I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-22, 19:03   #1
ciasteczko000
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko000
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 219

I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!


A więc.. Dłuuugo nie mogłam zabrać się do założenia swojego wątku .;-) Mam 15 lat ;-) Wiem, wiem.. Już na początku dostanę ochrzan. .. Że jestem ZA MŁODA! ;-) ale cóż, ja postawiłam na swoim.. ;-) Trochę ze mnie uparciuch ! .. ;-) Trudno! Kontynuując: Taką pasję do zdobienia swoich paznokci i dbania o ich ładny wygląd miałam chyba od zawsze.. może śmiesznie to zabrzmiało jednak już w wieku hmmm. 6/7 lat przyklejalam sobie sztuczne pzanokcie, z racji że moja siostra je kupowala i mi zawsze zostawaly te najmniejsze... oczywiscie nie bawilam sie w zadne kleje! NIC Z TYCH RZECZY! Kiedy to piszę to śmiać mi się chce.. ale przyklejałam je na lakierach, które nadawały się do KOSZA! Czyli po prostu lakiery które się kleiły Hihii! Miało się te pomysły .. Z wiekiem zaczęłam już z klejem oczywiście tym BEZNADZIEJNYM do sztucznych paznokci, robiłam różne wzorki.. ( bo nie kupowałam tych już pomalowanych tylko te zwykłe) i wkładałam w nie całą swoją fantazję.. czyli żadną! Ale zawsze byłam z nich zadowolona.. Mama nie zwracała mi uwagi bo były one tak krótkie.. że wgl ich nie czułam.. Gdzieś podpatrzyłam jak robią to kosmetyczki .. otóż, że przyklejają tipsa i opiłowują róźnice! Tak też zrobiłam ja.. Kupiłam sobie te bezbarwne tipsy. Dokładnie identyczne (z pozoru) jak mają kosmetyczki .. ( oczywiscie badziewie totalne.. łamały się przy każdym nawet delikatnym urazie). Tak więc przykleiłam już takim lepszym klejem jak to się do TIPSÓW stosuje opiłowałam różnice, sypnełam brokatem na lakier bezb. i hoho! Jaka byłam z siebie dumna.. Nawet siostra to podłapała.. ( nie wspomniałam że jest między nami różnica 6 lat.. tzn, jest tyle strasza ode mnie) i bach! W wieku hmm może 12 lat. pojechałam pierwszy raz z siostrą do kosmetyczki.. oczywiscie ona juz jezdzila duzo, duzo wczesniej.. ale mnie zabrala duzo duzo pozniej i tak zamówiłam sobie zestaw do tipsów na allegro.. wiem, wiem. Porażka, ale nie powiem bo lampa super! z czasem wiadomo, że dokupowałam sobie wszystko co jeszcze potrzebne.. Nie martwcie się, ćwiczyłam tylko i wyłącznie na SOBIE! Oglądałam mnóstwo filmików, czytałam dużo na forach.. i nie powiem bo sporo wiedziałam.. Szczerze to moje zdanie jest takie.. że pewnie więcej się dowiedziałam niż mówią na kursie.. ( wywnioskowałam to z opinii innych dziewczyn) oczywiscie nie mowie tu o kursach takich już bars profesional! Więc się nie obrażać i ćwiczyłam, ćwiczyłam, aż w końcu doszłam do wniosku, że MOŻE! .. coś ze mnie będzie.. Dziś mam lat 15 .. Nie mogę powiedzieć, że robię brzydkie paznokcie bo oglądając zdjęcia dziewczyn po kursach, myślę, że nie jest tak źle. Nie to żebym się przemądrzała bo każdy kiedyś dojdzie do perfekcji.. ale przecież same nieraz widziałyście paznokcie z ''profesjonalnego salonu'' które kosztowały 120 zł, a nie wytrzymały nawet tygodnia. Ok, Skończę już swoją książkę i może zacznę wstawiać pracę Niektóre są robione jeszcze na początku.. niektóre dość niedawno.. W sumie to już nie pamiętam Mam nadzieję, że się spodoba!

[IMG]file:///C:/Users/Klaudia/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-3.png[/IMG]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1120914.jpg (53,3 KB, 521 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1120903.jpg (40,7 KB, 432 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1120967.jpg (47,3 KB, 324 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1120977.jpg (43,5 KB, 474 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130023.jpg (64,1 KB, 536 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130098.jpg (45,8 KB, 502 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130106.jpg (81,4 KB, 535 załadowań)
ciasteczko000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 19:23   #2
ciasteczko000
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko000
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 219
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

i cd. Wiem, wiem.. Gdzieniegdzie łopaty! Widzę dużo błędów.. Dodaję tutaj różne moje ćwiczenia.. W tych siostrzanych migdałkowych z białymi akrylowymi kwiatami przeswituje biały żel,, Mam nadzieję, że aż tak BARDZO źle nie jest Ja się nie PODDAM ! Ciasteczko000 nigdy się nie poddaje! Aaa! Mam jeszcze pytanie: Jak nie wstawiać zdj. przez załącznik? Bo nieraz mi się nie otwierają.. Próbowałam już KOPIUJ I WKLEJ ale nie działa.. Liczę, że ktoś pomoże ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1130130.jpg (47,4 KB, 439 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130153.jpg (52,4 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130165.jpg (46,9 KB, 264 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130174.jpg (36,5 KB, 322 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130189.jpg (53,8 KB, 322 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130202.jpg (53,0 KB, 424 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130564.jpg (34,2 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130709.jpg (39,5 KB, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130697.jpg (43,2 KB, 316 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130732.jpg (38,3 KB, 344 załadowań)

Edytowane przez ciasteczko000
Czas edycji: 2010-12-22 o 19:28
ciasteczko000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 20:54   #3
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

no młoda ,dobrze jest przy niektórych przyczepiłabym się do boczków i ogólnie troszkę masy bym zdjęła ale nie jest źle....

zdjęcia wstawiamy przez :


http://img340.imageshack.us/


i kod z fotką wstawiasz w tą ikonkę "wstaw obrazek"
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 21:14   #4
ciasteczko000
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko000
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 219
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

Ooo! Jak dobrze A tak, boczki! Ogólnie to w mojej rodzinie każdy ma szeroką płytkę i ciężko z tymi boczkami.. Dlatego ja przeszłam na migdałki Mojej mamie też robię i siostrze też. Ale zauważyłam, że w migdałkach też można zrobić za szerokie boczki i tak też w moim szanownym przypadku jest Bd tego pilnować! Hih! Dziękuję

O widzisz! Bo kurde blaszka nie mogłam tych zdjęć rozkmimcić Gracie!

Błagam dziewczyny nie każcie mi tyle czekać..

Edytowane przez ciasteczko000
Czas edycji: 2010-12-23 o 12:38
ciasteczko000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 12:38   #5
ciasteczko000
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko000
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 219
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

Hmm. Muszę się przypomnieć, bo nikt nie chce komentować
ciasteczko000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 20:35   #6
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

nawet mega szeroką płytkę idzie ładnie wysmuklić;p bok paznokcia musi iść prosto z linią boczną naturalnego paznokcia
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 20:42   #7
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

No nawet migdałki mogą być łopatami jak widać w galerii. Przede wszystkim masz problem z dobieraniem odpowiedniej ilości żelu do potrzeb. Zdecydowanie jest go za dużo, zarówno białego jak i budującego, boki wydają się być nawet nie muśnięte pilnikiem, kształt jest też do poprawy. Na jednych kolorowych widać straszny uskok między naturalem a przedłużeniem, chyba zbyt mały rozmiar tipsa dobrany. Są plusy tego że jesteś młoda, ale niestety widzę więcej minusów, chyba że pójdziesz na kurs. Bo jesli byś się na niego wybrała za jakieś 2lata, to będzie Ci bardzo, baaardzo ciężko wyzbyć się złych nawyków, które tutaj widać. Ale gdybyś się teraz zdecydowała na kurs, to kilka lat i świat jest Twoj.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 16:57   #8
ciasteczko000
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko000
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 219
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

Dziękuję za rady Ale.. nie uważam, że źle dobieram proporcję żelu Owszem widać to na zdjęciu paznokci mojej koleżanki (french), bo widzę, że wyglądają jak BUŁKI ale to była wyjątkowa sytuacja.. bardzo się spieszyła i nie miałam czasu, żeby zdjąć jej pozostałości masy. musiałam zostawić Dziękuję za komentarze Niedługo wstawię coś nowego

Aaa, byliczko mogłabyś mi pokazać w którym miejscu ten uskok? Na zdj? ;-) Będę wdzięczna ;*

Edytowane przez ciasteczko000
Czas edycji: 2010-12-28 o 17:00
ciasteczko000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 21:42   #9
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

prosze bardzo:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture0023.jpg (65,2 KB, 438 załadowań)
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 00:15   #10
nikki xdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

Bardzo ładne paznokcie jak na taki wiek, ja jestem niewiele młodsza bo mam 13 i tez gdzies w wieku 8-9 lat zakładałam sobie tipsy na lakier bezbarwny
Nie masz aż tak szerokiej płytki jak piszesz, możesz spokojnie zrobić na kwadrat i ładnie będzie Zrób sobie na kwadratowych paznokciach brokatowy srebrny french to zobaczysz jak ładnie Ci to wyszczupli płytke
Pozdrawiam, Nikki
nikki xdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:59   #11
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

a co za różnica czy brokatowy czy żelowy?
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 12:23   #12
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

Cytat:
Napisane przez nikki xdd Pokaż wiadomość
Zrób sobie na kwadratowych paznokciach brokatowy srebrny french to zobaczysz jak ładnie Ci to wyszczupli płytke
Pozdrawiam, Nikki
Nikki to nie ma znaczenia czy to będzie brokat, czy to będzie żel czy srebrny czy czarny czy biały... Moim zdaniem głównym powodem jest brak zaciśnięcia tunelu i nieodpowiednie piłowanie o ile wogóle było...

Jeśli chodzi o budowę czeka CIę Ciasteczko dużo pracy... jeśli chodzi o zdobienia , myślę, że z czasem znajdziesz swój styl... a jeśli chodzi o malowanki farbkami... już widzę, że są Boskie i będziesz tworzyć cuda!
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 23:23   #13
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

doceniam Twoje starania, ale żadnych z pierwszych zdjęć bym nie założyła. nie w moim guście po prostu ;|

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

z drugich w sumie też nie
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 20:22   #14
ciasteczko000
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko000
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 219
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

Każdy ma swój gust...

Eve21 bardzo dziękuję za post! ;-) hmm, jeśli chodzi o budowę.. Przepraszam Was bardzo może wyjdę na zarozumiałą, ale co do swojej budowy jeśli chodzi tu o tzw, ''krzywą C'' (wiem, że się to tak nie nazywa) to nic nie mam. Uważam, że paznokcie są naprawdę ładnie zbudowane. Dla wiarygodności wstawię niedługo jakieś zdjęcie z innego profilu. To zobaczycie i ocenicie Natomiast do tunelu to zaciskam jak najbardziej.. owszem mam ją może .. 4-5 m-cy ale wychodzi mi dość ładny.. i przyznam się szczerze, że ostatnio tak mi się ślicznie zacisnął tunelik, że nawet ten środkowy wyszedł bardzo przyzwoicie. Jak mi się uda to zaraz wstawię zdjęcie bo zrobię. Naprawdę bardzo serdecznie dziękuję za komentarze. Niedługo będę miała kolejne rączki to postaram się zrobić zdjęcie i coś wrzucić

......................... ........................

A tutaj ten ''smuklejszy'' środkowy palec i odrościk 3 tyg?

Edytowane przez ciasteczko000
Czas edycji: 2011-01-01 o 22:06
ciasteczko000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 00:53   #15
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

bardzo ładny ten środkowy ;d
__________________

naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 01:30   #16
ciasteczko000
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko000
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 219
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

Nie powiem- byłam z siebie dumna bo zawsze mi takie wychodziły szerokaśne, a jak coraz bardziej zwężałam to z boku było brzydko
ciasteczko000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 11:14   #17
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

jakiej firmy jest ten biały żelik? ;D

Dobrze Ci wychodzą paznokcie, coraz lepiej. Chociaż przy tym brokatowym zacisnełabym jeszcze bardziej tunel
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 12:57   #18
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

trochę ci jeszcze brakuje jeśli chodzi o staranność ale odrost bardzo ładny, tylko intryguje mnie jedna rzecz... skoro masz taki odrost a na kazdym z paznokci inny wzorek, chodzisz z takim misz-maszem cały czas?
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 19:24   #19
ciasteczko000
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko000
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 219
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

Monchita żelik jest firmy AllePaznokcie. Jest on bardzo rzadki ale śnieżnoo biały ! Tunelik owszem może i bardziej ale jakoś tak mi się udało bo wgl zapomniałam sobie, że chciałam tunel poćwiczyć i za długo trzymałam w lampie
Maxsia_ dziękuję za komentarz ! Wiem, wiem, że do staranności mi jeszcze daaleko.. ale cóż początki zazwyczaj takie są. Chociaż ja wiem czy takie początki? Paznokcie robię już długo ale wiadomo jak to jest. Po pierwsze nieraz brak funduszy na zakup brakującego żelu bądź czegokolwiek. Po drugie: szkoła :/ Trzeba się uczyć, dlatego paznokcie robię sporadycznie kiedy tylko mam czas.
A co do Misz-maszu Tak, chodzę z takimi różnymi Jak tylko mam więcej czasu to zmieniam wzorki. Na czymś muszę ćwiczyć A tych paluchów nie lubię Mi to nie przeszkadza więc osobiście nie widzę problemu. Jeszcze raz bardzo dziękuję Wam za komentarze.
A teraz coś nowego, dzisiejszego Są różne długości bo ciocia miała złamane 2 paznokcie u jednej ręki i 2 paznokcie u drugiej ręki ( dokładniej wskazujący i środkowy) . Chciałam je wszystkie wyrównać ładnie to ciocia mówi żebym tak zostawiła ( i tak odrosną) Chciałam zrobić french ale w zaistniałej sytuacji musiałam zrobić coś żeby tak bardzo ta różnica nie rzucała się w oczy. Niestety mój aparat tak tego nie odzwierciedla ale mój nowo zakupiony niebieski brokat na sylwestra mieni się jak miliony monet. Może nie na złoto ale na wszystkie kolory tęczy. Jest cudowny

Strasznie Was przepraszam że jest z boku ale próbuje wgrać tak jak być powinno to nie wiem z jakiej przyczyny zdjęcie wkleja mi bokiem :/ W laptopie zdjęcie jest normalnie przekręcone a tu ? :/
A tutaj zdjęcie bez lampy a brokat nadal pięknie iskrzy!

I małe zbliżenie:
Hmm. nie wiem co się dzieje. W każdym bądź razie zdjęcie było ładnie obrócone. Mam nadzieję, że się podoba. Chociaż bardzo rzucają się w oczy. Chcąc coś zobaczyć trzeba się troszkę nagimnastykować Pozdrawiam

Edytowane przez ciasteczko000
Czas edycji: 2011-01-02 o 19:27
ciasteczko000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 17:30   #20
ciasteczko000
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko000
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 219
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

A tutaj jeszcze takie małe ćwiczenia. Troszkę mało żeby coś powiedzieć, ale zawsze coś

Dlaczego nikt nie ocenia?

Edytowane przez ciasteczko000
Czas edycji: 2011-01-05 o 18:46
ciasteczko000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 18:37   #21
ciasteczko000
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko000
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 219
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

Szkoda, bo widzę, że nikt nie ocenia ale bd wciąż walczyć. Może ktoś zajrzy.

Tu są paznokcie mojej mamy. Wzorek taki o. Mi osobiście się nie podoba. Myślałam, że wyjdzie ładniej. .. Trudno

Kurcze. Powtórka z rozgrywki :/ Kolejny raz na odwrót. Ale już wiem jak muszę robić zdjęcia. Następnym razem będzie inaczej


I widok z bliska
ciasteczko000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 20:42   #22
NieskazitelnaKrolewna
Raczkowanie
 
Avatar NieskazitelnaKrolewna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Inowroclaw
Wiadomości: 309
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

Mam do Ciebie pytania ciasteczko.
Na tych paznokciach u Twojej cioci te kwiatki sama zrobilas czy to naklejki?
I to zdjecie ktore skorygowala byliczka to jak wykonalas te zdobienia? Sa swietne
NieskazitelnaKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 21:23   #23
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

łaaaaaadny ten niebieski
__________________

naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 16:01   #24
ciasteczko000
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko000
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 219
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

Dziękuję, że ktoś ogląda.

NieskazitelnaKrólewna te kwiatuszki to naklejki, ja tylko domalowałam tam jakieś listki, i takie białe ''gałązki'' Natomiast to zdobienie, o które pytasz to normalnie farbkami. Tylko był problem bo miałam kolory: niebieski fiolet i pomarańczowy, które były beznadziejne, Teraz mam polycolour .. są cuudowne ! I tak jak mówię... malowałam jakieś kwiatuszki.. To akurat robiłam siostrze chyba gdzieś koło drugiej w nocy bo pamiętam, że późno było bardzo Także już mi się troszkę nie chciało. Pozatym te farbki.. Fatalna sprawa.

naciuss DZIĘKUJĘ!
ciasteczko000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 20:36   #25
NieskazitelnaKrolewna
Raczkowanie
 
Avatar NieskazitelnaKrolewna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Inowroclaw
Wiadomości: 309
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

Tak myslalam ze to naklejki hmm.. Te kwiatki ktore sama zrobilas sa cudowne! Bardzo mi sie podobaja. chcialabym umiec takie robic. Masz moze jakis sposob? Hehe
NieskazitelnaKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:12   #26
ciasteczko000
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko000
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 219
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

Oj. nie Praktycznie wgl się do nich nie przykładałam. To było coś na zasadzie: Byleby to skończyć'' Takie coś jak robi NORIKO. (przepraszam jeśli źle napisałam ) To... jest cuudowne. ! Ale dziękuję!!!
ciasteczko000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 21:39   #27
NieskazitelnaKrolewna
Raczkowanie
 
Avatar NieskazitelnaKrolewna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Inowroclaw
Wiadomości: 309
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

Ohh szkoda ze ja takich nie umiem sobie robic


No coz, pozostalo mi tylko podziwianie tych Twoich bo sa sliczne
NieskazitelnaKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 22:16   #28
suza87
Raczkowanie
 
Avatar suza87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 94
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1293044540 te mają kulaśny wzorek na serdecznych
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1293045741 tu uśmiech za daleko na małym
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1293044540 a na tym kciuku co się dzieje hę? i niestety buła ci wychodzi często na fakersie z lewej ręki widać wyraźnie

No ale jak na małolatę ( się nie obrażaj to taki żarcik starej d*py) całkiem nieźle i żadnego zapowietrzenia na odrostach
__________________
http://suza87.pinger.pl/ nudzi mi się mniej bo robię pocieszne gadżety
suza87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 13:50   #29
ciasteczko000
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko000
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 219
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

Oj Dziękuję, dziękuję dziękuję! Tak wiem. Pisałam właśnie że te zdobienia to były takie o! Jeśli chodzi o uśmiech to to chciałam zrobić taki ładny ale żel mam strasznie rzadki i nie chcialo mi wyjść Natomiast jeśli chodzi o bułeczki to również się zgodzę Wtedy koleżanka się spieszyła i nie miałam już czasu żeby jej nadmiar spiłować Dziękuję!

A teraz takie delikatne studniówkowe.

I drugie



Wiem wiem.. Kurcze frencyk mało uśmiechnięty ale niestety.. Miałam straszny problem z żelem .. :/

Bardzo proszę o komentarze, te miłe Jak i również te mniej miłe
ciasteczko000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 13:56   #30
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: I ja coś pokażę.. ! Żelowe zmagania!

malym usmiechem bym sie nei przejmowala, bo w 2 paznokciach co innego rzuca mi sie w oczy. I nie wiem czy to specjalnie pod linia usmiechu jakis pylek jest czy to wolny brzeg widac? Ten efekt mi sie bardzo nie podoba. Jeszcze pilowanie do poprawy, ale same frencze ladne
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.