Wody toaletowe SABON - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 23:27   #1
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143

Wody toaletowe SABON


Witam,
Zastanawiam się nad zakupieniem wody toaletowej-Sabon,zapach patchoula-96 zł,120ml-czyli...TANIO...No właśnie,czy któraś z Was potrafi powiedzieć cokolwiek o ich trwałości,oraz o jakości i doświadczeniach z zapachami marki SABON?

Testowałam ,patchoule i na mnie trzymała się około 8 h.Poszła moja Mama,popsikała się i zapach ulotnił się ponoć po 3 h!!!! Czy to możliwe,że trwałość zależy od skóry?

Proszę o odpowiedź bo już prawie bym je kupiła i nie wiem czy nie zrobię błędu,jeżeli zakup będzie mnie dalej kusił,pozdrawiam i dziękuję za pomoc!
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 23:39   #2
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Wody toaletowe-SABON-trwałe jako tako ?

Cytat:
Napisane przez Nobuko Pokaż wiadomość
Witam,
Zastanawiam się nad zakupieniem wody toaletowej-Sabon,zapach patchoula-96 zł,120ml-czyli...TANIO...No właśnie,czy któraś z Was potrafi powiedzieć cokolwiek o ich trwałości,oraz o jakości i doświadczeniach z zapachami marki SABON?

Testowałam ,patchoule i na mnie trzymała się około 8 h.Poszła moja Mama,popsikała się i zapach ulotnił się ponoć po 3 h!!!! Czy to możliwe,że trwałość zależy od skóry?

Proszę o odpowiedź bo już prawie bym je kupiła i nie wiem czy nie zrobię błędu,jeżeli zakup będzie mnie dalej kusił,pozdrawiam i dziękuję za pomoc!
Tak! To MOŻLIWE, że zapach (i jego trwałość) zależy od skóry! Eureka!

A tak serio. Jakiej Ty trwałości oczekujesz od zapachu? Przecież przetestowałaś na swojej skórze - ośmiogodzinna trwałość, to dużo, zwłaszcza jak na EDT. Na Twojej mamie - 3h. Cóż, ona ma takie ph, Ty takie.
Nie wiem, czemu się zastanawiasz - skoro podoba Ci się zapach, długo się na Tobie utrzymuje, to w czym problem? No chyba, że będziecie na spółkę z mamą używały, to może być kłopot z trwałością u niej. Ale może spróbować wcześniej użyć balsam (bezwonny) i na to perfumy - balsamy utrwalają zapach.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 23:53   #3
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: Wody toaletowe-SABON-trwałe jako tako ?

Mama nie chce patchouli,więc to woda tylko dla mnie.Kupiłam już oliwkę w sprayu o zapachu patchuli z Sabonu i kupując wodę ,będę posiadaczką kompletu,dlatego tak bardzo mnie to kusi

Dzięki i pozdrawiam!AA oliwka firmy Sabon jest REWELACYJNA,pachnie długo i intensywnie,tylko cena...56 zl za 100 ml,ale naprawdę warto.
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 00:08   #4
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Wody toaletowe-SABON-trwałe jako tako ?

Cytat:
Napisane przez Nobuko Pokaż wiadomość
Mama nie chce patchouli,więc to woda tylko dla mnie.Kupiłam już oliwkę w sprayu o zapachu patchuli z Sabonu i kupując wodę ,będę posiadaczką kompletu,dlatego tak bardzo mnie to kusi

Dzięki i pozdrawiam!AA oliwka firmy Sabon jest REWELACYJNA,pachnie długo i intensywnie,tylko cena...56 zl za 100 ml,ale naprawdę warto.
Mnie się wydaje, że Ty i tak już podjęłaś dawno decyzję i kupisz tę paczulę.
Ja szczerze mówiąc nie miałam jeszcze do czynienia z firmą Sabon, ale może się rozglądnę za jej produktami. Choć może lepiej nie, bo mi się jeszcze coś spodoba... I TRZEBA będzie kupić.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 00:27   #5
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: Wody toaletowe-SABON-trwałe jako tako ?

Są to produkty bio-bez zbędnej chemii,mam parę mydełek...Do każdej lini zapachowej można kupić peeling,mleczko do ciało,żele pod prysznic lekko ścierający-firma przypomina mi jakością,produktami L'occitane-chociaż jest ciut tańsza,aczkolwiek moim zdaniem nie usępuje jakością jeżeli chodzi o pielęgnację ciała.

Miałam żel pod prysznic,kilka mydełek w kostce i ostatnio oliwkę-jest wydajna,ale używam dość oszczędnie.Wejdź sobie na ich strone-www.sabon.pl i przejżyj na KWC opinie o Sabonie-wód toaletowych nikt nie dodał,więc będę pierwsza:P Zaś o produktach do pielęgnacji twarzy niestety nie mogę się wypowiedzieć.

Ogólnie to mogę polecić-luksus już od samego progu,ale kosmetyki do tanich nie należą,chociaż są wydajniejsze niż zwykłe-drogeryjne.

Pozdrawiam cieplutko
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 04:50   #6
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Wody toaletowe-SABON-trwałe jako tako ?

Zaciekawiłaś mnie. Muszę się rozejrzeć za wodami...chyba wzrok mi się psuje na starość, bo jak byłam ostatnio, to nawet mi się oko nie zahaczyło Albo jeśli możesz, to wklej linka, bo na ich stronie nie mogę znaleźć perfum. Ja mam ich oliwkę w sprayu Ambar, zapach cudny i trwalszy od niejednych moich perfum. Używam ostatnio, bo skóra na perfumy zaczęła reagować wysypem krostek . Natomiast właściwości pielęgnacyjne raczej średnie.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 07:36   #7
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody toaletowe-SABON-trwałe jako tako ?

Cytat:
Napisane przez Nobuko Pokaż wiadomość

Ogólnie to mogę polecić-luksus już od samego progu,ale kosmetyki do tanich nie należą,chociaż są wydajniejsze niż zwykłe-drogeryjne.
Luksusowymi bym tych kosmetyków nie nazwała, ale rzeczywiście są świetne. Miałam kilka rzeczy, często tam coś kupuję, bo nie dość, że zapachy cudne to właściwości pielęgnacyjne świetne. Zresztą jedna z recenzji dot. peelingu jest moja

No i właścicielka sklepu jest nie dość, że przemiła, to po prostu nieoceniona jeśli chodzi o porady.

Musze się przejść sprawdzić EDT, bo nie wiedziałam, że są. Ze swojej strony mogę polecić peelingi (boskie) i kremy do rąk (różany szczególnie), mydełka i kulki do kąpieli. Balsamy są przyzwoite, ale bez szału.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 11:51   #8
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: Wody toaletowe-SABON-trwałe jako tako ?

Wód nie ma na ich stronie internetowej,w Poznaniu w Starym Browarze leżą zaraz przy ladzie.Sama ledwo je zauważyłam i to tylko dlatego,że zapytałam Ekspedientke czym są owe tajemnicze butelki.

Na pewno jest zapach Paczuli,Białe Piżmo,Tytoń i coś tam jeszcze-ale kwiatowego,nie pamiętam bo mnei nie interesowało-ale z 6 rodzajów jest jak nic .

Będę tam dzisiaj to napiszę Wam dziewczyny jakie są zapachy,buźka!
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 21:00   #9
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: Wody toaletowe SABON

Są takie opcje:
-zielona herbata-nie wąhałam bo mnie nie interesuje
-patchouli-mm fajna
-piżmo-jak piżmo
-tabbacco-nie mam zdania

Myślałam,że jest wersja z ambrą-ale albo się skończyła,albo mi się coś pokręciło.

Każda po 125 ml za 96 zł

Pozdrawiam!
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.