Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-11, 09:58   #1
aniulka891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4

Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??


Zaproszenie od najlepszej psiapsióły na wesele już jest, więc przecież nie można odmówić i trzeba iść na zakupy..
Zakupy udane sukienka kupiona i bardzo mi się podoba tylko nie wiem co zresztą..
Ma ona kolor tak jakby koralowy i do tego pasek taki jakiś kawa z mlekiem.. myślałam o czarnych butach,które posiadam i małej czarnej chanelce tylko, że buty są bardzo wysokie a ja rok temu urodziłam synka i odzwyczaiłam się od tak wysokich szpilek więc wolałabym kupić jakieś niższe buciki..
i tutaj prośba o podpowiedź jaki kolor butów dodatków i makijażu dobrać do tej sukienki.. a no i oczywiście co z włosami...
Tak poza tym jestem szatynką o piwnych oczach a moje włoski są długie może się przyda..
Proszę pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030175.jpg (16,5 KB, 393 załadowań)
aniulka891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 10:25   #2
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

włosy bym radziła normalnie ułożone,albo lekko pofalowane, buty mogłyby być czarne,ale ten pasek do tej sukienki, według mnie nie pasuje....
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 11:30   #3
linka711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 143
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

A to wesele jest w remizie? Bo ta sukienka a zwłaszcza ten pasek tak na to wskazuje....
Mnie osobiście ta sukienka się nie podoba, kolor jeszcze mógłby być, nawet pasuje do Twojej karnacji, ale ten krój i falbanki... cóż, jak nie masz nic lepszego, to bym Ci radziła założyć kowbojskie buty z frędzelkami i kapelusz w kolorze właśnie tego paska. Strój nie bardzo na wesele, dlatego polecam druga opcje: wypierdzielić ten pasek, założyć czarne, klasyczne buty na 6cm. obcasie, dodać czarne małe korale, rozpuścić włosy i zrobić delikatny makijaż w kolorze brzoskwiniowym.
linka711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 11:39   #4
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

Cytat:
Napisane przez linka711 Pokaż wiadomość
A to wesele jest w remizie? Bo ta sukienka a zwłaszcza ten pasek tak na to wskazuje....
Mnie osobiście ta sukienka się nie podoba, kolor jeszcze mógłby być, nawet pasuje do Twojej karnacji, ale ten krój i falbanki... cóż, jak nie masz nic lepszego, to bym Ci radziła założyć kowbojskie buty z frędzelkami i kapelusz w kolorze właśnie tego paska. Strój nie bardzo na wesele, dlatego polecam druga opcje: wypierdzielić ten pasek, założyć czarne, klasyczne buty na 6cm. obcasie, dodać czarne małe korale, rozpuścić włosy i zrobić delikatny makijaż w kolorze brzoskwiniowym.
ja pierdziele .... masz tupet laska
a skąd wiesz jaką karnacje ma autorka wątku? bo sztynki o piwnych oczach mogą mieć zarówno jasną jak i oliwkową karnację.

Żeby nie było offtopu , moim zdaniem sukienka jest ładna i jak najbardziej pasuje na wesele, tyle,że zmieniłabym pasek. Włosy mogły by być rozpuszczone i lekko pofalowane, a makijaż ? na pewno nie brzoskwiniowy, bo sukienka jest koralowa.
Hmmm. zależy jaki chcesz uzyskać look, delikatny , dziewczęcy, czy bardziej sexi


jeśli możesz pokaż się w butach , które masz...
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/

Edytowane przez manolita
Czas edycji: 2011-06-11 o 11:40
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 16:21   #5
allgoodthings
Zadomowienie
 
Avatar allgoodthings
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 012
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

także jestem za mianą paska. założyłabym cienki czarny i wtedy czarne buty i torebkę. a włosy może upięte albo luźno rozpuszczone a sukienka b.ładna
__________________
38t5d
allgoodthings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 11:56   #6
201604140952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 236
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

.

Edytowane przez 201604140952
Czas edycji: 2015-08-28 o 13:57
201604140952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 15:20   #7
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

w ogóle to zrezygnuj z paska. nie dość, że sukienka sama w sobie ma falbany przez co jest strojna to pasek będzie kolejną wisienką na tym torcie.
osobiście ubrałabym buty w kolorze cielistym, peep toe czy zamknięte jakie sobie chcesz. dorzuciłabym do tego szarą kopertówkę i jest świetnie.
sukienka ma bardzo piękny koralowy kolor i czerń tutaj nie jest najlepszym rozwiązaniem, moim zdaniem. podkreśl ten kolor, ale nie czernią jest za ciężka

biżuteria może korale w pastelowych kolorach na rękę i większe kolczyki bez naszyjnika
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 10:01   #8
aniulka891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

z paska całkowicie zrezygnować nie mogę, gdyż wtedy sukienka jest luźna i wygląda jakbym była znów w ciąży.. myślałam o czarnym pasku ale szczerze mówiąc jak go sobie tak przyłożyłam to jakoś mi nie pasuje.. dlatego myślałam, że podpowiecie inne fajne rozwiązanie..
co do cielistych bucików też o nich myślałam tylko, że obeszłam wszystko co możliwe w moim miasteczku i nie rzuciły mi się żadne takie w oczy.. musiałabym się wybrać do łodzi..
co do fryzury chyba zepnę włosy jakoś delikatnie może lekko na bok i do tego jakieś fajne kolczyki.. a co z makijażem i paznokciami to nadal nie wiem..
jak mi dzidzia pozwoli to wieczorem wkleję zdjęcie w zestawieniu z czarnym..
aniulka891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 10:25   #9
aniulka891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

A oto zestawienie z czarnym.. jeśli nie znajdę nic innego to przystanę przy tym.. tylko pasek inny kupię chyba bo ten to taki nie bardzo..
Chciałabym właśnie wyglądać tak delikatnie i dziewczęco w końcu stara nie jestem... tylko jaki makijaż i paznokietki przy tym zestawieniu.. ten kolor jest taki że kompletnie nie wiem jaki zrobić makijaż..
bransoletkę jakąś muszę kupić i kolczyki też ale naszyjnika nie będę zakładać bo to już dla mnie by było za dużo te falbanki wystarczą..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030181.jpg (27,5 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030183.jpg (19,5 KB, 143 załadowań)
aniulka891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 12:56   #10
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

ten czarny kolor trochę przytłacza delikatność sukienki, ale... nie jest źle

jak nie wiesz co zrobic z paznokciami - to zrób sobie frencz - klasyczny, delikatny i na pewno będzie pasował.

jesli chodzi o makijaż - do koralowej sukienki możesz zrobić klasyczny makeup w kolorach brązu+ czarna kreska, która bedzie nawiązaniem do czarnych dodatków, lub nieco poszaleć i do całej stylizacji wprowadzić trzeci kolor właśnie w makijażu . Wydaje mi się , ze będzie pasował odcień szmaragdu, kobaltu, te kolorki poza tym ładnie wydobędą kolor Twojej tęczówki. / masło maślane mi wyszło, ale mam nadzieję, że się połapiesz o co chodzi /

włosy lekko pofalowane i spięte np. na bok + spinka/ gumka z kwiatkiem ?
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 20:40   #11
allgoodthings
Zadomowienie
 
Avatar allgoodthings
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 012
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

ten pasek powinien być taki cienki. nie można wsadzić go pod falbanki? Miałam podobną sukienkę i te falbanki przeszkadzały mi w założeniu paska bo były wtedy takie zgniecione. Mama rozpruła mi kawałek pod falbanką i paseczek przeszedł przez taką "szlufkę". wtedy było idealnie. tylko nie wiem czy jasno się wyraziłam. Myślę, że wtedy byłoby dobrze. jak czarny nie będzie Ci pasował to może jakiś beż i wtedy buty w tym samym kolorze. Mam nadzieję, że coś dopasujesz
__________________
38t5d
allgoodthings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 20:03   #12
jetaime
Raczkowanie
 
Avatar jetaime
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 379
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

Z czarnym paskiem o wiele lepiej Chociaż szkoda, że nie da się w ogóle bez - no ale rozumiem problem workowatości...
jetaime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 11:48   #13
gothic8891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

Cześć, chciałabym podbić temat (skoro mam podobny, to nie chciałam tworzyć nowego wątku).... mam bardzo podobny problem... i też idę niedługo na wesele.

Moja sukienka jest w kolorze czerwieni, tak jak spódnica na obrazku (dziwne, że na zdjęciu sukienka wyszła jakby różowa). Nie chcę dodawać czarnych butów, torebki, bo wydaje mi się to za zbyt "ciężkie" zestawienie kolorów.

Z dodatków właśnie to myślałam nad torebką, sandałkami (bez obcasów, bo jestem wysoka), kolczykami i bransoletką - a'la korale.

No i teraz nie wiem w jakich odcieniach te dodatki... biel, beż, złoty, srebrny?... chciałabym nie wyjść kiczowato tylko elegancko... z drugiej strony mam 23 lata więc za staro też nie chcę wyglądać

Makijaż też przydałby się jakiś, ja raczej mam bladą cerę, sińce pod oczami, zielone oczy i jasnobrązowe włosy do ramion, ni to kręcone, ni to proste... będę z nimi walczyć u fryzjera


Autorka tego wątku ma inny odcień czerwieni i właściwie warto do każdego koloru podjeść indywidualnie. Ja widziałabym Twoją sukienkę z faktycznie cienkim paskiem i tak jak już ktoś wspomniał i buty i pasek mógłby być w odcieniu beżu, choć nie wiem czy nie wyszłoby to za blado do Twojej karnacji.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1500.jpg (62,5 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1498.jpg (8,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (25,6 KB, 20 załadowań)
gothic8891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 15:08   #14
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

podepnę się pod ten wątek, mam nadzieje, iz załozycielka nie bedzie miała nic przeciwko, jednak nie chcę zakładać kolejnego podobnego do wielu. Mam nadzieje, że któraś z was bedzie umiała mi poradzić. Zastanawiam się, co zrobić z włosami gdy sukienka, jaka kupiłam na wesele, jest u góry taka, jak widać na zdjęciu. Dodam, że wesele nie odbywa się w super eleganckim miejscu, to raczej małe przyjęcie rodzinne, nie chciałabym tez wyglądać zbyt sztywno, sama sukienka jest już naprawdę elegancka. Czy mogę liczyć na waszą pomoc? Z góry wielkie dzięki.

Edytowane przez fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Czas edycji: 2011-06-19 o 15:10
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:08   #15
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

Cytat:
Napisane przez gothic8891 Pokaż wiadomość
Cześć, chciałabym podbić temat (skoro mam podobny, to nie chciałam tworzyć nowego wątku).... mam bardzo podobny problem... i też idę niedługo na wesele.

Moja sukienka jest w kolorze czerwieni, tak jak spódnica na obrazku (dziwne, że na zdjęciu sukienka wyszła jakby różowa). Nie chcę dodawać czarnych butów, torebki, bo wydaje mi się to za zbyt "ciężkie" zestawienie kolorów.

Z dodatków właśnie to myślałam nad torebką, sandałkami (bez obcasów, bo jestem wysoka), kolczykami i bransoletką - a'la korale.

No i teraz nie wiem w jakich odcieniach te dodatki... biel, beż, złoty, srebrny?... chciałabym nie wyjść kiczowato tylko elegancko... z drugiej strony mam 23 lata więc za staro też nie chcę wyglądać

Makijaż też przydałby się jakiś, ja raczej mam bladą cerę, sińce pod oczami, zielone oczy i jasnobrązowe włosy do ramion, ni to kręcone, ni to proste... będę z nimi walczyć u fryzjera


Autorka tego wątku ma inny odcień czerwieni i właściwie warto do każdego koloru podjeść indywidualnie. Ja widziałabym Twoją sukienkę z faktycznie cienkim paskiem i tak jak już ktoś wspomniał i buty i pasek mógłby być w odcieniu beżu, choć nie wiem czy nie wyszłoby to za blado do Twojej karnacji.

Pozdrawiam
Twoja sukienka to dokładnie ten sam fason jak mojej!!!!
Pretty Girl tak? Widziałam tę sukienkę, to typowo jaskrawy odcień, ciepły...
To trochę 'trudny' kolor do dodania do niego innych dodatków niż czarne, a srebro etc wyglądałoby, moim zdaniem, trochę tandetnie. Sama sukienka jest w sobie dość elegancka, więc jeśli chcesz dodać do niej sandałki, niech będą np. z ozdobami typu kamienie etc, ale raczej delikatne i broń Boże z zamkniętą piętą. Torebka raczej prosta, delikatna ale tez nie super mała.Ja do mojej sukienki dobrałam szpilki nude i torebkę trochę retro, nie lubię, gdy buty sa pod kolor innych dodatków. Dodaje zdjęcie butów i torebki jaką ja mam
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:10   #16
aniulka891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;27611635]podepnę się pod ten wątek, mam nadzieje, iz załozycielka nie bedzie miała nic przeciwko, jednak nie chcę zakładać kolejnego podobnego do wielu. Mam nadzieje, że któraś z was bedzie umiała mi poradzić. Zastanawiam się, co zrobić z włosami gdy sukienka, jaka kupiłam na wesele, jest u góry taka, jak widać na zdjęciu. Dodam, że wesele nie odbywa się w super eleganckim miejscu, to raczej małe przyjęcie rodzinne, nie chciałabym tez wyglądać zbyt sztywno, sama sukienka jest już naprawdę elegancka. Czy mogę liczyć na waszą pomoc? Z góry wielkie dzięki.
[/QUOTE]
do tej niebieskiej sukienki włosy bym spieła tak delikatnie i dziewczeco może na bok?? .. żeby odkryć ta kokardę na ramieniu.. i nie zakładałabym żadnego naszyjnika bo to już by było za dużo.. może jakąś srebrną bransoletkę i delikatną spinkę we włosy..
aniulka891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 16:18   #17
gothic8891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;27625441]Twoja sukienka to dokładnie ten sam fason jak mojej!!!!
Pretty Girl tak? Widziałam tę sukienkę, to typowo jaskrawy odcień, ciepły...
To trochę 'trudny' kolor do dodania do niego innych dodatków niż czarne, a srebro etc wyglądałoby, moim zdaniem, trochę tandetnie. Sama sukienka jest w sobie dość elegancka, więc jeśli chcesz dodać do niej sandałki, niech będą np. z ozdobami typu kamienie etc, ale raczej delikatne i broń Boże z zamkniętą piętą. Torebka raczej prosta, delikatna ale tez nie super mała.Ja do mojej sukienki dobrałam szpilki nude i torebkę trochę retro, nie lubię, gdy buty sa pod kolor innych dodatków. Dodaje zdjęcie butów i torebki jaką ja mam[/QUOTE]


Och... zauważyłam ten wpis już po zakupach...
Tak tak, kupiłyśmy sukienkę z tej samej marki ... podobają mi się te Twoje dodatki, a szpilki po prostu świetne... ja niestety z racji wzrostu nie pozwalam sobie na nawet 2cm obcas :/

W efekcie ja mam komplet dodatków w odcieniach beż a właściwie to w kolorze "ekri", choć może na zdjęciach tego nie widać [każdy dodatek ma ten sam odcień]... budżet niestety też ograniczony więc buty jakie kupiłam, takie muszą już być. Lakier do paznokci w odcieniu sukienki, korale - z nich będzie bransoletka, też są w kolorze "ekri" tylko zdjęcie tego nie oddaje, a ten kwiatek... będzie wpięty we włosy. I jak? myślicie, że może tak być do czerwieni?

Link do zdjęć:
http://www.faslook.pl/kolekcja/2008
gothic8891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 16:49   #18
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

moim zdaniem jak najbardziej wszystkie dodatki są bardzo ładne

a ja myslałam, by moje włosy spiąć w gładkiego koka z tyłu głosy, zaraz przy karku.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 18:25   #19
gothic8891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

Nie wiem jak bardzo masz podatne włosy, jak Ci się układają... ja mam takie propozycje, moim zdaniem całkiem gustowne, a fryzura na 4 zdjęciu jest jak dla mnie fenomenalna.... taką chciałam mieć, ale fryzjerka stwierdziła, że mam raczej za krótkie włosy na nią
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury.jpg (70,8 KB, 78 załadowań)

Edytowane przez gothic8891
Czas edycji: 2011-06-21 o 18:26
gothic8891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 21:50   #20
Natalica
Raczkowanie
 
Avatar Natalica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 128
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;27611635]podepnę się pod ten wątek, mam nadzieje, iz załozycielka nie bedzie miała nic przeciwko, jednak nie chcę zakładać kolejnego podobnego do wielu. Mam nadzieje, że któraś z was bedzie umiała mi poradzić. Zastanawiam się, co zrobić z włosami gdy sukienka, jaka kupiłam na wesele, jest u góry taka, jak widać na zdjęciu. Dodam, że wesele nie odbywa się w super eleganckim miejscu, to raczej małe przyjęcie rodzinne, nie chciałabym tez wyglądać zbyt sztywno, sama sukienka jest już naprawdę elegancka. Czy mogę liczyć na waszą pomoc? Z góry wielkie dzięki.
[/QUOTE]

A gdzie kupiłaś tą sukienkę? Ja bym upieła albo na bok
__________________
Natalica
Natalica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 07:30   #21
gothic8891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

Pretty Girl ... wcześniej już było to zaznaczone
gothic8891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 09:41   #22
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

Cytat:
Napisane przez gothic8891 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak bardzo masz podatne włosy, jak Ci się układają... ja mam takie propozycje, moim zdaniem całkiem gustowne, a fryzura na 4 zdjęciu jest jak dla mnie fenomenalna.... taką chciałam mieć, ale fryzjerka stwierdziła, że mam raczej za krótkie włosy na nią
Jakie mam włosy możesz zobaczyć na zdjęciu- czysty skręt najbardziej podobają mi sie dwie na dole. jednak próbowałam już kiedyś by moja fryzjerka cos takiego z nich wyczarowała (by wyglądały max naturalnie, nie 'wywoskowane loczki'), jednak nie udaje jej się to. Może zaryzykuje i zmienię fryzjera.
A na studniówkę chciałam by fryzura tak wyglądała z przodu, coś w stylu jak na zdjęciu(panią proszę się nie sugerować, spodobał mi się tylko jej wygląd na tym zdjęciu) i nawet wyszło

Edytowane przez fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Czas edycji: 2011-06-22 o 09:48
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 12:37   #23
gothic8891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

Noo to włosy masz idealne do zdjęcia pierwszego na dole, a przód mógłby być taki jak na zdjęciu, które pokazałaś z blondi... o ile nie masz krótkiej grzywki a włosy dobrze Ci się trzymają na lakierze itp.

Z drugiej strony jak się ma cały czas kręcone włosy, to chciałoby się raz na jakiś czas/okazję zrobić na głowie coś innego.

Ja jestem jak najbardziej za jakimś kokiem u dołu głowy z boku, tak chyba byłoby najładniej

A co do fryzjerki... warto raz na jakiś czas sprawdzić inną/innego
gothic8891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 11:22   #24
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

Cytat:
Napisane przez gothic8891 Pokaż wiadomość
Noo to włosy masz idealne do zdjęcia pierwszego na dole, a przód mógłby być taki jak na zdjęciu, które pokazałaś z blondi... o ile nie masz krótkiej grzywki a włosy dobrze Ci się trzymają na lakierze itp.

Z drugiej strony jak się ma cały czas kręcone włosy, to chciałoby się raz na jakiś czas/okazję zrobić na głowie coś innego.

Ja jestem jak najbardziej za jakimś kokiem u dołu głowy z boku, tak chyba byłoby najładniej

A co do fryzjerki... warto raz na jakiś czas sprawdzić inną/innego
Co do fryzjerki, to tak zrobię. Grzywkę zapuszczam, gdyż mam ochotę z niej zrezygnować, jakoś lepiej czuję się, gdy nie mam jej na czole. Teraz jest już taka do nosa.
Poza tym, włosy prostowałam kilka lat więc właśnie teraz mam ochotę nacieszyć się moimi kręconymi
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 19:42   #25
mamatka
Raczkowanie
 
Avatar mamatka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 112
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

Po wielu żmudnych poszukiwaniach zakupiłam na wesele to co widzicie na zdjęciach. Jak oceniacie czy pasuje to wszystko w miare do siebie. Podpowiedzcie jaki makijaz i lakier do paznokci bedzie odpowiedni a moze mozecie zaproponowac tez jakies fajnie upiecie. Wlosy mam do ramion cieniowane blond.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010280.jpg (122,7 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010266.jpg (169,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010269.jpg (168,1 KB, 36 załadowań)
mamatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 07:02   #26
NuitNoire
Przyczajenie
 
Avatar NuitNoire
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

Ojej, dla mnie szczerze mówiąc to jest dramat Wszystko to, co jest symbolem gnuśności polskiej mody weselnej. Widząc te rzeczy w sklepach zastanawiam się, kto to kupuje. Myślę, że zrobisz sobie niepotrzebnie krzywdę tym zestawem. Aż popatrzyłam na datę, czy to na pewno 2011. Nie chcę być złośliwa. Zupełnie nie o to mi chodzi. To po prostu szczera opinia. Pozdrawiam.
NuitNoire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 18:00   #27
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Sukienka na wesele.. jest.. ale co z reszta.. jakie dodatki, makijaż i włosy??

Cytat:
Napisane przez NuitNoire Pokaż wiadomość
Ojej, dla mnie szczerze mówiąc to jest dramat Wszystko to, co jest symbolem gnuśności polskiej mody weselnej. Widząc te rzeczy w sklepach zastanawiam się, kto to kupuje. Myślę, że zrobisz sobie niepotrzebnie krzywdę tym zestawem. Aż popatrzyłam na datę, czy to na pewno 2011. Nie chcę być złośliwa. Zupełnie nie o to mi chodzi. To po prostu szczera opinia. Pozdrawiam.
W zupełności się zgodzę. Kryształki przy sukience, przy butach... jedyne co tak naprawdę mi się podoba to torebka- jest ciekawa, ale znacznie lepiej pasowałaby do prostej, dopasowanej do ciała kreacji. Jeśli możesz to błagam, BŁAGAM- zrezygnuj z bolerka! Do tej sukienki ładniejsze byłyby zupełnie proste, czarne pantofle peep toe ew. sandałki bez świecidełek. Co do lakieru do paznokci- tylko delikatne kolory, może chłodny bez ale nie w wersji french manicure. Do uszy małe, skromne kolczyki.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.