Kielce - dobry fryzjer - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 16:53   #1111
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez dalajlama Pokaż wiadomość
Odpowiadam ))

w salonie image u pani A. Świebody chyba robia i trwałą ale to najlepiej zadzwoń i spytaj na poprzedniej str dałam nr tel do salonu
- co do salonu exclusive to moja kuzynka i jej matka chodzą do Marleny z tego salony i peany na jej cześć wygłaszają i sa obcięte super więc mogę polecić )

I..... dalej mam rozkminke więc ten pan Adrian z alter ego rules? A ten z ul. Małej to Musiał się nazywa i tyle się dowiedziałam a zależy mi dziewczyny na dobrym farbnięciu włosków przed ślubem więc wtopy mieć nie chcę i myślę tak cały czas czy jednego z Adrianów wybrać czy Przemka z HDS....
Dzięki za odzew, tam w sumie nawet mogę się przejść bo mieszkam niedaleko chciałabym jak najszybciej tą trwałą zrobić, ale troszkę krótkie (mocno cieniowane) mam włosy i boję się o afro
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 11:34   #1112
malenka17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 034
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

czy w Hair Design Studio można płacić kartą?
__________________
Czujesz jak tu pachnie? Tak wygląda chyba raj..



63-61-59-57-55-53-52-50
malenka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 14:40   #1113
mala232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Im więcej czytam wasze wypowiedzi tym bardziej nie wiem do kogo się udać Zastanawiałam się nad M.Libudą ale zdania są jak widzę podzielone .Może pomożecie dziewczynki??? Jakiego dobrego fryzjera polecicie do włosów jasny blond??? Bardzo mi zależy żeby nie wyszło żółtko na głowie albo rude
mala232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 16:17   #1114
kopaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 194
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

czy zna ktos finezje na wojska polskiego, czy dobry to salon,

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

czy warto tam się wybrać?
kopaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 21:09   #1115
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez AnKa0904 Pokaż wiadomość
Ja byłam ostatnio w nowym salonie u mnie na osiedlu, bodajże przeniósł się z centrum z tego co słyszałam. Byłam u takiej blondynki i jestem zadowolona miałam robiony zabieg odbudowy i strzyżenie. Jak na razie fajnie się układają, no i cena też nie wygórowana. Także polecam

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------



jeszcze może adres bym podała to jest na barwinku w pobliżu rosmana nie wiem jak sie ta ulica nazywa. 2428768 to jest numer
to nie jest czasem przy Kochanowskiego (taka nie-asfaltowa uliczka miedzy Starowapiennikową a Wapiennikową), tak bliżej Starowapiennikowej, w takim parterowym budyneczku? przechodziłam tam dzisiaj i się zastanawiałam, czy to to w okolicy Rossmana kojarzę jeszcze taki chyba naprzeciwko "Zbyszka", co się wchodzi po schodkach na piętro, co tam jest też solarium.
i jeszcze jestem bardzo ciekawa, ile się czeka na wizytę
ostatnio się dowiedziałam, że w którymś z salonów na Pl. Wolności, niby jakimś dobrym, owszem, robią trwałą, ale tylko wybranym starszym paniom i jeszcze bym się zorientowała w Image na Nowym Świecie, jak będę miała czas kiedyś tam iść, ale na Barwinku mi pasuje bo bym mogła przy okazji odwiedzić moją Babcię która tam mieszka
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 10:32   #1116
bluebelle
Przyczajenie
 
Avatar bluebelle
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Inna bajka
Wiadomości: 26
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

witam,

znów poszukuje fryzjera :/

pan Libuda mnie zawiódł

zawsze podkreslam ze chce zimny odcien i jakies fajne ciecie co to samo sie układa

wiec wyszlam fatalnie scieta z zakrótka grzywką i czyms a la żółtko na głowie buuu

do tej pory byla rewelacja
ale wiadomo wystarczy ten jeden raz by stracić zaufanie... no szkoda
bluebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 17:40   #1117
Inez17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie może jakąś dobrą fryzjerkę w salonie Exclusive? Chodzi mi o obcięcie grzywki i włosów. Moja niestety ma w sobotę wolne
Ja chodzę do Edyty i jestem zadowolona. Jeszcze nigdy nie chodziłam tak długo do jednego fryzjera. Ewentualnie jeszcze Magda- byłam u niej co prawda tylko raz, ale myślę, że nie zrobi twoim włosom krzywdy
Inez17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 17:19   #1118
anika64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Podkrecona waszymi komentarzami na temat p. Adriana z AlterEgo umowiłam sie i poszłam. Ciecie przeprowadział super bo włosy sie fajnie układaja. Jednak farbowanie po tłumaczeniu moim ,nie wyszlo tak jak chciałam .Na domiar tego mam poł głowy lekko przyciemnine a pół jasniejsze( jak sie o to zapytałam powiedział ze nastepnym razem mozna zrobic na całej) -moze sie bał ze nie wyjdzie,ale ja juz nieraz takie rzeczy robiłami ,zawsze wychodziło na moich wlosach rozj., oraz niestety w domu skora głowy zaczeła pic i swedziec ,zapewne po grzałce bo nigdy nie miałam jej nad głowa w innych salonach.zaplaciłam prawie 200zł ehh na kolor nigdy juz do niego nie pojde...
anika64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 12:38   #1119
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez Inez17 Pokaż wiadomość
Ja chodzę do Edyty i jestem zadowolona. Jeszcze nigdy nie chodziłam tak długo do jednego fryzjera. Ewentualnie jeszcze Magda- byłam u niej co prawda tylko raz, ale myślę, że nie zrobi twoim włosom krzywdy
U Magdy byłam raz Dobrze tnie, biorąc pod uwagę moje grube włosy.
Jednak wolę Patrycję (bardzo ładnie ścina grzywkę ). Jak tylko jestem w Kielcach to do niej zaglądam. Nie dość, że mają tanio to zawsze wychodzę zadowolona

U fryzjera w końcu byłam w Warszawie bo moje włosy wyglądały już okropnie. Cena mnie zszokowała, ale byłam zadowolona.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney


Edytowane przez Trinette
Czas edycji: 2012-04-15 o 12:39
Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 15:58   #1120
MalinaCk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Witam

Infiniti na klonowej to TRAGEDIA !!!

Byłam z siostrą pewnego pieknego poranka w tymże tragicznym salonie fryzjerskim. Siostrę dorwała tęga fryzjerka o kolorze włosów ciemny brąz a mnie chudzinka z ciemnymi włosami, młodsza od tej tęgiej.

Razem z siostrą chciałysmy podciać sobie włosy wraz z modelowaniem.

I tak : moja chuderlawa fryzjerka tak mi podcieła włosy, że nawet nie zadbała o to, żeby końcówki rozdwojone były ścięte. Także kompletnie nic nie było widać, że byłam u fryzjera!!!!!!!
A moja siostra zapuszczała włosy od miepamietnych czasów a wyszła z salonu z długością włosów po uszy !!!!

madafaka czy to jest profesjonalne ? czy zatrudniacie tylko fryzjerki które są tanią siłą roboczą i zapierd..... na odwal się za najniższą stawkę krajową ??? wobec tego nikomu nie polece tego salonu fryzjerskiego a nadodatek na forum wszyscy dowiedzą się, że macie tylko fajna nazwę salonu i nic więcej !!!!!!!!!
MalinaCk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 18:44   #1121
kajka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

A ja własnie wróciłam od P.Karoliny Moćko i wiecie co?WOW!Nigdy,ale to nigdy nie byłam tak zadowolona ze swojego fryzjera,moje włosy wyglądaja niesamowicie,cięcie-ekstra,wiem już jak się czesać,jak układać moją czuprynę,ta kobieta jest niesamowita!Nigdy więcej juz nigdzie nie pójdę:l ove:
kajka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 10:49   #1122
kataszka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Czy możecie mi powiedzieć jak wygląda cenowa sytuacja u pani Świebody? Ile kosztuje obcinanie włosów?
kataszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 17:54   #1123
1980Justynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Czy któraś wie, gdzie się podziały WSZYSTKIE fryzjerki, które pracowały w Jean Louis David w Kielcach (w galerii Echo)? Czy jakiś pomór tam nastąpił? Nie ma ani jednej.

Po reorganizacji salonu wymieniono kadrę. Poszukuję zwłaszcza fryzjerki Renaty i albo takiej z marchewkowymi włosami (przepraszam, nie pamiętam imienia). Jeśli ktoś ma info o tych dziewczynach, to proszę gorąco o odpowiedź. Moze być tutal albo na PW.
Z góry
1980Justynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:25   #1124
tenczas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Witam, chciałabym się dowiedzieć gdzie teraz przyjmuje pani Karolina Moćko. Podownież zmieniła lokal. Czy któraś z was już była w tym nowym. Jak tam jest, czy podobny wystrój jak w poprzednim lokalu. I właściwie dlaczego przeniosła swój salon. Wiem, że dużo pytań ale z góry dzięki.
tenczas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:46   #1125
emi8686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 44
GG do emi8686
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

witam

czy któraś z Was korzystała z usług Pani Patrycji z AlterEgo?
emi8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 08:02   #1126
bianka222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez 1980Justynka Pokaż wiadomość
Czy któraś wie, gdzie się podziały WSZYSTKIE fryzjerki, które pracowały w Jean Louis David w Kielcach (w galerii Echo)? Czy jakiś pomór tam nastąpił? Nie ma ani jednej.

Po reorganizacji salonu wymieniono kadrę. Poszukuję zwłaszcza fryzjerki Renaty i albo takiej z marchewkowymi włosami (przepraszam, nie pamiętam imienia). Jeśli ktoś ma info o tych dziewczynach, to proszę gorąco o odpowiedź. Moze być tutal albo na PW.
Z góry


Witam
Cała ekipa z salonu Jean Louis David odeszła do innego salonu który mieści sie w Galerii Korona o nazwie "FREE STYLE" nr.telefonu 41 201 31 70
bianka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 06:34   #1127
bugedi123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

IWONA KOT salon la desire ODRADZAM!!!!!!!!!!! drogo a poza gadka jaka to z niej mistrzyni i jak to sie doszkala w nowch trendach to totalna beznaadzieja!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !poszlam ze wzgledu na to ze ma salon razem z ola wasik mistrzynia wojewodztwa w zdobieniu paznokci -myslam ze skoro ola wasik robi tak sliczne paznokcie ktore trzymaja sie naprawde super to ze fryzjerka tez bedzie ekstra szczegolnie za takie ceny!!!!!!!!!!!strzyzenie katarstrofa 2 lata zapuszczania poszlo przez jej brak talentu miala 1 cm obciac a z 5 i to tak krzywo ze dziecko by to lepiej zrobilo jestem zalamana !!!!!!!!!!!!!
bugedi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 08:24   #1128
elizabeth10485
Raczkowanie
 
Avatar elizabeth10485
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 33
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Jakiego fryzjera polecacie jeśli chodzi o fryzurę na ślubną?
elizabeth10485 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 07:23   #1129
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Agnieszka Błaszczyk albo Ania Tusień z salonu Glamour na Ślichowicach, os.vis a vis
albo
Sylwia z Awangardy na Wesołej
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 18:15   #1130
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Ja mogę polecić Anię Świebodę. Co prawda czesałam się u niej jako gość na wesele,ale zawsze byłam zadowolona. Raz nawet była taka sytuacja że byłam umówiona do Ani ale jakoś wyszło że czesała mnie Aneta (to chyba jej uczennica) i byłam bardzo zadowolona.Zrobiła mi super fryzurkę która trzymała się całą noc.
A czy ktoś może polecić mi fryzjerkę która zrobi mi trwałą? Marzą mi się delikatne fale,ale boję żeby ktoś nie spartaczył
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś

Edytowane przez antena22
Czas edycji: 2012-06-26 o 18:16
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 09:58   #1131
melaq
Przyczajenie
 
Avatar melaq
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 9
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Mam pytanie odnośnie czy może ktoś czesał się u Pani Karoliny Moćko na wesele?
Już tłumaczę jestem świadkową i potrzebuje jakiejś dobrej fryzjerki , ale nie chce żadnych koków Potrzebuję fryzjerki która mi doradzi jaka fryzura by mi pasowała
Zastanawiam się jeszcze nad salonem Evan na wesołej co prawda chodzę tam do P.Kasi wiem że obcina super ale jak z fryzurami wieczorowymi to nie wiem

proszę o pomoc
melaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 12:39   #1132
gigli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

bardzo duzo dobrego slysze i czytam o pani monice, ktora pracowala kiedys na jasnej. moze ktoras z was wie, jak ma na nazwisko i gdzie pracuje?
gigli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 12:58   #1133
melaq
Przyczajenie
 
Avatar melaq
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 9
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

I--------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------



A i jeszcze w salonie Ewan to kto ładnie upina włosy?




A Marcin KWIECIŃSKI z Fabryki Stylu upinani włosów?


I tak byłam u Pana Marcina na fryzurze próbnej i jest super

A jeszcze się wybiorę do Sylwi a Avangardy dla porównania

Edytowane przez melaq
Czas edycji: 2012-07-26 o 20:01
melaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 21:23   #1134
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Agnieszka Błaszczyk albo Ania Tusień z salonu Glamour na Ślichowicach, os.vis a vis
albo
Sylwia z Awangardy na Wesołej
A jak ze strzyżeniem u tych Pań, masz może jakieś doświadczenia?
I jak ewentualnie cenowo u nich wygląda?

Edytowane przez Charmain
Czas edycji: 2012-07-07 o 21:24
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 11:02   #1135
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

mam doświadczenie zarówno w koloryzacji u nich jak i w strzyżeniu
ja ma włosy do łopatek, za strzyżenie płacę 35 zł, za koloryzację (jeden kolor, farba Matrix color sync) z modelowaniem i podcięciem 100 zł
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 09:22   #1136
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
mam doświadczenie zarówno w koloryzacji u nich jak i w strzyżeniu
ja ma włosy do łopatek, za strzyżenie płacę 35 zł, za koloryzację (jeden kolor, farba Matrix color sync) z modelowaniem i podcięciem 100 zł
A która bardziej polecasz do koloryzjacji i strzyżenia oraz do upięć ślubnych, wieczorowych?
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 12:53   #1137
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Agnieszkę Błaszczyk ---> tak, ciut minimalnie jest lepsza
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 20:01   #1138
judiks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

O matko! Tylko nie Kwieciński ) Chyba, że się chce wyglądać na 2 razy tyle lat niż się ma i zapłacić też wielokrotność normalnej kwoty.. a później wrócić do domu i zmywać ten 'kokon" z głowy.
Jak dla mnie fryzjer w kielcach to tylko Michał Libuda Wszystkim znajomym go polecam i nigdy się na nim nie zawidołam ani Ci, którym go poleciłam. Najnaturalniej, tanio i z gustem
Jeszcze jest jedna pani w Coco która fajnie czesze, ale nie pamiętam jak się nazywa
judiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 22:04   #1139
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Kalex a Ty jaki masz teraz kolor włosów? Bo kiedyś chyba farbowałaś na blond?
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 09:35   #1140
melaq
Przyczajenie
 
Avatar melaq
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 9
Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez judiks Pokaż wiadomość
O matko! Tylko nie Kwieciński ) Chyba, że się chce wyglądać na 2 razy tyle lat niż się ma i zapłacić też wielokrotność normalnej kwoty.. a później wrócić do domu i zmywać ten 'kokon" z głowy.
Jak dla mnie fryzjer w kielcach to tylko Michał Libuda Wszystkim znajomym go polecam i nigdy się na nim nie zawidołam ani Ci, którym go poleciłam. Najnaturalniej, tanio i z gustem
Jeszcze jest jedna pani w Coco która fajnie czesze, ale nie pamiętam jak się nazywa


A gdzie przyjmuje Michał Libuda?
melaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-11 21:02:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.