Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-23, 22:05   #1
radiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 40
Question

Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)


Między moim wzrostem a mojego TŻa jest prawie 30cm różnicy...to dużo wg mnie Ogólnie czuję się dumna kiedy idę obok takiego wielkiego faceta jednak gdy mamy ochote na małe "co nie co" to zaczyna się problem... Takie niedopasowanie bardzo utrudnia znalezienie jakiejś dogodnej pozycji. Jak dotąd to jedynym wyjściem (a raczej najwygodniejszym) było 'na jeźdżca', jednak nie chcę rutyny, więc może wy drogie Wizażanki macie podobny problem i poradziłybyście jakieś fajne pozycje? (Mile widziane jakieś rysuneczki, albo przynajmniej szkice ) A może znacie jakąś ulepszoną wersję jeżdźca? Ja na razie próbowałam zarówno przodem do TŻa jak i tyłem (wiecie o co chodzi nie?) i nie wiem czy jest jeszcze jakaś inna możliwośc?
Będę wdzięczna za wszystkie rady
radiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 22:34   #2
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

Miedzy mna a moimi partnerami zazwyczaj jest ok 20-30cm roznicy.. i w sumie nigdy mi to nie rpzeszkadzalo. Wiekszym problemem jest tylozgiecie niz wzrost.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 22:36   #3
mouzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 157
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

my okolo 20 cm , u nas tylko i wylacznie pozycja klasyczna-ja dostaje orgazm, partner dostaje i jest ok
mouzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 22:41   #4
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Wink Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

Sama mam niecałe 163 cm a mój partner ponad 190 cm wzrostu i szczerze mówiąc nie pamietam , żebysmy z tego powodu mieli jakieś problemy . W każdej pozycji potrafimy doskonale sie odnaleźć i pobudzając nasze kreatywne wyobraźnie tworzymy nowe hehe pozycje..
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 09:54   #5
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

U nas jest podobna różnica i nigdy jakoś tego nie odczuliśmy.No dobra tylko pozycja na stojąco nam nie wyszła(chyba, że on by mnie trzymał w górze jakoś).A tak jakoś nigdy większych problemów nie mieliśmy
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:39   #6
anioleczek1986
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek1986
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 63
GG do anioleczek1986
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

Hej Jestem ze swoim facetem juz ponad 2 lata i nigdy nie mieliśmy z tym problemu choc różnica jesli chodzi o wzrost jest u nas dość duza( ja 1,57, on 1,84). Pozycja na jeźdzca jest jak najbardziej ok. Ja polecam jeszzce na boczku- dla mnie bomba ,zawsze mam orgazm , na pieska , misjonarska i chyba tyle. Jest jeszzce kilka takich które sprawdziłam w łózku z moim TŻ ale wiesz, to juz inwencja twórcza( np odwrócony jeżdziec;p czy cos, albo tzw biurko ale nawet nie umiem ci tego opisac .
anioleczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 14:31   #7
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a
Sama mam niecałe 163 cm a mój partner ponad 190 cm wzrostu i szczerze mówiąc nie pamietam , żebysmy z tego powodu mieli jakieś problemy . W każdej pozycji potrafimy doskonale sie odnaleźć i pobudzając nasze kreatywne wyobraźnie tworzymy nowe hehe pozycje..
Całkowicie sie z Tobą zgadzam wzrost nie jest problemem wyobraznie trzeba mieć
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-29, 19:49   #8
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

To mnie radiola nastraszyłaś... Ja mam 170 cm, mój TŻ prawie dwa metry. No i numer buta 50, ale to dygresja. W każdym razie chociaż seksu jeszcze nie uprawialiśmy, to nie sądziłam, żebym kiedykolwiek miała mieć problemy... No kurczę, ziarno niepokoju zasiane.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 22:27   #9
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

Ja- 170cm, TZ-187cm i zero problemów przy pozycjach
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 12:13   #10
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

160-ja
196-mąż i równiez zero problemów

troche fantazji i wyobraźni dziewczyny ;-)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 19:17   #11
anais20
Raczkowanie
 
Avatar anais20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 88
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

pomiedzy mna a TŻ jest 30cm roznicy i nie sprawia nam to zadnego problemu. czasem nawet mam wrazenie, ze jakbym byla wyzsza to byloby trudniej tylko pozycja na stojaco z wiadomych wzgledow nie wychodzi, ale jak juz mnie np. wezmie na rece to jak najbardziej ok (szczegolnie, ze jestem niska i lekka, wiec nie ma problemu z podniesieniem mnie)
anais20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 19:38   #12
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

Ja mam 160cm, TŻ 192cm, korzystamy tylko z pozycji klasycznej, ponieważ w innych mam bóle Może to tyłozgięcie Czy lekarz powie o tym jeśli nie zapytam, czy lekarz będzie widział że to tyłozgięcie? (to tak odbiegając od tematu). Chodzę parę lat już do gina, ale mi żaden nic takiego nie powiedział, a jak mówiłam o tym że mnie boli, to wymyślali zapalenie jajowodów, coś z jajnikami, wszystko wyleczyłam a ból nadal jest I co tu robic??
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 21:43   #13
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

Cytat:
Napisane przez wskazówka
Ja mam 160cm, TŻ 192cm, korzystamy tylko z pozycji klasycznej, ponieważ w innych mam bóle Może to tyłozgięcie Czy lekarz powie o tym jeśli nie zapytam, czy lekarz będzie widział że to tyłozgięcie? (to tak odbiegając od tematu). Chodzę parę lat już do gina, ale mi żaden nic takiego nie powiedział, a jak mówiłam o tym że mnie boli, to wymyślali zapalenie jajowodów, coś z jajnikami, wszystko wyleczyłam a ból nadal jest I co tu robic??
Ale chodzisz do lekarza, znaczy badał cię przynajmniej raz? Chyba by wyczuł, że to tyłozgięcie... Jeśli nie, USG na pewno by wykazało (bo ja mam przodozgięcie i wiem to od lekarza, ale nie pamiętam, czy ze zwykłego badania, czy z USG, za cholery). Ale skoro masz bóle, to w jakich pozycjach? Bo jeśli wszystkie są takie "od tyłu", to może np. na jeźdźca byłaby ok... Więcej konkretów.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 12:12   #14
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

Cytat:
Napisane przez Jadeitea
Ale chodzisz do lekarza, znaczy badał cię przynajmniej raz? Chyba by wyczuł, że to tyłozgięcie... Jeśli nie, USG na pewno by wykazało (bo ja mam przodozgięcie i wiem to od lekarza, ale nie pamiętam, czy ze zwykłego badania, czy z USG, za cholery). Ale skoro masz bóle, to w jakich pozycjach? Bo jeśli wszystkie są takie "od tyłu", to może np. na jeźdźca byłaby ok... Więcej konkretów.
Badał mnie i to nie raz USG też miałam robione - 3 razy, (będąc w szpitalu, miałam dużo badań, prawie na każdej wizycie:/). W każdej pozycji mnie boli, w klasycznej najmniej, dlatego tylko z tej korzystamy ale niestety często nie baraszkujemy,bo mnie za bardzo boli Nie wiem od czego to zależy ale czasami mnie boli minimalnie, a czasami że aż sie płakać chce Jeśli głęboko wchodzi, to bardziej boli. Mam uczucie jakby mnie w pęcherz uderzał, albo cos takiego Nie wiem jak to opisać. A o pozycji "od tyłu" to nawet nie mam mowy, ból na wstępie. Na jeźdźca też odpada, im głębiej tym większy ból. Nie wiem od czego to jest, kiedyś miałam problem z jajnikiem - gin powiedział że to od tego, fak ból był mniejszy, ale na krótko, zaraz wszystko powróciło, a problemów już nie mam.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 12:16   #15
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

mozna na krzesle.partner siedzi ty na nim
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 12:20   #16
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

Cytat:
Napisane przez wskazówka
Badał mnie i to nie raz USG też miałam robione - 3 razy, (będąc w szpitalu, miałam dużo badań, prawie na każdej wizycie:/). W każdej pozycji mnie boli, w klasycznej najmniej, dlatego tylko z tej korzystamy ale niestety często nie baraszkujemy,bo mnie za bardzo boli Nie wiem od czego to zależy ale czasami mnie boli minimalnie, a czasami że aż sie płakać chce Jeśli głęboko wchodzi, to bardziej boli. Mam uczucie jakby mnie w pęcherz uderzał, albo cos takiego Nie wiem jak to opisać. A o pozycji "od tyłu" to nawet nie mam mowy, ból na wstępie. Na jeźdźca też odpada, im głębiej tym większy ból. Nie wiem od czego to jest, kiedyś miałam problem z jajnikiem - gin powiedział że to od tego, fak ból był mniejszy, ale na krótko, zaraz wszystko powróciło, a problemów już nie mam.
moze powinnas isc na konsultacje do innego lekarza?
tez miewalam straszliwe bóle ale na poczatku,jak zacisnelam zeby i wytrzymalam to juz pozniej tak nie bolalo.im wiecej takich "treningów"tym bardziej bóle ustepowaly.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 12:33   #17
aniolek_lovee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

\Ja jak kocham sie od tylu to zawsze mi sie siusiu chce,a jak biegne do lazienki to nic.Macie moze tez tak?
aniolek_lovee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 12:35   #18
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

tak,mysle ze to zalezy od budowy.wydaje mi sie ze wtedy ...naciska na pecherz
ale slyszalam tez ze takie uczucie jest przy podraznianiu punktu G,ponoc wystarczy przetrzymac ten moment i nie przestawac a pozniej jest nieziemski orgazm
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 13:46   #19
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

Cytat:
Napisane przez aniolek_lovee
\Ja jak kocham sie od tylu to zawsze mi sie siusiu chce,a jak biegne do lazienki to nic.Macie moze tez tak?
Ja mam zawsze takie uczucie i to w każdej pozycji, ale to przez ten ból u mnie (tak mi się wydaje).
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-06, 21:19   #20
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

wzrost przeszkadza tylko w pozycji stojącej co do problemów z innymi pozycjami to raczej chodzi o wielkość członka a wysocy mężczyźni są raczej takimi obdarzeni...
ja mam przodozgięcie lub tyłozgięcie (już sama nie pamiętam ) jak byłam u ginekologa to mi kobitka zrobiła usg, z wszystkim można żyć mając cierpliwych TŻ-tów
pozdrawiam
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 21:22   #21
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

tzn jakimi sa obdarzeni?????wysokimi czlonkami?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 23:21   #22
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

Wydaje mi sie ze wzrost przeszkadza w pozycji stojacej (tak, jak juz ktos pisal) i w sexie oralnym - mam na mysli 69.

A tak to kazda pozycja jest dobra. Klasycznie, od tylu, na jezdzca, na boku itp
Z reszta wejdz na jakis serwis internetowy zwiazyny z sexem np. durex i poogladaj pozycje
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 00:20   #23
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

Cytat:
Napisane przez wskazówka
Jeśli głęboko wchodzi, to bardziej boli. Mam uczucie jakby mnie w pęcherz uderzał, albo cos takiego Nie wiem jak to opisać. A o pozycji "od tyłu" to nawet nie mam mowy, ból na wstępie. Na jeźdźca też odpada, im głębiej tym większy ból. Nie wiem od czego to jest, kiedyś miałam problem z jajnikiem - gin powiedział że to od tego, fak ból był mniejszy, ale na krótko, zaraz wszystko powróciło, a problemów już nie mam.
Wskazówka,jesli czujesz ,że ten ból jest spowodowany uderzaniem członka o coś. To może byc to prawdopodobnie uderznie o szyjkę macicy. U mnie zrobiło sie podobnie po urodzeniu dziecka, ale ból odczuwam tylko nieraz i to tylko w pozycji na pieska. Nic na to się nie pradzi tylko nalezy zmienić pozycję.

Ale moja koleżanka miała także z tym problemy, tzn. odczuwała ból prawie przy kazdej pozycji i to taki, że nie raz wręcz płakała. Okazało się, że było to spowodwowane budową jej pochwy i także jakiegoś zgięcia, nie pamiętam już. Idź do gin i wierdź mu dziurę,aby znalazł przyczyne tych bulów, jesli nie to idź do innego .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 10:14   #24
monikax
Raczkowanie
 
Avatar monikax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 300
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

Miedzy mną a moim Tż-em jest 20 cm różnicy, więc chyba nie tak dużo. Ale m-dzy moją koleżanką i jej TŻ-em ok. 40 cm i nie mają żadnych problemów.
I jak widać inne pary też nie mają problemów. Tak więc wydaje mi się, ze wy ich też nie macie. Musicie tylko pomyśleć

Tu masz stronki z pozycjami
http://www.omilosci.pogodzinach.net/...article&sid=24

http://www.agnieszka.com.pl/pozycje_erotyczne.htm
monikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 14:16   #25
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

Cytat:
Napisane przez bess
tzn jakimi sa obdarzeni?????wysokimi czlonkami?
dokładnie o to mi chodziło
a co do przodo/tyło- zgięć to długa gra wstępna zdziała cuda, a jeśli już tego próbowałyście (ba, jaka ze mnie znawczyni ) to najlepiej udać się do ginekologa i popytać o to, poszukać jakichś ciekawych pozycji na necie (ta stronka o miłości po godzinach jest dobra) w gazetach (np cosmo) lub po prostu tworzyć swoje
pozdrawiam
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 10:06   #26
Martyska011
Rozeznanie
 
Avatar Martyska011
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 517
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

Cytat:
Napisane przez radiola Pokaż wiadomość
Między moim wzrostem a mojego TŻa jest prawie 30cm różnicy...to dużo wg mnie Ogólnie czuję się dumna kiedy idę obok takiego wielkiego faceta jednak gdy mamy ochote na małe "co nie co" to zaczyna się problem... Takie niedopasowanie bardzo utrudnia znalezienie jakiejś dogodnej pozycji. Jak dotąd to jedynym wyjściem (a raczej najwygodniejszym) było 'na jeźdżca', jednak nie chcę rutyny, więc może wy drogie Wizażanki macie podobny problem i poradziłybyście jakieś fajne pozycje? (Mile widziane jakieś rysuneczki, albo przynajmniej szkice ) A może znacie jakąś ulepszoną wersję jeżdźca? Ja na razie próbowałam zarówno przodem do TŻa jak i tyłem (wiecie o co chodzi nie?) i nie wiem czy jest jeszcze jakaś inna możliwośc?
Będę wdzięczna za wszystkie rady
U nas również jest 30 cm róznicy i nie przypominam sobie abyśmy mieli z tym jakiś problem. Kochamy się w róznych pozycjach i oboje czerpiemy z tego przyjemność
Martyska011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 11:08   #27
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

Cytat:
Napisane przez suonko Pokaż wiadomość
wzrost przeszkadza tylko w pozycji stojącej co do problemów z innymi pozycjami to raczej chodzi o wielkość członka a wysocy mężczyźni są raczej takimi obdarzeni...
ja mam przodozgięcie lub tyłozgięcie (już sama nie pamiętam ) jak byłam u ginekologa to mi kobitka zrobiła usg, z wszystkim można żyć mając cierpliwych TŻ-tów
pozdrawiam
Tyle, że mogę Ciebie zapewnić, że wzrost nie ma nic do wielkości członka (empirycznie sprawdzone).

Tak, wiem post z 2006 roku, ale hm no wypadałoby sprostować.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 11:10   #28
Dairine
Raczkowanie
 
Avatar Dairine
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 31
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

Miedzy nami yez jest 30 cm roznicy i jedynie gdy kochamy sie na jezdzca i jestem wyprostowana to wtedy odczwam dyskomfort...ale bolem bym tego nie nazwala., Wiecie co to moze byc? XD
Dairine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 12:33   #29
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Niska JA, wysoki TŻ-jakie pozycje? Prosze BARDZO o rade:)

alkaxy dlatego dopisałam do swojej wypowiedzi raczej biorąc pod uwagę wyjątki od reguły
__________________
mój kramik z książkami https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145937
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.