- 56 --55,5 --55-- 54,5-- 54


"Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód"

cukiereczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 18:16   #509
GobE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 267
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez cukiereczeQ Pokaż wiadomość
czy obecnie ktos oprocz mnie jest na kopenhaskiej ?
JA tez jeszcze nie zaczelam, ale powoli sie przygotowuje. Dzis na snaidanie rumianek. Okres mam i brzucho boli nie mam ochoty nic jesc na razie. Zaraz skocze na skakanke wiec mzoe potem jakis tunczym, zeby bialka dostarczyc.

Co do tego spalania tluszczyku to rzeczywiscie, tluszcz spalany jest w 75% dopiero w 3 tygodniu dietowania. A DK ma 2 tygodnie. Po niej ma sie jednak zmienjszony zoladek wiec nie chce sie tak opychac, mi sie wydaje. Dlatego wciaz jestes na zmiejszonej liczbie kalorii i chudniejsz z tluszczu potem.
Jak juz mowilam, ja schudlam w ciagu 3 tyg 6kg, nie bylam na zadnej diecie, to tak poprostu. Rzeczywiscie nic prawie nie jadlam, kalorii moze tyle co na kopenhaskiej spozywalam...
Po tych 3 tygodniach na brzuchu mialam sama skore, ciuuut ciuut tluszczyku moze by tam sie znalazlo, ale pielegniarka powiedziala mi ze taka grubosc ma skora, wiec.. no nie wiem. W kazdym bardz razie zadnych walow nie bylo. Tluszczu bardzo duzo spadlo, no i to byly wlasnie 3 tygodnie.
Po tym ciezko bylo mi wrocic do wagi bo nie chcialo mi sie jesc. Stopniowo zwiekszalam ilosc jedzenia, ale nie uwazalam na to czy to zdrowe czy nie. Po jakims czasie doszlam do normalnej wagi ale ta trzymala sie potem przez 2 lata!! Moglam jesc co chcialam i w ogole. O 2 w nocy jadlam placki ziemniaczane i pilam wodke! W sumie wychodzilo jakies 2000 kcal na raz! No i nic a nic nei tylam. Trzeba tylko wziac pod uwage, ze sie troche ruszalam. Wf w szkole, ktory czasem byl przegadywany a nie przecwiczony no ale od czasu do czasu cos tam sie przebieglo a nie tak jak teraz..
Mimo wszystko wierze w te diete. Moze rzeczywiscie nie jest za zdrowa, ale.. kazdy organizm jest inny i na kazdego moze dzialac inaczej.
Lece na te skakanke
__________________
68...67...66...65...64...63...62...61 ...60...59...58!




"Podroz tysiaca mil zaczyna sie jednym malym krokiem"
GobE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 21:14   #510
gosiafall
Raczkowanie
 
Avatar gosiafall
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 57
GG do gosiafall
Dot.: Dieta kopenhadzka

czesc dziewczyny. chetnie sie przylacze do diety ale od 2 stycznia, siedzac w domu jest dosyc ciezko a 2 wracam po urlopie do pracy i bedzie lzej
a tak wogole to na kopenhaskiej bylam mniej wiecej rok temu, schudlam 8 kg ale bylam wytrwala. kropka w kropke. jadlam to co na spisie i pilam wode. nic wiecej. i udalo sie. dobrych kilka miesiecy utrzymywalam wage, niestety przyznaje ze w ciagu nastepnych kilku przytylam ok 4 kg ale w sumie to na wlasne zyczenie.
mam nadzieje ze 2 stycznia nie bede sama.
__________________
"człowiek jest tylko tchnieniem i cieniem..."
gosiafall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-25 13:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.