"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-25, 11:31   #751
mampytanie123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 23
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Marta i Sławek:
Mam tyle lat co Marta i szczerze mówiąc jeżeli facet zachowuje się tak jak Sławek to dla mnie jest skreślony Oceniam tylko to co widziałam w TV, jaka jest prawda - nie wiemy na 100%. Ale moim zdaniem Marta dawała jasne sygnały, że chce, że jest chętna do rozwijania tej znajomości, ale oczekuje jasnego komunikatu od Sławka, w jaką stronę to zmierza. Nie dostała tego, więc... baj baj
mampytanie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 11:45   #752
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez mampytanie123 Pokaż wiadomość
Marta i Sławek:
Mam tyle lat co Marta i szczerze mówiąc jeżeli facet zachowuje się tak jak Sławek to dla mnie jest skreślony Oceniam tylko to co widziałam w TV, jaka jest prawda - nie wiemy na 100%. Ale moim zdaniem Marta dawała jasne sygnały, że chce, że jest chętna do rozwijania tej znajomości, ale oczekuje jasnego komunikatu od Sławka, w jaką stronę to zmierza. Nie dostała tego, więc... baj baj
też tak to odbieram, ona coś do niego zagaduje, a ten nic.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 11:50   #753
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Bo może prawdą jest że w międzyczasie zaczął sie spotykac z byłą narzeczoną znowu i cichaczem próbuje sie z tego układu z Martą wycofywac-no zobaczymy co powiedzą w odcinku finałowym.
Coś podbnego do rolniczki Moniki z 3 edycji też w odcinku randkowym jakby dystans przed chyba Tomkiem jesli dobrze pamietam starała się trzymać, a on widac chciał ,potem sie okazało ze w trakcie tych nagrań rewizyt randek własnie juz spotykała sie z innym
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 11:59   #754
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez mampytanie123 Pokaż wiadomość
Marta i Sławek:
Mam tyle lat co Marta i szczerze mówiąc jeżeli facet zachowuje się tak jak Sławek to dla mnie jest skreślony Oceniam tylko to co widziałam w TV, jaka jest prawda - nie wiemy na 100%. Ale moim zdaniem Marta dawała jasne sygnały, że chce, że jest chętna do rozwijania tej znajomości, ale oczekuje jasnego komunikatu od Sławka, w jaką stronę to zmierza. Nie dostała tego, więc... baj baj
Moim zdaniem sygnały dawała żeby przejść do konsumpcji. Chociaż może to miałaś na myśli.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 12:19   #755
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Moim zdaniem sygnały dawała żeby przejść do konsumpcji. Chociaż może to miałaś na myśli.
Grunt, że były sygnały... Jakaś chęć na flirt... A on skała niewzruszona. Nie musiał się z nią obejmować, dawać buziaczków, ale chociaż odwróciłby się w jej stronę, w ogóle by na nią popatrzył. Niechby ją traktował już nie jak potencjalna kochankę, ale chociażby kumpelę, a nie prawie jak intruza. Ja już po tym jak siedzieli na tej trawie to bym mu powiedziała "baj baj", ona chyba też by tak wolała, ale albo im głupio przed produkcją było, albo tamci prosili, żeby jednak dociągnęli tę "randkę" do końca.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 12:21   #756
mampytanie123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 23
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Moim zdaniem sygnały dawała żeby przejść do konsumpcji. Chociaż może to miałaś na myśli.
Nie tylko do konsumpcji Moim zdaniem Marta jest z tych dziewczyn, które do konsumpcji przechodzą po określeniu charakteru znajomości. Nikt nie mówi o zaręczynach po 2 miesiącach znajomości, ale o określeniu kierunku, w którym zmierza znajomość. Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie
mampytanie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 16:39   #757
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Grunt, że były sygnały... Jakaś chęć na flirt... A on skała niewzruszona. Nie musiał się z nią obejmować, dawać buziaczków, ale chociaż odwróciłby się w jej stronę, w ogóle by na nią popatrzył. Niechby ją traktował już nie jak potencjalna kochankę, ale chociażby kumpelę, a nie prawie jak intruza. Ja już po tym jak siedzieli na tej trawie to bym mu powiedziała "baj baj", ona chyba też by tak wolała, ale albo im głupio przed produkcją było, albo tamci prosili, żeby jednak dociągnęli tę "randkę" do końca.
Oni sami stwierdzili,że są przyjaciółmi czyli coś czuję, że nic z tego nie wyszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-25, 18:33   #758
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;87361131]Randka Marty i Sławka jak stypa[/QUOTE]
Oj prawda, jakby za karę tam byli. Tam chyba wszyscy mieli zalecenie od rezysera, że muszą poważnie porozmawiać o przyszłości. A u nich wyszło jak mega stresująca rozmowa kwalifikacyjna do pracy. Marta to sama chyba się traktuje jak taka kandydatka na pracownika na roli.
Sławek strasznie nudny... w kółko to samo gadał, same komunaly. Marta dla niego za fajna, tylko chyba trochę zakopleksiona, nie uważacie? Ja tam jej wróżę szybkie podlewanie przez kogoś innego.

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Przykro mi się robiło słuchając Ani...
Jakub widać, że świata poza nią nie widzi, zakochany facet. Ona za to pragmatyczna do bólu. Używanie zwrotów typu "chcę mieć, zaopiekować się kobietą z dzieckiem". U niej zwyczajnie nie widzę romantyzmu, ale bardziej kalkulacje. Cóż, taki los niektórych mężczyzn...

Adrian i Ilona średnio się dogadują. Widać, że obydwoje chcą żeby to wyszło. O powodach już nie raz pisałem w tym wątku. Nie wiem czy się dotrą. Jego nieumiejętność wyrażania uczuć, ale też własnych opinii jest męcząca.

Sławek to taka mamałyga, że Ehhh się ciśnie na usta. Może się mylę i źle odczytuję te sygnały, ale Marta mówiła mu moim zdaniem prawie wprost "chłopie bierz się do roboty, przeleć mnie, dotknij, jestem tutaj". On chyba jest prawiczkiem.
Zupełnie nie potrafi flirtować. Laska do niego o ciśnieniu, a on zamiast "daj Ci zmierzę ", to coś tam plecie o pogodzie dalej.
Przy takich ludziach odechciewa się żyć. Jakby pochłaniali energię i całą radość życiową.
Czemu Adrian z Ilona się średnio dogadują? Myślisz,ze kłamią do kamer i w rzeczywistości się nie spotykali pomiędzy nagraniami? Czy spotykali się "na siłę" i bez gadania? 😉
Mi oni wyglądają na bardzo swobodnych wobec siebie i typu "więcej działania niż gadania" . Reżyser pewnie im kazał pogadać nr co dalej i stąd takie głupie te dialogi przy stoliku zwłaszcza. Jakoś chyba w większości znajomości romantycznych po tych 2-3 miesiącach niekoniecznie się prowadzi już takie poważne rozmowy.

Jakub to chyba nie był jeszcze w dłuższym związku, bo trochę gada jak nastolatek z tym "zakochiwaniem się od nowa" Anna jakby bardziej trzeźwo myśląca, wg mnie to wcale nie oznacza braki uczucia. Ale tu sądzę wg siebie, bo też jestem powsciagliwa, nie egzaltowana.

Co do Sławka to zgadzam się w całości - mamałyga. Jak mu się nie podoba kobieta to by kulturalnie to jej powiedział.. .

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak inym, ale mnie nie chodziło o to pytanie, tyko o powtórzone chyba kilka razy "co dalej?". Zwłaszcza, że przecież sami przyznali, że przez ten czas pomiędzy odcinkami spotykali się wielokrotnie, więc ich "dalej" musi być już jakoś omówione poza kamerami. Zresztą kwestia wyboru też powinna być przegadana. Co ona chciała uzyskać pytając o to przy kamerach? Możliwe, że dostali przykaz od produkcji, żeby porozmawiać na temat wspólnej przyszłości i tak drętwo im to wyszło.
raz Ilona zapytała "co dalej" a drugi raz do kamerzysty w badających głowach powtórzyła,nie róbcie z niej jakiejś namolnej.
Pewnie cos musieli powiedzieć z gatunku "poważnej gadki o uczyciach".

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Oni sami stwierdzili,że są przyjaciółmi czyli coś czuję, że nic z tego nie wyszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam przyjaźni nie widzę, nie robią wrażenia, żeby się jakoś lubili, nie mają o czym gadać kompletnie.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 18:41   #759
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87364067]
Ja tam przyjaźni nie widzę, nie robią wrażenia, żeby się jakoś lubili, nie mają o czym gadać kompletnie.[/QUOTE]

Jeśli Ilona i Adrian przed kamerami mają "tremę", to Sławka i Martę też powinnaś usprawiedliwiać w ten sposób.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 18:48   #760
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87364067]Oj prawda, jakby za karę tam byli. Tam chyba wszyscy mieli zalecenie od rezysera, że muszą poważnie porozmawiać o przyszłości. A u nich wyszło jak mega stresująca rozmowa kwalifikacyjna do pracy. Marta to sama chyba się traktuje jak taka kandydatka na pracownika na roli.
Sławek strasznie nudny... w kółko to samo gadał, same komunaly. Marta dla niego za fajna, tylko chyba trochę zakopleksiona, nie uważacie? Ja tam jej wróżę szybkie podlewanie przez kogoś innego.



Czemu Adrian z Ilona się średnio dogadują? Myślisz,ze kłamią do kamer i w rzeczywistości się nie spotykali pomiędzy nagraniami? Czy spotykali się "na siłę" i bez gadania?
Mi oni wyglądają na bardzo swobodnych wobec siebie i typu "więcej działania niż gadania" . Reżyser pewnie im kazał pogadać nr co dalej i stąd takie głupie te dialogi przy stoliku zwłaszcza. Jakoś chyba w większości znajomości romantycznych po tych 2-3 miesiącach niekoniecznie się prowadzi już takie poważne rozmowy.

Jakub to chyba nie był jeszcze w dłuższym związku, bo trochę gada jak nastolatek z tym "zakochiwaniem się od nowa" Anna jakby bardziej trzeźwo myśląca, wg mnie to wcale nie oznacza braki uczucia. Ale tu sądzę wg siebie, bo też jestem powsciagliwa, nie egzaltowana.

Co do Sławka to zgadzam się w całości - mamałyga. Jak mu się nie podoba kobieta to by kulturalnie to jej powiedział.. .

raz Ilona zapytała "co dalej" a drugi raz do kamerzysty w badających głowach powtórzyła,nie róbcie z niej jakiejś namolnej.
Pewnie cos musieli powiedzieć z gatunku "poważnej gadki o uczyciach".


Ja tam przyjaźni nie widzę, nie robią wrażenia, żeby się jakoś lubili, nie mają o czym gadać kompletnie.[/QUOTE]Ja też tego nie widzę, oni tak mówią, a jak wiadomo mówić można dużo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 19:14   #761
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez mampytanie123 Pokaż wiadomość
Marta i Sławek:
Mam tyle lat co Marta i szczerze mówiąc jeżeli facet zachowuje się tak jak Sławek to dla mnie jest skreślony Oceniam tylko to co widziałam w TV, jaka jest prawda - nie wiemy na 100%. Ale moim zdaniem Marta dawała jasne sygnały, że chce, że jest chętna do rozwijania tej znajomości, ale oczekuje jasnego komunikatu od Sławka, w jaką stronę to zmierza. Nie dostała tego, więc... baj baj

Ale jak wcześniej próbował ją objąć, cmoknąć w policzek, to ona zawsze się odsuwała... nic dziwnego, że chłopak zgłupiał. To prosty facet, ile się można narzucać dziewczynie, która niezbyt chętnie przyjmuje takie awanse. Też do końca nie wiem, o co jej właściwie chodzi
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-25, 19:15   #762
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Ale jak wcześniej próbował ją objąć, cmoknąć w policzek, to ona zawsze się odsuwała... nic dziwnego, że chłopak zgłupiał. To prosty facet, ile się można narzucać dziewczynie, która niezbyt chętnie przyjmuje takie awanse. Też do końca nie wiem, o co jej właściwie chodzi
Ogólnie to ciężko stwierdzic czy to z nią jest coś nie tak czy z nim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 19:43   #763
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Ale jak wcześniej próbował ją objąć, cmoknąć w policzek, to ona zawsze się odsuwała... nic dziwnego, że chłopak zgłupiał. To prosty facet, ile się można narzucać dziewczynie, która niezbyt chętnie przyjmuje takie awanse. Też do końca nie wiem, o co jej właściwie chodzi
Nam widzom trochę się to może mieszać. Odsunęła się po kilku dniach przy wyborze. W sumie można się było temu dziwić, ale też Sławek jej wtedy żadnych sygnałów nie dawał, że ją wybierze.
Teraz sytuacja jest zupełnie inna. Piszą ze sobą, rozmawiają przez telefon. Przecież to już powinno zbliżać i w jakiś sposób zmieniać relację. Dlatego to z jego strony jest coś nie tak.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 21:45   #764
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Ale jak wcześniej próbował ją objąć, cmoknąć w policzek, to ona zawsze się odsuwała... nic dziwnego, że chłopak zgłupiał. To prosty facet, ile się można narzucać dziewczynie, która niezbyt chętnie przyjmuje takie awanse. Też do końca nie wiem, o co jej właściwie chodzi
Mam takie samo zdanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 20:17   #765
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Czułam że to będzie hit, zapozyczone z FB
O co chodzi? Chyba nieuważnie oglądałam ostatni odcinek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 21:07   #766
czytelniczka60L
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 38
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

W zwiastunie ostatniego odcinka - Diana wygląda jak córka Kwaśniewskiego, która robi jakieś takie 'dziwne miny' , Seweryn chce się pożegnać z godnością, kandydatka Sławka - ze była zwodzona przez niego. natomiast Ilona podkreśliła, że kamery mają zły wpływ na Adriana.
czytelniczka60L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 11:26   #767
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Pamiętacie Anetkę od Marka z poprzedniej edycji? Wyszła za maż

https://dziennikzachodni.pl/aneta-z-...41/zd/40399171


Dzis wielki finał 6 edycji CZEKAM

W tygodniu nagrali odcinek świateczny, gośćmi beda min Kasia i Dawid z 3 edycji (on był u rolniczki ona u rolnika) -co mnie cieszy, ale to dopiero w swięta
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 11:32   #768
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Pamiętacie Anetkę od Marka z poprzedniej edycji? Wyszła za maż

https://dziennikzachodni.pl/aneta-z-...41/zd/40399171


Dzis wielki finał 6 edycji CZEKAM

W tygodniu nagrali odcinek świateczny, gośćmi beda min Kasia i Dawid z 3 edycji (on był u rolniczki ona u rolnika) -co mnie cieszy, ale to dopiero w swięta
Super! Bardzo fajna dziewczyna, mam nadzieję, że będzie szczęśliwa. Szkoda jej było dla Marka, dobrze, że jej nie wybrał

Dzisiejszy odcinek obejrzę dopiero jutro, ale też już nie mogę się doczekać. Ta edycja to były flaki z olejem, nareszcie coś się dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 12:35   #769
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Super wiadomość o Anetce, świetna dziewczyna, zasługuje na szczęście
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-01, 14:37   #770
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Super wiadomość o Anetce, świetna dziewczyna, zasługuje na szczęście
Też tak uważam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 15:50   #771
czytelniczka60L
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 38
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Kolejny dowód na to, że program może być swego rodzaju trampoliną . Poznać mężczyznę i wziąć ślub i to tylko Rok od emisji programu brzmi ciekawie, ale chyba nie z powodu 'dzidzi'.


Jak dobrze pamiętam Aneta miała +/- 40 lat
czytelniczka60L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 16:24   #772
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez czytelniczka60L Pokaż wiadomość
Kolejny dowód na to, że program może być swego rodzaju trampoliną . Poznać mężczyznę i wziąć ślub i to tylko Rok od emisji programu brzmi ciekawie, ale chyba nie z powodu 'dzidzi'.


Jak dobrze pamiętam Aneta miała +/- 40 lat
Chyba 37 albo 36 jakoś tak
Rok po emisji-pamiętaj , a nagrania dla Anety skończyły się w lipcu, po drugie w finale już mówiła ze ma kogoś-czyli w październiku zeszłego roku. No nie ma 20 lat żeby 5 lat chodzić z chłopakiem bez większych zoobowiazań.
Ale to głupie takie wyliczenie-ale tylko dlatego bo sumie nie lubię bardzo tego typu komentarzy, juz czepanie się kto kiedy jak dlaczego.
Po co to komu.
Najlepszego dla Młodej Pary by starczyło napisać !
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 16:58   #773
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Chyba 37 albo 36 jakoś tak
Rok po emisji-pamiętaj , a nagrania dla Anety skończyły się w lipcu, po drugie w finale już mówiła ze ma kogoś-czyli w październiku zeszłego roku. No nie ma 20 lat żeby 5 lat chodzić z chłopakiem bez większych zoobowiazań.
Ale to głupie takie wyliczenie-ale tylko dlatego bo sumie nie lubię bardzo tego typu komentarzy, juz czepanie się kto kiedy jak dlaczego.
Po co to komu.
Najlepszego dla Młodej Pary by starczyło napisać !
Dokładnie tak. 2019 rok i ludzie dalej na hasło "szybki ślub" z automatu analizują czy w grę nie wchodzi ciąża.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 16:59   #774
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Super wiadomość o Anetce, świetna dziewczyna, zasługuje na szczęście
Lubiłam ja bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 18:32   #775
czytelniczka60L
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 38
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Chyba 37 albo 36 jakoś tak
Rok po emisji-pamiętaj , a nagrania dla Anety skończyły się w lipcu, po drugie w finale już mówiła ze ma kogoś-czyli w październiku zeszłego roku. No nie ma 20 lat żeby 5 lat chodzić z chłopakiem bez większych zoobowiazań.
Ale to głupie takie wyliczenie-ale tylko dlatego bo sumie nie lubię bardzo tego typu komentarzy, juz czepanie się kto kiedy jak dlaczego.
Po co to komu.
Najlepszego dla Młodej Pary by starczyło napisać !

Oczywiście , że Wszystkiego Najlepszego dla Młodej Pary ! Jeszcze ta fotorelacja w mediach, niech Marek żałuję, bo ona na prawdę sprawiała wrażenie sympatycznej kandydatki.
czytelniczka60L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 20:25   #776
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:31
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 20:30   #777
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jak co roku w Kazimierzu Dolnym
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 20:33   #778
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:31
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 20:34   #779
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A w tym tygodniu razem byli na nagraniu odcinka swiatecznego. Ploty i ploty
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 20:35   #780
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:31
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.